i Zaterdag 30 december 1967 DE VRIJE ZEEUW 3 Boven: Zaamslag ontving op 18 janu ari zijn nieuwe burgemeester. Daaronder: Op zaterdag 4 februari over handigde burgemeester Den Boer de sleutel van de gemeente Sas van Gent aan Prins Carnaval. 9 Op 8 september opende me vrouw G. van AartsenStap te Axel het bejaardentehuis ,,De Vurssche", Bij deze gelegen heid speldde burgemeester Van Dijk haar een gouden boeren- knoop op. Boven: 9 In mei opende burgemeester Aschoff van Terneuzen de ten toonstelling Enté '67 en een maand later verrichtte hij de druk op de knop voor de opening van „Braderie Noordstraat en omgeving". 9 De commissaris van de ko ningin in Zeeland opende op vrij dag 1 september het water- echapshuis te Hulst. Wij sluiten ons nieuws in beelden af met 4 bruggen die in het jaar 1967 nog een vertrouwd beeld waren langs het kanaal van Ter- neuzen naar Gent. Het is het laat ste jaar geweest. In de loop van 1968 zullen ze verdwijnen. De bruggen van boven naar on der: de Axelse brug, de brug over de middensluis, de minister-Lely- en de brug te Sas van Gent. Daaronder: 9 Woensdag 7 juni onthulde burgemeester Van Ooteghem van Philippine een tegeltableau boven de ingang van het bekende mos- seirestaurant van de heer G. Wis- kerke. Daaronder: 9 27 juni: De heer A. J. Ka- land, gedeputeerde van Zeeland, overhandigde in Zuiddorpe de sleutel aan de eerste bewoner van de 380 bejaardenwoningen die in 16 Oost Zeeuws-Vlaamse gemeenten zullen worden ge bouwd. Boven: 9 Tijdens de opening van het clubhuis voor „De Hoekse Rak kers" te Hoek op 25 november werd in het bijzonder de familie Bravenboer dank gebracht voor het vele werk dat zij voor de Hoekse jeugd verricht. A

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 3