Guevara's invloed steeg na zijn dood CORRUPTIE IN BOLIVIA ZAL NIEUWE „COUP" TOT GEVOLG HEBBEN Egyptisch leger niet vóór 1970 weer op peil ARGUEDAS KRIJGT POLITIEK ASIEL IN CHILI Er sneuvelden reeds 26.000 Amerikanen in Vietnam ANWB tegen vaarbewijs voor watersport- beoefenaars Stijging van wolproduktie in Australië door poteinehoudend voedsel Amerikaanse dienst voor vreedzame kernexplosies in voorbereiding BEURSOVERZICHT Pagina 4 DE VRIJE ZEEUW Vrijdag 26 juli 1961 AAnniinTir Ik? DAI mm 7kl mPIIIUI" meer naar hem gekeken. Vermoe- NEW YORK TIMES: PERSCENSUUR IN IRAK OPGEHEVEN Zucht naar geld Wachten op volgende staatsgreep Marxist Pierre, Jean, Marie, Gustave, Adolphe Standaert Gelein den Engelsman, Australische baggerorder voor H.A.M.-Holland Nederlander met pornografie gearresteerd in Duitsland De staatkundige rechten van de vrouw ZEER HOGE KOSTEN Doodvonnis in Zuid-Slavië Hervormingn in Bulgarije Kort geding van koppelbaas tegen bedrijfsvereniging Castro's strijdmakker „Che" Guevara heeft niet veel succes ge had bij zijn poging de Cubaanse revolutie te exporteren naar Boli via. Zijn dagboek is een verdrietig relaas van falen. De bevolking was niet in beweging te krijgen en er werden zulke fouten gemaakt door zijn eigen groep met name door een agente Tania dat Guevara kon worden gegrepen en doodge schoten. Volgens de „New York Times" heeft president Nasser koning Hoessein van Jordanië laten we ten dat de Egyptische strijd krachten niet vóór 1970 weer op peil en gereed voor een nieuwe oorlog met Israël zullen zijn. Het blad heeft uit „welinge lichte Arabische bron" vernomen dat koning Hoessein dit vorige maand tijdens een bespreking met Jordaanse officieren heeft meegedeeld. „In andere onbevestigde be richten in Cairo verluidt het dat de Russische leiders Nasser in Moskou te verstaan hebben ge geven, dat de voorbereiding van de Egyptische strijdkrachten op een nieuwe oorlog met Israël vier a vijf jaar vereist". „Hoessein zou tegenover zijn gehoor botweg hebben verklaard dat de Jordaanse strijdkrachten niet in staat zijn een grote mili taire actie tegen Israël te voeren en dat de regering in Amman dientengevolge meer moeite moet doen om een vreedzame rege ling in het midden-oosten tot stand te brengen". Ook had de koning volgens de „New York Times" opgemerkt dat de Is raëlische vergeldingsacties tegen het optreden van Palestijnse commando's de Jordaanse econo mie schaadt en dat de comman do's beter uit andere Arabische landen kunnen opereren. Ten slotte zou de koning hebben ont huld dat Saoedi-Arabië en Koe weit hebben geweigerd hun rechtstreekse hulp aan Jordanië te vergroten en dat Syrië niet wil samenwerken met de Jor daanse en Iraakse militaire plan nenmakers. De nieuwe Iraakse minister van cultuur en voorlichting, dr. Taha al-Haj Elias, heeft volgens radio-Bagdad de sinds de revolu tie van 1958 bestaande perscen- suur opgeheven. De minister heeft de pers echter gewaar schuwd, geen misbruik te maken van de vrijheid. Tegenover een delegatie van persmensen verklaarde de minis ter dat hij tevens heeft besloten de publicatie van particuliere dagbladen toe te staan en dag bladeigenaars. wier bladen onder het vorige bewind niet meer mochten verschijnen, op te roe pen om een verzoek tot herver schijning van hun bladen in te dienen. Het merkwaardige is nu, dat het succes dat Guevara tijdens zijn leven niet kon bereiken, aardig nabij wordt gebracht door zijn dagboek. De Boliviaanse regering was al druk aan het onderbandelen met uitgevers, toen plotseling on Cuba het boek openbaar werd gemaakt. Dat was een onaangename verras sing en niet alleen omdat nu de uitgevers geen behoefte meer voel den veel seld voor het dagboek neer te tellen. Erger was dat dus iemand een konie van het dagboek naar Cuba had verzonden. Die iemand hW- eer. persoonlijke vriend van presi dent Barrientes te ziin, n.l. de mi nister van binnenlandse zaken Arguedas, die het dan ook veiliger vond schielijk het land uit te vluch ten. Als Arguedas uit castristische sympathie Cuba de kopie heeft ge leverde is dat heel naar voor Bar rientes. De luchtmacht-generaal is na een staatsgreep tot president gebombardeerd door groepen, die van hem verwachtten dat hij het krachtigst alle linkse stromingen, vooral de communistische, zou we ten te bedwingen. Van rechts wordt nu ook niet erg vriendelijk meer naar hem gekeken. Vermoe delijk echter heeft Arguedas dood gewoon uit zucht naar geld het boek verkocht, waarmee hij dan een fraaie illustratie geeft van de corruptie die in Barrientes regime heerst. Misnoegde politici, arbeiders en studenten hebben regelrechte op standen ontketend, die Barrientes noodzaakten de staat van beleg af te kondigen. Radiostations werden bezet, er braken gevechten los, doden en gewonden lagen op straat. Niemand rekent erop dat presi dent Barrientes gehaat door linjts èn door rechts zijn ambts periode vol maakt. De militairen zullen wel weer een coup uitvoe ren, waarin ze zo geroutineerd zijn. Het „communistisch" bewind waarvan Guevara droomde, ligt nog niet in het verschiet, zelfs niet een sociaal progressievere rege ring, althans niet op korte termijn Op langere termijn kan men misschien iets optimistischer zijn. Het dagboek van de dode Guevara heeft op onverwachte wijze een volk doen ontwaken uit een poli tieke lethargie, iets waarop lang gewacht is in Zuid-Amerika en dat grotere gevolgen kan hebben dan nu is te voorzien. Ze heeft Gueva ra toch meer bereikt dan hij zelf heeft geweten en dan hij wellicht ooit heeft verwacht. De regering van Chili heeft be sloten politiek asiel te verlenen aan de Boliviaanse ex-minister van binnenlandse zaken Antonio Arguedas en zijn broer Jaime. Dit is woensdagavond bekend gemaakt door de Chileense mi nister van binnenlandse zaken, Perez Zujovic. Arguedas heeft een fotokopie van het dagboek van de in Boli via gesneuvelde guerrillaleider Ernesto „Che" Guevara in han den gespeeld van de Cubaanse autoriteiten. Nadat dit was ont dekt, vluchtte fiij met zijn broer naap het aangrenzende Chili. Arguedas heeft het aanbod van Cubaanse zijde hem asiel te ver lenen, afgewezen, aldus functio narissen van de Chileense rege ring. Het besluit om asiel te ver lenen is gebaseerd op de aanhan kelijkheid van Chili aan „de democratische tradities en de rechten van de mens", aldus de verklaring. Arguedas heeft zelf gezegd dat hij van plan is naar Bolivia terug te keren om zich tegen de beschuldigingen te weer te stellen. „Ik ben marxist en een vriend van de Cubaanse revolutie. Ik heb het dagboek van comman dant Guevara aan Fidel Castro gezonden als een persoonlijk ge schenk." Dit heeft Arguedas don derdag gezegd, enkele uren na dat hem politiek asiel was ver leend en hij Was vrijgelaten. De ex-minister werd na zijn vlucht in bewaring gesteld om hem te vrijwaren voor eventuele moordaanslagen. Hij en zijn (NAGEKOMEN ADVERTENTIES) Heden overleed, voorzien van de sacramenten der zieken, onze Vader, Grootvader, Broer en Oom in de ouderdom van 77 jaar. CH. A. M. BRANDSTANDAERT J. P. M. BRAND Christiane Familie STANDAERT Apeldoorn, 25 juli 1968. Verpleegtehuis „Casa Bonita" Loolaan. Condoleantie-adres Amerfoortseweg 252, Nw Milligen (Post Garderen). De uitvaartdienst zal geschieden op zaterdag 27 juli a.s. om 10.30 uur in de St. Victorkerk te Apel doorn, waarna de teraardebestelling op de R.K. Begraafplaats, Arnhemseweg. broer Jaime hebben beloofd zich te onthouden van politieke acti viteit, zolang zij in Chili zijn. Castro heeft woensdagavond gezegd dat Arguedas het dagboek „belangeloos" naar Cuba heeft gestuurd. Deze had dit gedaan wegens zijn „verschil van mening met het militaire regiem dat Bolivia tiranniseert". Arguedas is verontwaardigd over de ma nier waarop de Boliviaanse lei ders Guevara hebben laten ver moorden, nadat hij was gevan genomen, aldus Castro in een toespraak bij de opening van een fabriek van voedingsmiddelen. Heden werd na een geduldig gedragen lijden van onze zijde weggenomen, onze geliefde Man, Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Be- huwdbroer en Oom Echtgenoot van Helena van Doezelaar, in de ouderdom van 75 jaar. H. DEN ENGELSMAN—VAN DOEZELAAR Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen. Terneuzen, 25 juli 1968 Sint Annastraat 1 (Driewegen). De begrafenis zal D.V. plaats hebben op maandag 29 juli a.s. om 3.15 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen, na voorafgaande rouwdienst in ge bouw „De Schakel", Kerkhoflaan, aanvangende om 2.30 uur. Vertrek -3« uur. Amerikaanse militairen hebben in de buurt van de Zuidvietna- mese stad Hué een groot vijan delijk wapendepot ontdekt, waar in dertien ton mortiermunitie, mijnen, t.n.t. en andere explo sieven was opgeslagen. In een gevecht op 40 km van die stad sneuvelden woensdag elf guerril lastrijders en zeven Amerikanen, Twee pranton-bommenwerpers, geraakt door grondvuur, stortten woensdag neer in de Zuidchine- se Zee. De verliezen die de Amerika nen vorige week in Vietnam leden, waren de laagste van het jaar tot dusver, zo is in Saigon bekendgemaakt. Er sneuvelden 157 militairen en 2014 werden gewond. In totaal zijn in de Vietnamese oorlog sinds januari 1961 thans 26.097 Amerikanen gesneuveld en 164.044 gewond, terwijl er 1187 als vermist te boek staan. Volgens de bekend making zijn in die zeveneneen half jaar 372.636 Noordvietna- mese militairen en vietcongstrij- ders gesneuveld. De Hollandse aannemingmaat schappij n.v. heeft van de Ha- mersley Iron Pty. Ltd. te Mel bourne een order gekregen voor baggerwerk te Dampier in een gebied, dat vaak door cyclonen wordt geteisterd en dat ligt aan de rotsachtige kust noordkust van West-Australië. Deze order om vat het uitdiepen van de bestaan de kanaalingang tot een diepte van 46 ft onder laagwaterpeil en het uitgraven van ligplaatsen tot een diepte van 60 ft. Wanneer het werk is voltooid, is de mogelijk heid geopend voor de export van ijzererts met bulkcarriers van 100.000 ton, Een hoeveelheid van 3 tot 4 mil joen m3 harde klei, stenen, zand en slik moet worden verplaatst met de cutterzuiger H.A.M. 208 en de onder contract werkende zui ger Wd Endeavour. Het project moet eind oktober 1969 voltooid zijn. MOSKOU. Bemannnigsleden rennen naar hun raketschepen tijdens een alarm in de Russische marine-oefening „Sever". Naar aanleiding van een on geval tussen twee speedboten en de daarop door het tweede ka merlid dr. T. E. E. van Schaik (K.V.P.) aan de ministers van justitie en verkeer en water staat gestelde vraag tè overwe gen voor het besturen van een motorvaartuig met een bepaald aantal pk's een bepaalde leef tijdsgrens en een vaarbevoegd- heidsbewijs verplicht te stellen, merkt de A.N.W.B. op de invoe ring van een dergelijk vaarbe wijs voor de recreatievaart niet noodzakelijk te achten. Het aantal dodelijke ongeval len, dat zich heeft voorgedaan ten gevolge van aanvaringen met de beroepsvaart, is één per jaar na de beschikbare gegevens over tien jaar. Bovendien blijkt dat, voor zover de schuld bij de jachten lag, zij het gevolg waren van onoplettendheid en ze zich meestal op rustig vaarwater voordeden. Een vaarbewijs zal hierin nauwelijks verandering brengen. De praktische vaardig heid, die nodig is voor het be sturen van een kano, roeivaar tuig, visbootjes, kleine en grote zeil- en motorjachten loopt dus danig uiteen, dat men voor al deze categorieën afzonderlijke vaarbewijzen zou moeten invoe ren, aldus de A.N.W.B. Een oppervlakkig examen, dat aan de uitreiking van een vaar bewijs zou voorafgaan, zou slechts een onvoldoende indruk geven van de bevarenheid van de kandidaat. Bovendien zou het te betreuren zijn als de vreugde, die thans door een grote groep van beoefenaars van de water sport wordt genoten, zou wor den bedorven door de papier winkel en de rompslomp, die het vaarbewijs met zich zal mee brengen. Naar de mening van de A.N.W.B. kan de veiligheid wor den bevorderd door een krach tige propaganda voor veilig va ren bij alle deelnemers. Vele watersportverenigingen houden 's winters vaarcursussen. Een folder „Wenken voor de water sport" werd vorig jaar met een oplage van 30.000 stuks in sa menwerking met de rijkspolitie te water door de A.N.W.B. uit gegeven en verspreid, zo besluit de toeristenorganisatie. De Westduitse politie heeft een Nederlandse chauffeur aange houden die in zijn vrachtwagen 3700 pornografische tijdschriften en 235 boeken ter wrnrde van 9000 mark zou hebben gesmok keld, zo is donderdag in Lübeck bekendgemaakt. De lading was afkomstig uit Denemarken en Zweden en was voor de Duitse markt bestemd. De naam van de chauffeur is niet bekendgemaakt. Hij zal zich wegens smokkel en belastingontduiking moeten ver antwoorden. Nederland z!al in de loop van dit jaar partij worden in het ver drag over de staatkundige rech ten van de vrouw, dat sinds 1953 ter ondertekening bij de verenig de naties in New York ligt, maar dat door ons land tot dusver nog niet onderschreven kon worden op grond van bepaalde artikelen, die het verdrag bevatte. Op het ogenblik wordt in het gehele ko ninkrijk voldaan 'aan de bepalin gen van het verdrag, zodat half augustus ondertekening door Ne derland tegemoet kan worden ge zien. Daarna zal in Nederland de gebruikelijke procedure kunnen beginnen. In Australië is een methode ontdekt om proteïne-houdend voedsel aan schapen toe te dienen, zodat zij twee tot driemaal zoveel wol produceren als tot dusver. De nieuwe voedertechnieken zijn ook van belang voor andere herkau wers en stimuleren de produktie van vlees en melk. Onderzoekin gen in het Clunies Ross-laborato- rium te Prospect hebben geleid tot 't voorkomen van ontijdige af braak van proteïne in de voor maag. Hele horden microben ver nietigen daar de meeste proteïne, die de dieren bij hun normale voedsel binnen krijgen. De nieuwe methoden zijn geba seerd op het brengen van proteï ne in de lebmaag, waar geen mi crohen leven. Zo is formaline een geschikte agens gebleken om de proteïne te beschermen. Een an dere kunstgreep is de proteïne in te kapselen in plastic dat resis tent is tegen microben in de pens, maar oplost in de betrekkelijk De Amerikaan Foster heeft donderdag op de ontwapenings conferentie in Genève gezegd, dat zijn land van plan is een „dienst" in te stellen voor kern explosies voor vreedzame doel einden ten behoeve van Ameri kaanse cliënten en niet-nucleaire landen die het niet-versprei- dingsverdrag hebben onder tekend. Deze dienst zou niet al leen de „kernbommen" leveren, maar ook zorgdragen voor het vervoer ervan naar de plaatsen, waar ze tot ontploffing moeten worden gebracht, hun instal lering en het tot explosie bren gen. Andere landen zouden hier voor niet méér hoeven te beta len dan binnenlandse cliënten. Volgens Amerika bunnen er reeds in een nabije toekomst bruikbare, zij het niet perfecte, kernbommen beschikbaar komen voor bepaalde industrfeële toe passingen, Uiteindelijk zouden dergelijke explosieven kunnen worden gébruikt voor de aanleg van havens en kanalen, de bouw van ondergrondse opslagplaat sen en de winning van minera len. Men verkeerde op dit punt echter nog in een vroeg ontwik kelingsstadium. Om' Ingrijpende technologische vorderingen mogelijk te maken zouden naar Foster zei, veran deringen moeten worden aange bracht in de beperkingen die het beperkte kernstopverdrag van Moskou stelt. Verder ging hij daar niet op in, maar blijkens nadere inlichtingen gaan de Amerikanen er kennelijk van uit, dat volkomen „schone" on dergrondse atoomontploffingen pas in een verre toekomst en slechts tegen zeer hoge kosten te verwezenlijken zullen zijn. Het kernstopverdrag uit 1963 staat slechts zulke explosies toe. Op deze wijze konden echter niet alle vreedzame toepassingsmoge lijkheden worden nagegaan. Fos ter wees in dit verband op de plicht van de nucleaire mogend heden (vastgelegd in het niet- verspreidingsverdrag) om de an dere landen te laten delen in de vruchten van vreedzame kern explosies. De 24-jarige Ivan Jelic die twee maanden, geleden twee tijd bommen in het hoofdstation van Belgrado plaatste, is donderdag in de Zuidslavische hoofdstad ter dood .veroordeeld. zure omstandigheden in de leb maag. Grote veevoederfirma's in Aus tralië, Canada en de Verenigde Staten werken al met het labora torium samen om geschikte aan vullingen op het voedsel samen te stellen. Zij zijn gebaseerd op be trekkelijk goedkope proteïnehou dend voedsel als vismeel, pinda's, katoenzaad en sojabonen. Bij laboratoriumproeven zijn opvallende resultaten bereikt. Bij het injecteren van kleine hoe veelheden proteïne in de lebmaag verdrievoudigde de wolgroei, ter wijl deze slechts 15 procent steeg bij de schapen, die de extra pro- teine langs normale weg consu meerden. Het voltallige centrale comité van de Bulgaarse communistische partij is in Gofia bijeen ter be spreking van hervormingen die het hele politieke, economische en sociale leven in het land ra ken. Dit blijkt uit een rapport dat partijleider en premier To- dor Zjiwkow op de openingsbij eenkomst heeft ingediend en donderdag door het partij orgaan „Rabotnitsjesko Delo's" is gepu bliceerd. Zjiwkow stelt o.a. de oprich ting voor van een staatsraad, die in de plaats komt van het presidium van het parlement onder leiding van het staats hoofd. De rol van het parlement zal worden vergroot en het kies stelsel „geperfectioneerd". Alle organen van het staatsbestuur, „van hoog tot laag", zullen ech ter onder toezicht vas de com munistische partij blijven. De uit Hongarije afkomstige Alaj os-Zamardi, die sinds enkele jaren als koppelbaas in Amster dam werkzaam is, heeft in een kort geding „de nieuwe algemene bedrijfsvereniging" de eis gesteld tot stopzeting van beslaglegging op zijn financiële middelen. De bedrijfsvereniging had dit ge daan wegens achterstallige voor schotpremies ingevolge ziektewet werkloosheid etc. ten bedrage van ruim 300.000 gulden. Door deze beslaglegging heeft Zamar- di zijn werazaamheden onmiddel lijk moeten staken. Eiser vroeg de president van de Amsterdamse rechtbank, mr J. van Esch, stop zetting van executie op 'n dwang som van 10.000 gulden per dag. De heer Zamardi ontkende het bedrag schuldig te zijn omdat hij in februari vorig jaar een be schikking van de bedrijfsvereni ging heeft ontvangen, waarbij hem vrijstelling van premiebeta ling werd verleend, zolang hij het uitlenen van personeel op be perkte schaal uitvoerde. Op dat moment betrof het 35 werkne mers. Dit aantal groeide langza merhand van 80 tot 100 man. Re gelmatig heeft de heer Zamardi hiervan melding gemaakt aan de bedrijfsvereniging, die niet eer der ingreep dan op 20 juli j.l. De koppelbaas werd toen aansprake lijk gesteld voor premiebetaling sinds 1 januari dit jaar. Volgens de bedrijfsvereniging kan eiser geen beroep doen op ar tikel 16a van de coördinatiewet sociale verzekering inzake de aangifte van het aantal uitgeleen de werknemers. De bedrijfsver eniging beweerde, dat Zamardi wist dat hij de premies moest be talen, deze ook doorberekende aan derden, maar ze in eigen zak stak. Uitspraak donderdag 1 augus tus. INTERNATIONALS LICHT VERDEELD De stemming voor de interna tionale waarden is gisteren licht verdeeld geweest Dit kwam al leen omdat hetPhilipsaandeel wederom aangeboden in de markt lag, terwijl voor de overige hoofdfondsen lokale vraag aan wezig was. Philips opende op 140,50 om daarna in te zakken tot 140,10 tegen woensdag als slot- prijs 141,40. Dit was voor de 4e achtereenvolgende beursdag dat de koers van Philips 'n dalende richting insloeg. Door ruime vraag noteerde AKU als eerste koers 86,10 om daarna iets uit te lopen tot 86,30 (85,80), Unilever steeg 80 cent tot 134,90, maar moest later een paar dubbeltjes van de koerswinst af staan tot 134,60. Kon. Olie ver beterde aanvankelijk een halve gulden met een eerste verhand- ling op 174,30 maar liep daarna verder op tot 174,80. Hoogovens werd op 116 (onv.) geadviseerd. Voorbeurs werd voor Philips als hoogste koers 141,50 betaald. Zo als te verwachten, was de handel in de hoofdfondsen gering, te meer omdat Beursplein 5 het zon der slotkoersen van Wallstreet moest doen. Ook de Westduitse beurzen waren kalm, terwijl in Londen eveneens niet veel viel te bele ven. Hierdoor viel er in Amster dam voor de arbitrage weinig eer te behalen. Een gunstig teken was echter dat de meeste inter nationale waarden zich konden herstellen na de koersafbrokke- lingen eerder deze week. Van de cultures lag Amster dam Rubber wederom zwak in de markt op 48%. Ook in de scheep vaartsector was het stil met koer sen die weinig verschilden ten aanzien van het vorige slot- niveau. De staatsfondsenmarkt was prijshoudend tot iets gemak kelijker. Aandelen Centrale Sui ker moesten een paar punten prijsgeven tot 492. In de 2e periode daalde Am- stel Brouwerij 6 en Gist-Broc. 7 punten. Fokker had een goede punt Utr. Asphalt steeg 8 en dag met een koerswinst van 14% Stokvis bijna vijf punten. Het aanbod van lokale zijde bleef in de Philipshoek aanhou den waardoor de koers inzakte tot 139,60, het laagste punt van de dag. De hulptroepen van zekere zijde, die zich eerder deze week in de Philipshoek steeds op een verlaagd niveau deden gel den. hebben zich gisteren niet vertoond. AKU verliet de markt op 86,40, Unilever zakte in tot 134 en Kon. Olie deed 174,80. In de le periode wogen de koersverliezen in de lokale af delingen vrijwel op tegen de koerswinsten. Vijf punten hoger waren: Mahez, V.R.G.-Papier, Meneba en Carp's Garen. Dagra steeg 7. Ned. Ford 13, terwijl Smith Kleding en Int. Gew, Beton ieder vijf punten hoger niet was aan te komen. De Kon- dor welk fonds woensdag 15 pun ten lager was kon hiervan 10 punten inlopen. Billiton-II ver beterde twee gulden. Alb. Heijn gaf wederom een gevoelige koersdaling te zien, ditmaal van zes gulden. Bijenkorf Beheer lag echter 8 punten hoger. Calvé daalde 9, Chem. Naarden en Nutricia ieder vijf punten. R.V.S. was 6 punten lager. Bols gaf twee gulden prijs. Terwijl Elsevier 4 gulden lager niet was af te komen. Amev had een zeer, slechte dag met een koersverlies van 28 punten, na voorgaande laatkoersen, Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, luiden: Londen 8.648.74 New York 3.60—3.64 Montreal 3.353.40 Parijs 65.0068.00 Brussel 7.067.14 Frankfor? 90.00—90.50 Stockholm 69.5070.50 Zürich 84.20-^4.70 Milaan 57.50-4te.50 Kopenhagen 47.9048.90 Oslo 50.40—51.40 Wenen 14.03.14.13 Lissabon 12.6512.80 Madrid (gr, coup.) 5.15—5.30

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 4