Minister De Jong wijst diensttijdverkorting af fiets voor niets! Het geheim van de blauwe trein PRUS5U6 75 PRUS5IA6 HET AAHTAL VRIJSTELLINGEN WORDT VERMINDERD FABRIEKEN IN KANTON ONDER MILITAIR BEHEER Bronchiletten TSJ0MBE DOOR MILITAIRE RECHTBANK TER DOOD VEROORDEELD 2!5tietsen dAG.H6RMANS WUNCOGNAC 89 PINDA KAAS laagsüb appel-VIC} mo es speRciecfjk bonen 9? V&0&$t£CHT5 pwe 15 0& luiers wsw 99 «BIK" 89 PAASPLAIC #9 C PLAATJES iD «teMCRMANS ISUGI Mijnwerkers Onmisbaarheid Artsen en visserijpersoneel Negen maanden voor aanval op onbekende vrouw Vier jaar celstraf voor bankrover Voedseltekort? Gevechten Zesde Arabische olieconferentie in Bagdad geëindigd Huurlingen Geen dagvaarding ontvangen MOGEN WIJ EVEN EERLIJK, 2IJM onze winkels zi j*i aan het eind van de weekvoorai des 2atetfda.g overvol op maanïaff zijn wij in i.v.nu de vijfdaagse werk week van ons per» soneel gesleten dinsdag, woensdag en donderdag* is het veel rustiger winkelen in onze zaken* Komr u ook» U POET U 2ELP EN ONS EEN PLEZIER «1ÊE! iSHERRüfi®0 SooófS. overheerlijke BOTEKHAMl kORRSi* grote pot smeuïge literblik sjoJdMinettêh literblik GOEDS blikje, boordevol met stukjes ANANAS la zacht en kruimalvrij prijzen éeeo&N M fA jfouecrie^z /chocola d£ HAAS JeeJ Ci?3e|0® »n veoïyfe slcwo™w 2006RAI* CHOCOLADE SOKKEN De minister van defensie de heer P. J. S. de Jong, heeft in een nota aan de Tweede Kamer aan gekondigd dat diensttijdverkor ting als een middel om het teveel aan dienstplichtigen te vermin deren niet kan worden overwo gen, omdat die zou leiden tot een onevenredige toeneming van het aantal onder de wapenen zijnde dienstplichtigen. Bovendien, aldus minister De Jong, zou een dergelijk besluit leiden tot aanzienlijk hogere uitgaven, omdat de opleidings eenheden zouden moeten worden uitgebreid. De nota bevat de konklusies van een eind 1963 ingestelde in terdepartementale commissie ter onderzoek van problemen, die verband houden met de dienst plicht, en het oordeel van de mi nister van defensie en het kabi net als geheel over deze konklu sies. De commissie heeft 28 april 1966 rapport uitgebracht. sekties moet worden gehand haafd op 180 per jaar. De com missie had voorgesteld dit aantal in de jaren 1966 t/m 1969 te doen stijgen tot 225, 250, 275 en 300. „Uit 't oogpunt van een recht vaardige verdeling van de dienst- plichtlast" acht de minister een dergelijke stijging ongewenst. Wel zullen jaarlijks aan zeven artsen en vier tandartsen vrij stellingen worden verleend ten behoeve van het medisch weten schappelijk onderwijs. Het te kort aan artsen en tandartsen bij de strijdkrachten laat geen rui mere regeling toe. Overeenkomstig de aanbeveling van de commisie zal de regeling die voor koopvaardijpersoneel geldt, niet tot visserijpersoneel worden uitgebreid. Wel zal „eni ge soepelheid" worden betracht bij het verlenen van dienstplicht faciliteiten, wanneer door het oproepen van een der personeels leden verantwoorde exploitatie van een visserijbedrijf ernstig zou worden bemoeilijkt. Het overleg tussen verschil lende ministeries over voortzet ting van de vrijstellingsregeling voor bouwvakarbeiders is nog niet beëindigd. „Te gelegener tijd" zal de mi nister rekening houden met een aanbeveling, de vrijstelling van een jaar wegens persoonlijke onmisbaarheid met enige jaren te verlengen. De minister is het met de com missie eens dat in het algemeen vrijstellingsregelingen voor be paalde groepen werknemers, zo als onderwijzend personeel, bouwvakarbeiders, ondergrondse mijnwerkers en politie niet mo gen worden gehandhaafd, wan neer de reden van deze in wezen tijdelijke vrijstelling ophoudt te gelden. Daarom zal tijdig worden overwogen hoe deze regelingen kunnen worden afgebouwd. De bewindsman acht het niet juist bepaalde categorieën per soneel van rijkswaterstaat bij zondere faciliteiten te verlenen, omdat dit weerstanden zou op roepen bij andere overheids- en particuliere organen en voor an dere taken van dienst aanleiding zou kunnen zijn er op aan te drin gen om ook voor hen voorzienin gen te treffen. Minister De Jong is het met de commissie eens dat de tijdelijke vrijstelling van ondergrondse mijnwerkers moet worden ver minderd van negen tot zes jaar. Mijnwerkers die zes jaren tijde lijke vrijstelling hebben genoten, worden voorgoed vrijgesteld. Voorts dienen volgens de com missie mijnwerkers die reeds twee jaren tijdelijke vrijstelling hebben genoten, maar door slui ting van mijnen buiten hun toe doen hun ondergrondse werk zaamheden moeten beëindigen, niet meer voor eerste oefening te worden opgeroepen. Ook hier is minister De Jong het mee eens. Mijnwerkers die vrijwillig hun ondergrondse werk beëindigen, kunnen geen aanspraak op vrij stelling doen gelden. In tegenstelling tot de commis sie meent de minister dat het aantal vrijstellingen voor Weten schappelijke medewerkers van verschillende faculteiten met uitzondering van medische fa culteiten en tandheelkundige De rechtbank te Arnhem heeft gisteren de 22-jarige losarbeider H. van H. uit Boxmeer veroor deeld tot negen maanden gevan genisstraf met aftrek en voor waardelijke terbeschikkingstel ling van de regering. Hij zou op 10 augustus j.l. 's avonds laat een 34-jarige inwoonster van Eist op de weg naar Valburg zonde? reden hebben aangevallen. De officier van justitie had anderhalf jaar geëist met aftrek. Op de bewuste avond ont moette verdachte de vrouw die van de fiets was gestapt, omdat de weg was opengebroken. Hij verkeerde in een opgewonden toestand en greep de hem onbe kende vrouw zonder enige voor afgaande waarschuwing vast. Zij kwamen in een sloot terecht en daar zou de losarbeider zijn slachtoffer enkele keren met het hoofd onder water hebben ge duwd. Toen zij begon te gillen, probeerde hij haar de keel toe te knijpen. Op het moment dat een hond begon te blaffen, liet hij de vrouw los, die toen kon ont vluchten. Uit de verhoren tijdens de zit ting van 14 dagen geleden werd duidelijk dat verdachte een wrok tegen de maatschappij heeft. Hij zou nare gevoelens hebben wil len afreageren. Algemeen werd aangenomen dat hij geen andere motieven had. De 19-jarige werkloze banket bakker R. V. uit Rotterdam, de man die op 13 juni van het vorige jaar een gewapende roofoverval pleegde op een bijkantoor van de Nederlandse Middenstandsbank in de Rotterdamse Prins Alexan- derpolder, is dinsdagmorgen door de rechtbank in Rotterdam con form de eis veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar met aftrek van voorarrest en on voorwaardelijke terbeschikking stelling van de regering. De rechtbank achtte V. niet alleen schuldig aan de overval, die hem een bedrag van ongeveer 135.000 opleverde, maar ook aan verval sing van een aantal spaarbank boekjes (buit 12.000) en aan poging tot doodslag. Dit laatste feit betrof de vijf schoten die V. tijdens de overval en de daarop volgende vlucht links en rechts afvuurde in de richting van twee bankemployé's, een taxichauf feur en twee wandelaars. Eén van hen werd daarbij in het been getroffen. Tijdens de zitting had V. al de hem ten laste gelegde feiten bekend. In de buurt van de stad Kan ton hebben zich volgens mede delingen van reizigers, die dins dag uit de Chinese provincie Kwangtoeng in Hongkong arri veerden, botsingen voorgedaan tussen arbeiders en militairen. Ook zou het tot ongeregeld heden zijn gekomen in Kanton zelf, waar arbeiders weigerden terug te keren naar hun onder militair beheer gestelde fabrie ken. Als oorzaken van de span ning worden genoemd voedsel schaarste en de „opzichtersrol" die het leger is gaan spelen. Radio-Kanton maakte dins dagavond melding van verdeeld heid in de rijen van de maoisten en bepleitte een intensieve „cor rectiecampagne" ter uitbanning van de „verwrongen denkbeel den" die een „grote alliantie" van revolutionaire organisaties in de weg staan. De vijanden van de werkende klasse maakten van deze verdeeldheid gebruik en gingen steeds „verraderlijker en listiger" te werk. De proletari sche revolutionairen moesten in deze „strijd op leven of dood het individualisme, de ultra-demo cratie en het anarchisme" in hun gelederen onderdrukken, aldus de radio. Een correspondent van Reuter meldt dat Kanton dinsdagmiddag een normale aanblik bood. Van spanning of grote militaire akti- viteit was niets te bespeuren. In strijd met de berichten van radio- Moskou, volgens welke restau rants en levensmiddelenzaken wegens een ernstig voedseltekort hun deuren hadden moeten slui ten, scheen er overal genoeg te krijgen. Nergens stonden mensen in de rij. De enige betoging die werd gehouden, was er een voor verbetering van de produktie in de kledingindustrie. Enkele dui zenden arbeiders met rode vlag gen en portretten van Mao Tse- Toeng namen eraan deel. Het centrale comité van de Chinese communistische partij heeft alle hoogleraren, studenten en employé's van de instellingen voor hoger onderwijs in Peking gelast, vóór 20 maart weer aan het werk te gaan, zo meldt de correspondent in Peking van het Russische persbureau Tass. De zelfde correspondent maakt ook onder aanhaling van verscheide ne Chinese kranten melding van gevechten tussen militairen en tegenstanders van Mao in de provincies Tsinghai in het noord westen en Kwai Tsjoe in het zuidwesten. Dievenbende ingerekend in Venlo De gemeentepolitie van Venlo heeft een uit vijf personen be staande dievenbende gearres teerd, die zich ten nadele van Pasch N.V., handel in kristal, porselein en luxe-artikelen in de Vleestraat te Venlo, aan diefstal van geld en goederen ter waar de van enkele tienduizenden gul dens zou hebben schuldig ge maakt. De aangehoudenen zijn de 17-jarige magazijnbediende K. S. en de 20-jarige F. van den E„ die beiden voor de officier van justitie zijn geleid en inmid dels in het huis van bewaring te Roermond zijn ingesloten. De 55-jarige M. van den E„ de 20- jarige F. S. en de 16-jarige R. van de W. zijn hangende het on derzoek op het politiebureau in gesloten. Ook dit drietal wordt voor de officier van justitie ge leid. In de woning van één van de verdachten is een grote voorraad gestolen goéderen gevonden en in beslag genomen. Eén der an dere aangehoudenen heeft, toen hij lont rook, de in zijn woning aanwezige gestolen goederen ter waarde van ongeveer 2500 gul den per auto naar Well in noord- Limburg vervoerd en ze daar van de Maasbrug in de rivier geworpen. De rijkspolitie te wa ter heeft naar deze voorwerpen gedregd en reeds een gedeelte van de gestolen goederen uit de Maas opgehaald. De verdachten, o.w. een magazijnbediende van de gedupeerde zaak, hebben uit de kluis en uit de in de winkel aanwezige kassa's ook aanzien lijke geldbedragen gestolen. Het onderzoek in deze zaak duurt voort. Tegen twee helers is inmiddels proces-verbaal op gemaakt Naar na afloop van de zesde Arabische olieconferentie in Bag dad is meegedeeld, zijn op de conferentie, die een week heeft geduurd en waaraan werd deel genomen door 500 oliedeskundi gen uit Arabische en andere landen, een aantal resoluties aan vaard, waarin de wens wordt uitgesproken tot technisch en economisch toezicht op buiten landse oliemaatschappijen, werk zaam in Arabische landen ten einde de olie-industrie in deze landen volledig Arabisch te ma ken. Verder wordt aangedrongen op de oprichting van 'n gezamen lijke Arabische oliemaatschappij. De resoluties zijn niet bindend voor de regeringen van de Ara bische landen, die op de door de Arabische liga georganiseer de conferentie waren vertegen woordigd. (ADVERTENTIE) Hoestdrqnk in tabletvorm.95ct Dagelijks drieduizend tot tienduizend zelfmoordpogingen in de wereld Dagelijks proberen drieduizend tot tienduizend mensen in de wereld zich 't leven te benemen. In ongeveer duizend gevallen heeft dit de dood tot gevolg. Dit is maandag op een medisch con gres in het Oostenrijijkse Bad- Gastein gezegd door de genees heer-directeur van de psychiatri sche universiteitskliniek in Bazel, dr. Poeldinger. Hij beriep zich hierbij op statistieken van de wereldgezondheidsorganisatie. Dr. Poeldinger waarschuwde aankondigingen tot zelfmoord niet te licht op te nemen. Volgens hem gebeurt het in zeventig tot tachtig procent van de zelfmoord gevallen, dat de vertwijfelden, die in een groot aantal gevallen aan depressies van allerlei aard lijden, hun daad tevoren bekend maken. Hij zag hierin vooral bij jpnge mensen een hulpkreet in de zin van een appèl aan hun om geving. Van veel betekenis achtte hij het verschijnsel, dat meer vrouwen dan mannen een eind aan hun leven maken. Riviersleepboot gezonken Op .de Nieuwe Maas ter hoogte van de Koninginnebrug in Rot terdam is maandagavond de riviersleepboot „Marie 12" door onbekende oorzaak gekapseisd en gezonken. Twee opvarenden van het slepertje sprongen over boord en konden daarna door de bemanning van een andere riviersleper worden gered. De kapitein van de „Marie 12" de 51-jarige T. Snijder, moest na zijn redding naar het Dijkzigt- ziekenhuis worden overgebracht. Later kon hij naar huis terug keren. De „Marie 12" was op het ogenblik van het kapseizen met drie andere rivierslepers bezig een combinatie van dek- en zol derschuiten te verhalen. Het ge zonken scheepje levert geen ge vaar op voor de scheepvaart. Een Kongolese militaire recht bank heeft de voormalige eerste- minister van Kongo, Moise Tsjombe, wegens hoogverraad ter dood veroordeeld. Tsjombe ver blijft op het ogenblik in Spanje. Tegen het bij verstek uitgespro ken vonnis is geen beroep mo gelijk. Slechts het staatshoofd, president Moboetoe, kan gratie verlenen. De broer van Tsjombe werd eveneens bij verstek veroordeeld tot vijftien jaar gevangenisstraf. Volgens de drie leden van de rechtbank was Tsjombe behalve aan landverraad ook schuldig aan handelingen tegen de veilig heid van de staat. De rechtbank sprak voorts doodstraffen uit tegen twee of ficieren, namelijk de comman dant van het voormalige Katan- gese regiment Tsjimpola en kapi tein Moanda, die verantwoorde lijk werd geacht voor de dood van kolonel Tsjatsji van de Kon golese legerstaf, die bij de op stand van vorig jaar in Kisan gani werd omgebracht. Ook de straf van Tsjimpola hield met deze opstand verband. Twintig jaar gevangenisstraf kregen twee officieren en een voormalige functionaris van het ministerie van sociale zaken. Deze laatste zou vorig jaar juni in verbinding hebben gestaan met Tsjombe, die toen in Parijs was. De beschuldigingen tegen Tsjom be hadden betrekking op zijn aandeel in de afscheiding van Katanga, waarvan hij van juli 1960 tot januari 1963 president was. De opstand werd na ingrij pen van de V.N.-strijdmacht neergeslagen. In 1964 werd Tsjombe uit ballingschap terug geroepen om premier van Kon go te worden, welke post hij tot oktober 1965 bekleedde, toen pre sident Kasavoeboe hem ontsloeg. Kasavoeboe werd een maand later door generaal Moboetoe Sportieve wedstrijd met gelijke kansen voor iedereenl Vraag een wedstrijdkaart aan. Stuur een briefkaart, met 30 cent EXTRA aan geldige postzegels, alléén met uw naam en adres aan de "stichting: fiets!" Postbus 1580; Amsterdam en u ontvangt uw wedstrijdkaart binnen enkele dagen thuia. U kunt dan meedingen naar één van tia tonkeMeUwa DIT IS DE WEDSTRIJD Zoek tussen vandaag en 30 Juni 1967 naar alle advertenties in de dagbladen, advertentiebladen, buurtbladen, tijdschriften enz. waarin het woord "fiets" staat Knip die advertenties uit Laat iedereen mee-verzamelen. De wedstrijdvoorwaarden etaan precies omschreven op de kaart' die u ontvangt De 25 deelnemers die de meeste advertenties inzenden worden onze winnaars! Laat die reuze kans niet voorbij gaan. Win zo'n soepel rijdende nieuwe fiets! afgezet. Tsjombe werd ook be schuldigd van aanstichting tot de opstand in Stanleystad, thans Kisingani, en van het werven van buitenlandse huurlingen met het doel de Kongolese regering om ver te werpen. Tsjombe reageerde in zijn woning op de zevende verdieping van een woonblok in de „dure" Madrileense wijk Charmartin op de uitspraak met de woorden „Een vonnis waartoe men in tien minuten komt, kan moeilijk als juist worden beschouwd." Hij had uit Kinsjasa geen officiële dagvaarding ontvangen. Meer commentaar wilde hij niet geven. Been van kind afgekneld Maandagmiddag is de vierjarige Harm Kruit, die in de hal van het olie- en mengvoederbedrijf van de gebroeders Ten Hove in Deventer aan het spelen was, door een luik je van tien bij vijftien centimeter gezakt en met zijn beentje bekneld geraakt. Door een draaiende trans- portschroef, die onder de vloer is aangebracht, werd het beentje even boven de knie afgeknepen. In de vloer zijn hier en daar kleine luik jes gemaakt, waardoor men bij de transportschroef kan komen. Regelmatig jaagt het personeel van het bedrijf kinderen uit de hal, die in verband met in- en uitrijden de wagens steeds toegankelijk is. De kinderen vormen een voortdu rende zorg voor het personeel en komen ondanks herhaald verjagen steeds terug. Vechtpartij op Katendrecht In Rotterdams „warme" buurt Katendrecht zijn maandag vier Engelse zeelieden slaags geraakt met enige politiemannen. De moeilijkheden ontstonden toen de Engelsen weigerden de Paci fic-bar aan de Sumatraweg te verlaten in verband met slui tingstijd. De door de eigenaar ge waarschuwde politie slaagde er aanvankelijk in de recalcitrante Engelsen zachtjes de deur uit te werken, maar op straat vielen de zeelui de politiemannen aan. Toen voorbijgangers zich ook met de vechtpartij begonnen te bemoeien en zich tegen de poli tie keerden, 'maakten de agen ten gebruik van dè wapenstok. In korte tijd slaagden zij erin een einde te maken aan de vecht partij. De 24-jarige machinist T. G„ die met zijn geschoeide voet twee politieagenten verwondin gen had toegebracht, werd ge arresteerd en onder hevig verzet naar één der politiebureaus over gebracht. Oestrogene hormonen De verklaringen van een ge- tuige-deskundige in het proces voor de economische rechtbank te Arnhem tegen veehouders die hun dieren oestrogene hormonen zouden hebben laten injecteren, is aanleiding geweest voor schrif telijke vragen aan staatssecreta ris Bartels door de tweede kamerleden Lamberts en S. van der Ploeg (P.v.d.A.). Zij willen weten of het waar is, dat onge veer de helft van de gemeste kalveren met deze stoffen wordt ingespoten, dat iets meer dan de helft van de overtredingen van het verbod op deze injecties wordt achterhaald. Zij vragen voorts hoeveel veevoeder met het toedienen van dergelijke in jecties nu wordt uitgespaard. DOOR AGATHA CHRISTIE 57) „Buitengewoon knap was ze. Had een goed inkomen. Was nooit zonder engagement. Meest al in travesti, maar toch kon men haar eigenlijk geen karakter- speelstèr noemen." „Dat heb ik ook gehoord," zei Poirot. „Maar de laatste tijd treedt ze niet meer op, wel?" „Neen. ze heeft het vak eraan gegeven. Ging naar Frankrijk en sloeg er een adellijke mijnheer aan de haak. Ze verliet het toneel voorgoed, naar ik vermoed." „Hoe lang is dat geleden?" „E-ens kijken drie jaar onge veer. En het was een verlies voor het toneel." „Weet u de naam niet van de man met wie ze in Frankrijk bevriend werd?" „Een graaf, meen ik of was het een markies? Nu ik erover nadenk, geloof ik dat het een markies was." „En u weet niet wat er verder van haar geworden is?" „Neen. Nooit meer iets van haar gehoord. Ik denk dat ze wel in streken als deze zal rondzwer- haar ven. Ze is markiezin voor hele verdere leven." „Juist," zei Poirot. „Het spijt me dat ik u niet méér kan zeggen, mijnheer Poi rot," zei de ander. „Ik zou u graag van dienst zijn, als ik kon. U hebt me eens goed geholpen." „De ene dienst is de andere waard," sprak Poirot. „Uw be roep lijkt me zeer interessant." „Zo zo," zet Aarons. „Alles door elkaar genomen is het niet zo kwaad. Het gaat me niet slecht, maar men weet nooit vooruit wat het publiek hebben wil." „Dansen is de laatste tijd erg in trek gekomen," merkte Poirot op. „Ik heb nooit veel in het Rus sische ballet gezien, maar de mensen vragen er nu eenmaal om. Het gaat mij te hoog." „Ik heb een danseres ontmoet aan de Riviera mademoiselle Mirelle." „Mirelle? Die is niet voor de poes. Ze heeft altijd geld nodig, maar het meisje kan wel dan sen; ik heb haar gezien en ik weet wat ik zeg. Ik heb zelf nooit veel met haar te maken gehad, maar ik hoor dat het een furie is om mee om te gaan. Altijd nuk ken en buien." „Ja," zei Poirot nadenkend. „Ja, dat komt wel uit." „Temperament noemen ze dat!" sprak Aarons. „Mijn vrouw was ook danseres vóór we trouw den, maar ik ben blij dat ze geen temperament heeft. Thuis heb je geen temperament nodig, mon sieur Poirot." „Mirelle is niet lang in het publiek opgetreden, wel?" vroeg Poirot. „Ongeveer twee en een half jaar, dat is alles," antwoordde Aarons. „Een of andere Franse hertog heeft haar gelanceerd. Ik hoor dat ze nu de ex-premier van Griekenland heeft ingepalmd. Dat zijn lui die het geld met han- den vol wegsmijten." „Dat wist ik nog niet," zei Poi rot. „O, ze laat er nooit gras over groeien. Men zegt dat de jonge Kettering ter wille van haar zijn vrouw heeft vermoord. Ik geloof het stellig. In ieder geval zit hij nu in de gevangenis en zij moet voor zichzelf zorgen. Nu, dat heeft ze aardig vlug gedaan. Men beweert dat ze een robijn draagt zo groot ais een duiveëi." „Een robijn zo groot als een duiveëi!" zei Poirot. Zijn ogen waren groen en leken op katte- ogen. „Hoe interessant!" „Ik heb het gehoord van een vriend van mij," zei monsieur Aarons. „Maar het kan ook wel gekleurd glas zijn. Ze zijn alle maal hetzelfde, die vrouwen ze kunnen nooit zwijgen over hun juwelen. Mirelle vertelt dat op die robijn een vloek rust. „Het Vurig Hart" noemt ze hem, geloof lk." „Maar als ik me goed herinner is de robijn die men „Het Vurig Hart" noemt de middelste steen van een collier." „Zie je wel! Heb ik niet gezegd dat al die verhalen gelogen zijn? Het is een enkele steen, die ze aan een platina kettinkje om haar hals draagt; maar, zoals ik zei. tien tegen een dat het ge kleurd glas is." „Neen," zei Poirot, „neen. ik heb zo'n idee dat het geen ge kleurd glas is!" HOOFDSTUK XXXI Een nieuwe theorie „Mr. Poirot zou u graag even spreken." „Ellendige kerel!" zei Van Al- din. Knighton bleef sympathiek zwijgen. „Zou het erg dringend zijn?" „Ja., mr. Van Aldin. hij dringt er sterk op aan ontvangen te worden." „Dan zal het wel moeten. Zeg hem dat hij vanmorgen kan komen als hij wil!" Het was een zeer joviale Poirot die binnentrad. Hij scheen niets onvriendelijks in de houding van de miljonair te zien en praatte honderd uit over allerlei onver schillige dingen. Hij was ln Lon den, beweerde hij, om zijn dokter te bezoeken. Hij noemde de naam van 'n zeer bekende geneesheer (Wordt vervolgd.) ®èn besE^sSTTêr sen prima wijn met achte jÖBL n— FRANSE SrjfUK COGNAC 14* alcohol fli# VOOR OE KENNER een kwalitatief* 3fe zeer hoge sherry Prljsrslag 'prijs SV Jh JISH PRIJ2ER heeft u het AL. BEMERKT? DAG IN DAG UIT WEEK IN U1EEK UTT* VJT0NZ6 PSMC 200 CRAM 3 Wasjes BA 3STUKKEN PRIMA HEREN reus

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2