^Provinciaal nieuwó JUBILEUM PLAATS ONDER DE ZON AANBIEDING Pagina 2 Terneuzen Aardeitburg Axel Retranchement Sas van Gent Mr. Schllngemann aanvaardt benoeming tot lid Tweede Kamer Groede Oostburg KINDER BOEKEN- J901 WEEK Belgische pers vreest De Gaulle inzake Britse Intrede in de E.E.G. Ik los nog steeds evenveel af, maar toch gaat het me 1100,- minder kosten... PREMIE SPAARPLAN Vrijdag 5 mei 1967 AFDELING ZEELAND VAN DE A.N.W.B. HIELD JAARVERGADERING Blijkens het jaarverslag van de afdelingsconsul van Zeeland van de A.N.W.B., de heer D. F. P. Hoe gen, omvatte het aantal door de bond geplaatste verkeersborden in deze provincie op 31 december 1966: 203 wegwijzers, 20 lichtweg- wijzers, 659 richtingsborden, 267 voorrichtingsborden en 529 toeris tische routeborden. Voor tal van Zeeuwse gemeen ten werden verkeerstechnische ad viezen samengesteld. Ook advi seerde de bond omtrent de aanleg van Jachthavens te Yerseke, Brui- nisse en nabij Terneuzen. Mobiele kantoren van de A.N.W.B. ver schenen ten behoeve van de bondsleden regelmatig in de ge meenten Terneuzen en Zierikzee. Dit jaarverslag werd door de heer Hoegen uitgebracht in de af- dellngsvergaderlng in restaurant „Braakman" te Hoek werd gehou den onder voorzitterschap van de heer dr. P. S. Pels, lid van het da gelijks bestuur van de A.N.W.B. De vergadering heeft op harte lijke wijze afscheid genomen van de aftredende rulterconsul, mr. P. C. Adrlaanse, en vervolgens diens opvolger, de heer L. H. B. van der Slikke, welkom geheten. Eveneens begroette men de nieuwbenoemde consul, de heer W. van der Goos- zen te Kortgene. Er was dit jaar slechts één ju bilerende chauffeur in de afdeling te huldigen. Het was de heer C. de Regt, die 1214 jaar in dienst was bij de aannemersfirma Ruysscher Zoon te Biervliet. Dodenherdenking Woensdagavond werd ook in Terneuzen de jaarlijkse doden herdenking gehouden met de tra ditionele stille tocht naar het mo nument aan de Westsluis. Ge meentelijke autoriteiten, leden van het Nederlandse Rode Kruis, padvinders en een aantal burgers vertrokken om half acht vanaf de Markt, voorafgegaan door de „Harmonie Terneuzen" en haar drumband met omfloerste trom men. Aan het monument werden bloe men neergelegd. Burgemeester Aschoff legde er een krans neer namens het gemeentebestuur. Om half negen kwam men terug op de Markt, waar het Wilhel mus werd gespeeld en de stoet werd ontbonden. Vergadering van de gemeenteraad De gemeenteraad van Aarden burg wees de subsidieverzoeken van de verschillende levensbe schouwelijke militaire tehuizen af. Een bedrag van 1025 werd beschikbaar gesteld voor de ver betering van de verlichting der openbare school. De banken van de r.k. jongensschool zullen door sets worden vervangen. Een kre diet van ƒ30.000 werd beschik baar gesteld voor het bouwrijp maken van gronden in het uit breidingsplan West. De boldersclub „A.B.C." kreeg een subsidie van 200 voor de or ganisatie van een internationaal boldersfeest op 24 juni 1967 op het gemeentelijk sportterrein. Hiertoe zullen vijftien extra-bol banen worden aangelegd op de parkeerrruimte van het sport veld. Binnengekomen was een ver zoek van de heer L. J. de Clerck (P.v.d.A.) om de raad voortaan het recht toe te kennen een ge meentewerkman te benoemen. Dit verzoek was door een 5-tal andere raadsleden ondertekend en werd na een uitgebreide dis cussie aangenomen. Het college had praktische bezwaren, omdat de wijziging van het ambtenaren reglement wel enige tijd op zich zal laten wachten en daardoor stagneert de benoeming van een gemeentewerkman. Deze benoe ming is op korte termijn noodza kelijk, omdat met ingang van 1 juni eervol ontslag is verleend aan de heer E. Snoeck. Verder had de heer De Clerck kritiek omdat het college te lang wachtte met de behandeling van ingekomen stukken die soms maandenlang bleven liggen. Als voorbeeld noemde hij een schrij ven van de Van Eeghenstichting en een van het hoofd van de openbare school. De voorzitter bestreed de uit latingen van de heer De Clerck en de discussie eindigde in een forse hamerklap van de voorzitter die daarmee de heer De Clerck het woord ontnam. Dodenherdenking Woensdagavond is de jaarlijkse herdenking gehouden voor de ge vallenen in de tweede wereldoor log. Even vóór acht uur arriveerde bij het Poolse monument in de Zeestraat het gemeentebestuur, le den van de gemeenteraad, het be stuur van de vereniging AxelPo len en het bestuur van de Oranje vereniging. Door burgemeester M. K. van Dijke werd aan de voet van dit monument een bloemstuk gelegd waama door de heer C. van de Broeke „The last post" geblazen werd waarna twee minuten stilte in acht werden genomen. Nadat het signaal door-gaan op de trompet was gegeven, legden leden van de Oranjevereniging bloemen. Hierna werd ook door an dere verenigingen bloemen gelegd en de jeugd was weer in grote ge tale gekomen om bij het monu ment bloemen te leggen. Er was evenals vorige jaren gro te belangstelling voor deze her denking. Muzikale rondwandelingen lil afwijking van hetgeen oor spronkelijk werd gepubliceerd, zullen ter gelegenheid van de be vrijdingsherdenking heden in Axel inplaats van de muzikale show, een tweetal rondwandelingen wor den gehouden. De fanfare „Hosanna" met drum band en de drumband „Thalia" en „Axel" zullen de onderstaande route volgen: 19.30 uur: start vanaf het Szyd- lowsklplein Markt Zeestraat Oranjestraat Kerkdreef Stationsstraat Wilhelminastraat Bylocquestraat Singelweg Stationsstraat Buitenweg Szydlowskipiein. De harmonie „Concordia" start eveneens om half acht en neemt de volgende straten voor haar reke ning) Van Gistellelaan Buitenweg Polenstraat Walstraat Markt Weststraat Rooseveltlaan Bylocquestraat Pironstraat Irenestraat Wilhelminastraat Julianastraat Oosterstraat Kerkdreef Noordstraat Tuin straat Van Gistellelaan. Vergadering Chr. Platte landsvrouwen Dinsdag 2 mei hield de afdeling van de Christelijke Plattelands vrouwen (C.P.B. haar laatste ver gadering van het seizoen in het verenigingsgebouw Kerkdreef te Axel. Na de gebruikelijke opening werden vóór de pauze de huishou delijke zaken besproken. Daarna hield mevr. Verheul van West-Souburg een praatje over Suriname. Aan de hand van dia's vertelde zij hoe het Surinaamse volk leeft. Opvallend waren de mooie opnamen van de rijke natuur in het Surinaamse land. Er werd gecollecteerd voor de Zending aldaar. De eerste vergadering van het volgend seizoen zal in september zijn. Vergadering Ned. Platte landsvrouwen De afdeling Axel van de Ned. Bond Van Plattelandsvrouwen ver gaderde dinsdagmiddag in „Het Centrum" onder leiding van de voorzitster mevr. Van Dijke. Namens de huishoudraad was de heer Reimer uit Den Haag aan wezig om een verhandeling te houden over bont en bontsoorten. De aanwezige dames genoten deze keer extra van het geserveer de kopje koffie omdat mevr. De Jonge ter gelegenheid van haar 55- jarig huwelijk voor een gebakje hed gezorgd. De biieenkomst werd gesloten door de 2e voorzitster mevr. P. de Feijterde Regt. Planten uitgereikt De leerlingen der openbare school ontvingen van de ouder commissie dezer dagen drie plant jes: een geranium, een begonia en een achimenes. In augustus of september zullen deze plantjes naar school worden teruggebracht voor de jaarlijkse tentoonstelling. Collecte De collecte voor de sanatoria „Sonnevanck" en „Zonnegloren" bracht te Retranchement ƒ95,16 op. Benoeming De heer H. van Dorst uit Hulst, werkzaam bij de belastingen in Terneuzen, is benoemd als sub- ontvanger van het grenskantoor te Sas van Gent. De feestelijkheden De viering van de geboorte van het prinsenkind stond volop in de belangstelling en trok veel pu bliek. Des morgens waren alle kleuters met rood-wit-blauw en oranje getooid naar de school ge gaan om een rondgang door de ge meente te maken en ook waren hlsrbij vele moeders aanwezig, 's Middags waren er kinderspelen en tevens een geslaagde fletsen- rally. Om 20 uur volgde er een lampionnenoptocht door Sas van Gent waarbij jong en oud meezong met de harmonie. Stond deze dag dus voor het grootste gedeelte in het teken van de jeugd, Koninginnedag was meer voor de groteren, hoewel ook de kleintjes niet vergeten werden. Maandag trok een kleurige stoet door de gemeente met de gymnas tiekvereniging Thor, met de Corn Boys, met welpen en verkenners (Advertentie) De heer J. F. G. Schlingemann te Goes is, in de plaats van het liberale Tweede-Kamerlid M. J. Keyzer, benoemd verklaard tot lid van de Tweede Kamer, aldus heeft het centraal stembureau meege deeld. De heer Schlingemann zal de be noeming aanvaarden. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad zond een ge lukstelegram aan het prinselijk gezin op Drakensteyn in verband met de geboorte van hun baby. Grond werd verkocht aan J. W. v. d. Broeke te Groede en aan P. J. Lauret te Bergen op Zoom in de Jhr. Quarles van Uffordstraat. Een nieuw contract met de P. Z. E. M. werd gesloten in verband met de straatverlichting. De Ned. ver. sociale zorg voor mindervali- den, afd. Zeeland, kreeg ƒ25. Medewerking zal worden ver leend aan het bestuur van de chr. school voor de aanleg van cen trale verwarming. De heer P. J. de Kam werd benoemd tot lid van de commissie tot wering school verzuim, Eervol ontslag werd ver leend aan mevr. H. S. RothEl frink als schoonhoudster van het gymnastieklokaal en ln haar plaats benoemd mevr. A. H. NiilandEl frink. Het voorstel van B. en W. tot afwijzing van het verzoek om adhesie te betuigen aan de motie van de raad van Breskens tot pro centuele verhogingen van de sa larissen werd verworpen met de fractie van de Partij v. d. Arbeid en de heer Marijs tegen. De gemeentebegroting voor 1967 moest worden gewijzigd. In op dracht van G. S. moesten de sub sidies voor het middelbaar onder wijs worden geschrapt. De ge meenterekening 1965 werd voor lopig vastgesteld met een batig slot van 4.293 voor de gewone dienst en een nadelig slot van de kapitaaldienst groot f 68.637,16. Excursie vogelbescherming De vogelbeschermingwacht in West Zeeuws-Vlaanderen gaat za terdagmorgen in alle vroegte op excursie. Om 5 uur worden de deelnemers verwacht aan het re creatieterrein van „De Braakman", waar zij zullen worden rondgeleid door de heer C. Riemslag uit Bier vliet. 6 Kleurrijke huishoudpockets voor de nou* in luxueuze cassette voor 2.95 De serie bestaat uit: bloemen en planten In huis en tuin wetten der etiquette apart en lekker praktisch wonen slank en charmant handig huishouden Verkrijgbaar bj elke ViiÜilI kruidenier en vooral met de bijna voltallige schooljeugd. Daarna volgde een aubade in het park waar de burgemeester sprak en waar alle aanwezigen waaron der ook alle gedecoreerden van Sas van Gent luisterden naar het Wilhelmus, 's Middags was er een poppenkast voor de kleintjes; een gecostumeerde optocht en voor de groten een autorally. In de avond zorgden een Stimmungskaoel „Die lustige Burschen" met het „Low land Trio" en een bal in de zaal Reseda voor een waardig slot van de feesten. Buurtvereniging in actie De buurtvereniging „Sint Albert" te Sas van Gent heeft in elk op zicht haar steentje bijgedragen voor het welslagen van de festivi teiten. De damesleden van de ver eniging hadden in de garages aan de Van Milstraat een fancy-fair in gericht, vrolijk versierd met kleu rige slingers en vlaggen. Terwijl de geluidsinstallatie feestmuziek produceerde, streden ruim 135 kinderen uit heel Sas van Gent in de leeftijd van 8, 9 en 10 jaar om het hoogste puntenaantal bij het bussen-gooien, vogelpiek, ringwerpen, sjoelen, filtwerpen en ezeltje-prik. De door het Oranjekomité be schikbaar gestelde prijzen werden in de wacht gesleept door: Meisjes 8 jaar: 1. Carolien Loo- pik; 2. Annemieke Neyt. Meisjes 9 jaar: 1. Monique Ka lishoek; 2. Emmy Pieters. Meisjes 10 jaar: 1. Fernanda de Vrieze; 2. Marie-Claire de Smit. Jongens 8 jaar: 1. Henk Heuve- link; 2. Renger v. d. Kieft. Jongens 9 jaar: 1. Johan Maes; 2. Kees Heyboer. Jongens 10 jaar: 1. Han Melieste; 2. Jan-Willem v. d. Dries. Alle deelnemers ontvingen een troostprijsje; alle aanwezige kin deren een flesje coca-cola, hetgeen de feestvreugde aanzienlijk ver hoogde. Alles bij elkaar kan deze jonge buurtvereniging op een ge slaagd programma terugzien. Pers slachtoffer van herdenking Een Perzisch zakenman uit Teheran is woensdagavond in Amsterdam tegen zijn wil het slachtoffer geworden van de dodenherdenking. De man die in een gehuurde auto met een Nederlands nummer reed was uiteraard niet op de hoogte van de betekenis van het ontsteken van de straatverlichting om acht uur. Hij reed gewoon door, wel wat verbaasd over de absolute stilte om hem heen. Het duurde maar kort. Woedende Amster dammers, die dachten te maken te hebben met iemand die de stilte moedwillig verbrak, sloe gen een ruit van zijn auto kapot, waardoor de man verwondingen in zijn gezicht opliep. Op het hoofdbureau van poli tie, waar toevallig iemand was die Arabisch sprak, is het mis verstand opgehelderd. De Kinderboekenweek 1967 zal als thema voeren „Kinderen in andere landen". Dit thema is in de eerste plaats gekozen om ook door middel van de kinderboekenweek mede te werken aan het verkrijgen van een grotere bekendheid bij de Nederlandse kinderen over het leven van hun leeftijdsgenoten in andere landen. In overleg met de V.P.R.O.-tele- visie is besloten om het kinder leven in Suriname en op de Neder landse Antillen als uitgangspunt te nemen. Een team, ondermeer be staande uit T. Hasebos, regisseur V.P.R.O.-televisie, en F. de Smit, directeur bureau C. P. N. B., is zo juist teruggekeerd van een reis naar de Nederlandse Antillen en Suriname. Hun ervaringen betref fende het leven van de kinderen in „de West" zullen verwerkt worden in enkele televisieprogramma's en het kinderboekenweekgeschenk. Daarbij zal getracht worden de Nederlandse jeugd duidelijk te laten zien dat ook het leven van kinderen in belangrijke mate be paald wordt door dé sociale en eco nomische situatie in een land. Het nieuwe Britse verzoek om toetreding tot de Europese ge meenschap is woensdag met in stemming door de Vlaamse pers be groet. Men is het er echter ook over eens, dat president De Gaulle waarschijnlijk weer het grootste struikelblok voor een verwezen lijking van de Britse intrede zal kunnen zijn. „Het Laatste Nieuws" schrijft in dit verband, dat de Franse presi dent zich wel zal hoeden voor een botte weigering. Doch men zou van Franse-zijde een zodanige vertra gingsactie bij de onderhandelingen kunnen voeren, dat de rBitse zaak geleidelijk zou doodbloeden, aldus dit blad. „Het belang van Limburg" komt na een overweging van economi sche en politieke factoren dk ook voor Frankrijk van belang zijn tot de conclusie, dat er nog geen en kele zekerheid bestaat dat de Franse voet bij dit tweede Britse verzoek voor de E. E. G.-deur zal worden weggetrokken. De „Gazet van Antwerpen" merkt o.m. op, dat de Britten har de onderhandelingspartners zullen zijn als ze het groene licht krijgen. De resultaten die enige jaren ge leden bij de eerste onderhande lingsronde met Heath werden be reikt, acht het blad goeddeels voorbijgestreefd door de ontwikke ling sedertdien, SLAVENKAMPEN IN PAKISTAN De Pakistaanse politie heeft enkele kampen gesloten, waar geronselde jongelui slavenarbeid verrichtten voor aannemers van grondwerk. Officieel stonden de kampen te boek als „werkkam pen voor verwaarloosde jeugd". De mensen werden er slecht be handeld en moesten zonder gel delijke beloning zwaar werk doen. In een tent in één van de kampen vond de politie vier jon gens die met kettingen aan el kaar waren geklonken. Er zijn twintig arrestaties verricht. De politie vermoedt dat er nog meer van dergelijke slavenkampen in het land bestaan." Wanneer u en uw vrouw nu deelnemen aan het Premie Spaarplan en elk jaar 500,— aflossen op uw hypotheek, dan krijgt u vanaf 1972 ieder jaar honderd gulden van het Rijk! Belastingvrij! Dit geld kunt u dan weer gebruiken voor de aflossing. (Nou ja, el U moet uw collectie grammofoonplaten eens behoorlijk willen aanvullen....) Geïnteresseerd? Vraag dan morgen eens nadere inlichtingen. Alle Hypotheekbanken, Bouwfondsen, Banken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken, Levensverzekerings maatschappijen en Spaarbanken zullen u graag heipen. Basis voor persoonlijk bezit I 25) De mensen in het dorp hadden liever een schamel bestaan op een eigen kotter, aak of botter dan een vast inkomen als ze op treilers voeren of in een fabriek werkten. Dat was niemand kwa lijk te nemen. Eeuwenlang waren ze gewoon geweest voor zich zelf beslissingen te nemen, op eigen kracht te vertrouwen, hun eigen weg te gaan, alleen te vechten tegen wind en zee en hun net ten uit te werpen, waar dat naar hun eigen oordeel het beste was. Ze waren ook gewoon geweest, zoals de meesten nog deden, zelf de vis uit te venten, hun eigen garnalen te koken en te drogen en hun eigen spierinkje te roken, om die dan voor eigen rekening te verkopen. Ze wilden wel ge loven, dat het allemaal veel een voudiger zou zijn, dat ze minder risico liepen en minder werk zouden hebben, wanneer ze hun vangsten aan Jan Boetjes konden afleveren. Jan Boetjes kon hun dat allemaal heel mooi voorreke nen. En hij scheen ook werkelijk een man te zijn die verder keek dan zijn neus lang was, een man met ondernemingsgeest, een man met begrip voor de wereld, die niet meer dezelfde was als een veertig, vijftig en honderd jaar geleden. Maar ze waren te be dachtzaam. En ze waren ook te veel verknocht aan het ongebon den leven dat zij en hun vader en grootvader altijd geleid had den. Daarom was het tot nog toe bij praten en plannenmaken geble ven. ot Jan Boetjes nu eindelijk de rechte man op de rechte plaats had gevonden: zijn boekhouder. Jan beweerde tenminste, dat hr de geschikte man was. Maar daar kon men zelf nog niet zo over oordelen; er was niemand die de man kende. Er was in het dorp geen passende woning voor hem te vinden en daarom kwam hij voorlopig 's morgens nog met de trein uit de stad en ging hij 's avonds weer naar huis, zodat men hem nog maar weinig te zien kreeg. Overdag zat hij meestal op het kantoor, een grote, ruime kamer, die Jan voorlopig bij zijn eigen huis had laten aanbouwen. Een kamer, die ook werkelijk 'n kantoor leek. Er was een klein portaal voor en een loketje in de deur van dat portaal. Naast dat loket hing een houten bord, waarop stond, wanneer hèt kan toor geopend was. Verder stond er in het portaal een bank, een eenvoudige, ongeverfde houten bank, waarop de mensen konden gaan zitten is ze moesten wach ten. In 't kantoor zélf stond nog niet veel. Een oude schrijftafel en een paar ongemakkelijke stoe len. Jan Boetjes had dat zelf graag anders willen hebben. Hij kwam nogal eens op de kantoren van de grote rederijen in de Duit se en Hollandse vissersplaatsen en daar zag het er heel wat weel deriger uit, met glazen deuren, brede bureaus en gemakkelijke stoelen met rooktafeltjes. Maar de boekhouder had gezegd, dat ze beter heel eenvoudig konden beginnen. Er ging die eerste tijd toch nog niet veel om. En hij moest om te beginnen zich in werken. Hij bekeek de boekhou ding, zoals Jan Boetjes die erop na hield, een gewoon dik schrift, waarin hij zijn uitgaven en in komsten schreef. Hij maakte een lijst van alles wat de rederij be zat, de loggers, de treilers, de netten en zelfs elke pot verf, elk vat teer; een inventarislijst noemde hij dat. Daarna deed hij een paar aankopen. Niet van schepen maar van grond. Grond en oude huizen, die aan de bin nenhaven stonden en waarvoor hij weinig betaalde omdat ze al leen nog geschikt waren voor af braak. Daarna nam hij de afslag over. Een bejaarde visserman, die gemeenteafsiager was ge weest, kwam bij Jan Boetjes in dienst. Bij Jan Boetjes, dat wil de dan zeggen: bij de Rederij Noordzee. En hij sloot de eerste overeenkomsten af met vissers, die voorlopig voor een jaar hun vangsten aan de Rederij Noord zee zouden leveren. Het waren niet de beste vissers, maar het was in elk geval een begin, ver telde Jan, aan ieder die het wil de horen. Overigens was het enige wat Jan er zélf aan deed, erover pra ten. Toen Rooie Tjeerd die avond met Ina bij hem koffie dronk, kreeg hg tenminste de indruk, dat al het andere door de boek houder werd gedaan. Dat moest volgens Jan, een heel bekwaam man zijn. Een man met ervaring, die bij een grote stoomvaart maatschappij en later bij een beurtvaart onderneming in de stad gewerkt had. Toen Jan dat vertelde, keek Tjeerd Ina eens aan. En ina keek hem eens aan. De vrouw van Jan Boetjes zat te breien in haar gemakkelijke stoel voor het raam en scheen niet eens te luisteren. Misschien omdat ze het allemaal al zo vaak gehoord had. Tjeerd merkte ech ter op, dat ze nu en dan even naar haar man keek, alsof ze wel eens wilde weten wat er werke lijk in hem omging. En toen Jan eindelijk alles zo goed mogelijk uiteengezet had, vroeg ze: „Wat denk jij ervan, Tjeerd? Hoe lijkt het je?" Het was geen vraag die ze ach teloos stelde en waarop ze dade lijk eën antwoord verwachtte. Dat deden de mensen in het dorp nooit als ze elkaar hun mening vroegen. „Dat is niet zo maar even te zeggen". „Nee". „Maar het kan wel goed wor den",' meende Tjeerd. Ten slotte had hij zélf ook jarenlang overal rondgezworven, veel gezien, veel gehoofd en veel overdacht. (Wordt vervolgd.) „PRINS ALEXANDER"-SCHOÓL IN TIEL Tiel: Burgemeester J. A. Hout koper en echtgenote hebbén dinsdagavond twee vlaggen ge hesen, waardoor -de openbar: lagere school de naam. „Print Alexander" kreeg. Er was nof verwarring geweest of de naan nu „Willem-Alexander" moest zijn. Volgens de burgemeestet had, het secretariaat van hei prinselijk gezin medegedeeld dat bij naamgeving prijs wert gesteld op „Prins Alexander". WEER TOELAGE VOOï BELGISCHE PRINS KAREL Prins Karei van België, die in de jaren na 1944, tijdens de strijd rondom koning Leopold, prins regent is geweest, heeft de rege ring gevraagd zijn dotatie van vier miljoen frank per jaar (cir ca 300.000 gulden) weer in ta stellen. De toelage werd hem in 1950 toegekend wegens zijn verdien ste als regent, doch in 1961 Jiel prins Karei weten dat hij hel geld niet meer wenste te ont vangen. De regering heeft nu op 'zijn verzoek bij de begroting van de koninklijke toelagen een amen dement in het parlement inge diend om zijn dotatie van viei miljoen frank weer uit te keren, Volgens de Belgische pers schijnt er in het parlement geen be zwaar tegen te bestaan. Een en kele krant, „De Standaard", vraagt zich echter af, waarom de prins zijn dotatie terug wenst. Hij deed indertijd afstandervan omdat hij geen enkele publieke functie meer had en daar is, voor zover bekend, sindsdien geen wijziging in gekomen, aldus het blad, •i

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2