FORTUNA Groot Amerikaans militair konvooi in hinderlaag gevallen 16?° BEURSOVERZICHT Volgens Wernher von Braun heeft Duitsland goed ontwikkeld ruimteprogramma nodig Marktberichten BURGERLIJKE STAND Loop der bevolking Pagina 2 OE vrije ZEEUW Maandag/dinsdag 27/28 november 1967 Snoep verstandig eet 'n appel Cambodja geen toevluchtsoord Pacifisten betoging In New York Dow Chemical blijft napalm produceren Democraten contra Johnson Explosie in Almelo Frits Bartling ernstig gewond bij botsing „Wij zullen elkaar Snoep verstandig eet 'n appel weerzien" IN WEE STRIJDT Gemeente Terneuzen FMiihSTlSCRl w ^/fWrtSSNUBtt Snoep verstandig eet 'n appel 1 Op enkele kilometers van Pleikoe, een belangrijk bevoorradingscen trum op de centrale hoogvlakte in Zuid-Vietnam, is een groot Ameri kaans militair konvooi in een hin derlaag gevallen. Pas na een felle strijd van twee uur werden de aanvallende vietcongleden en Noordvletnamezen op de vlucht ge jaagd met achterlating van 38 doden en zeven gevangenen. De Amerikanen zouden vier man aan doden hebben verloren. Twaalf Amerikanen worden vermist. Op 40 km ten zuidwesten van Pleikoe viel de vietcong twee com pagnieën van de Amerikaanse in fanterie aan met machinegeweren, geweren en anti-tankraketten. Hierbij sneuvelden ook vier Ameri kanen, terwijl zes aanvallers het leven lieten. De vietcong heeft in de Mekong- delta mortieraanvallen op 4 grote centra gedaan. Daarbij zijn 17 bur gers omgekomen en 48 gewond. Prins Norodom Sihanoek, het staatshoofd van Cambodja, heeft Amerikaanse persberichten tegen gesproken, volgens welke Cambod ja een toevluchtsoord zou zijn voor Vietnamese communistische strijdkrachten. Wanneer wij mede plichtigen van de vietcong waren, zouden wij deze Amerikaanse jour nalisten toch niet hebben toegela ten om ter plaatse een onderzoek in te stellen?, zei hij. De prins verweet de V.S. de over eenkomsten van Genève van 1954 te hebben geschonden. „De Ameri kanen hebben het recht niet in Vietnam te blijven en nog minder om Cambodja te bedreigen", aldus Sihanoek. Zingend en dansend, serpentines en confetti om zich heen strooiend trokken zaterdagmiddag een paar duizend jongelui, voor het meren deel „hippies", door de straten van New York om een einde van de oorlog in Vietnam te vieren. „Er is vrede in Vietnam, de oorlog is voorbij", riepen ze. De betoging eindigde bij het gebouw van de verenigde naties. De politie behoefde niet in te grijpen. De Amerikaanse onderneming Dow Chemical heeft bekendge maakt, dat zij napalm zal blijven produceren voor het ministerie van defensie in Washington. De direc tie, die hiermee andersluidende persberichten tegensprak, deelde mee dat de maatschappij al bezig is om een nieuw contract te krij gen. De New York Times van zondag bevatte een advertentie over bijna twee hele pagina's, waarin onge veer 5000 democraten zich distan tieerden var) president Johnson in verband met diens Vietnam-poli- tiek en plechtig beloofden zich te zullen verzetten tegen zijn nieuwe kandidaatstelling volgend jaar door de partijconventie. Zij kondigden nog meer advertenties met duizen den andere namen aan. „Wij distantiëren ons als demo craten, die u in 1964 hielpen kiezen, van u en uw regering wegens de wijze waarop u in Vietnam oorlog voert", zo verklaarden de onder tekenaars van de advertentie in een open brief aan Johnson. Zij be pleitten stopzetting van de bom bardementen en beëindiging van de escalatie, benevens onmiddellijke serieuze onderhandelingen met alle bij het conflict betrokken par tijen. DE DRASSIGE GROND WAS ZIJN REDDING Noordwijkerhout: De 10-jarige Leo Steenvoorden, die vorige week onder een anderhalve ton zware wals terecht kwam, heeft dit avontuur overleefd met niet meer dan .een hersenschudding. Doordat de bodem van het veld drassig was, drukte de wals hem de grond in, zonder verder licha melijk letsel te veroorzaken. Moeder Steenvoorden zit hier op de rand van het bed van haar zoontje. Bij een explosie in een garage te Almelo is de 36-jarige Alme- loër J. 'W. Brunink om het leven gekomen. De man was met een vriend in de garage bezig zijn auto te repareren. De oorzaak van de explosie is niet bekend. De vriend, de 32-jarige B. Hiet- bruk, verloor bij de ontploffing een been. De voornaamste Amerikaanse i .iketteningenieur, Wernher von Braun, heeft zaterdag voorspeld dat de Sowjet-Unle binnenkort een raket gaat bouwen, die veel krach tiger is dan de Amerikaanse Satur- nus 5, de „maanraket". Hij zei tegen een verslaggever 'van het blad „Die Welt" dat daar voor voldoende aanwijzingen zijn. De Russen werken aan een veel grotere raket, die binnen niet al te lange tijd een nuttige lading zal hebben die de onze voorbijstreeft, zo zei hij. Amerika bestudeert momenteel de bouw van raketten die twee maal zo sterk zijn dan de Saturnus 5, die al een stuwkracht heeft van 3,4 miljoen kilo. „Maar wij hebben ons geld eerder nodig voor nuttig werk aan de Saturnus dan aan het steeds maar groter maken van de raketcapaciteit. Stuk voor stuk moet elke dure ruimtevlucht zinvol werk verrichten', een vraagstuk waarvoor de Russen ook staan", aldus Von Braun. Hij zei dat de Saturnusraket nog tweemaal zal worden beproefd, voordat eind 1968 de eerste beman de vlucht wordt ondernomen. Dan zal het nog een vol jaar duren, waarin vier bemande proefvluchten, voordat aan een landing op de maan kan worden begonnen. Wat de vooruitzichten op een bemande vlucht naar Mars betreft zei Von Braun dat de voorbereidin gen daarvan wel twintig jaar zul len duren. Een Marsraket zou moe ten zijn uitgerust met een atoom motor voor de aandrijving In de kosmische ruimte, zei hij. Tenslotte zei hij dat West-Duits- land een goed ontwikkeld ruimte vaartprogramma nodig heeft, wil het land de komende tien jaar niet ver ten achter raken op technisch gebied. ZIJN VERLOOFDE OMGEKOMEN De 20-jarige schaatsenrijder Frits Bartling heeft zaterdag morgen onder de gemeente Bar- neveld een ernstig auto-ongeluk gehad, waarbij hij zware ver wondingen opliep. Het linker been van Bartling was gebroken en verder liep hij een bloedende hoofdwonde op. Zijn verloofde werd levensge vaarlijk gewond. Beiden zijn op genomen in ziekenhuis „De Lich tenberg" te Amersfoort. Het meisje wérd later overgebracht naar het stads- en akademisch ziekenhuis te Utrecht, waar zij aan haar zware verwondingen overleed. Bartling reed, nadat hij het verkeersplein bij Hoevelaken was gepasseerd, met zijn auto frontaal op een tegenligger. Hij reed op dat moment mét een snelheid van naar schatting 120 kilometer per uur. TOESTAND FRITS BARTLING GOED De toestand van Frits Bartling is goed. Hij had een rustige nacht gehad. Er heerste zaterdagochtend op de Deventer kunstijsbaan, waar de wedstrijden om de IJsselcup op het punt stonden te beginnen, grote consternatie over het weg blijven van Bartling. Het bericht, dat hij bij een ernstig auto-onge luk was betrokken, sloeg in als een bom. Het alarmerende „been verbrijzeld" kon gelukkig wor den weerlegd door „dijbeen uit de kom en verwondingen aan hoofd en benen". De ouders van Bartling, die wat later dan hun zoon op weg gingen naar Deventer en tijdens de ritten op de 500 meter arri veerden, vernamen de onheilstij ding aan de ingang bij de baan. Zij vertrokken ijlings naar het ziekenhuis te Amersfoort. Nadat Bartling zich dit seizoen niet beschikbaar had gesteld voor de kernploeg, omdat hij meer tijd wilde hebben voor studie, was hij individueel met trainer Gerard Maarse blijven oefenen. Hij had zijn hoop gevestigd op de Olym pische winterspelen te Grenoble en zijn training afgestemd op de korte afstanden 500 m en 1500 m. Tweemaal slaagde hij erin bij een Europees kampioenschap tot de laatste zestien door te drin gen. In 1966 werd hij 14e en vorig jaar in Lahti 9e. INTERNATIONALS VRIENDELIJKER Beursplein 5 heeft vandaag de nieuwe beursweek bij de ope ning ingezet met lichte koersver- beteringen voor de internatio nale waarden t.o.v. het voor gaande slotniveau. De stemming was vriendelijker doch de handel zeer kalm. Philips zette in op 116,30 (115,50). Unilever deed met een eerste verhandeling 107,40 (107,10) en Kon. Olie 145,70 (145,40). AKU ging 30 cent omhoog tot 60,90. Hoogovens werd iets hoger geadviseerd op 110. Het publiek toonde enige belangstelling voor de inter nationale waarden. De markt in Amsterdam werd goed gesteund door de hogere slotkoersen van vrijdag in Wallstreet, nadat de mai*kt aldaar eerst lagere koer sen had te zien gegeven. Van de Nederlandse fondsen steeg Kon. Olie in New York een halve dol lar, KLM ging er ruim twee dol lar omhoog. Dit bracht in Am sterdam een hogere advieskoers voor het aandeel KLM. Gebeurtenissen die van in vloed hadden kunnen zijn voor de stemming vandaag in Amster dam kwamen er in 't weekeinde niet voor. De internationale spe culatie door aankopen op grote schaal van goud is sterk afgeno men. President Johnson heeft de speculanten duidelijk laten weten, dat de dollar niet zal de valueren, ondanks de grote goud aankopen. De koers van de dol lar was vandaag iets hoger. Van de scheepvaartwaarden ging Van Ommeren 3 punten omhoog tot 165. De overige aan delen in deze sector moesten zich met koersverliezen tevreden stellen. Van de cultures daalde HVA 2 punten tot 112%, terwijl Amsterdam Rubber bijna een nunt moest prijsgeven op 58%. In de staatsfondsenhoek waren de hogere leningen goed gedis poneerd, de lagere merendeels iets gemakkelijker. Ook in deze sector verliep de handel zeer rustig. Vandaag werd een aanvang gemaakt met de handel in claims Desseaux. De advieskoers per claim van 290 lag iets boven de theoretische waarde. De partici patie-bewijzen Goldmines, die de vorige week zeer vast in de markt hebben gelegen ondergin gen vandaag een technische koersreactie. Later zakte de koers voor Phi lips in tot 115,80, Unilever tot 107 en AKU tot 60,40.. Kon. Olie verliet de markt op 145,60. Hoogovens verbeterde één en KLM drie gulden. In de eerste periode was Al- bert Heyn vast met een koersver- betering van 17 punten. Simon de Wit en Bijenkorf Beheer gin gen ieder 3 punten omhoog. Gist/Brocades steeg 13 punten. Kluwer was 4 en Van der Grin ten 1,20 hoger. Vijf punten ver beterden Drukkerij De Boer, Spaarnestad en Techn. Unie. Utrechtse Asphalt was 5 punten hoger niet aan te kómen. Het zelfde gold voor A.M.E.V. welk fonds 12 punten hoger bieden in de markt lag. Ook Elsevier was zeer vast met een vijf gulden hogere biedprijs. Verder ging Wereldhaven en Int. Gewapend Beton ieder 10 punten omhoog. Wyers steeg 8 punten. Ook Nationale-Nederlanden lag goed in de markt met een koerswinst van 10 punten. Participatie-be wijzen Goldmines daalde f 13. Zuid-Afrika Goudm. ging 8 gul den omlaag. K.V.T. was zeer flauw met een koersverlies van 30 punten. Nijverdal-Ten Cate was 5 punten lager niet af te komen. Lijm Gelatine en d'Oran- jeboom gingen ieder 6 punten omlaag. Nederhorst was 5 pun ten lager. Misset was 7 punten lager niet te slijten. Claims Des seaux deden 300. 1 t Rouwenden tijdens een begra- fenisdienst in Penygrows (Wales) keken 'verschrikt op, toen zij van de kansel de stem hoorden van de predikant die lag opgebaard, Het geluid was afkomstig van een bandrecorder, waarop de predikant Evans vijf jaar ge leden (hij was toen 75) een af scheidsgroet had laten opnemen. Slechts één man, zijn zoon, was op de hoogte, maar deze had ge heimhouding gezworen. De band opname, die een preek en gezan gen die Evans had gecomponeerd, bevattfe, eindigde met een vaar wel aan zijn weduwe Hanna: „Wij zullen elkaar weerzien. Dit zijn mijn laatste woorden tot jou". OPENBARE VERGADERING GEMEENTERAAD. De burgemeester van Terneu zen brengt ter algemene kennis dat een openbare vergadering van de gemeenteraad van Ter- neuzen zal worden gehouden op donderdag 30 november 1967, te 19.30 uur, in het gemèentehuis alhier. Terneuzen, 27 november 1967. De burgemeester voornoemd, 3. C. ASCHOFF, 16. „Nou, hier is dan de soos van de miljoenenclub", stelde Guus vast, toen ze het zaaltje betraden, en hij groette onverschillig naar verschillende kanten. Er zaten ongeveer twintig men sen op caféstoelen aan bruingesaus- dc keukentafeltjes. Aan één kant van het zaaltje stonden drie van die tafeltjes aaneengeschoven, en, overdekt met een stuk afgedankt biljartlaken, dat sporen van ge morste dranken en spijzen ver toonde, wekten zij tezamen de in druk van een officiële bestuurs tafel, welke indruk nog werd ver sterkt door een stevige voorzitters hamer, die eergelegd was naast een karaf zonder water en enkele gla zen. Marie, Hein en Guus namen een tafeltje bij de ingang in beslag en keken eens rond. Het zaaltje was er een van het soort, dat wordt verhuurd aan kla- verjasclubs en viscolleges, waarbij men dan rekening houdt met de mogelijkheid van meningsverschil len. Het was er kil en onhuiselijk, verveloos en kaal. De asbakken op de tafeltjes waren van zo dik glas, dat zè het zelfs zouden winnen van de hardste schedel. Op enkele plaatsen aan de wanden waren on aannemelijk reclameplaten voor koffie en thee opgehangen, die geen ander effect konden hebben dan ieder normaal mens voor zijn ver dere leven alle lust tot deze op wekkende dranken te benemen. De wanden waren voorts tot op een kwart van hun hoogte betimmerd met een houten lambrizering van twijfelachtige bruine kleur. Deze betimmering had van boven 'n iets bredere rand. Juist te smal om er een glas of een kop op te plaat sen, maar uitermate geschikt om er peukjes sigaar of sigaret op te deponeren of uit te drukken, voor welk doel deze rand, gezien de on telbare schroeivlekken, dan ook blijkbaar reeds jaren was gebruikt. Dit alles werd verlicht door een zestal broertjes van de gloeilamp, die op de overloop van de eerste naar de tweede trap het duister verbrak. Rondom deze lampen dwarrelden reeds wat zoekevide slierten tabaksrook, die de ergste kilheid verzachtten en een belofte inhielden voor een dikke mist, die straks, tegen het einde van de con ferentie, de normale toevoeging van zuurstof aan het bloed zou sabo teren. En hier, in déze kale, armoedige ruimte, hield Vrouwe Fortuna op deze avond spreekuur voor een aantal mensen, van wie men het de meesten kon aanzien, dat zij niet in de eerste plaats behoefte hadden aan miljoenen, doch al aardig ge red zouden zijn met een redelijk weekloon. Van tijd tot tijd ging de deur van het zaaltje open en kwamen er nieuwe bezoekers binnen. Er wer den groeten gewisseld en handen gedrukt; er werd op schouders ge klopt en er werd genegeerd; er werden vrolijke, spottende en ver baasde uitroepen gehoord en aan al deze reacties kon men de graad van wederzijdse bekendheid en genegenheid, de regelmaat van bezoeken en ontmoetingen voor deze min of' meer gedwongene, en de hartelijkheid of koelheid in de omgang der familieleden onderling herkennen. Opeens werd de deuropening gevuld door een vrouw, die in scheepstermen gesproken, een gro tere waterverplaatsing moest heb ben dan twee willekeurig gekozen mensen uit het zaaltje tezamen. Onder een hoogopgemaakt kapsel van gepermanent blond haar ston den twee felle, hardblauwe ogen in een gelaat van purpergloed met een nuance van paars, die een verhoog de bloeddruk deed vrezen. Tussen de volle, brede lippen blonk het helderwit en glanzend goud van 'n verzorgd gebit, en daaronder golf de een kin in drie verdiepingen naar beneden, om aldaar, gelijk een waterval in een meer, over te gaan in een machtige boezem, die, onder een gebreid groenwollen jas, op bolde als een onneembare vesting, door graszoden gedekt. Guus schoot overeind in zijn stoel. „Ha die Kee!" De vrouw wendde het gelaat in zijn richting. Haar wenkbrauwen gingen omhoog, haar lippen weken vaneen, en vormden zich tot een glimlach, die nog meer gaaf ivoor en glimmend edelmetaal tentoon stelde. „Nee, kijk nou es! Leef jij ook nog?" riep ze, gul hartelijk met uit gestoken hand op de nachtwaker toestappend. „Wat dacht je dan? Onkruid ver gaat niet, hoor", lachte Guus, zijn ogen naar alle kanten vrij baan gunnend. „Hierzo, Marie en Hein ben je toch zeker nog niet vergeten?" „Moet je niet geloven, maar het is we] al een hele tijd geleden, dat ze iedere zaterdagavond een harin kje bij me kwamen pikken. Maar toen woonden jullie nog in de Pijn, wat? Nou is het zeker te ver uit de buurt. Hoe gaat het anders, men sen? Alles goed? Met mij ook. Dat we mekaar nou hier weer tegen het lijf moeten lopen!" (Wordt vervolgd.) SnlidthM» sMl'^"®1idrtoptle En zo eenvoudigl klaar- handel drukken '^^ers ZYUSS sóude, stabiel, kwalitedsprod m schoon vrij. r VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam van heden werden in totaal 1872 dieren aangevoerd, zijnde: 1470 slachtruncjeren en 402 varkens. De noteringen waren als volgt: Slachtrunderen: extra kwal. ƒ4,25—ƒ4,55, le kwal. ƒ3,70— ƒ4,05, 2e kwal. ƒ3,30—ƒ3,55, 3e kwal. ƒ3,10—ƒ3,20; varkens: ex tra kwal.: geen notering, le kw. ƒ2,20—ƒ2,24, 2e kwal. ƒ2,12— ƒ2,18, 3e kwal. ƒ2,06ƒ2,10; stieren: f 3,954,55; worst koeien: ƒ2,85—ƒ3,05; slachtzeu- gen: ƒ1,55—ƒ1,65; zware var kens: 1,901,95. De aanvoer van slachtrunde ren was iets groter met stroeve handel en iets lagere prijzen; varkens: iets ruimer aanvoer, redelijke handel, prijzen even lager. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM Klei-aardappelen voor het bin nenland: Eigenheimers 40 mm opw. 11,50—13; Bintje 35 50 mm opw., geen notering; Bin tje 40 mm opw. ƒ9—ƒ10,25; Meerlander 40 mm opw. geen notering; Furore 40 mm opw. /H. Klei-aardappelen voor de ex port: Bintje 35 mm opw. in twee maten gesorteerd 8,509. Bintje 40 mm opw., geen note ring; Bintje 45 mm opw. 9 Zandaardappelen voor t bin nenland: Bintje 40 mm. opw. 8—9. Voeraardappelen: 23. Stemming: binnenland rustig; export flauw. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor de verkoop van consumptie-aardapoelen op wa gon, schip of auto. TERNEUZEN Geboren: 15 nov. Anthonius Adriaan, z. van Adriaan Colijn en Aaltje A. van de Wege, won. te Axel, Polenstr. 34c. 16 nov. Marcus Cornelis Leonardus, z. van Thomas van Vugt en Gem ma M. C. Mullaert, won. te Hoek, Hendrikstr. 3*; Wendy Angelique, d. van Leendert Herrebout en Johanna Dieleman, Wilgenplant soen 18. 17 nov. Tanneke, d. van Abraham J. Haak en Helena de Regt won. te Zaamslag, Axelse- str. 101; Mariska George Bertha, d. van Johan F. de Krijger en Anna R. Rammeloo, won. te Phi lippine, Markt 16; Gerrit Jo hannes, z. van Abraham Beun en Neeltje J. Sinon, won. te Bier vliet, Oranjepolder 12; Karin Ineke Martien, d. van Joseph Verbunt en Maria S. Vlassen- rood, won. te Axel, Julianastr. 37; Christian Frangoise, d. van Pieter C. de Doelder en Sara B. F. van Poelje, Iepenlaan 58; Ri chard Julien Peter, z. van Willy B. Hamerlinck en Mathilde C. Boutens, won. te Sas van Gent, Coehoornstr. 3; Matthijs Hilbert Lourens Hendrik, z. van Mari- nus Thalen en Geertruida Rouw, Van Steenbergenlaan 24. 18 nov. Adriaan. z. van Adriaan Mechiel- sen en Suzanna Dieleman, Zuid- landstr. 84; Abraham Hendrik, z. van Abraham J. Rouw en Jo hanna M. Remijnsen, won. te Hoek, Tulpstr. 6; Patrick Irma Cornelis, z. van Jacobus J. van Puyvelde en Vivian A. van den Abeele, won. te Westdorpe, Ree- dijkstr. 32; Leendert, z. van Cor nelis L. Muller en Helena Chr. Ribbens, Scheldekade 30. 19 nov. Wendy, d. van Cornelis de Wolff en Annie A. de Smet, Vergaert- str. 32; Johan Hendrik Wiebe, z. van Willem Tollenaar en Jo hanna M. E. Will, Vlooswijkstr. 62. 20 nov. Patrick Cornelius Johannes, z. van Rony F. R. Laf- fort en Johanna T. M. Eikhout, Vergaertstr. 40. 21 nov. Michel Cornelus Clemens, z. van Frits L. M. Vervaert en Wilhelmina H. C. Mensink, won. te Koe wacht, Emmalaan 63; Cornelis Martinus, z. van Jan Pannekoek en Dingena Verhoek, Scheldeka de 63; Alwijna Monica Ingrid, d. van Adriaan Eekman en Cor nelia G. E. Maes, Schoolweg 9. 22 nov. Jan, z. van Jacobus P. Duerink en Neeltje G. W. de Fouw, Crocusstr. 13; Cornelia Pieternella, d. van Dirk J. van Wijck en Santina W. Walhout, won. te Hoek, Lovenpolder B 10b. Huwelijksaangiften: 16 nov. Theodorus F. Neve, 24 j., jm., won. te Hontenisse, en Anita R. M. Smet, 20 j., jd.; Jan de Fouw, 25 j., jm., won. te Hoek, en Li lian J. van der Peijl, 20,j., jd.; Christiaan Walhout, 18 j., jm., en Johanna N. van de Wege, 17 j. jd„ won. te Breskens; Wilhelm G. Flamm, 23 j., jm., en Cornelia M. Schutte, 21 j., jd. 17 nov. Pau- lus F. de Bakker, 27 j., jm., en Thea Wechgelaar, 21 j., jd.; Pie ter J. de Jonge, 28 j., jm., en Cornelia A. J. de Ruijsscher, 22 j., jd. 20 nov. Gerrit de Bruijn, 22 j., jm., en Grietje W. Flik- weert, 18 j., jd.; Petrus A. Con- semulder, 27 j., geh. gew., won. te Middelburg, en Fhilomena L. de Groot, 18 j. jd. 21 nov. Wau- dru S. R. L. Antheunis, 24 j., jm., won. te Axel, en Annie Obrie, 23 j., jd. 22 nov. Erwin H. van Opdorp, 22 j., jm., won. te IJzendijke, en Francina S. PiJ- pelink, 24 j„ jd.; Daniël J. de Rubber, 25 j„ jm„ en Erna van Houdt, 19 j., jd.; Louis C. de Meester, 29 j., jm., won. te Zaam slag, en Catharina P. K. Ver doorn, 22 j., jd.; Jacob A. Sturm, 23 j„ jm., won. te Biervliet, en Lucia F. M. Dezutter-,18 j., jd. Huwelijks-voltr.: 17 nov. Jo- zias C. de Jonge, 24-j., jm., en Cornelia Kaijser, 23 j., jd. 23 nov. Josephus F. J. M. Verwil- ghen, 23 j., jm., en Erleijne M Robesin, 21 j., jd. Overleden: 15 nov. Celina J. Boeijkens, 63 j., geh. gew., won. te Koewacht. 17 nov. Maria J de Regt, 78 j., geh. gew. met J. de Regt. 18 nov. Catharina E. de Bruijne, 84 j„ geh. gew. mei J. W. Lensen. 20 nov. Josephina M. de Mul, 82 j., geh. gew., won, te Philippine. TERNEUZEN In de week van 16 tot en met 23 nov. hebben zich in deze ge meente gevestigd: R. J. M. Luyck, Nieuwstr. 41, van 's-Gravenhage; K. I. Burg graaf, Nieuwstr. 41, van 's-Gra venhage; J. W. Prinse. G. Gezel, lestr. 44, van Amsterdam; J. K. E. Wempe, Breitnerstr. 31, van Axel; R. R. Vermeire, Larixstr. 80, van Ursel (B.)F. de Graaf- de Ridder, Wilgenplantsoen 21, van Zaamslag; J. W. M. den Ouden, Donze-Visserstr. 43, van Ossendrecht; W. C. Vergouwe de Bruijne, Dahliastr. 4, van Zaamslag; H. J. van Herk, Bel- lamystr. 117, van Soest; M. A. Berga, Korte Kerkstr. 10a, van Middelburg; G. van Messel. Beet- hovenhof 48, van St. Louis (U. S.A.); R. Both, Lange Kerkstr. 62, van Maldegem (B.); F. J. van Ham, Beethovenhof 12, van 's-Gravenhage; A. J. B. M. de Cupere, Middenstr. 93, van He rent (B.)H. L. W. Timmerman, Beethovenhof 148, van Ooster hout; W. van Ham, S. Streuvels- str. 8. van Brouwershaven; S. Hamelink, Koninginnelaan 2, van Axel; P. M. J. Kostervan Sab- ben, Nieuwstr. 23. van Kloetin- ge; L. J. Hagens. Vergaertstr. 42, van Sas van Gent; S. L. Lems, Tramstr. 20, van Kortgene; G. L. Miniutti, le Verbindingsstr. 22, van Differdingen (Lux.); J. Meertens, Vondelstr. 51. van Hoek; W. J. M. M. Brooijmans, Fr. Hendrikstr. 3, van Made c.a. In dezelfde periode zijn ver trokken: M. G. van Petegem, J. Vermeerstr. 1, naar Veere; P. J. Jansen, Bernhardstr. 42, naar Rotterdam: C. P. Dieleman, De- bussyhof 191, naar Biervliet; P. F. A. de Leege, Axelsestr. 199, naar Delft; P. E. Boogaard, Zwa- luwstr. 26, naar IJzendijke; A. E. van Bemmel, Olmenstr. 15, naar Middelburg; J. J. Taat, La rixstr. 33, naar Noordoostpolder; J. C. de Jonge, Marijkestr. 27, naar Sas van Gent; C. de Jonge- Kaijser, Julianastr. 11, naar Sas van Gent; R. J. Ongenae, Mau- vestr. 11, naar Biervliet; L. M. C. van Cleemputte, Hobbemastr. 12. naar Goes; L. Schipper. Nieuw str. 17 a/b, naar Sas van Gent; A. J. Vroegindeweij—Groen, sa- lonwagenMiddenkanaalarm, naar Middelharnis; G. P. van Eijk, Voltastjf 3, naar Amstelveen.

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2