Nederland en de Franse uitzonderingsmaatregelen Radio en Televisie HET OOG VAN SI VA Weduwe wint civiele procedure (f92.695) van grootgrondbezitter BEURSOVERZICHT Geringe economische vooruitgang in België Rotterdamse studiecommissie bepleit: IN NIEUWE WIJKEN KWART VAN WONINGEN VOOR BEJAARDEN recessie in deV.S. door belasting verhoging Vfcfjdag 28 juni 1968 DE VRITE ZEEUW Pagina 7 DODELIJKE AANRIJDING AUTO TEGEN BOOM: Dode en ernstig gewonde Fowlers De stoffelijke resten van Petrus Ter dood veroordeelde O. A. S.-kolonel in Parijs Britse Hogerhuis wordt niet opgeheven In Den Haag is men weinig gelukkig mét de maatregelen die de Franse regering, met het oog op de toestand van de economie, dinsdag in o.a. een memorandum aan de Europese commissie heeft aangekondigd. De commissie is woensdag be gonnen met het bespreken van de Franse maatregelen die, naar in Brussel verluidt, nog zullen worden gepreciseerd. De maatregelen, die een tijde lijk karakter dragen, kunnen worden onderscheiden in subsi diëring van de export, beperking van het kapitaalverkeer en de contingentering van de import van bepaalde produkten. Beperking van het kapitaal verkeer wordt redelijk geacht, doch de exportsubsidie is, al zal Nederland er betrekkelijk weinig hinder vaii ondervinden, een moeilijker zaak. Deze subsidie zal neerkomen op twee a twee en een half procent hetgeen, gezien het verschil in prijsniveau in Ne derland en Frankrijk, betrekke lijk weinig is. De mogelijkheid wordt niet uitgesloten dat de DAF die motoren uit Frankrijk impor teert, moeilijkheden zal onder vinden, evenals wellicht de tex tielindustrie, die zowel door de contingentering van de import kan worden ^getroffen. De import-contingentering heeft betrekking op een aantal produkten ten aanzien waarvan moeilijkheden bestaan die au fond weinig met de recente cri sis te maken hebben. Omdat in de Franse mededeling niet naar een specifiek artikel in het ver drag van Rome wordt verwezen, was de eerste reactie dat de Fran se maatregelen in strijd met het verdrag zijn. Doch indien Frank rijk expliciet naar het artikel betreffende betalingsbalans- moeilijkheden zou verwijzen zou de klacht dat Frankrijk niet de vereiste procedure heeft ge volgd de maatregelen zijn zonder consultatie aangekondigd minder sterk zijn. Overigens meent men in Den Haag dat de Franse regering juist in verband met de reeds aan de gang zijnde vlucht van kapitaal tot nu toe geen angst voor eventuele beta lingsbalans-moeilijkheden heeft willen tonen. Doch zelfs indien Frankrijk uitdrukkelijk naar het artikel betreffende betalingsmoeilijkhe den zou verwijzen kan men zich in Den Haag niet aan de indruk onttrekken dat de maatregelen, gezien de keuze van de produk ten, een protectionistisch karak ter hebben. Dit wordt, gezien het gevaar van een president, zeer ernstig geacht. Overigens wijst men er op, dat de Franse maatregelen op een on gelukkig tijdstip komen, gezien de moeilijkheden in Engeland en de Verenigde Staten. Tot nu toe is men er in geslaagd de Ameri kaanse regering te doordringen van de mogelijkheid dat maatre gelen die zij aanvankelijk aan de grens wlide nemen om de Ameri kaanse betalingsbalans te verbe teren, tegenmaatregelen van de zijde der Europese landen zouden kunnen uitlokken. De rechtbank te Arnhem heeft donderdag uitspraak gedaan in een civiele procedure, aange spannen door de weduwe C. G. Brinkhorstvan Weelen te Die ren tegen de grootgrondbezitter mr. J. G. W. te Spankeren. De weduwe eiste van de heer Wurf- bain een bedrag van 92.695, zijnde door speculatie verkregen overwinst op de in 1958 aan hem verkochte boerderij met gronden. De rechtbank wees de eis van de weduwe toe. In 1958 had de heer W., toen raadslid van de gemeente Rhe- den, haar de boerderij 't Schaar met schuren, bouw- en weiland te Laagsoeren verkocht voor 70.000, met beding dat zij in de eventuele overwinst zou delen, indien de koper het onroerend goed binnen tien jaar zou door verkopen. In februari 1967 verkocht zij 't Schaar met bijbehorende lan derijen aan de gemeente Rheden voor de prijs van 346.390. Hij had de weduwe wel op de hoogte gesteld van een verkoop, maar zonder in details te treden. Hij bood haar 8000 aan, waar van de weduwe 5500 heeft ge accepteerd. Toen zij op de hoog te kwam van de werkelijke grootte van de verkoopsom, wei gerde mr. W. het winsahadeel waarop zij meende recht te heb- HOOGOVENS EN NDSM -BEVRAAGD Verreweg wel het belangrijkste nieuws is gisteren geweest de fusie tpssen Verolme én de Ned. Dok. 'en Scheepsbouw Maat schappij alsmede de aangekon digde zeer: grote uitbreiding bij het HoogQvenconcern. Het bericht over de fusie tussen Verolme en de NDSM sloeg ter beurze in als een donderslag bij heldere hémel. Slechts enkelen hadden 'n flauw vermoeden van deze fusie, toen woensdag geen notering in de aandelen NDSM werd opge maakt. Gisteren was er wél note ring. De koers werd op circa 100 geadviseerd, tegen dinsdag 89. Deze forse koersstijging is vol komen een gok, omdat geen nadere gegevens over de fusie be kend zijn. Het Hoogovenconcern gaat over tot de bouw van een zevende hoogoven. Pas ruim een halfjaar geleden werd de grote hoogoven 6 in gebruik genomen. Het Hoog ovenconcern wil de staalproduk- tie opvoeren tot 5,25 min. ton per jaar. Inclusief'de investeringsbe hoefte tot en met 1973 zal in totaal nodig zijn 1800 min. Het over grote deel hiervan kan intern worden gefinancierd. Het reste rende bedrag is vrijwel geregeld, aldus Hoogovens. Er zal onder meer worden overgegaan tot de uitgifte op de Europese kapitaal markt van een U.S. dir. 40 mil joen converteerbare obligatie lening zonder claimrecht. Volgens de beurs»wordt dit een 5% pet. lening, Hoogovens werd twee gulden hoger geadviseerd op 119.50. In de morgenuren werd 118/119 ivoor Hoogovens betaald. De handel in de overige inter nationale waarden was uiterst ge ring omdat Beursplein 5 het gis- leren zonder slotkoersen van iVallstreet moest stellen aangezien de beurs aldaar woensdag geslo ten bleef. Philips lag goed in de markt >met een koersverbetering van een halve gulden tot 146,40. Hiertoe-droeg het dalende verlies van Pye Holding, de Britse onder- neming.van Philips, bij. Kon. Olie was op 172,50 goed prijshoudend, evenals AKU op 85,30. Unilever steeg 40 cent tot 139,20. Ook in de scheepvaartsector ging|bitter weinig om. De stem- mingawgs hier merendeels ge makkelijker en hetzelfde kan wopden gezegd van de cultures en de 'staatsfondsen. Inj'AKU moesten wat winst- 'nerrïingen wórden verwerkt waardoor de koers inzakte tot 84,90.'Hön. Ölie"daarentegen ont moette vraag van het publiek wgardoor de koers steeg tot lJfójlO. Philips verliet de markt op 14^40 en Unilever op 139,30. Hoogovens boekte anderhalve gulden* winst °P 119 doch KLM moest!2,50 prijsgeven. Injde le Reriode waren Alb. Henn en Deli Mij. ieder een gul den i hoger. Simon de Wit ver béterde 6 en Bijenkorf Beheer 5 punten. Vijf punten hoger waren eveneens Gist-Broc., Hellingman co Korenschoof. Rommenhöller ging tiéjp en Quelle negen pun ten «wSEt-fc:— om zeer vast op 429,20. De aan delen NDSM waren circa 11 pun ten hoger op de fusie met Verol me. Lager waren: DRU met 7, en Mulder-Vogem met vijf punten. Amev was vijf punten lager niet af te komen. K.Z.-Organon was gemakkelijker, hoogstwaarschijn lijk op de aangekondigde conver. teerbare obligatielening groot 20 min. Eurodollar. In de 2e periode konden Bijen korf Beheer en Simon de Wit de behaalde koerswinst van de le periode verder opvoeren tot 8 punten. Hoogovens verhoogde de koerswinst tot 2 gulden doch K.Z. Organon daalde per saldo 2 gul den. De aandelen N.D.S.M. gingen verder nog een paar punten om hoog. Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel-, dend in Amsterdam, luiden: Londen New York Montreal Parijs Brussel Frankfort Stockholm Zürich Milaan Kopenhagen Oslo Wenen Lissabon Madrid (gr. coup.) 8.62—8.72 3.60—3.64 3.35—3.40 67.00—70.00 7.13%—7.18% 90.35—90.85 69.60—70.60 84.00—84.50 57.50—59.50 48.20—49.20 50.40—51.40 14.03—14.13 12.67%—12.82% 5.15—5.30 Daggeld verhoogd Het tarief voor daggeld (call money) is, ingaande gisteren, met Vi procent verhoogd van 4Va tot 4% procent. Dit vanwege de krapte op de geldmarkt als ge volg van verdere forse ultimo op vragingen. ben, uit te betalen. Hij beriep zich op 'n tweede overeenkomst, waarbij zij niet meer dan ƒ8000 zou mogen eisen. De rechtbank overwoog in haar vonnis dat de heer W. heeft nagelaten eiseres mede te delen welke de koopprijs was of om welke orde vari grootte het ging, ofschoon hij met de draagwijdte van de transactie aan de ge meente Rheden toen op de hoog te moet zijn geweest. Hij heeft aan de eisen van goede trouw niet voldaan, con cludeerde de rechtbank die daar op de tweede overeenkomst nie tig verklaarde. Mevrouw Brink horst behoudt nu volgens de eer ste overeenkomst de aanspraken op haar deel van de overwinst, zijnde 98.195 minus S 5500. Mr. W. heeft j.l. dinsdag in de laatste zitting van Rheden afscheid genomen als raadslid. Hij had bedankt omdat hij zijn maatschappelijke functie niet in overeenstemming achtte met het raadslidmaatschap. Op het kruispunt Vrijheids laanRijnstraat in Amsterdam is gisterochtend de 61-jarige brom fietser J. F. Cappendijk in aan rijding gekomen met een bestel auto. Hij werd met hoofdwonden overgebracht naar het Wilhel- mina Gasthuis, waar de dood werd geconstateerd. Op de rijksweg in Oosterhout is woensdagavond 'n personenauto geslipt en tegen een boom ge reden, waarbij de twee inzitten den ernstig gewónd raakten. Zij werden naar een ziekenhuis in Breda gebracht, waar een van hen, de heer R. A, de Leeuw uit Tilburg, overleed. TOKIO: In «en warenhuis in Ta- kio wordt op het ogenblik een show gehouden van miniatuur auto's. In totaal zijn er 10.200 verschillende modellen te zien. De wagentjeswaaronder er zijn met een waarde van 1750 gulden zijn eigendom van de leden van de Japanse miniatuur auto club. Het betrekkelijk lage tempo van de Belgische economie in 1967 zal zich ondanks het alge mene economische herstel in West-Europa waarschijnlijk dit jaar handhaven, zo schrijft de organisatie voor economische samenwerking en ontwikkeling (OESO) in een rapport over de Belgische economie. In het rap port, dat thans is gepubliceerd maar vóór de crisis in Frankrijk is opgesteld, wordt de verwach ting uitgesproken dat de toene ming van de uitvoer grotendeels teniet zal worden gedaan door de stijging van de invoer door dat 1968 voor België een jaar van herbevoorrading der indus trie zal zijn. De OESO verwacht slechts een kleine verbetering van de econo mische groei; verleden jaar nam het bruto nationaal produkt met amper twee procent toe, hoewel de landbouw goede ooesten bin nenhaalde en de buitenlandse vraag een overschot op de han delsbalans opleverde. Volgens officiële Belgische schattingen moet het bruto nationaal pro dukt in de periode 19651970 met gemiddeld vier procent per jaar toenemen, maar dé groei is tot dusverre beneden de drie procent gebleven en de onder bezetting der productiecapaci teiten zal tezamen met de grote werkloosheid en de geringe bin nenlandse vraag bereiken van het gestelde doel moeilijk ma ken. In het rapport wordt aanbevo len de economische reflatie vooral te richten op de over- heidsfinau* iën, indien de vraag van de particuliere verbruikens dit jaar geen herstel te zien geeft. De regering heeft al tot het uiterste gebruik gemaakt van de beschikbare monetaire maatregelen om de vraag nieuw leven in te blazen en zij zal nu mogelijk haar toevlucht moeten nemen tot fiscale maatregelen in de vorm van selectieve belas tingverlichtingen, de bouw van goedkope woningen en verbete ring van de sociale programma's. De OESÖ meent dat de Belgi sche regering het beleid tot fi nanciering van begrotingstekor ten, dat de rentevoet voor mid dellang en langlopend kapitaal hoog heeft gehouden in een tijd waarin particuliere produktieve investeringen klein zijn, dient te verzachten. In nieuwe wijken moet minstens 25 procent van de woningen ge schikt zijn voor bejaarden. Zij moeten voldoen aan de volgende eisen: toegankelijk zonder trappen lopen, centrale verwarming, mini male kans op sociaal isolement, be knopte afmetingen en lage huren. Dit staat in het eerste deel van het rapport „De Rotterdamse be jaarden", opgesteld door een ge meentelijke commissie van deskun digen. Dit rapport behandelt in hoofd zaak de woonomstandigheden van bejaarden. Een groot aanbod van aangepaste woningen zal veel ouderen, van wie de kinderen de deur uit zijn, stimuleren hun te ruime woningen te verlaten, zo menen deze deskundigen. Het per centage van 25 procent is geba seerd op de tegenwoordige situa tie: de bijna 12 procent bejaarden bewonen in Rotterdam een kwart van de totale woningvoorraad. Andere gegevens uit dit rapport: bijna 17 procent van de alleen staanden- (ruim 2075 personen) kan bij plotselinge ziekte of ongeval niet gemakkelijk iemand waarschuwen. Een groot deel van hen zou graag willen verhuizen. Ruim 4300 bejaarden, die niet zonder hulp kunnen traplopen, wonen in huizen die alleen via trappen bereikbaar zijn. Toch wil ruim 52 procent van hen niet verhuizen. De Amerikanse minister van financiën, Henry Fowler, heeft woensdag tegenover de finan ciële commissie van de Ameri kaanse senaat verklaard dat hij het niet eens is met de econo misten die vrezen voor een eco nomische recessie tengevolge van de belastingverhoging en de vermindering van de overheids uitgaven waarmee het Ameri kaanse congres verleden week akkoord is gegaan. De minister deelde mee dat de Federal Re serve Board te kennen heeft ge geven dat de ontwikkelingen zorgvuldig in het oog gehouden zullen worden dat de Board er op toe zal zien dat het monetai re beleid doel treft. Volgens mi nister Fowler kan worden ge rekend op de soepele werking van het beleid op dit gebied. Hij was het met de leden van de commissie eens dat de Ameri kaanse regering sneller op zou kunnen treden om de economie nieuw leven in te blazen dan zij heeft kunnen doen om de eco nomische ontwikkeling af te remmen door middel van de be lastingmaatregelen. Paus Paulus heeft woensdag bekendgemaakt dat de beender- fragmenten die men bij de op gravingen onder Sint Pieter in Rome gevonden heeft, inderdaad van de apostel Petrus zijn. Naar men aanneemt is Petrus tijdens de vervolging van de christenen in het jaar 64 of 68 met zijn hoofd omlaag gekruisigd en begraven op de plek waar nu het hoogaltaar in de Sint Pieter staat. De paus zei dat na een nauw keurig en grondig onderzoek door deskundigen was gebleken dat het hier om stoffelijke resten van de apostel Petrus ging. Zoals bekend gaat de r.k. kerk in dit soort zaken zeer voorzichtig te werk. Men verklaart dan pas openlijk dat bepaalde overblijf selen echt zijn als men er duide lijke bewijzen voor heeft. De ontdekking is in hoofdzaak het werk van de Italiaanse ar cheoloog mevrouw Marquerita Garducci. Zij heeft jaren tegen, de mening van andere deskundigen in, volgehouden dat de beender- splinters die men bij de opgra vingen had gevonden, stoffelijke resten van Petrus zijn. Mevrouw Garducci maakte drie jaar geleden bekend dat een in scriptie in het Grieks op een mar meren steen tot de ontdekking van de beenderen van Petrus had den geleid. De inscriptie luidde: „Petrus eni" (Petrus hierbinnen). 34) Omstuwd door een joelende menigte trekt een troep soldaten met de beide gevangenen in hun midden de stad binnen. Ondanks 't hachelijke van zijn situatie kijkt Aram nieuwsgierig om zich heen ÜS&H f KCISfcÜSa t tonaeli - «n woonhuizen van deze stad der Khmers. Maar plotseling staat hij met een ruk stil, waardoor Syl vester, die achter hem loopt, on zacht tegen hem opbotst. ,Wa.wa.wat komt daar is dat voor een monster?" Door de nauwe straat nadert langzaam 'n geweldig dier, prachtig opge tuigd, een rijk geornamenteerde baldakijn op de rug torsend. ,Een olifant, groot maar onge- asnt'f stamelt Aram ontzet—Wit vaarliik,". gromt-Sylvester, - die deze dieren op zijn vroegere rei zen heeft leren kennen. En voor dat Aram van zijn verbazing be komen is, wordt hij alweer door ruwe soldatenpanden voortge duwd in de richting van het grote digr. ZATERDAG 29 JUNI 1968 HILVERSUM II: 7.00 Nieuws en ochtendgymnastiek; 7.20 Soc. strijdlied; 7.23 Lichte gram.; 7.54 Deze dag; 8.00 Nws; 8.11 Z.O. 135: gevar. progr.; (9.359.40 Waterstanden); 10.30 Boekbe spreking; 10.45 Met goud be kroond: lichte grammofoonmuz.; 11.00 Nws; 11.02 Lichte orkestmu ziek; 11.25 Lichte gram.; 11.45 Klatergoud: een muzik. feuille ton over de wondere wereld van de kleinkunst; 12.15 Lichte or- kestmuz.; 12.26 Med. voor land en tuinbouw; 12.29 Actueel sport-' nieuws; 13.00 Nws; 13.11 VARA- Varia; 13.15 Tijd voor teenagers; 14.00 Uitlaat: progr. voor twinti gers; 14.40 Radio Jazz Magazine; 15.00 Tot beter begrip: een cur sus muziekluisteren; 15.45 Meer over minder, lez.; 16.00 Nws; 16.02 de mens is een redelijk dier: dis cussie over mensen en dieren; 16.30 Ik breng 'n uurtje door met jou in Scheveningen: muzik. amusementsprogr.; 17.25 Radio- weekjournaal; 17.55 S.O.S.-be- richten; 18.00 Nws; 18.16 Com mentaar op het nieuws; 18.22 Licht instrumentaal trio; 18.45 Feest der herkenning: verzoek platen van klass. muz.; 19.30 Nws; 19,35 Artistieke staelkaart; 20.15 Hoe meer zielen: volledige herh. van het eenmanscabaret van Fons Jansen; 22.30 Nws; 22.40 S.O.S.- berichten; 22.45 Er was eens een zaterdagavondsprookje met muziek; 23.15 Lui luisteren: licht gevar. platenprogr.; 23.55 24.00 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.12 Het levende woord; 7.17 Mo derne orkestmuz.; 7.30 Nieuws; 7.32 Actualiteiten; 7.45 Licht in strumentaal trio; 8.00 Nws; 8.14 Gewijde muz.; 8.30 Nws; 8.32 Va- kantietips; 8.45 Voor de huisvr.; 9.30 Verzoekprogr. van klassieke muz.; 10.25 Promenade orkest: oude en nieuwe Engelse muziek; Ex-kolonel Joseph Broizat, ter dood veroordeeld wegens mede plichtigheid aan de opstand der generaals in Algiers in april 1961, heeft zich woensdag bij de Parij- se justitie gemeld nadat hij per vliegtuig uit Madrid was geko men. Met hem deden dat ook twee andere oud-leden van de terroristische organisatie O.A.S., Gerard Sice en Gerard Moritel, die eveneens waren veroordeeld. De drie zijn voorlopig gevangen gezet in afwachting van een be sluit inzake voorlopige invrij heidstelling. Ex-kolonel Broizat is 55 jaar. Hij werd tijdens zijn proces een van de aanstichters van de op stand genoemd. Moritel was me deplichtig aan moord. Het Britse lagerhuis heeft woensdagmiddag met 223 tegen 132 stemmen een wetsontwerp verworpen waarin opheffing van het hogerhuis, het „House of Lords", wordt voorgesteld. Het ontwerp was ingediend door de labourafgevaardigde William Hamilton, die ter toelichting zei dat opheffing de enige mogelij ke oplossing is voor het geschil met de regering inzake de kwes tie Rhodesië. Vorige week heeft het hogerhuis een regeringsde creet met strengere sancties -te gen Rhodesië verworpen. Don derdag had premier Wilson aan gekondigd dat hij een wetsont werp zou indienen ter beperking van de macht en de erfelijke opvolging in het hogerhuis, maar dgüMt&pgii, han#)aymg :is. 10.55 Kunstkroniek; 11.00 Nws; 11.02 De toekomst van het ambt, lez.; 11.15 Cello en piano: klass. muz.; 11.55 S.O.S.-ber.; 12.00 Lichte pianomuz.; 12.14 Marktbe richten; 12.16 Overheidsvoorlich ting: Exportiviteiten. Nieuws, wenken en adviezen op exportge- bied; 12.26 Med. voor land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Akt.; 12.50 Zonder grenzen: een ru briek over - missie en zending; 13.00 Vliegende schijven: platen progr. voor de militairen; 14.00 P.M.: een weekblad met veel plaatjes; (16.0016.02 Nieuws); 17.00 Óntwenningscursus voor rokers, lez.: 17.06 Anonieme al coholisten, gesprekken; 17.30 Mu ziek voor citar en tabla; 18.00 6- 7-6-8: pocketradio voor tieners; 18.25 TT-races te Assen; 18.30 Nws; 18.46 Akt.; 19.06 Nabe schouwing Ronde van Frankrijk; 19.15 Musicerende dilettanten: dameskoor met pianobegeleiding; Nationaal programma. 19.30 Ge lukwens; 19.33 Srie. toe. toe, radio-documentaire; 20.15 Holland Festival 1968. Residen tie-orkest en solisten: moderne muz.; 22.15 Grammofoonmuziek; 22.30 Nieuws; 22.40 Overweging; 22.45 Zwoei: licht gevar. platen progr. en praatje; 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM III: 9.00 Nieuws; 9.02 Djinn: gevar. progr.; (10.00 en 11.00 Nws); 12.00 Nws; 12.03 Klein chanson. Tussen 13.00 17.00 Rep. Tour de France; 13,00 Nws; 13.03 Licht instrumentaal sextet en solisten; 13.30 Zuidzee- serenade; 14.00 Nieuws; 14.03 T(w)ienerama: magazine voor tieners en twens; 15.00 Nws; 15.03 Tapsterren zingen; 15.30 Country en Western muz.; 16.00 Nieuws; 16.03 Akt.; 16.07 Lichtvoetig: licht gevar. muziekprogr.; 17.00 Nws; 17.0218.00 Hier en nu: wekelijkse sportshow met lichta grammofoonmuziek. BRUSSEL (Ned. uitz.): 12.00 Nieuws; 12.03 Lichte muz.; (12.40 Weerber., meded., progr.-over- zicht en SOS-ber. voor de schip pers); 12.55 Buitenlands pers overzicht; 13.00 Nws en weerlber.j 13.15 Gevar. progr.; (14.00 en 15.00 Nws); 17.00 Nws, weerber. en meded.; 17.10 Lichte muziek; (18.00 Nws); 18.28 Paardesport- uitslagen; 18.30 Franse les; 18.32 Lichte muz.; 18.45 Sportkroniek; 18.52 Taalwenken; 18.55 Gram mofoonmuziek; 19.00 Nws, weer ber. en radiokroniek; 19.40 Gevar. muziekprogr.; 22.00 Nws, en be richten; 22.15 Dansmuz.; 23.40— 23.45 Nieuws. T elevisieprogramma's NEDERLAND I: 18.30—18.50 Tour de France; 16.00 Nieuws in 't kort; 16.0217.30 Voor de kin deren; 18.50 Barend de Beer; 18.56 Reclame; 19.00 Journaal; 19.03 Reclame; 19.06 Mr. Ed: Ed, de verschoppeling, t.v.-feuille- ton; 19.30 The Munsters: Charlie de tweeling-broer, t.v.-feuille- ton; 19.56 Reclame; 20.00 Journ.; 20.16 Reclame;; 20.20 Anjer Ak- tie; 20.30 In kleur: Tempo Tropi cal: amusementsprogramma; 21.00 ZonZin: een zomers progr. met zonnig en zinnig nws; 22.00 Danger Man: De man op het strand, t.v.-feuilleton; 22.50 22.55 Journaal; 22.55—23.15 T.T.- races te Assen. NEDERLAND II: 18.00 Inter nationale roeiwedstrijden op de Bosbaan: NederlandWest- DuitslandDenemarken; 18.50 Barend de Beer; 18.56 Reclame; 19.00 Journaal; 19.03 Ja zuster, nee zuster; 19.50 Reactie op reac ties; 20.00 Journaal; 20.16 Recla me; 20.20 Pension Hommeles: Bruidsuikers, muzikaal blijspel; (herh. van 3-11-'58)21.20 In kleur: Ironside: Naar een oud re cept: t.v.-feuilleton; 22.10 De ka mer van George, t.v.-éénacter uit de serie Half Hour Story; 22.35 22.40 Journaal. BELGIE (Ned. uitz.): 15.50— 17.45 Int. concours hippique te Aken; 18.55 Voor de kinderen; 19.00 Tiener klanken; 19.30 Progr. voor automobilisten; 19.55 Mede delingen; 20.00 Nws; 20.25 Pey ton Place, feuilleton; 20.50 Amu sementsprogr.; 21.50 Akt.; 22.20 Geheime opdracht, feuilleton; 23.10-:Nieuws.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 7