Marktberichten MAGISTRALE ZEGE IN TIJDRIT BRACHT DE EINDOVERWINNING Herman van Springe! eervolle tweede Schelde besluit competitie waterpolo ongeslagen met 10-1 zege op Scheldestroom Het Vaticaan helpt Biafra met „klaitdestiene" voed seizend ingen Beursoverzicht elke tijd is tijd voor VAN NELLE thee Maandag 22/dinsdag 23 juli 1968 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 Jan Harings won de ronde van Dinteloord Startverbod van Anquetil opgeheven AFTERNOON BUILTJES Duïvensport - AGENDA - Jan Janssen wnn als eerste Nederlander de ronde van Frankrijk jan Janssen, de 28-jarige uit Nootdorp afkomstige en thans in Ossen- Hrecht wonende coureur, heeft als eerste Nederlander de ronde van Frankrijk gewonnen. In de tijdrit over 55 kilometer van Melun naar Parijs, die de afsluiting vormde van de 55e Tour de France, sloeg Jans sen zijn slag. Hij legde deze afstand af in 1 uur 20 minuten en 9,2 sec. met een gemiddelde snelheid van ruim veertig kilometer. Zijn grootste concurrent, de Belg Herman van Springel, deed er bijna een minuut langer over en zag zijn hoop op de eindzege daarmee in rook opgaan. Jan Janssen was aan de tijdrit begonnen met een achterstand van zestien seconden op Van Springel. Halverwege de rit was hij al vijf seconden op de Belg ingelopen en na veertig kilometer werd het dui delijk, dat Janssen een magistrale zege aan het bevechten was. Deze zette in de laatste vijftien kilome ter letterlijk alles op alles. Tot de finish handhaafde hij zijn hoge tempo, terwijl Van Springel in het laatste gedeelte met een inzinking kreeg af te rekenen. Toen deze Belgische gele-truidrager als laat ste de baan opreed, bleek hij 54 seconden langzamer te hebben ge reden dan Jan Janssen. Met een achterstand van 38 seconden in het eindklassement werd Van Springel eervolle twee de. Het was een wrede ontgooche ling voor de Belg, die zich op het laatste moment de weg naar roem en fortuin door een sterkere en „hardere" Jan Janssen zag afge sneden. Bracke, de trotse houder van het Wereld-uurrecord, was er niet meer aan te pas gekomen. Hij eindigde in de eindrangschikking als derde met drie minuten achterstand op Janssen. Ook Pingeon, de tourwinnaar Van 1967, bleef in de tijdrit bene den de verwachtingen. Dat hij nog achter San Miquel de ronde zou beëindigen, had stellig niemand Verwacht. Jan Janssen heeft zich in deze 65e tour zonder enige twijfel de sterkste getoond. Als een geboren wielerstrateeg heeft hij zijn kansen gewogen en toeeeslagen op het juiste ogenblik. Het was wellicht riskant, maar hii is in zijn onzet wonderwel geslaagd. Hü zet hier mee de kroon op een wielercarriè- re, die al veel triomfen he»ft on- aeleverd, maar waaraan een zeoe in de Tour de France nog ontbrak. Jan Janssen, oud-wereldkam- nioen, winnaar van Bordeaux Roubaix, winnaar van ParijsNice en ParijsLuxemburg, winnaar van de ronde van Spanie en thans overwinnaar in de 55e Tour de France, heeft met deze door vele Fransen en Nederlanders verwach te zege het Belgische chauvinisme een gevoelige klap toegebracht. Dit zou slechts een terloopse vermelding waard zijn, ware het niet, dat dit chauvinisme de laat ste dagen de bespottelijkste vor men had aangenomen. Tal van Vlaamse kranten hebben zich er aan schuldig gemaakt, maar vooral Fred de Bruyne voor de Belgische t.v. bleek gespeend van alle objec tiviteit. De manier waarop hij Van Springel en Bracke op „heilige voetstukken" plaatste, was af en toe lachwekkend en even onmoge lijk als zijn vroegere „verheerlij king" van Rik van Looy. Velen zullen zich met ons heb ben afgevraagd, of het nodig was dat die arme Herman van Springel zo opzettelijk over het paard werd getild. Zou dit psychologisch niet van invloed zijn geweest op de geestesgesteldheid van Van Sprin- PARIJS: Jan Janssen, onder lui de aanmoedigingen van het enthousiaste publiek, op weg naar zijn magistrale zege in de Ronde van Frankrijk. gel, die in de waan is gebracht dat hij de tour zou winnen? Twee dagen vóór het einde van de tour waren ze voor de Belgische t.v. de beer al aan het verdelen, voordat hij geschoten was. Van Springel of Bracke, één van de twee zou winnen, dat stond toen al vast en er was toen één verstan dig mens die de opmerking lan ceerde, dat de Belgen onder elkaar er toch geen geschilpunt van be hoorden te maken, welke Belg er mopgt winnen Fred de Bruyne, de „vakman" zoals hij in de een of andere be schouwing werd genoemd, zakte in die laatste en beslissende t.v.-uit zending precies ineen als Van Springel in de tijdrit en zijn chau vinistische zelfverzekerdheid ging over in een vertwijfeld gestamel van de geslagene. Het was geen hartverscheurend schouwspel na dagen van een opgewonden over winningsroes. Jan Janssen heeft zich door deze machtige overwinning een plaats veroverd onder de grootsten in de wielerwereld. Zijn tijdrit in de 55e Tour die France blijft een onverge telijk staaltje van wilskracht en vertrouwen in eigen kunnen. Er za] jaren nadien nog over gesproken en geschreven worden. En in één adem zal dan Herman van Springel worden genoemd, de dappere Vlaamse jongen die naar de over winning werd gepraat, maar die er eerst oog voor moest rijden en toen met de haven van eer en roem en rijkdom in zicht jammerlijk faalde. Het is voor hem te hopen, dat hij de teleurstelling te boven komit, want alleen de sterken kun nen mee in deze harde sport. UITSLAG TIJDRIT De uitslag van de tijdrit: 1. Janssen (Ned.) 1 uur 20 mi nuten 09,7 seconden (gem. 40,947 kim/u. 2. v. Springel (Belg-A) 1.21.03,4 3. Pingeon (Fr.-A) 1.21.26,0 4. Bracke (Belg-A) 1.21.32,9 5. Wolfshoihl (Did) 1.21.59,0 6. Den Hartog (Ned.) 1.22.33,7 7. Pintens (Belg-A) 1.23.03,0 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 34. Grosskost (Fr.-B) San Miguel (Sp.) Aimar (Fr.-B) Colombo (It.) Gomez del Moral 1 1 1. 1. (Sp. 1. 1. Gandarias (Sp.) Bitossi (It.) 1 Brands (Belg-A) 1 Gonzales (Sp.) Gyuot (Fr.-A) Schiavon (It.) Bayssiere (Fr.-C) 1 Echevarria (Sp.) Chappe (Fr.-B) 1 Ohiappano (It.) Grain (Fr.-B) Boban (G.-B.) 1 Godefroot (Belg-B) 1 Beugels (Ned.) 1 .23.18,1 .23.30,3 .23.31,6 .23.48,4 .24.00,6 24.15,3 .24.26,8 24.49,3 .25.40,4 25.51.3 25.53,5 .25.54,0 .26.13,0 .26.33,1 27.21,9 ,27.32,9 27.38,8 27.47,2 28.54.4 HET EINDKLASSEMENT Jan Janssen (Ned.) 133 uur 49 minuten 42 seconden. Van Springel (Belg-A) op 38 seconden Bracke (Belg-B) San Miguel (Sp.) Pingeon (Fr.-A) Wolfshohl (Did) Aimar (Fr.-B) Bitossi (It.) Gandarias' (Sp.) Gomez del Moral op op op op op op op (Sp.) op op 3.03 3.17 3.29 3.46 4A4 4.59 5.05 7.13 7.55 Colombo (It.) Pintens (Belg-A) op 10.26 Gonzales (Sp.) op 10.42 Poppe (Belg-A) op 12.31 Schiavon (It.) op 14.09 Houbrechts (Belg-B) op 17.23 Grosskost (Fr.-B) op 17.26 Van den Berghe (Belg-B) op 18.02 Vincentini (It.) op 18.19 Godefroot (Belg-B) op 18.28 Dén Hartog (Ned.) op 29.34 Beugels (Ned.) op 1.44.21 Dolman (Ned.) op 1.46.50 PUNTENKLASSEMENT .De eindstand van het punten klassement luidt: 1. Bitossi 246 pnt 2. Godefroot 219 pnt 3. Janssen - -215 pnt 4. Van Hyckeghem 167 pnt 5. Van den Berghe 155 pnt 6. Van Springel 119 pnt Het eindklassement combinatie luidt: 1. Bitossi 2. Janssen 3. Pingeon 4. Van Springel 5. San Miguel 11 pnt 18,5 pnt 20 pnt 22,5 pnt 26 pnt JAN JANSSEN LEIDT IN SUPER PRESTIGE PERNOD Jan Janssen heeft na zijn over winning in de ronde van Frank rijk de leiding in het klassement voor de super-prestige-pernod genomen. Hij heeft een voor sprong van 19 punten op Her man van Springel, de Belg die in de tour op de tweede plaats ein digde. Het klassement luidt: 1. Janssen (Ned.) 158 pnt 2. Van Springel (Belg) 139 nnt 3. Merckx (Belg) 135 pnt 4. Godefroot (Belg) 135 pnt 5. Gimondd (It.) 120 pnt Jan Harings is zaterdag door de eindsprint van een groepje van vier renners te'winnen eerste geworden in de profronde van Dinteloord. Nadat enkele uitloop pogingen mislukt waren, ont snapten na honderd kilometer Jan Harings, Van Ginneken, de Belg Van der Slaat en HugenS. Het viertal nam een voorsprong van één minuut. De uitslag luidde: 1. Jan Harings (Sibbe) de 120 km in 3.13.46 2. Van Ginneken z.t. 3. Van der Slaat z.t. 4. Hugens z.t. 5. Paul op 1.00 6. Daelemans z.t. 7. De Roo z.t. 8. Zoet z.t. 9. Koel z.t. 10. Breure z.t. De U.C.I. heeft het startverbod opgeheven dat de Fransman Jacques Anquetil was opgelegd, omdat hij zich op 23 juli na een tijdrit te Forli (Italië) niet meld de voor dopingcontrole. Bij de be handeling van het beroep, dat de Vrijdagavond werd te Terneu- zen de laatste wedstrijd gespeeld in de 4e klasse R van de water- polocompetitie en de 10e overwin ning van de thuisclub is niet in ge vaar geweest. Het zevental van de bezoekers was dusdanig door in vallers verzwakt, dat het de kan sen, die het in het begin kreeg van een nonchalant snelend Schelde, niet wist te benutten. Schelde begon goed, want direkt na het begin werd de bal gehaald en Weijlandi rondde de eerste aan val af (101. Even later zwom dezelfde speler alleen door de Soheldestroom-achterhoede en het was 20. Een dekkinasfout van de thuisclub leverde een kans on voor de bezoekers, maar keener n'""»- nouts redde goed. Voor de eerste rust werd het nog 30, toen Peil het laatste duwtje gaf na een schot van De Pooter. Na het wisselen belandde een boogbal van Peii over de uitge- zwommen Scheldestroom-keeDer teeen de lat, terwijl De Pooter even later in eenzelfde situatie de paal trof. De Winde bracht de stand op 31 na een dekkinasfout van de thuisclub. O» Pooter be sloot hei tw°ede sneldeel met het 4e Scheids-doelpunt na een solo- rush (41). Na de tweede rust knalde Weii- land eerst over de lat, maar even later bracht de ongezwommen Leeman de stand on 51. Schelde sDeeide nu nauwkeuriger en pro beerde alle kansen te benutten. Dit resulteerde in no" twee doel punten van Weijland (71). De Pooter begon het. laatste snel deel met een ver schot dat doel trof (81) en zonder dat het Scheldedoel nog in gevaar kwam, voerden dezelfde speler en Van Doorn de stand op tot 101. Ook de andere zeventallen speel den hun laatste wedstrijd. Ganze II moest op eigen veld de 10e ne- PRIJSVLUCHT UIT BORDEAUX „E.M.M." - Terneuzen Bond van zaterdagvliegers. 1 en 2. Smallegange Zn; 3. mevr. Wielandde Zwart. PRIJSVLUCHT UIT CHIMAY Snelheid eerste duif 860 m. 1. J. Dbaeze; 2. A. de Bruijne; 3. P. Scheele: 4. W. de Vos; 5. W. van Hoeve: 6. C. Koster Deij; 7 en 8. D. Deurwaarder; 9. A. Scheele; 10. A. Meeusen. PRIJSVLUCHT UIT BEAUMETZ „De Eendracht" - Terneuzen Oude duiven. Snelheid eerste duif 1154,5 m; laatste prijswin nende duif 1020,7 m. 1. F. Mullet; 2 en 7. A. Bril; 3. L. J. Koch; 4, 5 en 8. J. A. de Smidt; 6. G. Oppeneer; 9. M. A. de Roo; 10. C. J. Stoffels. Jonge duiven. Snelheid eerste duif 1113,4 m, laatste prijswin nende duif 964,7 m. 1 en 6. A. Butler; 2. A. Ver linde; 3, F. de Schepper en Zn; 4 en 5. L. J. Kodh en Zn; 7. J. Klaassen; 8. M. A. de Roo; 9 en 10. J. A. de Smidt. PRIJSVLUCHT UIT CHIMAY „De Voorwaarts" - Zaamslag. Snelheid eerste duif 806,7 m. 1, 4 en 7. D. de Jonge; 2 en 6. P. Koopman; 3, 5 en 9. Combina tie BakkerDees; 8. H. Dubois; 10. H. de Putter. vijfvoudige winnaar van de ron de van Frankrijk had ingediend, kwam te Parijs vast te staan dat de Italiaanse officials Anquetil niet op de hoogte hadden gesteld, dat hij een onderzoek op het ge bruik van stimulerende middelen moest ondergaan. r1»rN mcasseren. SZV won hier met 26. Na een aanvankelijke 41 voor sprong zag Bruinvis zich tenslotte beide punten ontfutseld door Gan ze I, dat een aantal fouten van de thuisclub afstrafte en tenslotte met 69 won. De eindstand is: Schelde Ganze I Scheldestr. Bruinvis SZV Ganze II 10 10 0 10 10 10 10 10 6 1 5 1 4 0 4 0 0 0 10 0 20 79—15 3 13 66—38 4 11 45—45 6 8 40—55 6 8 34—48 0 20—83 VEEMARKT ROTTERDAM Op die veemarkt te Rotterdam werden vandaag aangevoerd 1039 slachtrunderen en 376 varkens. De noteringen waren als volgt: Slachtrunderen: extra kwal. 4,85 f 5,25, le kwal. f 4,20—f 4,65, 2e kwal. f 3,80f 4,05, 3e kwal. f 3,60 f3,75; Varkens: le kwal. ƒ2,18 2,22, 2e kwal. 2,16—2,18, 3e kwal. ƒ2,05ƒ2,15; Stieren 4,20 4,75; Worstkoeien 3,60 3,75; Slachtzeugen 1,601,70; Zware varkens 1,801,90; alles per kg. De aanvoer van slachtrunderen was iets korter, de handel redelijk en prijshoudend; Varkens; iets minder aanvoer, vlotte handel en hoger in prijs. Paus Paulus heeft zondag openlijk toegegeven, dat het Va ticaan via liefdadigheidsinstellin gen vliegtuigen huurt om voed sel en medicijnen naar de oor logsslachtoffers in Biafra te smok kelen. Hij verklaarde in een toe spraak tot gelovigen in zijn zo merresidentie te Catelgandolfo, dat als gevolg van oorlogen in sommige landen, speciaal Biafra, een verschrikkelijke situatie heerst. „We kunnen niet zonder diepe droefheid denken aan dat goede INTERNATIONALS ZWAK De internationale waarden heb ben vandaag de nieuwe beurs- week ingezet met een zwakke stemming, dit door winstnemin gen van lokale zijde in de Phi- lips-'hoek, terwijl het publiek in de overige hoofdfondsen even eens met aanbod voor de dag kwam, zij het in geringe mate. AKU kon zich met een eerste verhandeling op 88.80 handha ven. Unilever daalde 30 cent tot 137,80. Kon. Olie was zwak met een koersverlies met één gulden op 177,50. Hoogovens werd iets hoger geadviseerd op 117,50. Phillips gaf een halve gulden prijs op 143,20 om daarna ver der in te zakken tot 142,80. Vandaag sloot de inschrijving op de 100 min U. S. converteer bare dollarobligaties Philips te gen 100 pet. Uit de inlichtingen blijkt, dat voor deze obligaties grote belangstelling bestond. Het rentepercentage wordt op 4% pet voor de converteerbare obli gaties geschat. Over de conver siekoers durfde men zich nog niet uit te laten. Men waagde zich echter aan een taxatie van 165 tot 170. Wallstreet gaf vrijdag koers dalingen te zien. De verkoop opdrachten waren in de meer derheid, waardoor de markt zwak sloot. Van de Nederlandse fondsen gingen Philips en Uni lever Vi dollar omhoog, Kon. Olie daalde en K.L.M. dollar. De cultures moesten iets ter rein prijsgeven. Dit gold ook voor de meeste scheepvaartaan delen. De staatfondsenmarkt was voor de 7 pet. leningen weder om hoger. Ook de overige lenin gen in deze sector kwamen goed voor de dag. Later werd de markt onregel matig. Philips schommelde rond en hardwerkende volk dat nu wordt geteisterd door een bur geroorlog en omkomt van honger. Via onze liefdadigheidsinstanties hebben wij in samenwerking met het internationale roode kruis en andere instellingen hulp ge zonden in de vorm van voedsel en medicijnen. We hebben vlieg tuigen gehuurd en met risico's en veel kosten trachten te doen wat we konden. Maar het schijnt gezien de behoeften, maar een kleinigheid te zijn", aldus de paus. Hij zei ook pogingen te heb ben gedaan om Nigeria en Bia fra tot een bestand en vredesbe sprekingen te brengen. Volgens kringen in het Vati caan heeft de katholieke hulp organisatie Caritas Internatio nal" sinds maart ruim dertig vliegtuigen met voedsel en medi cijnen naar Biafra laten vliegen De eerste weken kwamen deze klandestiene vluchten sporadisch voor, maar de laatste dagen wa ren ze opgevoerd tot twee per nacht. De vliegtuigen worden ge huurd van een particulier bedrijf op het Portugese eiland Sao Tome, waar ook de meeste voor raden worden gekocht. Er wordt alleen 's nachts gevlogen om on derschepping door Nigeriaanse toestellen te voorkomen. de 143.30. Unilever zakte in tot 137.50 en Kon. Olie tot 177.10. In Philips ging nog wel wat om doch in Olie en Unielever was het zeer stil. AKU verliet de markt op 88.70. Aandelen Cen trale Suiker Mij werden weder om in een open hoek verhan deld en lagen circa 10 punten boven de koers van vrijdag. In de le periode boekte Albert Heijn vijf gulden koerswinst doch Bijenkorf Beheer moest 9 punten prijsgeven. Braatbouw- stoffen, Bührmann, Chem. Naar- den en Tilburgse Waterleiding gingen ieder vijf punten om hoog. Inventum was vijf punten hoger niet aan te komen. Stok vis ontmoette wederom belang stelling. Bols steeg 5. Wessanen ging 1,50 omhoog, Erdal ver beterde 7 punten. Utr. Asphalt was wederom in reactie, ditmaal met 8 punten. DRU en Neder- horst gingen ieder vijf punten omlaag. K. Z. Organon was een gulden lager. Hotel l'Europe was 7 punten lager niet af te komen. Heinekens lag zeer flauw in de markt met een koersdaling van 28 punten. j In de 2e periode verhoogde Albert Heijn de koerswinst van vijf tot acht gulden. Ned. Ford ging vijf punten omhoog terwijl Stokvis zich verder kon verbete ren. Heinekens liep vijf punten van het forse in. Het verlies van K. Z. Organon kwam van één op twee gulden. raadslid. U hebt op uw wijze, iedereen heeft een eigen manier van werken en van optreden, een belangrijke bijdrage geleverd voor de gemeen schap. U hebt in uw eigen plaats, écht een éigen plaats vind ik, in dit bestuur ingenomen en dat siert een méns. Er zijn een heleboel confectiemensen in de wereld, maar ik hou van mensen die een eigen stijl hebben. Dat kan een stijl zijn die wij zelf hebbben of die we niet hebben, maar dat is hele maal niet belangrijk. Ik overdrijf toch echt niet, dat zal iedereen met mij eens zijn, dat U, mijn heer De Meijer, uw eigen stijl hebt en met uw stijl heeft U een positieve bijdrage geleverd. Ik weet mijnheer De Meijer dat uw familie verwe ven is met Terneuzen en in het algemeen steeds belangstelling heeft gehad voor de zaken in Ter neuzen, uiteraard op zakelijk terrein maar ook daarbuiten, op maatschappelijk en kerkelijk ge bied. U hebt de traditie in uw familie voortgezet ook in deze raadszaal en in de vergaderkamer van burgemeester en wethouders en daar ben ik U erkentelijk voor. U hebt zoeven gezegd» dat U bedankt hebt. om dat U voorzitter bent geworden van Havenbelan- gen. Ik kan mij dat voorstellen, ik vind dat een heel respectabele reden en U hebt daarbij gezegd dat U zich dan wat vrijer voelt in dat wefk. Dat is natuurlijk zo, de contacten tussen U en het ge- meentbestuur zullen er zeker blijven en ik moet U zeggen, ik zal ze toejuichen. Het is goed dat deze vereniging er is en ik hoop dat Havenbelan- gen onder uw leiding in de toekomst ook verder zal gaan met het werk en dat het werk en daar hebt U op gezinspeeld zelfs nog zal kunnen worden uitgebreid. Natuurlijk is het dan moge lijk, als We met elkaar over de problemen spre ken, dat er dan weieens een verschil van mening zal zijn. Dat is op zijn tijd ook gezond, dat wil ik ook duidelijk vaststellen. U hebt echter één op merking gemaakt waar ik mij gaarne achter wil stellen. Namelijk, al hebben we dan weleens een keer verschil van mening, dan zal dat niet zo gauw een verschil van mening zijn over het doel waarnaar gestreefd wordt. Misschien over de werkwijze, dat kan best wei eens een keer voorkomen, maar we zullen daar over ook eerlijk en openhartig met elkaar praten, daar hou ik van, dat is mijn stijl nu eenmaal, mijnheer De Meijer. Dit moet men eerlijk met elkaar kunnen bepraten, maar het doel dat de Stichting Havenibelangen nastreeft, anders ge zegd, het werk van Havenbelangen is eigenlijk een onderdeel van het werk dat het gemeente bestuur van Terneuzen zich voorstelt. U hebt bij uw afscheidswoord ingehaakt op de motie die daarstraks is ingediend. Ik geloof, in het grote ge. heel genomen uiteraard, dat de Stichting Haven- belangen er o.m. naar streeft dat gedaan wordt wat in deze motie wordt gevraagd. Daar ben ik vast van overtuigd en ik heb daarstraks gezegd iwat wij de motie toejuichten en ik herhaal dat wij ook het werk van Havenbelangen toejuichen. Mijnheer De Meijer, wij hopen dat Havenbe langen onder uiw leiding een goede toekomst tegemoet gaat in het belang van de gemeenschap en van particulieren, niet helemaal te scheiden, dat begrijp ik wel. Ik hóóp, dat U, mijnheer De Meijer, een goede gezondheid zult genieten en ik hoop dat U het werk van de gemeenteraad zult blijven volgen in positieve zin. Ik twijfel er ook niet aan, maar ik hoop bovenal, niet alleen dat het U persoonlijk en zakelijk goed zal gaan, maar dat U er getuige van zal zijn, als belangrijk toeschouwer, dat in derdaad de gemeente Terneuzen gaat realiseren de dromen waarvan U en wij allemaal hebben gedroomd, nog dromen en zullen blijven dro men. Ik wil nog iets verder gaan, ik hoop dat het niet bij dromen blijft, maar dat wij er met zijn allen in zullen slagen om, werkende aan de idee- en die U ook steeds sterk bewogen hebben, aan Terneuzen de toekomst te geven die Terneuzen inderdaad toekomt. Mijnheer De Meijer, nogmaals mijn hartelijke dank, namens het college, voor al het werk dat U verricht hebt. We zullen elkaar echt nog weleens een keer ontmoeten en ik zal dit op prijs stellen. Het ga U verder goed. De heer De Meijer: Dank U wel, mijnheer de voorzitter, U kunt er van verzekerd zijn dat ik het wel en wee van de gemeente Terneuzen met belangstelling zal volgen. De Voorzitter: Ik sluit de vergadering. MAANDAG 22 JULI 1968 TerneuzenLuxor-theater, 8 uur: „Irma la Douche". Oostburg Ledel-theater, 8 u.: „Irma la Douche". DINSDAG 23 JULI 1968 TerneuzenLuxor-theater, 8 uur: „Irma la Douche". Oostburg Ledel-theater, 8 u.: „Irma la Douche". WOENSDAG 24 JULI 1968 TerneuzenLuxor-theater, 8 uur: „Irma la Douche". Oostburg Ledel-theater, 8 u.: „Irma la Douche".

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 5