Nederland kon tegen Luxemburg niet overtuigen Teleurstellende presentatie van Oranje-elf Radio en Televisie DE VERSCHRIKKELIJKE Vrijdag 6september 1968 DE VHIJE ZEEUW Pagina 1. Aanvalslinie faalde opnieuw Offensief Verdedigen Publiek liet zich horen Kessler stond op.... Vijf maanden voor dood door schuld Sparta verloor van Zwitsers nationaal elftal Ontucht gepleegd met dochtertje van kennissen Autodief-inbreker aangehouden VERSLAG DOOP PRINS MAURITS RECHTSTREEKS VIA RADIO Oud-stationschef door trein overreden Auto tegen boom: twee doden Het Nederlandse elftal heeft weer gescoord. Voor het eerst sinds de 7dë- april, toen in Am sterdam met 21 van België werd verloren, vond een Neder landse aanvaller weer het net. Sterker nog, voor 't eerst na 29 november 1967, de dag waarop Oranje in hetzelfde Rotterdamse stadion de veel besproken 31 zege op Rusland boekte, behaalde Kessler's formatie weer een overwinning. De 20 of-liever 02, omdat de „amateuristische" Luxemburgse voetbalbond om financiële redenen de thuiswed strijd tegen Nederland ook dit keer in Rotterdam wilde spelen, had een uitslag kunnen zijn waar mee ieder vrede zou hebben ge had. Immers, na drie doelpunt loze gelijke spelen in successie vormen twee treffers een onge kende weelde. Dan moeten die doelpunten echter wel gevallen zijn in een ontmoeting Waarin de tegenstan der van internationale klasse is. Aan die vereiste voldeed de dap pere Luxemburgse ploeg aller minst. Vandaar dat de toch nog goedgevulde tribunes van het Feijenoordstadion woensdag avond de zege tegen Luxemburg behaald, niet ontving als 'een overwinning in een wedstrijd voor de voorronden van het wereldkampioenschap. Voor hen was Luxemburg—Nederland geen cupduel. Het deed hen afge zien van de soms weinig vriend schappelijke sfeer op het veld eerder denken aan een van de vele vriendschappelijke inter landwedstrijden, die Oranje ge speeld heeft. Nederland startte, tot enthou siasme van de ruim 50.000 toe schouwers in het Feijenoordsta dion, met een vertrouwenwek kend offensief. De eerste minuten waren duidelijk voor favoriet Coen Moulijn. De rappe Rotter dammer vond de snel opkomende vleugelverdediger .Theo van Dui- venbode in enkele1 gevaarlijke combinaties. Erwin Kuffer, één van de zes profs in het Luxem burgse elftal, beleefde hachelijke momenten toen hij akties van de debuterende Aj acied en de gerou tineerde Feijenoorder poogde te stuiten. Het Nederlandse offensief in de eerste fase leverde echter geen doelpunten op. Sterker nog, wer< kelijk gevaarlijk voor het doel van René Hoffman werd het pas na een kwartier toen Willy van der Kuylen de schutter waar op bondscoach Kessler kennelijk zijn hoop had gesteld van bui ten het strafschopgebied een schot loste dat de Luxemburgse doelman bijna te machtig was. Indrukwekkend waren de ver richtingen van de Nederlanders tegen de eerder geestdriftige dan imponerende Luxemburgers aan vankelijk allerminst. De aanmoe digingen van de tienduizenden op de tribunes begonnen merkbaar te tanen tot Wim Jansen na 2:2 minuten voor een nieuwe, nood zakelijke impuls zorgde. Na een pass van Wim van Hanegem schoot de Feijenoorder van de rapd van het strafschopgebied onhoudbaar in (01). De Luxemburgers legden daar na nog sterker de nadruk op de verdediging.Edy Dublin, prof speler bij de Franse eerste-divi- sieolub Nancy, stond eenzaam in de voörste linie en moest met be scheiden steun van zijn vleugel spelers het voornamelijk zoeken in individuele akties. Willy van der Kuylen's af standschoten bleven een dreiging voor doelman Hoffman vormen. Na een goed half uur kon deze slechts ten koste van een hoek schop redding brengen. Scheids rechter Burget (België), wiens beslissingen lang niet aller goed keuring hadden, werd tot middel punt van een langdurig en inten sief fluitconcert. Toen Jansen op de rand van het strafschopgebied of erin tegen de grond werd gewerkt negeerde de Bel gische arbiter alle protesten bin nen en vooral buiten de lijnen. In de hitte van de strijd kreeg Van Hanegem onenigheid met „Pizzi" Konter. De voor Gantoise spelende Lu xemburger besliste het menings verschil door de Feijenoorder in de rug te stormen. De grens rechter deed een voorzichtige po ging om arbiter Burguet Van Konter'sdaad in kennis te stellen. De Belg ontweek de moeilijk heden door geen acht te slaan op het vlaggen van zijn landgenoot. Tot werkelijk sluitende combi naties kwamen ze weinig. Dat was mede in de omstandigheid dat Coen Moulijn steeds minder in het spel werd betrokken. Het zou te veel gezegd zijn om vast te tsellen dat de ploeg uit het groothertogdom direct na de rust in het offensief ging. Wel was er in die eerste minuten na de hervatten weinig over van bet Nederlandse overwicht. De aanval van de-gastheren- op-vreamde-'bodem streed echter tegen een te grote overmacht. Het geluk zou moeten helpen als de mannen van coach Robert Heinz tot een treffer wilden ko men. Voor het merendeel van de toeschouwers was inmiddels het plezier er al lang af. „Twee-nul. twee-nul" klonk er van de goed gevulde staantribune. De toe schouwers kozen v er wel een vreemd ogenblik voor. Ze maak ten bun wensen kenbaar toen de Luxemburgers eindelijk eens ge vaarlijk dicht bij doelman Jan van Beveren waren doorgedron gen. In het veld werd de sfeer steeds minder vriendschappelijk. Ady Schmit trapte naar Willy1 van der Kuylen op een manier, die menige scheidsrechter zou doen besluiten het klassieke gebaar naar de catacomben van het sta dion te maken. De Belg Burguet volstond echter met een weinig indrukmakende berisping. Het pleit niet voor de aanvals- kracht van oranje dat de tweede treffer, waarom het publiek zo nadrukkelijk -vroeg, pas in de vierentwintigste minuut na de hervatting viel. Een hoge voor zet van Coen Moulijn bereikte Van Hanegem, die met een sim pele kopbal doelman Hoffmann passeerde (02). George Kessler, die slechts in uiterste noodzaak zijn plaats op het reservebankje pleegt te ver laten, was kennelijk ook niet ge heel tevreden over de verrichtin gen van zijn spelers. Na een goed half uur stond de grijze coach van oranje op om als extra „bal- lenjongen" het tempo te ver hogen. Zijn gebaren verrieden dat' onder de huidige omstandig heden de aanval dubbel telde. 20 bleek echter het uiterste dat- Oranje tegen de moedig, tot de laatste minuut strijdende Lu xemburgers, die over te weinig talenten de beschikking hadden, kon bereiken. De eerste winstpunten in de voorronde van het wereldkam pioenschap voetbal 1970 heeft Oranje behaald. Het zou echter van weinig werkelijkheidszin getuigen om deze eerste wed strijd voor de voorronden op zich als een .winstpunt" voor het Nederlandse elftal te zien. Van Hanegem op de doellijn na het eerste doelpunt, gescoord door Wim Jansen. De Luxem burgse doelman Ren Hoffmann ligt geslagen op de grond. Neerlands elf beste voetballers, gerequireerd uit een leger van ruim een half miljoen, heeft woensdagavond in het Feijenoord stadion te Rotterdam tegen een samenraapsel van Luxemburgs voetbaltalent met pijn en moeite de overwinning kunnen be halen. De eerste wedstrijd in de voorronden voor het wereld kampioenschap 1970 bracht winst met een magere score van 20. Want al zullen er altijd mensen zijn, die zeggen „we hebben gewonnen", zoals bondscoach George Kessler, mager was het resultaat in meer dan één betekenis. Tegen deze vrijwel uitsluitend destructief spelende Luxemburg se formatie, die in de eerste helft sterk het accent op de verdedi ging legde eri na. Me rust met bruut geweld de Nederlanders probeerden te stuiten, hadden on ze landgenoten met aanzienlijk meer dan twee doelpunten ver schil moeten winnen. ZO HALEN WÉ MEXICO NIET Maar mager was ook de presen tatie van Kessler's elf, die behal ve in de beginfase, toén onder an dere de snel opkomende Van Dui- venbode de inspirator was van enkele goede aanvallen, geen mo ment heeft kunnen waarmaken nog eens het eindtoernooi in Er zat in het geheel geen lijn in het Nederlandse spel, dat zich voornamelijk afspeelde op de Lu xemburgse helft. Er was veel on begrip gejaagd noemde bonds coach Kessler het en kreeg men elkaar in' het vizier, dan zat er in de passes zo'n kromming, dat ze in niemandsland doodliepen of een tegenstander als - einddoel kregen. TE TRAAG EN TE BREED SPEL Zelfs de verdediging die toch nauwelijks gevaar van de tegen standers te duchten had, raakte enkele malen het hoofd kwijt, wanneer de Luxemburgers in op mars waren. Weliswaar slaagden zij er telkens weer in. een doel treffende blokkade op te werpen, hetgeen overigens nief.zo'n zwaar karwei was tegen de zowel kwa litatief als numeriek onderbezet te Luxemburgse aaiivalslihie, maar om van uit de verdediging dan dadelijk een succesvolle te genstoot te plaatsen, neen, die macht bezat dit oranje-elftal niet. Er volgden trage en tè breed op gezette combinaties, die gewoon lijk al bij voorbaat gedoemd wa ren voortijdig te stranden. En kwam er dan tenslotte een sco ringskans uit te voorschijn, dan was het vizier slecht gericht. Een schot van Jansen vóór en een kopbal van Van Hanegem na de rust tekenden het vonnis over de Luxemburgers, die in de rol van „underdog" zich fel hebben ver weerd. Echter zonder succes. HET GING TE GEJAAGD Een drukpratende bondscoach George Kessler probeerde met veel woorden het toch tegenval lende spel van zijn pupillen tegen Luxemburg zo niet goed te pra ten dan wel enigszins te verdoe zelen. Er waren noten van kri tiek, zeker, maar ze bleven be perkt. „Het gin te overhaast, te gejaagd", klaagde hij bijvoor beeld in een zwak moment. En: „ik miste de juiste afwerking. Een overwinning had ik natuur lijk wel verwacht, maar ik had zo graag meer, bijv. vier of vijf doel punten gezien." De veelgeplaagde Kessler er kende later, dat de Luxembur gers moeilijk te bestrijden waren. „Dat is het altijd tegen een „un derdog" (zwakkere). Duitsland won onlangs in Aken ook maar met 20 van-dezelfde tegenstan der. Wij moesten aanvallen en dat speelt ze altijd in de kaart. Ik heb hier met de opstelling re kening mee gehouden. Twee spe cifieke buitenspelers en twee spitsspelers had ik nodig. Helaas hebben We er in Nederland maar één die in de spits kan. Verder zijn de sterk opbouwende mid denspelers er maar één keer in geslaagd een doelpunt te forceren en dat vind ik te weinig". UITBLINKER: RINUS ISRAEL Eén uitblinker wilde Kessler best noemen: „Voor mij was Ri- nus Israël de beste van het veld, niet alleen verdedigend, maar ook aanvallend." De 23ste debutant onder het bewind van Kessler, de Ajacied Theo van Duivenbode, zei: „Lek ker" te hebben gespeeld. Of hij de Luxemburgerse tegenstand tè hard vond? „Ik ben zelf altijd een zachte speler", knipoogde hij veelbetekenend. Sjaak Swart voegde daar ter verduidelijking nog aan toe: „Het ging over en weer." Voor Wim Jansen, de maker van het eerste doelpunt, was het „moeilijk voet ballen tegen de Luxemburgers" geweest. Eén keer schoten do ogen van Kessler vonken, toen hem vanuit de journalistenkring de vraag ter ore kwam of hij niet met de ge dachte had gespeeld in de twee de helft Cruyff in het veld te brengen. „Cruyff", zei hij met stemverheffing en het leek zelfs of hij zich kwaad maakte. „Cruyff kon niet meespelen. Hij was niet fit en is niet fit geweest." De politierechter in Utrecht heeft donderdagmorgen de 25- jarige schoenmaker D. C. uit Scherpenzeel veroordeeld tot 'n gevangenisstraf van vijf maan den waarvan drie maanden voor waardelijk, een proeftijd van drie jaar en een ontzegging van de rijbevoegheid gedurende drie jaar met aftrek. De man stond terecht omdat hij Op 17 juni van dit jaar roekeloos eh onder in vloed van sterke drank met zijn auto tegen een boom was ge botst, waardoor de auto in brand vloog en zijn vriend kor te tijd daarna overleed aan de opgelopen brandwonden. Het Rotterdamse Spara heeft in Luzem met 42 verloren van het nationale Zwitserse elftal. Bij de rust was de stand nog 11. Het B-team van het Helveten won met 2—1 van Grazer A.K., de toekomstige tegenstander van ADO in het toernooi om de Euro pese beker voor bekerwinnaars. De rijkspolitie in Amerongen heeft woensdag een 55-jarige in woner van 't dorp in zijn woning aangehouden onder verdenking van het plegen van ontuchtige handelingen met een achtjarig dochtertje van een van zijn ken nissen. De man heeft het kind op 31 augustus van dit jaar tijdens een autotochtje snoep gegeven en zich aan haar vergrepen. De man heeft een volledige bekentenis afgelegd. Anderhalf jaar geleden heeft de man 'n soortgelijk delict gepleegd. Hij zal morgen aan de officier van justitie worden voor geleid. Na een wilde jacht heeft de Leeuwarder politie in de afge lopen nacht een minderjarige jongen uit Groningen aangehou den, afkomstig uit een inrichting in Apeldoorn, die er vandoor was met een in de nacht van zondag op maandag uit een showroom in Groningen gestolen auto. Woensdagnacht ontdekte de Dolitie van Sneek deze wagen, toen tijdens een nachtelijke con trole de wagen op een stopteken doorreed, gaande in de richting Drachten. Onmiddellijk waar schuwde de politie van Sneek baar collega's in Groningen en Leeuwarden. De politie van Leeuwarden kreeg contact met de auto en deed een poging deze tot stoppen te brengen. Toen dat niet lukte met een normaal stop teken, trachtten de politieman nen de wagen klem te rijden. Door handig manoeuvreren wist de bestuurder deze val te ont wijken en met hoge snelheid door t' rijden. De politiewagen zette de achtervolging in, waar door de achtervolgde zijn snel heid nog meer opvoerde. Dit werd hem noodlottig, want in Wirdum even buiten Leeuwar den), reed hij tegen een paal. De bestuurder wist echter toch nog in de duisternis te ontsnappen. De politie bleef het spoor volgen en wist uiteindelijk een minder jarige jongen uit Groningen aan te houden. Tijdens het verhoor in Leeu warden bekende hij ook nog een inbraak in Groningen, enige tijd geleden. 6) Nog steeds drijft het kleine vaartuigje dichterbij. Aram en Sar kunnen het hu duidelijk onderscheiden. „Ge hebt gelijk," mompelt Sai. „Ik heb nog geen beweging ge zien! Ik geloof niet, dat er iemand in zit! Vreemd, ik vertrouw dit niet!" „Ach," antwoordt Aram ge ruststellend. „Het scheepje zal losgeslagen en weggedreven zijn!" Doch hoewel zijn toon luchtig klinikt heeft ook voor hem dat kleine bootje, dat daar wil loos op de tgolven dobbert iets on heilspellends. Sar geeft de roeiers bevel, met de riemen zó te sturen dat zij er pal op aan houden. Nog slechts enkele meters scheiden de beide vaartuigen. Dan buigt Aram zich plotseling luisterend voorover. „Hoort ge dat?" fluistert hij tegen Sar. De roerganger knikt. Ook hij heeft het angstige kreu nen gehoord, dat af en toe op klinkt boven het gekabbel van het water. „Dat is vast niet pluis!" mom pelt hij. „Laat'ons voorbijgaan!" Doch Aram schudt heftig van neen. „Daar is iemand aan boord, die misschien onze hulp nodig heeft! Wij kunnen hem niet aan zijn lot overlaten," beslist hij. Op het zelfde ogenblik drijven de beide vaartuigen met een lichte schok tegen elkaar en allen zien de donkere gedaante, die op de bodem van de sloep ligt. ZATERDAG 7 SEPTEMBER 196S HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Het levende woord; 7.15 Ste reo: Klassieke hoboconcert (gr.); 7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.45 Stereo: Lichte grammofoon- muziek; 8.00 Nieuws; 8.11 Stereo: Gewijde muziek (gr.); 8.30 Nieuws; 8.32 Touringclub: vakantietips; 8.45 Voor de vrouw; 9.35 Water standen; 9.40 Klassieke muziek op uw verzoek (gr.); 10.15 Promena- werk: kunstkroniek; 11.00 Nieuws; de-orkest; 10.55 Kunst- en vlieg- 11.02 Visie: lezing over de stad van de mensen; 11.15 Klassieke en moderne kamermuziek (gr.); 11.55 Mededelingen; 12.00 Lichte piano muziek (gr.); 12.14 Marktberich ten; 12.16 Overheidsvoorlichting: Werk en welzijn. Een uitzending van het ministerie van sociale za ken en volksgezondheid; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten; 12.50 Zonder grenzen: rubriek over mis sie en zending; 13.00 Vliegende schijven: grammofoonplatenpro- gramma voor de militairen; 14.00 P.M.: een weekblad met veel plaat jes; 16.30 Wat het oor niet kent...: etnische muziek; 17.00 HIRO-ma- gazine: presentatie en informatie; 17.30 Everybody happy!, tiener- show; 18.24 Kanjer Koning kom petitie 1968: uitslagen; 18.30 Nws; 18.46 Actualiteiten; 19.05 Stereo: De Springplank: jonge artiesten met lichte orkestbegeleiding; 19.30 Sjook: programma voor de twinti ger; 20.00 In antwoord op uw schrijven: verzoekplatenprogram- ma; 21.30 Indrukken van het 15e internationaal vocalistenconcours te Den Bosch; 22.00 Klassieke ouvertures (gr.); 22.30 Nieuws; 22.40 Mededelingen; 22.42 Over weging; 22.45 Goal...!: muzikaal sportprogramma met commenta ren, reportages, nieuwtjes en lichte muziek; 23.5524.00 Nieuws. In een N.R.U.-programma ot> dinsdag 10 september van 11.25 tot 12.30 uur, via Hilversum I, zal via de radio rechtstreeks verslag worden gedaan van de doop plechtigheid van prins Maurits in de Grote kerk en paleis Het Loo in Apeldoorn. Verslaggevers zijn: C. van Drongelen en G. Kamp huis. Op het stationsemplacement te Bergen op Zoom is donderdag morgen omstreeks half zeven de oud-stationschef, de heer W. J. van Schaik, 71, door een trein aangereden. De heer Van Schaik kwam, zoals elke morgen, naar de eerste klasse wachtkamer van het station, waar hij sinds zijn pensionering werkt op de boek houding. Hij liep de spoorbaan over, nadat hij zijn fiets had weg gezet, op een moment dat er geen trein pleegt te rijden. Van uit de richting Zeeland naderde echter een herstellingstrein met bielzen, waarop de heer Van Schaik niet gerekend had. De oud-stationschef werd gegrepen en enkele tientallen meters ver der tegen de grond geslingerd. Zwaar gewond werd hij naar het ziekenhuis gebracht, waar hij even later overleed. Bij het dorpje Windesheim (gem. Zwolle) zijn woensdag avond twee militairen om het leven gekomen toen hun auto slipte en tegen een boom reed. De bestuurder, de 21-jarige A. L. de Haas uit Deventer, was op slag dood, terwijl de 22-jarige M. Schrik uit Zwolle, in een Zwols ziekenhuis aan zijn ver wondingen is overleden. Beide militairen waren In Deventer ge- legeed, HILVERSUM II: 7.00 Nieuws m ochtendgymnastiek; 7.20 Socialis tisch strijdlied; 7.23 Stereo: Lichte grammofoonmuziek; 7.54 Deze dag; 8.00 Nieuws; 8.11 Van de voorpagina; 8.15 Z.O. 135: geva rieerd programma; 10.30 Voor nu en later, lezing; 10.45 Met goud bekroond: melodieën die een gou den plaat hebben verworven; 11.00 Nieuws; 11.02 Stereo: Lichte grammofoonmuziek; 11.25 Oost- europese kroniek; 11.45 Klater goud: muzikaal feuilleton over de wondere wereld van de kleinkunst; 12.15 Accordeonmuziek (gr.); 12.26 Mededelingen voor land- en tuin bouw; 12.29 Tussen start en finish: actueel sportnieuws; 13.00 Nws; 13.11 VARA-varia; 13.15 Tijd voor teenagers; 14.00 Uitlaat: program ma voor twintigers; 14.40 Radio jazzmagazine; 15.00 Tot beter be grip: cursus muziekluisteren; 15.20 Meer over minder, lezing; 15.40 Tot beter begrip; 16.00 Nieuws; 16.02 De psychopatenzorg in dis cussie, gesprek n.a.v. reclasserings- dag; 16.30 Stereo: Onerettefrag- menten (gr.); 17.25 Rad'ioweekjour- naal; 17.55 Mededelingen; 18.00 Nieuws; 18.16 Commentaar op het nieuws; 18.22 Licht instrumentaal trio; 18.45 Stereo: Feest der her kenning: verzoekplatenprogram- ma; 19.30 Nieuws; 19.35 Artistieke staalkaart; 20.15 Internationale Gaudamus muziekweek 1968: I. Groot omroepkoor en solisten: mo derne muziek; II. Orgelrecital: mo derne muziek. In de pauze: 20.50 21.15 Nederlandse kastelen: inlei ding op de serie kasteelconcerten; 22.30 Nieuws; 22.40 Mededelingen; 22.45 Er was eens...: een zaterdag avondsprookje met muziek; 23.15 Stereo: Lui luisteren: licht platen- programma; 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM III: 9.00 Nieuws; 9.02 Djin: gevarieerd programma (10.00 en 11.00 Nieuw); 12.00 Nieuws; 12.03 Skivatoon, nieuwe langspeelplaten; 13.00 Nieuws; 13.03 Miller Sextet en solisten; 13.30 Zuid-Zee-Serenade; 14.00 Nws; 14.03 T(w)ienermagazine; 15.00 Nws; 15.03 Lichte muz. en koorzang; 15.30 Country en Wes- ternmuz.; 16.00 Nws; 16.03 Actual.: 16.07 Gevar. lichte muz.; 17.00 Nws; 17.02—18.00 Weke lijkse sportshow met lichte muz. BRUSSEL VI.: 12.00 Nws; 12.03 Gevar. muz. (12.40 Weerber., mededelingen, progr.-overz. en SOS-ber. voor de schippers; 12.55 Buitenlands persoverz. en SOS- ber. voor de schippers; 12.55 Bui tenlands persoverz.; 13.00 Nws en weerber.; 14.00 Nws); 15.00 Nws; 15.03 Gevar. progr. (17.00 en 18.00 Nws)18.28 Paardesportuitsla- gen; 18.30 Taalwenken; 18.32 Lichte muz.; 18.45 Sport; 18.52 Taalwenken; 18.55 Lichte muz.; 19.00 Nws, weerber. en actual.: 19.40 Lichte muz.; 22.00 Nws en ber.; 22.15 Dansmuz.; 23.4023.45 Nws. Televisieprogramma's NEDERLAND I: 16.00 Journ.; 16.02 Progr. voor bejaarden; 17.0017.30 Ja zuster, nee zuster; 18.50 Barend de Beer; 18.56 Reel.; 19.00 Journ.; 19.03 Reel.; 19.06 Rawhide, TV-western; 19.56 Reel.; 20.00 Journ.; 20.16 Reel.; 20.20 In kleur: Sterren falen overal, showprogr.; 21.00 In kleur: 2 jaar later: gesprek met Jan de Hartog; 21.30 In kleur: Ironside, TV-film; 22.20 Achter 't nws.; 22.4522.50 Journ. NEDERLAND II: 18.50 Barend de Beer; 18.56 Reel.; 19.00 Journ.; 19.03 In kleur: Openluchtcircus; 19.28 Hardy's Logboek, TV-film; 19.55 Evangelie; 20.00 Journ.; 20.16 Reel.; 20.20 In kleur: Bob- bejaanland: reis door het grote attractiepark in België; 20.50 De juiste prijs, Hitchcock-film; 21.15 Schwarz Weiss Blues: filmim pressie; 21.30 Profie] van de ge broeders Bobby (Manchester United) en Jackie (Leeds) Charl ton; 22.2022.25 Journ. BELGIE VI.: 18.55 Zandman netje; 19.00 Tienerklpnken* 19.30 Documentair progr.; 19.53 Mede*' delingen; 20.00 Journ.; 20.25 Pey ton Place, TV-feuilleton: 20.30 Amusementsprogr.; 21.40 ActuaL: 22.10 Geheime opdracht, _ü5bi fauilletom J&QOjIpurn.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 7