Weekend-verkeer eiste weer veie slachtoffers Worpis piano's hi-fi installaties mossel-S- DE JACHT OP DE DOCUMENTEN HERDENKING VAN DE 24e BEVRIJDINGSDAG Weer twee vliegtuigen gekaapt Miljoenen schade bij overstromingen in Zwitserland OPTIEK GENTS ALTERNATIEF VOOR HET BAALH0EK-PLAN „Misrekeningen" bij het kanaal Terneuzen-Gent Aanslag op Soeharto verijdeld Pagina 2 POOLSE BEVRIJDERS IN AXEL Bloemen Bus verongelukt in India Treinongeluk bij Djakarta Meisje te paard verongelukt Industrie Ossenisse ~a HELMA RIT De binnenvaart „Johannes Frans"' op weg naar Bermuda Philippijnse vlag verbrand DE VRIJE ZEEUW Maandag 23/dinsdag 24 septeftïW 1908 Twee doden op voorrangsweg Op de provinciale weg 43 bij Mijnsfaerenland zijn vrijdagnacht twee mensen omgekomen bij een botsing tussen twee personen auto's waarvan een de voorrangs weg was opgereden zonder voor rang te verlenen. De 52-jarige C. van der Sijde uit Mijns'herenland was op slag dood. Het 20-jarige meisje Fr. Buys overleed op weg naar het ziekenhuis. Drie mensen werden ernstig en drie licht ge wond. De gewonden zijn naar het ziekenhuis Djjkzigt in Rotterdam overgebracht. Frontale botsing Zaterdagmiddag is op de Thor- beckelaan in Gouda de 54-jarige meubelfabrikant J. Ph. den B. uit die stad bij een frontale botsing om het leven gekomen. Hij be stuurde een personenauto die op de linkerweghelft tgen een truck met oplegger reed. 34-jarige vrouw gedood In de nacht van zaterdag op zondag is op de hoek van de Wes- terweg in Noord-Scharwoude de 34-jarige mevrouw A. J. van der M.N. uit Waarland (gem. Ha- renkarspel) om het leven geko men toen de door haar echt genoot bestuurde auto in botsing Swam met een tegemoetkomende auto. De bestuurder van deze laatste auto, de 22-jarige G. J. uit Haarlem en zijn 20-jarige broer, werden ernstig gewond naar het ziekenhuis in Alkmaar vervoerd. Personenauto tegen brugleuning Zaterdagavond omstreeks half acht is op de rijksweg van Den Haag naar Utrecht onder Lin- sohoten de 44-jarige mevrouw L. P. de N.van Z. uit Wagenin- gen overleden, nadat de perso nenauto waarin ze zich bevond, tegen een betonnen brugleuning was gereden. Haar 18-jarige zoon kreeg een hersenschudding en 'n gebroken enkel. Vrachtwagenchauffeur omgekomen Zondagochtend omstreeks zes uur is de Rotterdamse vracht wagenchauffeur Van O. in Wuustwezel op de weg naar Kalmpthout verongelukt, toen de door hem bestuurde vrachtauto eerst tegen twee bomen reed en daarna tegen een schuur terecht kwam. Men heeft geruime tijd nodig gehad om het stoffelijk overschot uit de verpletterde cabine te bevrijden. Voetgangers aangereden Een automobilist heeft zondag avond te Horst zes voetgangers aangereden, die naast en achter elkaar aan de rechterkant van de weg liepen. De automobilist was verblind door tegenliggers. Bij deze aan rijding kwam de 45-jarige me vrouw M. F. G. Jenneskens Droesen uit Venray-Leunen om het leven. Drie voetgangers wer den gewond en twee bleven on gedeerd. Frontale botsing De 65-jarige heer J. W. Peeren uit Arnhem is zondagavond bij een frontale botsing in Apel doorn om het leven gekomen. De heer Peeren, die niet in het bezit was van een rijbewijs, haalde een voor hem rijdende auto in. Toen hij weer naar rechts zwenkte, raakte zijn auto in een slip en kwam dwars op de weg te staan. Op dat moment naderde uit tegenovergestelde richting een personenauto, bestuurd door de 55-jarige J. W. uit Apeldoorn. Door een frontale botsing werd de heer Peeren zo ernstig ge wond, dat hij op weg naar het ziekenhuis overleed. De heer J. W., diens echtgenote en drie kinderen liepen lichte schaaf wonden op. Nadat de heer Pee ren uit zijn auto was geslingerd, vloog de wagen in brand, waar door de Apeldoornse brandweer in actie moest komen. alle goede merken In één zaak Middelburg L.Delft 103-105 Tel. 01180-7684 Ook In Den Haag Groningen Heerlen Twee toestellen van de Colum- biaanse luchtvaartmaatschappij „Avianca" een boeiing 727 met 72 en een DC 4 met 66 passagiers zijn zondag gedwongen naar Cuba te vliegen. De boeina land de in Camaguey en de DC 4 in Santiago. Het eerste toestel was op weg van Barranquilla naar Cartagena, twee havens aan de noordkust van Columbia. Het tweede zou ook in Barranquilla zijn opgestegen. De boeing is in middels naar Columbia terugge keerd. De man die de piloot had gedwongen naar Cuba koers te zetten, zou in Havanna zijn ge bleven. De man zou Ramon Garcia heten en deel hebben uitgemaakt van het „nationale bevrijdings leger", een verzetsorganisatie in Columbia. De DC 4 zou niet vóór maandagmorgen uit Cuba vertrek ken. De piloten van negentien vlieg tuigen zijn nu dit jaar gedwoneen naar Cuba koers te zetten. De Cu baanse regering is niet bepaald ge lukkig met deze gang van zaken. Dit is vrijdag gebleken op de bij eenkomst van de internationale organisatie van de burgerlucht vaart in Buenos Aires, waar Cuba zijn steun gaf aan een actie om het kapen van vliegtuigen tegen te gaan Bij de bevrijdingsherdenking In Axel werd zaterdag J.L aandacht besteed aan de Poolse soldaten, die bij de bevrijding van Axel zijn ge vallen. In de bijeenkomst in de raadzaal heette burgemeester Van Dijke in het bijzonder de Poolse oud-strijders welkom, die weer in grotengetale naar Axel waren ge komen. De heer Van Dijke ging terug naar de dag van de bevrijding, toen de Poolse soldaten zoveel mo gelijk hadden gespaard, wat voor henzelf grote verliezen meebracht. De voorzitter van de vereniging Axel-Polen, de heer Oggel, even eens verheugd dat weer Poolse oudstrijders naar Nederland wa ren gekomen, zei: „Gij hebt ons van de bezetting bevrijd. Helaas is in uw vaderland nog geen vrij heid". Ir J. Minkiewicz, voorzitter van de vereniging van Poolse oudstrij ders in Nederland, dankte voor de gesproken woorden. „Wij zijn dankbaar voor de wijze waarop te Axel de gevallenen worden her dacht", zei bij. Na de bijeenkomst begaven de aanwezigen zich naar de r.k.-be- graafplaats, waar burgemeester Van Dijke bloemen lesde on de graven van de burgerslachtoffers. Op het graf van de echtgenote van kolonel Sydlowski werden bloe men gelegd door de Poolse oud- strijders en door de vereniging Axel-Polen. Op de algemene begraafplaats legde die 'burgemeester bloemen op de graven van de gevallen burgers. Op de graven van de Poolse solda ten legden de verschillende groe pen Poolse oudstrijders en de ver eniging Axel-Polen bloemen. Van het stadhuis ging de stille tocht, voorafgegaan door de mu ziek en drumband Hosanna met omfloerste trom en onder 't slaan van de dodenmars, naar het mo nument in de Oranjestraat. Hier werd een koraal gespeeld en ook hier werden kransen gelegd door verenigingen en schooljeugd. Na de „Last Post" werd twee minu ten in acht genomen. Bij bet monument had een vier tal leden van de reserve-rijkspoli- tie de erewacht betroken. Het her vormd kerkkoor zong twee cou pletten van het Poolse volkslied, waarbij wethouder Van der Lee de Poolse vlag hees. Burgemeester Van Dijke ontstak het bevrijdings vuur. Onder het spelen van het Wilhelmus hees wethouder IJse- baert de Nederlandse vlag. Nadat het défilé van die deelne mers aan de door de wandelsport vereniging Emma georganiseerde bevriidingstocht was afgenomen, begaf men zich naar het Poolse kruis aan de Hulsterseweg, de plaats waar een zware strijd voor de Axelse bevrijding werd gele verd, om bloemen te leggen. „Concordia" speelde hier het Poolse en Nederlandse volkslied. ROTTERDAM: Nederlands cata maranschip (schip met twee rom pen) in aanbouw op Boele's scheepswerf te Bolnes. Opdracht gever is de maatschappij voor werken buitengaats. Het schiep, ontworpen door ir. J. J. Stenger, heeft een dek van 40 bij 17 meter en zal nog dit jaar in de vaart komen. Men vreest dat 51 leden van een groep hindoezangers zater dagavond zijn verdronken, nadat hun huis in een rivier was ge stort. Het ongeluk gebeurde in het distrikt Ratnagiri in de In dische staat Maiharasjtra. Bij een frontale botsing tussen twee treinen te Depok bij Dja karta zijn 30 mensen gedood en meer dan 150 gewond, zo hebben ziekenhuisfunktionarissen in Djakarta meegedeeld. Van de ge wonden zijn 48 er ernstig aan toe. Verscheidene wagons waren na de botsing ontspoord en omge slagen. Veel passagiers in de voorste wagens van beide trei nen, een sneltrein en een locaal- trein, zaten bekneld. De gewon den waren eerst naar het zieken huis van Depok gebracht, dat 40 km van Djakarta ligt. Later zijn velen naar het ziekenhuis in Bo- gor getransporteerd. De 16-jarige Ineke Hendriks uit Bakel is zaterdagavond ver ongelukt, doordat haar paard voor een vrachtauto sprong. Het meisje reed aan de rechterkant van de weg en het paard is waar schijnlijk geschrokken door de van achteren naderende vracht auto. Het paard kwam bij de bot sing ook om het leven. In Zwitserland zijn de laatste dagen ernstige overstromingen ontstaan als gevolg van hevige regenval. Eén persoon kwam om het leven, een aantal belangrijke wegen en spoorlijnen in het noorden en zuiden van het land zijn geblokkeerd en verscheidene gebieden zitten zonder elektri citeit, De schade wordt op tien tallen miljoenen Zwitserse francs geschat. De spoorlijn door de Simplon- tunnel naar Italië werd onbruik baar waardoor internationale treinen lange omwegen moesten maken. In laaggelegen streken moesten mensen worden geëva cueerd. Volgens nadere berichten zijn bij de overstromingen vier men sen om het leven gekomen. Ver scheidene wegen zijn geblok keerd en spoorlijnen ondergelo pen. Zondagavond scheen het voorbij te zijn. De schade loopt in de vele miljoenen guldens. Te Niederwil in bet kanton Aargau werd een 67-jarige man door het water van een rivier meegesleurd. Hij verdronk. Te Zaziwil in het kanton Bern vond een echtpaar de dood toen de muur van een huis instortte. In Genève kreeg een jonge Italiaan een hartverlamming toen hij zijn koopwaar uit een Ondergelopen kelder wilde halen. De zwaarst getroffen kantons in Duits-Zwitserland "zijn Thur- gau, Aargau, Soïothurn, Bern, Schaffhausen en Zürich. In de stad Aargau staat een hele wijk blank. De bewoners zijn van de rest van de stad afgesloten. De schade in Zürich is groot. De zwaarst getroffen kantons in Italiaans-Zwitserland: zijn Wallis en Freiburg. VECHTPARTIJ AAN BOORD VAN GRONINGSE COASTER Aan boord van het motorschip „Hinde" dat afkomstig is uit Delfzijl en door het Noordhol lands kanaal met een lading hout op weg was naar Alkmaar, beeft zich zaterdagmiddag een vecht partij voorgedaan die tot gevolg heeft gehad, dat een van de op varenden overboord is geslagen ter hoogte van de St. Maarten vlotbrug. Nadat de man overboord was geslagen, zijn twee opvarenden hem nagesprongen en ze zijn er in geslaagd hem te redden. On middellijk na de gebeurtenis was een dokter ter plaatse en oók de rijkspolitie, die een onderzoek in stelde. Naar bleek was de man onder invloed van sterke drank en had hij de kapitein bedreigd, o.a. door hem naar de keel te grijpen. Wat zich iprecies aan boord heeft afge speeld, kon de politie niet achter halen. Na een medische verzor ging zowel van de man die over boord was geslagen als van zijn twee redders zijn zij 's avonds rond zeven uur weer aan boord gebracht Eén ding staat vast: drank heeft in deze vreemde affaire die nog nader zal worden uitgezocht, 'n grote rol gespeeld. Gediplomeerd opticien Gediplomeerd Kontaktlenzenspeciahst U maakt zich op voor eén feestje en U zou uw bril thuislaten? Een bril kan een sieraad zijn, mevrouw! Niet alleen door een apart party-mon tuur, maar ook door ont- spiegelde glazen. Mogen wij u die eens laten zien? Terneuzen Noordstraat 16 Tel. 01150—2337 Hulst Korte Nieuwstraat 3 Telefoon 01140—2327 Het havenbureau van Gent heeft een nieuw plan op de tekentafels staan, dat (door Gent) wordt be schouwd als het alternatief voor het Baalhoekplan. „Gent heeft een plan ontworpen, dat Antwerpen, de provincie Zeeland en Gent het grootst mogelijke rendement ople vert", zó vertelde mr. G. van den Daele, schepen van de stad Gent en oud-minister van België zater dag in Goes. Hij hield op een bijeenkomst van het Algemeen Nederlands Ver bond het plan-Gent ten doop, zon der te verhelen dat er vooral in België nog heel wat zal moeten gepraat, eer het plan zal worden aanvaard. Het komt neer op het graven van een kanaal, toegankelijk voor zeeschepen tot 100.000 a 120.000 ton, oostelijk van het kanaal Gent —Terneuzen, dat zoals hekend alleen voor schepen tot 50.000 ton bevaarbaar is. Dit kanaal, dat ter hoogte van Ossenisse Zeeuws- Vlaanderen doorsnijdt, zou zich op het meest efficiënte punt in twee armen splitsen, waarvan er één naar de linker-Scheldeoever in het Antwerpse loopt en de andere zui delijk van Gent aansluit op indus trieterreinen die daar worden aangelegd. „Gent wil zijn aandeel hebben in het buiktransport (erts voor Sidmar, graan, petroleumproduk- ten van Texaco) om de evolutie op scheepvaartgebied te kunnen volgen, zei schepen Van den Daele. Het Gentse plan zou niet alleen dit streven van Gent waar maken, maar het ontsluit ook het indus triegebied Ossenisse, terwijl het voor Antwerpen het voordeel heeft dat de bottlenecks (bocht van Lamswaarde, Nauw van Bath e.d.) kunnen worden omzeild, ter wijl als belangrijkste punt niet zfiiiii! 5S1I9 het meest verkochte merkhorloge in nederland 1 ,een zg -.CturdjcarntSre model sjiok horloge dot echt nooit verveelt 'V; douWè 49' •2 eeo.kleirx fijn iiurwef k|( m oen prachtig goud<"i k.istj.' met solide - houden band 'I 330 ■•>3-£en»kla'jLi<;k zeer Üuidèli|leofjefó>barc' wlj/qtplaal gouden'k.ml L>n altijd sjieke Ponti.k 1174 Het orgaan van de Indonesi sche strijdkrachten, „Aangkatan Bersendjata", meldt, dat „een communistische aanslag", die ge pleegd had moeten worden tegen president Soeharto, tijdens diens bezoek aan Zuid-Sumatra, ver ijdeld is. Het blad haalt het hoofd van de politie in Zuid-Sumatra, de heer Torpedo, aan, die heeft ge zegd, dat de communisten voor nemens waren een hinderlaag te leggen voor de officiële stoet in Pantjowati, in het zuiden van Sumatra. door Mr. Berjawit 48) „Oh", zei Helma. „Zit de zaak zó. Soms voel ik me nog een blaag", bekende ze meisjesachtig aan Tim. Klopt kind", antwoordde de journalist troostrijk. „Maar me neer moet af en toe gewichtig doen. Dat kennen we van hem." „Waar ik naar zoek", ging Pit door, het luchtige tussenspel 'ne gerende, „is een zaak, een samen hang van gebeurtenissen waarbij vermoedelijk overwegend of al leen de oudere personen zijn be trokken. Het is aan te nemen, dat ze in die zaak ik heb een vaag vermoeden wat voor soort affaire, maar dat wil ik graag nog voor me houden lijnrecht tegenover elkaar hebben gestaan en mis schien nog staan." „Misschien", interrumpeerde Tim. „Zeg maar gerust ongetwij feld, gezien dat bloedbad van gis teravond." „Die moord hoeft niet over de oude affaire te gaan", zei Pit voorzichtig, „tenminste niet rechtstreeks. Die kan voortsprui ten uit een nieuwe situatie; we leven ruim 10 jaar later. Er kan een totaal andere ontwikkeling hebben plaats gehad, hoewel ik geneigd ben te veronderstellen, dat ie gelijk hebt." ,,'t Klinkt allemaal interessant en aardig", zei de man van de dokumentatie, „maar 't is zeer de vraag of ik er zo uitkom. Ik zou nog wel iets meer willen weten. Hebt u geen foto's?" „Natuurlijk niet", zei Helma, „hoewel daarin te voorzien valt." .Daarin is voorzien", lachte Pit. Hij toverde een handvol scherpe pasfoto's uit z'n zak. „Man, hoe ben je daaraan ge komen?" vroeg Tim verbluft. „Die moord is nauwelijks achter de rug." „Vanavond laten maken", grin nikte de detektive. „Een klein onderonsje met een persfoto graaf. Handige jongen moet ik zeggen." „Geeft u ze maar eens hier", zei de dokumentatieman. „Ik zal eens in het archief duiken. Wilt u mis schien koffie?" 't Kan namelijk wel even duren." „Er kunnen nog meer mensen levens mee gemoeid zijn", merkte Pit ernstig op. „Dringend verzoek zo snel als mogelijk is te werken. Dit is werkelijk ernst met een hoofdletter." „En nu maar duimen draaien", zuchtte Helma. „Waarom moest ik eigenlijk met jullie mee?" „Omdat we je eventueel achter laten", zei Pit, „om uittreksels te maken. Ik weet niet of we zonder meer kranten of knipsels kunnen meekrijgen. Bovendien, het kan zijn nut hebben hier een steun punt achter te laten. Hier of bij Jackie. En ik vrees dat jij dit con sulaat moet vervullen." „Aardig", lachte Helma. „of zet je me weer op sterk water nu het spannend gaat worden?" „Is hier ergens een meneer Pit of een juffrouw Van Deterdin- ges", brulde de stem van een kopyj ongen om de deur. „D'r is een vent voor ze an de telefoon." „Ja, dat kon ik wel eens zijn", antwoordde Pik „Links om, tweede cel". Het joch was met rotatiesnelheid ver dwenen. „Dagblad-ziekte", zei Helma nuchter. „Tweede deur links", repeteer de Pit en begaf zich naar de cel. Geen halve minuut later stond hij weer op de dokumentatie. Hij zag er geagiteerd uit. .Hemel, wat nou weer?" vroeg Tim. „Alles", bromde de detektive. „Moordaanslag op Agaatje; voor operatie naar Utrecht getrans porteerd. Of we direkt terug wil len kamen." ,,'t Is ongelooflijk", bromde Tim. „Kan nog net in de eerste editie mee. Wat is er toch aan de hand, dat die halvegare scherp schutter zo'n haast heeft." „Nou kom, meteen weg", be sliste Pit. „Helma, het is het beste dat jij hier blijft dus. Je zit als een duivelin achter de gegevens over de cercle aan. Desnoods mo biliseer je de hóofdredakteur. En geef, als je denkt hot-news te krijgen, direkt alles'door. Anders pak je de trein, of een taxi of zoiets, denk erom, ik zit om dit soort nieuws te springen." „Oké, jongens", zei Helma. „Ga maar, Heb je nog iets aan een po ging Jackie in de benen of aan het werk te krijgen]?" „Helb ik gisteravond al gedaan", lichtte Pit haar in. „Dat was één van mijn telefoontjes." „Oh",, zweeg ze. Pit was gedurende de terugrit stil. Tim had het gaspedaal tot op de bodem ingedrukt en hield zijn voet daar, onafhankelijk van de verkeerssituatie. De detektive was kennelijk; diep in gedachten verzonken. Ze bereikten het hotel tegen kwart over vijf in de och tend, Het was al weer licht, con stateerde Pit, met de verbazing van de stadsmens, die niet weet, dat in de zomer de zon werkelijk vroeger opgaat dan in de winter. Ze troffen de chef en de inspek- teur in druk gesprek aan. „Gelukkig dat u er bent", be groette de eerste hen. „Er is veel gebeurd tijdens uw afwezigheid. We zouden, als het u schikt, di rekt overleg willen plegen." „Akkoord", zei Pit. Op verzoek van de chef vatte de inspekteur de gebeurtenissen samen. De moordaanslag, het de- fekte licht, het vervoer van de gewonde en de voorlopige ver-vertrap^ Twee studenten liepen' noren. lichte verwondingen :op, toen, de alleen de linkeroever MJ Antwer pen door diepstekende zeeschepen bereikbaar wordt, maar ook eert aansluiting wordt verkregen op de sluis bij Zandvliet! In Zeeuws-Vlaanderen zou ter hoogte van Ossenisse eèti sluizeri- systeem moeten worden, gebouwd dat overbrugd kan worden door een vierbaans-autosnelweg. De zij armen van het kanaal, waarin zee schepen op eigen kracht moeteii kunnen varen en de hoofdarm ervan op Belgisch gebied, zouden aldus schepen Van den Daele, moe ten worden onder tunneld. Hij noemde het in dit verband 'éen misrekening, dat het kanaal Gent Terneuzen op diverse punten is overbrugd, zoals hij over het alge1 meen kritiek had op dit kanaal, dat slechts op zeehavendiepte kaft' worden gebracht als mgn Sluiskil en half Zelzate sloopt, Tijdens de bijeenkomst van het verbond in het Goese stadhuis, hacl burgemeester F. G. A. Hubèr aan geduid, waar de problemen voóf' de binnenvaart in het Wester- scheldebekken liggen. „De zeehavens groeien, maar de vaarwegen voor de binnenvaar! blijven achter", zei hij. „Wij moe1 ten studies maken voor binnen- vaartvoorzieningen in Zuid-Beve- land waarbij voor een/binnen1 vaartkanaal moet worden gezocht naar een efficiënte ligging tussen Terneuzen. Baalhoek, S1ÓB en ScheldeRijnverbinding". Mr. Van den Daele haakte hier op in. „Bij de ScheldeRijmver binding, zoals deze nu is gepland; heeft Gent weinig belang. Dat geldt ook voor het Baalhoekplan. De ontsluiting van de linker- Scheldeoever dient de Gentse be langen niet. Gent wil de Rijnvaart behouden en bovendien wil het, dat alle zeeschepen die de Wester- scheldedrempel kunnen passeren, ook in het Gentse havengebied kunnen komen". Schepen Van den Daele noemde het plan een verzoeningsvoorstel, maar kenschetste het ook als een „steen in de kikkerpoel", waarop dr. J. E. Albert van de Poel, voor zitter van de afd. Noord-Brabant en Zeeland van het ANV, inhaakte door te pleiten voor een openhou den van de monding van de Oos- terschelde. De tanker „Johannes Frans" die in slecht weer met een lek in de machinekamer heeft gekampt, wordt nu naar die Bermuda's ge sleept. Er is een zieke aan boord die naar een hospitaal zal worden gebracht en bovendien wil de ka pitein overleg plegen ó.m. met de vertegenwoordigers van de assu rantie maatschappijen over de mo gelijkheid naar New York te wor den gesleept. De 24.000 ton dikke stookolie aan boord is voor New York bestemd en overgeladen in een andere tanker is geen eenvou dig probleem. De „Johannes Frans" is nu onder de hoede van de Nederlandse sleepboten „Zwarte Zee" en „Tas manzee" van L. Smit en Co dè eventuele sleepreis van Bermuda naar New York eveneens zullen verzorgen. De Canadese sleepboot die eveneens ter assistentie was Uitgevaren is afgedankt. Aan boord is de situatie opge klaard, De pompen werken goed zodat het water in de machineka mer zakt. Er kan weer energie worden opgewekt zodat èr wéér warm eten kan worden géserveèr'd. De stemming aan boord is dan ook weer wat beter, zo meldde de kapitein vanmorgen. Ruiim 500 Maleisische.'studen ten hebben het terrein van de Philippijnse ambassade in Koeafa Loempoer bestormd en de Phi lippijnse vlag neergèhaald „Wat hebben die opgeleverd?" vroeg Pit. „Graag zo uitvoerig mogelijk, ook al denkt u dat het weinig betekent; speciaal over de leden van de cercle." (Wordt vervolgd.) vlaggemast het begaf. De demonstratie was bedoeld als protest tegen het van kracht worden in Manilla van een wets voorstel, waarbij de Maleisische deelstaat Sabah 'een ..'Onderdeel van de Philiooiinen wordt ge noemd-

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2