Lezers, die schryven [EIGENLIJK VERKOOPT j GROSSIERSPRIJZEN lAAN PARTICULIEREN U MOET M4AR EENS OP ÉÉN artikel! <=Provinclaai nieuw Terneuzen Axel Biervliet Goes Groede Hoek Hulst Vele modellen en kleuren Vanaf 5.95 Oostburg Sas van Gent Sluis Schoondijke Retrenchement Westdorpe Jeugd werkloosheid Achttien maanden geëist tegen Huistenaar die douanier in gevaar bracht De N.A.V.O.- conferentie in Luxemburg Verhouding oost-west Recht op bestaan ecxewee*: \AllE<£1/eN$M/OXt£H\ //ZDEPWS-SLAG VERGELIJKEN. IHE SCHEELT WK EEN KWARTJE 9ka vz//? za/Z- Mm C/Z/&S m W0/P//KS, S4ZZG OAZT3(/7^ AZO&Zé. Pagina 2 DE vrije ZEEUW Woensdag 14 juni 1967 WW* Start Avondvierdaagse te Terneuzen Dinsdagavond om ongeveer half zeven vertrokken van het Zuidersportpark 201 deelnemers (sters) om dit vier avonden ach tereen te herhalen. Daarna zul len ze trots de „avondvierdaagse medaille" in ontvangst mogen ne men. De jeugd moet hiervoor 4 x 10 km afleggen, terwijl de oude ren 4 x 15 knj moeten wandelen. Het begin van de route op de eerste avond was dwars door de gemeente geprojecteerd, zpdat een groot gedeelte van de bevol king de sportieve en opgewekte tippelaars in een bonte rij zag voorbijtrekken. Slagader-bloeding Gistermiddag te half vier was C. K. uit Terneuzen in de om geving van de watertoren bezig met grasmaaien. Bij het kloppen van zijn zeis kwam een stukje van zijn stalen hamer in zijn pols terecht tengevolge waarvan een slagaderlijke bloeding ontstond en hjj in allerijl naar het Juliana- ziekenhuis werd gebracht om al daar verbonden te worden. Verkeersongeval Op het kruispunt Axelsestraat Alvarezlaan had gistermiddag te kwart voor vijf een botsing plaats tussen een bromfiets en een vrachtauto. P. de B. uit Zaamslag reed met de door hem bestuurde vracht auto over de Axelsestraat alhier in de richting van de brug. Op de genoemde kruising week hij uit naar rechts om de Alvarezlaan in te rijden. Op dat moment kwam A. de P. uit Axel met zijn brommer op het aldaar gelegen rijwielpad ge reden in de richting Driewegen. Er ontstond een botsing tussen beide voertuigen waardoor de be rijder van de bromfiets zodanig kwam te vallen dat hij vermoe delijk een armbreuk opliep en naar het het Julianaziekenhuis werd gebracht. Beide voertuigen hadden gerin ge materiële schade. Schieting van „Ons Vermaak" Uitslag schieting van de hand boogmaatschappij „Ons Ver maak" te Axel. Wip I: le hoogvogel J. Misseghers te Axel; 2e hotfgvogel Al. Suy te Koewacht; le zijvogel Th. van Waes te Westdorpe; 2e zijvogel A. v. d. Poel te Terneuzen; 3e zijvogel C. de Maat te Hulst; 4e zij vogel A. v. d. Poel te Terneu zen; le kal J. de Waal te Kloos- terzande; 2e kal J. Bruggeman te Westdorpe; 3e kal A. de Nijs te Koewacht; 4e kal A. IJsebaert te Nieuw Namen. Wip II: le hoogvogel H. Wijffels te IJzendijke; 2e hoogvogel J. Mis seghers te Axel; le zijvogel A de Beleir te Westdorpe; 2e zij vogel Fl. Poucke te Koewacht; 3e zijvogel A. Hoogstraate te Axel; 4e zijvogel A. Herman te Axel; le kal J. de Waal te Kloos- terzande; 2e kal R. de Schepper te Koewacht; 3e kal A. Velle- man te Terneuzen; 4e kal A. de Beleir te Westdorpe. Succes voor drumband Axel De tamboer- en hoornblazers drumband Axel van tambour- maitre R. Schoot heeft op het nationaal mars- en tambourscon- cours te Weesp opnieuw een schitterende prestatie behaald. In het concours, dat in het kader van de zomerfeesten der V.V.V.- Weesp werd georganiseerd in samenwerking met de harmonie „De Adelaar" te Weesp, verwierf de Axelse drumband een eerste prijs met 217% punt in de af deling uitmuntendheid tamboers met klaroenen in bes. In de kantine van de N.V. Phi lips Duphar mocht de heer Schoot naast een dioloma van de algemene Nederlandse unie van muziekverenigingen en de hartelijke gelukwensen met dit succes uit handen van de bur gemeester van Weesp, mr. C. Kooiman, een door het erecomi- té beschikbaar gestelde beker in ontvangst nemen. De voorzitter van de V.V.V.- Weesp, de heer C. J. Langer- horst, bood de Axelse tamboer majoor een herinneringsvaantje en een boek over Weesp aan. Bij de waardering voor de in dividuele prijs voor tambour- maitres verkreeg de heer Schoot van de 13 deelnemende korpsen een tweede prijs. Met deze pres tatie is de Axelse drumband, ge zien het puntentotaal, gerechtigd deel te nemen aan het wereld muziekconcours te Kerkrade, dat om de vier jaar wordt gehou den. Terneuzen vroeg terreinen voor Dow Chemical Burgemeester Kostense heeft in de maandagavond gehouden raadsvergadering van Biervliet meegedeeld dat B. en W. van Terneuzen medewerking hadden gevraagd voor planologische maatregelen met het oog op de toekomstige uitbreiding van de ï>ÖW-f abrieken in westelijke richting. De bedoeling van het schrijven van B. en W. van Terneuzen dat overigens niet van vandaag of gisteren dateert, was dat Bier vliet bepaalde terreinen in deze gemeente zou bestemmen voor industrievestiging. Besloten werd de zaak in stu die te nemen en te zijner tijd met voorstellen bij de raad te komen. De burgemeester was het ove rigens eens met B. en W. van Terneuzen dat de uitbreiding van de DOW voor de werkgelegen heid in westelijk Zeeuws-Vlaan- deren van groot belang kan zijn. Het gaat hier om buitendijkse gronden noordelijk van de Braak man en bovendien een gedeelte van de Paulinapolder. Het bleek dat ook aan G. S. reeds om advies was gevraagd in verband met het ontwerp- streekplan voor West Zeeuws- Vlaanderen. Mulo-examens Voor het m.u.l.o.-diploma A slaagden te Goes o.m. de heren P. van Hoven te Axel en P. A. van Gelder te Terneuzen. Voor het A-diploma met mid denstandsdiploma is geslaagd de heer A. v. d. Vaart te Terneuzen. Beroepen Ds. H. W. Doornink, hervormd predikant te Groede, heeft een beroep ontvangen naar de herv. gemeent te Wanneperveen. Comité ouden van dagen In een circulaire welke de in woners van Hoek hebben ont vangen, wordt melding gemaakt van de opheffing van het comité „Reis ouden van dagen". Dit co mité heeft gedurende twintig achtereenvolgende jaren de reis voor de bejaarden van Hoek ge organiseerd. De bejaardenreis zal voortaan worden georganiseerd door de federatie voor vrijwillige vrou welijke hulpverlening. Reeds is men begonnen met een huis-aan- huis collecte, waarna de reis zal worden vastgesteld. Algemene vergadering „Verenigde Braakmanpolders" De dijkgraaf van 't Waterschap „De verenigde Braakmanpol ders" heeft de gezworenen en hoofdingelanden opgeroepen voor een algemene vergadering, welke zal worden gehouden op vrijdag 16 juni a.s. om 10 uur in het waterschapshuis te Hoek. Punten van behandeling zijn Voorstel tot het intrekken van het besluit van de vergadering van ingelanden van de polder Kleine Zevenaar of Noord Wes tenrijk van 10 juni 1964 tot ondershandse verkoop van klei aan de waterkering van de Nieuw-Neuzen-polder; verkoop van enige perceeltjes grond aan de gemeente Sas van Gent; ver koop van enige percelen erf- pachtsgrond aan de Eerste Nederlandsche Coöp. Beetwortel suikerfabriek te Sas van Gent; aankoop van grond enz. voor verbetering van wegen; aankoop openbare weg te Philippine; voorstel tot het maken van een tweetal dijkdoorgangen in de dijk tussen de v.m. polders Kleine- en Groote of Oude St. Albert; vaststelling van de be groting voor het dienstjaar 1967; vaststelling van het dijkgeschot voor het dienstjaar 1967; voor stel tot het verlenen van machti ging voor het aangaan van een rekening-courant-overeenkomst; voorstel tot het vaststellen van 'n regeling voor vergoeding van gewassenschade. Het ligt in de bedoeling in de middaguren een excursie te maken naar enkele uitgevoerde en in uitvoering zijnde werken. Vergadering Groene Kruis De jaarvergadering van de ver eniging „Het Groene Kruis" te Hoek zal worden gehouden op vrijdag 23 juni a.s. in het vereni gingsgebouw (gemeentelijke ge hoorzaal). De agenda vermeldt o.a. verkiezing bestuursleden en behandeling van de begroting voor het jaar 1967. Collecte Roode Kruis .De collecte voor het Ned. Roode Kruis heeft te Hoek 779,05 op gebracht. Brandweer was in Parijs De leden van de vrijwillige brandweer te Hoek maakten tij dens het weekend een reis naar Parijs onder leiding van com mandant J. C. Verhage. Ook de echtgenoten maakten de reis mee. 's Middags om 3 uur arriveer de het gezelschap (27 personen) in Parijs, waarna men een rond wandeling maakte, 's Avonds ging het gezelschap met de bus naar de Are de Triomphe, de Eifeltoren, het Louvre en de Place de la Conocrde. 's Zaterdags werd de Sacré Coeur bezichtigd waarna men nog een bezoek aan Montmartre en de Notre Dame bracht. Via Leuven, waar werd gedineerd, bereikte men Hoek weer. Schoolreis naar Valkenburg De leerlingen van de hoogste klassen der openbare school te Hoek hebben een schoolreisje ge maakt naar Valkenburg. De heenreis ging via België over Maastricht naar het oor logskerkhof te Margraten, waar de reis even werd onderbroken. Via Gulpen, waar een bezoek werd gebracht aan de forellen- kwekerij, het vogel- en apenparü en de speeltuin, bereikte men Valkenburg. Hier ging men in de kabelbaan, terwijl ook de ge meentegrot werd bezichtigd. Na een kort verblijf in de speeltuin werd de thuisreis aanvaard. Om kwart voor negen waren de 35 kinderen met de leiders weer te Hoek. Reinaert de Vos besmeurd In de nacht van zaterdag op zondag hebben vandalen het mo nument van Reinaert de Vos wit geverfd. De rijkspolitie van Hulst stelde een onderzoek in, maar van de daders of enig motief ont breekt tot nu toe elk spoor. Jeugdcircus Reinardi Zaterdag- en zondagmiddag heeft het Hulsterse jeugdcircus „Reinardi" dat nu al een jaar be staat, een uitvoering gegeven in het pakhuis van de heer P. Ver meersen. In de geïmproviseerde piste werden aardige circusstukjes ge .VOOR Dg HANDEL: B. O. LEEFSMA N.V.— IKERKSTR, 25, AMSTERDAM, TEL 23 27 27® bracht, die aan het publiek een spontaan applaus ontlokten. Het jeugdcircus telt momen teel 80 leden en deze staan onder de bezielende leiding van broe der Perpetius en de heren Van Ekelen, Neefs, Verpalen en de heer M. van Hooy, die steeds voor de electrische apparatuur zorgt. De uitvoeringen waren een groot succes voor de inrichters en net is voor hen een stimulans om op de ingeslagen weg voort te gaan. Voorzitter B, S en O Tot voorzitter van de vereni ging van burgemeesters, secreta rissen en ontvangers in West Zeeuws-Vlaanderen is aange wezen burgemeester J. J. M. Ficq uit IJzendijke. Hij is de op volger van burgemeester J. H. Hoftijzer uit Schoondijke die enige weken geleden is vertrok ken. Excursie naar „Oranjezon" De vogelbeschermingswacht in West Zeeuws-Vlaanderen maak te een excursie naar het water wingebied de „Oranjezon" op Walcheren. De deelnemers wer den rondgeleid door de heer Van Leerdam. Het winderige weer was er de oorzaak van dat het beluisteren van vogelgeluiden slecht tot zijn recht kwam, maar overigens had de tocht een be vredigend vetloop. Gouden bruiloft in de „Redoute" Vandaag, woensdag 14 juni 1967, viert het echtpaar Dhondt- Coquit in het bejaardencentrum „De Redoute" te Sas van Gent zijn gouden huwelijksfeest. Voor de echtelieden is de eigenlijke viering al voorbij, want de spe ciale kerkdienst die door pastoor Van Aken met het dames- en herenkoor speciaal voor het gou den echtpaar zondag werd opge dragen in de recreatiezaal van het bejaardenhuis was het hoog tepunt tijdens de hele viering van de vijftigjarige bruiloft. August Dhondt, geboren op 27 mei 1894 te Eede bij Aardenburg, en zijn vrouw uit Waterland kerkje, geboren op 30 september 1895, gingen in Aardenburg wonen nadat ze daar in 1917 trouwden. Ze hebben in hun vijf tig huwelijksjaren heel wat mee gemaakt, vooral bij het uitbre ken van de oorlog in IJzendijke waar ze toen woonden. Ze wer den uit IJzendijke geëvacueerd naar Heikant bij Sint Jansteen en daar verschafte Camiel de Beule hun gastvrij onderdak. Het echtpaar keerde terug naar IJzendijke Waar alles vernield was. Zij gingen toen in de buurt van hun oudste dochter wonen te Assenede-Capelle en daar gin gen ze een café houden. Na 22 jaar in België te hebben ge woond keerden zij als Nederlan ders terug naar Sas van Gent op 28 september 1966, waar ze hun intrek hebben kunnen nemen in de Redoute. August Dhondt en zijn vrouw Clare hebben drie dochters, Elsa, Laura en Anna, zes kleinkinderen en 1 achter kleinkind. De heer Dhondt heeft in de afgelopen jaren nooit zon- dej werk gezeten. Beginnend als stoker op de gasfabriek te Aar denburg en knecht bij diverse landbouwers ging hij na zeven jaar werk op de coöperatieve sui kerfabriek te Sas van Gent met pensioen. Het zal vandaag druk zijn en geheel het „bejaarden huis" viert mee feest. Vanavond zal de harmonie „De Verenigde Vrienden" acte de présence geven bij dit gouden feest. Vergadering Boerenleenbank Onder leiding van de heer J. Plasschaert werd de jaarvergade ring gehouden van de Coöpera tieve Boerenleenbank te Sluis in café-restaurant „Wilhelmina". Orri meer dan één reden had deze vergadering een feestelijk karak ter. In de eerste plaats door het in gebruik némen van het nieuwe bankgebouw op het Walplein en in de tweede plaats door de sterk gestegen omzet. Door een omzet stijging met 45 miljoen gulden kreeg de bank het hoogste omzet cijfer van alle Boerenleenbanken in Zeeland, aangesloten bij de C.C.B. te Eindhoven, n.l. een om zet van 161 miljoen gulden. Staande de vergadering kreeg de heer F. Gevaert, tot nu toe kassier van de bank, de titel van directeur. Uit het jaarverslag kwam de krachtige ontwikkeling van de bank tot uiting. De toe vertrouwde middelen in de vorm van spaargelden en saldi op lo pende en bankdepositorekenin gen bedroegen 7 miljoen, hetgeen een stijging van 1,3 miljoen be tekende. Er was ook een bevre digende ontwikkeling in de eigen uitzettingen in de vorm van voorschotten en kredieten. De realisering van het vernieuwde kantoorgebouw blijkt, aldus de directeur, doelmatig te zijn en heeft grote uitbreiding gegeven aan de werkingssfeer van de bank. De bedrijfsresultaten openen de mogelijkheid tot het doen van versterkte afschrijvingen en re serveringen. De nettowinst werd zoals gebruikelijk toegevoegd aan de statuaire reserve van de bank. Als lid van het bestuur en de raad van toezicht werden herko zen de heren G. E. J. M. van de Vijver en R. R. A. Aernoudts. Kandidaatsexamen Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde dezer dagen voor het kandidaatsexamen biologie de heer H. Benschop te Sluis. Brandweerwedstrijd Het Axelse brandweerkorps heeft de te Schoondijke gehou den wedstrijd gewonnen met in totaal 573 pftnten. Bovendien kregen de Axelaars het predicaat „zeer goed". Er moest een denk beeldige brand in een schuur van de gemeente worden geblust. De jury onder leiding van de heer D. Takema uit Goes kende de prijs voor de beste bevelvoering toe aan de heer A. Kool te Sas van Gent. Waarn. burgemeester De Feijter reikte de prijzen uit. De uitslag was: 1. Axel; 2. Ter neuzen; 3. Sluiskil; 4. Sas van Gent; 5. Waterlandkerkje; 6. Breskens; 7. Schoondijke; 8. Groede. Sloping noodwoningen Namens het gemeentebestuur van Schoondijke werd dezer dagen aanbesteed het slopen van tien betonnen noodwoningen met toebehoren. Er kwam slechts één inschrijving binnen en wel van de firma J. Riemens te Oost burg met een bijbetalingspost van 7500. Bezoek grenadiers Het korps grenadiers uit Arn hem onder leiding van de ser geant-majoor-tamboer W. P. Reijnders bracht zondagavond ook een bezoek aan Retranche- ment. In samenwerking met het muziekgezelschap „Apollo - Ons Genoegen" onder leiding van de heer Frans van de Bussche werd op de Markt een taptoe gegeven, die bij het talrijke publiek zeer in de smaak viel. De medewerkers werden ont vangen in de gemeentezaal, waar burgemeester J. A. Leenhouts 'n welkomstwoord sprak. N. C. B.'ers op reis De leden van de afdeling Westdorpe van de N.C.B. maken vrijwel jaarlijks een uitstapje naar het buitenland. Dit jaar gaat de reis naar Parijs. De bus reis begint donderdagmorgen 15 juni, terwijl de reizigers vrijdag nacht weer te Westdorpe terug worden verwacht. BRILLEN VOOR MELAATSEN Geachte redactie, Herhaalde keren hebt U mij reeds geholpen om uw lezers mede te delen over de brïllen- aktie voor melaatsen, waarvoor dank. Veel lezers vroegen of er in de omgeving ook een adres was waar ze de brillen konden bezorgen, want de post was te duur. En nu pas kan ik uw lezers mededelen dat 't mogelijk is. Mijn vraag is nu aan U, wilt uw lezers even berichten, dat de Nederlandse Credietbank, Grote Markt 18 te Hulst; Louisastraat 52 te Sluis kil en Nieuwstraat 54 te Terneu zen, zich beschikbaar stellen om de brillen in ontvangst te nemen, voor de actie brillen voor me laatsen. Ook monturen en glazen zijn welkom. Stand 12-6-67 (31.413 brillen). Dank voor uw medewerking. JAC. VAN VOORENBERGHE, IJzendijke. Eind mei van dit jaar had Ne derland 4144 werkloze mannen beneden 19 jaar. Dat kwam neer op een landelijk gemiddelde voor jeugdwerkloosheid van 6,5 In de provincies was het beeld als volgt: Groningen 273; Friesland 160; Drenthe 384; Overijssel 482; Gel derland 608; Utrecht 91; Noord- Holland 186; Zuid-Holland 299; Zeeland 78; Noord-Brabant 988; Limburg 595. Achttien maanden gevange nisstraf heeft de officier van jus titie bij de Bredase rechtbank ge- eist tegen de 27-jarige J. F. uit Hulst wegens poging tot dood- F. wordt ervan beschuldigd om 10 februari in Goirle een douane ambtenaar aan zijn auto te heb ben meegesleurd en de man te hebben willen afschudden door langs de ijzeren staander van de slagboom te rijden. In de auto van F„ die uit Bel gië kwam, werden rookbommen en kraaiepoten aangetroffen in de achterbak. Toen hij mee moest voor verhoor, ging hij er van door met zijn auto waarvan de motor nog draaide. Een douanier, C. van Nijnan- ten, greep de auto vast bij de stijl van het linkervoorportier dat open was gebleven tijdens het wegrijden. Hij kwam met zijn rechterhand klem te zitten tus sen de stjjl en de deur. Bij de staander van de slagboom t.rok de douanier zijn benen in waar door hij niet in de knel kwam. Een aantal meters verder kon hij zich losmaken en viel hij onge deerd op de grond. De officier van justitie meende dat F. de op zet had gehad te doden of zwaar te verwonden. De verdachte ont kende elke opzet en zei niet te hebben gemerkt dat de douanier zijn auto had vastgepakt. Volgens de raadsman, mr. B. Drion uit Breda, kon geen veroordeling volgen, omdat de douanier zich zelf in gevaar had gebracht en de verdachte geen opzet had gehad om iets te doen. De uitspraak is op 26 juni. Na de officiële opening in de Luxemburgse schouwburg van de N.AV.O.-ministersconferentie zijn de vijftien ministers van buitenlandse zaken en hun advi seurs dinsdagmorgen om elf uur in het „Europese centrum" bij eengekomen voor een meer dan twee uur durende vergadering, waarin het woord werd gevoerd door secretaris-generaal Brosio, voorzitter Otto Krag en de minis ters Dean Rusk (V. S.), Brown (Engeland) en Martin (Canada). Na opmerkingen te hebben ge maakt ten aanzien van de te vol gen procedure heeft secretaris generaal Brosio nogmaals het ge schil tussen Israël en de Arabi sche landen ter sprake gebracht. Weliswaar had dit zich buiten het gebied van de N.A.V.O. afge speeld, maar er waren zaken aan de orde geweest, zoals bijvoor beeld het Suezkanaal en de olie- kwestie, die voor iedereen van belang zijn. De N.A.V.O. zal er zich mee bezig moeten houden, zij het niet als deelnemer aan besprekingen of partij. Brosio wees er op, dat Moskou wel partij had gekozen, zodat de kwestie een element is geworden in de oost-westverhou ding. Voorzitter Krag van de noord- atlantische raad kantte zich tegen de gewijzigde machtsverhoudin gen in het midden-oosten en de Amerikaanse minister van bui tenlandse zaken, Dean Rusk, die volgens conferentiekringen een ernstig en rustig betoog hield, be trok de N.A.V.O. in de oost-west verhouding en de spanning in het midden-oosten. De Ver. Staten zijn van mening dat Israël recht heeft op een nor maal bestaan en er zal dan ook een oplossing van de problemen moeten komen, meende Dean Rusk. Volgens Rusk moet een oplos sing uit de kring van de direct bij het conflict betrokken landen komen. Rusland zal pogingen aanwenden, aldus de minister, om zijn invloed in de Arabische landen te herwinnen en te ver groten, hetgeen contact tussen de N.A.V.O.-landen impliceert en coördinatie van opvattingen. Inzake de verhouding tussen oost en west was Rusk van oor deel dat van een toenadering in het algemeen moeilijk meer ge sproken kan worden. Op onder geschikte punten bestond deze toenadering nog wel. De houding van Rusland tegenover Amerika was weer even fel als voorheen, terwijl ten aanzien van Vietnam geen enkele vooruitgang werd geboekt. Minister Rusk haalde voorbeelden aan, waaruit moest blijken dat er inzake het Ameri kaanse optreden in Vietnam ver schillende maatstaven worden aangelegd. ■tsoctz. ZMAPOMPOPGM zovseceez/meM (voona/ grote gev/ntien) I p/e/?W£E?€&/PA4P \ppussbg p/z'jzew- blikje echte P30GAs/ Wopt directs Hele pote /=>/A//?r4- prus-SLAV© "grote rol )en (<c0W$mp/^<s& ->£AtV&S (?o§lK0FP/£-F/iT£fi$49 wpp/£F/creps69\ comgmzgy/9 heel pond reuze baa] Zieezé&Ze Zz>e#&s» /?//VZ2A- iele liten' „PRU3-S VRURAS EN 2ATEEDAS |S> H ET ALTUP DRUK IN PB PRUS-SIA© McrURUST/6 //VHSP^STV.' KOM OOK EENS OP O/A'&04G -W&SVS0/4G OA&OV/V&g&AG r>grote rollen ort&cpöèe succes J \/)Aiour/^oo fles)e<3 grote malse //7 OT722 ofc/e///7g sbgery pCA/C? rr?c/s& ZP/ttBA/ //2POA/& /rzvgec /P2Z/Z.B7- afoo*r>ege/7 JAPP&VS- ZAPPBAZ //2FD/V&MP6&B' TW/V&OMeM SPBPZ. M&r/cut/eeeAs KOP&V /A/aewzi/s-SAHG tcog. &ZOor//A/V0£LS0&y2&V ^.HERMANS ;rgen opZccm Made -Terneuzen VI issi'ncg@.t—i IV] iddel bu rg - (3oes

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2