Noordvieinamezen en vallen aan op drie BEGIN VAN NIEUW OFFENSIEF OF... VERKENNING? Beursoverzicht Nieuwe fusies op komst? Gouverneur iaddox kandidaat voor democratische nominatie IN WEEKENDVERKEER WEER TALRIJKE SLACHTOFFERS BURGERLIJKE STAND Loop der bevolking DE JACHT OP DE DOCUMENTEN vietcong fronten Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Maandag 19/ dinsdag 20 augustus 1988. Drie boerderijen in Kerkdriel afgebrand 45 featalions in de strijd Gratie voor generaal Opnieuw opstand in Amerikaanse gevangenis HELNIA PIT KERKDRIEL: Op enkele plant- sen in ons land is dit weekeinde de bliksem ingeslagen. Zo ook in Kerkdriel, waar een oude boer derij geheel uitbrandde. Op de foto: een overzicht van het uihx gebrande pand. In Kerkdriel is zondagochtend om kwart voor acht de bliksem ingeslagen in de nieuwe boerde rij van G. van Atem en een uur later in het oude 'boerenbedrijf van H. van Liempt. Dit laatste is geheel in de as gelegd. Van de eerste boerderij kon het woon huis worden behouden. Nog een derde boerderij in Kerkdriel werd een prooi van de bli'ksemm, n.l. het naast dat van H. van Liempt gelegen bedrijf van F. Hooymans. „Noord-Vietnam schijnt zijn der- een „rustperiode" van circa twee groote, Baandijk 1 van Ghyvelde (Fr.); P. van der Meide, Narcis- straat 39 van Botterdam. In dezelde periode zijn de vol gende personen uit deze gemeen te vertrokken. A. van der Weerd, Vondelstraat 49 naar Wijk bij Duurstede; H. Spierenburg, Wagnerhof 6 naar Utrecht; A. W. J. Petstra, Visart- straat 32 naar Sehoonebeek; K. R. J. de Waal, Kanaalweg 112 naar 's-Gravenhage; H. M. Kint Canisvlietstraat 12 naar West- dorpe; P. L. L. Vermeulen, Kas- tanjelaan 13 a/b naar Dordrecht; J. M. Dekker, Nieuwediepstraat 46 naar Breda; P. C. A. Verschu ren, van Steenbergenlaan 9 naar Breda; F. J. J. Rammeloo, Nieuw- str. 34, naar Breda; E. F. Leon- hart, Debussyhof 83 naar Middel burg. de grootscheepse offensief al be gonnen te zijn", zo heeft zondag een hooggeplaatste Amerikaanse militair op het hoofdkwartier voor de noordelijke provincies van Z. Vietnam verklaard. Ten zuiden van de gedemilitariseerde zone zijn al drie dagen gevechten gaande na SCHIPHOL: Met een vracht vliegtuig is vrijdagavond een vier meter lange, nog jonge zwaard walvis op Schiphol aangekomen. Het is het grootste levende wezen dat ooit per vliegtuig van de nieuwe naar de oude wereld werd vervoerd. De vis is bestemd voor liet' dolfinarium te Harderwijk. Op de foto wordt het enorme beest door een van de begeleiders met een spons natgehouden. had een ball point in de hand en een vrij indrukwekkende hoeveel heid verse aantekeningen op diver se verspreid liggende blaadjes. „Hoe gaat het" vroeg de detec- tieve. „Hoe gaat het jou? Ik dacht dat je was ondergedoken". „Komt misschien nog? Ben je werkelijk wijzer geworden?" „Tamelijk" zei de journalist. „Alleen van de levenslopen van dat meisje in Soest, die Zwollenaar en die jufrouw met die mooie naam heb ik nog geen bevestiging, althans geen afdoende". „Dan heb je vlot gewerkt" zei Pit neutraal. „En van de ande ren?" ..Alles O.K." antwoordde Tim. Pit onthield zich van commen taar. „Moest bet soms niet kloppen" wilde Tim weten. „Misschien niet" zei de detec- tieve peizend en meer in zich-^lf dan tegen Tim. „Enfin; eerst Hei- ma maar even afwachten". Hij ging in een hoek zitten en nam heel zorgvuldig de aanteke ningen van ziin secretaresse door. Pit vroeg daarna via de huis telefoon aan de inspecteur hoever hij met de verhoren was gevor derd. „Ik heb de eerste ronde hotel gasten en personeel achter de rug" zei de politieman. „Ik krijg nu het verslag van onze mensen, die met de industrie hebben gesproken". „Zijn uw mensen al terug?" „Ja, ze zitten hier". „Mag ik er bij komen zitten?" „Zeer zeker. We kunnen er dan een soort krijgsraad van maken" lachte de inspecteur. „Ik zit op kamer 4, gelijkvloers". Pit was er in een minuut. Hij werd aan de twee medewerkers van Kramer voorgesteld. Beiden nogal jong, maar ze zagen er pien ter en vastbesloten uit vond hij. „Eerst maar even een kopje kof fie" zei de inspecteur. „Ik heb zo langzamerhand een droge keel van al dat gepraat". Hij gaf een rondje sigaretten en nodigde één van z'n mannen uit met z'n ver haal te beginnen. „Ik heb met de heer Van Goris gesproken. Dat was natuurlijk het beste adres. Toen ik hem, na uw telefoontje ik was er toen zo een kwartiertje van de moord in kennis stelde schrok hii hevig, 't Leek hem ongerijmd mag ik wel zeggen. Hij onthulde toen, dat, on der helofte van wederzijdse get heimhoudina, de fabriek van de heer Van Goris via de heer Van Zanten onderhandelingen voerde met een beurscombinatie. Dat er een groot bedrag aan geld zou worden overhandigd ontkende hij. Ik zei hem nadrukkelijk dat dit geld gistermorgen van de Bank in Utrecht was gehaald. Hij vond dat wel vreemd, maar lachte hardop hij het idee, dat hij dit zou ont vangen. Hij zei letterlijk, dat hij geen kruidenierszaak dreef". De inspecteur spitste z'n oren. Pit glimlachte. (Wordt vervolgd.) maanden. Amerikaanse troepen doodden zaterdag in de buurt van An Hoa vijftig Noordvietnamezen, die deel uitmaken van een naar die stad oprukkende eenheid van 150 tot 200 man. Bij het gevecht raakten volgens een woordvoerder elf Amerikaanse mariniers gewond. Bij Hoe-é sneuvelden 19 guerrillastrij ders, terwijl de regeringstroepen geen verliezen zouden hebben ge leden. Voorts is het districts hoofdkwartier van Phoe Loc met mortieren en raketten bestookt, waarbij acht gewonden vielen. In Danang zouden vrijdag j.l. ongeveer 200 Amerikaanse mili tairen, om disciplinaire redenen opgesloten, aan het muiten zijn geslagen en het gebouw waarin ze zaten, in brand hebben ge stoken. Een bewaker en zeven gedetineerden werden gewond. De militaire politie herstelde de orde. Een Amerikaanse militaire zegs man in Saigon heeft later melding gemaakt van „plotselinge aanval len van vietcong en Noordvietna mezen oo drie fronten, in 't noor den, in het centrale hoogland en de sector Saigon". Deze beginnen volgens hem een belangrijke omvang aan te nemen. De komende dagen zou blijken of dit het begin was van het derde grote offensief of slechts een be proeving van de verdedigingslinies met het oog op dat offensief. In de provincies Tay Ninh en Binh Long, ca. 90 km ten noord westen van Saigon, zijn zondag vietcongeenheden en Noordvietna- mese troepen in de aanval gegaan. Ze beschoten militaire posten met mortieren en gebruikten volgens Amerikaanse kringen strijdgas. Ze zouden twee Amerikaanse artille riebases zijn binnengedrongen, evenals enkele kampen van Zuid- vietnamese regeringstroepen. Twee overgelopen vietcong-striiders zouden hebben meegedeeld, In verband met het komende offen sief op verkenning te zijn uitge zonden. Bij de strijd in de twee noorde lijkste provincies zouden 45 N.- vietnamese bataljons zijn betrok ken, meer dan bij het begin van het „tet"-offensief van februari j.l. Maandagavond duurde de strijd in het gebied rondom Saigon nog voort. Vletcongstrijders drongen zondagmiddag de plaats Tay Ninh, 90 km ten noorden van de hoofd stad, binnen. Er vonden felle straatgevechten plaats. B-52 bom menwerpers bestoken ononderbro ken vietcongstellingen in de buurt van Saigon. _£en krijgsraad in Zuid-Vietnam heeft zaterdag 'n oud-minister van binnenlandse zaken, generaal-ma- joor Lam Van Bhat, die bij ver stek ter dood was veroordeeld we gens zijn rol bij mislukte pogingen tot staatsgreep in 1964 en 1965, in vrijheid gesteld. Genraal Phat had zich in juni bij de regering gemeld. De Amerikaanse militaire politie is zondag voor de tweede maal in drie dagen in actie gekomen om de rust te herstellen in een mili taire gevangenis bij Danang. De Amerikaanse gevangenen, die vrij dag in verzet wftren gekomen om dat zij de door mariniers bewaak te gevangenis te vol vonden, gin gen zondag weer tot gewelddadén over, toen de politie een aantal ge vangenen die op erewoord werden vrijgelaten, weghaalde. Met behulp van traangas werd de orde her steld. Ongeveer veertig gevangenen werden geïsoleerd. Volgens een woordvoerder werd zondag nie mand gewond. Vrijdag waren er negen gewonden gevallen. 1 -I Even vóór de beurshandel een aanvang nam werd bekend ge maakt, dat er vandaag geen no tering werd opgemaakt in Hol- landsche Beton. Hollandse Con structie, alsmede in Drie Hoef ijzers. Het ziet er naar uit dat er nieuwe fusies op stapiel staan. De beurs wacht met' spanning de inhoud van de commimitjüê's Grote koersveranderingen heb. ben de internationale waarden niet te zien gegeven. De stem ming was prijshoudend maar voor Kon. Olie aanvankelijk iets gemakkelijker op 181,20. Later trad een herstel in, waardoor de prijs opliep tot 181,60 (181,40). Unilever opende onveranderd óp 134,10, zakte even in tot 133,60 maar kwam later weer op 134. Hoogovens werd iets lager ge adviseerd op 116,50. Deze maat schappij gaat vermoedelijk met een Indonesische onderneming in Indonesië een fabriek oprich ten voor de produktie van sta len buizen. Philips lag goed in de markt door wat speculatieve vraag van het publiek. Hierdoor kon dit fonds zich .60 cent ver beteren tot 144,20. AKU was prijshoudend op 90,60 maar viel later iets terug tot 90,30. De handel had weinig te betekenen. Wallstreet heeft vrijdag de beursweek afgesloten met een vaste stemming. De neiging het rentepeil omlaag te brengen wérd gezien door de verlaging van het disconto aldaar met procent tot 5% procent. De ver beterde Amerikaanse betalings balans stuwde de koersen om hoog. De markt sloot er op het hoogste punt van de dag. Van de Nederlandse fondsen was K.L.M. en Philips Va dollar hoger. Kon. Olie lager en Unilever onveranderd. In de scheepvaartsector gin gen vele stukken in andere han den over. Opvallend vast was Scheepvaart-Unie op 134V'a (130%). Van de cultures ont moette Amsterdam-Rubber rui me vraag waardoor 3 pnt hoger werd geopend op 57% om daar na uit te lopen tot 59Va. H.V.A. verbeterde ruim één punt tot 102. Unilever herstelde zich en ver liet de markt op 134,30 maar Philips zakte in tot 143,70. AKU deed bij 't sluiten van de markt 90.40 en Kon. Olie 181.40. Hoog ovens gaf 4 dubbeltjes prijs. K.L.M. was zeer vast met een koerswinst van bijna 10 gulden. De scheepvaartsector kon zich verder verbeteren. In de eerste periode steeg Al- bert Heijn 3, Scheveningen, Kluwer en Bols ieder ƒ2. Mosa, Bührmann, Meneba, Vorstenlan den, Heineken, Grofsmederij en Erdal waren ieder 5 punten ho ger. Hoeks machines ging 9 pun-t ten omhoog, terwijl Amstelbrou- werij 16 punten hoger niet was aan te komen. K.Z.-Organon ver beterde 1,40. Norit was een gulden hoger bieden. General Banden daalde Vs punt tot 18 op het forse verlies over het af gelopen boekjaar. Ronunenihöl. Ier gaf 10 en Nat-Nederlanden 6 punten prijs. In de tweede periode steeg Deli Mij 1,60 en Nillmfj 1. Heineken bracht de koerswinst van 5 op 10 punten. wachtmeester verongelukt De 22-jarige wachtmeester van de rijkspolitie J. A. G. Nijssen uit Schiedam is zondagmiddag over leden na een ongeluk dat hem overkwam op de Schapengorsse- dijk in Rockanje. Het slachtoffer raakte op zijn motor met zijspan De 52-jarige gouverneur Lester Maddox van Georgia heeft zater dag in Atlanta officieel bekendge maakt dat hij zal streven naar de democratische kandidatuur voor het presidentschap. Maddox, een vurig voorstander van rassenscheiding, zei op een persconferentie, dat hij als ver tegenwoordiger van de conserva tieven in de democratische partij vastberaden zal proberen te demo cratische kandidatuur te kriieen De gouverneur hield een harts tochtelijk pleidooi vor»- voortzet ting van de strijd in Vietnam tot de Amerikanen een militaire over winning hebben behaald en pleitte voor het herstel van de orde en het recht in de V.S. zelf. Hij is de vierde kandidaat voor de democratische nominatie. De andere kandidaten ziin vice-presi dent Humphrey, senator McCarthy en senator McGovern. Maddox heeft Humphrey, McCarthy en McGovern gebrandmerkt als „so cialisten". Waarnemers geven Maddox heel weinig kans om de kandidatuur te bemachtigen. Zijn bekendmaking zal het hem echter gemakkelijker maken uiteindelijk steun te ver lenen aan ex-gouverneur George Wallace van Alabama, eveneens een voorstander van rassenschei ding, die zich als onafhankelijk kandidaat voor het presidentschap heeft opgeworpen. drie doden bij frontale botsing v In de nacht van vrijdag op za terdag zijn drie personen op de Otterloseweg in Ede om het leven gekomen, toen hun auto frontaal werd aangereden door een twee de auto. Deze wagen moest uit wijken voor een onverlichte huif kar, die bestuurd werd door de 19-jarige werkstudent A. M. uit Vlaardingen. De bestuurder van de ene auto, de heer H. Ballema (21) uit Hoo- gezand, kon de huifkar niet meer ontwijken en werd door de bot sing op slag gedood. Zijn 18-jari- ge verloofde mej. W. Veentjer en haar moeder, de 49-jarige mevr. E. VeentjerHuisman, overleden korte tijd na aankomst in het Ju- lianaziekenhuis in Ede. In de auto zaten verder de va der van de verloofde, de heer W. Veentjer, die ernstig werd ge wond, en een zuster mej. A. Veentjex-, die een been brak. De bestuurder van de tweede auto, de 43-jarige garagehouder G. E., en zijn echtgenote uit Ede werden licht gewond. auto uit DE bocht Dode en gewonde In de voormalige gemeente Weesperkarspel (thans gemeente Amsterdam) is zaterdag de 74- jarige Amsterdammer A. Hen- drikse verongelukt. De heer Hen- drikse zat als bestuurder in een personenauto die op de Abcou derstraatweg uit de bocht vloog. Hij reed daarna tegen een aan de waterkant staande ducdalf en werd op slag gedood. Zijn naast hem zittende vrouw weTd ernstig gewond naar het Wilhekninagast- huis in Amsterdam overgebracht. Eert meerijdende buurjongen bleef ongedeerd. Vrijdagavond reed een personenauto, waarin de drie gezusters M. zaten, ook tegen de ducdalf. Deze auto bleef ech ter tegen de ducdalf hangen. Twee zusters kwamen met de schrik vrij, de derde weid. met een dijfoeenlbreuk naar een zie kenhuis overgebracht. jongetje onder aanhangwagen De 4-jarige Frans van Rooy uit St. Michelsgestel, is zaterdag morgen onder de wielen van een traktoraanhangwagen terechtge komen en aan de opgelopen ver wondingen overleden. Het kind zat bij de vader op de trekker, die voor een voorrangsweg in zijn woonplaats stilstond. Bij het op trekken viel het jongetje van de trekker en kwam onder de wielen van de aanhangwagen terecht. Op weg naar het ziekenhuis is het kind overleden. omgekomen in frankrijk Bij een verkeersongeluk in Dyon is zaterdagmiddag een 29- jarige scooterrijder uit Nederland om het leven gekomen. Hij werd aangereden door een plotseling naar links zwenkende vrachtauto en op slag gedood. De vrachtwa gen botste vervolgens nóg tegen een personenauto, waarvan de twee inzittenden gewond raakten, Het slachtoffer is volgens A.F.P. de heer Andreas Brugman uit Utrecht. uit- de bocht en vloog van het talud. Hij overleed onderweg naar het Dijkzigtziekenhuis in Rotterdam. koe veroorzaakt dodelijk ongeluk Op de weg E 10 nabij de ge meente Katwoude is zaterdag avond een personenauto, bestuurd door de 18-jarige J. P. K. uit Edam, in botsing gekomen met een koe die door twee sloten was gewaad. De naast K. zittende 13- jarige mej. E. J. van Baarsen, zijn verloofde uit Volendam, werd met ernstig hersenletsel in het stadsziekenhuis te Purmerend opgenomen. Zij is in de loop van de nacht overleden. in volle vaart tegen boom Zaterdagnacht circa kwart over twee is op de Eemnesserweg te Blaricum een auto, bestuurd door de 20-jarige J. C. Stolk uit Maar tensdijk, in volle vaart tegen een boom gereden. De jongeman was op slag dood. In de auto zaten pog drie meis jes (twee uit Huizen en een uit Blaricum) en een jongeman uit Huizen. Deze werden allen meer of minder ernstig gewond naar het ziekenhuis te Hilversum overgebracht. Een van de meisjes kon na te zijn behandeld het zie kenhuis verlaten. terneuzen Geboren. 6 aug.: Nicolaas Wie- brand, z. van Gerard B. Dijkstel'- huis en Martina P. de Kunder, won. te Axel, v. d. Moerestr. 126; Bernardina Trijntje, d. van Adriaan A. Verschelling en Ca- tharina J. B. J. M. van Aperen, Baehlaan 6. 7 aug.: Johannes Da niël, z. van Jan P. de Bat en Adriana M. Tollenaar, Mauve straat 7; Miguel Angel, z. van Barranco J. Lopez en Cornelia Evegroen, Chopinlaan 87. 13 aug.: Marleen, d. van Rinus Deij en Jo- zina S. de Pooter, Dahliastraat 11; Petra Romy Aimé, d. van Willy M. C. Martens en Lilian E. de Block, wop. te Koewacht, Nieuw- straat 42; Michiel Gelein, z. van Cornells M. de Pooter eni Caro lina M. van Doeselaar, won. te Hoek, Tulpstraat 1. Huwelijksaangiften. 8 aug.: Adriaan Herrebout 20 jr jm., won. te Hoek en Annemarie van der Klooster 19 jr jd., Wilgenplant soen 2. 9 aug,: Izaak van de Wege 28 jr jm., won. te Groede en Ma ria de Doelder 20 jr jd., Irene- straat 13; Adriaan M. Witte 21 jr jm., won. te Axel en Johanna G. ten Hoor 21 jr jd., Ie Verbinding straat 1. 13 aug.: Dirk J. J. Faas 21 jr jm., Snelliusstraat 12 en Dina W. de Ruijter 16 jr jd., van Steenbergenlaan 34; Gerrit Mole- wijk 22 jr jm., Blokken 12 a/b en Annie A. Minnik 18 jr jd., Dijkstraat 2. 14 aug.: Govert J. de Ruijter 23 jr jm., Steenkamplaan 69 en Seraphina Klaassen 23 jr jd., Pierssenspolderstraat 69. Huwelijksvoltrekkingen. 7 aug.: Pieter A. van Driel 25 jr jm., Tholensstraat 39 en Margdrietha H. A. Overbeeke 21 jr jd., West- kolkstraat 30. 8 aug.: Arnold E. M. Cortvriendt 23 jr jm., won. te Sas van Gent en Helena M. Kint 19 jr jd., Canisvlietstraat 12 (Sluiskil). 14 aug.: Jan J. Sander - se 20 jr jm., Ing. C. Lelyplein 6 (Sluiskil) en Cornelia M. de Rid der 19 jr jd., Korte Kerkstraat 17. Overleden. 8 aug.: Sing Tien Li 64 jr, onghuwd, Brouwerij straat 9; Cornelia A. Wiskerke 89 jr, ongehuwd, Emmalaan 1. 9 aug.: Maria S. de Smet 79 jr, ge huwd geweest, won. te West- dorpe. 12 aug.: Petrus Valent 83 jr, ongehuwd, won. te Biervliet; Emerentia R. Laureijs 76 jr, ge huwd geweest, won. te West- dorpe; Jacobus Houg 89 jr, ge huwd geweest, won. te Zaamslag. 13 aug.: Janneke de Putter 77 jr, gehuwd geweest, won. te Axel; Willy van den Bosch 32 jr, won. te Hoboken. terneuzen In de periode van 9 tot en met 15 augustus zijn de volgende per sonen in deze gemeente ingeko men. A. A. M. Parddaen, Nieuwe Kerkstraat 17 van Aardeirburg; J. de Kok, Donze-Visserstr. 6, van Gous; J. A. M. Lambi, Fr. Hals laan 8 van Kerkrade; S. G. de Ridder e.v. v. Prooien, Hobbema- straat 23 van Schiedam; J. P. Pij- pelink, Chopinlaan 29 van Axel; F. M. J. Franken, B. Zweerslaan 12 van Breda; M. V. J. Lauret, Rozenstraat 2 van Hulst: H. J. Moeliker, Fr. Halslaan 29, van Zaamslag; M. L. Brugge, van Steenbergenlaan 25a van Axel; A. C. M. Oomens, Breitnerstraat 43 van Gilze; M. S. van Rosevelt, Eikenstraat 62 van Vlissingen; J. van Wasbeek, Wilhelminaplant- soen 9 van Maassluis; J. T. M. de Winne, Nieuwe Kerkstraat 17 van Hoek; J. A. M. J. Boel, Nieuwe Kerkstraat 17 van Goes; C. Engen, Beethovenhof 74 van. Noorwegen (Drammen); A. M. van Water schoot, Nieuwe Kerkstraat 17 van Phillippine; N. M. Lindenbergh, Emmalaan 3 van 's-Heer Arends- kerke; A. Reek, Breitnerstraat 149 van 's-Gravenhage; C. W. M. Nieuwenhuizen, Axelsestraat 45 van Heemstede; G. H. Watkins, v. d. Waalstraat 3 van Midland V.S.A.; S. A. Masclee, Debussy hof 39 van Oostburg; N. M. De- door Mr. Berjawit 23. De notaris schudde langzaam het hoofd. „Ik durf er geen posi tief antwoord op te geven. Wie zal alle beweegredenen van de mensen begrijpen en wie zal alle achtergronden kennen?" Hij zucht te 'n beetje. „Maar voor mij per soonlijk is het zowel zakelijk als persoonlijk gezien volkomen uit gesloten". „Dank u wel" zei Pit. „Dat was alles, 't Lijkt u misschien weinig, maar 't kon wel eens veel zijn. Ik wil bij het verder werken van dat rookgordijn van geheimzinnige zakelijke transacties op de achter grond worden verlost. Ik geloof namelijk wel in geheime onderhan delingen als er dergelijke zake lijke belangen op het spel staan maar ik geloof, evenmin als u, dat die zich hier in de misdaad-sfeer zullen afspelen. Ik zie, dat u met mij eens bent". „Geheel, geheel" knikte de nota ris. „Maar nogmaals, er kan na tuurlijk een factor in het spel zijn, die mij niet bekend is, maar 't zou me verbazen. De onderhandelingen zijn namelijk grotendeels via mijn kantoor gevoerd" onthulde hij glimlachend. Pit bedankte de heer Daalders voor diens vertrouwelijke infor maties en verliet de woning. Hij liep de terugweg zo mogelijk nog langzamer dan een kwartier ge leden. Zijn hersens werkten op hoogspanning. Hij had inmiddels versterkt de indruk gekregen, dat z'n gevoel, z'n intuitie, de spon taan opgeschreven onthulling, die nu achter de klok stond, werke lijkheid was, geen fdntasie, maar., hoe zekerheid te verkrijgen? De papieren van de heer Van Zanten hadden de achtergrond kunnen onthullen, mogelijk de bewijzen kunnen opleveren, maar... Dat er een wapen zou worden gevonden geloofde Pit nauwelijks, hoewel. Hij legde er een schepje boven op, plotseling verlangend de in specteur te spreken of Helma te horen. Tim zat nog alleen in hun ge meenschappelijke zitkamer. De te lefoon stond vlak naast hem, hij

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2