Nederlandse elf in 1970 naar Mexico Kesslerja; Luxemburger Heinz'. nee BEU RSOVERZiCHT HET OOG VAIV SIVA RADIO EN TELEVISIE Ööo<?«w!ag 29 augustus *68 DE VBIJE ZEEUW Pagina 7 Vriendschappelijke wedstrijd Tern. Boys— S.V. Zelzaete 2-4 Promotie- degradat i er ege I i ng zondagcompetitie afdeling Zeeland K.N.V.B. Promotie degradatieregeling zaterdag competitie afdeling Zeeland K.N.V.B. ITALIAAN GRASSI WERELDKAMPIOEN BIJ DE AMATEUR STAYERS Zilveren medaille voor Cees Stam LEO DUYNDAM EN GER BONGERS UITGESCHAKELD EERSTE OVERWINNING VAN BUKACKI BIJ DE PROFESSIONALS Vrouw verongelukt NTS heden om 7 uur in de lucht Het is een positief ding, dat de bondscoach van de K.N.V.B. George Kessler en de voor het Nederlandse elftal in aanmerking komende voetballers van mening zijn, dat zij de poule met Luxem burg, Bulgarije en Polen kunnen winnen om in 1970 in Mexico deel te nemen aan het wereldkam pioenschap voetbal. Op woensdagavond 4 septem ber heeft Nederland daarvoor z'n eerste wedstrijd te spelen tegen Luxemburg in Rotterdam. En de Luxemburgse bondscoach Robert Heinz denkt, dat deze „thuis"- wèdstrijd voor de Nederlanders een overwinning en de Luxem burgers een flinke duit zal op leveren. De kansen van Neder land om het eindtoernooi in Mexico te halen slaat hij niet hoog aan. De Bulgaren acht hij in deze groep van de voorronden het stérkste en de Polen plaatst hij ook boven de Nederlanders. Ro bert Heinz beschouwt zijn eigen ploeg als de zwakste. VERRASSENDE STAALTJES Het zal overigens niet voor het eerst zijn, dat Luxemburg door een verrassende overwinning of een gelijk spel een serieuze ge gadigde voor de eindzege in de voorronden voor het wereld- of Europees fcampioensclhap uitscha kelt. Ndg in 1963 presteerden de Luxemburgers dat tegen het toen door Elek Schwartz geleide Ne derlands elftal. Nederland kwam toen in de thuiswedstrijd in Am sterdam niet verder dan 11 en de „uit"-wedstrijd in Rotterdam werd zelfs 'n Nederlandse neder laag met 21. De Luxemburgers hebben wei eens vaker dergelijke staaltjes uitgehaald. In '62 werd het vol tallige Portugal voor de wereld kampioenschappen in Chili met 42 uitgeschakeld en Polen kwam toen in Luxemburg niet verder dan 11. Overigens mag Nederland blij zijn, dat het beide wedstrijden tegen Luxemburg in eigen land kan spelen. Dat voor deel krijgen Polen en Bulgarije niet, want de Luxemburgse voet balbond heeft helemaal geen be hoefte aan Oosteuropees geld, dat hier maar weinig waard is. Inmiddels heeft bondscoach Kessler, hoe optimistisch hij ook spreekt en kijkt, het niet zo mak kelijk. Er wordt van hem ver wacht, dat hij een team in het veld brengt, dat de Luxembur gers met flink verschil zal klop pen. Een troost voor hem moge zijn, dat zijn collega Heinz niet van plan is te laten spelen op het voorkomen van de verwachte nederlaag, maar naar aantrekke lijk voetbal streeft. VERTROUWEN We mogen gerust vertrouwen hebben in het Nederlandse elftal ten aanzien van de kans om Mexico te bereiken. Het oranje team moet toch in staat worden geacht om twee keer van Luxem burg te winnen, temeer omdat beide wedstrijden op vaderlandse bodem- worden gespeeld. En dan mogen we ons nog het 00 ge lijke spel herinneren, dat dit voorjaar in Warschau in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Polen werd behaald. In die wedstrijd had Nederland boven dien het beste van het spel. De Polen hebben een snel en schotvaardig team, waar onze landgenoten pas volgend jaar mei kennis mee zullen maken. Anders is het gesteld met Bul garije, dat als voetbalnatie van ongeveer gelijke kracht als Polen kan worden geacht. Maar waar de Polen een modern en open spel spelen doen de Bulgaren het met een kort tik-tak spelletje. De technische bedrevenheid is zó groot, dat onze jongens het op dat punt wellicht niet zullen rooien, maar met een gezonde taktiek en het spelen van een eigen tempo kunnen de Bulgaren worden ver slagen. -v TEMPOSLAG Kessler heeft voor de strijd tegen Luxemburg in eerste in stantie 20 spelers geselekteerd, waarvan inmiddels Mansveld en Van Gorp zijn afgevallen, omdat Kessler bun conditie niet goed genoeg vond. Dat wijst al in een bepaalde richting: het is Kesslers bedoeling om een team in 't veld te brengen dat de hele wedstrijd een boog tempo kan spelen. Die keuze van Kessler is be grijpelijk, want in april won Nederland-B door een betere conditie met 4—3 van Luxem burg, nadat onze landgenoten met 2—0 en 3—1 achter hadden ge staan. Toen kreeg Nederland-B echter te maken met een Luxem burgse ploeg, die uit acht ama teurs en drie profs bestond, maar nu zal Oranje te doen krijgen met zes a zeven profs: Luxemburgers die in België, Frankrijk en Zwit serland spelen. Die profs zullen wel bestand zijn tegen een hele wedstrijd in hoog tempo spelen, maar de vier a vijf amateurs kun nen op den duur weieens de zwakke stee worden, waardoor gaten in de verdediging vallen. STERKE DEFENSIE In de wedstrijden van het Nederlands elftal in het voorjaar is duidelijk gebleken, dat de ver dediging een sterk punt vormt met in het doel Jan van Beveren en daarvoor als centrale verdedi gers Rinus Israël (Feijenoord) en Hans Eijkenbroek (Sparta). Voor de rest van de verdediging heeft Kessler ook bekwame betrouw bare spelers, zoals Warnas, Van Duivenbode en Suurbier. Meer problemen zullen de bezetting van het middenveld en de opstel ling van de voorhoede opleveren. Tern. Boys móest dinsdagavond in het Zuidersportpark over alle linies zijn meerdere erkennen in Zelzate, dat reeds in de derde minuut de leiding nam door een fout van linksback De Jonge af te straffen (01). In de 17e mi nuut vloog de bal na een combi natie BakkerJonkman te plet ter tegen de lat. Zelzate bleef de toon aangeven, maar voor de rust kwam er geen wijziging meer in de stand. Direct na de rust lanceerde Zelzate een zeer snelle aanval, doelman Hamelink werkte de bal op schitterende wijze corner. In de 8e minuut glipte Jonkman al leen door de Zelzate-verdediging, maar faalde alleen voor de doel man staande. Nadat doelman Hamelink een. zeker doelpunt voorkwam moest hij in de 20e minuut zwichten toen hij slécht ingreep bij een voorzet van rechts (02). De Boys gaven de moed niet op en in de 23e minuut loste Jonkman een afstandsschot (12). Zelzate had zijn antwoord snel klaar, want in de 26e minuut moest Hamelink weer zwichten. Eerst sloeg hij de bal weg, maar doordat de verdediging geen kans zag het leder weg te werken, schoot de linksbuiten keihard in (13). Zelzate had de smaak te pakken en amper één minuut later was het 14, toen doel man Hgmelink te laat reageerde op een schuiver van links. Sut- terland nam hier geen genoegen mee, rukte snel uit de verdedi ging naar voren en loste toen een laag schot dat langs de Zel- zate-doelman vloog, maar via de binnenkant van de paal terug in het veld vloog. Ook Frits Bak ker vond de paal in de weg toen zijn diagonale schot via de han den van de doelman via de paal corner ging. In de 36e minuut deed hij het beter door alleen door te breken en de eindstand op 24 bracht. De kandidaten vöor de -twee op het middenveld zijn de Feijen- oordspelers Jansen en Van Hane- gem, Veenstra van Go Ahead en Muller van Ajax. Welk duo het wordt is een groot vraagteken. KANSEN Voor de voorhoede lijkt de keuze van Cruyff en Van der Kuylen vrij zeker. Wery heeft een redelijke kans het elftal te completeren, want buiten de Ajacieden kan de bondscoach slechts denken aan de gepasseer de Feijenoorder Ruud Geels, want de oud-DFC'er Jan Klein- jan draait bij zijn nieuwe club Sparta nog niet al te best. We zullen zien wat het Oranje team op 4 september tegen Lu xemburg in petto heeft De promotie-degradatierege ling voor de zondagcompetitie in de K.N.V.B., afd. Zeeland voor seizoen 1969-1969, is als volgt: De kampioenen van de le klas se en de Reserve le klasse promo veren naar de K.N.V.B., resp. naar de 4e klasse en reserve 3e klasse. Nummer laatst van de le klas se en de reserve le klasse degra deren naar de 2e klasse. Zijn de kampioenen van de 2e klassen A. en B. beiden standaard-elftallen, dan spelen zij een beslissingswed strijd voor één plaats in de le klasse. De beide hoogst geplaatste reserve-elftallen van A. en B. spelen een beslissingswedstrijd om séén plaats in de res. le klas se. Zijn de kampioenen resp. een standaard en een reserve-elftal, dan promoveren beiden automa tisch. De nummers laatst van beide klassen degraderen naar de 3e klasse. Wat betreft de promotie van de kampioenen van de 3e klasse, zal het bestuur nog nader beslissen, aangezien in de 2e klasse A. mo menteel twee elftallen te weinig zijn. De promotie- en degradatiere geling voor de zaterdagcompeti tie in de K.N.V.B. afd. Zeeland voor seizoen 1968-1969 luidt als volgt: De promotie en degradatie uit de! le klasse wordt later, na over leg met de K.N.V.B. geregeld. De kampioenen van de 2e klassen A. en B. promoveren naar de le klasse. De nummers laatst van de 2e klassen A. en B. degraderen naar de nieuwe 3e klasse. De kampioenen van de 3e klassen A., B. C. en G. spelen een hele competitie om één plaats in de 2e klasse. De kampioenen van de 3e klassen D., E. en F. spelen een hele competitie om één plaats in de 2e klasse. De kampioenen van de 3e klassen, die niet promo veren naar de 2e klasse, alsmede de nummers twee en drie van alle 3e klassen worden in de nieuwe 3e klasse geplaatst. De nummers vier en alle lagëre rangnummers van alle 3e klassen worden in de nieuwe 4e klasse geplaatst. Voor het geval er zich bijzonde re omstandigheden voordoen (b.v. opheffing, fusie, weigering tot promotie, niet toegelaten wor den tot de K.N.V.B.), beslist het bestuur van de afdeling Zeeland, met toepassing van de reglemen ten. Met andere woorden, in der gelijke gevallen treedt het eerst volgende elftal op de ranglijst niet automatisch in de rechten van het elftal, dat tot bedoelde De Italiaan Giuseppe Grass! werd wereldkampioen bij de amateur-stayers. De zilveren me daille ging naar de Nederlander Cees Stam. De Zwitser Herger eindigde als derde. De uitslag van de finale ama teurstayers is: 1. Grassi (It.) in 1 uur 74 km ên 432 m 2. Stam (Ned.) op 10 meter 3. Herger (Zwits.) op 20 meter 4. De Vleminck (B.) op 45 meter 5. Julia (Sp.) op 220 meter De wereldkampioenschappen wielrennen op de baan Leo Duyndam en Ger Bongers hebben zich niet geplaatst voor de halve finales van het wereld kampioenschap achtervolging. Duyndam kreeg geen kans tegen de Deen Ole Ritter en Bon gers was bijna 10 seconden lang zamer dam de Italiaan Pietro Guerra. De Brit Hugh Porter maakte evenals in de achtste finales de beste tijd. De uitslagen luiden: Eerste rit: 1. Porter (Gr.-Br.), 6.00.54; 2. Adler (West-Dld), 6.07.18. Tweede rit: 1. Ritter (Den.), 6.02.72; 2. Leo Duyndam (Ned.), 6.09.65. Derde rit: 1. Guerra (It.), 6.09.99; 2. Gert Bongers (Ned.), 6.19.27. Vierde rit: 1. Faggin (It.), 6.05.91; 2. Grosskost (Fr.), 6.14.29. De van Axel naar Ertvelde (B.) verhuisde Nederlandse wielren ner Richard Bukacki heeft giste ren in de ronde van Putte zijn eerste overwinning behaald bij de profs. De jonge Bukacki, die een paar maanden geleden naar de profs is overgestapt, versloeg in de eindsprint niemand minder dan Gerben Karsten en de jonge Belg Eddy Peelman. Cees Zoon tjes, Maarterl Breure en Riny Wagtmains legden resp. beslag op de vierde, zesde en negende plaats. In Overijsel onderstreepte John Schepers nog eens zijn goede vorm van dit moment. Hij ging als eerste over de meet, vóór Jan Harings en de Belg Herman Vrancken. Harry Steevens en Jos van der Vleuten gingen als vier de en zesde door de finish. omstandigheden aanleiding geeft. In de le klasse kunnen niet twee elftallen van dezelfde vereniging uitkomen. INTERNATIONALS GEMAKKELIJKER De stemming voor de interna tionale waarden is gisteren bij de opening merendeels gemakkelij ker geweest. Unilever vormde hierop een uitzondering door 40 cent hoger te openen op 132.80. Later zakte de koers iets in tot 132.60. AKU was aan de flauwe kant met een eerste afdoening op 87,60, waarna een herstel volgde tot 87,90 (88,90). Philips gaf een paar dubbeltjes prijs op 142,30, om later op te lopen tot Ï42,60. Ook Kon. Olie was iets gemakke lijker op 181,50. Hoogovens werd onveranderd geadviseerd op 115. De belangstelling van het publiek voor de internationale waarden is de laatste dagen sterk aan het af nemen. Men geeft èerder een stukje af dan de bestaande posi ties verder uit te breiden. De le halfjaarcijfers van de internatio nale waarden zijn bekend en het wachten is nu op stimulerend be drijfsnieuws van deze concerns. Wallstreet bleef gisteren, zoals bekend, gesloten, hetgeen er toe bijdroeg dat men in Amsterdam niet veel wilde riskeren. De be langstelling van het publiek richt Zich steeds mèer op de lokale waarden. Dit speciaal voor die aandelen, dié volgens de beurs, voor fusie in aanmerking komen. Dinsdag ging in Stokvis voor no minaal ƒ480.500 om en in Van Berkels Patent 427.850. In Wallstreet viel dinsdag niet veel te beleven. De markt sloot er gemakkelijker met weinig za ken. De Nederlandse fondsen wa ren er merendeels iets luier, het geen ook al geen stimulans was voor de hoofdfondsen in Amster dam. - Aandelen Centrale Suiker Mij ontmoetten wederom goede be langstelling. De stemming was vast op circa 510. Van de cultures lag Amsterdam Rubber wederom gevraagd in de markt, doch HVA moest opnieuw iets prijsgeven. Van de scheepvaartwaarden was Van Nievelt vast op 136, doch Holl. Amerikalijn, Kon. Boot en Scheepvaart Unie gemakkelijker. De staatsfondsemmarkt gaf geen veranderingen van betekenis te zien AKU kon zich verbeteren tot 88,20. Philips verliet de markt op 142,60, Unilever kwam op 132,60 en Kon. Olie op 181,80. Hoogovens verbeterde een gulden tot 116. De vraag voor de lokale waar den was van dien aard dat vele fondsen niet aan deze vraag kon den voldoen waardoor werd vol- Op de rijksweg 's Hertogen bosch-Tilburg onder de gemeente Helvoirt is woensdagmorgen de 48-jarige mej. G. M. V. M. uit 's-Hertogenbosch door een per sonenauto gegrepen en vrijwel op slag gedood. staan met biedkoersen. Zo was Nederhorst 10 punten- hoger niet aan te komen. Hetzelfde gold voor Stokvis met 9 punten hoger bie den. RVS was 35 punten hoger bieden en Zeven Provinciën 115 punten hoger. De Porcelyne Fles steeg 25 punten na voorgaande biedkoersen. Proost en Brandt steeg 15, Hoeks Machines 17, Wy- ers 7, Vihamij, Gero en Metaver- pa ieder 5 punten, Twentsche Ka bel was 10 punten hoger niet te krijgen, terwijl Vettewinkel 30 punten hoger bieden was. Bühr- mann steeg 16 punten op de gepu bliceerde le halfjaarcijfers. Norit ging 4 gulden omhoog.. Kemo daalde 8, Gist-Brocades 6, Heine- ken 25, Amstel Bier 14, Naeff 10, Ned. Ford 15, Kiene 10 en Amev 5 punten. Scheveningen was 1,50 lager. Nat. Nederlanden verbeterde 13 en Van Berkels Patent 5 punten. Proost en Brandt verhoogde de koerswinst van 15 tot 22 punten. Stokvis verhoogde de biedkoers van 9 tot 14 punten. Nillmij steeg ƒ3,50. ROME: De ceremonie protocoled- re na de finale achtervolging voor dames: v.l.n.r. de Engelse Burton, die tweede werd; wereldkam pioene Obodovskaja uit Rusland, en onze landgenote Keetie Hoge, die derde werd. De N.T.S. neemt donderdag ochtend om 7.00 uur via de com- municartiesatelliet Early Bard" een rechtstreekse reportage over van de Amerikaanse televisie over de democratische conventie in Chicago. De reportage begint, met een samenvatting van de semming van vannacht, waarna omstreeks 7.30 uur de recht streekse uitzending vanuit Chi cago volgt, waarin hopelijk ook de eindstemming zal kunnen worden gebracht. (slot) Nog enkele dagen blijft Aram als gast van keizer Saladin op het paleis. De rust in het land is volledig teruggekeerd en de keizer weet niet, wat hij doen moet om zijn dankbaarheid te to nen. Hij is niet langer onkundig van de gevoelens van zijn dochter voor de moedige, jonge vreemde ling en in zijn hart hoopt hij, dat haar wens in vervulling zal gaan. Doch hoeveel sympathie Aram ook voor het meisje voelt, hij wordt slechts beheerst door één gedachte: zo spoedig mogelijk naar huis terug te keren. De kei zer heeft een schip en tien man te zijner beschikking gesteld om hem naar Napels terug te varen en weldra nadert het uur van af scheid. Aram kan zijn ontroering nauwelijks verbergen als Indra hem onder tranen omhelst, en wanneer het schip de riviermond uitglijdt, blijft hij op het achter dek staan en staart nog lang naar het kleine figuurtje in de verte, dat blijft wuiven, tot zij niets aan boord meer kan onderscheiden VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1968 HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Ochtendgymnastiek; 7.20 Ste reo: Lichte grammofoonmuziek; 7.54 Deze dag; 8.00 Nieuws; 8.11 Radiojournaal; 8.20 Stereo: Lichte grammofoonmuziek (8.308.33 De groenteman); 8.50 Woordelijk... vandaag de dag; 9.00 Klassieke operamuziek (gr.) (9.35 Water standen); 10.00 Voor de kleuters; 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.) (11.00 Nieuws); 11.55 Beursberichten; 12.00 Blik op de wereld: informa tief programma over Europese in tegratie; 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw; 12.29 Stereo: Musical-fragmenten (gr.); 12.49 Recht en slecht, praatje; 13.00 Nieuws; 13.11 Actualiteiten; 13.20 Voor de middenstand: gesprek over BTW; 13.25 Stereo: Piano recital (gr.): klassieke muziek; 14.10 Stereo: Lichte orkestmuziek; 14.30 Musonette: licht muziekpro gramma; 15.00 Stereo: Lichte grammofoonmuziek; 15.20 De nachtwacht overdag, klankbeeld; 15.30 Nederlands studenten-orkest: klassieke muziek (opn.); 16.00 Nieuws; 16.02 Thuis: programma voor thuiszittenden; 16.45 Amster dams studentenkamerorkest: mo derne muziek (opn.); 17.40 Infor matie: achtergronden en commen taar; 18.00 Nieuws; 18.16 Berich ten; aansl.: Hee, een programma voor onvolwassenen; 19.00 Jazz- rondo; 19.20 Stomen en geschiede nis, lezing; 19.30 Nieuws; 19.35 Cliterium: kunst nader beschouwd; 20.00 Rechten van de mens na 20 jaar, klankbeeld; 21.00 NBC-sym- fonle-orkest: semi-klassieke mu ziek (opn.); 22.30 Nieuws; 22.40 SOS-berichten; 22.45 Actualitei ten; 22.55 Prettig weekend: licht gevarieerd platenprogramma; 23.55 24.00 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Het levende woord; 7.15 Badi- nerie: klassieke en moderne mu ziek (gr.) (730 Nieuws; 7.32 Actua liteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nieuws); 8.30 Nieuws; 8.32 Toe- ringclub: vakantietips; 8.45 Voor de huisvrouw; 9.40 Zoekend gelo ven: godsdienstige vorming in deze tijd; 10.00 Stereo: Aubade: klas sieke en moderne grammofoonmu ziek; 11.00 Nieuws; 11.02 Voor de zieken; 11.55 SOS-berichten; 12.00 Van twaalf tot twee: gevarieerd programma (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar...); 14.00 Babbie en Benne- dik, hoorspel; 14.40 Stereo: Dans- orkest; 15.00 Stereo: Berlijns ra dio-orkest en solisten: klassieke muziek; 15.40 Programma voor oudere luisteraars; 16.00 Nieuws; 16.02 Actualiteiten; 16.07 Lichte grammofoonmuziek; 16.30 Boem! popshow; 17.20 Sportkompas; 17.50 Actualiteiten; 18.00 Johan Willem Frisokapel: amusements muziek; 18.30 Nieuws en weer- praatje; 18.46 Actualiteiten; 19.00 Wereldpanorama; 19.10 Zo maar zomers: licht gevarieerd muziek programma; 21.00 De nieuwe chauffeur, hoorspel; 21.50 Lichte grammofoonmuziek; 22.00 Film kroniek; 22.30 Nieuws; 22.40 Veel liefs uit Loosdrecht: talenten-test; 23.15 Sentimental journey: muzi kale herinneringen aan vroeger jaren; 23.45 Actualiteiten; 23.55— 24.00 Nieuws. HILVERSUM III: 9.00 Nieuws; 9.02 Klink-klaar, zonder nonsens (10.00 Nieuws); 11.00 Nieuws; 11.03 Micro-notities; 12.00 Nieuws; 12.03 Agent 000; 13.00 Nieuws; 13.03 Hans Kemna; 13.30 Help: gevarieerd platenprogramma; 14.00 Nieuws; 14.03 Actualiteiten; 14.12 Iene miene muze... is de baas: platenprogramma; 15.00 Nieuws; 15.03 Muziekkantjes: licht muziek programma; 16.00 Nieuws; 16.03 Operette-varia; 17.00 Nieuws; 17.02 Radiojournaal; 17.0518.00 Tussen 10+ en 20.lichte platen voor tieners. BRUSSEL (Ned. uitz.): 12.00 Nieuws; 12.03 Lichte muziek; 12.40 Weerbericht, mededelingen, pro gramma-overzicht en SOS-berich ten voor de schippers; 12.48 Lichts muziek; 12,55 Buitenlands pers overzicht; 13.00 Nieuws, weerbe richt en beursberichten; 13.20 "ta- felmuziek; 14.00 Nieuws; 14.03 Gevarieerde muziek (15.00 Nws); 16.00 Nieuws; 16.03 Beursberich ten; 16.09 Lichte muziek; 17.00 Nieuws, weerbericht en medede lingen; 17.15 Pianomuziek; 17.45 Lichte muziek; 18.00 Nieuws; 18.03 Voor de soldaten; 18.28 Paarde- sportuitslagen; 18.30 Lichte mu ziek; 18.35 Tips voor het verkeer; 18.40 Amusementsmuziek; 18.52 Taalwenken; 18.55 Lichte muziek: 19.00 Nieuws en weerbericht; 19.30 Licht muziekprogramma; 20.30 Concert; 22.00 Nieuws en berich ten; 22.15 Dansmuziek; 23.40 23.45 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I: 13.00—13.30 Amerikaanse verkiezingen; 18.50 Barend die Beer; 18.56 Reclame; 19.00 Journaal; 19.03 Reclame; 19.06 Puntje, puntle, puntje: tie nershow; 19.56 Reclame; 20.00 Journaal; 20.16 Reclame; 20.20 Zomaar een zomeravond: geva rieerd programma: 22.4022.45 Journaal. NEDERLAND II: 18.50 Barend de Beer; 18.56 Reclame; 19.00 Journaal; 19.03 Weekjournaal (met titels voor slechthorenden); 19.25 Open oog... kroniek voor vrije tijdsbesteding; 20.00 Journaal; 20.16 Reclame; 20.20 Twaalf rand figuren, literair programma; 21.10 In kleur: The Small Rebellion, film; 22.00 Godsdienstvrijheid 400 jaar, documentaire film; 22.20 22.25 Journaal. BELGIE (Ned. uitz.): 18.55 Zatld-, mannetje; 19.00 Filmklucht; 19.15 Culturele kroniek; 19.25 Reportage Amerikaanse verkiezingen; J9.55 Weerbericht; 20.00 Journaal; ?<$.25 Fort Worth, speelfilm; 21,45 Jour naal; 2L55^22i3JJJj&!|g!|"

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 7