59 5 9 Kantongerecht te Terneuzen Burgerlijke stand Schadeloosstelling tweede-kamerleden wordt 25.090 per jaar en volgend jaar 40.000 Benda, de nieuwe Westduitse minister MARY EN DE MARIHUANA 1° M 400 449 Jɧ/ ÜOQ PRUSSIAG 008 Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Woensdag 3 april 1968 Gevonden voorwerpen Axel BRITSE GOUD- EN DEVIEZENRESERVES VERMINDERD Tweede appelcrisis In Nederland Pistolen gesmokkeld in Vaals Nederlandse vrachtauto in België op vrachtauto gebotst Juwelenroof in Milwaukee (Ver. Staten) Bil 1 PA AS- INKOPEN ER IS NU NÓG VOLOP KEUS luxe paas40Q BONBONS LIMONADESIROOP DE SCHERPSTE NETTOPR'JS! DAT ISPRUS-SLAGj PERZIKEN! (9 BOU)lRM<KEr0nfl IN DE PRUS6LAG NETTO PRIJZEN KWART0ESREEP GEMENGDE NOTEN HAZELNOTEN WALNOTEN MOCCA KOP MET SCHOTEL KILO KONUN BAMI^VLEES BIEFSTUK ZLQ VERSE WORST UAG. HERMANS ij. 14 Zitting van 2 april 1968. Twee Terneuzenaars, J. K. en J. R. M. P., moesten terecht staan omdat zij bij het passeren van een stilstaande auto in de Larixstraat met eikaars auto in botsing zouden zijn gekomen. De officier van justitie, mr. H. Spreü, concludeerde dat beiden fout waren geweest en eiste 30 gulden boete. Kantonrechter mr. C. J. M. van Hees sprak de verdachten echter vrij van het ten laste ge legde. AANVARING OP HET KANAAL De schipper van de „Torna do", C. M. te Gent, had op 21 juli van het vorig jaar het bevel van de dienstdoende brugknecht op de Lelybrug te Sluiskil, ach ter het motorschip „Siebenga" te blijven varen, niet opgevolgd, AXEL Geboren: 5 mrt. Gilbert Mar tin, z. van Adriaan Verschelling en Sara S. van Cadsand, Robert- str. 2. 22 mrt. Frank, z. van Her- manus van Luijk en Pieternella Hamelink, Beethovenstr. 13. Huwelijksaangiften: 1 maart. Frank A. Verbuyt, won. te Sas van Gent. 22 j., en Leijntje L. J. Vinke, 17 j. 6 mrt Jacobus J. de Putter, 20 j., en Elisabeth C. F. de Bruijn, 21 j. 7 mrt. Abraham Audenaerd, 22 j., en Anneke Brandes, won. te Zaamslag, 22 j.; Jonnie Herrebout, won. te Ter- neuzen, 21 j., en Willy Verhelst, 19 j. 11 mrt. Jan A. van de Vel de, 20 j., en Petronella M. G. M. Steenbakker, won. te Terneu zen, 20 j. 18 mrt. Theodorus C. M. Cleijman, won. te Hulst, 27 j., en Magdalena J. Verstraten, 18 j. 22 mrt. Jan Meesen, 61. j., "en Catharina Wissel, 60 j. 28 mrt. Alphonsus J. van den Bergen, 20 j., en Cornelia W. M. Rampart, won. te Lieshout, 20 j. Huwelijksvoltrekkingen: 1 mrt. Louis P. M. van Eetveldt, won. te Sas van Gent, 20 j., en Aaltje J. Sol, 19 j.; Johan A. M. de Schepper, 24 j., en Margarita A. Vermeire, 20 j.; Anthonie Op peneer, 26 j., en Cornelia Fie- gen, 22 j. 8 mrt. George F. J. Simons, won. te Hilversum, 24 j., en Debora M. Hamelink, 21 j. 15 mrt. Frangois N. Glavimans, won. te Rotterdam, 23 j.. en An ne J. Howell, 21 j.; Arie Faas, won. te Zaamslag, 22 j., enNeel- tje Dieleman, 20 j. 22 mrt. Abra ham Audenaerd, 22 j., en Anne ke Brandes, won. te Zaamslag, 22 j. 25 mrt. Dirk A. Haak, won. te Arnhem, 24 j., en Maria P. Bij de Vaate, 21 j. 29 mrt. Jon nie Herrebout. won. te Terneu zen, 21 j., en Willy Verhelst, 19 j.; Frank A. Verbuyt, won. te Sas van Gent, 22 j., en Leijntje L. J. Vinke, 17 j. Overleden: 3 mrt. Catalina Huijssen, 95 j., geh. gew. met Willem Koster. 15 mrt. Levinus van Hermon, 71 j.. geh. gew. met Frangoise den Engelsman. 22 mrt. Cornelis Faas, 71 j., echtg. van Grietje van Poelje. maar was gaan oplopen. De bin nenvaartuigen voeren op het ka naal TerneuzenGent in de rich ting van de Westerschelde. De „Tornado" kwam aan bakboord-, zijde in aanvaring met de „Sie benga". De -brugknecht J. A. Hamelink die eals getuige op trad. zei dat hij van het oplo pen niets had gezien, „maar het zal _wel, anders was er geen aan varing geweest". De burgknecht had herhaaldelijk per megafoon aan een opvarende van de „Tor nado" verzocht achter de „Sie benga te blijven. Van de aanva ring, die ongeveer 400 meter voorbij de brug plaats vond, had hij niets gezien. De niet-verschenen schipper M. werd tot 50 guldeen boete veroordeeld. De officier had 75 gulden geëist. TE VEEL NAAR LINKS De niet-verschenen A. E. van P. te Kloosterzande werd we gens het overschrijden van de rijstrook op de Hulsterweg tot 50 gulden boete veroordeeld. Van P. had juist een inhaalma noeuvre uitgevoerd en bevond zich hierna volgens getuige-ver- balisant J. Provoost op het lin kerweggedeelte. Mevr. A. W. M.T. was uit Oisterwijk naar Terneuzen ge komen om de kantonrechter te vertellen, dat zij diezelfde rij strook had overschreden zonder dat zij er erg in had. De officier had reeds bij schikking een be drag van tweemaal' 25 gulden voorgesteld voor de overschrij ding en het niet zoveel mogelijk rechts houden. Mr. Van Hees veroordeelde de dame tot twee maal 15 gulden. HET WAS ZO DRUK.... De vlotte bekentenis van de in Assenede in België wonende Nederlander C. X. D. deed erg sympathiek aan. De jongeman had, toen hij per auto uit de Dekkerstraat te Terneuzen kwam, een meisje, dat over het fietspad van de Axelsestraat reed, aangereden, ,,'s Was zo ontzettend druk", zei hij. D. werd veroordeeld tot 40 gulden boete. BOTSING MET TEGENLIGGER J. W. S. te Axel zou te Sluis kil niet rechts hebben gehou den en hierdoor een botsing heb ben veroorzaakt met een tegen- liger, bestuurd door S. C. v. d. M. uit Hoek, die op ziin beurt terecht moest staan wegens on voldoende rechts houden. De officier vond dat beiden even schuldig waren en eiste tegen ieder 30 gulden boete. De kantonrechter achtte de schuld van v. d. M. iets minder en veroordeelde hem tot 15 gul den. S. werd tot 30 gulden boete veroordeeld. KERKHOFLAAN IS GEVAARLIJK J. P. L. had op het kruispunt Rozenstraat—Kerkhoflaan de doorgang niet vrijgelaten voor een bromfietser. Een botsing volgde, waarbij de duo-passa gier van de bromfiets werd ge kwetst en de bromfiets bescha digd. L. werd tot 30 gulden boe te veroordeeld. In de maanden januarimaart zijn te Axel de volgende gevon den voorwerpen aangegeven, welke aan de navolgende adres sen zijn terug te bekomen: Ierse setter, Wouterij 23a te Koewacht; zilveren armbandje met gravering, ÏJsebaert, Ka naalkade 72; rood nylon kinder wantje, Rijkspolitie te Axel; bruine portemonnee met inhoud, A. de Putter, Axelsestr. 82 te Zaamslag; wollen sjaal, Van Luijk, Bernhardstr. 45; bankbil jet, A. van Doorn, Singelweg55, zakradio, mevr. Recourt, v. d. Moerenstr. 14d; paar schaatsbe- scherxners, Rijkspolitie te Axel; etui met sleutels, J. Tieleman, Graafjansdijk 3; zwart lederen herenportemonnee met geringe inhoud, J, Versluijs, Pironstr. 12; paar blauwe kinderwantjes en paar lederen handschoenen (ge voerd), Postkantoor te Axel; 2 spanningzoekers en rood gestr. sjaal, E. Breepoel. Nieuwendijk Naar het ministerie van finan ciën in Londen dinsdag heeft medegedeeld, zijn de Britse goud en deviezenreserves in maart met twintig miljoen pond sterling verminderd tot 1134 miljoen pond sterling. In de twéé voorafgaande maanden zijn de reserves met 31 miljoen pond toegenomen, door dat de uitwerking van de deva luatie van november j.l. zich be gon te doen gevoelen. De nieuwe stand is iets hoger dan die van eind vorig jaar (1123 miljoen pond sterling) welke echter ver tekend was door de betaling van de jaarlijkse dienst op leningen. In vergelijking met het eerste ge geven van de reserves na de de valuatie is de omvang op het ogenblik 89 miljoen pond lager. 36; zwarte dames want, Rijkspo litie te Axel; wieldop van Fiat auto, J. Dingemanse. Singelweg 71; gebloemde hoofddoek, I. Hoekstra, Zuidsingel 44; 2 pad vindersmessen in etui, Rijkspoli tie te Axel; wollen sjaal, P. Cocs- sen, Bylocquestr. 45; bougiesleu tel met ijzeren pen, Rijkspolitie te Axel; huissleutel, Lefeber, Pi ronstr. 42; regenjack met capu chon, M. Pijpelink. Oudeweg 25b; blauwe kindersportbroek, Rijks politie te Axel; kinderstoeltje, mevr. Overbeke, v. d. Moeren str. 18a; rode hondenhalsband, I. v. d. Bos, De Ruijterstr. 26; rood-groene wollen kinderwant en bruin lederen herenhand schoen, J. C. Folmer, Beatrixstr. 18; bruine kinderportemonnee met sleutel en blauw nylon sjaaltje, Rijkspolitie te Axel; gouden ring met inscriptie, mevr. Schijven, Kinderdijk 21; klein bruin hondje, mevrouw Pot, Pr. Hendrikstr. 58; rode wollen sjaal, Janse, Irenestr. 15; glacé heren handschoen, Kanaalkade 34; kin derfietsje (driewielertje), F. v. d. Schoor, Kerkdreef 15; blauwe kinderwant, J. C. Folmer, Bea trixstr. 18; kinderschopje, Ver hoef, Crijnssenstr. 13; paar zwar te herenhandschoenen, mevr. v. Loenhout, Noordstr. 7; paar brui ne handschoenen, A. Koole, Te Waterstr. 24; groen petje, Rijks politie te Axel; witte gans, H. Dieleman, Oude Zeedijk 33; paar groene kinderhandschoenen, R. van Driel, Bylocquestr. 14; grijze dameshandschoen en paar rol schaatsen, Rijkspolitie te Axel; kinderknipportemonnee met ge ringe inhoud en knipportemon- nee zonder inhoud, J. de Ridder, Nieuwstr. 34; nikkelen jongens polshorloge, Hielema, Bachstr. 9; lichtgrijze hoed. v. d. Berg, Bea trixstr. 1; bruine portemonnee met spiegeltje en foto, J. P. Adriaanse, Julianastr. 14; bruine portemonnee met inhoud, Post kantoor te Axel; rode portemon nee met inhoud, J. Geernaert, Bolwerk 38 te Sas van Gent; huissleutel, Wilhelminastr. 70 en hondenriem, P. Lefeber, Piron str. 42. F. J. v. d. A. te Goes zeide dat hij. toen hij uit de Kerkhof laan te Terneuzen de Axelse straat opreed „overrompeld" werd door een fietser op het rijwielpad met wie een aanrij ding volgde. De officier eiste 40 gulden boete. De kantonrechter halveer de het bedrag. ZAT WAS IK NIET J. D. te Yerseke was een snel heidsovertreder die, zoals de kantonrechter het uitdrukte, wegens soortgelijke overtredin gen van recente datum „reed met het zwaard van Damocles boven het hoofd". De proeftijd van een voorwaardelijke ontzet ting uit de rijbevoegdheid was voor D. nog niet verstreken, toen hij zich op 8 februari te Axel bezondigde aan overtreding van de maximale rijsnelheid. D. zar er erg mee in, te meer daar de officier na zijn eis van 90 gulden boete die de kan tonrechter bij zijn uitspraak tot 75 gulden boete reduceerde, af stand van hoger beroep in be raad hield. „En zar was ik ook niet", was het laatste verweer, waarop mr. Van Hees: „Nee, ge lukkig niet, stel je voor, dat dit er ook nog bijkwam". Andere hardrijders waren R. J. de S. te St. Gillis (B.), die 30 gulden boete kreeg; J. F. te Oudenbosch (20 gulden) en H. F. v. O. te Huist 60 gulden boete. NA SLUITINGTIJD De caféhouder R. D. D. te Axel stond terecht, omdat er na het sluitingsuur nog bezoekers in zijn zaak waren gesignaleerd. D. vertelde dat hij ontheffing had tot 2 uur voor leden van een biljartclub. Andere bezoekers werden door hem op sluitings tijd gesommeerd zijn etablisse ment te verlaten. „Daar wordt ook wel gevolg aan gegeven, maar in andere zaken die geen ontheffing hebben, kan men wèl terecht". D. werd veroordeeld tot 20 gulden boete. gulden boete. Het was gebeurd HET VERKEER STELT EISEN op de Buthdijk te Axel en de auto die hem achterop kwam, werd hierdoor aangereden. Na anderhalve maand is er in Nederland opnieuw een appelcri sis uitgebroken in de zin van de E.E.G.-bepalingen. Drie markt dagen achtereen zijn de veiling- prijzen beneden de vastgestelde minimumprijs gebleven. Het prö- duktschap voor groenten en fruit heeft besloten dat de crisis van daag intreedt. De veilingen kunnen nu tegen een vergoeding aan de telers appelen uit de markt nemen, om die te vernietigen. Dit ingrijpen wordt betaald door het centraal bureau van de tuinbouwveilingen in Nederland. De veilingen zijn niet verplicht in te grijpen, maar moeten wel hun besluit dit al dan niet te doen aan het centraal bureau meedelen. De crisis duurt voort tot nader order.De duur ervan bedraagt minimaal drie opeenvolgende marktdagen en eindigt pas na 'n beslissing van het produktschap. Door het vernietigen van appelen hoopt men weer tot een redelijke verhouding tussen vraag en aan bod te komen (met hogere prij zen). De interventieprijzen bereiken deze maal niet het maximaal toe gestane niveau. Er is een diffe rentiatie toegepast, waardoor de minste kwaliteit appelen 't eerst uit de markt wordt genomen, zo verklaarde 'n woordvoerder van het centraal bureau gisteren. De douane te Vaals heeft drie Hagenaars aangehouden, die heb ben geprobeerd twaalf pistolen met munitie over de grens te smokkelen. Het drietal dat juist terugkeerde van een vakantie in Tsjecho-Slowakije, had de wa pens daar legaal gekocht. W. L. E. v. D. te Koewacht had met een auto gereden, waarvan de verlichting van het kenteken niet funktioneerde. Het kostte ■hem 10 gulden boete. Onvoorzichtig naar links af slaan kostte M. J. te Axel 60 I. M. de L. te Terneuzen be ging een soortgelijke overtre ding op het kruispunt G. Gezel- lestraat—F. van Eedenstraat te Terneuzen. Hij kreeg 40 gulden boete. Bij de tweede kamer is een wetsontwerp ingediend, dat be oogt de schadeloosstelling van tweede-kamerleden, die thans 20.000 gulden per jaar bedraagt, met ingang van 1 januari '68 te verhogen tot 25.000 gulden en per 1 januari volgend iaar tot maximaal 40.000 gulden. Uit de toelichting van minis ter Beernink blijkt, dat kamer leden die geen andere functies bekleden, waaruit zij inkomsten van enige betekenis hebben, een schadeloosstelling van 40.000 per jaar zullen ontvangen. Neveninkomsten uit arbeid en bedrijf zullen voor de helft van de maximale schadeloosstelling worden afgetrokken, waarbij de aftrek de 15.000 gulden niet zal overschrijden. Dientengevolge resteert een schadeloostelling van ten minste 25.000 gulden. Een bedrag van 5000 gulden aan Een vrachtauto van de fa. De Goederen, houthandel te Lin- schoten, is gistermorgen op de weg AntwerpenBrussel te Meise In botsing gekomen met 'n stilstaande Belgische vrachtwa gen. De bijrijder, de heer Vergeer uit Linschoten, werd gedood. De chauffeur, de heer Van Kempen, werd ernstig gewónd opgenomen in een ziekenhuis te Brussel. Inbrekers hebben bij een groot handel in'diamanten en juwelen te Milwaukee kostbaarheden ter waarde van 200.000 dollar (onge veer 720.000 gulden) geroofd. Bij hun nachtelijke bezoek wisten zij zo omzichtig op te tröüen, dat drie alarmschellen bij de lift, aan de toegangsdeur en aan de kluis niet in werking kwamen. neveninkomsten blijft buiten be schouwing. Vergeleken met de vergoedin gen die parlementsleden in an dere landen ontvangen, valt een maximum van 40.000 gulden niet uit de toon, aldus minister Beer nink. In zijn toelichting merkt de minister op dat, indien de scha deloosstelling een ambtenaren salaris zou zijn geweest, het be drag van 20.000 gulden in '65 tot 24.700 gulden per 1 januari j.l. zou zijn gestegen. Ernst Benda is dinsdag beëdigd als Westduits minister van bin nenlandse zaken. Hij volgt Paul Lilcke op, die vorige week aftrad wegens gebrek aan steun voor zijn voorgenomen kiesrechthervormin gen. Het is nog niet bekend of Ben da, evenals Lticke christen-demo craat, ook zal aandringen op deze hervormingen, die ten doel heb ben een meerderheid voor één partij te doen uitbrengen, waarbij de noodzakelijkheid van nieuwe regeringscoalities wordt uitgeslo ten. Lticke is de eerste minister die uit de thans 16 maanden oude „grote coalitie" van christen democraten en sociaal-democraten in West-Duitsland is getreden. PIRAEUS: Het passagiersschip „Agamemnon", dat herhaaldelijk door de Griekse koninklijke fa milie gebruikt is voor cruises met koninklijke gasten, ligt gekap seisd in de haven hier. De oor zaak van het ongeluk is nog niet bekend al vermoedt men, dat het iets te maken heeft met het plot selinge overtanken van een tank naar een andere. 'MKIilllll door W. GELDOF 23) „O.K. jongens!", gromde hij. „Ik heb het verloren. Maar laten we sportief zijn. Jullie hebben de buit, laat mij dan tenminste vrij uit gaan. Ik zal „Ik zal jou een prop in je mondje stoppen als die niet gauw wordt dichtgehouden!" beloofde Billy, terwijl hij een lap om de wond in zijn arm liet binden. „Jij gaat regelrecht naar de bajes, waar je thuis hoort en je mak kers zullen je heel gauw gezel schap komen houden! Vooruit jongens, ik snak naar een sigaret en naar fatsoenlijk eten en drin ken! Deze schuit is van ons!" „Dat zal dan een korte pret zijn", deelde George mede, „want ze lekt als een mandje. Beneden staat al een voet water". Ieder stormde naar beneden, maar eerst zette Billy de motor af. Na enig zoeken werden twee lekken gevonden. Ze waren ech ter niet groot en omdat ze zich onder in de kajuit bevonden, wa ren ze gemakkelijk bereikbaar. Snel werden ze dicht gestopt met lappen. „En nu hozen!" zei James. „Géén sprake van!" vond Bil ly. „Die schuit zinkt nog lang niet. Eerst eens zien wat voor proviand de heren voor ons mee gebracht hebben. Ik rammel van de honger, kom mee". In het keukentje, dat zich tus sen de kajuit en de slaapruimte bevond, was een overvloed van mondvoorraad aanwezig. Als uit gehongerde golven viel het troepje er op aan. Nog nooit had den doodgewone spijzen zo ge smaakt. Met innig welbehagen werd gegeten en gedronken. Toen er ook sigaretten aan boord ble ken te zijn kende de vreugde geen grenzen. „En nu de grote schoonmaak!" zei Mary beslist. „Ik heb het nooit willen zeggen, maar jullie zien eruit als halve wilden-. Voor wij in Bella Vista zijn, moeten wij, ons eerst grondig opknappen an ders worden yfij doodgewoon als landlopers opgepakt". Een in. dekkajuit hangende spiegel over tuigde de mannen van de waar heid van deze woorden. Met een schaar werden de lange baarden afgeknipt en George die jaren geleden nog mr. Alburn dagelijks geschoren had, zorgde ervoor, dat de rest van de baarden verdween. Met de schaar kortwiekte hij vervolgens de haren van de an deren zo, dat zij er weer wat toon baar uitzagen. Toen het hele ge zelschap zich tenslotte in de aan wezige kledingstukken had ge stoken, had er een ware gedaan teverwisseling plaats gehad, die ieder in lachen deed uitbarsten. Met een schone pleister op zijn arm was Billy al gauw weer de oude. Spoedig stond hij weer ach ter het stuurrad om de richting van Bella Vista te zoeken. Op het dek was het nu een vrolijk feest. De radio speelde opgewekte deuntjes. Het klonk als een sprookje, want in geen vijf maan den hadden de opvarenden andere klanken gehoord dan die van hen zelf en van de natuur, de wind, de zee en de vogels. Het werd een zonnige vaart naar Bella Vista. Er was slechts één incident. Juist toen het hoofd eiland in zicht kwam, werd het jacht ingehaald door een politie- boot. De ge-uniformeerde figu ren waren reeds duidelijk te on derscheiden, toenBilly het scheepje opmerkte. Hij zette de motor af en wachtte tot de poli tie langszij kwam en enterde. Zonder veel omhaal stapten drie gewapende politiemannen aan boord. De oudste liep op Bil ly toe en wees op de geknevelde figuur bij de reddingssloep. „Graag een paar inlichtingen, jongeman! Wdt heeft dat te be tekenen en waarom vaart dit jacht zonder naam? Wie zijn jul lie en hoe komen jullie aan dit schip? En tenslotte wil ik jullie papieren wel eens zien en dit aardige scheepje van onder tot boven bekijken!" „Dat is een hele lijst", mompel de Billy, „maar als jullie een kwartiertje tijd. hebben, kan ik het wel uitleggen". Zonder enig detail over te slaan vertelde hij, hoe ze op Ringelland terecht waren geko men en hoe zij er in geslaagd wa ren in leven te blijven en wat hun belevenissen van de laatste maanden waren. De politiemannen haalden de schouders op. „Er zijn een paar punten in je verhaal, die niet kloppen met de werkelijkheid. Allereerst is de Sea Bird gisteren in Bella Vista aangekomen. Verder „Zie je nu wel, Billy" riep Mary zielsgelukkig. „ïk denk verder dat geen zin nig mens het in zijn hoofd zal halen vier mensen moedwillig aan de hongerdood prijs te geven, want daar komt het toch op neer. Kort en goed, wij zullen dit zaak je uitzoeken. En waar zijn de spullen die jullie zogenaamd op dat stelletje flessentrekkers buit gemaakt hebt?" „Alsjeblieft!" antwoordde James vergenoegd. Wantrouwend nam een der po litiemannen de gore buidel in ontvangst. Maar toen hij het stuk touw verwijderd had en het zeil op de grond uitspreidde, was hij sprakeloos. „Tja", hernam hij, „dat ver klaart "veel, heel veel zelfs". „Mogen wij dan eens weten wat? Dat de heren niet eerlijk aan deze spullen waren gekomen, begrepen wij best. Anders had den ze niet zo wanhopig gezocht naar een plaats waar zij ze ver stoppen konden. Maar wat zijn het voor lui? Komen zij uit Bella Vista? De politie-officier knikte. (Wordt vervolgd.) <83 uw .2.50 gram +'200gramszak VRUCHTEN EITOE&töAÜ il30grarnszal< PAAêeiTOES haip om hal F trakteer u z.el£ eens ÉITOES45W. V. 1*1 Peuriqe. verpakking si Fias-Pramta-cibroen, literblik literblik m I ..schuCies" scribes' ZMPpëTjTüïir anaras-kersen W qardb. perziken zmezuNzejveeR! voor a© peesfcaagen l ri.es zeil' v .o cromk melk pt.ivr frap<*rrr -* )cm ZWAAR' M Grus&iQi' CA. qpp. Ictxedun poreeleire KDP^SCHOTEL UUJ SOLDEN IS IN DC i -=*- Pt?as-SLA&" EEN OAACDET2 fDAAKl etuivoue .O|o veler verzoek. he-bfoevi uiy Lueer kontjndelen op schaal L/eRRUKKEUJK, DIBPVRiee JUO opwarm cbivieee maaitc ome sfagër'biedoaóiri MALoe ijflYl /OQA/O saucLjg) ie.e Beraer op zoom Axèl - Goes-made - ©been loergen.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2