Gevolgen afsluiting Grevelingen voor Bruinisse Meer dan 6 miljard! RAI FFEISEHBAWK TERNEUZEN DE JACHT OP DE DOCUMENTEN SPOEDIGE REGELING DELTASCHADE ZEER URGENT RAY NAAR DE VER. STATEN OVERGEBRACHT OUD-PREMIER Mr. MARIJNEN (KVP) WORDT BURGEMEESTER VAN DEN HAAG Benoeming spoedig te verwachten Voor de zondag KERKDIENSTEN K0RTGEDIHG-ZW0LSMAN VOOR AMSTERDAMSE RECHTBANK Ernstige beschuldiging in boek van collaborateur Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag, 20 jfuli 1908 Aanvoer steeg Het laatste jaar Versperringen Aderlating Zwaar gedupeerde groep Verkeersongeluk in Zuid-Slavië MINIMUM-LOON BIJ DE OVERHEID PER 1 JULI AANGEPAST Kraanwagen veroorzaakt treinstagnatie HELMA PIT In *946 vrijgesproken Bruinisse teil 2400 inwoners, ongeveer 30 procent van de mannelijke beroepsbevolking werkt in de mosselvisserij of in daaraan verwante bedrijven. Door de afsluiting van de Gre velingen in 1971 zal de voor naamste bestaansbron van de ge meenschap wegvallen. De mos selkwekers van Bruinisse heb ben n.l. hun belangrijkste kweek - gebieden in de Grevelingen. Zij ondervinden dus reeds in een vroeg stadium de gevolgen die de deltawerken voor de visserij hebben. Het econormsoh-teehnologisch instituut voor Zeeland te Mid delburg heeft de schade die de mosselkwekers zullen ondervin den, becijferd en de resultaten in een rapport neergelegd. Bij de afsluiting zullen circa 300 mosselpercelen in het Grevelin- genbekken verloren gaan. Daar mee komt een produktieeapaci- teit van circa 140.000 mosselton- nen (van 100 kg) per seizoen te vervallen, waarvan ca. 120.000 ton in handen is van kwekers uit Bruinisse en ca. 20.000 ton in handen van enkele kwekers te Zierikzee en Yerseke. Blijkens gegevens van het pro- duktschap is het aandeel van de Grevelingen in de totale mossel- aanvoer te Bruinisse de laatste jaren voortdurend gestegen. In het seizoen 1966/'67 bedroeg dit 132.954 tonnen op een totaal van 234.863. De landelijke aan voer bedroeg in de laatste drie seizoenen 935.600; 913.000 en 811.500 ton. Het aantal mossel- bedrijven te Bruinisse bedraagt plm. veertig. De opbrengst van de Grevelingen kan voor de laat ste seizoenen worden gesteld op ca. ƒ2 miljoen. In het seizoen 1966/'67 waren er slechts elf be drijven die buiten de Grevelin gen een aanvoer van 4000 ton of meer behaalden. Hiervan vie len er zeven in de klasse 4000 5000 ton. Hoewel de afsluiting van de Grevelingen pas voor 1971 is voorzien, zo zegt het E.TJt.-rap- port, zullen de mosselkwekers eerder in hun bedrijfsuitoefening worden getroffen. Beeds thans is op sommige percelen in het oos telijk bekken sprake van een produktiviteitsvermindering ten gevolge van het optreden van bezinking. Dit houdt verband met de verminderde stroomsterk- te na de realisatie van de Gre- vlingendam. Naar verwachting zal 1968 het laatste jaar zijn waarin het uit zaaien van mosselzaad nog zin heeft. Er moet immers met een groeitijd van 2 a 3 jaar worden James Earl Ray, die beschul digd ïs van moord op de Ameri kaanse negerleider Martin Luther King, is gisteren overgebracht naer de V. S. waar hij in Mem phis (Tennessee) terecht zal staan. Het toestel met Ray vèr- trok vrijdagmorgen vroeg van een vliegveld bij London. Ray werd in het geheim van de gevangenis naar het vliegveld ge bracht. Hij stond tijdens de vlucht onder strenge bewaking. Bay is onder strenge bewa king in Memphis aangekomen, waar hij in afwachting van zijn berechting werd opgesloten. Bij zonderheden over het vertrek uit Londen, waar Bay op juni werd gearresteerd, en over de aankomst in Memphis werden geheim gehouden. Men vermoedt dat het toestel is geland op een marinevliegveüd bij Memphis. De politie in Memphis had ter voorbereiding van de aankomst van Ray versperringen aange bracht rondom de gevangenis. De gepantserde auto waarin Ray werd vervoerd, werd geëscor teerd door zes politiewagens. Schijnwerpers, die op de auto waren gemonteerd, verspreidden een verblindend licht in alle richtingen. Bij aankomst werd de wagen omringd door onge veer 50 gewapendee politieman nen, die belangstellenden op een afstand hielden. De ruiten van Ray's cel zijn met stalen platen afgeschermd. Via een gesloten televisiecircuit kan men al zijn bewegingen volgen. Een nabu- e cel wordt permanent door va kers bezet. gerekend. Een en ander bete kent, dat 1968 het laatste jaar is, waarin nog van een volledige bedrijfsuitoefening in de Greve lingen sprake kan zijn. Uit het bovenstaande blijkt, zo vervolgt het rapport, dat een schaderegeling zeer urgent is. Tot nu toe is geen enkele con crete aanwijzing verkregen om trent de aard en de omvang van de schadevergoeding. Naast de individuele schade vergoeding vraagt de compen satie voor de gemeenschaps- schade de aandacht. Een deel der mosselvissers zal met de bij behorende gezinnen uit Bruinis se verrtekken. De aan de visserij verwante bedrijven (o.a. twee machinefabrieken, één scheeps werf) zullen hun activiteiten ge heel of ten dele naar elders ver plaatsen. Indien niet tijdig hulp wordt verkregen bij het aantrek ken van nieuwe economische ac tiviteiten, zal het inwonertal met enkele honderden teruglopen. Dit zou een aderlating voor de mid denstand betekenen, waardoor het ineenschrompelingsproces verder zou worden versterkt. De noodzaak van een spoedige regeling van de deltaschade, zo besluit het rapport, geldt niet alleen voor de vissers van Brui nisse, maar voor alle deltavis sers en overige gedupeerden. In totaal zijn ca. 100 Zeeuwse mosselbedrijven in de zin van economische eenheden bij de deltaschade betrokken. Een snelle en royale tegemoet koming aan deze kleine maar zwaar gedupeerde groep kan in het licht van de talrijke econo mische en sociale voordelen van het deltaplan nauwelijks als een offer worden beschouwd. Naar het ANP verneemt is bin nenkort de benoeming te verwach ten van mr. V. G. M. Marijnen tot burgemeester van Den Haag. Zijn benoeming zal waarschijnlijk 16 oktober Ingaan. De heer Marijnen is momenteel voorzitter van de raad van Rijn mond. Mr. Marijnen werd in 1917 te Arnhem geboren. Hij studeerde aan de r.k. universiteit te Nijmegen, waar hij in 1941 het doctoraal examen rechten behaalde. Van 1945 tot 1949 was hij gede tacheerd bij de raad van het rechtsherstel en belast met de lei ding van de afdeling agrarische en agrarisch-industriële beheren. In 1949 werd mr. Marijnen benoemd tot secretaris van de stichting voor de landbouw, speciaal belast met de organisatie van de tuinbouw. In 1951 volgde zijn benoeming tot adjunct-directeur van de bui tenlandse agrarische handelsaange legenheden, terwijl hij in 1953 directeur van de agrarische handel en nijverheid en directeur export bevorderingen werd. Voorts was hij lid of leider van verschillende Benéluxorganen en maakte hij rei zen naar de Verenigde Staten en Canada, in het bijzonder met het oog ot> de exportbevordering. In dit oriëntatieprogramma werd ook Rusland bezocht. Op 1 november 1957 verliet de heer Mariinen 's rijks dienst om de functie te aanvaarden van alge meen secretaris van de katholieke werkgeversvereniging en van het katholiek verhond van werkgevers vakverenigingen. In mei 1959 werd hij benoemd tot minister van landbouw en vis serij in het kabinet-De Quay. Óp 24 juli 1963 werd mr. Marij nen minister-president over een kabinet, dat nog geen twee jaar later zou struikelen over het om roepbeleid. Op 20 me! 1965 werd hij be noemd tot voorzitter van de raad van Rijnmond. In 1967 aanvaardde hij voorts het voorzitterschap van het Nederlands Beneluxcomité. In juni van het vorig jaar volgde ziin benoeming tot voorzitter van de PTT-raad als opvolger van mr. dr. P. J. Witteman. Mr. Marijnen is vader van zes kinderen en heeft zich tijdens en sedert zijn studententijd sterk ge- interesseerd voor de justitiële kin derbescherming, op welk terrein hij zowel regionaal als nationaal werkzaam is geweest. Zo was hij o.m. voorzitter van de centrale verreniging voor kinderbescher ming en vice-voorzitter van het katholiek verbond voor kinderbe scherming. Op de weg van Belgrado naar Zagreb, 35 km ten noorden van Belgrado, is donderdagavond een bus met 35 passagiers, die een fietser inhaalde, in botsing ge komen met een vrachtauto. Ne gen buspassagiers verloren het leven en er zijn verscheidene ge wonden. Nu voor de werknemers in het particuliere bedrijfsleven per 1 juli 1968 de tijdelijke bijslag op het minimumloon is verhoogd, zal voor het burgerlijk rijksper soneel een overeenkomstige voorziening worden getroffen. De staatssecretaris van binnen landse zaken heeft de ministers verzocht in afwachting van de totstandkoming van de destoe- treffende algemene maatregel van bestuur rekening te hou den met een verhoging van het „minimum-loon" per 1 juli 1968 tot 585 per maand. Vóór deze datum bedroeg dit 567,70 per maand. Het treinverkeer tussen Haar lem en Halfweg is vrijdagmiddag tussen kwart vóór vier en half vijf in beide richtingen aanzienlijk gestagneerd, nadat een kraaniwa- gen op de weg van Amsterdam naar Haarlem zich onder het spoorwegviaduct klem had gere den. De bevloering van het via duct werd enigszins opgelicht, waardoor geen treinverkeer mo gelijk was. 6.000.000.000,—) Dat is het totaal spaartegoed bij de boerenleen banken, aangesloten bij de Coöp. Centrale Raif- feisënbank te Utrecht. Ruim zes miljard gul den. Ook U kuntprofiteren van de gunstige voorwaarden. Er ligt een spaarboekje voor U klaar bij de de spaarbank met volledige bankservice TERNEUZEN - WALSTRAAT 7 AXEL SLUISKIL HOEK Noordstraat 6 Ir. C. Lelyplein 12 Julianastraat 13 TERNEUZEN ARTS: Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter R. J. P- Bauwens, Jac. van Lennepstraat 87, tel. 3768. WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr. Schelling, Van Steenbergenl. 66, tel 3360 (b.g.g. 008). APOTHEEK: Apotheek geopend: M. B. M. Hamann, Noordstraat 69, telefoon 2060. TANDARTS: Op zaterdag van 1010.30 u. en 1818.30 u. en zondag van 12 12.30 u. wordt de praktijk der tandartsen waargenomen door tandarts L. W: Nooteboom, Bella- mystr. 65, tel. 01150—3780. SLUISKIL, HOEK EN PHILIPPINE WIJKZUSTER: Weekeinddienst Groene en Wit- Gele Kruis: zr Bouwens te Hoek, tel. 01154—274 (b.g.g. 008). AXEL Van zaterdagmorgen 8 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der artsen waargenomen door dokter W. G. C. Kok, Oran jestraat 19, tel. 1555. TANDARTS: Weekeinddienst tandarts L. W. Nooteboom (zie verder onder Terneuzen). DIERENARTS Van zaterdagmiddag 12 uur tot zondagnacht 12 uur wordt de praktijk der dierenartsen in Axel, Sas van Gent en Zaamslag waar genomen door dierenarts J. F. de Haas, Axelsestraat 108 te Zaam slag,, tel. 01153—366. DEN HAAG. De Hongaarse am bassadeur in ons land Lajos Bar- ta, die dezer dagen ons land ver laat, heeft op het ministerie van buitenlandse zaken minister Luns het boek „Ik verwacht je op de poesta" aangeboden. Het boek is in het Nederlands door de ambas sadeur geschreven. DE VREES SLUIT DE LIEFDE BUITEN „Toen de deuren gesloten waren uit vrees voor =<3e joden," Joh. 20 19. Zo komen wij dan bij Pasen uit, waar wij veel vaker uit moesten komen, want daar is alles beslist. Daar is bewezen dat wij, met ohze Heer, niet behoeven te vrezen. En toch! Kijk naar die tien dis cipelen, die op de Paasavond'zo bang zijn. Waarvoor, waarom? Zit de vrees er hij hen zo diep in, dat zij, na de ontmoeting met de op gestane Heer, toch weer beginnen te twijfelen? Voor een christen is vrees on kruid en onkruid heeft een taai leven. Hoe dan ook, zij hebben eikaars gezelschap gezocht en toen de laatste binnen was (op Thomas behoefden zij niet te wachten) hebben zij de deur stevig gegren deld. Echt een gebaar voor bange mensen. Voor wie zijn zij bang. voor de Joden? Maar die zijn helemaal niet van plan om te komen. Eén is er op komst, Jezus, maar die kan er nu niet in, want de deur is ge grendeld. De vrees sluit de vol maakte liefde buiten. Hoeveel dagen in ons leven zouden er door dit ene zinnetje getypeerd zijn? Er is bij al die ellende één troost: „Toen de deuren gesloten waren, kwam Jezus en stond in huh midden en zeide tot hen: „Vrede zij u!" (Uit: Hij sprak en ik hoorde.) ZATERDAG 20 JULI 1968 ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 19 uur H. Mis. Biervliet: 19 uur H. Mis. Clinge: 19 uur H. Mis. Hoek: H. Kruiskerk: 19 uur H. Mis. Hulst: 19 uur H. Mis. Oostburg: 19 uur H. Mis. Philippine: 19 uur H. Mis. Sas van Gent: 19.15 uur H. Mis. Sluiskil: 19 uur H. Mis. Terneuzen: H. Willibrordkerk: 19.15 uur H. Mis. Triniteitskerk: 19.15 uur H. Mis. Zandstraat: 19 uur H. Mis. Zuiddorpe: 19 uur H. Mis. Westdorpe: 19 uur H. Mis. ZONDAG 21 JULI 1968 NED. HERV. KERK Aardenburg: 10.30 uur Ds. H. Faber. Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. J. Ver heul. Biervliet: 9.30 uur Ds. Van Ype- ren, van Waterlandkerkje. Breskens: 9.30 uur Ds. H. J. Be geer, van Hoofdplaat. 19 uur Duitse dienst. Pfarr. M. Heimig. Cad-zand: 9 uur Ds. W. C. Luu- ring; 19.30 uur Ds. Ph. Kroes, van Waalwijk. 11 uur Duitse dienst. Ds. M. Heimig. Groede: 9.30 uur Ds. Ph. Kroes, van Waalwijk. Vrijdagmorgen heeft voor de president van de Amsterdamse rechtbank een kort geding ge diend, dat de heer R. Zwolsman heeft aangesDannen tegen d» Am- stammer A. W. F. van der Gouw, schrijver van het boek „Alias Teixeira". De inzet van het geding is een door de heer Van der Gouw door Mr. Berjawit 3) Een klop op de deur onder brak het gesprek. „Binnen', zei Pit. De inspecteur betrad de ka mer en stelde zich voor als „Kramer. Aangenaam'. Of me neer en mevrouw even tijd had den. Dat hadden ze. „Maar geen mevrouw verbeterde Helma. Hij knikte. „Rookt u?' vroeg Pit en bood sigaretten aan. „Graag, dank u. Mag ik met de deur in huis vallen?" „Gaat uw gang". „U weet, dat het echtpaar hier tegenonver u op de gang Van Zanten is hun naam gister avond laat, beter gezegd van nacht can half drie, de lieve som van dertigduizend gulden miste. Die zat in grote coupures in een lederen portefeuille in een soort handtas. Die tas stond in een hoek van de zitkamer; dat is het middelste vertrek. Er is, zo te zien, niets verplaatst en niet ge zocht. Het wekt de indruk of de dader, daderes of daders, recht op het geld zijn afgegaan. Maar dat is niet meer dan een indruk. Natuurlijk onbewijsbaar. Dat ze dit bedrag op hun kamer had den was vermoedelijk weinigen bekend. Alleen de hotelhouder en dat echtpaar met kind bene den. Ze liepen net in de gang toen de heer Van Zanten het de hotelhouder mededeelde. Dat was gistermiddag half drie." „Waarom hadden die mensen zoveel geld bij zich?" vroeg Pit. „En", hij pauzeerde even, „en waarom hadden ze dat in vre desnaam in een handtas zitten. Dit hotel heeft toch wel een safe?" „Dat geld hebben ze gister morgen gehaald, van een bank in Utrecht. Het zou vandaag worden overhandigd aan een plaatselijke industrieel. Beta ling, a contant voor een nogal grote transactie. Beetje vreemd, dat contant in baar geld had natuurlijk ook per cheque of gi ro gekund maar dat is maar een detail. En daarom zat het nog in die tas". „Hebt u al persoonlijke ver horen afgenomen?" „Ja, een paar. Maar geen mens weet iets. Iedereen heeft iedereen op elk uur van de avond en nacht in het hotel ge zien, op diverse verdiepingen. Dat gaat zo hier en het is nie mand opgevallen, dat er clande stiene kamerswerden betreden. En danhij zuchtte licht, „dan is er de moeilijkheid dat er twee soorten personen voor on derzoek in aanmerking komen. De hotelgasten, in totaal 19 de vijf kinderen meegerekend drie man vast personeel, als we de eigenaars er bij tellen en vijf man los. De andere groep bestaat uit 50 gasten uit het dorp en omgeving. Die heb ik natuurlijk nog niet gesproken; wel een paar, die toevallig bij de hand waren. Ze deden fris uit de hoogte. Eén van hen is mede-fir mant in die industrie, die van daag die dertig duizend gulden zou krijgen". „Hoe kwam die zo hier?" „Wilde een bespreking met meneer Van Zanten, die belan gen in de zaak heeft. Het fijne weet ik er nog niet van". „Dus u bent nog niet aan de tweede ronde toe?" „Nee. Als ik de routine-weg volg dan moet ik de hele lijst met gasten afwerken, enz. enz. Dat betekent een eindeloos aantal verhoren over alibi's en minuten en over ontmoetingen van, laten we zeggen, kwart over negen gisteravond tot kwart over drie vanochtend op deze gang of de trap naar bo ven of naar beneden. Dat is een zoeken zonder einde vrees ik". „Dat ben ik met u eens", knik te Pit. „Nee, u zult een andere weg moeten bewandelen. Bij voorbeeld meer gegevens verza melen over die zakelijke affaire; pogen te weten te komen wie er in het dorp slecht voor zitten, welke gesprekken er over dat geld zijn gevoerd, na gistermid dag bedoel ik, toen de heer Van Zanten met de hoteleigenaar heeft gepraat. Enfin, al dat soort dingen". „Ja, zo zal het wel moeten gaan. Maar u begrijpt, dat ik „Dat dat hier in het dorp min der eenvoudig is dan in de stad. Op .de eerste plaats staat u be trekkelijk alleen, maar in hoofd zaak omdat u hier midden tus sen de mensen staat en de weg tussen discretie en plicht nogal grillig loopt. In de stad is de re cherche een maohtsmechanisme, dat z'n gang gaat. Als ik u een beetje kan helpen dan zegt u het maar". „Ik had zo gedacht", begon de inspecteur wat aarzelend, „u woont hier als gast. U hoort dus de gesprekken nogal ongedwon gen; u kunt ook zelf eens een balletje opgooien en uw roem zal ook nog wel wat dorpsdeu ren doen opengaan. Als ik het goed heb gehoord bent u bij voorbeeld uitgenodigd op een in tiem feestavondje bij de notaris, voor morgenavond". „Ik", schrok Pit, en Helma proestte, „ik moet naar een in tiem feestje van de notaris. Be ware me". „Ja", lachte de politieman, „en, die jonge vrouw die niet zijn echtgenote is, moet dan ook maar komen'". Pit grijnsde. (Wordt vervolgd) gedane uitspraak op 9 mei van dit jaar tijdens een teach-in te Utrecht in aanwezigheid van 80 studenten en enkele journalisten. Hij zei toen dat het jammer was dat Amster dam zijn theater Carré kwijt raakt door toedoen van iemand, die 124 moorden op zijn geweten heeft. Spreker doelde hier op de heer Zwolsman. De heer Van der Gouw heeft zijn beschuldiging sindsdien niet ingetrokken. De raadsman van de heer Zwolsman, mr. A. Mout, vroeg de president gedaagde een dwangsom op te leggen van 25.000 gulden, wanneer hij zijn beschuldi ging zou herhalen. Mr. Mout trachtte de belediging te ontzenuwen door te wijzen op de onderscheiding teen bronzen leeuw) die de heer Zwolsman, die zelf ter zitting aanwezig was, op 4 juli 1950 heeft gekregen voor zijn moedig ontreden tijdens de oorlogsjaren 1940-'45. Hij gaf een overzicht van hetgeen Zwolsman in bezet Nederland met gevaar voor eigen leven heeft gedaan. Na de oorlog is er nogal wat kritiek geweest op de heer Zwols man. Tijdens een rechtszaak on 20 november 1946 werd dez° echter vrijgesproken van collaboratie en landverraad. De raadsman vond het onbegrijpelijk dat zijn cliënt ophieuw werd beticht van iets waaraan hij zich nimmer heeft schuldig gemaakt. De raadsman van gedaagde, mr. W. J. M. Wagenaar, maakte het in tegenstelling tot de verdediger van de eiser zeer kort. Hij vroeg de. president, mr. Van der Esch, dei zaak te verwijzen naar de presi dent van de rechtbank in Utrecht. Er ontstond nog enig geharrewar over de juiste woonplaats van ge daagde, die een vast onderkomen heeft in België, waar hij zich wijdt aan het schrijven van zijn boek „Alias Teixeira". De president doet uitspraak op vrijdag 26 juli. Hoek: 9 en 10.45 uur Ds. W. 3. van Meeuwen. (9 uur H. Avond maal.) Houtenisse: 10.30 uur Mej. Ds. R. B. de Neeling. H. Avondmaal. Hulst: 9 uur Mej. Ds. H. B. de Nee ling. H. Avondmaal. Hoofdplaat: 9.30 Ds. A. Klein Kranenburg, van Vinkeveen. Nieuwvliet: 9.30 uur Ds. H. W. Doornink. Oostburg: 9.30 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Refranchement: 10.15 uur Ds. W. C. Luuring. Schoondijke: 9.30 uur Ds. P. 1. Pennings, van Axel. St. Ann» ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds. H. Faber. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Sluiskil: 9 en 10.30 uur Ds. H. J. Ruis. Terneuzen: Grote Kerk: 9 uur Ds. J. A. Poelman. Goede Herderkerk: 10.30 uur Ds. J. A. Poelman; 19 uur Ds. E. 'J. Loor, van Heemse. Waterlandkerkje: 9.30 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendijke: 11 uur Ds. W. B. Berg sma, van Waterlandkerkje. Zaamslag: 10.30 uur Ds. E. J. Loor. van Heemse; 14.30 uur Ds. H. W. Doornink, van Groede. Zuidzande: 11 uur Ds. Middag, van Knokke. GEREF. KERK Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. W. H. Gispen, van Terneuzen. H. Avondmaal. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. T. Boersma van Assen. Hoek: 9 en 14.30 uur Ds. Geelhoed, van Hasselt. Terneuzen: 10.30 en 16.30 uur Ds. A. Geelhoed, van Hasselt en Ds. K. D. van Dijk. Zaamslag: 9 en 14.30 uur Ds. A. C. Haitsma. ZoutesDui: 10.45 en 16.30 uur Ds. A. C. Haitsma, van Zaamslag. Zaamslag: Sneep. CHR. GEREF. KERK 10 en 15 uur Ds. P. GEREF. GEMEENTE Terneuzen (Vlooswijkstraat): 9.30, 14 en 18 uur Leesdienst. Hoek: 9.30 en 14 uur Leesdiertst. GEREF. GEMEENTE (Syn,) Axel: 10 en 15 uur Leesdienst. - Terneuzen: 10 en 15 uur Lees dienst. -'f OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bid stond. LEGER DES HE1LS Terneuzen: 10 uur en 19.30 uur Lte C. Jongejans en Kadet-lté. H. Wagtman. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Axel: 8.15, 9.30 en 11 uur H. M'iL Biervliet: 7.30 en 10.30 uur H. Mis. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H, Mis: Hoek: H. Kruiskerk: 9.30 uur H. Mis. Hulst: 8, 10, 11.30 en 19 uur H. Mi's Oostburg: 8.30. 10.30 en 17 uur H Mia. Philippine: 7.30 en 10 uur H. Mis: 14.30 uur Lof. Sas van Gent: 8, 9.30, 11 en .17 uur H. Mis. Sluiskil: 7,30. 9 en 10.45 uur H Mis. Terneuzen: H. Willibrordkerk: 8 ëti 10.30 uur H. Mis. Triniteitskerk: 9, 11 en 17 üii'r H. Mis. H Zandstraat 10 uur H. Mis. Westdorpe: 7.30 en 10 uur H. Mis. Zutfdorpc 7.30 «a 10 uw H. Mis.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2