AJAX VERLOOR VAN GVAV Nog vier punten voorsprong op Feijenoord Wielrennen TERHEUZEN-RKC 2-1 H.V.V. '24-D0SK0 2-5 DE VRIJE ZEEUW Pagina 4 Nederlands zaterdagelftal versloeg Frankrijk Een beeld tijdens de voetbal wedstrijd AjaxGVAV. Ajax verloor met 10. Op de foto een vergeefse aanval op het doel van GVAV met v.l.n.r. Beuvink (GVAV), Tonny van Leeuwen, Johan Cruyff, Henk Groot en Koeman (GVAV), AJAX—GVAV 0—1 27. Fritsen 0—1. Toeschouwers: 22.000. Het leek wel alsof GVAV de Europacup had veroverd. Toen scheidsrechter Dorpmans het het eindsignaal blies en G-VAV de Amsterdamse club de eerste nederlaag in de competitie in „de Meer" had toegebracht, vlogen de Groningse spelers elkaar om de hals en namen enthousiaste supporters doelman Tonnie van Leeuwen op de schouders om hem in triomf van het veld te dragen. Een verdiend huldebe toon aan de man, die in de inter land NederlandOost-Duitsland zo had teleurgesteld, maar die in deze belangrijke strijd tegen Ajax tot een grootse vorm was gegroeid. Al van het begin af was het duidelijk dat GVAV er alles aan zou doen om een her haling van Groningen, toen Ajax met 83 won, te voorkomen. Dat bleek uit het feit dat Piet Fran sen met het nummer 11 op de rug binnen de lijnen kwam, maar na de aftrap direct de ver dediging ging versterken. Ajax mocht komen. Het kwam met groots vertoon van macht maar verder dan negentien corners (GVAV niet één) en een groot aantal schoten en kopballen op doel brachten de Amsterdam mers het niet. Het werd een moei lijke affaire voor Ajax nadat Fritsen in de 27ste minuut een dekkingsfout van Suurbier en te ver uitlopen van Bals had afge straft. In de tweede helft name lijk trokken de Groningers zich geheel in de defensie terug, zo ver dat Bals lange tijd als twaalf de veldspeler in de buurt van de middenlijn kon opereren. Toen Renders in de laatste seconden de laatste poging van Ajax om gelijk te komen, op de doellijn had verhinderd, wisten de Am sterdammers dat hun kampioens feest door deze onverwachte ne derlaag een paar weken za! wor den uitgesteld. Peter Post won in Kamp Lintfort Peter Post is zondagmiddag in het Duitse Kamp Lintfort Duits criteriumkampioen geworden. De Amstelvener versloeg in de eind sprint van de bijna 100 km lange rit vijf andere renners met wie hij een ronde voorsprong had opge bouwd. Piet van der Lans eindigde als tweede. Voor Post werd een tijd van 2 uur 23 min. 55 sec. afge drukt. De uitslag luidt: 1. Peter Post (Ned.) 2,23.55 2. P. v .d. Lans (Ned.) z.t. 3. Streng (Did.) 4. Wolf (Did.) 5. Rudolph (Did.) 6. Junkermann 26 pt 15 pt 11 pt 11 pt 5 pt 1 pt Preziosi won Brussel—Verviers De Italiaan Carmine Preziosi heeft zondag de wegwedstrijd BrusselVerviers gewonnen. Hij versloeg in de eindsprint van de 192 km lange rit de Belgen Willy Monty en Victor van Schil, die in deze volgorde als tweede en derde finishten. Een andere Belg, Her man van Springel, legde op twintig seconden beslag op de vierde plaats. De bestgeplaatste Nederlander was Gerben Karstens, die de spurt van het peloton, dat 27 sec. achter stand had, won. De klasseringen van de andere Nederlanders waren: 18. Van Via- nen; 24. Schroder; 26. Van Espen; 28. Steevens; 29. v. d. Horst; 30, Haast; 31. Harings; 32. Schepers; 34. Van Middelkoop allen in de zelfde tijd als Karstens. i FEIJENOORD—FORTUNA '54 3—0 43. Bild 10; 47. Venneker 20; 55. Haak 3—0. Toeschouwers: 28.000. Het zwakke en zonder vecht lust spelende Fortuna is er met 03 tegen Feijenoord nog goed af gekomen. Als de ongeïnspi reerd spelende Rotterdammers een derde van de talrijke kansen hadden gebruikt, zou de score tot 60 of 70 zijn opgelopen. Voor al Coen Moulijn heeft zijn mede spelers prachtige schietkansen geboden, maar de Feijenoorders sprongen er zo slordig mee om, dat het tot de 43ste minuut duur de voor de Zweed Harry Bild de score kon openen. Kort daarna scoorde de Zweed opnieuw, maar scheidsrechter Regtop kon deze treffer niet goedkeuren, omdat hij juist voor de rust had geflo ten. Fortuna dat in de eerste helft door Jacobs en Brinkhuis twee kansen had vergooid, is er na de rust niet meer aan te pas geko men. Dat de voorsprong niet groter werd dan 30, pleit niet voor de aanvalskracht van de stadionbewoners. SPARTA—DWS 1—0 35. Bouman 10. Toeschouwers: 7.500. De straffe wind en de snelle grasmat waren factoren, die de bal vaak tot een moeilijk con troleerbaar voorwerp maakte. Sparta was in de eerste helft voortdurend in de aanval, maar vooral de actieve Bosveld en ook Madsen zagen hun opmars soms op niet al te elegante wijze ge stuit. De magnifieke kopbal waarmee Bouman de overigens goede DWS-doelman Schrijvers versloeg, kon de ontmoeting niet redden. In de tweede helft werd er iets beter en ook vinniger ge speeld omdat DWS zich niet zon der meer bij een nederlaag wil de neerleggen. In de eindfase kregen de Amsterdammers het gelijke spel nog binnen bereik. De schoten van Van der Loop, Flinkevleugel en Kruiver waren echter niet zuiver gericht. DOS—XERXES 1—2 36. Jacobs 01; 38. Kleinjan 0 2; 80. Van Renswouw 12. Toeschouwers: 5.200. Een zwak spelend DOS heeft een evenmin imponerend Xerxes niet van de winst kunnen afhou den. In een slecht gespeelde wed strijd won Xerxes met 21. Voornamelijk was dit te danken aan de onproduktieve DOS-aan- val, die de meest opgelegde kan sen om zeep bracht. Slechts twee redelijke aanvallen van Xerxes binnen een tijdsbestek van twee minuten legden de basis voor de Rotterdamse overwinning, eerst was het Jacobs, die een voorzet van Hanegem inkopte en even later kwam Kleinjan alleen voor doelman Hoogeveen en dat be tekende 02. Na de rust ging DOS volledig in de aanval en toen doelman Treytel na een half uur de door gebroken Van Renswouw tegen de grond werkte, werd de Rot terdamse doelman door scheids rechter Bus naar de kleedkamer verwezen. Hanegem nam de plaats onder de lat in. Verder dan één doelpunt van Van Rens wouw kwam DOS echter niet. Een huilende Treytel had onder boe-geroep van het publiek zijn aftocht gemaakt. Onder de tri bune gekomen kon de Xerxes- doelman zich ten tweede male niet beheersen en spuwde een toeschouwer in het gezicht, het geen aanleiding werd tot een fikse vechtpartij. Het stadionper- soneel kon in samenwerking met de politie de orde spoedig her stellen. GO AHEAD—ADO 1—1 28. Veenstra 10 (strafschop); 30. Maassen 1I. Toeschouwers: 10,000. Dankzij voortreffelijk werk van doelman Thie na rust heeft ADO Go Ahead van een over winning kunnen afhouden. Voor rust waren de Hagenaars ge vaarlijker dan hun gastheren. Doelman Van Zoghei bleek niet zo best op dreef. Daarvan wisten de ADO'ers slechts éénmaal te profiteren. In de 30e minuut slaagde Maassen erin de bal uit een vrije schop in te koppen. Maar twee minuten daarvóór had Veenstra uit een wegens onge oorloofd aanvallen van Ressel toegekende strafschop Go Ahead aan een 10 voorsprong gehol pen. Na rust speelde Go Ahead meer aanvallend. De Haagse ver dediging met Thie als goede lei der wist doelpunten te voorko men. PSV—NAC 3—3 1. Van der Kuylen 10; 21. Van den Dungen 20; 23. Van den Dungen 30; 33 Pelkmans 31; 82. Visschers 32; 87. Graauw- mans 33. Toeschouwers: 7.000. Na binnen 25 minuten een vei lig lijkende 30 voorsprong te hebben genomen, heeft PSV tegen het technisch uitstekend spelend NAC genoegen moeten nemen met een puntenverdeling. De Bredanaars verdienden dit resultaat volkomen, daar PSV na een goed begin in de tweede helft zonder overtuiging en in een laagtempo voetbalde. Al in de eerste minuut liet NAC-doelman Korebrits zich verrassen door een schuiver van Van der Kuylen (1—0). Twintig minuten later moest hij zich tweemaal achtereen gewonnen geven voor schoten van Van den Dungen, die na het uitvallen van Schrijvers in de Eindhovense voorhoede was terechtgekomen (30). Daarmee hadden de PSV ers hun kruit verschoten en ging het door Karei Vesters krachtig j gestuwde NAC moeizaam op weg naar 3—3. Pelkmans zorgde in de 33e minuut voor 31, maar pas in de slotfase konden Vis schers en Ab Graauwmans doel man Boersma het gelijke spel af dwingen. WILLEM II—ELINKWIJK 0—2 6. Van der Merkt 0—1; 85. Oomens 02. Toeschouwers: 4.500. Elinkwijk heeft de overwin ning niet cadeau gekregen. Toch had de Utrechtse ploeg een ge makkelijke middag. Willem II speelde slecht en liep steeds vast in de Eünkwijkse buitenspelval en kreeg zegge en schrijve één goede scoringskans. Dat was na een half uur, toen Senders de bal voor de voeten van Timmermans schoof, maar Willem IPs voor malige goalgetter schoot op de lat. Elinkwijk, dat wat sneller en directer speelde, had toe al de leiding dank zij een kopbal van Van der Merkt in de zesde mi nuut. Willem II was na de rust wel wat sterker maar nooit ge vaarlijker. De spanning voor de ruim 1.000 Utrechtse supporters brak pas vijf minuten vóór het einde, toen Oomens de verdiende overwinning vejlig stelde, Onder de toeschouwers bevond zich ook Jaap van der Leek, die waar schijnlijk als trainer bij Willem II zal terugkeren. SITTARDIA—F.C. TWENTE 2—0 70. Cebinae 1—0; 80. Kiers 2—0. Toeschouwers: 4.000. Na de eerste helft waarin de beide verdedigingen zich zonder veel moeite staande konden hou den, had Sittardia in de tweede helft tien minuten nodig om via twee snelle uitvallen een 20 voorsprong te verkrijgen. In de 70e minuut lanceerde Cebinae op links Kusters. Deze plaatste voor doel, waar Misic in eerste in stantie de bal kon wegwerken. Maar via Geyselaers kwam de bal opnieuw in het strafschopge bied terecht waar Cebinae zijn hoofd erachter zette. Tien minu ten later snelde Invaller Kiers op de rechtervleugel langs enige verdedigers en hij besloot die ren met een schot waarop doelman Misic zich verkeek. Hoewel een slap schot van Samardzic doel man Vogels van Sittardia nog in moeilijkheden bracht, miste Twente de stootkracht om de Limburgers te verontrusten. MVV—TELSTAR 3—1 7. Willems 10; 29. Geurten 2 0; 63. Geurten 30; Bond 31. Toeschouwers: 5.000. Telstar speelde nogal fors, schoot slecht en was bovendien slordig met het opbouwen van de aanvallen. De Limburgers, bij wie Toennaer en Willems de bes te spelers waren, speelden offen- Het zijn zware reizen geweest naar Zeeuws-Vlaanderen voor de Waalwijkers. In een week tijd heb ben ze dat tweemaal ondervonden. Eerst eiste Axel de halve winst op en nu gooide Terneuzen nog meer roet in het eten door de volle winst op te eisen. De thuisclub was er fel op gebrand om revanche te nemen. Wij hebben de roodzwarten zelden tot de laatste minuut zo voor de volle honderd procent zien vech ten, RKC had een grote schare sup porters meegebracht. De thuisclub bouwde vaak mooie aanvallen op die echter niet werden afgerond. In de tweede helft misten Wissel en v. d. Peijl enkele prachtige sco ringskansen. In de tweede helft kwam RKC zelden voor het rood zwarte doel, want de Terneuzense verdediging was deze middag goed gesloten. Het meest opvallend was dat er een regen van vrije trappen viel door te harde charges. Direct na de aftrap van Terneu zen met de koude wind iets in de rug stichtte Doorns gevaar in de RKC-verdediging maar doelman Ten Anker werkte de- bal corner. Wissel gaf een inswinger en Tim mermans kopte de bal net voor het hoofd van Lauret weg. Terneu zen kwam terug en 't Gilde loste een ver schot dat linksachter Van Dalen in paniek corner werkte. In de 7e minuut viel de derde corner op rechts: IJsebaert gaf een tikje naar Deij die de bal diagonaal voor doel gaf. Lauret kopte achterwaarts door naar Wissel die zuiver inkopte (10). In de 18e minuut een mooie aanval van de thuisclub. Lauret was doorgebroken, maar werd door Verhoofstad hardhandig ten val gebracht waardoor het spel enkele minuten moest worden onderbro ken, De dijblessure bleek hardnek kig, want Lauret moest in de twee de helft de kleedkamer opzoeken en werd vervangen door v. d. Peijl. Wissel scoort het eerste doelpunt met een kopbal. RKC begon iets meer terrein te winnen maar Pullens en Passier zochten het doel te hoog. Er wa ren 37 minuten gespeeld, toen er een geharrewar voor het roodzwar te doel ontstond. De bal werd en kele malen ingeschoten en wegge werkt tot linksbinnen Beerens raak schoot. Dit gebeurde in buitenspel positie. Er volgden hevige protes ten maar de scheidsrechter bleef bij zijn beslissing (11). Er volgden van weerszijden en kele overtredingen. In de 41e mi nuut leverde dat een doelpunt op. Doorns werd net buiten het beruch te gebied onderuitgehaald. Deij gaf de bal mooi voor doel en eer RKC wist wat er gebeurde, had Doorns het leer langs doelman Ten Anker gewerkt (21). In de tweede helft kwam Ter- neuzen spoedig dichtbij een doel punt, toen Lauret doorgaf naar rechtsbuiten IJsebaert, maar diens schot ging via de lat over. Een moedige redding van doel man Roose bij een schot van Pas sier werd door het publiek met applaus beloond. Nadat v. d, Peijl een mooie kans had gemist, kwam Terneuzen terug waarbij Dooms en doelman Ten Anker in botsing kwamen. De Brabantse keeper moest worden vervangen door Wijkmans, terwiil Doorns op halve kracht op de linkervleugel ging spelen wat hij niet slecht deed, want in de 35e minuut kon hij nog net een tikje tegen de bal geven naar Wissel die de kans van de dag kreeg maar helaas naast schoot. Even later had Wissel pech toen hij doorbrak. Doelman Wijk mans was reeds geslagen maar de bal draaide juist langs 't doel weg. Zo kwam het einde van de laatste thuiswedstrijd in dit seizoen, die werd gekenmerkt door een cup sfeer waarop de supporters een heel seizoen hebben moeten wach ten. Nog twee uitwedstrijden tegen Internos en Hulst en de competitie zit er voor de roodzwarten weer op. sief minder slordig en namen na zeven minuten een voorsprong door Willems. Nog voor rust vergrootte Geurten deze voor sprong tot 20. In de tweede helft was MVV voortdurend in de aanval en liep uit tot 30. Door ondoordacht spel kwam Telstar in de slotfase niet verder dan een doelpunt van Bond. Het, was de laatste wedstrijd waarbij Hulst nog een kleine kans had voor het behoud van het tweede-klasserschap. Het zag er in de eerste helft niet naar uit dat HVV zulk een nederlaag te incasseren zou krij gen. De blauw-gelen leidden aan het einde van de eerste helft met 20. Het laatste kwartier liet de thuisploeg echter de moed zak ken. De bezoekers maakten gelijk en scoorden daarna nog drie doel punten, waardoor het lot van HVV werd bezegeld. Het was in het begin een aar dige en gelijk opgaande wedstrijd met een iets sterkere thuisploeg die dit in doelpunten uitdrukte door in de 30e minuut uit een vrije trap te scoren via De Booy, De vrije trap genomen door Ru dy Neefs, De Booy ving de bal op en omspeelde de uitlopende keeper van Dosko (10). Tien minuten later werd het door de Moor 2—0 d;e vrijstaan de de bal kreeg toegespeeld en zich tussen twee achterspelers heenwerkte en inschoot. Na de rust moest de doelman van Dosko driemaal achter el kaar een corner toestaan. Lang zaam aan verminderde de weer stand van de thuisclub en binnen een minuut was de stand gelijk door goals van Verdul en Van Ista. Nu was het gedaan met HVV. Er werd lusteloos gespeeld. Doel man d'Hooge bracht Van Mau- rik bij een aanval op het doei ten val en de strafschop werd benut door Suikerbuijck. De gas ten scoorden nog tweemaal door toedoen van Van Maurik en Sui kerbuijck. Volgend seizoen zal Hulst dus in de 3e klasse moeten uitkomen. Het tweede doelpunt ontstond eveneens uit een kopbal. Op de foto het moment dat Jan Doorns met een fraaie snoeksprong de keeper van RKC te vlug af is. DERDE KLASSE D Vogelwaarde—Meto 0—I PIETERS MISTE IN DE LAATSTE MINUUT STRAFSCHOP Het enige doelpunt werd kort voor de rust gescoord door oud international Overbeeke (01). Vogelwaarde heeft in deze wedstrijd goede kansen gehad om de gelijkmaker te scoren, tot zelfs in de allerlaatste minuut. Toen werd n.l. een Vogelwaarde speler in het beruchte gebied ten val gebracht en mocht Pieters 'n strafschop nemen, die deze echter miste. Deze misser kan Vogel waarde duur komen te staan, want nu zullen de Bosschenaren met Hontenisse, Meto en Cluzona nog moeten uitmaken welke club met Breskens naar de vierde klasse degradeert. VIERDE KLASSE H Sluiskil—Oostburg 5—2 Een ongeïnteresseerd spelend Sluiskil is er desondanks in ge slaagd het zwakke Oostburg met duidelijke cijfers te verslaan. Reeds na twee minuten leidde Sluiskil met 1—0 door De Feber. Riteoo zorgde in de tiende minuut voor de gelijkmaker (11). Na een half uur gaf De Feber Sluiskil opnieuw de leiding (21). Nogmaals zou de stand ge lijk worden, door Van Pamelen in de 40e minuut, maar dit was slechts van korte duur daar Schelfaut drie minuten later Sluiskil naar een 32 voorsprong bij de rust schoot. De tweede helft was een half uur oud eer de score wijziging onderging. Schelfaut maakte er 42 van, terwijl Sutterland in de 38e minuut voor de 52 eind stand zorgde. Walcheren—Steen 2—0 Nadat de rust met een 00- stand was ingegaan, kopte Bas- saert de bal uit een voorzet langs de Steen-doelman, terwijl J. v. d. Broek er nog een tweede doel punt aan toevoegde (2,0), Zeelandia—Hansw. Boys (5-1) Zeelandia heeft de kans om het vege lijf te redden aangegrepen en de boys Uit Hansweert met 51 verslagen. Het waren de gasten die na vijf minuten de lei ding namen door Verbrugge (01). In de 24e minuut kon Sinke de partijen op gelijke voet brengen, waarop Rijn in de 33e minuut Zeelandia een 21 voor sprong gaf. In de tweede helft schoten Sinke (15e minuut), Otterloo (20e minuut) en Rijn (31e minuut) de thuisclub naar een 51 zege. Aardenburg—Clinge 1—2 Een doelpunt van Trapman in de 36e minuut gaf Aardenburg bij de rust een 10 voorsprong. De gelijkmaker werd in de 17e minuut van de tweede helft ge scoord. Zes minuten voor het einde greep Clinge de winst door Olyslager. Het Nederlands zaterdagelftal heeft zaterdag in Parijs in de eer ste wedstrijd van het toernooi om de Coupe Fernand Chanelle met 52 van Frankrijk gewonnen. Bij de rust had Nederland een 20 voorsprong. Nederland heeft met deze over winning revanche genomen voor de 5—0 nederlaag, die het twee jaar geleden in Parijs ie&d. De Ne derlanders waren vee) te sterk voor de Fransen, die al na twintig minuten door doelpunten van Pluymgraaf (Quick Boys) en Van de Beek (SVB) met 2—0 achter stonden. Een fel Frans offensief kort na rust leverde geen doelpun ten op. Wel vergrootte Pluymgraaf. met debutant Schinkel van Go Ahead K een van de uitblinkers, de voorsprong tot 30. Na een doel punt van Trochut voerde Pluym graaf de score op tot 41. Hoek- sema bracht met een kopbal de stand op 5—1, Trochut scoorde kort voor tijd het tweede Franse doelpunt. R.W.B.—Axel 1-2 Axel moest met invallers voor Steel en Schepper de reis naar Brabant maken. Hiervoor waren opgesteld M. Verstraeten en P. Gans. Vóór de rust was het een gelijk opgaande strijd waarbij het in beide elftallen aan de af werking ontbrak. Toch kon R.W.B. de leiding nemen. Bij Axel bleef het bij schoten van Verstraeten, Lensen en Herman, die naast of over schoten. Vijf minuten vóór rust schoot H. Bruurmijn hard in de boven hoek buiten bereik van doelman Verpoorte (10). Elf minuten na de rust gaf Tonny Sheilds een goede voorzet en via het hoofd van Piet Gans verdween de bal in het R.W.B.- doel (1—1). Tien minuten later kopte Karei Verbunt die mee naar voren was gekomen, uit een hoekschop zui ver in (12). Axel bleef aanvallen, maar kan het doel niet meer vinden. Kort vóór het einde kreeg R.W.B. nog een vrije trap te nemen maar deze werd hard op het muurtje geschoten, en zo kwam het einde met een verdiende Axelse over winning. Internos II—Axel II 0—1 De Axelse reserves zijn door 'n kleine maar verdiende 10 over winning kampioen geworden in de reserve 2e klasse C. In de 21e minuut na de rust schoot Van Biezen hard op de deklat. De terugspringende bal werd door Beterams ingetrapt. Dit doelpunt betekende het kampioenschap. Axel II komt hierdoor in aanmerking voor promotie naar de reserve le klasse. Hontenisse wint nederlaag- tournooi te Hoek De Hoekse veteranen hadden zaterdag een klein, maar goed nederlaagtoernooi georganiseerd, waaraan deelnamen: Hontenisse, Corn Boys, Scheidsrechtersver- eniging O. Z.-Vlaanderen en Hoek. Het weer werkte prima mee en precies om 2 uur begon de strijd met HontenisseHoek 21. Hontenisse nam al vlug de leiding door een fout van de Hoekse doelman. In de eerste helft bracht Hoek de stand nog in evenwicht 11, maar in de tweede helft forceerde Hontenis se de winst 12. SCHEIDSRECHTERS— CORN BOYS 0—1 De beslissing viel in de eerste helft toen Corn Boys profiteerde van een fout in de scheidsrech- tersachterhoede. HOEK—SCHEIDSRECHTERS 5—2 In deze ontmoeting liep het beter bij Hoek, al keek de thuis club vlug tegen een achterstand aan. Maar toen kwamen de vleu gelspelers van Hoek los. HONTENISSE—CORN BOYS 1—0 Het was linksbuiten aanvoer der Van Pamelen die Hontenisse met een prachtig doelpunt de overwinning bezorgde tegen een te jong Corn Boys-veteranen- elftal. Na afloop vond de prijsuitrei king plaats in het clublokaal van Hoek „De Instuif", le prijs: Beker 2e prijs: Standaard 3e prijs: Lauwertak 4e prijs: Medaille Hontenisse Corn Boys Hoek Scheids rechters Hongarije versloeg Zuid-Slavië 1—0 Het Hongaarse voetbalelftal, dat 10 mei in Boedapest in het toer nooi om het Europese kampioen schap tegen Nederland speelt, heeft zondag in het Nepstadion van van de Hongaarse hoofdstad met 10 gewonnen van Zuid-Slavië. Het enige doelpunt werd in de 24e minuut uit een vrije trap ge scoord door Ferenc Bene. RCS—Corn Boys 3—2 Bij de rust leidde RCS met 10 door een doelpunt van Deb- baut. Dezelfde speler maakte er in de vijfde minuut van de tweede helft 20 van. Vermoet ver kleinde in de 19e minuut de ach terstand tot 21. Negen minuten voor het einde verrichtte Deb- baut de hattrick (31). Drie minuten voor het einde werd het door Wegmans nog 32. BIERVLIET—IJZENDIJKE 2—4 Een onverwachte nederlaag van Biervliet, dat IJzendijke een 02 voorsprong zag nemen door Van Opdorp. Vóór de rust ver kleinde Martens de achterstand (1-2). Na de hervatting kwam Bier vliet naast IJzendijke door Van de Bossche (22). Door het be nutten van een strafschop bracht Van Opdorp IJzendijke opnieuw aan de leiding (23). Het werd uiteindelijk 24 door Wijffels. Maandag 24/dinsdag 25 april 1967

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 4