De prijs van onze welvaart: vervuiling! Radio en Televisie De steen van de i profeet De arrestatie van Gloukhov LUCHT- EN WATERVERONTREINIGING POCKETS Vrijdag 14 april 1967 DE VRIJE ZEEUW Pagina 9 Bestrijding kost veel geld GERAFFINEERDE OPLICHTING BETOGINGEN IN ROME Bejaarden op nippertje uit brandend huis gered Gecompliceerd Chemische middelen Aardgas Geen groene kaart meer in de E.E.G. Grote brand in Duitse hoenderfokkerij DODELIJK ONGELUK VLIEGTUIGBOM GEVONDEN EN ONSCHADELIJK GEMAAKT AN.W.B. vervangt alle kampeer- terreinborden Grensincident in Korea Frans protest bij Washington Boekhandel VAN DE SANDE Gemeente Terneuzen „De prijs van onze welvaart" was het actuele onderwerp, dat enige tijd geleden centraal werd gesteld tijdens een te Delft ge houden congres van het Verbond Wetenschappelijke Onderzoekers. De stijging van de welvaart, zo werd gesteld, is voor een belang rijk deel te danken aan het weten schappelijk onderzoek en zijn tech nische toepassing. Naast de vreugde om de toene mende welvaart is er ook reden tot zorg. Er zijn enkele verschijnselen zoals de lucht- en waterverontrei niging, die het algemeen welzijn in gevaar kunnen brengen, terwijl daarnaast factoren van psychologi sche aard in de moderne samen leving hun invloed doen gelden. Deze factoren worden in onze sa menleving onvoldoende erkend, zo menen vele geleerden. Het sociaal- economisch belang wordt centraal gesteld en deze instelling getuigt van een onvoldoende visie op de toekomstige ontwikkelingen. Wordt de technologie geken merkt door een zekere bewust- zijnverenlglng? Nu en dan krijgt men de indruk dat er in Nederland maar raak geïndustrialiseerd Is, zonder dat voldoende is overwogen wat hiervan de konsekwentles zou den zijn. Prof. Quispel, hoogleraar in de biologie te Leiden, vraagt zich af, of de toepassing van de arbeid, die de wetenschappelijke onderzoeker heeft verricht, verantwoord is. Hoever reikt de verantwoordelijk heid van de wetenschappelijke on derzoeker? De gevolgen van zijn arbeid kan hij niet altijd van te voren overzien. De technologische Een oplichter van Nederlandse nationaliteit is erin geslaagd voor 10 miljoen frank terreinen te ver kopen aan de Riviera, die niet van hem zijn. De gedupeerde kopers zijn Duitsers, Zweden, Noren en Nederlanders. De oplichter, wiens arrestatie op handen zou zijn, verkocht in werkelijkheid stukken grond die eigendom zijn van de Franse familiee Bouis. De politie kwam achter de op lichting toen enkele kopers nadere inlichtingen gingen in winnen. Woensdagavond is het in Rome tot botsingen gekomen tussen enkele honderden betogers voor vrede in Vietnam en de politie. Toen de demonstranten zich naar het gebouw van de Amerikaanse ambassade wilden begeven greep de politie in. Zij werd aangeval len met stoelen van café's aan de Via Veneto. Verscheidene men sen werden gewond. De politie verrichtte ruim dertig arrestaties. Een tiental mariniers, die zich toevallig in de nabijheid bevon den, hebben zich gisteren buiten gewoon verdienstelijk gemaakt bij het in veiligheid stellen van een aantal bejaarde pensiongas ten van 't pensionbedrijf Berend- een in Amerongen, waar brand was uitgebroken. De brand ontstond omstreeks half vier na een explosie als ge volg van een lek in een gasfles. De vlammen grepen in een oog wenk om zich heen. De bejaarden, die het meren deel uitmaakten van de vijftien gasten die in het pension zijn ge huisvest, bevonden zich ten dele op de bovenverdieping. Door het snelle optreden van de mariniers konden allen in veiligheid wor den gebracht. Uit de omstandig heid dat enkele van hen ge schroeide haren en andere lichte brandwondjes hadden opgelopen, bleek dat de hulp van de mari niers en van anderen, die mede behulpzaam waren, niet later had moeten komen. De brandweren van Ameron gen en'Leersum slaagden er niet in het pand te behouden. De schade wordt geschat op 100.000 gulden. Het bedrijf was laag ver zekerd. De dakloze gasten zijn bij mensen in de omgeving onder gebracht ontwikkeling is op zichzelf een goede zaak. We moeten echter pro beren de gevaren te evalueren. De luchtverontreiniging is een pro bleem. In sommige streken van Zuid- Holland was men bij een bepaalde windrichting des morgens genood zaakt zijn ramen dicht te houden wegens luchtvervuiling door uit laatgassen in het Waterweggebied. Hieraan werd geruime tijd niets gedaan. Pas toen de kwekers in het Westland begonnen te klagen, ging men tot maatregelen over. Er moet blijkbaar eerst een econo misch motief zijnMogelijk is ook dat er in dergelijke gevallen sprake is van een te eenzijdige in stelling van de wetenschappelijke specialisten. Mogelijk is evenzeer, dat de gevolgen van toepassing van een bepaald procédé pas blij ken, nadat de toepassing een feit is". Dr. J. G. ten Houten, directeur van het Instituut voor Planten- ziektenkundigonderzoek te Wage- ningen, vindt de luchtvervuiling 'n groter probleem dan de waterver vuiling. De bestrijding van de watervervuiling kan gemakkelijk ter hand worden genomen, wan neer er geld genoeg voor zou zijn. Maar de problematiek der lucht verontreiniging is- veel gecompli ceerder. Volgens dr. Ten Houten bete kent de luchtverontreiniging voor al een gevaar voor het planten leven. Door de verwerking van steenkool en olie worden grote hoeveelheden zwaveldioxyde ver spreid. Dit kan ernstige gewas- schade tot gevolg hebben, zoals hier en daar al duidelijk is aange toond. Voorts treden biologisch nadelige gevolgen op bij de toe passing van moderne landbouw technieken, hetgeen verarming van gronden kan meebrengen. Wij zijn in de landbouw aanvan kelijk nogal optimistich geweest over de goede resultaten van che mische bestrijdingsmiddelen, maar deze optimistische stemming is hier en daar al omgeslagen in een donker pessimisme. Men kreeg na melijk enerzijds te kampen met resistentie van de te bestrijden or ganismen. Anderzijds bleek per sistentie van de gifstoffen te lei den tqt residuen in sommige te consumeren produkten. De in bepaalde streken van ons land geconstateerde schade onder de vogels moet ook aan bestrij dingsmiddelen in de landbouw •vorden toegeschreven. Naar schat ting 10 van de boeren houdt zich helaas niet aan de voorschrif- den tot residuen in sommige te strijdlngsmiddelen. Dr. ten Houten vertelt dat bij verwerking van aardgas geen zwa veldioxyde in de lucht wordt ver spreid. Daarom moet het over schakelen op aardgas in grote in dustriële gebieden worden bevor derd. De verwachting is gewettigd, dat over een jaar of tien twaalf zeker 50 van onze industrie zal werken op aardgas. Maar ook de watervervuiling be hoort tot de problemen, die het al gemeen welzijn bedreigen. Een functionaris van de Nederlandse Vereniging voor Water-, Bodem en Luchtverontreiniging meent dat de bestrijding vooral vastloopt, omdat men terugdeinst voor de hoge kosten. „De industrieën zul len meer geld moeten uitgeven om hun afvalwater te zuiveren. De ge meenten zullen rioolwaterzuive ringsinstallaties moeten bouwen. De toezichthoudende overheids lichamen zullen controlepersoneel in dienst moeten nemen en labora toria inrichten". Het is dringend noodzakelijk dat er meer geld op tafel komt voor de bestrijding van de watervervuiling. Het behoort niet tot de onmogelijk heden dat de waterhuishouding in ons land zal vastlopen. De mens zal in de toekomst meer water van voldoende kwaliteit nodig hebben dan voorheen. Nu doen zich enkele gunstige mogelijkheden voor. Veel water van Rijn en Maas stroomt ongebruikt naar zee. Indien dat water zou kunnen worden benut, betekent dat winst. Als men uit zeewater voor weinig geld zoet water zou kunnen maken, zou het vraagstuk van de drinkwatervoor ziening opgelost zijn. Hoe dan ook, er zal veel moeten gebeuren in de komende jaren om de toenemende water- en luchtvervuiling te be strijden. De kosten gaan hier be paald voor de baat uit. NEUSHOORN BRACHT OPSCHUDDING IN ARTIS Terwijl woensdagmiddag enkele honderden mensen een bezoek brachten aan de dieren tuin „Artis" in Amsterdam, heeft een neushoorn de kans gezien uit zijn hok te ontsnappen. Het was de 10-jarige Faru, die zelf de binnendeur van zijn behuizing moet hebben opengedrukt. De buitendeur stond door onver klaarbare oorzaak al open. De bezoekers verlieten de tuin zo snel mogelijk toen men ont dekte, dat het dier door de tuin wandelde. Geen van de bezoe kers is enig letsel overkomen. Tegen zes uur in de middag was het gevaar geweken doordat de twee ton wegende Faru zo ver suft was door de hem inmiddels toegediende injecties, dat hij op de grond viel waarna men hem in zijn hok kon terugsiepen. De neushoorn is 's nachts over leden. De directeur van Artis, dr. E. F. Jacobi, betreurt de dood van deze punt-wit-neushoorn, een fokrijp wijfje, ten zeerste. De neushoorn die reeds vanaf haar derde jaar in Artis aanwezig is, is afkomstig uit Zuid-West- Afrika. 1 «RH zonder woorden Het Duitse lid van het Europees parlement, de heer Illerhaus, heeft de E. E. G.-commissie schriftelijk gevraagd of ze een mogelijkheid ziet om de z.g. „groene kaart" in het E. E. G.-grensverkeer af te schaffen. Hij meent dat afschaffing van de kaart het grensverkeer zal vergemakkelijken en hij wijst er op dat in het verkeer tussen de Bene- luxlanden de groene kaart sinds enige tijd ook niet meer behoeft te worden getoond. Verder voert hij aan dat in alle staten van de In een grote kippenfokkerij in Ankum in Neder-Saksen is woensdagmiddag door een brand een schade van 3 miljoen mark aangericht. Behalve broedmachi nes gingen meer dan een miljoen eieren verloren. De onderneming gold als een van de grootste leve ranciers in Europa van kuikens. gemeenschap, behalve in Italië, in middels de wettelijke aansprake lijkheidsverzekering verplicht is en dat ze ook binnen afzienbare tijd in Italië verplicht gesteld zal worden. ZATERDAG 15 APRIL 1967 HILVERSUM I: 7.00 Nws en ochtendgymnastiek; 7.20 Socialis tisch strijdlied; 7.23 Lichte gr. muz.; 7.55 Voor de kinderen; 8.00 Nws; 8.10 Lichte gr. muz. (8.30- 8.35 Van de voorpagina; 8.50-9.00 Wegwijs: vacantietips); 9.35 Waterstanden; 9.40 Vrouwen koor met pianobegeleiding; 10.00 Z.0.135: gevar. progr. (11.00- 11.02 Nws); 12.15 Loon naar wer ken, lezing; 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Actueel sportnieuws; 13.00 Nws; 13.10 VARA-Varia; 13.15 Tijd voor teenagers (gr.); 14.15 Uit laat: een progr. voor twintigers; 14.55 Radio Jazz-magazine; 15.25 De Utrechtse Polie: documentair klankbeeld; 16.00 Nws; 16.02 Radio Jazz-magazine: nieuwe planeten, nieuwe muz.; 16.30 Franse les; 17.00 Stereo: Salon orkest en zangsolist; 17.30 Radio- weekjourn.; 18.00 Nws en com mentaar; 18.20 Stereo: Mel.- Expres: licht gevar. muz. progr.; 18.45 Stereo: Semi-klass. orkest werken (gr.); 19.40 Boekbespre king; 20.00 Nws; 20.05 Tramme lant in Loeren aan de Hor, radio- Woensdagavond heeft zich op de provinciale weg bij station Zaandam een frontale botsing tussen twee bromfietsen met dodelijke afloop voorgedaan. De 49-jarige mej. C. C. van Delft uit Zaandijk moest met een schedelbasisfractuur naar het Julianaziekenhuis te Zaandam worden overgebracht, waar zij kort na aankomst overleed. Het ongeluk gebeurde toen de brom fietser met wie zij in botsing kwam, wielrijders inhaalde. De explosievenopruimings dienst heeft woensdagavond een 500 ponds vliegtuigbom on schadelijk gemaakt op het terrein van het artillerieschietkamp te Oldenbroek. De bom werd woensdag ontdekt door genie personeel tijdens een oefening in mijnen leggen. Het projectiel lag op minder dan een meter diepte, op een afstand van 30 meter van de spoorbaan, juist onder een tankbaan. De Engelse bom werd woens dagavond in 'n half uur tijd door deskundigen van de E.O.D. ont wapend. De sneltrein van Am sterdam naar Groningen en Leeuwarden moest daarvoor een kwartier worden opgehouden. Ook het verkeer op de nabije rijksweg NunspeetZwolle werd enige tijd stilgelegd. De A.N.W.B. zal in de komen de twee maanden de totale be wegwijzering naar kampeerter reinen vernieuwen. Het gaat om ruim 1.300 borden. Deze vernieu wing is noodzakelijk geworden door het in werking treden van het nieuwe reglement verkeers regels en verkeerstekens, dat be paalde dwingende eisen ten aan zien van zichtbaarheid (reflec tie) en maten voorschrijft. Al dus deelt de A.N.W.B. mee. Bovendien is door de minister van verkeer en waterstaat toe stemming verleend om onder het aanduidingsbord voor zover niet geplaatst langs auto(snel)- wegen de naam van het des betreffende kampeerterrein te vermelden. Ofschoon een overgangsperio de van vijf jaar is toegestaan, heeft de A.N.W.B. er de voor keur aangegeven dit werk ineens uit te voeren, nog voor het kam- Deerseizoen. Hierdoor ontstaat voor alle terreinen, die recht hebben op een of meer borden, een gelijke nieuwe en verbe terde situatie, zo besluit het A.N.W.B.-bericht. §§p| gil gij 60 Verwezen maakt Aram zijn blik los van de kristallen bol. En dan ziet hij tot zijn stomme ver bazing, dat hij over een marme ren beeld gebogen staat, het beeld van keizer Caracalla. Om zijn schouders voelt hij een lange mantel, in zijn hand houdt hij nog steeds het zwaard geklemd, maar het is geen Romeins zwaard en het is halverwege het blad ge broken. Sprakeloos kijkt de jonge ridder om zich heen. Rondom hem staan oude vazen en stenen kisten, bronzen schilden en Romeinse wapens liggen op de grond. En dan dringt het plotse ling tot hem door dat hij in de schatkamer van Caracalla staat. In een hoek van het gewelf staat de man die zich Caracalla noemt, de zonderling die zich tot de kei zer van Rome wil maken, de man die door wolven achtervolgd in Arams kasteel vluchte en hem toen de kaart getoond had, waar op de plaats van de schatkamer aangegeven stond. Met een strakke blik kijkt hij Aram aan. „Wat is er gebeurd?" vraagt deze verward. „Hoe komt mijn zwaard gebroken?" „Terwijl ge in die kristallen bol tuurde, zijt ge in 'n soort bewus teloosheid of slaap geraakt," ant woordt Caracalla langzaam, „wel een half uur lang hebt ge doodstil in de bol zitten staren. Ik pro beerde u wakker te schudden, pakte de bol weg, maar niets hielp. Ik legde de bol weer in uw hand en toen sprong u plotseling wild overeind en sloeg met Uw zwaard het keizerbeeld van het voetstuk. Maar vertel mij nu, wat ge gedroomd hebt." En bij deze laatste woorden komt er een dreigende klank in de stem van de zonderling.^ feuilleton; 20.50 De toekomst van de Twentse Textielindsturie: dis cussie; 21.55 Weerklank: muziek- revue; 22.30 Nws; 22.40 Stereo: Gitaarmuz.; 22.50 Rakelinks: aktueel progr.; 23.25 Babysitten: licht platenprogr. en praatje; 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.10 Meditatie; 7.15 Klassieke gr. muz.; 7.30 Nws; 7.32 De zingende kerk: geestelijke liederen; 7.55 Overweging; 8.00 Nws; 8.10 Djinn, gevar. progr. (8.30-8.32 Nws); 12.25 Marktberichten; 12.27 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.40 Uitzending Overheidsvoorl. Geven en nemen: De familie Van Buuren praat weer over het ver keer; 12.50 Zonder grenzen: een rubriek over missie en zending; 13.00 Vliegende schijven: ver- :oekplaten voor de militairen; 14.00 P.M., familie-progr.; 17.00 Carionca: radio voor tieners; 18.00 Stereo: Licht instrumentaal ensemble en zangsolist; 18.20 Stereo: Licht orkest; 18.40 Licht instrumentaal ensemble en zang- solist; 19.00 Nws; 19.10 Actuali teiten; 19.30 Zingening liedjes- progr.; 20.30 Verzoekplaten; 22.10 Roulette: een spelletje met gr. platen; 22.30 Nws; 22.40 Over weging; 22.45 Goal.'n muz. sportprogr. met commentaren, reportages en gekruide nieuw tjes; 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III: 9.00 Nws; 9.02 Gevar. orkestmuz. (gr.); 9.30 Muz. van het Leger des Heils; 10.00 Nws; 10.02 Klassieke ge wijde muz. (gr.); 10.30 Matinee met de lichte muze: gevar. muz. progr. (11.00 Nws); 12.00 Nws; 12.02 Variant: actualiteiten, re portages, stripverhaal en veel muz.; 13.00 Nws; 13.02 Tiene- rama: platenshow voor de .tie ners; 14.00 Nws; 14.02 Velvet Voices; 14.30 Op Toener Toeren: een serie Ramblers Radio Repri ses; 15.00 Nws; 15.02 Kiosk; 15.30 Lagelanders: licht platenprogr.; 16.00 Nws; 16.02 Weekend-Melo die; 17.00 Nws; 17.02-18.00 Sport- show: reportages, uitslagen, com mentaren en lichte gr. muz. BRUSSEL VI.: 12.00 Nws; 12.03 Lichte muz.; 12.40 Weerbericht, mededelingen, progr. overz. en SOS-berichten voor schippers; 12.45 Lichte muz.; 12.55 Buiten lands persoverzicht; 13.00 Nws en weerber.; 13.15 Radiomatinee (14.00 en 15.00 Nws); 17.00 Nws, weerber. en mededelingen; 17.10 Kleinkunstprogr.; 17.35 Dans- muz.; 18.00 Nws; 18.03 Voor de soldaten; 18.28 Paardesportuit- slagen; 18.30 Franse les; 18.32 Lichte muz.; 18.45 Sportkroniek; 18.52 Taalwenken; 18.55 Lichte muz.; 19.00 Nws, weerbericht en radiokron.; 19.40 Lichte muz.; 20.00 Jazzmuz.; 21.00 Musical- muz.; 22.00 Nws en berichten; 22.15 Dansmuz.; 23.00 Dansmuz.; 23.55-24.00 Nws. Televisieprogramma's NEDERLAND I: 15.30 Nws in 't kort; 15.31 Reklame; 15.34 Weekjournaal (met titels voor slechthorenden); 15.57 Reclame; 16.00 Geheime Agent 86, TV- film; 16.25 Voor de vrouw; 17.00- 17.35 Ja zuster, nee zuster, kin dermusical; 18.45 Pipo de Clown; 18.50 Journaal; 18.56 Reklame; 19.00 De jonge ouderzoekers II; 19.50 Reaktie op reakties; 19.56 Reklame; 20.00 Journaal; 20.16 Reklame; 20.20 Achter het nieuws; 20.45 Dorus: amuse- mentsprogr.; 21.25 Tel uit je winst, hobbyquiz; 22.00 Opus 13: amusementsprogr.; 23.00-23.05 Journaal. NEDERLAND II: 20.00 Nws in 't kort; 20.01 Reklame; 20.05 Duitsers op grote hoogte, film- reportage; 20.25 Farce Majeure; 20.45 Jazz from a swinging Era; 21.50 Druk-werk: gesprekken over geloof, kerk en christenen; 22.10 Reklame; 22.15-22.30 Jour naal. BELGIE VI.: 16.00-17.30 Volks universiteit; 18.55 Zandmannetje; 19.00 Katholiek-godsdienstige uit zending; 19.30 Groot wild in het gebergte: natuurfilm; 19.55 Nederlandse les; 20.00 Journaal; 20.25 Amusementsprogr.; 21.40 Actualiteiten; 2.10 De man van U.N.C.L.E., TV-film; 23.00 Nws. De procureur-generaal en fun gerend direkteur van politie in Amsterdam, mr. M. H. Gelinck, was op de hoogte van de> arres tatie van de hoofdvertegenwoor diger van de Russische lucht vaartmaatschappen Aeroflot in Amsterdam, de heer W. A. Glouckhov, die door de Haagse officier van justitie, mr. Kolkert na verhoor in verzekering is ge steld. Hoewel normaal een ver dachte in eerste instantie door al dan niet gespecialiseerde recher che wordt verhoord, kan uit het feit dat de officier het zelf beeft gedaan de ernsig van de zaak worden afgeleid. Een in verzekeringstelling is twee dagen van kracht en kan met dringende noodzaak door de officier zelf met twee dagen worden verlengd. Na vier dagen moet de verdachte door de offi cier naar de rechtercommissaris worden gezonden, bij wie de of ficier naast een vordering tot af gifte van een bevel tot bewaring kan indienen, dat zes dagen van kracht is en één keer met een gelijke termijn kan worden ver lengd. Is het dan nog nodig dat de verdachte in hechtenis blijft, dan moet de raadkamer van de Haag se rechtbank daarover beslissen Woensdagavond zijn in een gevecht tussen Zuidkoreaanse militairen en ongeveer 60 Noord- koreaanse infiltranten in de ge demilitariseerde zone tussen beide landen zeker drie Noord- Koreanen gedood, zo is door een militaire woordvoerder in Seoel meegedeeld. Volgens de woordvoerder was het incident het derde van deze week één der ernstigste sinds de afkondiging van de wa penstilstand in 1953. Volgens onbevestigde berich ten hebben de Zuidkoreanen in het gevecht gebruik gemaakt van artillerie en vielen aan Zuidko reaanse zijde een dode en een gewonde. Od 5 april werden in de gede militariseerde zone vier Noord- Koreanen gedood. Bij twee ver schillende incidenten op 10 april kwamen nogmaals vier Noord- Koreanen om het leven. De Franse regering heeft bij de Amerikaanse regering gepro testeerd naar aanleiding van het feit, dat maandag studenten in Boston voor het Franse consu laat een Franse vlag hebben ver brand. Deze verbranding was bedoeld als „vergelding" voor de ver branding van een Amerikaanse vlag in Parijs tijdens het bezoek van de Amerikaanse vice-presi dent Humphrey, die een bevel tot gevangenhou ding kan afgeven, vordering van de officier, dat dertig dagen van kracht is en een onbepaald aan tal keren met dertig dagen ver lengbaar is. De verdachte wordt op het ver zoek tot zijn gevangenhouding door de raadkamer gehoord. (ADVERTENTIE) HINDERWET. Burgemeester en wethouders van TERNEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter ge meente-secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van DOW CHEMICAL (Nederland) N.V., Herbert H. Dowweg, Ter- neuzen om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uitbreiden van een chemische fabriek met en inrichting voor produktie van stoom, een proces- en brand- waterpompgebouw, een onder houdswerkplaats, een magazijn en een aardgas-reduceerstation, op het perceel plaatselijk bekend Herbert H. Dowweg, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie A, no. 333. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekend making bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op vrijdag 28 april a.s., des voormiddags 9.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehou den, waarin mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter sc.retarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrift uren. De aandacht van belangheb benden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde -ermijn schrif telijk bezwaren heeft i ïgebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aan grenzende gemeente, waar open bare kennisgeving wordt ge daan. Terneuzen, 13 april 1967. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. ASCHOFF, burgemeester, A. J. VAN PAGEE, secretarial

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 3