PROVINCIAAL NIEUWS Europese jongeren te gast in Terneuzen Vermiste Duitse zeevaarders Jeugd-vakantieweek 1967 te Terneuzen Terneuzen Cadzand Oostburg Retranchement Sas van Gent Sluiskil Italiaan stak twee meisjes neer Constantinus Pieter Kielman, Woensdag 9 atigustus I96f DE VRIJE ZETFTTft Onaangename verrassing voor kapper Door hei- en graafwerk voor de nieuw te bouwen bakkerij van de heer A. H. de Smidt in de Nieuwediepstraat is gister morgen omstreeks half negen de ïijgevel van het daarnaast ge legen pand, dat wordt bewoond door kapper A. de Feijter, inge stort. De heer De Feijter be merkte dat de tegels in de gang van zijn woning begonnen te verzakken en waarschuwde de aannemer van het werk. Even later kwam de gevel naar beneden. Persoonlijke ongeluk ken deden zich hierbij niet voor, doch voor de familie De Feijter betekent deze gebeurtenis wel een onaangename huisvesting. Het perceel werd gestut om verdere instorting te voorkomen. Zwemmer in moeiijkheden Gistermiddag omstreeks vier uur raakte de heer L. G. K. uit Terneuzen, die ter hoogte van de watertoren in de Schelde aan het zwemmen was, onwel en kwam in moeilijkheden. Een 14-jarig neefje van de heer L., Woe-Jen Chen, wist zijn oom tijdig te be reiken en hem boven water te houden. Inmiddels hadden zich twee Belgische toeristen te wa ter begeven om hulp te verlenen. De heer Jacobs uit Schaegsber- gen (Belgisch Limburg) nam de heer L. van de 14-jarige over en bracht hem op het droge. Dokter Jiskoot verleende de eerste hulp en liet de heer L. per politie-auto naar zijn woning vervoeren. Firma L. C. Hamelink opende nieuwe zaak Op een feestelijke receptie, te midden van veel bloemen, ont vingen gistermiddag de heer en mevr. HamelinkKolijn hun gasten die zij hadden genodigd ter gelegenheid van de in ge- bruikname van hun nieuwe zaak aan de Axelsestraat nummer 2. Heden wordt de show-room van het verwarmings-installatiebe- drijf voor het publiek geopend. De zaak waarin de firma Van OverbeekeLeunis een halve eeuw het kruideniersbedrijf uit oefende heeft door deze vernieu wing aan het gunstige liggings- punt bij uitnemendheid Axel sestraat uitzicht Axelsebrug er nog een extra accent bijge- kregen. De verbouwing, die in luttele weken tijd gerealiseerd is door de aannemersfirma Van Steenbergen te Sas van Gent werd in hoofdzaak uitgevoerd naar ideeën van de heer Hame link. Er is een opvallend fraaie showroom ontstaan die met vier grote vitrines een dominerende plaats inneemt op het kruispunt AxelsestraatSchoollaan en ach ter welke zich een schat van comfortabele nuts-gebruiksarti- kelen voor dagelijks gebruik voor de consument vrijelijk aan dienen. Dominerend in de ruim te zijn de verwarmingsartikelen, in hoofdzaak aardgasconvectors voor welke het bedrijf sinds kort de erkende gasfitterslicenties be zit, zodat zowel voor de installa tie als wel de service de heer Hamelink borg staat. Naast de ruim dertig verwarmingsinstal laties zijn er ook moderne kant en-klaar aanbouwkeukens te be wonderen. Voor de dagelijkse dis heeft de heer Hamelink scha len en pannen uitgestald die qua levensduur en fraaie uitvoering omgekeerd evenredig zijn aan het onderhoud dat zij vergen. Om ze te gebruiken staan er fraaie gasfornuizen uitgestald. Een gezellig zitje met een ge zellige Gelderse potkachel oliestook noodt, om er na een rondgang door het bedrijf de za kelijke transacties te bespreken. Het moge de komende winter nog zo hard vriezen, de heer Ha melink zal zijn cliëntèle bepaald niet in de kou laten staan. nog even gepauzeerd in Oost burg. Het mooie zomerweer en de voortreffelijke hulp van staf, lei ders en leidsters, maakte deze uitgangsdag voor de gehandicap ten tot een onvergetelijke. Concert „Veronica" De Kon. Muziekvereniging „Veronica" uit Zuidzande gaf 'n concert onder de winkelgalerij te Cadzand-Bad, dit op uitnodiging van de plaatselijke V.V.V. Na af loop volgde er een muzikale wandeling met lampionoptocht. Bijeenkomst postzegelclub In hotel „Du Commerce" vond de maandelijkse bijeenkomst plaats van de postzegelverzame laarsclub „Het Land van Cad zand". In verband met de vakan tie werd er geen veiling gehou den, maar wel was er de gebrui kelijke verloting. De aanwezige leden werden in de gelegenheid gesteld de laatste uitgaven van de Nederlandse Antillen, Surina me en de Beneluxlanden aan te schaffen. Tennistoernooi Door de plaatselijke V.V.V. werd een tennistoernooi voor badgasten georganiseerd waar voor een zeer grote belangstel ling bestond. Als wedstrijdleider fungeerde de heer F. C. van Noorden. Niet minder dan 70 partijen moesten worden afge werkt. Deze keer werd er ge speeld onder auspiciën van de koninklijke Ned. Lawnfennis- bond. Uitslagen: Dames enkel: 1. mej, A. Blom; 2. mej. M. Wessel. Heren enkel: 1. P. Vaartrès; 2. J. Martens. Gemengd-dubbel: 1. Blom- Vaartrès; 2. Wessel-Jurry. Heren dubbel: 1. Vaartrès- Martens; 2. Van Beek-Peters. Dames-dubbel: 1. mevr. Wes- sel-mevr. v. d. Hilst; 2. mej. S. v. d. Hilst-mej. L. v. d. Hilst. Geslaagde kermis De kermis te Retranchement behoort weer tot het verleden. Het was in het bijzonder een attraktie voor de vele vakantie mensen, die momenteel te Re tranchement verblijven. De ker misexploitanten en de midden stand deden goede zaken. Voor een slotconcert gegeven door het muziekgezelschap Apollo/Ons Genoegen onder lei ding van de heer Frans van de Bussche, bestond grote belang stelling. De drumband „Jantjes van Sluis" verleende haar mede werking. Goede trainingswedstrij den De elftallen van Corn Boys hebben zich weer van hun beste zijde laten zien tijdens de oefen wedstrijden tegen Philippine. Het eerste elftal van Corn Boys wist met een 52 nederlaag het eer ste elftal der bezoekers naar huis terug te sturen. Corn Boys 2 won met 5—1 van de reserves van Philippine. Zomerfeesten Het bestuur van B.A.C. Sluis kil (Bonte Avond Club) gaat ook dit jaar weer zomerfeesten orga niseren, als gevolg van het grote succes van vorig jaar. De zomer feesten van dit jaar zijn vastge steld op zaterdag 12, dinsdag 15, woensdag 16, vrijdag 18 en za terdag 19 augustus a.s. Het zomerfeest van Sluiskil dat zijn ontstaan in feite te dan ken heeft aan de kanaalwerken, vindt nu plaats in een grote tent van ruim 400 m2 oppervlakte. Van de zijde van de omroepen heeft men al belangstelling ge toond voor een eventuele radio uitzending. De bestuursleden van B.A.C. hebben momenteel de handen vol werk. Het programma dat zich grotendeels in de tent zal af' spelen, die in de Nieuwe Kerk straat staat, ziet er voor de voor naamste punten als volgt uit: Zaterdag 12 aug.: Om 14.00 uur organiseert men in samenwer king met een platenmaatschappij een talentenjacht. Men zal begin nen om een plaats in de finale trachten te veroveren. Om 19.30 uur treedt het Til- burgse orkest „The Five Chumps" op, die 'n beatfestijn zullen bou wen. Dinsdag 15 aug.: Een grote show in de tent met onder meer de medewerking van Rita Corita. Woensdag 16 aug.: Een keur van artiesten waarbij o.m.: Imca Marina, Rien van Nunen (beter bekend als Stiefbeen), en dit al les muzikaal begeleid door de combo van Kees de Nijs. Vrijdag 18 aug.: Als artiesten treden deze avond op Ria Valk en Annie de Reuver en ook nu weer de combo van Kees de Nijs. Zaterdag 19 aug.: 15.00 uur: De finale van de talentenjacht. Ver der treden op „The Phantoms". Ook vindt de prijsuitreiking plaats van de talentenjacht. Jeugdige vluchteling aangehouden Leden van „St. Liduina" maakten uitstapje Een veertigtal leden van de Nederlandse Katholieke Bond „St. Liduina", begeleid door een 10-tal leiders en leidsters, heeft ook dit jaar weer een dagtrip gemaakt. Vanaf het vertrekpunt Koewacht, rijdend door Oost en West Zeeuws-Vlaanderen ging men naar Brugge waar de stad werd bezichtigd en hun 'n lunch werd aangeboden. Na de middagpauze werd eer bezoek gebracht aan Blanken- bei-ge. Op de terugtocht, die langs een gedeelte van de Belgi sche kust voerde, vertoefde het gezelschap geruime tijd in Knok- ke, waar het alle gelegenheid hac om zich te amuseren. Na een korte jacht heeft maan dagmorgen de rijkspolitie in Giethoorn de 19-jarige T. Y. C. aangehouden, die bij een inbraak in een bungalow met twee andere jongens vrijwel op heterdaad werd betrapt. De beide anderen, wier identiteit bekend is, wisten te ontkomen. Het drietal was zondagmiddag met vier andere jongens van een wandeling niet teruggekeerd naar de Rekkense inrichtingen, waar zij als zeer moeilijk opvoed bare jongens waren gehuisvest. Twee van de zeven werden zon dagmiddag nog in de kraag ge grepen, doch de vijf overigen bleven spoorloos. De drie jongens, die de inbraak in Giethoorn pleegden, hadden zich blijkens het onderzoek sinds :ondagmiddag al schuldig ge maakt aan het stelen van brom- -ietsen, terwijl zij zich ook van nige wapens zouden hebben neester gemaakt. De afdeling van de Rekkense irichtingen, waar de jongens eelal krachtens uitspraak van de nderrechter worden geplaatst, een z.g. „open" afdeling, waar e bewoners bepaalde vrijheden enieten, waaronder vrij wande- ,n. Dat jongens van een wande- ng niet terugkeren, is een vrij aal voorkomend verschijnsel. Geruststellend is dat zij niets Kloosterzande, St Jansteen, in Terneuzen een rustdag en daar na weer naar „de overkant" om uiteindelijk zaterdag voor de grote reünie in Den Bosch te zamen te komen, dit is de Zeeuwse route van 50 van de 600 deelnemers aan de 16e Pax Christi-tocht, die dit jaar door Nederland en voor de eerste keer ook door Zeeland wordt gehou den. Maandagavond tegen half zes arriveerden de Nederlandse, Bel gische, Franse, Duitse, Italiaanse, Spaanse en Zwitserse deelnemers (sters) in de Triniteitskerk, waar ook de gastheren (of vrouwen) aanwezig waren, om die avond en dinsdag in Terneuzen door te brengen. Na de voettocht van St. Jan steen naar Terneuzen was het goed verpozen in de gastgezin nen, waar de deelnemers (jon geren, begeleid door een leken- leider en zes priesters van de diverse nationaliteiten) zich het stof van de voeten konden schudden en (vluchtig) kennis maken met „de Zeeuws-Vla mingen. Iii het Parochiehuis kwamen zij maandagavond met de leden van hun gastgezinnen tezamen en daar werd een zéér afwisse^ lend programma van internatio nale liedjes geïmproviseerd. Het was allemaal heel spontaan en plezierig; een kleine dankbetui ging voor de genoten gastvrij heid. Gistermorgen werd in de open lucht, in de tuin van de zusters, een H. Mis gecelebreerd, om tien uur was er een gesprekssamen- komst en om twee uur werd met de boot van de firma Muller een tocht over het kanaal gemaakt. De rest van de dag verbleven de routiers" bij hun gastgezinnen en vanmorgen om half acht ver trokken zij naar Hoedekenskerke om zaterdagmorgen van Zierik- zee met een bus naar 's-Her- togenbosch te reizen, waar de grote afscheidsreünie metalle deelnemers wordt gehouden. Dan vertrekken zij weer. Ieder naar zijn eigen huis. DEMOCRATIE „Democratie in dienst van de vrede", is het thema van deze 16e Pax Christi-tocht. Het doel van deze reis is n.l. niet samen plezierige avonden doorbrengen, maar samen van gedachten te wisselen over belangrijke pro blemen. Zichzelf leren kennen, maar vooral de mening van mensen van 'n andere nationaliteit leren begrijpen en. waarderen. Dat is de opzet. Democratie in de politiek, de kerk en de democra tie, de sociale democratie, iedere dag wordt tijdens de voettocht van ongeveer 20 km een facet door groepjes van ongeveer 5 met een gespreksleider bespro ken. Het is inet altijd even ge makkelijk, want de taal is vaak een moeilijk te nemen barrière. Vooral de Spanjaarden kennen weinig méér dan hun eigen taal, ook al zijn het, evenals vele an deren, studenten of „travailleurs" die een beetje meer dan een ge wone opleiding hebben genoten. moeten worden afgelegd. Zij ontmoeten overal heel veel gastvrijheid, zo vertellen zij er bij, en hoe moeilijk het soms ook is voor gastgezin en gasten elkaar te begrijpen, toch komen zij vrij veel te weten over de toestanden in de streek waarin zij verblijven. Terneuzen vinden zij erg mooi, met al die nieuwe huizen, de grote winkels en de prachtige wegen en plantsoenen. De kanaalwerken vonden zij iets geweldigs. Zij zullen aan Zeeland en speciaal aan Zeeuws-Vlaande ren de beste herinneringen be waren. Op de weg „naar huis" werd I gemeen hebben met psychopaten. GEEN ILLUSIES Luce Cattin uit het Norman- dische Cérences, le jaarsstudente aan de universiteit van Caen, en Marie-Thérèse Simmen, onder wijzeres uit het Zwitserse Alt- dorf, zijn het er beiden over eens dat met een beweging als de Pax Christi het probleem om de oor log, als oplossing van de moeilijk heden, uit de wereld te helpen, niet eenvoudig is. Zij hebben daarover geen en kele illusie. Wèl vinden zij het belangrijk te weten hoe mensen van een andere nationaliteit over vraagstukken denken, waarmee ook zij zich bezig houden. Op die manier willen zij trachten dit andere standpunt te be grijpen en te waarderen. Mis schien dat daardoor uiteindelij 1 de oorlog zal kunnen vermeder worden, zo redeneren Luce en Marie-Thérèse, maar dan zal er nog een lange en moeilijke weg KNAPEN VAN TWAALF EN DERTIEN JAAR STALEN 13.000- Twee Amsterdamse jongetjes stalen maandagmiddag uit een tijdens de middagpauze afgeslo ten dagwinkel op het kampeer terrein in Bakkum een bedrag van 13.000. Met een valse sleu tel hadden zij zich tot de winkel toegang verschaft. De twaalfja rige A. L. M. wist dat zijn moe der, de beheerster van de win kel, steeds tussen de middag af wezig was. Met zijn vriendje, de dertienjarige E. van de W. stop te hij een deel van het geld in konijnenholen in de (bossen rond het kampeerterrein. Daarna gingen zij terug naar Amsterdam en kochten daar twee race-fietsen, elk ter waar de van 300. Het was de bedoe ling van de knapen dat zij in de nacht van maandag op dinsdag het geld uit de konijnenholen zouden halen en dinsdag op il legale wijze de Belgische grens zouden oversteken. Dank zij in tensief speurwerk van de rijks politie in Castricum kon echter reeds maandagmiddag de ge meentepolitie te Amsterdam bei de knapen in de buurt van hun woonhuis aanhouden. Het geld, dat in de bossen verstopt was, is door de politie teruggevonden. De 24-jarige mej. B. Wanders is gistermiddag helemaal buiten haar schuld het slachtoffer ge worden van de liefdesnjjd van een 26-jarige Italiaan, de monteur C. S. uit Turijn, die haar neer stak, maar in werkelijkheid het gemunt had op haar 20-jarige vriendni mej. S. Snabilie. De Italiaan had enige tijd omgang gehad met het 20-jarige meisje dat echter deze vriendschap op een gegeven ogenblik verbrak. Gistermiddag ging de Italiaan ge- gewapend met een revolver en een mes, zoals later zou blijken, naar het kantoor van het meisje waarschijnlijk om verhaal te ha len. Hij trof het meisje tesamen met een collegaatje aan in een wachtkamer. Hij trok, eenmaal binnen, zijn revolver kennelijk met de bedoeling op zijn ex- vriendin te schieten. Er ontstond echter 'n worsteling waarbij de revolver afging en de Italiaan zich zelf in zijn hand schoot. Hiermee was zijn woede echter niet be koeld. Het volgende ogenblik trok hij een mes en stak daar mee eerst mej. Snabilie in haar zij en vervolgens de toevallig aanwezige 24-jarige vriendin in haar rug. Deze laatste werd vrij ernstig gewond en is, hoewel .er vermoedelijk geen levensgevaar aanwezig is, toch in een zieken huis voor een uitvoerige behan deling opgenomen. Het 20-jarige meisje kon na verbonden te zijn naar huis terugkeren. De Italiaan werd overmeesterd en op het po litiebureau afgeleverd. Hij kon achter als gevolg van de schot wond die hij in zijn hand had op gelopen niet onmiddellijk ver- :oord worden maar moest eerst :aar een ziekenhuis worden over- ebracht, waar hij op het ogen lik wordt behandeld. Men neemt :chter aan dat de liefdesaffaire ussen hem en mej. S. de oorzaak /an deze onplezierige geschiede nis is geweest. INBREKEND ECHTPAAR AANGEHOUDEN De 22-jarige schrijver J. A, G. en zijn 20-jarige echtgenote J. C. J. G.S. uit Den Haag zijn dins dag aan de officier van justitie voorgeleid onder beschuldiging zich aan tientallen inbraken te hebben schuldig gemaakt. Hun belangstelling bij deze arbeid ging voornamelijk uit naar an tiek zilver en andere antieke zaken, welke zij dan bij te goe der naam en faam bekend staande juweliers en antiquairs in de residentie van de hand deden. Hun laatste bravour- stukje was een inbraak in een huis aan de Van Soutelandelaan in Den Haag, waarvan de bewo ners met vakantie waren en waar zij een buit van ongeveer 15 mille aan zilver en antiek maakten. De politie kwam het tweetal op het spoor, nadat een der be stolenen een deel van zijn gesto len kostbaarheden in de etalage van een juwelier zag liggen. Een hierna ingesteld onderzoek wees uit, dat de goederen waren ver kocht door een jonge vrouw, die zich met 'n paspoort legitimeerde. Het paspoort bleek later niet dat van de vrouw zelf te zijn, maar van diefstal afkomstig te zijn, doch het signalement dat de ver schillende kopende juweliers en antiquairs konden verschaffen, bood de politie voldoende hou vast om het stelende echtpaar te achterhalen. Het onderzoek heeft maanden geduurd. De arrestatie geschiedde vorige week donderdag, doch eerst maandagavond legde het tweetal een bekentenis af. In hun woning werd nog een groot "aan tal gestolen goederen gevonden, alsook een bedrag van 4.000 gul den in contanten en een pistool met scherpe patronen. De totale waarde van de buit der vele inbraken valt niet te schatten, doch moet zeker enige tienduizenden guldens bedragen. BESTUURDER VERONGELUKTE AUTO MELDDE ZICH Bij de rijkspolitie te Buchten meldde zich maandagavond de oud-ijzerhandelaar L. P., uit Sit- tard, die spoorloos verdween na dat hij zaterdagavond om 21.00 uur met een geleende personen auto op de Kasteelweg te Buch ten uit een bocht was gevlogen. Onmiddellijk nadat de auto was gekanteld kropen de vier inzit tenden eruit en verdwenen spoorslags, nog vóór ooggetuigen de vernielde auto hadden kun nen bereiken. Sindsdien ontbrak elk spoor van hen. De politie kwam er echter spoedig achter, dat P., die de wagen bestuurde, de auto had geleend van de eigenaar in Sittard. P. bleek niet in het bezit van een rijbewijs. Van de drie andere inzittenden wordt aangenomen dat zij in tussen op hun huiselijke basis in Sittard zijn teruggekeerd. AUTO TEGEN TREIN: Omstreeks kwart voor elf maandagavond is op een onbe veiligde spoorwegovergang bij Olst een personenauto tegen een goederentrein gereden. De twee inzittenden kwamen hierbij om het leven. Een hond die zich in de auto bevond overleefde het ongeval. De goederentrein was op weg van Deventer naar Zwolle. Naar mededeling van de rijks politie zijn de slachtoffers de 53- jarige heer J. G. Egbrink en mej. G. Hartman, beiden uit De venter. De drie Duitse jongelui, naar wie de rijkspolitie te water de af gelopen dagen zonder succes met behulp van een motorboot en een vliegtuig het IJsselmeer heeft af gezocht, zijn terecht. Maandag morgen werden zij in een tentje op de dijk bij de haven van Urk aangetroffen, zich volkomen on bewust van de ongerustheid die hun „verdwijning" had veroor zaakt. Zij kampeerden sinds zondag avond in feite op verboden ter rein. Een politieambtenaar trof hen maandagmorgen in hun tent je op de dijk aan en controleerde hun paspoorten, die in orde. wer den bevonden. De politieman rapporteerde een en ander aan zijn commandant, die zich toen herinnerde hun namen 's mórgens in een krant te hebben gelezen in een bericht over hun vermissing. Toen de commandant op zijn beurt het trio, de 24-jarige Udo Hurrelbrink, de 22-jarige Adolph Schroder en de I9-jarige Susan- ne Bürgheim die op 30 juli voor een vakantiereis uit Osnabrück waren vertrokken, inlichtte over de naspeuringen die naar hen werden gedaan, haasten zij zich hun familie van hun welzijn op de hoogte te stellen. Waar het bootje waarmede de jongelui een trip rond het IJssel meer maakten, niet tegen al te woelig weer bestand was, hadden zij enkele dagen in Staveren ge legen, in afwachting van beter weer en geheel onkundig van het feit dat zij als vermist te boek stonden. Ook de politie in Stave ren bleek daarvan onkundig. Zondag maakten zij de over tocht naar Urk, waar zij 's avonds in de beste welstand aankwamen. Aanleiding tot de gerezen on gerustheid was het feit, dat hun auto met lege carrier voor het vervoer van een boot sinds vorige week dinsdag tussen Naarden en Muiderberg geparkeerd stond, zonder dat van de eigenaar iets te bespeuren viel. In de morgenuren van dinsdag werden in het kader van de jeugd- vakantieweek zwemwedstrijden ge houden in het Scheldebad. 22 m jongens 8 en 9 jaar: 1. Jan Theunisse 18.3 sec.; 2. Ronnie Clemminck 21.6 sec.; 3. Frank de Mul 24.5 sec. 22 m meisjes 8 en 9 jaar: 1. Ella Vermeulen 22.9 sec.; 2. Ellie de Clerck 24.4 sec.; 3. Karin Huigh 25.2 sec. 50 m jongens 10 en 11 jaar: 1. Jacqueline Vinke 48.3 sec.; 2. Tru dy de Leege 51.0 sec.; 3. Dinny Eggebeen 54.6 sec. 50 m meisjes 10 en 11 jaar: 1. Jan Fraanje 40.4 sec.; 2. Frank van Cleemputte 45.5 sec.; 3. Kees Loof 46.0 sec. 50 m meisjes 1214 jaar: 1. Truus v. d. Linde 35.5 sec.; 2. Jea- nine Sprenkels 45.7 sec.; 3. Nellie van Luik 59.1 sec. 50 m jongens 1214 jaar: 1. Jac. v. d. Hooft 38.1 sec.; 2. Anton Veer man 38.7 sec.; 3. Maurits v. d. En- de 41.3 se. 's Middags hadden in het Zui dersportpark atletiekwedstrij den plaats. De uitslagen: HARDLOPEN Jongens 12—14 jaar 600 m. 1. Gerard Kouwijzer; 2. Maurits v. d. Ende; 3. Theo de Vos. Jongens 8—9 jaar 60 m. 1. Paul Bareman; 2. Max van Pienbroek; 3. Tom de Koek. Meisjes 8—9 jaar 60 m. 1. Ria üit da hoogte, maar ook vanaf da rand van het bassin werden da zwemmers aangemoedigd. Baart; 2. Elly da Klerck; 3. Ma rie Francine de Meijer. Jongens 1011 jaar 60 m. J. Jac. v. d. Velde; 2. Leo Kook; 3. Kees Loof. Meisjes 1011 jaar 60 m. 1. Joke de Mul; 2. Yolanda van Strien; 3. Lucy Dankaart. Jongens 12—14 jaar 60 m. 1. Maurits v. d. Ende; 2. Eddy v. a. Hooft; 3. Herman Theunisse. Meisjes 1214 jaar 60 m. 1. Carolien de Koeijer; 2. Jeanine Sprenkels; 3. Nellie van Luyck. VERSPRINGEN Jongens 89 jaar. 1. Jan v. d. Dries 3.45 m; 2. Tom de Koek 3.35 m; 3. Max van Pienbroek 3.25 m. Meisjes 8—9 jaar. 1. Ellie de Klerck 2.89 m; 2. Diana Goeman 2.58 m; 3. Ria Baart 2.55 m. Jongens 10—11 jaar. 1. Frank van Broekhoven 3.80 m; 2. Rob v. d. Veeke 3.70 m; 3. Frank van Cleemputte 3.60 m. Meisjes 10—11 jaar. 1. Joke de Mul 3.50 m; 2. Marian de Blaey 3.40 m; 3. Yolanda van Strien 3.40 m. Jongens 1214 jaar. 1. Gerard Kouwijzer 4.20 m; 2. Eddie v. d. Hooft 4.20 m; 3. Maurits V. d. Ende 4.10 m. Meisjes 1214 jaar. 1. Caro lien de Koeijer 4.20 m; 2. Liny Jansen 4.10 m; 3. Jeanine Spren kels 3.90 m. enkele flitsen van de atletiek- weastrijden in 't Zuidersportpark NAGEKOMEN ADVERTENTIE Het heeft God behaagd nog onverwachts uit dit leven weg te nemen onze geliefde en zorgzame Man, Vader, Behuwd vader, Grootvader, Broer en Behuwdbroer, de Heer Echtgenoot van Maria Jacomina Dieleman, op de leeftijd van 64 jaar. Sluiskil: M. J. KIELMAN—DIELEMAN Philippine: E. J. VERPOORTEN—KIELMAN J. D. VERPOORTEN Kapelle: A. P. KIELMAN J. KIELMAN—DE FEIJTER Sluiskil: P. A. KIELMAN A. KIELMAN—WIEMES J. E. KIELMAN P. VERSTRATEN en Kleinkinderen. Sluiskil, 8 augustus 1967. Pierssenspolder P 174. De begrafenis zal D.V. plaats hebben op donder dag 10 augustus a.s. om 1.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Sluiskil na voorafgaande rouw dienst in gebouw „De Ark", aanvangende om 1 uur. Vertrek van „De Ark" om 1.30 uur. Geen bloemen.

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 3