«Nu eindelijk eens iets doen Zeeuwse Wit-Gele Kruisvoorzitter Van Dongen: ZEEUWSE KRUISVERENIGINGEN BEREID TOT NAUWE SAMENWERKING 26 vliegtuigen in vlammen opgegaan Geen controle meer door huisartsen? BURGERLIJKE STAND O.P.-PARTIJBESTUUR VOOR SAMENWERKING MET A.R. EN C.H.U. Loop der bevolking Leden winnen Samenwerken Zelf initiatief nemen Achterstand Snoep verstandig eet'n appel STEEDS MEER CREMATIES IN ONS LAND „Herverdeling" Chinese eigendommen in Indonesië Snoep verstandig eet 'n appel Drie doden bij autowedstrijd Voorzorgs maatregelen rondom de Merapi Klaus Schiitz burgemeester van West-Berlijn Snoep verstandig eet 'n appel ANTWERPSE HAVEN GEZUIVERD Amerikanen willen belastinggeld terug Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Maandag/Dinsdag 16/17 oktober 1967. Tijdens de jaarvergadering van de provinciale bond van het Zeeuwse Wit-Gele Kruis, die za terdag onder voorzitterschap van de heer J. M. A. C. van Dongen in hotel „Rotterdam" te Temeuzen werd gehouden, is de samenwer king met de andere Zeeuwse kruis verenigingen, het Groene Kruis en het Oranje-Groene Kruis, centraal gesteld. Niet alleen de voorzitter van het wit-gele kruis was sterk voor een nauwe samenwerking ge porteerd, ook de heren Everwijn en Boone, de provinciale voorzitters van het groene- en het oranje- groene kruis, bleken hiertoe bereid. In zijn welkomstwoord richtte de heer Van Dongen zich o.m. tot de inleider drs. F. Smulders, de directeur van het Zeeuws instituut voor geestelijke gezondheidszorg; tot de afgevaardigden van de fede ratie van het Wit-Gele Kruis, de heren Heesbeen en Lapré; de voor zitter van het Oranje-Groene Kruis, de heer Boone en later tijdens de vergadering tot de Zeeuwse voor zitter van het Groene Kruis, de heer Everwijn. Om met een onaangenaam punt te beginnen, aldus de voorzitter, zou ik willen dat de besturen het probleem bestuderen van de leden werving. In 1966 zijn er bijna geen leden bijgekomen. Hij was ver heugd nadien van de heer Hees been te horen, dat de nationale federatie zijn public-relationman ter beschikking stelt om hierin van advies te dienen. Zoals gezegd werd een groot deel van de vergadering gewijd aan het samengaan van de Zeeuwse kruisverenigingen. Nadat de voor zitter zijn vreugde er over had uit gesproken dat in West Zeeuws- Vlaanderen de stichtingsakte voor de nieuwe samenwerking tussen de afdelingen er is, zodat er een zelf standig lichaam is ontstaan, zon der dat de afdelingen hun zelfstan digheid hebben verloren, pleitte de voorzitter voor een samenwerken tussen de drie kruisverenigingen. Volgens de Groene Kruisvoorzitter, de heer Everwijn, mogen de punten van samenwerking met het oranje- groene kruis en het wit-gele kruis geen vraagtekens noch vraagpun ten blijven. De heer Everwijn zei in zijn jaar rede 1966 dat „ons bestuur tot nu toe op dit stuk van zaken niet tot een duidelijke beleidslijn is kunnen komen". De heer Van Dongen zou graag zien dat er een stichting „samenwerkende Zeeuwse kruis verenigingen" met een duidelijk omschreven eigen taak zou komen. Op deze wijze kan ieder zijn zelf standigheid behouden. Evenals de heer Heesbeen van de nationale federatie meende de heer Van Dongen dat de tijd voor het aan gaan van een fusie nog niet is aan gebroken. De samenwerking kan op velerlei gebied, b.v. wat de ge bouwen betreft en het gebruik van goederen ver worden doorge voerd. Hij vond het absurd dat in sommige kleine plaatsen twee nieuwe gebouwen naast elkaar staan, beide bestemd voor het kruiswerk. „Wij moeten het initiatief zelf nemen, aldus de heer Van Dongen, hoewel wij niet moeten vergeten de landelijke organisatie tijdig in ïe schakelen. Ons kruiswerk moet niet van bovenaf gedirigeerd wor den". Als voorbeeld wees de heer Van Dongen op het gebied van de kraamzorg. „Er zijn in Zeeland 7 centra voor kraamzorg, t.w. 4 boven en 3 beneden de Wester- schelde. Waarom hier niet een goed geregelde samenwerking in drie centra, zoals de provinciale raad voorstelt, of misschien zelfs twee?" Waarom niet gestreefd naar een betere werkindeling voor de dis trictsverpleegsters?" Op het gebied van de geestelijke volksgezondheid zei de voorzitter, dat hier een samenwerking tot stand is gekomen, die ten voor beeld kan worden gesteld. Ook de voorzitters van het Oranje-Groene en van het Groene Kruis pleitten sterk in die richting. De heer Everwijn sprak zelfs over de vorming van een „provinciale kruisraad". De directeur van het Zeeuws in stituut voor geestelijke volksge zondheid, drs. F. Smulders, sprak over hedendaagse aspecten van de 1 geestelijke gezondheidszorg. Spre ker gaf een overzicht van de wor dingsgeschiedenis, die voor wat Nederland betreft in de jaren na de oorlog ligt. Het was iets geheel nieuws, omdat men vóór de oor log geheel gericht was op de lichamelijke gezondheidszorg. Spreker meent dat Zeeland een grote achterstand bij overig Neder land heeft in te halen. Zo zijn er in Zeeland nog geen LOM-scholen (scholen voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden); ook kent het wit-gele kruis nog geen bureau voor huwelijksmoeilijk heden. Hieruit bleek dat de na oorlogse gezondheidszorg zich ook op de sociale psychiatrie is gaan richten. Drs. Smulders vond dat een en ander bij de mensen nog weinig bekend is en dat men er een beetje afwijzend tegenover staat, omdat men niet graag wil weten dat men opvoedingsmoeilijkheden heeft met zijn kinderen of dat er huwelijksmoeilijkheden zijn. Provincie en gemeenten bieden (te) weinig financiële hulp bij deze „diepte-investering in het menselijk geluk, waarbij niemand van de geldschieters coupons kan knip pen". De heer Van Dongen wees er in zijn dankwoord op dat de provincie een behoorlijk bedrag 100,000) beschikbaar stelt en dat er via 66 bijstandswet door de gepteénten veel kan worden gedaan. Drs. Smulders stelde daartegenover dat er in Zeeland per inwoner 34 ct be schikbaar wordt gesteld, maar dat dit in overig Nederland 50 ct per inwoner bedraagt. Notulen, jaarverslagen, begro ting voor het komende jaar en re kening en verantwoording over 1966 werden goedgekeurd. De heren F. Hagenaar (vice-voorzitter) en P. F. van Hootegem (secretaris) werden bij acclamatie herkozen. Het percentage van het aan tal overledenen, dat in ons land gecremeerd wordt in 1950 twee procent is thans geste gen tot acht procent. Er treden zeer grote verschillen op: Gro ningen dertig; Arnhem twintig; Den Haag twaalf; Amsterdam tien en Rotterdam vijf procent. Deze cijfers zijn zaterdag in Rot terdam meegedeeld op de alge mene vergadering van de vere niging voor crematie, de A. V. V. L. Het percentage in Rotterdam zal. nu daar een crematorium wordt gebouwd, sterk toenemen, zo verwachtte voorzitter F. A. Wolbeek. Het crematorium in Groningen, in 1962 in gebruik genomen, moet nu reeds worden uitgebreid met een tweede aula. KONINGIN JULIANA IN HET KURHAUS H. M. de Koningin heeft in het Kurhaus de feestelijke bijeen komst t.g.v. het 40-jarig bestaan van de Unie van Soroptimisten Clubs in Nederland bijgewoond. De voorzitter, mej. dr. E. Kap- senberg (midden), bood een cheque aan voor de aankoop van een piano voor „Het Zilveren Schor" te Arnemuiden, De voorzitter van het Indonesi sche volkscongres, generaal Ab- doel Nasoetion, heeft in 'n vraag gesprek gezegd, dat de exclusieve Chinese handelscentra in Djakar ta moeten worden opgeheven. Het vraagstuk van de Indonesiërs van Chinese afkomst, die de Indonesi sche handel domineren, moet vol gens hem worden opgelost door geleidelijke sociale en economi sche intergratie en assimilatie. Traditioneel Chinese wijken, zoals Glodok in Djakarta, kunnen verdwijnen door herverdeling van de economische centra en markten onder de Indonesiërs die de nieuwe anti-communistische en anti-Soekarno-orde in het land steunen. Vorig jaar drong de Indonesi sche regering er bij de Indone siërs van Chinese afkomst op aan een Indonesische naam aan te ne men. Dat gebeurde nadat zich in het land anti-Chinese incidenten hadden voorgedaan. 1 Op een vliegveld van een vlieg club in de Braziliaanse plaats Sao Paulo zijn zondag 26 vlieg tuigen in vlammen opgegaan. De schade bedraagt meer dan een miljoen nieuwe cruzeiros (meer dan 1.330.000). De brand ont stond in een hangar en sloeg over de vliegtuigen daar buiten. Een piloot werd gearresteerd. Hij heeft volgens de politie toege geven in de hangar een lucifer te hebben aangestreken „omdat het binnen zo donker was". Drie toeschouwers zijn zondag bij een autowedstrijd op de open bare weg in Rosario gedood, toen een coureur bij een inhaalma noeuvre de macht over het stuur verloor en op het publiek inreed. Een veertigtal toeschouwers liep verwondingen op. De bestuurder van de wagen en zijn navigator bleven ongedeerd. Het centraal bestuur van de lan delijke huisartsenvereniging zal de leden adviseren met ingang van 17 oktober a.s. geen controles meer te verrichten voor de bedrijfsvereni gingen. Het bestuur voelt zich hiertoe gedwongen door het feit dat de regering de prijsmaatregel met betrekking tot de huisartsen- tarieven ook van toepassing acht op de controletarieven. Het L.H.V.- bestuur is verbaasd over de mede delingen die van de zijde van het departement van economische za ken aan de federatie van bedrijfs verenigingen zijn gedaan, aange zien het gesprek tussen de artsen en de ministers van economische zaken en sociale zaken over de artsentarieven nog niet is afgeslo ten. Een woordvoerder van het bestuur zei zaterdag, dat deze mededelingen eerder neerkomen óp een prijsvaststelling dan op een prijsmaatregel. De autoriteiten op midden-Java zijn bezig voorzorgsmaatregelen te treffen met het oog op een moge lijke uitbarsting van de vulkaan Merapi. As van de vulkaan heeft al aanzienlijke schade toegebracht aan de gewassen in de omtrek. De Merapi, die bij een uitbarsting in 1930 honderden mensenlevens eiste en verscheidene dorpen verwostte, rommelt en stoot voortdurend rookwolken uit. De gouverneur van midden-Java heeft een som geld beschikbaar gesteld voor snelle hulp aan de getroffenen, wanneer het tot een uitbarsting mocht ko men. Met grote meerderheid heeft een buitengewoon regionaal congres van de Westduitse sociaal-demo cratische partij Klaus Schütz be noemd tot regerend burgemeester van Wêst-Berlijn. De 41-jarige staatssecretaris van buitenlandse zaken was de enige kandidaat. Hij kreeg 191 van de 244 stemmen en volgt Heinrich Albertz op, die op 26 september aftrad in verband met kritiek op het politie-optreden tegen betogende studenten tijdens het bezoek, dat de sjah van Perzië in juni aan de stad bracht en waar bij een student werd doodgescho ten Schütz moet nog door het stads- parlement worden gekozen, maar aangezien de socialisten hier de meerderheid hebben, is dit maar een formaliteit. 1 De miljoenen liters zware olie, die uit een lekkende tank van de Esso-raffinaderij te Antwer pen ontsnapten en een aantal havendokken vervuilden, zijn vrijwel opgeruimd. Vrijdag is be kendgemaakt, dat met ingang van middernacht het vijfde ha vendok, dat het zwaarst was ge troffen, weer voor de scheep vaart zou worden opengesteld. De reiniging van het nabijge legen vierde havendok op het Leopolddok was donderdag vol tooid. TERNEUZEN Geboren. 2 okt.: Fabiènne Lam bert Anne Marie Antoinette, d. van Antoine J. M. Péters en Ma ria A. A. Kochuijt, won. te Zuid- dbrpe, St. Marcusstraat 3. 5 okt.: Patricia Jozef Maria, d. van George J. M. de Clerq en Maria J. P. de Maat, won. te Zuiddorpe, Oude Polderseweg 20; Martinus Jan, z. van Augustinus F. van den Bossche en Paulina J. W. Rie- mens, Tholensstraat 74. 6 oktt.: Patricia Johanna Adriana, d. van Antoon Bastiaansen en Anna M. N. Vantricht, Middenstraat 108, Sluiskil. 8 okt.: Stephan Judith George Camillus, z. van Johan M. Goossens en Elly M. H. Verwil- ligen, Schuttershofweg 8; Sindy Gonda Marcel, d. van Theo R. C. P. M. de Schepper en Anny I. J. van Wolvelaer, won. te Koewacht Molenweg 13; Neeltje Pietemel- la, d. van Frederik J. de Braai en Elizabeth Kolijn, Tuinstraat 25. 9 okt.: Quintilio Florence Raffaèllo, z. van Alfredo Caluri en Marleen J. de Vos, won. te Sas van Gent, Beneluxstraat 167; Hendrik Gelein Arend, z. van Hendrik A. Kiel en Maria Buize, Nieuwediepstraat 59. 10 okt.: Neeltje Francina, d. van Arie C. Hamelink en Elizabeth J. van den Berg, Wagnerhof 19; Edmondus Józef Maria, z. van Willem C. van Hurck en Maria H. Sarneel, won. te Westdorpe, Molenstraat 24. Huwelijksaangiften. 6 okt.: Leendert Schipper 22 jr jm., Grenulaan 44 en Pieternella E. M. D. Oele 19 jr jd., Nieuwstraat 17; Michael T. W. van den Berge 24 jr jm., Oostkolkstraat 7 en Pieternella E. Molegraaf 20 jr jd., van Steenbergenlaan 25a. Huwelijksvoltrekkingen. 12 okt. Ivan T. E. Cappaert 23 jr jm., won. te Westdorpe en Bibiana C. A. de Mul i9 jr jd., J. v. Rompu- straat 17. Overleden. 3 okt.: Maria P. de Vos 79 jr geh. gew. met I. J. Ly- baart, won. te Biervliet. 4 okt.: Bastiaan Knook 94 jr geh. gew. met J. S. Liebens, Emmalaan 1. 6 okt.: Johannes C. J. Herwegh 68 jr e.v. M. L. Pardon, won. te Axel; René F. E. van Dommelen 64 jr e.v. P. J. Vriens, won. te Sas van Gent. 7 okt.: Aloysius E. Wil le 56 jr ongeh., won. te Philippine. 10 okt.: Eric Dürselen 4 weken, Het k.v.p.-partijbestuur heeft zich in grote meerderheid uitge sproken voor een samenwerking of federatie met de a.r.-partij en de c.h.-unie. Het partijbestuur heeft dit standpunt neergelegd in een pré-advies dat in behandeling komt op de in december te houden par tijraad. 59) „Acht je die verklaring over de roze waten juist?" vroeg ik. „Het lijkt me heel waarschijn lijk", gaf Terry toe. „Maar voor lopig schakel ik de gedachte aan een slimmigheidje van hun kant niet uit". „Voorlopig?" vroeg ik plagend. „Zou je dan vandaag niet de ver klaring geven, de oplossing van h^t geval?" „Het zal enorm spannen", ant woordde hij beduusd. „Ik zou het graag willen, en het is net, of ik de oplossing wéét, diep in mijn onderbewustzijn.,.. Net zoiets als een vergeten droom, begrijp je?Ik weet alles, maar als ik erover ga denken, ontschiet me de pointe, en dan sta ik op een dood punt. Aangezien ik tekort schoot in slimheid, bleef ik broederlijk naast hem staan, op zijn dooie punt. HOOFDSTUK XII We begaven ons naar het huis van de Van Doff's. Ervoor stond een agent, als wacht, om madame Enbourg af te weren, als zij even tueel haar muzikale driften niet kou kunnen beheersen, en toch weer mocht komen opdagen. DOOR OLAF J. DE LANDELL Want madame Enbourg was 's morgens verlost van de agen ten voor haar deur. Men had haar medegedeeld, dat ze niet moest vluchten, wilde ze geen volsla gen verdenking op zich laden. Dat ze desniettegenstaande ge schaduwd werd, en dat het huis van haar verloofde van voren en van achteren met 'n agent ver sierd was, behoorde tot de din gen, die ze zelf moest ervaren. De agent voor het huis werd aangegaapt door vijf kinderen, drie slampampers en twee ouwe mannetjes. En door ons, en pas sant. Want zij waren van die ge wichtige mensen, welke aan het moordenaarshuis aanbelden met nog weer een andere bedoeling dan de bakker en de slager. Juffrouw Booner deed ons de deur open, met nog steeds rode ogen en 'n snuffelneus. „Ken u Gert niet loslate?" vroeg ze ver wijtend. „Nee, lieve juffrouw", 'ant woordde Terry, „hij moet nog even verhoord worden. Maar ik sta er met mijn eigen lijf borg voor dat hem niets overkomt, als hij onschuldig is, hoor!" „Ik vind het afschuwelijk", snikte de huishoudster. „Ik kan niet meer slape!" „Nou, maar ik ook niet", ver weerde Terry zich. „AI in geen drie naGjiten! En hier, meneer mijn secretaris, die -is zo op van deze geschiedenis, dat hij gere geld broom bij tafel drinkt om niet midden onder het eten in joelen los te barsten". „Heus?" vroeg juffrouw Boo ner half gerustgesteld. „En meneer Henri dan?" ver volgde Terry schijnheilig. „En madame Enbourg?!" „O, die het de hele nacht ge gild, zegge ze" snoof de huis houdster. „Maar ik vin' het ook verschrikkelijk, een dame op te sluite". „Als die dame ondeugend is ge weest", zei Terry belerend, „dan hoort ze opgesloten te worden". „Maar zij was niet ondeugend!" zei juffrouw Booner overtuigd. Onzin", wierp Terry tegen, „alleen ondeugende mensen gil len de hele nacht". „Nou", snoof de juffrouw, „maar ik vin' het beroerd!" „Ik zou Teun graag willen spre ken", sneed Terry verder discus sies af. „O, God!" schrok ze. „En draait die nou ook de bak in, omdat ik wat .van 'm verteld heb?!" „Als u ook zoveel vertelt!" verweet Terry. Ze wendde zich hoofdschud dend af, zonder, commentaar, en ging de tuinman roepen. Deze was zich blijkbaar van geen schuld bewust, want hij kwam bepaald met zwier binnen, en nam zijn pet af, om deze daar na zorgvuldig weer op te zetten. Ik verdacht hem sterk van bluf tegenover zijn meisje. Wie weet hoe hij ons en een gesprek met ons van zijn kant schilderde. „As 'k da here hellepe ken", zei hij, en trok wenkbrauwen en schouders op in een soort vlees geworden vraagtekenuitbeelding. „Ga zitten, Teun", noodde Ter ry. „We wouen nog eens even met je praten". „De here treffe 't", zei hij ge wichtig, „ik het juist me ochtend- werrek af „Dat is heerlijk", stemde Ter ry in. „Ga zitten". „Dat zal 'k dan maar doen", besloot de man hardop, en liet zich overdwars op Éen stoel tegenover ons neer. Ik presenteerde hem een siga ret die hij met een soort ingeslik te buiging aannam en achter zijn oor stak. Terry zat het met een ernstig gezicht aan te kijken, maar ik die hem langer ken, be greep, dat hij innerlijk schudde. „Teun", begon hij tenslotte, „we moeten nog eens praten, man". De tuinman knikte. „Was meneer Martijn wel eens handtastelijk, tegenover jullie?" Teun keek ons dom aan. „Ik bedoel", verduidelijkte mijn neef, „gaf hij je wel eens een klap of zo?" In de ogen van Teun kwam een schuwe uitdrukking, die echter meteen verdween. „Oach, 't benne here, hè?" zei hij weer, net als de vorige maal. „Dus niet?" polste Terry. „Wél, neturelek!" viel de tuin man uit. „Wél?" herhaalde Terry, quasi- ontdaan, „sloeg hij je vaak?" (Wordt vervolgd.) Over de vraag of, zolang een algemeen christelijke partij nog niet realiseerbaar is, het streven voorlopig gericht dient te blijven op een samenwerking met dè a.r.p. en c.h.u., zegt de meerderheid van het k.v.p.-partijbestuur in het pre advies, dat de partijraad zich in het najaar 1968 opnieuw over deze vraag zal beraden, in het bijzonder voor zover het betreft de gezamen lijke programpunten. Op de zaterdag te Baarn gehou den vergadering van het partijbe stuur werd dit pre-advies met 23 stemmen vóór aangenomen. Zeven leden van het partijbestuur onder schrijven het standpunt van de k.v.p.-radikalen (de groep-Bogaers uit de k.v.p.) en stellen zich op het standpunt, dat uitgangspunt bij de partijvemieuwing de vraag moet zijn of en zo ja welke van de bestaande christelijke partijen zich wensen om te vormen tot radikaal- vooruitstrevende groeperingen in christelijke zin. Eerst als deze vraag aan de hand van een concreet programma is beantwoord, kan en moet de vraag naar federatieve samenwerking of fusie van de aldus omgevormde christelijke partijen onder ogen worden ge zien, aldus dit standpunt. 56 Amerikanen, onder wie de zangeres Joan Baez, hebben een proces aangespannen om van de fiscus dat deel van de door hen be taalde belasting terug te krijgen, dat gebruikt is om de oorlog in Vietnam te financieren. Zij beroe pen zich daarbij op een uitspraak van het internationale gerechtshof van Neurenberg, volgens welke burgers van een land niet werke loos behoeven toe te zien als het internationale recht wordt ge schonden. z. van G. Dürselen en M. S. A. Stoffels, Steenkamplaan 78; Pie ternella A. G. Frederiksen 75 jr e.v. P. A. de Doelder, Leliestraat 2; Cornelis Zegers 90 jr geh. gew. met A. de Bruijne, le de Feijtef- straat 19. TERNEUZEN In de periode van 6 tot en met 12 oktober hebben zich de vol gende personen zich in deze ge meente gevestigd: F. J. Matthijs, de Feijterstraat 15 van Axel; M. A, Thierens, Fr. Halslaan 8 van Zelzate (B.)D. M. Dykstra, Breitnerstraat 123 van Miniapolis (U.S.A.); P. A. Geelhoed, Amberboomstraat 42 van Veere; P. de Putter, van Steenbergenlaan 25a van Zaam- slag; G. E. M. Bogaert, W. An- driessenlaan 37 van Sas van Gent; J. M. Herreboutv. d. Graaf, Breitnerstr. 41 van Hoek; J. J. A. Hendriks, Pijnboomstr. 68 van Heerlen; J. ten Kate, Tuinstraat 8 van Zwolle; A. Roelse, J. v. Lennepstraat 41 van Domburg'; J. Hamelink, Beethovenhof 24 van Rotterdam; M. A. Wisse v. Goethem, Meidoornstr. 8 v. Vo gelwaarde; E. A. M. Colsen-Pinx- teren, Schumannstr. 10 van Zun- dert; C. H. Waakop-Reijers, Beet hovenhof 104 van Voorburg; A. P. Meijer, Pierssenpolderstraat 47 van Axel; E. J. M. Verstraeten, Nieuwe Kerkstraat 17 van Phi lippine; J. S. Wilting, Beethoven-! hof 84 van Capelle a/d IJssel; J. C. E. Wijffels, Nieuwe Kerkstraa( 17 van IJzendijke; C. Kaijser, Ju- lianastraat 11 van Rotterdam; H. C. Riem ensDekker, Bosjesweg 73 van Hoek; R. A. Pliester, W. Andriessenlaan 41 van Zaamslag; R. A. Teeler, Schumannstraat_20 van Dubbeldam; A. Rosinkr"Fr. Halslaan 28 van Rotterdam; 'Et L. M. Colsen, Schumannstraat 10 van Clinge; M. G. de Vriend, J. v. Lennepstraat 8 van Vlissingen; C. Sonino, Bellamystraat 127 van Parijs (Fr.); K. D. Davis, Beet-, hovenhof 22 van Pfaffhausen (Zw.); C. M. Geuer, Concience- straat 12 van Duren (Did); M. P. Rogge, Zandstraat 14a van Ant werpen (B.); B. M. J. de Bak ker, Herengracht 6 van Poster- holt; H. van Keulen, Schutter- hofweg 6 van Rotterdam; E. Va ders, Koninginnelaan 2 van Haar lem; T. J. Meijer, Nieuwediep straat 82 van Amsterdam; H. G. van RossumTitsing, Hogendijk 4 van Amsterdam. In dezelfde periode zijn de vol gende personen vertrokken; A. R. van Aerde, Cansvliet- straat 2 naar Oploo ca; M. P. Ver burg, A. Dekenstraat 13 naar Utrecht; N. Dijkman, Rembrandt - laan 2 naar Biervliet; L. J. van Es, Wilgenplantsoen 28 naar' 's-Gravenhage; M. M. A. A. Pie- ters, Tholensstraat 120 naar Bre da; J. Willeboordse, Margriet straat 19 naar Wageningen; A. G. Smits, Scheldekade 48 naar Zwijndrecht; L. J. M. Smits Scheepers, Scheldekade 48 naar Zwijndrecht; P. J. Bareman, Tuinstraat 22 naar Zaamslag; M. J. A. van de Voorde, Nieuwe Kerkstraat 17 naar Philippine; R. A. A. Bollé, Nieuwe Kerkstraat 17 naar Aardenburg; M. J. Kerk vliet, Nieuwe Kerkstraat 17 naar Berkel ca; O. M. M. Jansen, van der Waalsstraat 9 naar Utrecht; J. Millenaar, Hondiusstraat 29 naar Vlissingen; D. Imbriani, Iepenlaan 66 naar Ravenna (It.); J. H. W. M. Boerbooms, Kers straat 9 naar Middelburg; P. L. M. van den Ende, Beatrixstraat 18 naar Haarlemmermeer; R. Mulder, J. v. Lennepstraat 12 naar Sas van Gent; A. Geerts, Emmalaan 1 naar Wolphaarts- dijk; C. van Ham, Breitnerstraat 75 naar Hulst; D. Benner, de Genestetstraat 10 naa» Waddinx- veen; M. G. van Dixhoorn, van Cantfortstraat 3 naar Breda; W. G. Heijne, Nieuwe Kerkstraat 17 naar Wormer; C. E. Spitzer, Ko ninginnelaan 17 naar Snijder (U.S.A.); H. Duran, Stationsweg 4 naar Emirdag (T.); J. A. de Feijter, Leeuwenlaan 4 naar Vic toria (Aus.); J. J. J. Hamelink, Hondiusstraat 32 naar Antwerpen (B.); T. Tesselaar, Zuidland- straat 81 naar Middelburg; A. Gillissen, Dahliastraat 11 naar Axel; M. J. Pol, Debussyhof 195 naar Middelburg; J. B. Dooms, Wagnerhof 25 a/b naar Wemel- dinge; H. Dieleman, Bernhard- straat 34 naar Wemeldinge; J. A. M. van Minnen, Dokweg 14 naar Vlissingen; R. F. Lammens, Mar grietstraat 29 naar Utrecht; H. Benjamins, P. C. Hooftstraat 12 naar Veenendaal; J. J. Heeres, Zuidlandstraat 8 naar Kloetinge; M. van Langevelde, Axelsestraat 259 naar Oosterhout. i

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2