MUM MARY EN DE MARIHUANA GOEDKOPER 1661 Wïmê 199 Kantongerecht te Terneuzen ELKE DA6TERU6 BROOD PRUS-SIAG SS HOEK KRIJGT EEN NIEUW GYMNASTIEKLOKAAL INFILTRATIE VAN AFRIKAANSE NATIONALISTEN IN RH0DESIE Uit Zambia langs de Zambezi Grote Israëlische concentraties aan de Jordaan #DATKDMT 19 potAPPELOAM 8 Smoken 10s?icics 00 PRUSSLAG K WITTEBROOD BRUIN BROOD Snelheidsovertreders Gemeenteraad Goed voor de huid Het gehele jaar door BEJAARDE MAN VERHONGERD Smartegeld Veiligheidsraad in de verpdkb gesneden KRENTE B0LLET36S PEULVRUCHTEN "depRijSSLA6 ZO VOORDELIG CA.PU- CJN6RS BRUINS MÈ BONEN APPELMOES onze slager biedb: 3A0. HERMANS Pagina 2 t)E VRIJE ZEEUW Woensdag 20 maart 1968 Zitting van 19 maart 1968. In de nacht van 9 september zag de jachtopzichter van het Braakmangebied, de heer C. Riemslag, tijdens surveillance om half twee in de nabijheid van de spaarbekkens een licht links en rechts over een klaverveld zwaaien. Hij richtte een licht bundel op het veld en zag een auto zig-zag achter op het per ceel rijden. De jachtopziener sommeerde de auto te stoppen, maar in plaats hiervan nam de wagen met grote snelheid de vlucht en eerst in de Koningin- nepolder, nadat nogmaals een lichtpatroon was afgeschoten, kon de auto tot staan worden gebracht. De inzittende bleek te zijn R. F. P. v. K. te Hontenisse en in zijn auto werden twee hazen en een bijna dode fazant aangetrof fen. Van K. die dinsdagmorgen voor het kantongerecht wegens stroperij terechtstond, ontkende dit. „Er liep een haas over de weg en ik wilde zien, waar die naar toe ging", zei hij. Kantonrechter: „Louter met de belangstelling van een ama- teurbioloog?" Van K. vertelde verder dat hij 's nachts om half twee in de Braakmanpolder twee hazen had gekocht van een persoon die hem benaderde met de vraag: „Me neer. zoekte gij eoms achter een haas?" De officier van justitie mr. Th. Lebret hield een scherp requisi toir, waarin hij stelde dat Van K. in ernstige mate en op on sportieve wijze de jachtwet had overtreden. Deze is ingesteld ter handhaving van een redelijke wildstand. Het snelverkeer en de ter verdelging van onkruid toegepaste chemicaliën doen al genoeg afbreuk aan de wildstand; des te verwerpelijker noemde mr. Lebret de auto-stroperij. De officier vorderde verbeurd verklaring van de in beslag ge nomen auto en zag hierin aanlei ding een lage geldboete te requi- reren, n.l. 150. Mr. Tichelman jr. die Van K. als raadsman bijstond, verwierp de mogelijkheid niet van een ontmoeting met een nachtelijke koopman. De in uitzicht gestelde verbeurdverklaring van de auto noemde hij een krasse maatregel en een al te grote ingreep in de financiën van zijn cliënt. De raadsman wees verder op het feit, dat de ene haas geschoten bleek te zijn, maar dat er bij zijn cliënt geen geweer was ge vonden. „Als er niet is geschoten, heeft v. K. met de auto geprobeerd wild dood te rijden en dat vind ik nog veel erger, antwoordde mr. Lebret. Kantonrechter mr. C. J. M. van Hees wees erop dat verdachte nog een overtreding heeft ge pleegd van soortgelijke aard die nog berecht moet worden. Hij vonniste conform de eis. Vreemde jagers Twee buitenlanders, de Engels man M. W. W. en de Pool L. V., beiden woonachtig in België, stonden terecht omdat laatstge noemde met een jachtgeweer zou hebben gejaagd buiten het jacht gebied op de schorren in de Braakmanpolder. De buit be droeg een fazant. Beide heren werden bijgestaan door een tolk. W. zeide zich niet te hebben gerealiseerd dat in de jachtakte het gebied waar hij zich met zijn vriend bevond, uitgezonderd was. Overigens was hij slechts zijde lings bij de jacht betrokken ge weest en had alleen een der bei de geweren van zijn vriend vastgehouden. Tegen V. eiste de officier 100 boete met verbeurdverklaring van het geweer en ontzetting uit de bevoegdheid tot het jagen voor de tijd van twee jaar. De kantonrechter was van mening dat V. zich te goeder trouw had vergist en veroordeelde hem al leen tot de geëiste boete. De En gelsman werd veroordeeld tot ƒ25 boete. ïjf> 'V-: Bij verstek werd de heer P. V., afkomstig uit Herzeele (B.), overeenkomstig de eis van de of ficier mr. Lebret veroordeeld tot 110 boete wegens te hard rij den binnen de bebouwde kom van Kapellebrug. E. A. A. W. te Hulst had zich te Clinge in de Gravenstraat aan eenzelfde overtreding schuldig gemaakt. De officier stelde vast dat W. met een snelheid van 96 km binnen de bebouwde kom had gereden en nam de zaak wegens recidive hoog op. Hij re- quireerde 150 boete en ontzet ting uit de rijbevoegdheid voor drie maanden. Tegen J. G. R. te Axel die te Kapellebrug te hard had gere den vorderde hij dezelfde straf. De kantonrechter veroordeel de W. tot een boete overeen komstig de eis en R. tot 100 boete. Beiden werden voorwaar delijk tot drie maanden ontzet ting uit de rijbevoegdheid ver oordeeld. Verontwaardigd J. v. L. te Hontenisse kon maar niet begrijpen hoe hij, na drie maal een politieman te zijn ge passeerd, door geen hunner was gewaarschuwd dat een achter licht van zijn vrachtwagen niet brandde, toen hy over de Hul- sterweg reed. Hij was er eerlijk verontwaardigd over. De kan tonrechter halveerde de geëiste boete en veroordeelde v. L. tot 15 gulden. Door de rook „Ik was onwel geworden door de rook", antwoordde W. de G. te Axel op de vraag van de kan tonrechter waarom hij zich in kennelijke staat op de openbare weg had bevonden. „Maar dan toch wel door rook in café's? En niet alleen hier door?" wilde kantonrechter mr. Van Hees weten. De G. werd met een ver maning tot ƒ30 boete ver oordeeld. Boekje J. J. G. M. S, te Vogelwaarde bracht, wat de officier noemde „documentatie uit de kring van vakgenoten" ter tafel om te be wijzen dat het niet verboden is des nachts met een wentelploeg met scherp uitstekende delen over de weg te rijden. S. had dit door een bij hem in dienst zijn de werknemer laten doen; dat deze geen lichtbalken had ge voerd, speelde bij de overtreding geen rol. De voorlichting die het boekje van S. gaf, was niet juist. „U had er dit boekje ook bij moeten kopen", zei kantonrech ter mr. Van Hees terwijl hij hem het wetboek van strafrecht voor hield. De officier vorderde 80 boete. De uitspraak luidde 40. Klein goed J. de B. te Axel was op on voorzichtige wijze met zijn auto uit de Terneuzense straat te Zaamslag naar de Driedijk af geslagen. Het kostte hem 60 boete. W. J. V. te Terneuzen had de voorrangsregels op de provin ciale weg St. AnnaSluiskil bij mistig weer overtreden, 60 boe te, luidde het vonnis. S. H. J. B. te Amsterdam had op de Hulsterweg te Hontenisse een auto ingehaald en was hier door in botsing gekomen met een tegenligger, die zwaar werd be schadigd. De kantonrechter vond dat dit alles wonderbaarlijk goed was afgelopen en veroordeelde B. tot ƒ80 boete. F. G. T. te Hoek was met een tractor met twee aanhangwa gens naar links afgeslagen op 't moment, dat een andere wagen hem dicht was genaderd. Ook hier ontstond een botsing. T. werd met 50 beboet. Eenzelfde fout maakte R. E. v. H. te Oostburg toen hij te Hoek met een landbouwtractor met twee aanhangwagens naar links afsloeg. Een arrestantenwagen met aan het stuur de in het kan tongerecht aanwezige parket wachter A. P. werd hierdoor ge hinderd. Van H. werd bij ver stek tot 95 boete veroordeeld. Twee jongelui, P. M. G. te Vogelwaarde en G. A. v. D. te Terneuzen, hadden met opge voerde bromfietsen gereden. Zij werden beiden veroordeeld tot 60 boete. Kantonrechter plaatsvervanger geïnstalleerd Voordat de openbare strafzit ting van het kantongerecht een aanvang nam, vond de installa tie plaats van mr. A. Veenho- ven, kantonrechter te Middel burg, als plaatsvervangend kan tonrechter te Terneuzen en Oostburg. Mr. C. J. M. van Hees ver richtte de installatie met een hartelijk speechje, waarbij hij een parallel trok met de te Sluis kil de vorige dag geopende brug. „Door deze verbinding komt een dikke streep te staan onder het streven om oost en west nader tot elkaar te brengen. De instal latie van een plaatsvervangend kantonrechter is op zichzelf niet zo belangrijk, maar hopelijk zult U uw taak met liefde vervullen en zult U de Zeeuws-Vlamingen het recht laten wedervaren dat hun toekomt." Mr. Veenhoven herinnerde aan de tijd, ongeveer een eeuw ge leden toen er in Zeeland nog 12 kantongerechten met 12 rech ters bestonden. Deze bezetting is thans ingekrompen tot twee. Hij sprak de hoop uit prettig met de kantons te mogen samenwerken. De gemeenteraad van Hoek toonde zich maandagavond dili gent om tot verbetering van het leefklimaat in de gemeente te ko men door met algemene stemmen te besluiten tot de bouw van een nieuw gymnastieklokaal. De tota le bouwkosten zullen ongeveer ƒ180.000 bedragen. Ais het lo kaal nog dit |aar streefdatum 16 september in gebruik kan worden genomen, draagt het rijk een bedrag van f 28.450 bij. HERPT (N.-B.): By Willem Pul les te Herpt is een kalf met twee koppen geboren, welke bijna nor maal zijn. Het dier heeft twee monden, vier ogen en twee oren. Het neemt normaal voedsel tot zich en kan vermoedelijk in leven blijven, Dank zij de urgentieverklaring die op 8 maart door het ministe rie van onderwijs werd afge geven, kan voor de bouw gere kend worden op deze rijksuitke ring. Hoewel alle leden overtuigd waren van de noodzaak van een nieuw gymnastieklokaal (het oude dat bij de openbare school hoort beantwoordt op geen stuk ken na meer aan de eisen en ver keert in een zeer slechte staat) werden er door wethouder L. J. Jansen enige bedenkingen geop perd wegens de financiële con sequenties. „Maar", antwoordde hem secretaris C. Bernard, „het gymnastieklokaal zal zichzelf be talen; de rijksbijdrage zal n.l. ieder jaar worden uitgekeerd". Wegverbetering Niet zo eensgezind waren de heren over het voorstel de Mo lendijk in het buurtschap de Knol in twee gedeelten te laten verbe teren: dit jaar het gedeelte van de provinciale weg tot voorbij de eerste bocht over een lengte van plus minus 365 m en een breedte van 4 m (kosten ƒ20.000) en in 1969 het overige gedeelte. De to tale kosten worden geraamd op ƒ42.000. De heer P. J. de Kraker was er niet van overtuigd, dat het eerst uit te voeren gedeelte het meest voor verbetering in aan merking kwam. „De gehele weg is overal slecht en ik zou willen Vliegtuigen van de Rhodesische luchtmacht hebben aanvallen uit gevoerd op een grote groep Afri kaanse nationalisten die uit Zam bia is geïnfiltreerd en die te land door politie en militairen langs de rivier de Zambesi wordt achter volgd. Men veronderstelt dat de nationalisten in kano's het Kariba- meer zijn overgestoken. Bii een eerste treffen zijn volgens Rhode sische opgaven elf gueriileros en één Rhodesische militair gedood en is een onbekend aantal nationalis ten gevangen genomen. De groot te van de groep is niet bekendge maakt. De inval schijnt een volledige verrassing voor de autoriteiten ïn Salisbury te zijn. Het afgelopen weekeinde werden met verlof zijn de militairen haastig opgeroepen. Op de schermen in de bioscopen verscheen een oproep voor mili tairen zich naar hun onderdeel te begeven en de militaire politie be zocht openbare vermaakscentra Twee bejaarde broers, die sa men in een woning in het Frie se gehucht Aegum leefden, zijn bewusteloos in de keuken van hun woning aangetroffen. De oudste, Sybolt Huisman (78), is in het Bonifatiushospitaal te Leeuwarden overleden. De toe stand van de jongste, Johannes (72), is redelijk. De twee alleenwonende man nen hadden weinig contact met de buitenwereld. De oudste, die slecht ter been was, werd door de jongste verzorgd, maar deze is waarschijnlijk ziek geweest. De bakker uit een naburig dorp kreeg op zijn herhaald roepen geen gehoor. Hij liep achterom en zag door een raam de twee broers in de keuken liggen. Hij waarschuwde de rijkspolitie die door een raam te forceren, naar binnen is geklommen. Daar wer den de twee mannen op de vloer van de keuken aangetroffen. Per ambulance werden ze naar het ziekenhuis overgebracht. Aanvankelijk dacht men dat de oorzeak kolendampvergifti ging was. Ze bleken echter van honger en uitputting te zijn be zweken. Een 72-jarige Duitser heeft dinsdag zijn eis om smartegeld wegens een hartaanval aan het graf van zijn bij een verkeers ongeluk om het leven gekomen zoon toegewezen gekregen. De schuld van het ongeluk droeg een Amerikaanse militair voor wie de bondsrepubliek in dit ge val aansprakelijk was. Het smartegeld werd bepaald op tweeduizend mark, omdat het hart van de 72-jarige al niet zo best meer was. om de soldaten te waarschuwen. Er zijn -geen aanwijzingen dat Zuidafrikaanse politiemannen die reeds verscheidene maanden in het dal van de Zambesi zijn gestatio neerd ter ondersteuning van de Rhodesische strijdkrachten, bij de opsporing van de gueriileros zijn ingezet. In New York verwachtte men dat de Afrikaanse landen, als de veiligheidsraad bijeenkomt om over de executies in Salisbury te spreken, de inval van de nationa listen zullen gebruiken om pressie op Engeland uit te oefenen om geweld te gebruiken. De Afri kaanse en Aziatische landen heb ben de afgelopen weken al scher pe kritiek op Engeland geuit, om dat de Britse regering er niet in is geslaagd de terechtstelling van vijf Afrikanen te voorkomen. De raad komt bijeen op verzoek van 36 Afrikaanse landen die om drin gende maatregelen, waaronder het gebruik van geweld tegen Rhode- sië hebben gevraagd. Groot-Brit- tannië heeft zich steeds tegen ge weld verzet. zien dat er voor de bewoners van het gehucht de Knol nu ook eens goed in de bus werd gebla zen". De heer D. J. Tollenaar stelde dat er bij de aanbieding van de begroting werd geconstateerd, dat de kaspositie van de gemeen te gunstig is. „Ik vind dit voorstel belache lijk en het is dwaasheid om het verkeer naar een onoverzichte lijke bocht te leiden". Wethou der J. v. d. Peijl zei dat de uit voering in twee fasen ook finan cieel een aantrekkelijke kant had. „Praat me niet te veel over de financiële zijde", zei de heer Tollenaar hierop, „want er wor den kapitalen aan andere zaken gespendeerd die ook niet urgent zijn". Tenslotte werd het voorstel van B. en W. aangenomen met de stemmen van de heren Haak, De Kraker en Tollenaar tegen. Kleuterschool Aangezien het in de bedoeling ligt de neutrale fröbelschool op te heffen, heeft het bestuur van die school aan de gemeente ver zocht over te gaan tot het stich ten van een openbare kleuter school. De school zal bij aanvang van het nieuwe cursusjaar, te weten op 1 augustus, worden ge opend. Op de achtergrond, aldus secretaris Bernard, speelt de ge dachte te komen tot het bouwen van een nieuwe school. De raad verklaarde zich akkoord. Zonder discussie werd beslo ten het meubilair van de gehoor zaal uit te breiden met 35 stoe len, waarvoor een bedrag van 936,25 beschikbaar werd ge steld. De regionale Zeeuws-Vlaamse woningbouwvereniging had be richt gezonden dat voor de te bouwen 24 premiewoningen in de Lovenpolder extra funde- rings- of grondverbetering nood zakelijk is. De extra-kosten hiervoor zijn voorlopig vastgesteld op 52.499. De vereniging verzocht een ga rantie van 95 procent voor een gedeelte der aan te trekken le ning. Ook dit voorstel ontmoette bij de raad geen bezwaar. Aan de heer P. L. Meert werd een perceel bouwterrein in het uitbreidingsplan Oud-Westen- rijkpolder ter grootte van ±375 m2 verkocht voor 18,per m2. Veerdienst van groot belang Besloten werd overeenkomstig het bezwaarschrift van de ge meente Terneuzen bij het provin ciaal bestuur te protesteren tegen de voorgenomen opheffing van de veerdienst TerneuzenHoe- dekenskerke. Met burgemeester A. F. Hanssens waren de leden ervan overtuigd dat deze veer dienst van groot belang voor de Streek is, vooral voor de autoloze gezinnen. Het stukje weg in de St. Hu- brechtstraat dat door de bewo- Jordaanse autoriteiten hebben dinsdagavond hun bezorgdheid uit gedrukt over grote concentraties van Israëlische strijdkrachten aan de Jordaan, zo is uit officiële bron in de Libanese hoofdstad Beiroet vernomen. door W. GELDOF - 13 Het was een misdaad, onder zulke omstandigheden in hulpe loze staat op een onbestuurbaar schip dit echtpaar zomaar achter te laten. Billy hoopte echter, dat Peter en Susan door deze daad zouden terugschrikken en hem niet meer lastig zouden vallen. Ook hoopte hij dat het schip het er goed van af zou brengen. In dat geval zou zijn vader wel een hulpexpeditie uitrusten om hem te redden en voor het overige verwachtte hij, dat er weldra be zoekers van het hoofdeiland zou den komen die genegen zouden zijn hem een lift te geven. In dat geval kon hij hier op Ring-eiland zijn adres achterlaten, zodat de mannen die hem van vader moes ten halen, konden weten waar zij hem moesten zoeken. Onder al deze optimistische gedachten dronk Billy de whisky van Péter Cradford op, die hij zo juist ijverig aan land gebracht had. Toen een uur later George, James en Mary terugkeerden, was de „Seabird" spoorloos ver dwenen en vonden zij een stom dronken Billy in het gras liggen. Hun conclusie was, dat Peter Cradford moeite had gehad met Billy van zich af te schudden en toen dat gebeurd was er snel van door te gaan naar het hoofd eiland. Fraai was dat niet, maar hij zou de volgende dag dan stel lig terugkeren. Zij lieten Billy waar hy was en dekten hem toe met een stuk zeil. De nacht brach ten zy wakende door by de gelos te goederen by de ruïne. Laat in de morgen werd Billy wakker, zo styf als een plank en met een loodzwaar gevoel in-het hoofd. Hy waste zich in het wa ter van de baai en eerst toen be gon het tot hem door te dringen, wat hy de vorige avond gedaan had en in welk een situatie hy zichzelf en de anderen gebracht had. Een klein beetje schuldge voel begon by hem boven te ko men en bereidwillig sleepte hy het iware dekzeil tot by de ruïne. Daar, op een van ruwe stenen gestapelde bank zaten James, George en Mary te slapen. Toen hy gedurende meer dan een uur de ruïne en de omgeving daar van verkend had, keerde hy te rug. Het drietal was intussen wakker geworden. „Als je je nog wat kunt herinneren van giste renavond", zei James zonder enige begroeting, „dan zou je ons verplichten met te vertellen wat er is gebeurd, terwyi wij in de rimboe zaten". „Dat is gauw verteld", geeuw de Billy onverschillig. „Ons Pe tertje is 'm gesmeerd en komt voorlopig niet meer terug". „Onmogelijk!" barstte George Mellison los. „Zoiets doet me neer Cradford niet. Daar had hy trouwens niet eens opdracht toe!" „Ik denk het wel!" loog Billy brutaal. „Wat mijn oude heer met die namaakkapitein bekon- keld heeft, weet ik niet, maar ik denk wel, dat het de bedoeling was, my een poosje hier op te sluiten. Dat jullie daarvan ook het slachtoffer zyn is jammer, maar ik had gisteravond best in de gaten wat Peter van plan was. Daarom bleef ik op de „Seabird" en liet my niet wegsturen. Toen begon Peter mij met whisky te verleiden en zo kreeg hy mij op de walkant en kon hy er tussen uit trekken. Origineel, maar niet leuk". „Ik geloof er niets van!" «ei James. „Wedden, dat de „Sea bird" nog voor de avond terug is met een lading, hout, verf en ge reedschap?" „Dan mag ik je erop wyzen", zei Billy, „dat het zes uur varen i3 naar Bella Vista en dat Peter tje dus weinig tyd heeft om het zo vlug af te werken, inclusief inkopen en laden". „Hü heeft gelyk", zei Mary be slist, „van zyn verhaal geloof ik voorlopig óók geen zier, maar la ten wy eerst tot morgenavond wachten en dan kunnen wy ver der zien. Tot zolang hebben wy in ieder geval genoeg te eten". „Dat betekent dus", conclu deerde James, „dat wü erop moe ten rekenen, dat wy nog eens een nacht in de open lucht moeten doorbrengen; dat ziet er fyn uit". „Dat moet je over een week nog maar eens herhalen", grom de Billy. „Dan zul je. wel geleerd hebben om je aan te passen. Maar als ik je een goede raad mag geven maak je het dan gemak- keiyker dan je het vannacht hebt gehad". Hoe wil je dat aanleggen?" in formeerde James. „Als volgt, waarde heer. Als je niet zorgt voor een goede nachtrust ben je overdag geen knip voor de neus waard. En aan gezien ons het materiaal voor het maken van een goed bed ont breekt, zullen wy ons moeten be helpen met hangmatten. Dit dek zeil is groot genoeg om er vier stuks uit te snyden en touw heb ben wy nog genoeg. Deze spul len hier kunnen wy zolang wel onderbrengen in de ruïne, op een plekje waar het wat beschut ligt. En als jullie dan overmorgen be gint in te zien dat Petertje voor lopig niet meer terugkeert kan ik jullie misschien overhalen tot het bouwen van een definitieve woning of een soort blokhut". Ieder zweeg verbaasd over deze uitbarsting van energie vaa Bil ly, die zich tot dusver op deze reis niet anders had getoond dan als een blok aan het been. Het was in ieder geval een gunstig teken en men volgde zyn raad op. Het oerwoud begon nog geen tien meter achter de ruïne. In enkele uren tyds had men daar een flinke ruimte opengehakt, met uitzondering van de dikste bomen en hieraan werden de hangmatten bevestigd. H^5 was primitief, maar veilig, want op het eiland kwamen geen gevaar- lyke dieren vodr, zelfs geen gif slangen. Billy zaagde een drietal lange dunne boomstammetjes af. Een ervan boog hy rond als een hoepel, nadat hy de bast verwij derd had. De andere twee span de hy tot dubbele bogen, zodat tweemaal de letter S ontstond. Het aldus gevormde S.O.S. sleep te hij op de rotsen naast de baai en hy plaatste de letters zo, dat ze vanuit zee goed zichtbaar wa ren. Bovendien had hy het gele sitohout gekozen, dat goed af stak tegen de gryze rotsen. Zyn werk werd door de anderen met belangstelling gadegeslagen. (Wordt vervolgd.) ners het „slikstraatje" wordt ge noemd, werd door de heer Haak onder de aandacht gebracht. Het straatje zal door de gemeente in behoorlijke staat worden ge bracht, mits de bewoners hier zelf aan meewerken door de varkens hokken en andere gebouwtjes die er staan op te ruimen, zo luidde het antwoord van wethouder Van der Peijl. Tenslotte deelde bur- gemeeser Hanssens mee, dat op korte termijn de riolering van 't Boeregat onderhands zal worden aanbesteed. verpakb cjesnedsn dab is smullenJ KOOM BOTES. rgkget/ulde VCOR pond pond fiffiiBfc SOUaSLANZeNO HET SCHEELT TE UEEU A//EC/PI/C. IN DE PeUS-SUNS lektenen snel klaar grote pot U proeft degööcTreinefcten Rlcwkvoor uw boter Inam een Keus ui e onze visconsetven voor. PR'JS-SLAGPR'JZfeN buk 80KKING..49 W'HARINtónTO ti^SAROIHES^Ö ^haring- 49 pilefe \n qiv.saus Bergen op zoom Sbeen bergen VJiss'mgen Kniddellourg Terneuzen AX6l-*60e8*MAÜ£

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2