PROVINCIAAL NIEUWS flBP Ir. P. Stoter directeur van de N.V. Waterleiding Maatschappij „Zeeuwsch- Vlaanderen" ■n lw: -■A# Peiler verdween onder het wateroppervlakte te Sluiskil mmm* m Terneuzen wÈÊIÊSÊB Axel Breskens :;mÈÊêÈËkêMkè^m Groede Axel Middelburg Oostburg IJzendijke Zuidzande GOEDKOOP ZWEMBAD VOOR GOUDA Donderdag 27 juni 1968 DE VRIJE ZEEUW Pagina 3 Verkeersmaatregelen aan nieuwe zeevaartsluis De hoofdingenieur van het bouwbureau „Werken kanaal van Terneuzen" van de Rijkswater staat maakt bekend, dat in ver band met de openstelling voor het land verkeer van de brug over het buitenhoofd van de nieuwe zee vaartsluis te Terneuzen de vol gende verkeersmaatregelen zijn genomen: s. aangewezen als voorrangsweg is de weg over het buitenhoofd van de nieuwe zeevaartsluis vanaf de aansluiting van de zogenaamde „Hoekseweg" tot het buitenhoofd van de west- sluis; b. op de onder a genoemde weg, alsmede op de daarop aanslui tende weg over het binnen- hoofd van de westsluis is het verboden te pai-keren en is 'n snelheidsbeperking van 70 km per uur van kracht; c. de langs de hoofdrijbaan van de onder b bedoelde wegen gelegen fiets- en voetpaden zijn ter plaatse als verplicht fietspad en voetpad aange. duid. Gemoderniseerd levensmiddelenbedrijf Gisteravond ontvingen de heer en mevrouw C. J. de Klerk een groot aantal genodigden ter gele genheid van de heropening van het geheel gemoderniseerde levensmiddelenbedrijf in de Noordstraat no. 46 te Terneuzen. Zoals bekend is dit levensmid delenbedrijf gespecialiseerd in delicatessen en dieetartikelen. De winkel is nu een grote ruimte met een fraaie betimmering en grote rekken met allerhande artikelen. Vanaf vandaag, nu het voor het publiek geopend is za] de klant er dus een fraaie, wei-voorziene zelfbedieningszaak treffen. Niet alleen kwamen veel vrien den en relaties de heer en me vrouw De Klerk persoonlijk ge lukwensen, ook vele fraaie bloemstukken getuigden van de sympathie die men hun toe draagt. De Noordstraat heeft er weer een zaak bij gekregen, die als een sieraad kan worden beschouwd. F Wéér verkeersongeval bij kruising St. Anne Gisteravond om tien minuten ▼oor half acht had op de zo langzamerhand beruchte krui sing van wegen TerneuzenAxel en HoekTerhole een botsing plaats tussen een vrachtauto met aanhanger, bestuurd door M. C. S, uit Baarie-Nassau, die op de provinciale weg Hoek—St Anne- polderTerhole in de richting Terhole reed, en een personen auto met aanhangwagen, be stuurd door R. M. H. uit West- dorpe. die van Terneuzen in de richting Axel reed. Het gevolg van de botsing was dat de vrachtwagen met aanhan ger en de aanhangwagen van de personenauto kantelden, tenge volge waarvan een gedeelte van de 14 ton veevoer op de wegkrui- sing' terecht kwam. Een kraanwagen van garage Visser heeft de gekantelde wa gens aan de kant van de weg ge zet, terwijl personeel van rijks waterstaat de kruising van vee voer heeft vrijgemaakt. Overleden na verkeersongeval In het Julianaziekenhuis in Terneuzen is de 83-jarige L. P. Bakker uit Axel in de loop van dinsdagavond overleden. De be jaarde fietser werd zoals bekend dinsdagmiddag ernstig gewond bij een verkeersongeval op de provinciale weg AxelTerneu zen. Auto geslipt Woensdagmorgen omstreeks 8 uur geraakte de Belgische auto mobilist E. A. F. uit Willebroek op de Zuidsingel in een slip. Na wat vreemde capriolen te heb ben gemaakt belandde hij ten slotte in het moerassige gedeelte van de grote kreek. F. bleef on gedeerd. Zijn voertuig werd be schadigd. Bijeenkomst in M.A.V.O.-school In de christelijke school voor m.a.v.o. aan de Tuinstraat werd De algemene aandeelhouders vergadering van de N.V. Water leiding Maatschappij „Zeeuwsch- Vlaanderen" te Terneuzen, heeft in zijn vergadering van gisteren, besloten om de direkteur der maatschappij, ir. G. P. M. Diköt- ter, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, ont slag te verlenen „op de meest eer volle wijze en onder dankzegging voor de gewichtige diensten aan de maatschappij bewezen; van de bereidheid van ir. Dikötter om de maatschappij met technische ad viezen terzijde te staan, zullen de commissarissen, voor zover nodig, nog gedurende een bepaalde tijd gebruik maken". In dezelfde vergadering is beslo ten om de heer Ir. P. Stoter M.Sc., adjunkt-direkteur van de vennoot schap, te belasten met de waar neming van het direkteurschap. Deze waarneming, die alle be voegdheden van het direkteurschap inhoudt, zal duren tot het moment waarop de Maatschappij door fu sie zal opgaan in een te creëren Alleen de bestuurder van de vrachtwagen liep lichte verwon dingen op. De gekantelde vrachtauto met aanhangwagen Het verkeer over de kruising is gefeest.®1* gedeeltelijk gestremd De aanhanger van de personen- auto dezer dagen een bijeenkomst be legd voor ouders van toekomsti ge m.a.v.o.-leerlingen en onder wijzend personeel. Het doel van deze bijeenkomst was een we derzijdse persoonlijke kennis making. Nadat het onderwijzend per soneel was voorgesteld gaf de heer Klein op duidelijke wijze een uiteenzetting over hetgeen in de komende jaren gaat ge beuren, zoals het helpen van de kinderen door de ouders en hoe de samenwerking tussen school en ouders op de meest efficiente wijze kan worden gerealiseerd. Nadat in de pauze de ouders de school hadden bezichtigd, werden zij vervolgens in de ge legenheid gesteld vragen te stel len over het onderwijs. Tentoonstelling welfarewerk in „De Vurssche" In de hal van het Axelse be jaardencentrum „De Vurssche" opende mevrouw C. van Dijke van Dijk, de echtgenote van de burgemeester van Axel, woens dagmorgen een tentoonstelling van door bejaarden vervaardigd handwerk. Ongeveer 30 bejaar den in het buiten het Axelse be jaardencentrum, die deel uitma ken van de welfaregroep Axel van „De Zonnebloem" hebben de veelal gebreide gebruiksvoorwer pen gemaakt onder leiding van mej. R. M. Boeding. Mevrouw Van Dijke, die enige thd geleden de uitreiking van di ploma's aan welfareleidsters had bijgewoond, was blij nu ook de eerste resultaten van dit werk te kunnen zien. Zij zei het feit dat de bejaarden door dit werk een paar gezellige uren beleven zeker zo belangrijk als de resul taten van het werk. Mej. Boe- ding zei dat de bejaarden veel plezier aan het werk hebben be leefd. „U hebt er een koopje aan", zo zei zij, „en door te kopen stelt u de bejaarden weer in de gele genheid verder te werken". Alle tentoongestelde artikelen kunnen nabesteld worden. Mej. Boeding dankte de heer R. van Nierop, directeur van 't be jaardencentrum, en de gemeente Axel voor de medewerking die zij hebben verleend. De opening werd druk bezocht. Onder de vele bezoekers bevond zich burge meester M. K. van Dijke. Roode Kruis wandeltochten uO Axel Het sportcomité van het Roo de Kruis afdeling Axel organi seert a.s. zaterdag 29 juni tradi tiegetrouw haar wandeltochten. Deze wandeltochten, die dit jaar voor de 12e maal worden hebben leue; JüSf belangstelling van zo'n 800 wan delliefhebbers uit binnen- en buitenland. Uit de voorinschrij ving blijkt dat ook nu weer een groot aantal deelnemers ver wacht mag worden. De routes van de verschillen de afstanden, variërend van 5 30 km, zijn uitgestippeld in de omgeving van Axel en een ge deelte van Zaamslag. De wande laars, die in gezelschap van de plaatselijke drumbands- en mu ziekverenigingen om half drie vertrekken aan de jeugdherberg „Bleye Haghe", defileren tussen half drie en drie uur voorbij het Axelse stadhuis. 50 jaar getrouwd Het echtpaar P. Klaaijsenv. Houte heeft onder grote belang stelling het feit herdacht dat het vóór 50 jaar in het huwelijk trad, In „De Uitkomst" had een druk bezochte receptie plaats. Beiden genieten nog een zeer goede gezondheid en maken da gelijks nog hun wandelingetjes. De heer Klaaijsen heeft vroeger in de beurt op Rotterdam geva ren. Er zijn 3 kinderen en 9 klein kinderen. Mijnen opgevist Tot driemaal toe is in de afge lopen dagen door Breskense vis sersschepen oorlogsmateriaal op gevist. In alle gevallen waren het Engelse mijnen uit de eerste we reldoorlog. Het eerst kreeg de B.R. 16 met schipper Vermeulen bij de Schoone Waardin een mijn in zijn netten. Vervolgens de B.R. 14 met schipper J. Fenijn en de B.R. 19 met schipper A, Keijmel. In alle gevallen zijn de mijnen op een zandbank voor Brekens over boord gezet en door de op- ruimingsploeg van de marine uit Vlissingen onschadelijk ge maakt. Agenda gemeenteraad De raadsagenda van Breskens voor 1 juli a.s. vermeldt o.a.: be noeming van een kleuterleidster voor de openbare kleuterschool waarvoor een voordracht van 3 personen is gemaakt; verhoging van de subsidie van 0,05 tot 0,50 per inwoner voor de ambulancedienst van het Rode Kruis, afd. West Zeeuws-Vlaan deren. Financiële medewerking aan de school met de bijbel voor aan schaf van een radiotoestel, boek jes voor verkeersonderwijs en een industrie stofzuiger; garantstelling voor een geldle ning groot 3.000.000 met een rente van 6% af te lossen in 40 jaar. Deze lening is bestemd voor de bauw v<m bfijaacósöaeasieö Bevorderingen chr. lyceum voor Zeeland dependance Terneuzen Bevorderd van klas 1 naar 2: Wim Adriaanse: Gerrie Bak ker; Suus Bareman; Ad de Blaeij; Leo van Bloois; Peter Boer; Hans de Bruin; Ineke Dekker; Cokkie Dieleman; Kees Folmer; Laura Fraanje; Sjaak Goossen; Willy Hoogstrate; Loes de Kesel; Corrie de Koeijer; Marleen Koole; An- net Lenselink; Cokkie Overdul- ve; Boudewijn Pigmans; Iman Riemens; Jaap de Ruyter; Willy Willemsen; Ineke van Wijck; Adrie Bareman; Marinus Dees; Annet Dekker; Suus Dieleman; Maatje Geense; Cobie Heida; Jan Jansen; Mieneke de Jonge; Tan- neke de Jonge; Theo Kamp; Hans de Kubber; Jaap Pijpelink; André Roosma; Sari Rouw; Carien Scheele; Lia Simons; Ries Swets; Janny Vader; Martin Verbrugge; Elly Verhelst; Jaco Verlinde; Nettie Zegers; Rinus de Zwart. Bevorderd van klas 2 naar 3: Kees Abrahamse; Bram Bliek; Jan den Doelder; Joop van Doe selaar; Jan de Feijter; Renske Francke; Marlies Groenenboom; Dick Jansen; Jan Olivier; Marian Oranje; Ria Ramondt; Jaap de Regt; Jos Reijnhoudt; Tannie Scheele; Beppie Schot; Ans Ver douw; Willem Jan van der Wie len; Margreet Boerma; Els Die leman; Jan Dieleman; Jaap Dron- kers; Trudy Haak; Els Jansen; Janine Jansen; Paul de Kraker; Jeanine Kruysse; Lia de Kubber; Marjan van Leeuwen; Aart Rouw; Maatje Ruben; Ineke Ruissen; Marleen Rijkse; Wim Verboom; Peter Wilting. tehuis voor Rozenoord aan de Ringlaan. Verstrekken van een krediet groot 203.000 voor het aanbren gen van een koelinstallatie voor garnalen en vis in de vismijn, als mede het verplaatsen van het kantoor. Aanbesteding Het gemeentebestuur van Bres kens heeft openbaar aanbesteed het verrichten van grondwerk zaamheden, riolerings- en be- stratingswerken in het bestem mingsplan-west. De laagste in schrijver was fa. P. Mollet en zn. te Hoofdplaat 167.600 en de hoogste inschrijver fa. Hansen en De Vos, Waterlandkerkje 192.000. De gunning is aange houden. Voorts werd nog aanbesteed de aanleg van riolering en de bouw van een pompput aan de Lange- weg. De laagste inschrijver was aannemingsbedrijf Leenhouts te Sluis voor ƒ31.720 en de hoogste aannemingsbedrijf E.L.K. te Schoondijke voor ƒ41.500. Zom erakti viteiten De recreatiecommissie West Zeeuws-Vlaanderen heeft voor de vakantieperiode 29 juni tot 10 augustus een ontspanningspro gramma samengesteld. Op de campings te Nieuwvliet en Breskens zullen door ver schillende teams diverse aktivi- mmxawmiitam ppHM» V". Illllllvri JL.* ISB?f Boorgaten van 16 meter diep, tot de bodem van het kanaal, ge boord In de draaipeiler van de voormalige verkeersbrug te Sluis kil gevuld met springstof, een ont steker en een schietmeester. Dit alles bij elkaar werd op een sein van de schietmeester de heer ir. P. Roosch fataal voor de peiler van genoemde brug. Daardoor ver dween hij met een doffe knal en een zuil van opspattend water, modder en steen in de diepte van het kanaal ter plaatse. Belangstelling van dichtbij was er niet. Daar zorgde de gemeente politie voor die een vijftal minuten vóór het tot ontploffing brengen van de springstof het verkeer op een veilige afstand hield. Men wil de geen risico nemen van onge vallen door wegvliegend steen e.d. Zelfs de rijkspont moest voor een tiental minuten ver van de plaats blijven drijven. Het verliep alles volgens plan. In de loop van de dag is eea kraan begonnen de stukken uit het kanaal op te diepen. Op een dek schuit geladen wordt het wegge voerd, nadat het als stevige peiler heeft gediend voor de brug die voor de derde maal met spring* stof te maken kreeg, n.l, In 1940, 1944 en nu definitief voor de laat ste maal In 1968. telten worden georganiseerd. Op Zeebad Breskens komt een E.H. B.O. post als schakel tussen pa tiënt en arts. Op het strand en in het .dorp te Breskens, Groede en Cadzand zullen kinderspelen worden .gehouden. Verder een muzikale uitvoering door een Belgisch philharmonisch orkest in Groede en een zangavond ge organiseerd door B.K.V. in de herv. kerk te Breskens. Showboten zullen varen op de Schelde en met het Urker koor zal nog een afspraak worden ge maakt. Om de ouders in de gelegen heid te stellen met elkaar uit te gaan zullen er kinderdiensten worden gehouden. Op de campings zal 's zondags om 8.30 uur een ochtendwijding worden gehouden alsmede avond sluitingen. Vergadering gemeenteraad Dinsdagavond komt de ge meenteraad van Groede bijeen. Het college stelt aan de raad voor een bedrag van 50 cent per in woner te geven aan de afdeling West Zeeuws-Vlaanderen van 't Ned. Roode Kruis, dit ten bate van het ziekenvervoer in de streek. De dorpsvereniging „Groede" heeft 225 gevraagd als bijdrage Koninklijke onderscheiding Dinsdag werd in de Stadsher berg de heer C. P. van de Velde uit Koewacht, 40 jaar werkzaam bij de Zeeuws Vlaamse Carros- seriefabriek van R. J. de Kraker te Axel, op grootse wijze gehul digd. Hoogtepunt van de receptie vormde de komst van een depu tatie van de gemeente Koewacht met aan het hoofd burgemeester G. Dierick. Dat deze met ambtsketen op Axels grondgebied verscheen had een bijzondere reden. Hij sprak de heer Van de Vel de, raadslid van Koewacht, op hartelijke wijze toe en speldde hem de zilveren medaille, beho rende bij de orde van Oranje- Nassau op. Vooraf had de directeur van het bedrijf de heer R. J. de Kra ker de jubilaris waarderend toe gesproken. Hij ontving uit zijn handen een stoffelijke blijk van waardering, terwijl zijn echtge note ook in de hulde werd be trokken. De heer Quist uit Rotterdam, afgevaardigde van de Nederland se Vereniging Fabrikanten Car- rosseriebedrjjf, huldigde de ju bilaris namens deze vereniging. De heer Van de Velde ontving van hem de gouden medaille met oorkonde van deze vereniging. Tevens ontving de heer A. van Meurs. eQjgKÉus verlaati «te. sil». Burgemeester Dierick speldt de onderscheiding op. veren medaille voor 25 jaar trouwe dienst. De heer Van de Velde heeft een grote staat van dienst achter de rug. Hij verzorgt alle voorko mende houtwerk in dit carrosse- riebedrijf. Hij heeft de hele evo lutie in deze bedrijfstak meege maakt. Begonnen in de rijtuig makerij, via landbouwwagens naar kippers en aanhangers. Maar ook op sociaal terrein en sport gebied was en is de heer Van de Velde geen onbekende. Iedere oudere Axelaar herinnert hem als briljant doel verdediger van het eerste elftal. Nadien scheids rechter en zelfs nu nog ligt de voetbaljeugd van Koewacht hem na aan het hart. Zijn aktiviteiten strekken zich uit van bejaardenzorg tot de voetbalpupillen. Het is gemakke lijker gezegd van welke vereni ging de heer Van de Velde geen lid is. Onnodig te zeggen dat alle col lega's acte de présence gaven. Afvaardigingen van talrijke ver enigingen kwamen de heer Van de Velde en echtgenote geluk wensen. Ongetwijfeld is het voor hen, de familie De Kraker en zijn collega's een onvergetelijke dag gewonden. in de kosten van een kinder-va kantieweek te houden van 29 juli tot en met 3 augustus. Voor nieuwe leermiddelen in de r.k, school Is een bedrag van 1300 nodig. Het Koningin Wilhelmina Fonds heeft een subsidie van 2 cent per inwoner gevraagd en de Ned. Toneel Amateur Unie ƒ25 Beide subsidies vinden bij het college van B. en W. een gunstig advies. Ballonwedstrijd Bij gelegenheid van het konink lijk bezoek is een ballonnenwed strijd gehouden waarvan nu reeds enkele meldingen op het ge meentehuis zijn binnengekomen. De vindplaatsen zijn 's Heer- Abtskerke, Steenlbergen, Vlaar- dingen, Schiedam en Franeker. Op 1 juli zal de definitieve uit slag bekend gemaakt worden. Lijk van vermist kind aangespoeld Dinsdagmiddag is in de Schelp- hoekhaven van Serooskerke het stoffelijk: overschot aangespoeld van de zesjarige Freddie van Wijhe uit Middelburg. Het kind was op 15 juni te Vrouwenpolder op Walcheren te water geraakt Aanbesteding Namens het bestuur van regio nale werkplaats West Zeeuws- Vlaanderen is aanbesteed het bouwen van een werkplaats met bijkomende werken op een ter rein Stampershoek te Oostburg. De uitslag: 1. M. v. Loon, Tilburg 734.750; 2. Leenhouts aannemingsbedrijf, Sluis ƒ782.700; 3. Fa. v. Kerk hoven en zn., Kloosterzande 794.500; 4. Bredase Betonaanne- mersmij., Breda 805.000; 5. W. Mooijaart, Oude Tonge, 809.000; 6. Fa. v. d. Welle, Den Bommel 830.000; 7. L. Krieckaart, Hengstdijk 839.000; 8. Fa. de Munck en Petri, Vlissingen ƒ841.750; 9. Fa. Gebr. W. B. en B. Christiaansen, Oostburg 855.000; 10. W. Ohristiaansen, Vlissingen 862.000; 11. Gebr. v. d. Poel, Terneuzen 883.400; 12. Fa. Bossand en zn., Oostburg 891.994; 13. Hamelink N.V., Ter neuzen 903.400; 14. Fa. F. Strij- donk en zn., Oostburg 922.000. Raad van IJzendijke Onder voorzitterschap van wnd. burgemeeser Den Boer kwam de raad dinsdagavond in openbare vergadering bijeen. Aan C. Impens te IJzendijke werd grond in erfpacht gegeven voor woningbouw aan de Schut- tersstraatHandboogstraat tegen een erfpachtscanon van 1,20 per ca. per jaar. Op verzoek van het r.k. schoolbestuur werd mede werking verleend voor de aan schaffing van nieuwe verkeers- boeken en -borden behorende bij het magnetisch verkeersbord ten behoeve van de 5e en 6e klassen van de r.k. jongens- en meisjes school. Als lid van het algemeen be stuur van de bestuursschool Zee land werden in de vacatures ont staan door vertrek van J. J. M. Ficq en J. L. C. V. I. A. Dierikx benoemd tot lid A. J. G. Hendrik- sen en als plaatsvervanger A. J. C. v/d Wijnkei. Nadat de raad in besloten zit ting, was geweest werd voor gas- aansluiting van de zuivelfabriek nog een aanvullende 'bijdrage verleend van 5000, In de rondvraag informeerde de heer A. Salomé hoever het staat met de verbetering van de woning van mevr. Dikkenberg. De voorzitter antwoordde dat men bij da prijsopgave erg ge schrokken is van het hoge bedrag. Er zal een andere oplossing ge vonden marten worden. Da heer A, v/d WJjnkel Infor meerde hoe ver het staat mat da bouw van het kleedlokaal, De secretaris deelde m«la dat: het perceel ia uitgezet, Wethouder P, van Rijen heelt' gehoord dat de Zegam wel gebruik maakt van haar bevoori rechte positie bij da aansluiters» Misschien een aansporing voo# onze middenstanders om htm ac tiviteit en voorlichting verder uü te breiden. Arm gebroken Op de provinciale weg tussen Waterlandkerkje en IJzendijke is de scholier C. M. uit IJzendijke nabij de buurtschap Turkeije in botsing gekomen met een brom fietser, die vanuit de richting IJzendijke kwam. De bromfietser v. D. uit Oost burg raakte de 'op de linkerweg- helft rijdende fietser, die kwam te vallen en hierbij een arm brak. Voor behandeling is hij naar het ziekenhuis te Oostburg gebracht. Jongen verongelukt De zevenjarige Luc de Doelder uit Zuidzande is op de Oostburg- seweg door 'n passerende perso nenauto aangereden en kort daarna aan de opgelopen verwon dingen overleden. De jongen kwam met zijn fietsje vanaf de ventweg de rijweg op om over te steken, toen de heer L. V. uit Oostburg met zijn auto passeerde. Ondanks krachtig remmen werd de jongen geschept en een eind meegesleurd. Gouda, dat al ongeveer 25 jaar geen open zwembad meer heeft en om financiële redenen nog wel tien jaren zal moeten wachters op een nieuwe en moderne ewemgelegenheid voor zijn büne 50.000 inwoners, zal nu reeds bun nen tien maanden de beschikking krijgen over een ruime zwemin richting met twee bassins, een kleuterbad, zonneterrassen, een speelweide, en een groot parkeer» terrein. Dit is te danken aan een briljante ingeving van een zwem» lustige Goudenaar, die bij heil gemeentebestuur aanklopte me de vraag of het terrein en dl bassins van de Goudse waterlei dingmaatschappij misschien zou» den kunnen worden benut om a een tijdelijk zwembad van te ma ken. Deze installaties zullen na melijk binnenkort buiten bedriji worden gesteld, omdat er dan een nieuwe waterwinbedrijf voor deze streekwaterleidingmaat- schappü in Berg Ambacht zal worden geopend. Deze suggestie werd door verschillende instan ties en deskundigen bestudeerd met. gunstig resultaat Twee fil terbassins van de waterleiding zullen nu worden benut op een diep en een halfdiep/ondiep bas sin te maken. Er zal worden ge zwommen in leidingwater dat wordt verwarmd, waardoor eer verlenging van het zwemseizoen kan worden bereikt. Met rijks waterstaat werd in principe over eenstemming bereikt over de lo zing van het zwembad op de ÏJs- sel. De nieuwe eigenaar van de in middels verkochte terreinen werd bereid gevonden deze voor tien jaar aan de gemeente te verhu ren. Zo kon de Goudse gemeente raad zijn goedkeuring hechten aan dit unieke zwembadplan waarmee Gouda voor slechts 468.000 gulden met de oor spronkelijke Goudse zwembad- plannen waren miljoenen ge moeid de beschikking krijgt over een fraaie en ruime zij het dan tijdelijke zwemgelegertheid.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3