PROVINCIAAL NIEUWS Drie jaar strijd om de macht in Syrië ert'n appel! Terugkeer van Morgan de Magiër Verbannen generaal Hafis wacht zijn tijd af snoep verstandig: Terneuzen Breskens Philippine Vlissingen TRIUMPH SCHRIJFMACHINES RUNBERG'S HANDELSBUREAU Oppositie Revanche Recordduik Westduitse matrozen in Polen veroordeeld Zwitserland legt zout op slakkenjagers Plan van generaal Gavin H ef schreef- vliegtuig in West-Duitsland neergestort Nieuw proces tegen negers uit Zuidwest-Afrika Wereldconferentie over apartheid Donderdag 29 febr. 1968 X>E VRIJE ZEEUW Pagina 3 Chef-badmeester naar Eist De heer P. H. W. Weijer, chef badmeester te Terneuzen, is in gelijke funktie benoemd te Eist. Goed spel van „Proloog" Een nagenoeg volle zaal van het Terneuzense concertgebouw heeft plezier beleefd aan het Franse blij spelletje „De grote liefde" van André Roussin, gespeeld door de toneel-werkgroep „Proloog", het jonge en voortvarende Eindhoven- se beroepsgezelschap. Fien Berghegge schitterde in de n??»ve r^1 ven 'evrouw Solange Berger, die argeloos een verhou ding aangaat met de pathetische 40-jarige Romeo Marcel Boisette, met veel emfase op de planken ge zet door Ton van Ötterloo. Rond dit amoureuze tweetal komt de familie Solange in op stand met als sterkste troefspeler zoon Jean-Pierre (Bart Scheepens), die de al eveneens argeloze vader (Leo Beyers) tot tegenactie inspi reert. En dan ziin er nog de ver dienstelijke rollen van Corry Arends als de dochter, van Ilona van Wijk als het dienstmeisje en van Jurg Molenaar, broer van vader, welke laatste tevens een vlotte regie voerde. Inleiding over de mammoetwet Op uitnodiging van de ouder raad voor het openbaar onder wijs en „Volksonderwijs" afde ling Terneuzen hield dr. Brands, inspecteur bij het V.H.M.O., in „De Schakel" een inleiding over de gevolgen van het in werking treden van de mammoetwet per 1 augustus a.s. Dr. Brands gaf een uiteeen- zetting over de huidige situatie in het onderwijs. De bedoeling van de mammoetwet is een zodanige reorganisatie, dat leer lingen gemakkelijker een andere richting kunnen kiezen, zonder te veel tijd te verliezen. Daarom zal in de toekomst meer aan dacht worden besteed aan de leerlingen van de lagere school hetgeen voortaan „basisonder wijs" zal heten om beter te kunnen bepalen welke studie richting een kind dient te kie zen: M.A.V.O.(huidige ulo-op leiding), H.A.V.O., dat gedeelte lijk de tegenwoordige H.B.S. vervangt, atheneum of gymna sium. Na het basisonderwijs komen de leerlingen eerst nog geduren de een jaar- in een „brugklas" om de leraren in de gelegenheid te stellen de leerlingen opnieuw te observeren. Daarna (of tijdens dit eerste jaar) kan overgescha keld worden op een andere stu dierichting. wanneer zou blijken dat de eerst-gekozene niet de juiste is. Bij de verdere studies wordt de kinderen meer vrijheid gegeven in het kiezen van hun vakken (waarbij er natuurlijk een aantal verplicht is, afhanke lijk van de examens die een leerling wenst af te leggen). Tijdens de beantwoording van vragen door een forum, gevormd uit het onderwijs te Terneuzen, werd o.m. opgemerkt, dat in de toekomst niet alleen „de cijfers" zaligmakend zijn. Veel meer zal er op worden gelet hoe een leer ling de stof verwerkt. Voor de aanwezige ouders o.L waren het er veel te weinig was het een instructieve avond. Ned. bond van vervoerspersoneel jaarvergadering met bal De Nederlandse bond van ver voerspersoneel afdeling Terneu zen houdt op vrijdag 1 maart a.s. een jaarvergadering in café „De Vriendschap". Na afloop der officiële gedeel ten zal in samenwerking met de N.V.V.-vrouwenbond een bal worden gegeven. Alle leden met hun echtgenote resp. verloofde zfjn welkom. De vergadering begint om 19.45 uur. Mode-impressies uit Kinky-boetielc Op 15 maart a.s. wordt in „Por- gy and Bess" een show aangebo den onder de titel „impressies uit Kinky-boetiek". Naar men ons verzekerde, belooft deze show een unicum voor Zeeland te worden, zowel wat presentatie als organisatie betreft. Eigen mo dellen en buitenlandse confectie zullen worden geshowd door acht mannequins. Een en ander geschiedt met een passende mu zikale omlijsting van moderne jazz, terwijl in de pauze cabaret wordt geboden. Een gesloten t.v.-circuit zal ervoor zorgen, dat alle belang stellenden overal in de zaal kun nen genieten van al wat er ge bracht wordt. Gemeenteraad besloot na twee jaar optie geen grond te verkopen De gemeenteraad van Breskens heeft zich langdurig bezig gehou den met de vraag, of men al dan niet gunstig moest beslissen op het verzoek van de fa. De Bliek uit Schoondijke om zijn optie op grond aan de Langeweg voor het bouwen van een winkelgalerij te verlengen, De optie bestond r:;ccs "wee jaar. Met algemene s ermr.en werd besloten de optie niet te verlengen. Een andere vaag wss_ef.men m pp bet ver zoek van de heer De Bliek moest ingaan om de grond te verkopen. Wethouder Zegers en de raads leden Carels, Goethals en Luteijn waren van mening dat men ge zien de optie de grond aan De Bliek moest verkopen. Burgemeester Eekhout was een andere mening toegedaan. Een verlenging van de optie zou al leen worden verleend, als er sprake was van overmacht. Hier van is niets gebleken. De heer De Bliek kan de grond kopen als hij een goedgekeurde bouwvergun ning heeft. De firma heeft niet aan de bepalingen van het optie- kontrakt voldaan. Met 7 tegen 4 steihmen werd besloten geen grond aan De Bliek te verkopen. Een krediet van 10.000 werd verleend voor het leggenvan straten en achterpaden in de Violier'enstraat, een verbindings pad tussen de Violierenstraat en Van Zuijenstraat alsmede een klinkerverharding tussen de ga rages in de Zinniastraat. De winkels zullen voor één jaar op vrijdag tot 9 uur geopend zijn. De winkeliersvereniging „Ons Belang" had dit verzocht. Naar aanleiding van het ver slag van de „Jeugdhonk" te Breskens zei de heer Van Schaick het te betreuren, dat dit jeugd werk is stopgezet wegens gebrek aan leiding. Hij vroeg of het mo gelijk was een en ander te com bineren, waarbij zijn gedachten uitgingen naar een sportinstruc- teur voor zwemmen en voetbal len. Breskens heeft een jeugdige bevolking. Op een inwonertal van 3.828 zijn in d,e leeftijd van 024 jaar 1456 jongeren. Wethouder Van der Hooft zei dat het jeugdhonk zou moeten overgaan in een stichting, waar na men in aanmerking kan ko men voor rijkssubsidie. Men zit hier echter vast aan de hervorm-' de kerk. Men moet zich hiervan eerst losmaken. In het uitbreidingsplan West werd aan-de heer Van Pamelen een stuk grond verkocht voor het bouwen van een box. De grootte is 17 m2 voor 39 per m2. Aan de heer G. van Driessche uit Gent werd een perceel grond verkocht op de hoek Grote Kade- Oranjeplein ter grootte van 1220 m2 voor 16,25 per m2. Cadeau voor bejaardencentrum Burgemeester Eekhout heeft tijdens de laatstgehouden raads vergadering gevraagd krediet voor het aankopen van een ge schenk voor het bejaardencen trum „Goedertijd", dat binnen niet al te lange tijd officieel zal worden geopend, te verhogen met 1500,Eerder was al een bedrag van 2500,beschikbaar gesteld. Het bestuur van „Goedertijd" heeft een cadeau uitgezocht dat twee funkties vervuld, n.l. een beeld dat zal worden vervaar digd door de kunstenaar C. Cle ment uit Vught. Het zal op men selijke grootte voorstellen een man en een vrouw die de ge bondenheid uitbeelden, Het wordt vervaardigd uit smeed werk. Wethouder Van der Hooft heeft een schets van het ontwerp laten zien. Met algemene stemmen werd het voorstel van b. en w. goed gekeurd. Arrestaties na inbraak In de nacht van dinsdag op woensdag is voor de zesde maal ingebroken bij de handel in oude metalen Brameha N.V. te Ber gen op Zoom. De buit bestond uit drie vaten bronsdraaisel (in totaal 1300 kg) en 150 kg rood koper. In totaal werd tot dus ver bij het bedrijf voor een waarde van 30 a 40.000 gulden gestolen. Gisternacht hield de gemeentepolitie in Tilburg een auto met twee mannen aan, om dat deze wagen niet voided aan de technische eisen. De mannen werden meegenomen naar het bureau. Zij bleken te ziin A. V. uit Bergen op Zoom en E. M. uit Dordrecht. Tijdens het onder zoek bleek het tweetal koper- draaisel in hun kleding te heb ben. Nadat contact was opgenomen met de recherche in Bergen op Zoom werden de aangehoude nen als verdacht van deze in braak overgegeven aan de recherche in Bergen op Zoom, waar zij werden ingesloten. Raadsvergadering Vrijdagavond komt de gemeen teraad onder voorzitterschap van wnd. burgemeester Van Oote- ghem in openbare zitting bijeen ter behandeling van een elf pun ten tellende agenda. De belangrijkste punten zijn de voorstellen tot vaststelling van het herzien exploitatieplan Noord, de aansluiting van de ge meente op het aardgasnet en de aanbieding van de begroting voor 1968. Verder komen ter tafel voor stellen tot herziening der salaris sen van de gemeente-ambtena ren, verhuur van gemeentegron den en gefneentewoningen en medewerking voor de aanschaf fing van nieuwe leermiddelen van de bijzondere lagere school. Vergadering oorlogsslachtoffers De Nedelandse bond van oor logsslachtoffers zal op zaterdag 2 maart in het Scheldekwartier tè Vlissingen de algemene jaar vergadering houden. Tijdens deze vergadering zullen diverse spre kers het woord voeren. Ook zal aanwezig zijn de commissaris der koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen, die ere-voorzitter is. Des middags is er een ontspan ningsprogramma, hetwelk wordt verzorgd door het miniatuur-ca baret W. de Graaf uit Middel burg. NOORDSTRAAT 78 TERNEUZEN TEL. 01150-2304 Onderzoek naar dood van zuigeling in ziekenhuis De Eindhovensé politie stelt een onderzoek in naar de vrij plotse linge dood van een zuigeling in het Binnenziekenhuis. De baby, de vijf weken oude W. van Cranenbroek uit Budel-Schoot, was zondagmiddag voor het on dergaan van een operatie opgeno men. In verband met deze opera tie kreeg het kindje maandagmor gen kunstmatige voeding, waarin kalium-chloride was opgenomen. Toen ongeveer drie uur later de kleine onverwacht stierf, werd door de dienstdoende geneesheer een onderzoek ingesteld. Daarbij werd ontdekt dat een verpleegster een te grote hoeveelheid kalium- chloride in de infuusvloeistof had gedaan als gevolg van een foutieve omrekening van procenten, milli grammen en kubieke centimeters. De geneesheer-directeur van het Binnenziekenhuis, dr. Meuwese, heeft hierna de politie op de hoog te gesteld. Het lijkje van de baby is in beslag genomen. Hieron is woensdagmorgen sectie verricht. Het onderzoek dat nu in het ge rechtelijk laboratorium in Den Haag wordt verricht, zal enige dagen in beslag nemen. Het extreme „baas"-regime in S.vrië gaat zijn derde jaar in met strijd om te kunnen voortbe staan. In februari 1966 werd pre sident generaal Amin Hafis in een van de bloedigste staatsgre pen die Syrië heeft gekend, door de extreme groep van zijn eigen ,,baas"-partij gevangen genomen. Later wist hij naar Libanon te ontkomen, waar hij nu in bal lingschap leeft. Velen zien in hem de man die Syrië uit het starre politieke isolement zon kunnen verlossen. Hafis schijnt zich echter nog niet in het poli tieke avontuur te willen storten. In de groep, die nu aan het be wind is, tekent zich het volgen de beeld af. Staatspresident Noe- reddin el-Atassi en minister-pre sident Joessif s'Azijin, die mede de leiding hadden van de staats greep van 1966, stellen zich samen te weer tegen een oppo sitie binnen de partij, die hen het vuur aan de schenen legt. De tegenstanders van El-Atassi willen hem vervangen zien door de kortgeleden van zijn ambt ontheven stafchef, generaal Ach- med Sweidani. terwijl s'Azijin zou moeten worden weggewerkt als ambassadeur in Moskou, zo verluidt in Damascus. Atassi lijkt binnen afzienbare tijd te zullen aftreden, maar s'Azijin weet zich nog krachtig te weren. In het grootste geheim zijn inmiddels de nieuwe sterke mannen in het strijdperk getre den: generaal Salach Dsjadid, achter wiens titel van waarne mend algemeen partijsecretaris de invloedrijke functie in Syrië schuil gaat, en minister van defensie generaal Hafis Assad. In het nationaal commando, het centrale partijcomité, wordt druk beraadslaagd voor een rege ringswijziging. Tengevolge van deze spanningen heeft de al eni ge tijd" schijnbaar dode onoositie buiten de partij de kop weer op gestoken. Vooral zijn van belang de met Nasser sympatiserende „Arabische socialistische unie'" en de „Arabische nationalisti sche beweging". Ook de aanhan gers van de uit ballingschap in Beiroet teruggekeerde socialisti sche leider Akram Haurani doen van zich spreken. Uit de uitzen dingen van radio Damascus blijkt duidelijk hoe serieus het regiem deze oppositionele groepen neemt. Voortdurend wordt gewaar schuwd voor een „psychologische gifoorlog van de imperalistische, zionistische propaganda tegen on ze revolutie". Achter deze gebeurtenissen gaat ongetwijfeld een druk van twee kantpn schuil: uit Cairo en uit het eigen bestuursappa raat. De starre houding van de extreme ,,1>aas"-sociaIisten in het Arabisch-Israëlische conflict en het onophoudelijke geroep om een sooedige militaire revanche zijn Cairo al enige tijd onwel gevallig. De Syrische verdachtmakin gen als zou Cairo te zwak tegen Israël optreden, vinden geen bij val. Van binnen uit roeren zich groepen die eisen, dat Syrië uit ziin politiek isolement treedt en zijn politiek met die van de an dere Arabische staten coördi neert in plaats van de andere Arabieren te beschuldigen, afval lig te worden en niet vastbera den genoeg op te treden in het conflict met Israël. De experimentele Amerikaanse duikboot „Deep Quest" is woens dag voor de zuidkust van Califor- nië in de Stille Oceaan afgedaald tot een recorddiepte van circa 2485 meter, daarmee het door haar in januari gevestigde record met ruim 500 meter verbeterend. De dertien meter lange onder zeeër maakte de duik 150 km ten zuidwesten' van San Diego en be reikte de zeebodem om 11,37 uur plaatselijke tijd. Ze was om 7.00 uur onder de waterspiegel ver dwenen. De vier bemanningsleden, die acht uur beneden wilden blij^ ven, lieten over de radio weten dat alles wel aan boord was. Vier Westduitse matrozen 2ijn veroordeeld tot gevangenisslrai- fen variërend van 1 tot 2Va jaar wegens „belastering en vecgui- zing" van de Poolse natie tijdens hun verblijf aan de .wal in de Poolse haven Gdynia. Het communistische Poolse partijorgaan „Trybuna Ludu" schrijft, dat twee van de matro zen hebben gezegd, dat jammer genoeg niet meer Polen in de oorlog zijn gedood. Een matroos had Poolse douaneambtenaren geslagen en hun uniformen ka- potgescheurd. Wanneer de Westduitsers zijn veroordeeld, is niet bekendge maakt. Wel blijkt uit het verslag van de „Trybuna Ludu", dat de Westduitsers afzonderlijk terecht hebben gestaan voor de arron- 1 dissementsrechtbank in Gdynia. De autoriteiten van het Zwit serse kanton Neuchatel hebben de jacht op eetbare slakken aan vergunningen gebonden, om het volledig verdwijnen van de reeds schaarse diertjes te voorkomen. Mochten de bewoners van Neuchatel er desondanks in sla gen met een vergunning de trage delicatesse te vangen, dan volgt de tweede beproeving. Elke jager moet een metalen ring van 3,5 cm doorsnee bij zich hebben en elke slak die door de ring kan glijden, moet van rechtswege weer wor den vrijgelaten om volwassen te kunnen worden. Generaal James Gavin, die Ame rikaans ambasadeur in Frankrijk is geweest, heeft in een woensdag onder de titel „Crisis now" ver schenen boek een plan ontvouwd dat volgens hem op korte termijn een einde aan de oorlog in Viet nam kan maken en de Amerikaan se regering in staat kan stellen zich volledig te wijden aan de grote taak op binnenlands terrein, n.l. de oplossing van de crisis in de negergetto's. In Vietnam, aldus generaal Ga vin, kan er geen overwinnaar zijn, er kunnen alleen maar meer slacht offers vallen. De voormalige am bassadeur acht de volgende maat regelen noodzakelijk: de Ameri kaanse president moet op advies van de senaat een speciale afge vaardigde benoemen die uitslui tend tot taak krijgt een einde aan de oorlog in Vietnam te maken d.m.v. onderhandelingen met Ha noi en het Zuidvietnamese bevrij dingsfront. Voorts moeten de bom bardementen op Noord-Vietnam onmiddellijk worden stopgezet en een plan voor de terugtrekking van de Amerikaanse troepen in Vietnam ten uitvoer worden ge legd. Gavin meent dat de fouten die in deze oorlog zijn gemaakt, niet op het slagveid maar in Washington zijn begaan. Uitbrei ding en verheviging van de bom bardementen op Noord-Vietnam zouden niets bijdragen tot een op lossing van het conflict, doch in tegendeel de Amerikanen nog meer isoleren. Een hefschroefvliegtuig van het Westduitse leger is woens dag op het terrein van een kazerne in Middenwald neerge stort van een hoogte van dertig a veertig meter. Het ongeluk ge beurde kort na de start. Vier van de vijf inzittenden van het toestel zijn om het leven gekomen. De piloot is gewond. Het verongelukte toestel was een Sikorski. Dezelfde dag is ook, in de buurt van Würzburg, een mili tair hefschroefvliegtuig van het type „Alouette- 2" van geringe hoogte neergestort. De piloot werd levensgevaarlijk, de tweede piloot licht gewond. 4.) Aram doet enkele passen de kamer in. Op de ruwhouten tafel staat eetgerei; aan de wanden verscheidene gereedschappen. Niets wijst erop dat de hofstede overijld zou zijn verlaten Juist els Aram de keuken wil binnengaan, voelt hij plotseling 'n puntig .voorwerp in «ijn rug „Handen omhoog, jij insluiper. Als je het waagt naar je zwaard te grijpen, rijg ik je aan dit vlees mes", hoort hij een stem zeggen. Gehoorzaam steekt Aram zijn handen op. „Omdraaien" vervolgt een meis jesstem, „laat je gezicht maar eens «en." Glimlachend draait de jonge ridder zich om en met een ver schrikte uitroep deinst 't boerin netje achteruit. „Heer Aram van Barranca", stottert zij ontsteld. Met een luide schaterlach wuift Aram haar verontschuldigingen van zich af Dan vraagt hij het meisje, ef sii alleen de hofstede bewoont. „Neen, mijn' vader ligt in de bedstede", antwoordt zij, „hij is zwaar ziek." Zij trekt het oude gordijn voor de bedstede weg. In het stro ligt een oude boer met een doodsbleek gelaat en gesloten ogen. OOSTERBEEK: Prins Claus heeft dinsdag een bezoek gebracht aan het bedrijfslaboratorium voor grond- en gewasonderzoék. Be halve het advies de rozenstrui ken in de tuin van kasteel Dra- kensteyn op te ruimen, leverde de op de computer aangesloten printer een afbeelding van Dra- kensteyn. In Zuid-Afrika begint binnen kort een proces tegen acht negers uit zuidwest-Afrika, die zich daar schuldig zouden hebben ge maakt aan „agitatie en terroris me" tegen het Zuidafrikaanse bestuur over dit gebied. De ver dachten zijn afkomstig uit Ovam- boland in het noorden van zuid west-Afrika, waar zes van hen in een oefenkamp voor partizanen militair zouden zijn geschoold. Zoals bekend zijn onlangs voor een Zuidafrikaans hof in Preto ria 30 negers uit zuidwest-Afrika op grond van soortgelijke be schuldigingen tot langdurige ge vangenisstraffen veroordeeld. 19 van hen kregen levenslang, negen 20 jaar en twee 5 jaar. Dit proces lokte vele protesten uit de gehele wereld uit. Bij de veiligheidsraad is een ontwerp resolutie ingediend, waarin met „doeltreffende' maatregelen" wordt gedreigd als Zuid-Afrika de 30 veroordeelden niet vrijlaat. Zowel de veiligheidsraad als de algemene vergadering heeft ver klaard, dat het proces een schen ding betekende van de V.N.-be- sluiten waarin aan Zuid-Afrika het mandaat over zuidwest- Afrika werd ontnomen. De minister van buitenlandse zaken van Ivoorkust, Arsene As souan Usher, heeft een wereld conferentie over de kwestie van de apartheid voorgesteld. De minister zei op een pers conferentie. dat alle landen die moreel dat stelsel afkeuren, zou den moeten zoeken naar de oor zaken ervan en naar methoden om er een eind aan te maken. „Zuid-Afrika moet begrijpen, dat het in zijn belang is met de Afri kanen tot overeenstemming te komen", aldus de minister. „Het heeft vandaag nog de macht, maar wie weet wat er over tien ->f twintig jaar van de staten zal zijn geworden, die het zwarte continent vormen?" AANVARING IN ANTWERPS HAVENGEBIED In het Antwerpse havenge bied ter hoogte van de Za.nd- vlietsluis is dinsdagavond het 10.600 ton metende Pakistaanse schip „Mansoor" in aanvaring gekomen met het 5300 ton meten de Braziliaanse schip „Parana- gua". De „Paranagua" liep een gat van drie meter boven de water lijn op en werd vastgezet op de Noordballastplaat, waar men on middellijk is begonnen met het lossen van een deel der lading. Woensdagavond werd gemeld dat het Braziliaanse vrachtschip „Paranagua" zich in zinkende toestand bevond. Het 5804 brt. metende schip was lekgeslagen door de aanvaring met de Paki staanse supertanker „Manshorn", die inmiddels zijn reis heeft voortgezet. De lading van de „Paranagua", bestaande uit stuk goed, was reeds voor driekwart weggedreven, „LAAT ANDEREN WERKEN EN TOBBEN" (LAWET) Een 51-jarige Nederlander, H. de G., is dinsdag in Antwerpen bij verstek veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf en 140 gulden boete op beschuldiging van valsheid, in geschrifte en bedriegelijke bankbreuk, zo be richtte woensdagochtend de Bel gische pers. De man heeft zich bezigge houden met arbeidsbemiddeling voor Nederlandse bouwvakkers in België en Belgische arbeiders voor de Rotterdamse haven, waarbij hij slechts een deel van de lonen doorbetaalde aan zijn arbeiders. Een van* de maat schappijen die hij oprichtte om zijn activiteiten onder te bren gen, heette „Lawet" (Laat ande ren werken en tobben), aldus deze berichten. Eind 1965 begon de Belgische dienst voor de sociale verzeke ringen een onderzoek, aangezien voor de arbeiders geen premies werden betaald. Bij dit onder zoek kwamen meer knoeierijen aan het licht, maar toen men de verdachte wilde arresteren, bleek hij naar Nederland te zijn uitge weken. Hij werd vorig jaar in Den Bosch aangehouden, maar later voorlopig weer in vrijheid gesteld. V ertrouwens votum voor Canadese regering De liberale Canadese minder heidsregering van premier Les ter Pearson heeft woensdag van het parlement het vertrouwens votum gekregen, waarom zij had gevraagd na haar nederlaag in een belangrijke belastingkwestie op 19 februari. Een desbetreffen de motie werd aanvaard met 138 tegen 119 stemmen. Paerson kreeg de volle steun van zijn partijfractie plus de verwachte steun van acht afge vaardigden van de kredietpartij. Twee oppositieleden onthielden zich van stemmen. De regering had de vertrouwens kwestie gesteld nadat een wets ontwerp inzake verhoging van de inkomstenbelasting met vijf pro cent, met 84 tegen 82 stemmen was verworpen. Pearson, die 70 jaar ts, heeft de wens te kennen gegeven tot aftreden. Een partij conventie moet ia april een op- volger aanwijzen, t

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 3