WAARDERING „FANTASTISCH", DRUKTE TIJDENS DE DRADERIE 1966 SAMENWERKEN Zaterdag S juni 1967 BRADERIE-NUMMER - DE VRIJE ZEEUW Pagina 11 DONDERDAG 8 JUNI VRIJDAG 9 JUNI ZATERDAG 10 JUNI WOENSDAG 7 JUNI Als bet weer mee zit wordt het eert moord-weekDe Noordstraat en omgeving leent zich bijzonder om een bra derie te houden. Braderie, feest van niet alleen zakelijkheid, maar van gijn en plezierige ontspanning. Alie waardering voor het best uur van Noordstraat en omgeving die enorm veel werk heeft verzet om alles wer voor elkaar te krijgen. En dan de spanning en drukte in eigen zaak met de voor bereidingen. Ikzelf breng Indonesië en gezien de velen die Indonesië kennen, is het een erezaak zo goed mogelijk voor de dag te komen. En dan de speciale aanbiedingen die iedere winkelier heeft; dat is natuurlijk een trekpleister voor de mensen. Het ene artikel leent zich beter voor braderieverkoop dan het andere, maar er is voor iedere zaak vast wat te versieren. Ons artikel is natuurlijk erg in trek op een braderie: lekker lapjes en couponnetjes graaien. Ik zeg, als het weer mee zit wordt het een moord-week W. 1. BLIEK. TERNEUZEN trefpunt van de wereld: koopcentrum van Zeeuws-Vlaanderen zo'n braderie te mogen organiseren. Dat is de algemene mening van het bestuur van de afdeling Noordstraat en omgeving van het H. C. T. Wij hebben dan ook niets aan het toeval overgelaten, om tot een nog grootser resul taat dan vorig jaar te kunnen komen. Van meet af aan waren de leden enthousiast en waren er toezeggingen die hoopvol waren. Het leidmotief, „Terneuzen trefpunt van de wereld", sloeg goed aan en op dat patroon ging het bestuur al in januari van dit jaar verder borduren. Vele malen kwam het be stuur bijeen om alle moeilijkheden uit de weg te ruimen. Wij prijzen ons dan ook gelukkig met de goede samen werking, die er met diverse gemeente-instanties was. Het bleek onmiddellijk, dat de gemeente oor en oog open heeft, voor wat er onder de middenstand leeft. Voor deze bijzonder spontane medewerking van gemeente-politie, openbare werken, en andere afdelingen van gemeente werken, onze welgemeende dank. Het bestuur is van oordeel, dat gezien het bijzonder groot aantal positieve reacties van buiten af, Terneuzen goed op weg is, en het koopcentrum van Zeeuws-Vlaanderen is. Iedere zaak in Terneuzen kan zich dan ook gelukkig prijzen met deze ontwikkeling. Het bestuur van de afdeling Noordstraat en omgeving van het H. C. T. zal dan ook in de naatste toekomst meewer ken om de leefbaarheid in Terneuzen te vergroten, en iedere nieuwkomer doen verbazen, wat er aan deze kant van de Schelde geboden wordt. I. DE MUL. In aansluiting op de gehouden tentoonstelling Enté '67, welke naar mijn mening een groot succes is geweest, wordt er door de H. C. T.-leden van de Noordstraat en omgeving een braderie gehouden, die weer een gezellig festijn belooft te worden. Niettegenstaande alle moeite en werkzaamheden welke aan zo een braderie voorafgaan, waarbij een woord van dank past aan de bestuursleden en organisatoren van deze komende braderie, wordt aan de bezoekers alles wat met de feestelijkheden en vermaak verband houdt gratis aangeboden. Wij geven natuurlijk niet alles weg. De bedoeling van deze braderie is om aan het winkelend publiek en dit doet ieder op zijn egen manier te tonen wat er aan U zult dan zien, dat ook in het hart van Terneuzen en soorten en variaties van artikelen te bieden is. omgeving alles aanwezig is en een ieder kan kopen waar aan hij behoefte heeft, of dit nu een luxe artikel is of wel zomaar een gebruiksartikel voor de huishouding. Kom naar de braderie, naar het hart van Terneuzen en omgeving, en U zult beslist datgene vinden wat U nodig heeft. Wij van onze kant zullen al het mogelijke doen om U zo goed mogelijk te bedienen zodat U met een tevreden glimlach van een bezoek aan de braderie en de door U eventueel gedane aankopen naar huis zult terugkeren. L. P. WIJFFELS. Wat ik vind van de braderie Oorspronkelijk traden neringdoenden en ambachtslieden naar buiten om ook mensen met drempelvrees eens te be reiken. Die tijd is lang voorbijHet mooiste van de bra derie vind ik persoonlijk dat wil de opzet slagen wij allen onverschillig welke branche wij vertegenwoordi gen, moeten samenwerken en contact houden. Dat kan alleen alle medewerkenden ten goede komen. Verder vind ik het leuk om de normale gang van zaken eens te verbreken en eens vier dagen dit jaar in een ander land te leven. Het dwingt als 't ware het uit te beelden land eens nader onder de loep te nemen. Ik hoop alleen dat de zon ons dit jaar niet in de steek laat I H. M. VAN ASSCHE. 14.00 u. Officiële opening door de Weledele Heer Aschoff, burgemeester van Terneuzen. Podium I (naast het Gemeentehuis in de Kersstraat): 15.0016.30 u. Optreden van Los Antillianos. 19.3021.00 u. Openingsconcert „Harmonie Terneuzen". Podium II (tegenover Cafetaria „Delta"): Tussen 14.00 en 19.30 u. 3 x optreden van Geraldini met begeleiding van Harry Langeveld. Podium III. (Porgy Bess): Tussen 14.00 en 18.00 u. Muzikaal optreden „Los Antillianos'1. 14.0021.00 u. Draaiorgel trekt door de braderie. Podium I (naast het Gemeentehuis in de Kersstraat): 14.0014.30 u. Optreden van „Los Antillianos". Tussen 19.00 en 20.30 u. Optreden Peter Oran, goochelaar. Podium II. (tegenover Cafétaria „Delta"): 14.0017.30 u. Optreden van Peter Oran, goochelaar. 19.0021.00 u. Optreden van Boerenkapel „Eigen Kweek". Podium III. (Porgy Bess): 14.0018.00 u. Optreden van „Los Antillianos". 14.0021.00 u. Draaiorgel trekt door de braderie. Podium I. (naast het stadhuis in de Kersstraat): 15.0016.30 u. Optreden van Steelband „Caribian Boys". 19.0021.00 u. Optreden van Boerenkapel „Eigen Kweek", Podium II. (tegenover Cafétaria „Delta"): Tussen 15.30 en 19.30 u. 3 x optreden van het Poppencircus de heer Hendrik Abbing. Podium III. (Porgy Bess): Tussen 14.00 en 18.00 u. Optreden van Steelband „The Cari bian" Boys". 14.0021,00 u. Draaiorgel trekt door de braderie. 10.00 u. Optreden op de hoek Herengrachtde Jongestraat van de „Lazy River Six". 10.45 u. Aankomst per auto op de Herengracht en optreden van „The Original Dixieland „Heebie Jeebie" Jazzband. 11.00 u. Aankomst per boot op de Heerengracht en optreden van „The Roof Jazzband". 11.0012.00 u. Gezamenlijke rondwandeling van alle bands over de braderie. 14.0017.00 u. Optreden van drumband „Irene". Podium I. (naast het Gemeentehuis in de Kersstraat): 14.0015.00 u. Optreden van Boerenkapel Eigen Kweek", 15.0016.00 u. Optreden Steelband „The Caribian Boys". 16.00-—17.00 u. Optreden van Boerenkapel „Eigen Kweek". 17.0018.00 u. Optreden van de „Lazy River Six". 19.3021.00 u. Slot marsconcert van de Harmonie Zaam- slag, o.l.v. de heer direkteur Meijers. Podium II. (tegenover Cafétaria „Delta"): Tussen 15.00 en 17.30 u. Optreden clowns Appie en Flappie. 19.0021.00 u. De Boerenkapel „Eigen Kweek" geeft af- scheidsfuif. Podium III. (Porgy Bess): 10.00 u. Optreden van „The South Jazzband". 14.0014.30 u. Optreden Steelband „The Caribian Boys". 17.15—18.00 u. Optreden van „The Roof Jazzband".

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 11