Vittorio Adorni wereldkampioen op de weg Keetie Hage wereldkampioene op de weg y Geen Zeeuwse overwinning in ronde van Sas BOSCH OPTIEK DE VRIJE ZEEUW Negen van de tien Nederlanders fo.w. Jan Janssen) staakten de strijd Van Springel eerste in klassement Super prestige per nod Nederlandse autobus in Tirol bij botsing betrokken Man onder watertank bekneld en overleden Tram In Amsterdam uit de rails Zwemmen Korfbal Luctor—Olympia 8-3 DUIVENSPORT Handgranaat onder poEitie-auto Bij sloopwerk verongelukt Maandag 2/dinsdag cT september 1968 De bijna 31-jarige Vittorio Adorni heeft zondag een succes geboekt waarop hij op zijn leeftijd waarschijnlijk niet meer had ge rekend: wereldkampioen op de weg te worden bij de professio nals. De hitte en de voortdurend te rugkerende hellingen maakten de omloop van Imola voor vele ren ners bijzonder zwaar en tot die vele renners die tot opgave ge doemd waren behoorden negen van de tien Nederlanders, waar onder Jan Janssen. Onder de legentien renners die overeind De Belg Herman van Springel, tweede in de Tour de France 1968, staat na het wereldkampioen schap op de weg in Imola, waar hij wederom tweede werd, op de eerste plaats van het klassement Super Prestige Pernod, waarin hij Jan Janssen van de eerste plaats heeft verdrongen. Van Springel heeft nu 184 punten. De stand luidt: 1. Van Springel (B.) 184 pnt. 2. Janssen (Ned.) 158 pnt. 3. Merckx (B.) en Gimondii (It.) 145 pnt. 5. Godefroot (B.) 125 pnt. 6. Adorni (It.) 120 pint. Bij een botsing tussen een Ne derlandse en een Duitse autobus bij Seefeld in Tirol zijn zaterdag de Nederlandse bestuurder en tien Duitse passagiers licht gewond ge raakt. Volgens de politie ontstond bet ongeval doordat de Nederland se bestuurder inhield wegens een voor hem stilhoudende auto. De achter hem rijdende Duitse bus botste daarop tegen de Nederland se. Als naam van de Nederlandse bestuurder werd opgegeven Josef Mèngeleers. De 25-jarige Albertus de Boer uit de buurtschap De Pol te Steen- wijkerwold is zaterdagmiddag ver ongelukt. De heer De Boer zat op een wagen achter een landbouw trekker, die door zijn werkgever werd bestuurd. Op de trekker be vond zich een tank met water, die men naar de koeien in het land zou brengen. Vlak voor de woning van de heer De Boer kantelde in de bocht de tank. Het slaohtoffer werd met de tank van de wagen gedrukt en kwam met zijn hoofd op de weg onder de tank terecht. Omstreeks kwart voor zes za terdagavond is een tramtrein van lijn 13, komende uit de richting van het centraal station, op de hoek Nieuwe Zijdsvoorburgwal- Raadhuisstraat uit de rails gere den. De tram stak de straat over, reed het trottoir op en kwam ten slotte tot stilstand tegen de gevel van het telecommunicatiegebouw van de PTT. De gevolgen waren nie ernstig. Een toevallige voor bijganger werd lichtgewond. Ver der hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan. De passa giers kwam met de schrik vrij. De schade was echter aanzienlijk. Ver schillende lantaarnpalen en bomen werden omver geworpen. De scha de aan het trottoir en de weg was eveneens groot. Op het vrij drukke uur ontstond er snel een verkeers chaos, die nog bevorderd werd door de grote belangstelling voor dit gebeuren. De politie kon het verkeer omleiden via de Spui straat. Het weer op de rails zetten van de tram kostte geruime tijd en trok eveneens zeer grote be langstelling. Bromfietser verongelukt Vrijdagavond omstreeks negen uur is de 17-jarige A. H. Kem- pêr uit Bathmen met zijn brom fiets tegen de achterkant van een tankwagen gereden. De jongen was op ?lag dood. Het ongeval gebeurde op de Holterweg, toen een tankwagen linksaf een inrit 'oeg. De achterkant van de - -jen bevond zich nog op het l :ispad, toen de bromfietser i ili'in waren gebleven behoorde nog één landgenoot: de dappere Har ry Steevens. Ondanks de grote achterstand had hij de moed en het karakter om de wedstrijd uit te rijden. In de vierde ronde sprong de Italiaan Carletto weg en kreeg zeven medevluchters met zich mee. Daarbij waren o.a. Rik van Looy, die zondag een dappere wedstrijd reed en de inspannin gen niet uit de weg ging, de Bel gische kampioen Julien Stevens, de verrassende Portugees Agos tino en de latere winnaar Adorni. Dit achttal bereikte al vlug een voorsprong van enkele minuten die uitgroeide tot zeven a acht minuten. Maar al spoedig werd de kopgroep gereduceerd tot vier man, t.w. Van Looy, Adorni, Car letto en Agostino. Kilometers lang reden zij met ruime voor sprong aan de leiding, maar toen Adorni voelde dat de achtervol gers niet lang meer zouden weg blijven, liet hij zijn medevluch ters in de steek en met nog 77 km voor de boeg ging hij alleen ver der. Hij had goed gezien; de drie dapperen Carletto, Agostino en Van Looy werden gegrepen door een achtervolgende groep met alle „grote" namen: Merckx, Van Springel, Gimondi, Anquetil enz. Maar zij die dachten dat deze groep ook Adorni zou pakken, kwamen bedrogen uit. Adorni kon rekenen op liefst zes ploeg maats die het tempo zoveel moge lijk drukten. Wat Merckx of Altig ook probeerden, steeds weer sprong er een Italiaan mee, die dan aan het wiel bleef zitten. De animo was er bij de „vreemde" achtervolgers vlug uit. Ze legden zich neer bij het prachtige ploeg- verband van de Italianen. Zo doende kon Adorni, die dan al van de vierde ronde af aan de leiding reed, zijn voorsprong ver groten tot ruim 10 minuten. Hij ging dolgelukkig over de eind streep. Hij was wereldkampioen en, naar het werk dat hij leverde, volkomen verdiend. De Belg Herman van Springel was nog zo slim kort voor de finish met een scherpe demarrage weg te springen en een eervolle tweede plaats te veroveren met als troost, naar later bleek, ge noeg punten om leider te worden in de Super Prestige Pernod. De uitslag luidt: 1. Adorni (It.) 277 km in 7.27.39 2. Van Soringel (B.) op 9.51 3. Danceili (It.) op 10.18 4. Bitossi (It.) z.t. 5. Taccone (It.) z.t. 6. Gimondi (It.) z.t. 7. Poulidor (Fr.) z.t. 8. Merckx (B.) z.t. 9. Jourden (Fr.) z.t. 10. Aimar (Fr.) z.t. 11. Anquetil (Fr.) z.t. 12. Altig (W.-Dld) op 11.07 13. Kunde (W.-Dld) op 12.05 14. Motta (It.) >op 12.07 15. Van Looy (B.) z.t. 16. Agostino (Port.) op 15.25 17. Schlec (Lux.) op 18.10 18. STEEVENS (Ned,) op 20.00 19. Pfenninger (Zwits.) z.t. De overige coureurs zijn uitge vallen. Vierde klaese H HVV '24—WALCHEREN 2—0 Na een gelijkopgaande strijd won de thuisclub met 20 van een zich goed verwerend Walche ren. Bij de rust was het nog 00. Na 59 minuten opende Vlassen- rood de score en acht minuten voor het einde slaagde De Booy erin de HVV-voorsprong tot 20 op te voeren. OOSTBURG—RCS 1—10 Een spelletje tussen kat en muis, waarin RCS bij rust reeds met 15 leidde. Het enige doel punt van Oostburg kwam van Ghijs; voor RCS scoorden Vader (6 x), Meulemeester (2 x), Wan- jon en v. d. Berg. SLUISKIL—RENESSE 0—2 Sluiskil was niet zwakker dan Renesse maar had met veel pech te kampen, terwijl ook van de voorhoede weer weinig kracht uitging. Na 38 minuten nam Renesse de leiding door Besuijen. Een minuut voor de rust werd het 02 door v. d. Hoek. In de tweede helft legde Re nesse het accent op de verdedi ging en was er voor Sluiskil geen doorkomen aan. CORN BOYS—CLINGE 6—1 Bij de rust leidde Corn Boys met 30 door G. v. d. Bergen en v. d. Kerkhoven (2 x). Hoefijzer, v. d. Kerkhoven en Roegiers maakten het halve do zijn vol, waarna Kox de bal in eigen doel plaatste (61). IJZENDIJKE—BIERVLIET 1—6 De Ruijscher gaf Biervliet bij rust een 01 voorsprong. De tweede helft was een kwar tier oud toen Boekhout er 02 van maakte. IJzendijke kwam nog terug tot 12 door De Mar- telaere, maar daarna was het al- Keetie Hage heeft zaterdag middag in Imola de wereldtitel wielrennen op de weg voor dames veroverd. Zij was de snelste in een massaspurt. De Zeeuwse, die eerder vorige week tevreden moest zijn met een bronzen me daille in het achtervolgingsnum- mer, legde de 55 km en 187 meter af in 1 uur, 29 minuten en 36 seconden. De Russische Tzaune werd tweede en de Italiaanse Tartagni derde. De uitslag is: 1. Keetie Hage (Ned.) 55 km in 1.29.36 (gem. snelheid 37,162 km/u) 2. Tzaune (Rusland) z.t. 3. Tartagni (It.) z.t. 4. Jacobs (Lux.) z.t. 5. McElmury (V. S.) z.t. 6. Smulders (Ned.) z.t. 7. Trofimova (Rusland) z.t. 8. Sonk (Rusland) z.t. 9. Van den Broecfc (B.) z.t. 10. Zadorojanaja (Rusl.) z.t. 19. Hondeveld (Ned.) op 1.18 25. Bella Hage (Ned.) op 6.50 GLORIEDAG VOOR ST. MAARTENSDIJK „Keetie is wereldkampioene, Keetie is wereldkampioene". Het was het enige dat de 35-jarige dorpsomroeper van St. Maartens dijk Kees Hartog zaterdag met overslaande stem kon uitbren gen. Maar het was ruim voldoen de. De 2700 inwoners van het kleine, achter de dijk van de Oos- terscbelde verscholen dorpje hadden genoeg gezien. Een zenuwachtige, bijna over zijn eigen 'benen struikelende, driftig bellende Kees Hartog kon maar één ding betekenen: een van de zusjes Hage moest wereldkam pioene zijn geworden. Daar moest de vlag op worden gehesen, daar moest muziek voor klinken, daar moest op gedronken worden. En nog voordat Kees Hartog voor de laatste keer schor en nauwelijks verstaanbaar had geschreeuwd dat Keetie en niemand anders de wereldtitel had veroverd, werden in St. Maartsendijk op Tholen de eerste pinten al geheven op de triomf van de ineens wereld nieuws geworden dorpsgenote. 's Avonds toen de plannen voor een grootscheepse huldi ging, die vrijdagavond a.s. zal moeten plaats hebben, al gestalte kregen, hebben vier muziekkorp sen, toevallig in het Zeeuwse dorpje aanwezig, de feestvreugd nog eens een flinke injektie ge geven. Voor het huis van de fa milie Hage werd een aubade ge geven, die tot in Bergen op Zoom hoorbaar moet zijn geweest Uit bocht geslipt Op de Eibergseweg in Groen- lo is zaterdagnacht een perso nenauto in een flauwe bocht ge slipt, in de rechterberm terecht gekomen en vervolgens op het linkerweggedeelte frontaal tegen een tegenligger gebotst. Eén van de vier inzittenden van de tegen ligger, de 30-jarige G. D. Len- tink uit Rekken, werd op slag gedood. Zijn echtgenote, die de auto bestuurde, en zijn schoon ouders werden ernstig gewond. Ook de bestuurder van de auto die in een slip raakte, een in woner uit Zeddam, werd ernstig gewond. Alle gewonden zijn overgebracht naar het zieken huis in Groenla De zwemmers en zwemsters van „boven de grote rivieren" beheersten zaterdag de 54e ronde van Sas. In hun strijd om de Zwemkroniekbekers verdrongen zij de Zeeuwse deelnemers naar de lagere plaatsen om onder el kaar uit te kunnen vechten wie de meeste punten voor het klas sement om de nationale bekers voor lange-afstandzwemmers uit Sas van Gent mee konden ne men. Voor de Zeeuwen stonden er echter ook belangrijke bekers op het spel. De Ronde van Sas was namelijk, na Zierikzee, Terneu- zen en Breskens, de laatste race in het klassement om de Zee landbekers. Er is in deze wed strijd flink aangezet om Piet Schop (bij de heren) en Jannie Fransoo (bij de dames) van de eerste plaats te dringen. In het laatste geval lukte het Carita Salomé inderdaad om Jannie Fransoo door een 13e plaats in de Ronde van Sas van de eerste plaats te stoten. Bij de heren veroverde Piet Schop de beker door als eerste Zeeuw over de finish te zwemmen. De uitslagen luiden: Vrije slag heren: 1. H. Ter meer (Tiel). 2 kilometer in 28 minuten en 30 seconden; 2. H. Versluys (Leiden); 3. H. Drenth (Utrecht); 4. J. van der Kamp (Amsterdam); 5. A. v. d. Woerd (Tiel). Dames: 1. T. Maat (Vlaardin- gen), 2 kilometer in 30 minuten en 25 seconnden; 2. Y. van Kui lenburg (Heemstede); 3. C. van de Veer (Vlaardingen); 4. C. Mulder (Vlaardingen); 5. C. Schouten (Vlaardingen). Schoolslag heren: 1. E. Elger- sma (Zwolle), 2 kilometer in 33 minuten en 26 seconden; 2. A. van Oest (Amsterdam); 3. K. Uytenhoudt (Leiden); 4. H. Ter meer (Tiel); 5. B. Visser (Heem stede). Dames: 1. K. Daniels (Tiel), 2 kilometer in 36 minuten en 29,6 seconden; 2. T. Jansen (Tiel); 3. F. Ploegaert (Middel burg); 4. E. de Waal (Terneu- zen); 5. C. van de Burgt (Goes). Klassement Zeelandbekers: Heren: 1. P. Schop, totaaltijd: 2 uur 17 minuten en 22 secon den; 2. T. van Maris, 2.18.57; 3. J. van der Hooft, 2.24.05; 4. M. de Pooter, 2.25.39; 5. A. Volwerk, 2.26.32. Dames: 1. C. Salomé, 2.26.37; 2. J. Fransoo, 2.27.08; 3. M. Wolff 2.30.27; 4. J. van de Ketterij, 2.31.42; 6. M. Cambier, 2,43.53. In de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie heeft Luctor een forse overwinning geboekt op het pas gepromoveerde Olympia uit Wilhelminadorp. Voor rust gaven ze in het veld goed partij, maar na rust lieten ze het afweten. De eerste aanval van Luctor liep niet vlot en ze kregen dan ook weinig kansen. Piet Geene teken de onder de korf het eerste doel punt aan, maar dieze voorsprong was van korte duur. Een straf- worp aan de andere kant beteken de 11. Hierna liep Luctor snel weg van Olympia. Adrie en Jackie Tholens schoten Luctor naar 31 en even later via een doorloopbal van Bora Scheele zelfs 41, waar mee de rust aanbrak. Na rust werd het met een ver schot al gauw 51 en hiermee was Olympia's lot bezegeld. Nadat Hans van Kruiningen er 61 van had gemaakt kwam Olympia iets terug en wel tot 63, maar toen benutte Jackie Tholens een bij zonder fraaie doorloopbal. Kort voor tijd secoorde Rinus de Doel- der met een ver schot, zodat de eindstand 83 werd. les Biervliet wat de klok sloeg. Door De Regt, Van Hee, De Regt (strafschop) en Geirnaert werd de score opgevoerd tot 16. KOEWACHT—HANSW. BOYS 1—3 9 De Boys namen na 7 minuten de leiding door Witte (01). Twee minuen voor rust werd het gelijk door De Block (11). De Poorter schoot de Boys na een kwartier op 12. In de 37e minuut maakte Witte met een dubieus doelpunt aan alle on zekerheid een einde (13). DERDE KLASSE Tern. Boys—Rillandia 4—4 De wedstrijd van de vele fouten. Onder ideale weersomstandig heden ging om even over half vier het nieuwe voetbalseizoen van zaterdagvoetbal van stairt. Het was Jonkman die de bail in het nieuwe seizoen aan het rol len bracht. De eerste aanvallen waren voor Rillandia, maar in de vierde riiinuut kreeg Van Dix- hoorn de bal op het middenveld vrij, gaf een pass naar Bakker, die snel doorgaf naar Simons. Deze laatste schoot keihard en laag in. Doelman Schouten viel over de bal heen en via de paal vloog de bal in het doel (10). Kousenmaker kreeg doori een fout van Sutterland de kans voor de gelijkmaker, maar schoot naast. In de 21e minuut kwam Deurloo oog in oog met doelman Hamelink, maar da Boys-doel man sloeg het schot met de vuist weg. Deurloo schoot vervolgens de bal hoog over. Nadat Frits Bakker net naast had geschoten leek het er op dat de Boys hun voorsprong in de 32e minuut zouden vergroten. Linksback De Jonge gaf een voorzet, waarop Simons de bal over de te vroeg uit zijn doel gelopen doelman Schouten kopte. Spil Koster liep snel terug en kon net op de doel lijn redding brengen. Rilandia had meer geluk met een combi natie tussen Frijzer en Lob bezoo en in de 34e minuut was de stand weer in evenwicht (11). Twee minuten vóór rust ondernam Frits Bakker een solo en ging langs vier tegenstanders in kluis doelman Schouten (2—1). De tweede helft was 8 minu ten oud toen linksachter De Jonge een fraaie voorzet gaf, doelman Schouten liep te vroeg uit en liep daarbij 'n eipen speler in de rug. Jonkman kwam hier door vrij te staan en kopte de bal in het verlaten doel (31). Twee minuten later was het weer raak. Frits Bakker kreeg een vrije trap te nemen, Jonge- jan ving de bal op, maar treu zelde zó lang, dat Roose zich meester kon maken van het leder en scoorde (41). Als de Boys van dat ogenblik Dieleman en Van Dixhoorn terug hadden getrokken, hadden Deurloo, Lob bezoo en Frijzer zeker niet zo'n vrij spel gekregen. In de 20e minuut nam Lobbezoo een cor ner, de bal kwam scherp voor het doel en werd door Hamelink in eigen doel geslagen (42). Rillandia kwam terug via Kou senmaker en Frijzer. In de 28e minuut kreeg Hamelink een schot van Deurloo niet onder controle, Sutterland wist het leder ook niet meer weg te wer ken en uit de scrimmage die volgde schoot Frijzer Rilandia naar 43. De bezoekers bleven aandringen. Prevo probeerde in de 30e minuut op rechts door te breken, maar De Jonge kreeg bij de hoekvlag de bal te pakken, in plaats van de bal langs de zij lijn weg te werken gaf hij de bal voor eigen doel, die door Deur loo werd opgevangen en langs de volkomen verraste doelman Ha melink werd geschoten (44). Bakker probeerde het nog eens maar de bal vloog tegen de paal. In de 39e minuut nafh Prevo een corner, Hamelink sloeg de hoge bal mis, waarvan Deurloo een dankbaar gebruik maakte doch diens schot werd door de lat ge keerd. Met nog twee minuten te spelen gaf Lobbezoo een voor zet, Hamelink weifelde met uit lopen, waardoor een misverstand in de verdediging ontstond. Kou senmaker kwam hierdoor voor een ledig doel, maar knalde de bal over. Toen de beste man van het veld, scheidrechter Van Drongelen, voor de laatste maal floot trok het talrijke publiek enigszins teleurgesteld huis waarts (Adv.) Die jongen zou dom zijn omdat h;j de enige is, die zijn vinger niet opsteekt? Misschien heeft hij de uit leg op het bord niet goed kunnen zien! Laten onder zoeken! Wij hebben een uitgebrei de kollektie kindermontu ren en kunnen U desge wenst hierin onbreekbare glazen leveren. Gediplomeerd opticien Gediplomeerd kontaktlenzenspecialist Terneuzen Noordstraat 16 Tel. 01150—2337 Hulst Korte Nieuwstraat 2 Telefoon 01140—2327 Utrecht: De Nederlandse spoor wegen hebben een ambassadrice aangesteld, die een jaar lang bij tal van gebeurtenissen als gast vrouw of als eregaste de spoor wegen zal vertegenwoordigen. Op de foto de nieuwe spoormiss, mej. Jeanne Vollemans. (Derde klasse) Dinteloord—AZVV 0—0 Dinteloord en AZVV speelden hun eerste competitiewedstrijd op middelmatig niveau. Beide teams bleken in dit vrij harde, maar niet onsportieve treffen, over een goed sluitende defensie te beschikken. Vooral de AZVV- defensie weerstond de vaak grote overmacht van Dinteloord op uitstekende wijze. In de Axel- se aanvalslinie ondervonden de spitsspelers Ruyteriburg en Len- sen te weinig steun van hun mede-voorwaartsen. Individua listisch waren beide spelers zo nu en dan wel gevaarlijk, maar het beslissende schot kwam er niet uit. De start van Dinteloord was enigszins overrompelend. Piet- jouw schoot na vier minuten spe len tegen de paal; linksbuiten Slock liet rechtsachter Wim Bak ker enkele malen verrassend achter zich, maar evenals z'n medespelers faalde ook hij een maal voor doelman Flipse geko men, die zich in de spannende ontmoeting ontpopte als een groot doelman. AZVV begon na een kwartier spelen wat meer vat op het spel van de thuisclub te krijgen en toonde zich een gelijkwaardig tegenstander. Aanvoerder Haak, die geblesseerd was geraakt bij een harde tackle van de Dintel- oord-aanvoerder, had intussen z'n plaats afgestaan aan Frans Witte. Witte bleek een waardig vervanger. Ook Dinteloord kwam voor rust nog enkele malen goed weg. Éénmaal bereikte een pass van Ruytenburg Lensen, doch diens harde schot suisde juist langs de verkeerde kant van het houtwerk. Na de rust zag men ook weer een overwegend aanvallend Din teloord; de acties waren echter te doorzichtig om een fel spe lende AZW-defensie tot capi tuleren te dwingen. Met een greintje meer geluk waren beide puntjes nog mee naar Axel ge komen, toen Lensen enkele mi nuten voor tijd zich handig vrij speelde en keihard inschoot, maar de bal via de voorkant van de paal voorlangs het doel naast ging. PRIJSVLUCHT UIT ORLEANS „De Eendracht" - Terneuzen Snelheid eerste duif 893,8 m; snelheid laatste prijswinnende duif 600,4 m. 1. H. F. Koch en Zn; 2. M. A. de Roo; 3. A. Knol; 4. J. v. d. Graaf; 5. A. Scheele; 6. J. Klaas- sen; 7. J. A. de Smidt; 8. J. de Kraker; 9. A. Bril; 1. A. Van- tricht. PRIJSVLUCHT UIT BEAUMETZ Snelheid eerste duif 1567,2 m; snelheid laatste prijswinnende duif 1465 m. 1 en 9. A. Bril; 2 en 6. G. van Houdt; 3 en 8. J. v. d. Graaf; 4 en 5. F. de Scheper en Zn; 7. J. Geelhoedt; 10. Meijer/v. d. Ber ge. Zaterdagavond rond elf uur hebben een paar dronken buiten landse militairen, vermoedelijk Amerikanen of Canadezen, voor het politiebureau in de Warmoes straat in Amsterdam naar alle waarschijnlijkheid een oefen- handgranaat onder een daar ge parkeerde politie-auto gegooid. De klap kwam hard aan en werd tot voorbij het centraal station gehoord. Op het politiebureau sneuvelden enkele ruiten, een tegen de pui staande dienstfiets werd beschadigd en ook aan de andere kant van de straat sneu velden enkele ruiten. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor en de werpers van dit „vuurwerk" wisten te ontko men. De schade aan de politie auto was vrij aanzienlijk. Het vehikel moest tenminste worden weggesleept. De 37-jarige J. van der Putten uit Mierlo-Hout is in de nacht van zaterdag op zondag bezweken aan de verwondingen, die hij vrijdag opliep tijdens sloopwerk aan een oude woning. Met zijn vrouw kwam hij tijdens het af breken van deze woning onder een neerstortende muur terecht. Het echtpaar werd zwaargewond naar het ziekenhuis in Helmond overgebracht. Latere overbren ging van de heer Van der Putten naar het ziekenhuis in Tilburg voor een spoedoperatie mocht niet meer baten. De toestand van mevrouw Van der Putten is nog zorgwekkend. Het echtpaar had twee kinderen.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 5