Amerikanen raakten Russisch schip in Haiphong J. A. BI ESBROECK FORTUNA Voor de zondag KERKDIENSTEN GESLOTEN Boekhandel Pagina 2 DE VRIJE ZEEU'W Zaterdag 6 januari 1968 Thieu blijft onderhandelingen met N.L.F. afwijzen VROUW DIE HAAR KINDEREN DOODDE WIL BOETEN BRAND IN HOENKOOP Amerikaans rapport: Vietcongterreur neemt toe New York Times over kansen op vredes besprekingen REHABILITATIE VAN GEHANDICAPTEN VERZENDING ZEEPOST Geen licht in moordzaak Olst Verkoop van kleuren-t.v. valt tegen VAN DE Engelse bisschop Rudderhan: alleen r.k. priesters preken in de r.k. kerken Agenda Onze succes-verkoop aan netto-prijzen SETTLER (schrijfmachine met tas en frictieknop) SETTLER SETTLER gaat door 149,- 189,- 285,- TREINONGELUK IN ENGELAND IN TWEESTRIJD De Sowjet-Unie heeft bij de Verenigde Staten geprotesteerd tegen een aanval door Ameri kaanse bommenwerpers op het Russische schip „Pereslavi-Zal- esski" (3726 ton) donderdag in de Noord Vietnamese haven Hai phong. Volgens het protest dat door de Russische ambassadeur in Washington is overhandigd, lag het schip te lossen in Hai phong toen het tijdens een lucht aanval werd getroffen en ernstig werd beschadigd, zo meldt radio- Moskou. In de nota wordt geen melding van slachtoffers ge maakt. De Sowjet-Unie eist maatrege len om de veiligheid van Russi sche schepen op weg naar of in Vietnam te garanderen „de vol ledige verantwoordelijkheid voor het incident ligt bij de regering van de Verenigde Staten". Het persbureau „Tass" meldde later dat de bom het schip niet direct had geraakt maar een bar kas die langszij lag. Tengevolge van de explosie zijn de pijpleidin gen in de machinekamer van de „Pereslavl-Zalesski" ontzet en zijn er gaten in de romp geslagen. Er vielen geen slachtoffers onder de 41 bemanningsleden. Volgens de gezagvoerder, kapittein Boris Tsvetskov, waren zeven bommen op 'n afstand van 10 tot 20 meter van zijn schip terechtgekomen. Een achtste, met vertraagde ont steking, kwam op de barkas te recht die later zonk. In de Russische nota wordt ge zegd dat „dringende en doel matige maatregelen zullen wor den genomen om herhaling van dergelijke incidenten te voor komen". Het was de derde maal dat de Sowjet-Unie protesteerde tegen de aanval op een Russisch schip in of bij Noord-Vietnam. De Amerikaanse luchtmacht heeft, naar in Saigon is meege deeld, donderdag zowel Hanoi als 'Haiphong gebombardeerd en tevens een spoor- en verkeers- brug te Lang Son. maar 20 km van de Chinese grens, bestookt. Ruim 20 km ten noordwesten van Saigon zijn donderdag vier Amerikaanse infanteristen om gekomen en 21 gewond toen enige vliegtuigen bij vergissing bommen boven hen afwierpen. President Thieu van Zuid-Viet- nam heeft vrijdag opnieuw on derhandelingen met het natio nale bevrijdingsfront afgewezen. „Ik ga alleen met een vertegen woordiger van het front aan één tafel zitten als deze deel uitmaakt van de delegatie van Hanoi", zo verklaarde hij in antwoord op vragen. Thieu deelde voorts mee dat zijn regering zich het „recht van achtervolging" tot in Cambodja voorbehoudt voor het geval een dergelijke aktie noodzakelijk zou z(jn voor de veiligheid van de Zuidvietnamese troepen tijdens een operatie aan de grens. De president sprak in Thoe Doec, 10 km ten noorden van Sai gon. Ook voor een coalitiere gering met het bevrijdingsfront voelde hij niets. „De communis ten komen nu met het denkbeeld van een coalitieregering op de proppen. In 1965 deden zij dat ook al en wezen wij het af. Wij en onze bondgenoten zijn het op dit punt eens. Er valt vandaag evenals gisteren onmogelijk over een coalitie met het front te den- De 37-jarige huisvrouw W. O. O. K. uit Millingen, die bij von nis van de rechtbank te Arnhem na ontslag van rechtsvervolging ter beschikking van de regering is gesteld, teneinde haar te doen opnemen in een krankzinnigen gesticht, heeft tegen dit vonnis hoger beroep aangetekend. Ze heeft achter gesloten deuren te recht gestaan wegens het doden van haar vijf kinderen met be hulp van een bijl. De vrouw komt tegen het vonnis in verzet, om dat ze niet als krankzinnig wenst te worden beschouwd. Ze wil boeten voor haar wanhoopsdaad. In de nacht van donderdag op vrijdag omstreeks drie uur is brand uitgebroken in de loodsen van het zand-, grind- en trans portbedrijf van de gebroeders Van Dam aan de Utrechtse straatweg te Hoenkoop bij Oude water. Een voorbijrijdende vrachtautochauffeur sloeg alarm. Men wist nog een vrachtauto en wat materiaal uit de loodsen te redden. Twee van de houten loodsen werden door het vuur vernield en de derde werd zwaar bescha digd. Een vlak naast het bedrijf staande woning kon door de brandweer worden behouden. De schade aan loodsen en ma- ieel, waaronder een vracht- o. valt nog niet te schatten, bedrijf is verzekerd. ken", zei hij. Thieu zei daaren tegen wel bereid te zijn „elk mo ment" met Hanoi te gaan praten. De vietcong-terreur is in 1967 verdubbeld in vergelijking tot het daaraan voorafgaande jaar, zo schreef de Amerikaanse plaats vervangend ambassadeur in Sai gon, Robert Komer, vrijdag in een rapport. Volgens het rapport werden in 1967 3820 Zuidvietnamese bur gers door de vietcong vermoord tegen 1618 in 1966. De ergste maand was december toen 584 burgers werden gedood, van wie 200 bij de aktie tegen Dak Son waar de tegenstander vlammen werpers en granaten gebruikte. Volgens de Amerikaanse ambas sade zijn voor regeringsfunktio- narissen, zoals politiemannen en leden van het revolutionaire ont wikkelingskader (deze zijn door gaans bewapend) het doel van de vietcong. Volgens het rapport van Komer doet de „toegenomen vietcongter reur veronderstellen dat de vijand wanhopiger wordt. Hij is militair gezien aan de verliezen de hand terwijl de druk van de bondgenoten stijgt". Het rapport zegt voorts dat ook de ontvoering door de vietcong stijgt, n.l. van 3507 gevallen in 1966 tot 5368 in 1967. De New York Times schreef vrijdag dat er weinig twijfel over bestaat dat nu besprekingen tus sen de Verenigde Staten en Noord- Vietnam kunnen beginnen, als de regering-Johnson dat wenst, maar dat „men er onmogelijk zeker van kan zijn of besprekingen vrucht baar zullen zijn". Op 29 september in San Antonio is de president Hanoi een eind- weegs tegemoet gekomen toen hij zei dat de Verenigde Staten alle lucht- en vlootbombardementen op Noord-Vietnam zullen staken als dit prompt tot produktieve bespre kingen zou leiden. De eis van de president dat staken van de bom bardementen tot „prompte" en „produktieve" besprekingen zou den leiden is redelijk, aldus het blad, maar men kan onmogelijk weten of besprekingen vruchtbaar zullen zijn voor zij beginnen. Zelfs overeenstemming over een agenda maakt dat niet zeker. Nu Hanoi gezegd zou hebben dat het „wil" spreken, rijst de vraag of de regering-Johnson op dit ogenblik besprekingen wil begin nen. Als dat zo is kan er niet lan ger ernstig aan worden getwijfeld dat zij kunnen beginnen. Volgens de New York Times is de regering verdeeld. Sommigen zouden geloven dat de politieke en militaire toestand kan worden ver sterkt door te wachten of dat zelfs een militaire overwinning kan wor den behaald. Anderen menen dat het komende half jaar of jaar geen verandering in de toestand is te De Nederlandse sociale werk ster mej. H. H. Post heeft don derdag een onderhoud gehad met de secretris-generaal van het Indonesische ministerie voor sociale zaken, mevrouw Roesiah Sardjono, over rehabilitatie van gehandicapten en mogelijke samenwerking op dit gebied tus sen Nederland en Indonesië. Mej. Post is vice-directrice van de Nederlandse centrale vereniging voor bevordering van rehabilita tie. Zij is op 30 december in Dja karta aangekomen voor een be zoek van drie maanden op uit nodiging van het Indonesische ministerie voor sociale zaken. In deze maanden zal zij een studie maken van wat er in Indonesië op dit gebied wordt gedaan, ad viezen verlenen en maatregelen voor komende samenwerking tussen beide landen bevorderen. Met'de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn be zorgd, staan tussen haakjes ach ter de naam van het schip ver meld. Argentinië: ms. „Cap San Lorenzo" 9-1 Australië: ms. „Tungus" 10-1 Brazilië: ms. „Cap San Lorenzo" 9-1 Chili: ms. „Cd de Armenia" 10-1 Kenya, Oeganda: ms. „Hermiston" 7-1 Ned. Antillen: ms. „Ladon" 10-1 Nieu w-Zeeland: ms. „Kina" 8-1 Suriname: ms. „Palamedes" 9-1 Verenigde Staten van Amerika: ms. „Atlantic Saga" 10-1 Zuid-Afrika (Rep.) m.i.v. Zuid- West-Afrika: ms. „Simonskerk" 10-1 Inlichting betreffende de ver zendingsdata vanpostpakketten geven de postkantoren. verwachten die de Amerikaanse onderhandelingspositie zou ver sterken en dat het ogenblik nu het gunstigst is. „Naar onze mening is voor pre sident Johnson duidelijk het tijd stip aangêbroken om een stap te doen in de richting van open be sprekingen. Een staken van de bombardementen is het begin", aldus de New York Times. Er is nog geen enkèle aanwij zing omtrent de dader van de op 26 november in Olst gepleegde moord op de graanhandelaar A. Boks. Het onderzoek van het 30- tal bij de politie ingekomen tips in verband met de moord heeft niets opgeleverd en de politie geen enkele aanduiding gegeven dat de Utrechtenaar Van Z. bij déze zaak betrokken zou zijn. Een ploeg van tien man is intensief bezig met het nagaan van lijnen die nog lang niet doodgelopen zijn, maar er is helaas omtrent deze moord nog niets gevonden dat enige publikatie wettigt, al dus verklaarde overste A. W. de Vrieze van de rijkspolitie te Zwolle vrijdagavond in het po litiebureau te Deventer, waar hij de pers te woord stond. Het on derzoek heeft er wel toe bijge dragen dat een grote reeks inbra ken in west-Overijssel, op de Oost-Veluwe en de Gelderse Achterhoek werden opgehelderd. Terwijl de verkoop van zwart wit tv-toestellen zich in een rede lijk tempo weet te handhaven, blijkt de verkoop van kleuren tv- toestellen beneden de verwachtin gen te blijven. Over het totale aantal kleuren tv-toestellen, dat in ons land is verkocht, ontbreken alle gegevens. De P. T. T. noch de N. T. S. heeft enig inzicht in het aantal kijkers, dat de uitzendingen in kleur kan volgen. Philips verstrekt geen ge gevens over het aantal verkochte apparaten en ook de Nederlandse vereniging van radio- en televisie handelaren (N. V. R. D.) heeft geen concrete cijfers over de verkoop van kleuren tv-toestellen. Een woordvoerder van deze organi satie kon echter mededelen, dat de verkoop van zwart-wit toestellen nog een aardige omvang heeft en eigenlijk meevalt, maar dat die van de kleuren tv-toestellen beneden de verwachtingen is gebleven. Hij bevestigde in grote lijnen 't beeld, dat door grote detaillisten wordt geschetst: aanvankelijk na de introductie van de kleurentele visie tijdens de Firato van het af gelopen jaar, kon van een goede verkoop van kleuren tv-toestellen worden gesproken. De verkoop is daarna echter rustig geworden en vooral de laatste tijd is de afzet sterk gedaald. Wat opvalt, is dat de kleuren televisietoestellen weinig door ionge mensen worden aangeschaft. Het zijn meest bejaarden, die tot de aankoop van zo'n toestel over gaan. MAANDAG 8 JANUARI wegens inventarisatie Noordstraat 57 TERNEUZEN In Engeland hebben 200 rooms- katholieke priesters een verbod opgelegd gekregen om voorgan gers van andere gezindten in hun kerken te laten preken. Het ver bod donderdag uitgevaardigd door de bisschop van Clifton, de 68-jarige dr. Joseph Rudderhan geldt voor priesters in drie graafschappen in het zuidwesten van het land. Uitnodiging van leden van andere christelijke kerkgenootschappen om in r.-k. kerken te komen preken kwam de bisschop als zinloos voor. „Wat zij te zeggen hebben kan ook door elk van onze eigen pries ters worden gezegd", schreef hij in een circulaire. Het Vaticaan staat een uitwis seling als waartegen de bisschop gekant is, toe maar laat de uit eindelijke goedkeuring over aan de bisschoppen. Dr. Rudderhans beslissing werd donderdag door het interkerkelijke tijdschrift „Contact" bestempeld als „haast rampzalig". ZATERDAG 6 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Zeven gouden mannen". Zuidersportpark, 2.45 uur: Tem. Boys—SVV '54. ZONDAG 7 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 en 8 uur „Zeven gouden mannen"; 5 uur: „Geissel des Fleisches". MAANDAG 8 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Geissel des Fleisches". DINSDAG 9 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Geissel des Fleisches". BENTUBEKEERD? „En als gij eenmaal tot be kering gekomen zijt." Lucas 22 32 „Bent u bekeerd?" Er zijn mensen die menen dit aan elkaar te moeten vragen, zo maar regel recht. Er kan in die vraag een groot misverstand zitten. Was Petrus bekeerd, toen hij gehoorzaamde aan Jezus' roep: „Volg Mij"? Ja toch, dat was het grote, beslissende moment in zijn leven: voortaan met Jezus. Daarvóór en daarna. Handelde Petrus als een be keerde mens, toen hij bij de scheurende netten, i-iep: „Here, ga uit van mij, want ik ben een zondig mens"? Dat is toch dui delijk, een kenmerk van beke ring is zondenbesef. En zijn belijdenis: „Gij zijt de Christus", is dat geen bewijs? Een bekeerde is een belijder. Het is met Petrus wel in orde, vindt u niet? Maar Jezus denkt er anders over. „Als gij eenmaal bekeerd zult zijn". Dus het moet nog gebeuren. Petrus staat vlak voor een diepe val en hij wil het niet geloven. Petrus heeft meer vertrouwen in zijn bekering dan in zijn Heer. Dat is het gevaar van „bent-u- bekeerd?" Het wekt de illusie van klaar. af. Een bekeerde is nooit klaar, zolang hij leeft. Bekering is niet één belangrijk punt, vergeet dat nooit, want u zult het nodig heb ben. Maar dat ene moment moet, op de een of andere manier, tel kens herhaald worden. Zodat de bekering zichtbaar wordt, in een stijgende en dalende lijn. Uit: „Hij sprak en ik hoorde. (met tas, frictieknop, rood/zwart lint, volledige automatische tabulator) (semi-kantoormachine NU voor iedereen een schrijfmachine a) met garantie b) met gratis onderhoud c) service bij 24 dealers in Nederland Diverse bekende merken in de prijsklasse van 155.188. Ook verzorgen wij o.a. de levering van: 195— en 225— ADDO-X telmachine GISPEN Kantoormeubelen KANTOORMACHINEHANDEL STENCIL- en LICHTDRUKWERK GENTSESTRAAT 23—25 - HULST - TELEFOON 01140—2080 DE GEHELE ZATERDAG GEOPEND In de buurt van Birmingham zijn gisteren twee passagierstrei- nen in botsing gekomen, 27 pas sagiers werden licht gewond. Ter hoogte van de afslag Loenen op de rijksweg Amsterdam- Utrecht, heeft de gladheid deze grote trekker met oplegger in zijn macht gekregen. Het gevaar te is van de weg gegleden en bijna tien meter lager terecht gekomen. ZONDAG 7 JANUARI 1968 OOST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. P. J. Pennings (10.30 uur H. Doop). Hoek: 9 en 10.45 uur Ds. P. A. van der Vlugt, van Terneuzen. Hontenisse: 9 uur Ds. W. J. van Meeuwen te Hoek. Hulst: 10.30 uur Ds. W. J. van Meeuwen te Hoek. Sluiskil: 9.30 en 11 uur Ds. De Knijff, van Gent; 19.30 uur Zang- dienst. 41) „Geneer je niet, Schele, noem de dingen maar bij hun naam, dat wordt veel te weinig gedaan in deze wereld en ze hebben hem er toch voor gekregen. De mis daad dus, ga verder". „Nou... vind jij de misdaad dan zo mooi?" „Mooi, Schele'? Als jij straks overboord valt, dan vraag je je ook niet af, of je het water in dit prutslootje zo mooi vindt; dan zwem je om boven te blijven, dan vecht je voor je eigen behoud". „Je wilt zeggen?" aarzelde de nachtwaker. „Ik wil zeggen, dat het leven op deze wereld aan elkaar hangt van leugen en oplichting, van be drog en zwendel, van misdaad in alle mogelijke schakeringen; ver boden oogluikend toegestane gesanctionneerde en zelfs toege juichte misdaad, maarmis daad, hoe je het ook bekijkt; en in dit leven zijn wij, bij onze ge boorte, gevallen zonder onze schuld, zoals jij straks, bujten je schuld, van mijn loopplank af in dit modderslootje valt en „Zeg er es!" protesteerde Guus. „Als voorbeeld, Schele, alleen als voorbeeld, begrijp me goed. En in het slootje van de misdaad, dat dit leven is, moeten wij ook zwemmen, zwemmen, man, als razenden, om je eigen vege lijf te redden, om boven te blijven en niet te verzuipen. Vat je wat ik bedoel?" Guus schommelde zijn koud ■geworden koffie en tuurde pein zend naar de prut, die bij elke schommelbeweging tegen de kan ten van de mok bleef kleven. „Ja zo'n beetje voel ik wel wat je bedoelt. aarzelde hij, „maar.eh. dan is het toch niet per sé nodig, dat je zelf ook aan die misdaad meedoet?" „O, dacht je dat? Kijk eens, Schele, we doen er allemaal aan mee. De een meer, de ander min der. De een bewust, de ander on bewust. De een vrijwillig en graag en de ander gedwongen en met tegenzin. Maar mee doen we allemaal, of we willen of niet". „Nou tippel je me te hard van stapel, Sjors", weerstreefde Guus, in zijn eerlijk nachtwa- kershart getroffen, „neem mij nou bij de kop, hè? Neem mij nou. Ik zou niet weten, op welke ma nier ik meedoe aan de misdaad!" „Dan zal ik je daarvan een klein voorbeeldje geven, Schele, een heel klein en eenvoudig voor beeldje. Een fantasietje, maar ik laat het aan jouw intelligentie over om verder te denken", her nam Sjors. „Stel, dat ik een kraak zet. Geen kleintje, maar een flinke, zoiets, van een paar ton. Stel, dat de prinsemerij er niet achter kan komen, wie er zo link is geweest. S(éiv ik; koop een huis in een sjieke buurt en ik leef deur als een rijke meneer. Rijk en ge zien, dat gaat samen; daarmee ben je het eens, niet? Goed. Op een keer komen er een paar jon gens van de vlakte, die het niet langer kunnen aanzien, dat ik zo lekker leef, en die willen mij wat lichter maken. Ze willen mijn duiten gappen; let wel, Schele, de duiten die ik met die kraak, door misdaad dus, in mijn bezit heb gekregen. Volg je me, Schele?" „Op de voet". „Goed. Maar terwijl die linke jongens bezig zijn mijn deur te forceren, komt daar juist een. jij mag raaien, Schele.... pre cies, daar komt een nachtwaker aan. En wat doet die nachtwa ker?" „Nou ja". „Niks nou ja. Hij slaat alarm, want het is zijn beroep, het is zijn plicht, hij wordt er voor be taald te waken over het bezit van zijn medemensen, ongeacht of dat bezit is verkregen door hard werken, door beursspeculaties, door aandelen in de oorlogsin dustrie,. of door een doodgewone, ordinaire kraak! En laten we die plichtsgetrouwe nachtwaker nou voor de lol eens Guus Meyeringh noemen.... wat Sjors kneep zijn borstelige wenkbrauwen ver over zijn ogen en keek, met een stille pretglans op zijn gezicht, naar zijn kenne lijk in het nauw gedreven neef Guus, die zwijgend op zijn hoofd zat te krabben. „Nou, wat heb je daarop te zeg gen?" vroeg hij uitdagend, toen het zwijgen hleef duren, en hij zoog en blies aan en in zijn zwart- ge'v ode pijpje, dat reutelde en i-!..'. -i v.i r.«.-bolde als een oude water- en vuurbaas met ast matische bronchitis. „Ja. weifelde de nachtwa ker„ja.als je het zo be kijkt.... maar op zo'n manier zijn we allemaal Sjors priemde met de steel van zijn pijp in de richting van zijn neef. „Precies maar, daar wilde ik je hebben! Op zo'n manier zijn we allemaalslachtoffer. De een zowel als de ander, slachtoffer! En nou gaat het er mij maar om, of je tegen dat slachtofferschap ja of nee zegt, of je het bewust aanvaardt of dat je het lijdelijk ondergaat. En dan mag je van mij weten, Schele, dat ik ja heb gezegd, dat ik het aanvaard heb en dat ik er van maak wat er voor mijzelf van te maken valt. Toen ik overboord duikelde, bij mijn geboorte, ben ik meteen gaan zwemmen, hopsa, tegen de grote golven in, om boven te blijven, snap je, om zelf boven te blijven, niet om met een ander op mijn rug te blijven zwemmen, ik on der en hij boven". Guus grinnikte opeens. „Wacht even", zei hij, „nou ge loof ik toch, dat ik je vast heb, Sjors. Over dat zwemmen en dat vechten om boven te blijven, om je vege lijf te redden. Nou nog even terug naar die miljoenen. Als je die hebt, hè, nou, dan hoef je niet meer uit alle macht te zwemmen met het gevaar toch eens door een grote golf verzwol gen te worden, want dan blijf je vanzelf hoven! Nou jij weer!" (Wordt vervolgd.) Terneuzen: Grote kerk; 10 uur Ds. J. Scholten. (H. Doop). Goede Herderkerk: 10 uur Ds. J. A. Poelman; 7 uur n.m. Ds. P. A. v. d. Vlugt. Zaamslag: 10.30 uur Ds. H. J. Ruis, van Sluiskil; 4.00 uur Wika Van Maurik: Jeugddienst. Othene: 7 uur Ds. G. F. H. Kei ling, van Biervliet. GEREF. KERK Hoek; 10 en 2.30 uur Ds. Dragt, van Tilburg. Sas van Gent; 19 uur Ds. Berger. Terneuzen: Noordstraat: 10 en 16.30 uur Ds. Gispen, voorberei ding Heilig Avondmaal. Mozarthof: 9.30 uur Ds. Berger, voorbereiding Heilig Avondmaal. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 uur Ds. A. Kuiper (bev. ambtsdragers en voorbereiding Heilig Avondmaal). Hoek: 10 en 14 30 uur Ds. H. M. Ohmann Zaamslag: 9.30 en 14.30 uur Ds. A. C. Haitsma. Zoutespui: 10 en 14.30 uur Ds. J. v. d. Wielen. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds P. Sneep. GEREF. GEMEENTE Hoek: 9.30 en 14 uur Leesdienst Terneuzen (Vlooswljkstraat): 9.3(1, 14 en 18 uur Ds. J. Pannekock'. GEREF. GEMEENTE (Syn,) Axel: 10 en 3 uur Student De Boer. van Ridderkerk. Terneuzen: Frans Halslaan: 10 en 3 uur Leesdienst; 7 uur Student De Boer van Ridderkerk. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur D«. A. de Reuver. VOLLE EV«Vwnr DF.MEF.NTP „FILADELFTA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): IC uur Samenkomst: 20.30 uur Bid atond. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 uur Broeder W. van Riet, van Middelburg: 17 Uur Broeder Moens, van Goes. ROOMS-KATHOLIEKE KF.RK 4xel: 8.15. 9 30 en 11 uur H Mi» Hinge: 7. 8.30 en 10 uur H. Mis Hoek: H Kruiskerk: 9 30 uur H Mis. Hulst: 8, 10. 11 30 en 19 uur H. Mis. Phiünnine: 7 30 en 10 uur H. Mis: 14.30 uur Lof, Sas van Gent: 8, 9.30, 11 en 17 uur H. Mis. Sluiskil: 7.30, 9 en 10.45 uur H. Mis. Terneuzen: H. Willibrorduskerk: 8 en 10.30 uurH. Mis. Triniteitskerk: 9, 11 en 17 uur H. Mis. '■nn-jetraat: 10 uurH. Mis. Zuiddorpe: 7.30 en 10 uur H. Mi» Westdorpe: 7.30 en 10 uur H Mis WEST ZF.F.UWS-VLAANDFRFiv NF.D. HFRV. KFRK Aardenburg: 10.30 uur Ds. H. Fa- ber. Biervliet: 10 uur Herbevestiging ambtsdragers. Breskens: 10 uur Ds. T. Rinkema, van Middelburg. (Bevestiging ambtsdragers(sters). Cadzand: 9.30 uur Ds. W. C. Luu-' ring (Bevestiging Kerkeraads- Ieden). Groede: 9.30 uur Ds. H. W. Door- nink; 11 uur Zondagsschool. Hoofdplaat: 10 uur Ds. H. J. Be geer. (Bevestiging amhtsd-ager-f Nieuwvliet: 11 uur Ds. H. W, Doornink. (Bevestiging ambts dragers). Oostbure: 9.30 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Retranchement: 10.45 uur Ds W. C. Luuring. Schoondijke: 10 uur Ds, P. A. L. Brinkman. (Na de dienst ver kiezing van ambtsdragers in het Jeugdgebouw). St. Anna ter Muiden: II uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Ds: H. Faber. Sluis: 9 30 uur Ds. C. Balk. Waterlandkerkje: Geen opgave ontvangen. IJzendiike: 10.30 uur.Ds. J. G. U. van Hoogstraten. Zuidzande: 10 uur Mej. Da. H.- R. de Neeling.

de Vrije Zeeuw | 1968 | | pagina 2