Meer dan 6 miljard! RAIFFEISENBANK TERNEUZEN DE JACHT OP DE DOCUMENTEN LLOYDS VERLOOR IN 1965 RUIM 38 MILJOEN POND STERLING Exclusieve organisatie van assuradeuren Poseidon-raket voor vervoer van kernwapens gelanceerd Weekenddiensten Cambodja eist bulldozers voor landings vaartuig en bemanning Dertig weken gevangonisstraf geëist wegens kinderdoodslag Mr. Oud gecremeerd Moor de zondag KERKDIENSTEN Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 17 augustus 11568 De grootste klap Geweldige risico's Nog meer Spaanse arbeiders voor Philips Kikvorsman redde jongetje op het nippertje Pressie? Goed aangeschreven DEENS JACHT VERMIST VERLEIDING Kritiek op» provinciaal waterleiding bedrijf Noord-Holland HELMA PIT Lloyds, de grootste combina tie van verzekeraars ter wereld, heeft nu pas bekendgemaakt dat de risico's die haar leden in 1965 hebben verzekerd, een verlies van 38 miljoen pond sterling hebben opgeleverd. Het was het grootste verlies sedert de op richting van Lloyds in 1689 door Edward Lloyd en een aantal an deren, die ermee beoogden de risico's van scheepvaartonderne mingen te spreiden. Ofschoon het verlies dus al drie jaar geleden ontstond, is het nu pas in de openbaarheid gekomen als gevolg van het feit dat de leden van de groep hun boekhouding op een driejarige basis voeren. In 1965 hebben de assuradeu ren (een exclusieve organisatie waarvan men slechts lid kan worden als men een persoonlijk vermogen van 75.000 pond ster ling bezit om zijn ondernemin gen te steunen) ongeveer 461 miljoen pond sterling aan pre mies ontvangen van hen, die hun Be Amerikanen hebben vrijdag van de basis Kaap Kennedy in Florida voor de eerste maal een Poseidon-raket gelanceerd. De raket is ontworpen voor het ver voer van kernwapens, die met één raket omhoog worden ge- bracht om dan op verschillende doelen terecht te komen. Enige tijd later deelde de ma> rine mee dat de proeflancering een volledig succes was gewor den. De Poseidon, die in de jaren zeventig de polaris-raketten bij de Amerikaanse onderzeedienst moet vervangen, legde een af' stand van 1600 km af. De meer voudige kernkop welke de Posei don moet gaan vervoeren, staat bekend als „mirv". Bijzonder heden hiervan zijn niet bekend gemaakt. Ook de minuteman-3- raket zal meervoudige kernladin gen gaan vervoeren. De „minute- man" is een raket die van een landbasis wordt gelanceerd. De Poseidon weegt bijna 26.500 kg, dat is tweemaal het gewicht van de polaris-a-3 en moet zo nodig tien kernkoppen tegelij kertijd kunnen vervoeren. Het maximum-bereik van de raket is bijna 5.000 km. Een marinewoordrvoerder zei dat drie of vier oefenkernkoppen door de Poseidon waren afge vuurd, die door een kleine com puter naar doelen in de Atlanti sche Oceaan waren geleid. De oefening was geslaagd. risico's wilden spreiden. Dat waren reders, luchtvaartonder nemers, autobezitters, bedrijven en gemeenten in gebieden waar vaak aardbevingen en orkanen voorkomen, en filmsterren wier inkomsten zouden vervallen, als er iets met hun mooie gezichten, benen of stemmen zou gebeuren. Sommige risico's die de leden van Lloyds op zich namen, ble ken meer dan risicos te zijn. Ze eindigden in rampen en verlie zen. De uitkeringen aan verze kerden bedroegen in 1965 een half miljard pond sterling. De grootste klap deelde de orkaan Betsy" uit die in 1965 het zui den van de Verenigde Staten teisterde. De schade die zij ver oorzaakte, werd op 357 miljoen pond sterling geraamd. Er werden in 1965 ook win sten gemaakt, niet meer dan drie miljoen pond sterling ove rigens, in de sectoren lucht vaart-, auto- en levensverzeke ring. Ze wogen echter niet op tegen de uitkeringen in andere sectoren. Het eindresultaat was een verlies van 38 miljoen pond sterling. TEBNEUZEN ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter R. J. P. Bauwens, Jac. van Lennepstraat 87, tel. 3768. WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. Schelling, Van Steenbergenlaan 66, telef. 3360 (b.g.'g. 008) APOTHEEK: Apotheek geopend: M. B. M. Hamann, Noordstraat 69, telefoon 2060. If ANDARTS: Op zaterdag van 1010.30 u. en van 1818.30 uur en op zondag van 1212.30 uur wordt de prak tijk der tandartsen waargenomen door tandarts J. C. A. Neve, He- melstraat 12 te Sint Jansteen, tel. 01140—2084. SLUISKIL, HOEK EN PHILIPPINE WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. Vermeijlen, te Terneuzen, telefoon 011503829 (b.g.g. 008). AXEL ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot 'zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter W. G. C. Kok, Oran jestraat 19, tel. 011551555. TANDARTS: Weekeinddienst tandarts J. C. A. Neve te Sint Jansteen (zie ver der onder Terneuzen) DIERENARTS Van zaterdagmiddag 12 uur tot izondagnacljt 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axel 'Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts J. E. de Haas, Axelsestraat 108 te Zaam slag, tel. 01153366, De president van Lloyds, Ralph Hiscock, heeft meege deeld dat de omvangrijke reser ves van de groep haar in staat hebben gesteld de ramip van 1965 te boven te komen. In 1966 heb ben de zaken een gunstiger ver loop gehad. Sprekend over de toekomst heeft de vooszitter van de groep luchtvaartverzekeraars, L. R. Johnson, gezegd dat het grootste risico dat een verzeke ringsmaatschappij tegenwoordig op zich kan nemen, is dekking te bieden voor een ongeval met een 25 miljoen dollar lcostendee „jumbo jet", een straalvliegtuig dat zoveel passagiers kan ver voeren, dat het verzekerde be drag kan oplopen tot honderd miljoen dollar. Hij deelde mede dat overleg gaande is om de verzekeringsmarkt in staat te stellen deze geweldige risico's te dekken. Op de rotonde bij Rijswijk is don derdagavond tegen half vijf een vrachtauto met tomaten gekan teld. Het verkeer op de wegen van Rotterdam, Rijswijk, Am sterdam en Delft ondervond hier door ernstige stagnatie. Op de foto een beeld van de ravage. De regering van Cambodja heeft van de Verenigde Staten 14 bulldozers geëist in ruil voor de teruggave van een Amerikaans landingsvaartuig en de beman ning van 12 koppen, dat op 17 juli door een navigatiefout in Cam bodja terecht kwam en in beslag werd genomen. Het Cambodjaanse aanbod zal, aldus is van de zijde van het Amerikaanse ministerie van bui tenlandse zaken te verstaan ge geven, worden verworpen. 6.000.000.000,—) Dat is het totaal spaartegoed bij de boerenleen banken, aangesloten bij de Coöp. Centrale Raif- feisenbank te Utrecht. Ruim zes miljard gul den. Ook U kunt profiteren van de gunstige voorwaarden. Er ligt een spaarboekje voor U klaar bij de de spaarbank met volledige bankservice TERNEUZEN - WALSTRAAT 7/BEETHOVENHOF 126 AXEL Noordstraat 6 SLUISKIL Ir. C. Lelyplein 12 HOEK Julianastraat 13 De officier van justitie bij de rechtbank in Den Haag, mr. J. Lulofs, heeft tegen de 29-jarige weduwe A. B. uit Bodegraven 30 weken gevangenisstraf geëist met aftrek van de drie weken, die zij in voorarrest heeft doorgebracht, wegens kinderdoodslag. Op 26 oktober van het vorig jaar had de vrouw zonder hulp een dochtertje ter wereld ge bracht, dat zij, om het huilen niet meer te horen, een zakdoek in de mond had gestopt. Zij had de baby, die kort daarop overleed, enkele dagen in huis verborgen gehouden en had het Ujkje daar na, verpakt in een zak en met enkele stenen verzwaard, in het Philips Eindhoven heeft plan nen om 100 a 150 Spaanse arbei ders aan te werven voor werk in de ploegendiensten. Bij een on derzoek in samenwerking met arbeidsbureaus is gebleken, dat er zich "onder de daar ingeschre ven werklozen vrijwel géén be vinden, die geschikt zijn voor het werk in de bedrijven in de onder neming en dat velen van hen zich niet aangetrokken voelen tot re gelmatige arbeid in de fabriek. Op het ogenblik werken er ruim 400 Spaanse arbeiders bij Philips in Nederland. De toestand van de 3-jarige Napoleon Bergman, die donder dagavond werd gered uit een per sonenauto waarmee hij in de Ko ningin Wilhelminahaven te Vlaardingen reed, is zeer ernstig. De artsen waren eerst optimis tisch toen hij zonder toediening van zuurstof kon ademen. In de loop van de nacht is zijn gezond heidstoestand echter zeer ver slechterd. De werfarbeider die drie keer naar de personenauto heeft ge doken, is T. D. Donders. water geworpen. Eind december werd het lijkje gevonden in een vaart bij Bodegraven. De politie arresteerde een man en een vrouw, die met de zaak evenwel niets uitstaande bleken te heb ben. Omdat verdachte niet wen ste dat anderen in moeilijkheden zouden komen, meldde zij zich bij de politie. De vader van het kind was een man, die schuldig was aan een aanrijding, waarbij de echtgenoot van verdachte om het leven was gekomen. Zij verklaarde ter zitting dat zij aanvankelijk bezwaren had ge had tegen de toenaderingspogin gen van de man, die voor zijn schuld aan de aanrijding tot een vrijheidsstraf werd veroordeeld. Tenslotte was er tussen hen een verhouding ontstaan. Toen de vrouw in verwachting bleek, was hij niet bereid haar te trouwen. De vrouw zou toen hebben ge zegd: „Als je je kind niet erkent, maak ik het dood", maar de offi cier wilde deze uitlating zien als het mogelijk uitoefenen van pres sie op de man. Tijdens de bevalling lag het jongste dochtertje van drie jaar bij haar in bed. Na de bevalling was zij op de fiets haar twee an dere kinderen uit school gaan halen. Pas aan het eind van de zwangerschap hadden familie leden en buren een vermoeden gekregen dat zij in verwachting was. Verdachte vertelde, dat zij spijt van het gebeurde had. Zij was bang geweest dat niemand haar meer zou aankijken, als zij had verteld, dat zij het kind juist van deze man verwachtte. Volgens de rapporten is de vrouw erg op kin deren gesteld. De dorpsgemeen schap staat gunstig tegenover haar. Volgens het psychiatrisch rapport was de vrouw sterk ge ïsoleerd en heeft zij 'gehandeld in een paniekreaktie. De officier nam dit bij het bepalen van de strafmaat in overweging, maar zei dat een feit als dit niet met een lichte straf of met een voor waardelijke straf kan worden af gedaan. Vonnis op 30 augustus. Op „Westerveld" in Driehuis is vrijdagmorgen in alle stilte het stoffelijk overschot gecremeerd van prof mr. P. J. Oud, oudi-minis- ter van financiën, oud-voorzitter van de vvd-fractie in de tweede kamer en oud-burgemeester van Rotterdam. De plechtigheid werd door slechts enkele tientallen naaste familieleden en vrienden bijgewoond. De baar was sober met bloemen bedekt. Ondier de aanwezigen bevonden zich onder meer mr. E. Toxopeus, fraotie-voorzitter van de v.v.d, in de tweede kamer, en mr. K. P. van de Mandele, oud-voorzitter van de kamer van koophandel te Rotterdam. Het. Britse opleidingsjacht Gallahad met 7 militairen aan boord wordt op de Noordzee ver mist. Twee Deense helikopters zijn gisteren op onderzoek uitge gaan. Het jacht is woensdagmiddag uit Kristansand in Noorwegen vertrokken en bad donderdag avond in het Deense Esbjerg moeten aankomen. Donderdag is aan de Deense kust een opblaas bare reddingboot van de Galla had gevonden. „Dit is de dag, waarvan de Here gezegd heeft: zie Ik geef uw vijand in uw macht." I Samuël 24 ,5 Daar ligt de vijand,, in diepe slaap, weerloos. Krijgt David ooit weer zó'n kans om zich te ontdoen van de man, die achter hem aan zit als een jager achter het wild? Eén slag met zijn zwaard en aan zijn levensgevaar en onrust is voorgoed een eind gemaakt. Wat een verleiding! Temeer, waar Davids'mannen fluisteren: sla toe „God geeft hem in uw macht!" Klinkt dit niet aannemelijk en vroom? Is dit werkelijk de Heer of is dit de duivel? Want de dui vel is ook vroom, wanneep dat in zijn kraam te paskomt. Pauliis zégt van hem, „dat hij zich voor doet als een engel des lichts!' (2 Corinthiërs 11 14). Uit de verzoeking van Jezus weten wij, dat hij ook bijbelteksten ge bruikt. Daax-om ben ik wat ach terdochtig geworden tegenover mensen, die wat al te vlot teksten hanteren. Heeft David geaarzeld en zo ja, hoelang heeft de aarzeling ge duurd? Kort natuurlijk, maar wat is kort? Enkele seconden kunnen eeuwigheidsbetekenis hebben. David bezwijkt niet: „de Herp beware mij ervoor". Maar zijn hart bonst. Wat zal bij achteraf dankbaaf geweest zijn, want de onrust zou pas goed begonnen zijn, wanneer hij zijn zwaard had gebruikt. (Uit: „Hij spra ken ik hoorde.") „Het provinciaal waterleidingbe drijf voor Noord-HoEand moet zijn middeleeuwse standpunt verlaten en de gemeente Huizen niet lan ger beschouwen als een achterge bleven gebied". De burgemeester van Huizen, mr. P. van Driet. zei dit donderdagavond tijdens de raadsvergadering. Hij richtte zijn kritiek op het feit dat het p.w.n. weigert op het industrieterrein waterleiding aan te leggen, voor dat de gemeente een financiële ga-- rantie heeft gegeven. De bedrijven op het huidige industrieterrein be helpen zich nog steeds met eigen waterpompen. De raad stelde bijna 200.000 gulden beschikbaar voor het ont- sluitèn van een nieuw gedeelte in dustrieterrein en wil van dé véf- velende situatie af. Het gemeente bestuur zal zich tot ged. staten van Noord-Holland wendien. door Mr. Berjawit 22) Pit verliet het hotel. Hij stak een sigaret op en liep pein zend in de richting van het huis van de notaris. De detective voelde zich onrustig. In tegenstel ling tot de meeste andere geval len waarin hij met een onderzoek belast was geweest, permitteerde hij zich reeds nu een mening over de gebeurtenissen te hebben. Hij meende de hoofdpersonen in de tragedie te kennen. Maar merk waardig genoeg tastte hij over de feiten en vooral de achtergron den nog vrijwel in het duister. Een onmogelijke situatie over woog hij. Het gevaar was groot, dat hij zou koersen op bewijzen voor zijn hypothese, op feiten, die zijn vermoeden ondersteunden. Pit wist hoe 'gevaarlijk een der gelijke statische denkwijze was bij de strijd tegen de misdaad. Zeker in een zaak, die nogal wat troebele neven-aspecten scheen te hebben. Zo lang hij niet wist waar die diefstal en die moord toe dienden, in welk spel ze een rol speelden, was elk verzamelen van feiten het sparen van zaken, waarvan geenszins vaststond, dat ze ook maar enigermate het doel van de ontmaskering zouden die nen. Pit's strijd tegen de intuïtie was kenmerkend in elke aange legenheid. Zoals vorige malen besloot hij ook deze keer „de in nerlijke stem" voorlopig het zwij gen op te leggen en het onder zoek voort te zetten, zoals hij het in elk ander geval ook zou heb ben moeten doen. Hoewel. was het juist naar een moorde naar toe te zoeken a'ls je hem voor 't grijpen had? Kon de klu wen niet omgekeerd worden af gewikkeld? Arrestatie, verhoor en dan terug naar de bron van deze misdaad?" De dectective was voor het huis van de notaris aangekomen. Hij schudde de gedachten van zich en concentreerde zich op 't komende onderhoud. De notaris was thuis; hij stak zijn verbazing over dit late bezoek niet onder stoelen of banken. Pit glimlacht. „U zult wel be grijpen meneer Daalders, dat ik een dringende reden heb voor deze nachtwandeling. Dat ik u niet vooraf uit het hotel heb ge beld is een routine-voorzorgs maatregel geweest. Alle gesprek ken lopen namelijk over de cen trale." „Zeker, zeker," zei de notaris. „Maar komt u binnen. U weet de weg al Wel naar mijn kamer. Kan ik u nog dienen met een kopje koffie, mijn vrouw is nog niet naar bed." „Graag," zei Pit, die inmiddels de deur van de studeerkamer had geopend en plaats nam in de 's middags ook door hem bezette fauteuil, „En," zei de notaris, enkele minuten later binnentredend met twee koffie op een blaadje. „Valt u maar met de deur in huis, want het zal wei dringend zijn." „Inderdaad," antwoordde Pit- „De heer Van Zanten, over wie we vanmiddag spraken, is heden avond, tussen acht uur en half negen naar ik vermoed, door een revolverschot om het leven ge bracht. Dat is de reden van mijn bezoek." „Vermoord," rielp de notaris ontsteld uit. „Vermoord? Hier, in de Twee Glazen?" De detective knikte. „Maar dat is toch bijna onmo gelijk," schudde de heer Daalders het hoofd. „Tjonge, tjonge, ver moord. Dat maakt de zaak inder daad urgent en hoogst ernstig. Wat wilt u weten meneer Pit?" „Veel," zei de detective. „Veel. Vooraf wil ik u vertellen, dat ik geen officiële status heb. Wel heeft de politiechef mij verzocht hem zoveel mogelijk terzijde te staan. Ook mijn secretaresse is in dit verzoek begrepen. Inspec teur Kramer leidt het onder zoek. Hij is op dit ogenblik in het hotel en neemt verhoren af, en wat dies meer zij. In 't raam van mijn toezegging hulp te zul len verlenen heb ik besloten u om inlichtingen te verzoeken. Het is dus even onofficiëel als vanmiddag. Maar de moord geeft me het gevoel, dat we het recht hebben vrijer te spreken." De notaris knikte. „Ik zal zo ver gaan als ik kam" „Graag," zei Pit. „Nu dan, de inspecteur heeft mij medege deeld dat de interesse in de Metaal-industrie alhier die dan moest blijken uit de aan wezigheid van de heer Van Zanten in werkelijkheid be langstelling van beursmensen is. Acht u dat waarschijnlijk of misschien zelfs juist?" „Volkomen juist. Ik kan u dit nu wel zeggen." „Maar, als dat juist is, vindt u het dan niet hoogstvreemd, dat de vermoorde een bedrag van één en dertig duizend gulden van de Bank haalde om aan de industrie te overhandigen? Is dat, zakelijk gezien, niet onzin nig, primitief, kinderlijk. Van beurscombinaties en solide in dustrieën is zoiets toch nauwe lijks te verwachten?" „Het lijkt mij ook inderdaod onmogelijk," zei de notaris. „Ik zou u willen aanraden, laat de politie dit rechtstreeks aan het hoofd van het 'bedrijf, de heer Van Goris vragen. Ik zeg u persoonlijk nu reeds, dat hij zich hoogst verbaasd zal tonen." „Dank u," zei Pit. „Ik ver wachtte zoiets. En nu nog één vraag; ik 'ben, ondanks alles, bescheiden zoals u merkt: kan de sfeer van de onderhandelin gen zo scherp zijn, dat men tot dergelijke misdaden als diefstal en nu zelfs moord overgaat? Zegt u niet direct nee, want moord is altijd onwaarschijnlijk of onzinnig. Maar denkt u rus tig na." (Wordt vervolgd.) ZATERDAG 17 AUGUSTUS 1968 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis. Hulst: 19 uur H. Mis. Oostburg: 19 uur H. Mis. Philippine: 19 uur H. Mis. Sas van Gent: 19.15 uur H. Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terneuzen: H. Willibrordkerk: 19.15 uur H. Mis. Triniteitskerk: 19.15 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mis. Zuiddorpe: 19 uur H. Mis. Westdorpe: 19 uur H. Mis. ZONDAG 18 AUGUSTUS 1968 NED. HERV. KERK Aardeniburg: 10.30 uur Ds. H. Faber. Breskens: 9.30 uur Ds. L. Spaans. Cadzand: 9 uur Ds. M. Helmlg, van Rotterdam. Groede: 9.30 uur Mevr. Ooster- veldvan Aken. Hoek: 9 en 10.45 uur Ds. W. J. van Meeuwen. Hontenisse: 9 uur Ds. H. G. Bene der, van Middelburg. Hoofdplaat: 9.30 uur Ds. H. J. Be geer. Hulst: 10.30 uur Ds. H. G. Bene- der, van Middelburg. Nieuwvllet: 9.30 uur Ds. H. W. Doornink. Oostburg: 9.30 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Retranchemenit: 10.15 uur Ds. M. Heimig, van Rotterdam. Philippine: 9 uur Ds. W. A. Dek ker, van Breskens. Sas van Gent: 10.30 uur Ds. W. A. Dekker, van Breskens. Schoondljke: 11 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds. H. Faber. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Sluiskil: 9 en 10.30 uur Ds. H. J. Ruis. Ternuzen: Grote kerk: 10 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt. Goede Herderkerk: 10 uur Ds. J. A. Poelman; 19 uur Ds. J. Scholten. Waterlandkerkje: 10 uur Ds. Van Woerden. IJzendiike: 11 uur Ds. L. Spaans, van Breskens. Doopdienst. Zaamsfag: 10.30 uur Ds. J. Schol ten, van Terneuzen; 14.30 uur Eerw. Heer M. Allewijn, van Middelburg. Zuidzande: 9.30 uur Ds. P. A. L. Brinkman, van Schoondijke. GEREF. KERK Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. E. Bruin- •ting, van Baam. Sas van Gent: 11 uur Ned. herv. pred. Terneuzen: Noordstraat: 10.30 en 16.30 uur Ds. L. Berger. Mozarthof: 9 uur Ds. L. Berger. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Kuiper. Hoek: 10 uur Leesdienst; 16.45 uur Ds. A. Kuiper, van Axel. Terneuzen: 10 uur Leesdienst; 16.30 uur Ds. A. C. Haitsma, van Zaamslag. Zaamslag: 9.30 en 14.30 uur Ds. A. C. Haitsma. Zoutespui: 10 en 14.30 uur Ds. J. v. d. Wielen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 15 uur Ds. P. Sneep. GEREF. GEMEENTE Terneuzen: Vlooswijkstraat: 9.30 en 18 uur Ds. j. Pannekoek; 14 uur Leesdienst. Hoek: 14 uur Leesdienst. GEREF. GEMEENTE. (Syn.) Axel: 10 en 15 uur Leesdienst. Terneuzen (Frans Halslaan): 10 e», 15 uur Leesdienst. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE.- „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bfd-- stond. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 uur en 19.30 uur Lte C. Jongejans en Kadet-lte. H. Wagtman. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 8.V5, 9.30 en 11 uur H. Mis. Biervliet: 7.30 en 10.30 uur H. Mis. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 9.30 uur H. Mis. Hulst: 8, 10, 11.30 en 19 uur H. Mis Oostburg: 8.30, 10.30 en 17 uur H.- Mi». Philippine: 7.30 en 10 uur H. Mis; 14.30 uur Lof. Sas van Gent: 8, 9.30, 11 en 17-- uur H. Mis. Sluiskil: 7.30, 9 en 10.45 uur H. Mis. Terneuzen: H. Willibrordkerk: 8 en 10.30 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9, 11 en 17 uur H. Mis. Zandstraat: 10 uur H. Mis. Westdorpe: 7.30 en 10 uur»H. Mis.- Zuidderpe: 7.30 en 10 uurH. Mis.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2