Zwemmen om de Zeeuwse zwemtiiels Woensdag 26 |uïi 1967 Terneuzen Axel Hoek Sas van Gent Sluis EXAMENS Veel gewonden bij treinbotsing in Japan Overstromingen in Pakistan Ontploffing in Oost-Berlijn Uitlatingen van negerleider Carmichael Oplichter Gasontploffing 1.) gemiddelde uurbon >r een kostwinner rvagtin Nederland ULtOEM VLEES ONDER KOELING.' KOOP IN DE PRUSSIA© VARKENS LAPJES RÜNDËRSCHBIKEL vËRSÊWORSr SAUSUSvJëS "ÖSSÊN STAART sw- PRIJZEN VOOR PARTICULIEREN DE VRIJE ZEEUV) t^romnciacd nleuwó gelicht Dinsdagochtend om half acht is de „Lia" door twee bokken van de N.V. Bergings- en Transport bedrijf v. d. Akker te Vlissingen gelicht. Nadat het schip door het bergingsvaartuig „Ary" was leeg gepompt werd het schip naar de N.V. „Terneuzense Scheepsbouw- mij." vervoerd, waar het in dok ging. Inzegening en opening kleuterschool „De Zevensprong" De kleuterschool „De Zeven sprong" aan de Gen. Maczekstr. -15 zal maandag 14 augustus te half drie worden ingezegend en officieel worden geopend. De in zegening zal verricht worden door pastoor B. J. J. de Jong, de officiële opening door mej. M. J. 'de Jonge, inspectrice. Nieuwe parkeerplaatsen Binnenkort zal Axel weer een Stukje parkeergelegenheid rijker zijn. Aan het Szydlowskyplein, de grote parkeerruimte in 't cen trum, wordt momenteel hard ge werkt aan de zijde van de Tuin- straat-Gentsevaartstraat. Nu de gemeente het betreffende stuk grond in eigendom heeft verkre gen is het mogelijk geworden de .vrijgekomen ruimte bij de be staande parkeergelegenheid te voegen. Hiermee zal vooral op zaterdag middagen het anders overvolle parkeerterrein een groot aantal auto's meer kunnen bergen. Bovendien zal ook de zaterdag- markt baat hebben bij deze aan winst, omdat er meer kramen ge plaatst zullen kunnen worden. De parkeerplaats op 't Kennedy- plein is inmiddels gereedge komen. Dit is een ruimte van on geveer 50 bij 80 meter. Van de ejjde van de centrale dienst te Axel werd ons verzekerd, dat er In het kader van de sanerings plannen momenteel plannen klaar liggen voor een grote par keerruimte achter de kerk tussen de Julianastraat en de Kerk straat. Bromfietser gewond nabij Magrette I Zondagavond omstreeks kwart Vóór acht kwam nabij het buurt schap Magrette de bromfietsbe rijder L. L. Th. v. d. V. uit St. Jansteen, die over 't rijwielpad in de richting Axel reed, in botsing met een personenauto bestuurd door de heer P. D. D. H. uit Den Haag, die rechts afsloeg richting Zaamslag. De heer v. d. V. smakte hier bij tegen de straatstenen en werd licht gewond. Dokter C. A. Schilt- man, die medische assistentie verleende, bracht v. d. V. over naar z'n woonplaats. Beide voer tuigen werden beschadigd. Aanwinst v.v. „Axel" Het attente bestuur van de v.v. „Axel" heeft beslag kunnen leg gen op een grote barak, die zal dienen tot uitbreiding van de ac- comodatie van haar voetbalter rein. De barak, waarvan de leng te 27 meter en de breedte 7 me ter bedraagt, zal over 20 meter ingericht worden als restaurant; de overige 7 meter wordt inge richt als kleed- en wasgelegen heid, terwijl ook een bestuurska mer zal worden ingebouwd. De barak komt in het verleng de van het huidige kleedlokaal te staan, tussen de ingang en het bestaande lokaal. De leden van de v.v. „Axel" wacht het kar- wij de barak recht te zetten. De gemeenschapsgeest van de leden kennende, zal zeker vóór de aan vang van het neiuwe seizoen de barak in gebruik kunnen worden genomen. Ongetwijfeld voor spe lers en publiek een welkome aan winst. 16-jarige reed vrouw in ziekenhuis Op het recreatieterrein „De Braakman" ging de 16-jarige A. P. uit Geraadsbergen (B.) met de auto van zijn oom rijden, zon der dat deze het bemerkte. Na 200 meter te hebben afgelegd reed hij tegen mevr. I. uit Bier vliet, die bezig was de bagage in haar auto te- pakken. Het slachtoffer liep hierdoor een beenbreuk op en moest naar het Julianaziekenhuis te Terneuzen worden vervoerd. 50.000ste bezoeker Sasse zwembad Maandagmiddag werd in het zwembad te Sas van Gent de 50.000ste bezoeker genoteerd. De gelukkige bezoeker was de jon geman Hendrik Proot uit Asse nede die van de Stichting Het Sasse Zwembad een gratis abon nement kreeg aangeboden voor het seizoen 1968. De vijftigduizendste bezoeker werd dit jaar ruim een maand eerder genoteerd dan in 1966. Carillonconcert Hedenmiddag en -avond 26 juli zal prof. Ephrem Delmotte 't volgende carillonconcert ten ge hore brengen: Middagconcert (4 uur): 1. Glo riezang (Handel); 2. Cavatino (Raff); 3. Le Tambourin (Rameau); 4. Menuetto (Beet hoven) 5. Kleine Dans (Haydn) 6. Drink to me only with your eyes (Old tune); 7. Volksliede ren; 8. Mignon: de son coeur j' ai calmé la fièvre (Thomas); 9. Bloemlezing (Delmotte). Avondconcert (8 uur): 1. Eli- sire d' Amore (Donizetti); 2. Berceuse Nègre (Clutsam); 3. Rosamunde (entre acte van Schu bert) 4. Marche Pontificale (Gounod); 5. Ballet Egyptien (selectie van Luigini); 6. Sur les ailes d'or de mon rêve (Mendels sohn); 7. Greensleeves (Old song); 8. Volksliederen; 9. Wer- ther: Clair de Lune (Massenet). Economische wetenschappen Aan de Katholieke hogeschool te Tilburg zijn geslaagd voor het kandidaatsexamen economische wetenschappen de heren H. H. M. Duerinck te Kloosterzande, W. J. A. Mangnus te Boschkapelle en P. d'Haens te Graauw. Engels M. O.-A Te Amsterdam zijn geslaagd voor het examen Engels M. O.-A de heren J. T. Klein te Axel en G. L. de Meijer te Terneuzen. Op het station van Hakozoe- koeri in de perfectuur Osaka in West-Japan is maandag een pas- sagierstrein op een stilstaande goederentrein gereden. Hierbij werden 92 mensen gewond, van wie zes zwaar. Bij overstromingen als gevolg van zware moessonregens zijn in de Pakistaanse havenstad Ka- ratsji minstens tien mensen om het leven gekomen. Vooral de lager gelegen armenwijken had den van het water te lijden. Naar schatting zijn 25.000 men sen dakloos geworden. In de Oostberlijnse voorstad Treptow heeft zich maandagmid dag een explosie voorgedaan in een genationaliseerde fabriek waar elektrische apparaten wor den gemaakt. Volgens het partijblad Neues Deütschland werden verscheide ne mensen gewond. Naar de oor zaak van de ontploffing is een onderzoek gaande. Stokely Carmichael, een der leiders van de Amerikaanse negerorganisatie „Zwarte Macht" heeft in een vraaggesprek met het Cubaanse persbureau „Pren- sa Latina" verklaard dat de negers „stadsguerrillastrijders" opleiden om zich te verdedigen in de steden. „De Cubaanse re volutie staat ons nader dan iets anders en inspireert ons. In Newark passen wij de taktiek van de guerilla toe". Vierhon derd jaar lang, zo vervolgde de negerleider, hebben wij ons vreedzaam gedragen en het re sultaat was klappen en lynch partijen. Nu is het genoeg.... onze generatie is het beu". Het Cubaanse persbureau meldt verder dat Carmichael als waar nemer naar Cuba zal gaan om daar de conferentie over solida riteit der Latijns-Amerikaanse volkeren, die volgende week be gint, bij te wonen. Carmichael zou de conferentie bijwonen, „omdat wij, Afro-Amerikanen, in de Verenigde Staten deel uit maken van de derde wereld". JONGEN VERDRONKEN De 15-jarige Jan Janssen uit Merum bij Roermond is om vier uur dinsdagmiddag verdronken, toen hij de Maas nabij de voor stad te Roermond wilde over zwemmen. Het stoffelijk over schot is nog niet gevonden. MAN UIT RAAM GEVALLEN Waarschijnlijk als gevolg van duizeligheid is de 63-jarige on gehuwde J. R. Nijboer maandag omstreeks elf uur van acht meter hoogte uit het raam van een kamer gevallen van het hervorm de bejaardencentrum de Wester- kim. Hij liep een schedelbasis- farctuur op. Bij aankomst in het ziekenhuis bleek hij reeds te zijn overleden. Bewaker veroordeeld wegens bedreiging De Haagse rechtbank heeft dinsdagmorgen de 24-jarige los- arbeider uit Den Haag K. J. M. O. wegens bedreiging met brand stichting tot zes maanden gevan genisstraf met aftrek van voor arrest veroordeeld. De officier van justitie had twee weken ge leden tegen hem een jaar gevan genisstraf gevorderd met aftrek van voorarrest. In verband met de grote brand van het bedrijf Starlift te Voorburg en het ver moeden dat een pyromaan aan het werk was had de rijksdienst voor zuivering van afvalwater te Voorburg de man gedurende de weekeinden als bewaker aan gesteld. Toen de geruchten ver stomden en de verdachte ontslag was aangezegd, schreef hij een ongetekend briefje aan de direc tie van de rijksdienst, waarin bedreiging in zake brandstich ting voorkwam. Hierdoor hoopte verdachte dat hij nog een tijdje in zijn baantje zou worden ge handhaafd. Zes jongelui, verdacht van autodiefstal, gearresteerd In Den Haag zijn zes jongelui aangehouden in leeftijd variërend van 14 tot 22 jaar die hebben be kend tien auto's te hebben ge stolen. De arrestaties strekten zich uit over de periode van 12 juni tot j.l. zaterdag, toen op het strand de 22-jarige J. de J. uit Den Haag gepakt werd. De po litie verdenkt deze man ervan de hoofddader te zijn. Het on derzoek duurt voort. De J. wordt vermoedelijk voor de officier van jstitie geleid. De vijf andere knapen zijn na verhoor vrijge laten. DRIE DODEN BIJ VERKEERS ONGELUKKEN Dinsdagmiddag is de 24-jarige mevr. H. D. van der Linden-van Dieren uit Laag Zuthem met haar auto door onbekende oorzaak in de gemeente Zwollerkerspel in het Almeloos kanaal gereden en verdronken. Haar bijna één jaar oude dochtertje Esther, dat bij haar in de auto lag, is eveneens omgekomen. Op de Goorseweg in Lochem is dinsdagmiddag een auto tegen een boom gebotst. Eén van de in zittenden, de 61-jarige mevr. J. M. VerdaasdonkBroks uit Til burg is daarbij om het leven ge komen. Haar man, die de auto bestuurde, en een 12-jarige mede passagier werden ernstig gewond naar een ziekenhuis in Lochem gebracht. Het ongeluk gebeurde, toen de heer Verdaasdonk over een op de weg liggende wielring reed, waardoor zijn auto 'n klap band kreeg. VLIEGTUIG DOOR BLIKSEM GETROFFEN Boven Moertschach in Karin- thië is maandag een Oostenrijks militair straalvliegtuig van het type „Saab-Saphir" door de blik sem getroffen. Er volgde een ont ploffing. De twee piloten van het opleidingstoestel kwamen hierbij om het leven. Nadat de animo vooral van de kant van de senioren voor de gezamenlijke Zeeuwse zwem- kampioenschappen voor junioren en senioren de laatste jaren lerk verminderd was, heeft de eerste dag van de kampioen schappen 1967, waarop een klei ner gedeelte van het „oude" orogramma verwerkt werd, dui- 'elijk een groter enthousiasme rij de deelnemers opgewekt. In 'iet Sasse zwembad, waar „De Bruinvis" voor de organisatie :orgde, werd met veel ijver de trijd aangebonden. Het tweede gedeelte van deze titelstrijd za' komende zaterdag in Goes wor den gehouden. In Sas van Gent werden en kele zeer goede prestaties ge leverd. Martha Wolf van SZV uit Souburg bezorgde haar ver eniging bij de junioren zij is 13 jaar drie kampioenschap pen. Tot eenzelfde aantal kwam ook Carita Salomé (15) van Scheldestroom uit Breskens. De prestaties van Corita Salomé, Een Fransman is als een vorst gevierd in Indonesië, doordat de lutoriteiten hem ten onrechte aanzagen voor de op één na be langrijkste man van de Roth schild bank te Parijs. Brigade-generaal Soehardiman was als directeur van de staaats- onderneming Berdikari onlangs naar Parijs geweest. Bij zijn te rugkeer vertelde hij dat er bin nenkort een hoge functionaris van Rothschild zou komen. In persberichten werd toen gezegd, dat deze bank van plan was In donesië een lening van twee mil jard dollar te verstrekken. Toen er na enige tijd iemand uit Parijs kwam, die later R. N. Payne bleek te heten, werd deze met veel plichtplegingen ontvan gen. Generaal Soehardiman en enige leden van het kabinet gin gen met hem dineren en de Fransman kreeg een militair es corte. Na afloop van zijn „onder handelingen" in Djakarta werd hem een vakantie aangeboden op Bali. De Fransman aanvaard de dit, evenals de vergoeding van zijn reis- en verblijfkosten door de maatschappij Berdikari. Later kwam aan het licht, dat Payne zijn gastheren bij de neus had genomen. Dinsdagmorgen omstreeks half vier heeft zich aan de Juliana straat 25 te Berghem in Noord- Brabant een gasontploffing voor gedaan in de frituurbakkerij van de heer M. van Orsouw. De fri tuurbakkerij werd totaal ver nield, het aangrenzende woc-r- huis werd grotendeels verwoest. Ook een 25-tal in de onmiddel lijke nabijheid van de frituur bakkerij staande woningen lie pen schade aan ruiten en dak pannen op. De schade wordt voorlopig geschat op ruim hon derdduizend gulden. WEER TREINVERKEER OVER BRENNERPAS Sinds maandagnacht kan van de spoorwegverbinding Oosten rijkItalië over de Brennerpas weer één spoor worden bereden. Zoals bekend heeft zich vrijdag op de Brenner een aardverschui ving voorgedaan waarbij zeven rijtuigen van de Dolomieten express ontspoorden. Kort daar na reed een goederentrein op de ontspoorde expresse in. Op het Brennertrajekt zijn de afgelopen dagen bussen ingezet. Zolang het tweede spoor nog niet is vrijgemaakt, zal 't trein verkeer enige vertraging onder vinden. De Nederlandse spoorwegen hebben niet veel doorgaande rij tuigen op dit trajekt. De rijtui gen van de Bergland-exprss die wel via de Brennerpas rijden, zijn vanaf vrijdag omgeleid via de Gotthardroute. Sinds maan dag volgen ze weer de normale route. HOOFDSTUK 1 Hiermee maak ik dan een diep geheim wereldkundig: ik ben 50 van Terry van der Linden. Eenmaal moest het toch gebeu ren en nou kunnen we er mis schien geld uit slaan. Je moet het ijzer smeden als het heef is; en publiek moet je nieuwtjes ver tellen van mensen waarop het nog niet uitgekeken is. „Aha," denk je. Om die naam Terry van der Linden. Begrijp ik wel. Over vijftig jaar is die naam wellicht zo algemeen, dat nie mand meer Watblief? Denk je niet „Aha"? Maar lezer, wat voor krant lees je?Het is nog maar nau welijks veertien dagen geleden, dat alle vooraanstaande bladen op de eerste pagina een aparte kolom reserveerden voor Terry van der Linden. Als om te tonen: er bestaat ook nog „eerlijkheid" op aarde. Ik houd niet van detective-ver halen, maar als je er een aan den DOOR OLAF J. DE LANDELL lijve meemaakt, dan zit je er op eens aan vast. Het gaat ermee als met griep: je hoort, dat een ken nis er last van heeft en je ver mijdt een bezoek aan zijn huis. En na een paar dagen moet je tot de slotsom komen, dat je zelf er aan lijdt, hóé voorzichtig je ook geweest bent. Maar laat me be ginnen met mijn geschiedenis. Het begon al bij de moeders van Terry en mij, die de onvoor zichtigheid hadden, als zusters ter wereld te komen. Ze dreven hun roekeloosheid zover, dat ze met twee broers trouwden. Ze kregen allebei een zoon: het ene stel mij, het andere stel Terry. Ze woonden in dezelfde nlaats en hielden veel van elkaar. Zodoende hebben Terry en ik mekaar zowat elke dag van ons leven gezien. Terry werd drie dagen eerder dan ik geboren. Wé geleken van de eerste minuut af sprekend op elkaar. Kan het anders, waar onze afstamming zo uitgesproken parallel liep? Onze moeders schepten er een wreed genoegen in, ons gelijk te kleden, en met gelijke kinder wagens samen uit te gaan. De meeste mensen die hen op straat zagen waren verrast, aan genaam of niet, al naar hun eigen aard. Sommige lui vonden het opzichtig. Onder andere ik. En er is een geval bekend van een oude meneer, die midden op straat in tranen uitbarstte, omdat hij zeker meende in kennelijke staat te verkeren, toen hij twee gelijke moeders met twee gelijke kinder wagens en twee gelijke babies zag. Een dominee sprak er schande van, en de commissaris van politie is enige malen bij ons thuis geweest, daar hij het ver keer op straat belemmerd achtte door het nummer, dat mijn moe der en die van Terry aldus plach ten op te voeren, We gingen op dezelfde school. Iedereen noemde ons „de twee lingen". Toen we achttien waren, maakte Terry hieraan een einde, door zijn snor te laten staan, een bril te kopen en zijn haar glad achterover te borstelen met pom made. Ik droeg mijn steentje bij door ernstige, donkere pakken te gaan dragen, waarvan ik niets meende. We brachten het zover, dat een meisje mij eens op 'n fuif vroeg: „Ken je Terry van der Linden?" Dat vind ik nog altijd een suc ces. Overigens hebben we van suc ces niet veel last gehad. Daarin bleven we weer gelijk. Twaalf ambachten en zo. Ik schrijf ver halen, en het overige dozijn onge lukken voltooide Terry. Denk niet, dat ik er de gek mee steek. Ik ben auteur, en alles wat gek, is, weer ik af. Behalve Terry, want door ons gezamenlijk lijden ben ik aan hem verknocht. Hij is trouwens uiterst serieus in zijn werk. Sedert enige tijd speelt hij voor detective. Het begon bij een verhoor, waarbij mijn dierbare neef als getuige opgeroepen was. Weet je iets schandelijkers te be denken, dan een spraakzame re chercheur? Nou, maar ze bestaan wel, Terry dankt er zijn succes aan. Hij maakte kennis met zo'n type bij bovengenoemd verhoor. En wist de man binnen 'n kwar tier aan zich te verplichten door enkele opgelooflijk scherpzinnige gevolgtrekkingen en hints. Dat ging zo een poosje goed. Ze kwamen wel eens bij elkaar od bezoek, en dan zei- de recher cheur: „Van der Linden, niet, dat 't 'n echt geval is, hoor, maarwat zou jij zeggen van enindienEn zo werkten ze samen hele proble men uit. Tot Terry bemerkte, dat het wel degelijk echte gevallen waren, en dat de rechercheur reuze succes had met Terry's doorzicht. (Wordt vervolgd.) geleverd op de vrije slag en schoolslagnummers werden iets hoger aangeslagen dan die van Martha Wolf. De Seheldestroom- zwemster zwom ook nog mee in twee estafette-ploegen, die even eens kampioenschappen behaal den. Snelle tijden werden er overigens niet op chronometers gebracht. Daarvoor was o.a. het weer in het begin van de mid dag te slecht. SZV behaalde zes Zeeuwse ti tels. Scheldestroom spande ech ter de kroon met zeven kam pioenschappen. De verdere ver deling is als volgt: Schelde (Ter neuzen) vier, Luctor (Middel burg) twee en De Bruinvis (Sas van Gent) en De Ganze (Goes), ieder één. Omtrent één kampioenschap (4 x 100 m wisselslag estafette heren) heerst r jg enige onzeker heid. Voorlopig is SZV als win naar aangewezen, maar Schelde, welke ploeg gediskwalificeerd werd wegens 'n verkeerde wis sel, heeft geprotesteerd tegen deze diskwalificatie. Schelde ba seerde zijn protest op het feit, dat de kamprechter een wed strijdcommissaris op de verkeer de wissel attent heeft gemaakt. Dit had volgens Schelde juist andersom moeten gebeuren. De uitslagen: Dames: 100 meter rugslag: 1 en Zeeuw se kampioene Martha Wolff (SZV) 1.34.5; 2. Theunie de Poo- ter—v. d. Heuvel (Schelde) 1.35.5; 3. Ella Doorns (Schelde) 1.36.1. 100 meter vrije slag: 1 en Zeeuws kampioene: Carita Sa lomé (Scheldestroom) 1.17.2; 2. Magda Cambier (Scheldestroom) 1.21.9; 3. Ella Dooms (Schelde) 1.25.0. 4 maal 100 meter vrije slag estafette: 1 en Zeeuws kampioen: Scheldestroom (Patrica Erasmus, Elly Beun, Magda Cambier en Carita Salomé) 5.40.3; 2. Schel de 6.09.3; 3. Luctor 6.20.3. 400 meter vrije slag: 1 en Zeeuws kampioenen: Carita Salomé (Scheldestroom) 6.18.1; 2. Mag da Cambier (Scheldestroom) 6.40.6; 3. Ella Doorns (Schelde) 6.54.0. Meisjes onder de 16 jaar: 100 meter vlinderslag: 1 en Zeeuws kampioene: Martha Wolf (SZV) 1.42.0; 2. Magda Cambier (Scheldestr). 1.44.9. 100 meter schoolslag: 1 en Zeeuws kampioene: Carita Salo mé (Scheldestroom) 1.36.2; 2. Els Mos (Schelde) 1.38.8; 3. Jan- nie v. d. Ketterij (SZV) 1.39.2. 4 x 100 meter wisselslag-esta fette: 1 en Zeeuws kampioen Scheldestroom (Elly Beun, Pa tricia Erasmus, Magda Cambier en Carita Salomé) 6.48.7; 2. Schelde 7.25.6; 3. Bruinvis 7.37.6. Onder 14 jaar: 100 m. school slag: 1 en Zeeuws kampioene: Els Mos (Schelde) 1.38.0; 2. Els de Waal (Schelde) 1.40.8; 3. A, Pladdet (Braakman) 1.44.3. 100 meter rugslag: 1. Martha Wolf (SZV) 1.33.6; 2. Elly Beun (Scheldestroom) 1.37.1; 3. M. Verschelden (Bruinvis) 1.47.6. Meisjes onder 12 jaar: 50 m. vrije slag: 1 en Zeeuws kampioene: Linda Verschelden (Bruinvis) 39.9; 2. Ingrid van Vooren (Starters) 41,5; 3. J. Cambier (Scheldestroom) 46.3. 50 m. vlinderslag: 1 en Zeeuws kampioene: S. van Oost (Ganze) 49.5; 2. Linda Verschelden (Bruinvis) 51.9; 3. J. Cambier (Scheldestroom) 53.1. Heren: 100 meter vlinderslag: 1 en Zeeuws kampioen: Bram Vol- werk (Luctor) 1.21.8; 2. Hans Stoelhorst (SZV) 1.26.0; 3. Ka- rel Weyland (Schelde) 1.28.2. 200 meter schoolslag: 1 en Zeeuws kampioen: Piet Castel (SZV) 3.15.4; 2. Hans Stoelhorst (SZV) 3.18.4; 3. Barend Plat- schorre (Bruinvis) 3.20.2. 4 maal 100 meter wissel-slag estafette: 1 en Zeeuws kam pioen: SZV (Chiel de Kam, Piet Castel, Hans en Dick Stoelhorst) 5.53.4; 2. Ganze 6.04.1; 3. Braak man 6.59.8. Schlde werd gedis kwalificeerd. Jongens onder 16 jaar: 100 meter schoolslag: 1 en Zeeuws kampioen: Hans'Stoel horst (SZV) 1.29.2; 2. Piet Cas tel (SZV) 1.30.4; 3. Hans Heme- laar (Bruinvis) 1. 31.8. 100 m. rugslag: 1 en Zeeuws kampioen: Frans van Kruinin- gen (Luctor) 1.26.9; 2. Frans Ver- planke (Scheldestroom) 1,27.5; 3. Hans Stoelhorst (SZV) 1.30.8: Jongens onder 14 jaar: 100 m. rugslag: 1 en Zeeuws kampioen: Anton Veerman (Schelde) 1.41.1; 2. S. Salomé (Scheldestroom) 1.49.2; 3. R. van Rie (Starters) 1.50.0. 100 meter vrije slag: 1 en Zeeuws kampioen: Jan-Flip Sa lomé (Scheldestroom) 1.20.5; 2. A. van Maris (Ganze) 1.23.9; 3. Leen Krijger (Ganze) 1.28.3. Jongens onder 12 jaar: 50 m. schoolslag: 1 en Zeeuws kampioen: Jan Fraanje (Schel de) 44.9; 2. Wim de Kam (SZV) 48.0; 3 en 4. Sjaak v. d. Hooft (Schelde) en Hans Ferdinandus (SZV), beiden 49,2. 50 meter vlinderslag: 1. Sjaak v. d. Hooft (Schelde) 44.2; 2. Hans Ferdinandus (SZV) 50.0; 3. Wim de Kam (SZV) 51.6. Kopen in de betekentvoon eer» normaal gezin Voor een groot gezin scheelt het2elfs /o p&e. wsise. PRUS-stAG klanten kunnen zelf narekenen hoeveel uur arbeid zy de kostwinner bes par&n. A//G/Z UOC&E/V wee/z E&V.&V, £>-U/&vco2 /xorcéw/gew/a STUKUeS AA/AA/AS, CAFENOIfZJtim yoffieabaeir As/fe/7es, PF5IMA SlA-OUë zi/venzc/k/e s f/ZAA/SE. SOB/=> tZ/LO&W MACARO/V/ I/ERM/C6LU -TtÓZUCO* §^a^^)spa//nc/ HEEFT U HET ADVIES OP DB T.V. GHZIENp malse doorrsgzt-i MEI" VEEL VLEES ook om te. braden pe/zfépoNi voor krachtige SC£,_ P£R'/2PQND ^Aap-man BB/BA/ W luxe, c/oob AÏ&ZS&Y' &OA/&OMS %X>gr.gedroogde uvveer hettoch'P IVEESPER dflY) ff en Tech rrwa r> -<|gulden AASS&£CH7- SPGMS /20&&/B //AA&- 8/WÜ46B. B'J ÖAC.HERMANS (5ROOTHANDBLS Bergen op'Zcxom Made-Tenneuize-n -\r\i ss i ngen x JVHddellbunorè Gc©s

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2