PROVINCIAAL NIEUWS RIHA Axel heeft sluitende begroting Veel belangstelling voor open (politie) huis te Terneuzen DE JACHT OP DE DOCUMENTEN Spoorwegman sliep uit; station Delft Nucleaire parken voor energie in toekomst Het inkomen van de koningin klankrijk <Ee beste mossel+ versteege Maar gebrek aan geld Geen troepen uit Europa In Vietnam nu 417.509 man gesneuveld Amnestie in Kongo-Brazzaville Dertien lijkjes opgegraven in tuin van weeshuis in Rio de Janeiro OPTIEK Groei DE VRIJE ZEEUW Vrijdag 6 september 1968 Terneuzen Boschkapelle Vogelwaarde Japanse werven gaan vrachtschip met kernaandrijving bouwen Hond thuislaten Onderwijzers in Bolivia staken Grensincidenten in Korea - AGENDA - Clifford; Drs. Verburg: Overtuigend rapport zal komst van vaste oeververbinding versnellen HELMA PIT Pagina 2 De heer J. v. d. Plank hield zijn afscheidsreceptie De heer J. v. d. Plank en zijn echtgenote recipieerden gister middag in hotel Rotterdam ter gelegenheid van hun vertrek naar Assen. De heer v. d. Plank was direc teur van de Ned. Middenstands- bank alhier en werd in gelijke functie te Assen benoemd. Naast de vertrekkende directeur ston den de heer en mevr. H. K. Veling. De heer Veling is de opvolger van de heer v. d. Plank. Het was dus eigenlijk een afscheids- en een kennismaking-receptie waar een stoet van belangstellenden hun hartelijkheid en goede wensen voor het gaande en komende gezin kwamen aanbieden. Veel clientèle, collega's van het bankwezen, vertegenwoordigers van het gemeentebestuur en ge meentelijke instanties, bestuur ders van het Handelscentrum Terneuzen van hetwelk de heer v. d. Plank enige tijd voorzitter was, en nog vele anderen waren er aanwezig. De vele bloemen gaven een feestelijk accent aan de bijeen komst. Botsing Gistérmorg.en om half acht ver leende de uit Middelburg afkom stige autobestuurder A. J. S. op het kruispunt OranjestraatKo- ninginnelaan geen voorrang aan de te Terneuzen wonende be stuurder van een auto, W. A. van G. Hierdoor werd de auto van laatstgenoemde aan de voorzijde vrij ernstig beschadigd. Kermis Zaterdag, zondag en maandag viert Boschkapelle weer de jaar lijkse kermis. Voor de kinderen zijn er de verschillende attrac ties, die nu allemaal hun stand plaats gevonden hebben op het nieuwe parkeerterrein. De oude ren zullen zich traditiegetrouw weten te vermaken op de schie tingen, in de dansgelegenheden en bij een extra glas bier. De voetbalclub „Vogelwaarde" speelt een thuiswedstrijd tegen Meto. Finale tennistournooi De tennisclub „Vogelvlucht" heeft in de afgelopen weken een Nadat de Terneuzense gemeente politie heeft bekend gemaakt dat zaterdag a.s. het publiek het nieu we kantoor kan bezichtigen en diat daarbij nog een groot aantal eve nementen zal plaats hebben, komen er heel wat telefoontjes binnen van mensen die nog aller lei vragen hebben te stellen. Natuurlijk worden die alle zo goed mogelijk beantwoord, maar er kan helaas niet aan alle verzoe ken worden voldaan. Zo is het niet mogelijk plaatsen te reserveren voor de muziek uitvoering door het polltiemuziék- korps „Hermandad" uit Rotter dam dat op volle sterkte (107 man) naar Terneuzen komt, een gebeur tenis die nooit eerder in Zeeuws- Vlaanderen plaats had. Om half elf beginnen de demon straties met de politiehonden op het hoofdveld van het sportpark, Opperwachtmeester Van de Vrede van de rijkspolitie te Zaam- slag, geeft een demonstratie met zijn speurhond. Het komt maar uiterst zelden voor dat de politie met speurhonden openbare de monstraties geeft. De twee grote Japanse werven Mitsoebisji en Isjikawajim-Ha- rima zullen een vrachtschip van 8300 ton met kernaandrijving bouwen. Mitsoebisji zal de kernreactor met een vermogen van 36.000 kw, vervaardigen. Isjikawajima bouwt de romp. De reactor moet in het najaar van 1970 klaar zijn, het schip in zijn geheel be gin 1972. Verder demonstreren de opper wachtmeester van de rijkspolitie te Koewacht, de heer Middeljans, en de wachtmeesters I de heren De de heer André met hun aanvals- en verdedigingshonden. „De ervaring heeft geleerd dat het nodig is hondenliefhebbers die deze demonstraties bijwonen, drin gend te verzoeken hun eigen hond thuis te laten", zo deelde de heer André gisteravond nog mede. „Meestal zijn toevallig ontsnapte honden van particulieren geen partij voor de góed-afgerichte po litiehonden". Zowel de oriëntatierit als de skelterwedstrijden zijn „volge boekt", zo deelde de voorzitter van de Politie Sportvereniging, de heer H. Baert mede. Om half 12 worden de besturen ontvangen op het gemeentehuis en „Van gewest tot gewest" heeft toegezegd opnamen te zullen ko men maken. Tientallen reizigers konden donderdagochtend niet op de Derrons van het N. S.-station in Delft komen en moesten hun trein voorbij' laten gaan, omdat het station gesloten bleef. Rei zigers, die per trein arriveer den, moesten over hoge hek ken klimmen om het stations gebouw te kunnen verlaten. Een spoorwegman, die om even vóór half zes het station had moeten openen, bleek zich te hebben verslaoen. Een sein huiswachter, die een bos re servesleutels heeft, had deze :huis laten liggen. Een en an der had tot resultaat, dat de deuren van het Delftse station serst na half zeven open gin gen. De stationschef werd van het gebeurde niet in kennis gesteld door de betrokkenen. Hij hoor- 's er eerst van rond het mid daguur. KINDEREN DOOR BLIKSEM GEDOOD Elf kinderen zijn om het leven gekomen toen de bliksem woens dag insloeg in een lagere school bij Kisoernoe in West-Kenya, zo meldt het officiële persbureau van Kenia. Bij de blikseminslag zaten de kinderen in de klas. In Bolivia zijn de onderwijzers maandag in staking gegaan voor hoger salaris. Het ministerie van onderwijs, dat besloten heeft de salarissen over augustus voor lopig niet uit te betalen, meent dat de stakers politieke doelen nastreven. In Nederland is een uitdagend potentieel aanwezig voor de ont wikkeling van het eerste Euro pese „nucleaire parkcomplex", dat de poort zou kunnen zijn tot het technologisch ontwikkelde verenigde Europa van de tachti ger jaren. Aldus één van de con clusies van een studierapport over „de energievoorziening in de toekomst", dat in opdracht van de konniklijke machinefabriek Stork n.v. te Hengelo is vervaardigd door „Teimpo", het wetenschap pelijk studiebureau van de Gene ral Electric Company in de Ver enigde Staten. De aanleiding tot het verstrekken van de opdracht aan „Tempo" was het eeuwfeest van Stork. Het rapport is donder dagmorgen gepresenteerd tijdens een bijeenkomst in de technische hogeschool Twente, waarbij prins Bernhard aanwezig was. De studie is vervaardigd onder leiding van de Amerikaan Roman Kryczkowski, die bij de samen stelling van het rapport o.m. ge bruik heeft gemaakt van bijdra gen van deskundigen uit de V. S. en uit Westeuropese landen, waaronder Nederland. In de Zuidkoreaanse hoofdstad Seoel is bekendgemaakt, dat drie Noordkoreaanse militairen, die de demarcatielijn hadden over schreden, zijn doodgeschoten. In de afgelopen week zijn nu negen Noordkoreaanse „indringers" door Amerikaanse en Zuidko reaanse troepen doodgeschoten. Beule uit Stoppeldijk, Verstraeten uit Clinge en de hoofdagent van onderling tennistournooi georga niseerd, waaraan ongeveer 25 leden hebben deelgenomen. De finales van de enkel- en dubbel spelen zullen gespeeld worden op zondag 8 september op de tennisbaan van het gemeentelijk sportpark. ZATERDAG 7 SEPTEMBER TerneuzenLuxor-Theater, 8 uur: „Op blote voeten in het park". „Open dag" gemeentepoli tie. ZONDAG 8 SEPTEMBER Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 u.: „Elvis, Beat en Blues"; 5 en 8-uur: „Op blote voeten in het park". MAANDAG 9 SEPTEMBER Terneuzen Luxor-Theater, 8 uur: „Elvis, Beat en Blues". DINSDAG 10 SEPTEMBER TerneuzenLuxor-Theater, 8 uur: „Elvis, Beat en Blues". De tweede kamer zal in meer derheid akkoord gaan met de voorgestelde verhoging van de inkomens van de leden van het koninklijk huis. Dit blijkt uit het voorlopig verslag van de bijzon dere commissie uit de kamer, die zich bezighoudt met het wetsont werp tot wijziging van de bedra gen vastgesteld in de artikelen 22, 23 en 26, eerste lid, van de grondwet. Een aantal leden sprak de me ning uit, dat de vrijdom van per sonele lasten herziening behoeft. Hoewel zij zich konden verenigen met het vragen van advies over deze aangelegenheid aan een drietal leden van de grondwets commissie, zouden zij het op prijs stellen het aanvankelijke gevoelen van de regering hier over te vernemen. Van verschil lende kanten meende men even wel, dat het onjuist zou zijn in dien de regering, zonder het ge vraagde advies af te wachten, al een gevoelen over de vraag of de vrijdom van personele lasten be hoort te worden gehandhaafd, zou uitspreken. Als exclusief dealer van de Riha orgels, nodigen wij u uit de geweldige Riha orgel- kollektie te komen beluis teren. Het Riha orgel waar elke muziekliefhebber verrukt over blijft! Door: betere intonatie (extra boventonen); meer voetmaatregisters; zelfstan dige percussion; tiendui zenden klankkleuren; snel lere speelresulfaten en nog vele andere voordelen. Vanaf 1.995,— (incl. bank en nagalm). ■II* goed» merken In dén nek Middelburg L.Delft 103<105 Tel- 01180-7604 Ook In Den Haag Groningen Heerlen Het college van B. en W. van Axel is erin geslaagd een met eigen middelen sluitende begro ting voor de gewone dienst voor 1969 aan te bieden, maar een aan tal belangrijke kapitaalswerken kunnen bij gebrek aan financie- ringsmiddtlen niet worden uitge voerd. Dat de begroting sluit is het gevolg van een verhoging van de uitkering uit het gemeentefonds, de werking yan de algemene.wet bijzondere ziektekosten en de in werklngtreding van de wet op het voortgezet onderwijs. De wet ka pitaalsuitgaven publiekrechtelijke lichamen blijkt bijzonder remmend te werken op de uitvoering van bepaalde kapitaalswerken. Zo wachten nu op uitvoering: de bouw van een gymnastieklokaal bij de school aan de Burchtlaan, de aan leg van rioleringen te Spui, Ma- grette en Sassing, de aanleg van een weg naar de sportterreinen, de aanleg van het parkeerterrein Hof plein, het verder bouwrijp maken van de gronden in het exploitatie- De Amerikaanse minister van defensie, Clifford, heeft zich in het licht van de gebeurtenissen in Tsjecho-Slowakije uitgespro ken tegen een vermindering van de Amerikaanse troepen in Euro pa. Hij verklaarde donderdag in een toespraak voor de „National Press Club" dat de Atlantische bondgenoten van Washington 't effect van deze gebeurtenissen op de gemeenschappelijke vei ligheid moeten onderzoeken. President Johnson is bezig de Europese politiek van de Ver enigde Staten grondig te bestu deren, zo meldt de correspon dent van AFP in Washington. Woenslag leidde hij een belang rijke vergadering van de natio nale veiligheidsraad, waarop zijn voornaamste politieke en mili taire adviseurs aanwezig waren. Donderdag riep hij zijn kabinet bjjeen alvorens een onderhoud te hebben met de ambassadeur in Moskou, Thompson. Bij gevechten in Zuid-Vietnam zijn de vorige^week 408 Ameri kaanse militaiftfn gesneuveld en 1.400 gewond geraakt, zo is don derdag door een Amerikaanse mi litaire woordvoerder in Saigon meegedeeld. In die week sneuvelden 4.476 Noordvietnamezen en vietcong- strijders. In de afgelopen 71/jj jaar zijn 27.507 Amerikanen in Viet nam gesneuveld. 'De guerillastrij- ders van de vietcong zouden in deze periode ruim 390.000 man aan doden hebben verloren. De premier van Kongo-Brazza ville's voorlopige regering, kapi tein Alfred Raoul, heeft donder dag een amnestie afgekondigd voor allen die bij verstek voor politieke misdrijven veroordeeld zijn. Onder hen bevindt zich ex- president Foelbert Youlou, wiens bewind in 1963 door de nu zelf tot aftreden gedwongen Massaba Debat omver werd geworpen. Youlou is in 1964 bij verstek ter dood veroordeeld en leeft als bal ling in Spanje. In Brazzaville was het donder dag rustig. Pantsereenhed'en zijn Honderden gezinnen hebben aangeboden één van de 47 kin deren op te nemen uit het wees huis „Haven des lichts" in Rio de Janeiro, waar zij op afschu welijke wijze zijn mishandeld. In de tuin zijn 13 kinderlijken opgegraven. Volgens de vrouw van de nog voortvluchtige exploitant van het huis zijn deze kinderen aan een ziekte gestor ven, maar gevreesd wordt, dat zij zijn vermoord. De politie on dervraagt een 20-tal mensen, die verdacht worden van mede plichtigheid. Vastgesteld is dat de kinderen hun dagen geketend in een don ker vertrek doorbrachten. Des avonds kregen zij, als zij ten minste zoet waren geweest, een bord magere maispap. Een metselaar heeft bezworen dat hij de vrouw eens een ketel kokend water over een meisje heeft zien uitstorten. Een arts zou tegen betaling valse verkla ringen van overlijden hebben afgegeven. plan oost-west, de verbetering van woningen, het bouwrijp maken van gronden in het saneringsgebied en de parkaanleg aan de Zuidsingel. Enkele andere plannen, waaronder de aanleg van een zwembad, zijn in voorbereiding. „Ondanks het gebrek aan de zo noodzakelijke financieringsmidde len blijven wij ernaar streven Axel als woonaemeente zo aantrekke lijk mogelijk te maken en, het woon- en leefklimaat nog verder te verbeteren", zo schriiven B. en W. bij deze begroting. Daarom is nu voor het eerst een post stads- verfraaiing geraamd, welke bij drage in de plaats komt van dè jaarlijkse storting in het cultureel fonds. Plannen ter verbetering van de toeristische infrastructuur zijn gereed en de verzoeken om subsidie zijn inmiddels ingediend. Het totaal der uitgaven van de gewone dienst wordt geraamd op ƒ4.554.170,40. Dit betekent een verhoging van de uitgaven ten opzichte van het jaar 1968 met 349.200,— of 8.3 van het bud get. In deze verhoging is begre pen een toename van de kapitaals- lasten van 108.770, „In vergelijking met de begro ting van het vorige jaar zal een belangrijk verschil opvallen; het is de drastisch gewijzigde indeling van het hoofdstuk VIII: onderwijs, cultuur en recreatie"; aldus B. en W. CULTUREEL CENTRUM Dit jaar nog zal het cultureel centrum „De Halle" aan het John F. Kennejyplein in gebruik wor den genomen. Hiermede zal een einde gekomen zijn aan het va cuüm dat ontstaan is als gevolg van de sluiting van de grote zaal van „Het Centrum". „Nu deze nieuwe en moderne accommodatie beschikbaar is, zul len meer culturele activiteiten mo gen worden verwacht. Dit vindt zijn weerslag in de raming van en kele begrotingsposten", zo schrij ven B. en W. WONINGBOUW De woningbouw in Axel noemt het college vrij intensief. In totaal zullen in de loop van 1968 160 wo ningen gereed komen, waarvan 48 bejaardenwoningen; met de op levering van de in aanbouw zijnde 88 woningen in plan „West" zal tegen het einde van het jaar 1968 een aanvang worden gemaakt. In middels zal dan weer begonnen zijn met de bouw van een aantal woningwet- en premie-woningen. In dit verband wijzen B. en W. erop, d'at er duidelijke tekenen zijn, dat de ontwikkeling van zuid west Nederland stagneert, mpt name wat de industrialisatie be treft". Dit zal stellig ook zijn re percussies hebben voor de ontwik keling van onze gemeente", aldus het college. (Adv.) Gediplomeerd opticien Gediplomeerd Hontaktlenzenspecialist Die jongen zóu dom zijn omdat hij de enige is, die zijn vinger niet opsteekt? Misschien heeft hij de uit leg op het bord niet goed kunnen zien! Laten onder zoeken! Wij hebben een uitgebrei de kollektie kindermontu ren en kunnen U desge wenst hierin onbreekbare glazen leveren. Terneuzen Noordstraat 16 Tel. 01150—2337 Hulst Korte Nlenwstraat 3 Telefoon 01140—2327 naar verluidt onderweg naar het zuiden van hte land, waar vol gens geruchten geheime wapen - voorraden zijn aangelegd door aanhangers van Massemba Dehat. In november zal de N.V. Vaste Oeverbinding Westerschelde een rapport publiceren dat naar men aanneemt een belangrijke im puls zal geven aan het streven van de stichting om tot een vas- ste oeververbinding over de Wes terschelde te komen. In het rap port zit een „macht overtuigings kracht'. Aldus drs. M. C. Verburg, di recteur van het economisch tech nologisch instituut voor Zeeland, in zijn functie van vertegen woordiger der N.V. Vaste Oever verbinding Westerschelde gis teren tot een gezelschap jour nalisten, dat op uitnodiging van de A.N.W.B. een bezoek aan re creatiegebieden in Zeeland bracht. door Mr. Berjawit 36) „Tussen twee haakjes", wend de hij zich tot de inspecteur, „zien we die dokter direct nog?" „Glad vergeten," gromde de aangesprokene. Hij verliet het vertrek om via de directeur een afspraak te maken. Pit zette zich in een leunstoel en begon over z'n medewerkers na te denken. Niets voor Helma of Tim overwoog hij, om zonder meer te verdwijnen. Ze hadden hem toch wel een tip kunnen geven? Nee, peinsde hij. Het ver hoor zouden ze niet hebben wil len storen. Maar waarom geen briefje achter gelaten? Overi gens De detective werd plot seling klaar wakker. Hij herin nerde zich, dat de inspecteur had medegedeeld, dat enkele politie mannen rondom het hotel de wacht hielden. Misschien was die bewaking wel niet zo waterdicht, maar drie personen zouden zich toch niet onopgemerkt hebben kunnen verwijderen. Bovendien behoefden ze dat niet geheimzin de Terneuzense gemeentepolitie weer binnen. nig te doen. De inspecteur trad wusteloos. „De dokter is nog bij mevrouw Van Zanten," zei hij. „Ik heb af gesproken, dat hij even langs zal komen. De directeur blijft nog 'n uurtje op." „Okee," mompelde Pit. „Het is mp te binnen, geschoten, dat u hebt gezegd, dat de tuin om het hotel werd bewaakt. Is die omsin geling echt zo perfect, dat nie mand het hotel kan verlaten?" „Hij zal er in elk geval zijn uiterste best voor moeten doen," verklaarde de inspecteur. „Mijn instructies zijn nogal streng ge weest, juist omdat ik maar twee man beschikbaar had." „Ik weet het zo net niet," aar zelde de detective, „maar wat zou u van een controle-ronde denken. Dat verdwijnen van drie man is me een beetje al te gor tig." „Accoord." Het vergde maar enkele minu ten. Toen was het raadsel ten dele opgelost. In de struiken, bij de afrit voor geparkeerde auto's troffen ze één van de jonge agen ten aan, die met de bewaking waren belast. De man was be- De inspecteur .vloekte, „Het begint hier op Chicago te lijken. Laten we hem naar binnen dra gen." „Nee, niet doen," waarschuwde de detective. „Eerst maar even die dokter roepen." De medicus kwam snel en onderzocht de bewusteloze. „Zo ver ik het kan beoordelen," zei hij voorzichtig, „is het niet ern stig. Vermoedelijk- een pittige klap op het hoofd gekregen. Ik zou zo denken, dat hij er al een uurtje ligt." „Mogen we hem naar binnen dragen?" „Ja, dat doet u maar. Zo min mogelijk schokken. Ik blijf er nog wel even bij." De agent werd naar de serre gedragen. De directeur stond er met een ontsteld gezicht naar te kijken. Zijn vrouw zuchtte ver moeid en keek vragend naar Pit op. De detective maakte een ge baar en zei toen: „We doen ons best mevrouw, om deze nacht merrie vlug tot een goed einde te brengen. Ik wilde straks eigen lijk nog wel even met u praten. Misschien kunt u ons bij de op lossing van het - mysterie een handje helpen." „Graag als dat mogelijk is," antwoordde ze uit de. grond van haar hart. „Dit kan zo niet langer doorgaan." De dokter bette de polsen van de bewusteloze. „Dat duurt niet langer meer dan een paar minu ten," zei hij. „Dan zal hij wel bij komen. U kunt wel rustig met hem praten. Misschien heeft hij wat hoofdpijn, dug niet te yeel vermoeien. Laat hem morgen maar een paar uurtjes uitslapen, dan zal het wel over zijn." Hij wilde het vertrek verlaten. „Een ogenblikje nog," verzocht Pit. „Kunt u ons zeggen wanneer mevrouw Van Zanten kan wor den verhoord? Ik wil er bij ver tellen, dat het hier een moord zaak betreft en dat van snelle in lichtingen veel kan afhangen." „Ik kan dat moeilijk op het uur af zeggen," ontweek de arts. „Maar het is uitgesloten, dat u vannacht nog met haar spreekt. Ik stuur zelfs een verpleegster, om tot morgenvroeg tien uur bij haar te zijn. Ze is volslagen over stuur." „Kunt u zeker weten," vroeg de detective nogal rechtstreeks, „of haar instorting het directe ge volg is van de ontsteltenis over de dood van haar man, of is het mogelijk dat andere factoren deze toestand hebben veroor zaakt." „Het laatste is mogelijk," gaf de dokter toe. „Maar u kunt niet van me verlangen, dat ik hier over een definitieve uitspraak doe. Ik weet er overigens veel te weinig van. Morgen, na 't spreek uur, kom ik terug. Tenzij u ondertussenhij glimlachte in de richting van de inspecteur, „nog meer vakantie-gangers in actie hebt." „Hopelijk niet," zuchtte de politieman, „dit is me voorlopig werkelijk ruimschoots voldoen de.". (Wordt vervolgd.) Aan de hand van cijfermate riaal hield drs. Verburg een {Sei- dooi voor de totstandkoming van de oeververbinding, die zijns in ziens een combinatie van een brug en een tunnel zal moeten zijn. De kosten van de verbin ding zullen maximaal 600 mil joen gulden zijn en mogelijk kan de Europese financieringsmaat schappij een bron voor de fi nanciering vormen, daar de ver binding pas na 1985 in de plan nen van de regering pasten. Drs. Verburg achtte de ver binding niet alleen van belang voor Nederland (met name de zuidwestelijke randstad), maar ook voor Noordwest-België, Noord-Frankrijk en zelfs voor Zuidoost-Engeland. In dit gebied wonen 8 miljoen mensen dicht bij elkaar, doch een groei naar 11 miljoen in het jaar 2000 ligt voor de hand, zo meende hij. Toeristisch kan haast voorspeld worden dat het aantal overnach tingen in Noord-België en Zee land zal groeien tot 26 miljoen, maar voor het gehele gebied zag drs. Verburg een groei tot 70 miljoen. Dit komt neer op 6 a 7 miljoen mensen van wie tegen de 2 miljoen op een mooie zo merdag in dit gebied vertoeven. Van hen zullen weer 10 pet tot 12 pet in het toekomstige Greve- lingengebied verblijven. Een groei tot een aantal van 11 mil joen mensen in 2000 ligt voor de hand zo meende hij. Wat de capaciteit van het zee havenareaal in Zeeland en Nrd- west-België betreft schatte drs. Verburg dat tot 1980 in totaal 20.000 ha nodig zal zijn, een ge tal dat daarna zeker in de rich ting van de 50.000 ha zal gaan. Hij achtte een vaste oeverver binding dan ook noodzakelijk ch zag zelfs een verbinding vanaf Zuid-Beveland, aftakkend van de nieuwe verbinding, naar Tho- len tot de mogelijkheden beho ren zodat een verbinding met de Zoomseweg tot stand zou kó men. Samenvattend meende drs. Ver burg dat door deze oeververbin ding uitbreiding van de randstad naar Belgisch gebied niet uitge sloten zal zijn. Bovendien speelt deze verbinding ongetwijfeld 'n enorme rol bij het aantrekken van bedrijven. Aan de N.V. Vaste Oeverver binding wordt o.m.. deelgenomen door de Kamer van Koophandel in Rotterdam, de provincie Zee land, Antwerpen en de AN.W.B.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2