PROVINCIAAL NIEUWS portie vlees vlees eten is venoitwoorcl eten Verwen met goud HOEK KRIJGT MODERN BEJAARDENTEHUIS VOOR MEER DAN 75 BEWONERS Bouwvergunning vorige week ontvangen Beursoverzicht EEN CENT Marktberichten K V r 11 E Z E E U W Maandag 23/dinsdag 24 oktober 1967 Axel Auto tegen boom Auto's botsten Door bromfietser aangereden Biervliet De gemeenteraad vergaderde Breskens Kandidaatsexamen economie Sluis Gemeenteraad Auto tegen boom Kinderzegelaetie Zwanen op bezoek Sluiskil Hengelsport IJzendijke Aanrijding BRAND VERWOEST BEDRIJF IN SITTARD Aanval op marinewerf Grafsclienner in Brunssum QJNGEMANSË WONING DOOR ONTPLOFFING VERNIELD EEN DODE EN TWEE ZWAARGEWONDEN DOOR FRONTALE BOTSING Overeenstemming oVer nieuwe c.a.o. bij Fordfabrieken IN RINGVAART GEREDEN EN VERDRONKEN TWEE ECHTPAREN DOOR KOLENDAMP VERGIFTIGING OMGEKOMEN AUTO DOOR TREIN GEGREPEN Vier gewonden TWEE ERNSTIG GEWONDEN DOOR BRAND Voetbalstanden In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks middernacht is A. D. uit Axel even voorbij de Bontekoe tegen een boom ge reden. D. liep hierbij verwon dingen op aan hoofd en handen. De huisarts van Koewacht ver voerde D. naar Axel voor ver dere behandeling door dokter Schiltman. Na verbonden te zijn moest D. naar het ziekenhuis te Sluiskil om daar te worden behandeld. De auto welke eigendom was van een in Gent woonachtige Hongaar, werd totaal vernield. In de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 0.30 uur reed J. W. uit Axel met een perso nenauto uit de Noordstraat de Stationsstraat in. Hier kwam hij in botsing met een uit tegenge stelde richting komende perso nenauto, bestuurd door J. P. D eveneens uit Axel. De auto van D. begon te slippen en botste tegen de winkelpui van de fir ma De BlaaijBoer. De auto van D. werd zwaar beschadigd, van W. liep lichte schade op. Nabif de buurtschap Vaartwijk heeft een bromfietser D. F. uit Axel, in de nacht van zaterdag op zondag, een jongen en een meisje aangereden. De bromfietser en het meisje, mej. Van K. uit Terneuzen, zijn per ambulance naar het zieken huis te Terneuzen overgebracht. Dokter Boor heeft de eerste hulp verleend. De gemeenteraad van Bier vliet kwam vrijdagavond in openbare vergadering bijeen. Aan mevr. E. Meert werd eer vol ontslag verleend als hand- werkonderwijzeres aan school B te Driewegen. Tot tijdelijk onderwijzeres aan deze school werd benoemd mevr. N. de JongeVersloot. Het perceel erfpachtsgrond aan de Gentsestraat groot 132 m3 werd verkocht aan de heer A. v. d. Linde te Hoofdplaat voor 4 per m3. De grens der bebouwde kom in de wijk Driewegen werd ge wijzigd, waardoor het mogelijk is nog een woning te bouwen. Bij de korenmolen „De Har monie" op de Molenberg zal een schijnwerper worden aange bracht. De kosten bedragen 1.700. De exploitatielasten be lopen 220 per seizoen, dat loopt van mei t/m september. Van het r.k. kerkbestuur te Biervliet werd 18.505 ha grond aangekocht om 't bestemmings plan „Kom Biervliet Noord" te realiseren. De grond kost 53.416. Eveneens werd gekocht het woonhuis Singel 21 van de heer C. Corijn voor 8.618,voor ditzelfde plan. In het plan is een nieuwe r.k. school geprojec teerd, benevens 30 woningen. De uitgifteprijs zal op ongeveer 30 per m3 komen. De gemeenterekening over 1966 werd aangeboden. De ge wone dienst geeft aan inkom sten 1.220.737,27 en uitgaven 1.185.394,91, een batig slot van 35.342,33. De kapitaalsdienst gaf aan in komsten 2.345.386,74 en uit gaven ƒ2.241.557,36. Bij de rondvraag informeerde de heer J. Pladdet naar de ratio- woningen, waarop burgemeester Kostense antwoordde dat de eer ste tien binnenkort zullen wor den opgeleverd. Aan de gemeentelijke univer siteit te Amsterdam slaagde in de afgelopen week voor het kandidaatsexamen economische wetenschappen de heer J. J. Ver meulen te Breskens. Donderdagavond komt de ge meenteraad van Sluis in open bare zitting bijeen. De agenda vermeldt o.m. een voorstel van B. en W. om grond in het uit breidingsplan aan de Zuiddijk- straat over te dragen voor een prijs van 35 per m3 aan Leen- houts' aannemingsbedrijf te Sluis. Op deze grond kunnen 16 woningen worden gebouwd. Enige woningwetwoningen in Rentjes, Ridderstraat en J. H. van Dalestraat kunnen aan de tegenwoordige bewoners wor den overgedragen. Het college stelt voor om ƒ5 per behandeld geval te subsi diëren aan de stichting consulta- tiebureaux voor huwelijks- en geslachtsleven te Den Haag. Op de rijksweg van Sluis naar Draaibrug botste halverwege de Westereedeweg en het voorma lig Sint Josephpensionaat een personenauto tegen een boom. Het voertuig werd bij deze bot sing zo goed als vernield. De bestuurder, G. uit Aardenburg, kwam er met enkele lichte ver- wmeen af. maar zijn mede-in zittende, Van W. uit Oud-Vosse- meer, moest met een dubbele beenfr'actuur naar het Sint An- toniusziekenhuis te Oostburg worden overgebracht. De verkoop van kin'derzegels heeft te Sluis een bedrag van 747 opgebracht. Dit .resultaat kon worden bereikt door de medewerking van de leerlingen van de hoogste klasseh van de vier plaatselijke scholen. De laatste dagen wordt de vaart van Sluis naar Brugge be zocht door een familie zwanen, een echtpaar met 5 kinderen. De dieren trekken volop de aan dacht van de omwoners en heb ben aan voedsel uit de aard der zaak niets tekort. Vermoedelijk zijn zij afkomstig uit de buurt van het Belgische Hoeeke. Aan de laatste wedstrijd, die werd georganiseerd door de zee- hengelsportclub „Sluiskil" en die gisteren werd gehouden na bij de watertoren te Terneuzen in de Westerschelde, namen 140 leden deel. Het bijzonder fraaie najaarsweer trok veel belangstel lenden. Het is een zeer sportie ve wedstrijd geworden en er werd veel vis gevangen. Gisteravond had in café Dal- linga te Sluiskil de prijsuitrei king plaats. Alle deelnemers van de namiddagwedstrijd ontvingen een prijs. Bovendien werden door de ere-voorzitter, ir. V. Gena, de kampioensbekers uit gereikt. Kampioen heren 1967: C. Dees 1073 punten. Kampioen dames 1967: mevr. M. Dierickxde Smet 743 pnt. Jeugdkampioen 1967: mejuffr. Drabbe 504 punten. De uitslag van de gisternamid dag gehouden hengelwedstrijd: 1. R. Smit, 471 pnt; 2. K. Feder- man, 392 pnt; 3. Joh. Harms, 374 pnt; 4. mevr. Maasdam, 373 pnt; 5. mevr. Dierickx, 369 pnt; 6. P. van Kerkvoort, 355 pnt; 7. Van Puyenbroeck, 310 pnt; 8. J. de Lavoir, 308 pnt; 9. C.n van Hees ters, 288 pnt; 10. mej. G. de Zut- ter, 287 pnt. Op de provinciale weg IJzen dijkeSchoondijke zijn twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Een personenauto, bestuurd door R. uit Middelburg, ver leende geen voorrang aan W. de J. uit Biervliet. Hoewel De J. nog trachtte een aanrijding te voorkomen door krachtig te remmen, reed hij linksachter op R. Bij deze aanrijding werden drie personen licht gewond. Dokter Lockefeer uit IJzendijke verleende eerste hulp. Beide auto's werden bescha digd. Zaterdagmiddag omstreeks half één ontstond door onbekende oor zaak een uitslaande brand in de constructiewerkplaats van de Sme- co, gelegen op het industrieterrein aan de Nusterweg te Sittard. De 5 industriehallen brandden totaal uit ondanks het feit, dat de Sittardse brandweer spoedig ter plaatse was. De schade aan gebou wen, machinerieën, materiaal en voorraden wordt geschat op 2 tot 3 miljoen gulden. De Smeco vervaardigt o.a. stalen ramen. Een fraaie maquette van het toekomstige Hoekse bejaarden tehuis stond zaterdagmiddag op gesteld in de recreatiezaal van „Bachten Dieke",toen het ge meentebestuur van Hoek met de raadsleden en vertegenwoordi gers der verschillende kerken daar door het dagelijks bestuur van de Stichting Protestantse Bejaardenzorg werden ontvan gen. De maquette, vervaardigd door de heer C. de Meester, die we zonder overdrijving de rechter hand van de directrice van „Bachten Dieke" mogen noemen, geeft een duidelijk beeld hoe het rusthuis te Hoek er zal uitzien wat de architectonische vorm geving, de grootte en de indeling betreft. Een overzichtelijke teke ning vulde aan wat de minia tuur-maquette niet tot uitdruk king kon brengen, zodat de gas ten en hun dames een vrij hel der inzicht kregen in de bouw van het monumentale bejaarden huis dat binnen enkele jaren aan de rand van de kreek zal zijn verrezen. De heer D. van Es heette de bezoekers uit Hoek welkom en schetste in den brede hoe in onze moderne tijd een dergelijke inrichting wordt beheerd en be stuurd. Hij sprak er zijn voldoe ning over uit dat thans na vele maanden van spanning de bouw vergunning was verkregen. Het ligt in de bedoeling de nodige spoed achter de bouw te zetten, zodat, als alles meeloopt, het nieuwe Hoekse bejaardenpen sion eind 1969 zijn deuren voor de bewoners zal kunnen openen. De directrice, mevr. Maat Dieleman, heeft na de uiteenzet tingen van de voorzitter de in alles zeer geïnteresseerde bezoe kers een idee gegeven wat er in de dagelijkse gang van zaken bij het beheer en de exploitatie van zulk een aan de eisen des tijds aangepast tehuis allemaal komt kijken. Er werden veel vragen gesteld waaruit bleek hoezeer deze zaak in de gemeente Hoek leeft en hoe men daar alles in het werk zal stellen om een „huis" te krij gen waarin de mensen zich waarlijk thuis voelen. Burgemeester Hanssens sprak na de rondleiding een dank woord. Hij zei dat de toelichtin gen en de praktische adviezen ongetwijfeld verhelderend had den gewerkt en hij was ervan overtuigd dat deze nuttige mid dag vruchten zou afwerpen. Dat is voor de toekomstige bewoners inderdaad te hopen. Op veel plaatsen zit men nog altijd met de vroegere „oude mannenhuizen" in het hoofd, waar de z.g. bejaarden werden opgeborgen en waar ze dan voor de rest van hun leven waren af geschreven. Aan de hand van tal van voorbeelden heeft de directrice laten zien hoeveel nuttig werk er in zo'n modern bejaardentehuis kan worden verricht, nuttig niet alleen, maar vooral ontspannend en dus nood zakelijk. De bejaarden van 1967 zijn geen mensen meer die half kinds worden opgeborgen of van uur tot uur moeten worden ge leid. Zij staan vaak nog in het volle leven en ze zijn in het be zit van hun volle geestvermo gens. Als er hier en daar wel eens met de bejaarden gesold wordt, dan ligt dat aan hen zelf. En laten al de mensen die, zoals dat heet, hele dagen klaar staan om voor die „arme bejaarden" iets te „doen", hen vooral niet de indruk geven dat het bijna een voorrecht is om „bejaard" te zijn. Het is daarom zo goed dat overal in ons land op moderne leest geschoeide en oordeelkun dig beheerde pensions voor de bejaarden worden gebouwd, waar ze-als-volwaardig mens tot hun récht komen. In dit licht bezien is het een gelukwens waard dat men straks te Hoek ook over zulk een tehuis zal beschikken. De samenwer king met „Bachten Dieke", waar men weet hoe de zweep klapt, is een waarborg dat men op de goede weg is. Amerikaanse jachtbommenwer pers hebben zondag voor het eerst een aanval uitgevoerd op de mari newerf van Noei Ong Bang, 10 kg ten noordoosten van de Noord- vietnamese havenstad Haiphong. Een torpedoboot werd vernietigd en een droogdok en een brandstof depot werden zwaar beschadigd. Al eerder zijn andere marinewerven aangevallen. Ook elders werden weer bombardementen uitgevoerd. Volgens welingelichte militaire kringen in Saigon hebben Zuid- vietnamese ongeregelde regerings troepen onder leiding van Ameri kaanse adviseurs zondag 45 km ter noordoosten van Saigon in een ge vecht dat de hele dag duurde, 9 vietcongstrijders gedood. De ver liezen aan regeringszijde worde licht'genoemd. INTERNATIONALS GEMAKKELIJKER Beursplein 5 heeft vandaag d< nieuwe beursweek ingezet me iets lagere koersen voor de inter nationale waarden. Kon. Olii lag onder druk van de koers daling vrijdag in Wallstreet me een dollar. Het publiek ga stukken af, waardoor op 143,5 werd geopend tegen vrijdag ah slotprijs 144,20. Unilever gaf eer paar dubbeltjes prijs op 107,20. Philips was met een eerste verhandeling op 112,30 een dub beltje hoger. In deze hoek be stond vraag van het publiek plus dekkingsaankopen door de be- roepshandel. AKU daalde eer halve gulden tot 61,40, Hoog ovens werd iets lager geadvi seerd op 95,50. Kon. Zout/Orga- non gaf 70 cent prijs op 155,60 De handel in de hoofdfondser was kalm. Uit het verdere verloop bleek dat de openingskoersen van dt hoofdfondsen te hoog waren Enig aanbod van 't publiek war oorzaak dat Philips inzakte to'. 111,70 Unilever tot 106,40 er Kon. Olie tot 142,70. Deli-maatschappij was verder in reactie op 88, waarna 87 wera gedaan (89,20). De affaire had weinig te betekenen. De scheepvaartsector was zwak met Kon.>Boot 1 punt lager op 91%. Scheepvaart-Unie was bijna een punt lager op 133%. De cultures waren licht verdeeld met HVA iets hoger doch Am sterdam Rubber gemakkelijker. De staatsfondsenmarkt was voor de meeste obligaties luier. De 6Vi pet. lening werd verhandeld op 99%. Het tot zinken brengen vap de Israëlische tropedobootjager liet de beurs weliswaar niet onbe roerd, maar veel invloed op het koersverloop had dit toch niet. Het waren meer de lagere slot- koersen van vrijdag in Wall street waarop het Damrak, voor wat de hoofdfondsen betreft, reageerde. Bij het scheiden van de markt werd AKU verhandeld op 61,50, Philips zakte verder tot 111,50, Unilever tot 106,30 en Kon. Olie verliet de markt op 142,70. De handel in al deze fondsen bleef uiterst kalm. In de eerste periode boekte Albert Heijn een koerswinst van 11 punten. Bijenkorf Beheer ging 4 punten omhoog doch Van Nelle was 2 punten lager. Aan delen Matubel (bioscoopthea ters) verbeterden 9 punten. Maintz ging 5 punten omhoog. Lager waren: Gist/Brocades, Carps Garen en I.H.C. Holland ieder met 5 punten. Wessanen en Ned. Kabel gaven ieder 6 punten prijs. Van der Grinten daalde 10 punten. Billiton was 1,30 lager. De prijsstijging van margarine grondstoffen op de wereld markt heeft tot gevolg, dat de prijs van het pakje margarine moet worden verhoogd. In overleg met het ministerie van economische zaken heeft de bond van Nederlandse marga rinefabrikanten besloten om met ingang van maandag 23 oktober de consumentenprijzen van de meest gangbare merk artikelen te verhogen met 1 cent per pakje van 250 gram. In het actieve leven van deze tijd Is dat 'n gezond advies. Vlees houdt fit, de eiwitten in vlees zijn onontbeerlijk voor een goede conditie, voor vitaliteit. Bovendien, vlees is goed voor de lijn. I^ortom In de kerk van de H. Vin- centius te Brunssum zijn op het altaar en de biechtstoelen leuzen gekalkt als „Satan is onze god" en „Satan zegent Brussum". Ook werden een aantal ban ken met hakenkruisen besmeurd. Aangezien de man het woord Brunssum met één s schreef, wordt rekening gehouden met de mogelijkheid dat hij niet uit Limburg afkomstig is. Gouden manchetknopen. Een klein accent dat direct distinctie en persoonlijke stijl aangeeft. Karakteristieken man lijk mooi. Prijzen in goud vanaf f 90.- in goud op zilver vanaf f 12.50 'JU Wijl IER HORl'O.GER AXELSESTRAAT4S TERNEUZEN Zoalé het moet worden. Door een ontploffing (vermoe delijk gas) is vanmorgen om half acht de woning van de alleen wonende weduwe Visv. Heemst op het Zandpad te Middelharnis volkomen vernield. De 76-jarige vrouw werd temidden van de ruïne op bed aangetroffen. Zij had stukken steen op zich gekre gen en werd met verwondingen naar het ziekenhuis in Dirksland vervoerd. Houten sponningen en stukken meubilair lagen tot tien tallen meters in de omtrek. Van de naast gelegen winkelpanden werden de ruiten verbrijzeld. De brandweer van Sommels- dijk bluste een begin van brand. Op de provinciale weg Hedel- Rossum onder de gemeente Kerk- driel heeft zondagavond een frontale botsing plaatsgevonden tussen een personenauto en een personenbusje, die aan de be stuurder van de personenauto het leven heeft gekost. Het slachtof fer, de 53-jarige heer W. W. El- tink uit Beneden-Leeuwen, over leed tijdens het vervoer naar een zeikenhuis. Zijn echtgenote als mede de bestuurder van het busje zijn levensgevaarlijk gewond op genomen in ziekenhuizen te 's-Hertogenbosch. De zeven in zittenden van het busje, onder wie drie knideren, waren allen afkomstig uit Eindhoven. De directie van de Amerikaan se Fordfabrieken en de vakbon den van werknemers in de auto industrie hebben in de nacht van zaterdag op zondag in beginsel overeenstemming over alle vraagstukken bereikt, waaronder een nieuwe arbeidsovereenkomst voor drie jaar. Het enige wat nog moet worden gedaan, is de uit werking van enkele formulerin gen in het contract, zo zei een hoge functionaris van de Ford zondag. Het belangrijkste dat de bonden hebben geboekt, is een gegarandeerd jaar-loon. De sala risverhoging bedraagt ongeveer een dollar per uur. Vakbondsvoorzitter Walter Reuther noemde de overeen komst „een historische mijlpaal in de strijd van de werknemers om meer veiligheid en waardig heid". Er zal geen prijsverhoging van de auto's uit behoeven voort te komen. De overeenkomst moet nog worden goedgekeurd door de werknemers. Gehoopt wordt dat tegen het einde van deze week de staking van de 160.000 werk nemers zal kunnen worden beëin- igd, die zes september begon. De 19-jarige tuindersknecht J. Dubbeld uit Rijsenhout is zaterdag nacht door verdrinking om het leven gekomen. Hij reed met hoge snelheid in zijn auto over de Lei- muiderdijk in Haarlemmermeer en vloog nabij Rijsenhout uit de bocht. De bestuurder wist de auto wel uit de berm te krijgen, maar schrok toen van een tegenligger, waardoor hij weer de macht over het stuur verloor en via de berm in de ring vaart terechtkwam. Kikvorsman nen hebben, nadat pogingen van omstanders om hem te redden mis lukten, het slachtoffer boven wa ter gebracht. De levensgeesten waren toen echter al geweken. Buren hebben zaterdagmiddag de 64-jarige Thomas Waltere en zijn eveneens 64-jarige vrouw Ma ria WaltereCobben dood aange troffen in hun huis aan de Ulrich- weg in Maastricht. Een onderzoek heeft uitgewezen dat het echtpaar ten gevolge van een defecte schoor steen aan kolendampvergiftiging is overleden. Buren gingen het huis binnen, toen om 12 uur de gordijnen nog dicht waren. Zij vonden de man op het toilet, de vrouw in de keuken. Hun hond leefde nog, maar stierf korte tijd later. Het echtpaar moet reeds vrijdagavond overleden zijn, want het licht brandde nog en het bed was onbeslapen. In de gemeente Beerta is zater dagavond een bejaard echtpaar door kolendampvergiftiging om het leven gekomen. Het zijn de 72- jarige heer Kloosterman en zijn 69-jarige echtgenote. Om zeven uur was een kleinzoon nog op bezoek geweest, die de opmerking had ge maakt dat de kachel zo stonk. De zelfde avond moest een overbuur vrouw zich onder medische behan deling stellen, eveneens tengevolge van kolendampvergiftiging. Haar man had haar toen hij thuis kwam, bedwelmd aangetroffen. Zondagavond even tegen mid dernacht is op de spoorwegover gang Esschen te Heerlen een per sonenauto meegesleurd door een trein. Van de vier jeugdige inzit tenden twee jongens en twee meisjes, in leeftijd variërend van 17 tot 21 jaar liepen de meisjes en een der jongens zware ver wondingen op. De andere knaap kwam er met een hersenschud ding af. Allen zijn opgenomen in het St. Jozefsziekenhuis te Heer len. De overweg is er een met automatische halve overwegbo men. VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden vandaag in totaal aange voerd 1646 dieren, zijnde 1200 slachtrunderen en 446 varkens. De noteringen waren als volgt: Slachtrunderen: extra kwal. 4,30 f 4,60, le kwal. f 3,80—f 4,20, 2e kwal. f 3,45—3,65, 3e kwal. 3,20 3,35; Varkens: le kwal. f 2,08 2,15, 2e kwal. 2,04—f 2,08, 3e kwal. 2,00f 2,04; Stieren f 4,00 f 4,60; Worstkoeien 2,95 f 3,25; Slachtzeugen 1,60—1,70; Zware varkens f 1,80f 1,90. Alles per kg. De aanvoer van slachtrunderen was even ruimer, de handel rede lijk en iets stijver in prijs; Varkens: aanvoer groter, handel goed, prij zen iets gedrukt. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM De aardappelbeurs te Rotterdam werden vandaag de volgende note ringen opgemaakt: Klei-aardappelen voor het bin nenland: Eigenheimers 40 mm opw. 12,5014; Bintje 3550 mm opw. geen notering; Bintje 40 mm opw. 911; Meerlander 40 mm opw. 10,50—12. Klei-aardappelen voor de export: Bintje 35 mm opw. in twee maten gesorteerd 910; Bintje 40 mm opw. f 9,5010; Bintjé 45 mm opw. 10f 10,50. Voer-aardappelen 2,503,50. Stemming: binnenland en export flauw. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastge steld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, sehip-ef auto» Vier mensen zijn zondagavond gewond geraakt bij een brand in een huis aan het Zwaanshals in Rotterdam. Twee van hen, de 22- jarige mevr. G. A. Bergmans Mus en haar 23-jarige echtge noot, zijn er vrij ernstig aan toe. Zij moesten naar een ziekenhuis worden overgebracht. De brand ontstond in het huis van de familie Van Wijngaarden, waar het echtpaar Bergmans op bezoek was, toen een pot met lijm explodeerde. Men had de lijm in de kachel van de woon kamer geplaatst om hem vloei baar te maken. Onmiddellijk na de explosie stond de gehele ka mer in lichte laaie. Mevr. Berg- j mans sprong in paniek uit het raam en sloeg vier meter lager tegen de straat. Haar echtgenoot kreeg ernstige brandwonden. De heer en mevrouw Van Wijngaar den, beiden 23 jaar oud, liepen ook brandwonden op, maar deze waren van minder ernstige aard. Toen de brandweer arriveerde, waren buren er al in geslaagd de brand in de woonkamer te blus sen. De schade is vrij groot. (Betaald voetbal) EREDIVISIE Feijenoord 11 10 1 0 21 37— 6 Ajax 10 9 0 1 18 35— 4 ADO 11 4 6 1 14 21—16 Sparta 11 5 3 3 13 20— 9 Go Ahead 11 6 1 4 13 28—16 NEC 11 5 3 3 13 21—16 FC Twente 10 5 2 3 12 16,14 GVAV 11 3 6 2 12 18—15 NAC 11 4 3 4 11 10—17 DWS 11 4 2 5 10 15—16 Fortuna '54 11 3 3 5 9 15—21 DOS 11 2 5 4 9 15—28 MVV 11 2 4 5 8 16—21 PSV 11 3 2 6 8 14—23 Volendam 11 2 4 5 8 11—23 Telstar 11 3 1 7 7 11—21 Xerx./DHC 11 2 2 7 6 9—25 Sittardia 11 1 2 8 4 12—33 (Amateurs) EERSTE KLASSE F Sparta '25 7 5 2 0 12 18— 5 Vlissingen 8 5 2 1 12 14—10 UNA 8 4 3 1 11 15— 8 Middelburg 7 4 2 1 10 21—11 TOP 8 3 3 2 9 15—12 DESK 7 3 2 2 8 13— 9 Veerse Boys 7 3 2 2 8 9— 8 RKC 7 3 2 2 8 10—12 Helmond 7 2 2 3 6 9—11 TSC 7 2 2 3 6 11—14 Cone. SVD 7 0 2 5 2 14—23 De Valk 8 0 2 6 2 7—16 De Spechten 8 10 9 2 5—23 TWEEDE KLASSE B RKVVU 8 3 4 1 10 13— 8 Axel 8 3 4 1 10 12— 8 Uno Animo 8 3 4 1 10 22—13 Longa 8 4 2 2 10 17—14 Rood Wit 8 3 3 2 9 18—14 Zeeland Sport 8 2 5 1 9 7— 9 Terneuzen 8 3 2 3 8 20—22 Roosendaal 8 3 2 3 8 19—20 Internos 8 2 3 3 7 13—13 RAC 8 1 4 3 6 9— 9 VCW 8 2 2 4 6 16—23 DOSKO 8 0 3 5 3 13—26 DERDE KLASSE D Grenswachters 8 6 0 2 12 17—17 Alliance 7 5 1 1 11 28— 9 NSV 8 4 3 1 11 15— 8 Hontenisse 8 4 1 3 9 14—10 Steenbergen 8 3 3 2 9 16—15 Steen 8 3 2 3 8 11—10 HVV '24 8 4 0 4 8 8—10 METO 8 2 3 3 7 12—13 Zierikzee 7 2 2 3 6 13—14 MOC '17 8 1 3 4 5 15—19 Vogelwaarde 7 0 3 4 3 8—18 ODIO 7 0 3 4 3 10—24 VIERDE KLASSE H Breskens 8 5 1 2 11 28—14 Walcheren 8 4 2 2 10 16—10 Hansw. Boys 8 2 6 0 10 18—15 RCS 8 4 1 3 9 18—11 Koewacht 8 4 1 3 9 19—17 Clinge 8 4 1 3 9 12—14 Biervliet 8 3 2. 3 8 17—19 Corn Boys 8 3 2 3 8 14—16 Sluiskil 8 2 3 3 7 10—11 Oostburg 8 3 1 4 7 15—17 IJzendijke 8 3 0 5 6 16—20 Aardenburg 8 0 2 6 2 12—31 Zaterdagcompetitie EERSTE KLASSE Arnemuiden II 8 5 2 1 12 228 Kloetinge 8 5 1 2 11 26—20 VCK 8 5 2 1 12 JP—11 's-H. Arendsk. 8 4 2 2 10 24—11 Hoek 8 4 2 2 10 28—'O Middelburg V 8 5 0 3 10 16—14 Meeuwen II 8 4 1 3 9 2332 MEVO 8 2 2 4 6 19—20 Kats 8 2 1 5 5 17—24 Zaamslag 8 2 1 5 5 1925 Bevelanders 8 2 0 6 4 1827 Beren 8 1 0 7 2 16—37 TWEEDE KLASSE B Zeel. Sp. VII Kloetinge II Rillandia II Nieuwdorp Kapelle II Tern. Boys II Borssele SVD Spui Heinkenszand Krabbend. II Yerseke II 8 7 10 15 25— 8 12 23—16 11 2.9—13 11 22—13 9 24—20 14—14 19—19 22—22 13—18 18—20 14—29 4 35

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 3