RADIO EN TELEVISIE van lef proces-Soepardjo begint vandaag JUSTITIE STELT ONDERZOEK IN NAAR DE BRAND IN HET RUSTHUIS TE DUIVENDRECHT BEURSOVERZICHT Donderdag 23 februari 1967 DE VHITE ZEEUW Pagina 5 Advocaten weigerden Stugge roker Vordering leegstaande huizen? ONTPLOFFING IN ZWEEDSE MUNITIEFABRIEK Groei van veerdienst Oostende—Dover Gemeenfe Terneuzen Eigenaar heeft „gezwijnd" Uitkering ineens voor pensioen- ger^htiHen 1940-45 De Belgische sanerings- en belastingplannen Watersnood - in Libanon Agenda AANPASSING ZUID AFRIK AAN SE APARTHEIDS- WETTEN VERWACHT TWAALF DODEN BIJ ONTPLOFFING IN SMARAGDMIJN Nederlands familiedrama in Luik Visserij-oorlog voor kust van Zuid-Amerika Voetballer op het verkeerde pad Miltvuur in West-Java Radio-Djakarta meldt, dat de ge wezen brigade-generaal Soepardjo, die beschouwd wordt als de leider van de mislukte staatsgreep van 1965, vandaag in Djakarta zal te rechtstaan. Het proces is aangekondigd door Dato Moelia, de leider van het on derzoek- in deze zaak. Volgens Dato Moelia zal Soekarno niet worden opgeroepen om te getui gen. Het aantal op te roepen ge tuigen bedraagt 32. Generaal Soepardjo werd pas vorige maand gevangengenomen na sinds de staatsgreep voortvluchtig te zijn geweest. De naam Soepardjo kwam op de voorgrond tijdens het proces in december j.l. tegen het gewe zen hoofd van de Indonesische luchtmacht, Omar Dhani. Er werd toen getuigd, dat Soepardjo een belangrijke rol had gespeeld bij het op touw zetten van de staatsgreep. Verwacht wordt, dat het proces tegen Soepardjo tot midden maart zal duren. Het merendeel van de getuigen heeft ook getuigd in het proces Dhani. Sommigen zijn militairen die Soepardjo hebben geholpen zich 15 maanden land aan arres tatie te onttrekken. Soepardjo werd gevat in de buurt van het voormalige hoofd kwartier van de opstand, de lucht basis Halim bij Djakarta. Vóór zijn arrestatie zou Soe pardjo hebben rondgezworven in een auto met een tot de tanden gewapende lijfwacht van een man of zes. Op 12 januari kwam aan zijn zwervend bestaan een einde. De drie advocaten die Soepardjo heeft aangezocht om hem te ver dedigen hebben hun diensten ge weigerd. Er zijn toen door de De officier van justitie in Am sterdam heeft een uitgebreid pro- ces-verbaal gevraaed in verband met de brand in het rusthuis-Vis ser in Duivendrecht, waarbij vier bejaarden om het leven kwamen. Het onderzoek zal nog geruime tijd vergen, omdat verschillende personen moeten worden gehoord. Ook moet het raDnort worden af gewacht van het bii het onderzoek betrokken gerechtelijk laborato rium in Den Haag. Over de situatie in het rusthuis werd van de zijde van de rijkspoli tie in Ouder-Amstel gezegd, dat men zich, zolang niet anders bleek, vasthield aan de mededeling van ie inspecteur voor de bejaarden- sorg in Noord-Holland, dat deze bii zijn laatste controle op 14 februari alles in orde had bevonden. Aangenomen wordt, dat de 68- iarige gedeeltelijk verlamde heer Sibbelee bij het aansteken van een sigaar de brand veroorzaakte. Bekend is, dat de oude man, die naar zijn broer vertelde „zijn her- Aan 't college van burgemees ter en wethouders van Amster dam zijn door het raadslid mej. Boerlage (PSP) de volgende vra gen gesteld: Hebben burgemees ter en wethouders kennisgeno men van het krantebericht, waar in vermeld stond dat de Leidse commissie van advies inzake vor dering woonruimte in opdracht van het gemeentebestuur tot in ventarisatie van zowel de leeg staande nieuwe koophuizen als de oude leegstaande huizen is overgegaan? Is het de burge meester en wethouders opgeval len, dat volgens genoemd pers bericht men in Leiden zal trach ten tot verhuur van de desbetref fende huizen te komen? Zijn bur gemeester en wethouders niet van oordeel, dat ook in Amster dam een dergelijke inventarisatie en een poging tot verhuur van leegstaande huizen ten spoedig ste dient te geschieden? Woensdagmorgen heeft zich in 'n fabriek voor ontplofbare stof fen, de „Nitro Nobel AB" te Gyt- torp in Zuid-Zweden, een ontplof fing voorgedaan, die volgens de eerste berichten aan drie arbei ders het leven heeft gekost. De veerdienst Oostende-Dover heeft in 1966 4805 overvaarten heen en terug gemaakt en daarbij ruim 1.900.000 passagiers ver voerd en 203.000 auto's. Dat is ruim 26.000 passagiers en 23.000 auto's meer dan in 1965, aldus 'n mededeling van het bestuur van het zeewezen te Oostende. Het scheepvaartverkeer in de Oostendsè haven daalde in 1966 met ITO schepen tot 1480, die in totaal 375.078 ton goederen aan voerden, 24.800 ton meer dan in 1965. De goederenuitvoer via Oostende liep in 1966 met 31.400 ton terug tot 158.900 ton. Burgemeester en Wethouders van TERNEUZEN brengen ter openbare kennis dat de op naam van de heer A. van der Schans te Terneuzen staande huurauto vergunning, geldig voor vijf huurauto's door hun college is verlengd tot 1 maart 1972. Terneuzen, 22 februari 1967. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J C ASCHOFF, Burgemeester. A. J. VAN PAGEE, Secretaris. sens goed bij elkaar had", een stug roker was en de laatste dagen bij het aansteken van een sigaar een doosje lucifers tussen de knieën klemde en dan een lucifer afstreek. Gewoonlijk gebruikte hij een aan steker maar die was in reparatie. Op de vraag of er voldoende toe zicht op de bejaarden werd gehou den, moest de politie het antwoord schuldig blijven. De burgemeester van Ouder-Am stel, drs J. J. M. Visser, vertelde, dat in de dependance waar de brand woedde, „toevallig" alles in orde was geweest. In 't pand had den de toegestane elf bejaarden geslapen, maar dat kwam alleen omdat er net een verpleegde was gestorven en één naar familie was. „De heer Visser heeft ongeloof lijk gezwijnd", aldus de burgemees ter over zijn naamgenoot. Volgens hem was gebleken, dat er in het twee huizen verder gelegen pand van het rusthuis niet vier maar twaalf ouden van dagen van I wie tien ouder dan 65 jaar wer den verzorgd. Dit zou een overtre ding betekenen omdat de exploi tant hiervoor geen vergunning had. Deze bestreed de mededeling van de burgemeester. Hij had wel de gelijk toestemming om beide pan den in de Populierstraat als be jaardenoord te gebruiken. Dinsdag was hem door het gemeentebestuur medegedeeld dat het huis waar voor hij geen vergunning zou heb ben, vóór middernacht gedeeltelijk zou worden ontruimd. Later kreeg hij telefonisch bericht, dat van ontruiming was afgezien. De regering wil hen die een pen sioen ontvangen krachtens de wet buitengewoon pensioen 1940'45 en de wet buitengewoon pensioen zeelieden-oorlogsslachtoffers een uitkering ineens toekennen. Een wetsontwerp dat bij de Tweede Kamer is ingediend be oogt deze pensioenen over perio den van het jaar 1966, vermeer derd met de toeslagen en verhogin gen die over deze perioden gelden, te verhogen met twee procent. Het wetsontwerp is ingediend door de ministers van cultuur, re creatie en maatschappelijk werk dr. M. A. M. Klompé, van finan ciën, prof. Zijlstra en van sociale zaken en volksgezondheid, dr. G. M. J. Veldkamp. De kosten van de maatregel worden geraamd op 1.285.000 gulden. recktbank twee verdedigers aan gewezen. Zij wensen echter indit geval niet als advocaten te worden beschouwd maar als „algemene raadgevers". Het omstreden wetsontwerp van de Belgische regering voor saneringen en nieuwe belastin gen is de eerste parlementaire hindernis gepasseerd. De spe ciale commissie van de kamer van volksvertegenwoordigers heeft er dinsdagmiddag haar goedkeuring aan gehecht, met de stemmen van de socialistische oppositie tegen. Voor de eind stemming werden alle amende menten van de oppositie ver worpen. Alleen een voor de re gering aanvaardbaar amende ment werd aangenomen, waarin de duur van de volmachten voor het kabinet om bij koninklijk besluit de nodige uitvoerings maatregelen te nemen, tot 14 november werd beperkt. De regering heeft bij de be handeling in de bijzondere com missie toegezegd, dat niet alle in het plan voorziene fiscale maat regelen in één keer zullen wor den genomen. Een aantal maat regelen zal worden getroffen, zodra het parlement het ont werp heeft goedgekeurd. Maat regelen als verhoging van de accijns op sigaretten en verho ging van de directe belasting op hogere inkomens zullen pas later volgen, als de economische ont wikkeling ze nodig maakt. Het wetsontwerp moet nog door de voltallige kamer van volksvertegenwoordigers en daarna door de senaat worden behandeld. In een buitenwijk van de Liba nese hoofdstad Beiroet zijn woensdag drie auto's van een brug over een door de regen ge zwollen rivier gespoeld. Twee in zittenden konden tijdig op het droge worden getrokken, maar minstens vijf anderen verdron ken. Hier en daar doen zich over stromingen voor. Een dorp in de buurt van Beiroet staat onder water. HEDEN Terneuzen: Jeugdgebouw „De Schakel", 210 u.: Tapijtshow en modeshow. Hotel „Rotterdam",, 14.00 uur: Districts vergadering van het waterschap „Axeler Am bacht". VRIJDAG 24 FEBRUARI Terneuzen: Jeugdgebouw „De Schakel", 210 u.: Tapijtshow en modeshow. Hoek: Waterschapshuis, 10 u.: Algemene vergadering water schap „De Ver. Braakmanpol ders'. Zuiddorpe: Café M. de Cock, 15.00 uur: Districtsvergadering van het waterschap „Axeler Ambacht". Zuidafrikaanse kranten en po litieke commentatoren verwach ten dat de regering een soepeler toepassing van de apartheids- wetten zal toestaan om contact met niet-blanke buitenlanders, met name in de sport en de di plomatie, mogelijk te maken. De verwachtingen zijn geba seerd op de vorige week afge legde verklaring van premier John Vorster dat Zuid-Afrika op het punt staat zich „als nooit tevoren in de internationale we reld te begeven'. Het woord sport werd door Vorster niet genoemd, maar aangenomen wordt dat juist op dit gebied de wetgeving zal wor den aangepast, sinds groot ru moer is ontstaan om de uitlating van minister van binnenlandse zaken Pieter le Roux, dat de in Zuid-Afrika geboren doch tot Engelsman genaturaliseerde niet blanke cricketer Basil d'Olivie- ra het land niet binnen zou mo gen, als hij door het Britse test team zou worden gekozen om volgend jaar een toernee door Zuid-Afrika te maken. De Britten antwoordden hier op dat de toernee niet zou door gaan, als één der leden op grond van zijn huidskleur Zuid-Afrika niet binnen zou mogen. PHILIPS GEVRAAGD Van de internationale waarden heeft Philips gisteren de meeste aandacht voor zich opgeëist. De stemming in deze hoek was vast door vraag voor Amerikaanse rekening. Volgens de beurs wordt Philips in Amerika getipt. Er was in dit fonds ook lokale vraag aanwezig. Hierdoor steeg de koers van 88,30 tot 88,50 om later terug te vallen tot 87,80 als ge volg van winstnemingen, Unilever kon de vaste tenden tie van de voorgaande beurs- dagen niet voortzetten. Er volgde een lichte koersreactie tot 102,80 (103,20). Kon. Olie gaf een licht koersherstel te zien op 127,50. Ook AKU moest zich met een on veranderde koers op 54,90 te vredenstellen. Philips sloot dins dag in Wallstreet een dollar hoger hetgeen een goede stimu lans was voor Amsterdam. Hoog ovens werd onveranderd op 325 geadviseerd. Deze maatschappij heeft met een Japans staalcon cern een tienjarig contract voor de uitwisseling van technische hulp op het gebied van ver chroomd blik. KLM lag iets beter in de markt op het geringe koers, herstel in Wallstreet na de flauwe stemming eerder deze week. De scheepvaartsector was licht verdeeld met weinig zaken. Van de cultures moest HVA ruim een punt prijsgeven tot 126.. De Hollandsche Stoombootmij. Wm. H. Muller en Van Ommeren voeren besprekingen over een samenwerking inde korte lijn- vaart. Aandelen Bandoengsche Kinine werden vijftig punten hoger op 1530 geadviseerd. Het aandeel Van Gelder blijft een vraagteken. Dinsdag ging in deze hoek voor 164.000 om met een koersver- betering van 5% punt 'tot 118%. Gisteren werd de koers lager ge adviseerd. Gedurende de verdere beurs- duur herstelde Philips zich tot 88,40. Hoogovens werd vier pun ten hoger op 329 afgedaan, KLM drie gulden hoger op 370. In de lokale afdelingen werd Bandoengsche Kinine op 1550 ver- handeld tegen dinsdag 1480. Albert Heyn was tien punten hoger op 855 wederom niet te krijgen. Van der Grinten ging 14 punten omhoog terwijl Zwanen- berg-Organon wederom vast in de markt lag. E.M.S. was op nieuw iager. Van aandelen Hatema was vier punten lager op 185 niet af te komen. Doordat Wallstreet gisteren wegens Washingtons Birthday gesloten bleef, vond er geen tele, fonisch avondeffectenverkeer plaats. Bij een ontploffing in een Co- lumbiaanse smaragdmijn ten noorden van Bogota zijn 12 men sen gedood. De explosie deed zich zondag voor, toen dieven op ondeskundige wijze enkele staven dynamiet tot ontploffing brachten. „PARANA" NAAR ARGENTINIË AMSTERDAM: Dit 65 meter hoge hefeiland „Parana" zal naar Buenos Aires in Argentinië ge sleept worden, waar het gebruikt zal worden voor het aanleggen van een verkeerstunnel onder de snel stromende rivier Parana tus sen de steden Santé Fe en Parana. In een Nederlands gezin in Luik is dinsdagavond de vader, de 49- jarige Van Engelshovén, door zijn 17-jarige zoon neergestoken met een mes. De vader is in zorgwek kende, zij het niet levensgevaar lijke toestand, naar een ziekenhuis overgebracht. De zoon is door de politie aangehouden. Enkele' Belgische bladen menen te weten, dat het drama het gevolg was van veelvuldige echtelijke ru zies in het gezin. In de Stille Oceaan voor de kust van Zuid-Amerika is on langs een soort „visserij-oorlog" gevoerd tussen de V. S. en Co lumbia, Ecuador, Peru en Chili. De laatste vier landen hebben hun territoriale wateren uitge breid tot 200 zeemijl. De Ameri kaanse vissersvloot trekt zich daar echter niets van aan en blijft vissen binnen deze 200 mijl. In de afgelopen maanden zijn in dit gebied een groot aantal Ameri kaanse treilers in beslag geno men en in enkele gevallen zelfs oorlogsschepen tussenbeide. De regeringen van de vier Zuid- amerikaanse landen hebben bij Washington geprotesteerd tegen het optreden van de Amerikaan se vissersvloot. Washington gaf echter niet toe. De betrekkingen tussen de V. S. en de vier landen zijn sedertdien slechter gewor den. Het omstreden zeegebied wordt beschouwd als een van de rijkste visgronden ter wereld. en praatje (7.307.32 Nieuws); 7.55 Overweging; .00 Nws; 8.10 Lichte gram.; 8.30 Nieuws; 8.32 V. d. huisvrouw; 9.40 Schoolra dio; 10.00 Klassieke gram.; 11.00 V. d. zieken; 12.00 Licht orkest; 12.27 Med. t.b.v. land- en land en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.40 Act.; 12.50 Platennieuws; 13.00 Herhaling zingening: liedjespro gramma; 14.00 Muziek kent geen grenzen; 14.30 Schoolradio; 15.00 Gevar. muziekprogr.; 17.00 V. d. tieners; 18.30 Sjook: progr. v. d. twintigers; 19.00 Nws; 19.10 Act.; 19.30 R. V. U.: De wijsbegeerte van Ludwig Wittgenstein, cau serie; 20.00 Fragmenten uit Amerikaanse musicals; 21.00 Kla re taal, lezing; 21.15 Lichte Ne derlandse gram.; 21.35 Radio- rama; 22.05 Parlementair week overzicht; 22.25 Humanistisch Verbond: Kort kommentaar; 22.30 Nws; 22.40 Volksmuziek uit Groot-Brittanië; 23.00 Radio ka merorkest; 23.55 Nieuws. VRIJDAG 24 FEBRUARI HILVERSUM I: 7.00 Nieuws en ochtendgym.; 7.20 Soc. strijd lied; 7.23 Lichte gram. (7.30 7.35 Van de voorpagina); 7.55 Deze dag; 8.00 Nws; 8.10 Lichte gram.; 9.00 Klassieke kamermu ziek; 9.35 Waterstanden; 9.40 Klassieke kamermuziek; 10.00 Schoolradio; 10.20 Lichte gram.; 11.00 Nws; 11.02 Voor de vrouw; 11.30 Operamuziek; 12.00 Lichte orkestmuz.; 12.25 Beursberich ten; 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Overheidsvoor lichting: uitzending v. d. land bouw; 12.40 Sportrevue; 13.00 Nws; 13.10 Journaal en beurs berichten; 1-3,30 Cello en piano; 14.00 Inleiding tot muziekbe grip: muzikale lezing; 14.15 Ge- var. programma; 15.30 Thuis, progr. voor thuiszittenden; 16.00 Nws; 16.02 Tsjechisch-Slowaaks kamerorkest; 17.00 V. d. jeugd; 17.25 Muzikale aanwinsten; 17.45 Act.; 18.00 Nieuws; 18.15 Ameri ka in termijnen, lezing; 18.20 Lichte gram.; 18.30 Jazz-rondo; 18.50 Informatie over informatie; 19.00 Ronduit: programma voor jonge mensen; 19.30 Lezen en schrijven, literair progr.; 20.00 Nws; 20.05 Jazzmuz.; 21.00 Der Freischütz, opera v. Weber, uit gevoerd door Radio-filharmo nisch orkest en groot omroep koor (in de pauze: 22.30 Nws, 22.40—22.55 Act.); 23.30 Lichte orkestmuziek; 23.55 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Meditatie; 7.15 Lichte gram. 25 Caracalla liet zich van de rustbank glijden en begeleidde Jachimo naar de uitgang. „Ik zou bijna nieuwsgierig wor den naar deze vreemdeling," merkte hij op. „Misschien zullen de gevechten thans eens de moeite waard zijn!" Voor het tweetal de uitgang bereikt had, trad de legeraanvoerder binnen, die op zo onzachte wijze met Aram's lichaamskracht kennis gemaakt had. „Verontschuldig mij, oh Mach tige, doch ik meende het mijn plicht, u te waarschuwen voor de vreemdeling, 'die morgen in de arena zal vechten. Mij dunkt dat het verstandig zou zijn de beste gladiator, die wij bezitten, tegen hem in te zetten. Deze man is bijzonder sterk zó sterk. dat zelfs ik er niet in geslaagd ben, hem de baas te worden!" De Romein wist niet, dat Jachi mo 'de keizer juist de ware toe dracht van de zaak verteld had en loog onbeschaamd om zijn ge zicht te redden. Caracalla lachte spottend. „Ook gij koestert dus angst voor de eerste de beste vreemde ling. die zijn vuisten weet te se- bruiken! Jachimo hier is mij ook reeds komen waarschuwen!" Dej Romein kreeg een kleur van ver ontwaardiging bij die woorden, doch Caracalla deed alsof hij niets merkte en vervolgde: „Maar stel u gerust, Flavius! De vreem deling zal een man tegenover zich vinden, die nog nimmer ver slagen werd... de reus Ursus!" Vorige week werden bij een juwelier in de Utrechtse binnen stad uit een etalage een gouden collier en 12 gouden horloges ge stolen. De waarde was ongeveer 2.000. Naar thans blijkt is een van de daders de 20-jarige stuka door en semi-profvoetballer E. uit Heerenveen. Hij was al enkele dagen spoorloos. De (gehuwde) voetballer was kwaad van huis gelopen en naar Amsterdam getogen. Daar had hij in de rosse buurt kennisge maakt met de 32-jarige Amster dammer K., die zonder beroep door het leven pleegt te gaan. Samen waren zij naar Utrecht gereisd met het plan daar te gaan inbreken. De daders werden ach terhaald omdat een getuige ge zien had dat bij de inbraak de etalageruit was met een straat tegel ingeslagen een man met een nogal forse neus betrokken was geweest. Twee surveillerende agenten herinnerden ?ich dat zij die avond eveneens een man met een der gelijke neus hadden ontmoet en dat hij niet een Amsterdams accent spraken. Aan de hand van foto's uit politie-archieven werd de man herkend. Hij kon in een café aan de Zeedijk in Amster dam worden aangehouden. De voetballer-stucadoor die inmid- dels naar het noorden was terug gereisd. werd op zijn werk in Leeuwarden gearresteerd. 34 mensen zijn in het West- javaanse dorp Tjitajam overleden en 17 naar een ziekenhuis ge bracht, nadat zij besmet vlees hadden gegeten, aldus meldt het Indonesische persbureau Antara. Het vlees was afkomstig van klandestien geslachte zieke die ren. HILVERSUM III: 9.00 Nws; 9.02 Act.; 9.05 Vrolijk ochtend programma; 10.00 Nieuws; 10.02 Arbeidsvitaminen (11.0011.02 Nws); 12.00 Nws; 12.02 Uit de buitenlandse pers; 12.05 Een uur tje Frans; 13.00 Nws; 13.02 Uit de buitenlandse pers; 13.05 El pée; 14.00 Nws; 14.02 Uit de bui tenlandse pers; 14.05 2 x Top 10; 15.00 Nws; 15.02 Lichte muziek; 16.00 Nws; 16.02 Ik draai voor u, wat ik graag hoor; 16.30 Sorbet; 17.00 Nieuws; 17.02 Act.; 17.05 18.00 Pop-party. BRUSSEL (Ned. uitz.): 12.00 Nieuws; 12.05 Lichte muziek en zang; 12.40 Weerber., med., pro- gramma-overz. en s.o.s.-berich- ten voor schippers; 12.48 Gram.; 12.55 Buitenlandse persoverz.; 13.00 Nws, weerbericht en beurs berichten; 13.20 Tafelmuz.; 14.00 Nws; 14.03 Schoolradio (15.00 Nieuws); 15.30 Lichte muz.; 16.00 Nws; 16.03 Beursberichten; 16.09 Lichte muziek; 17.00 Nws, weer bericht en med.; 17.15 Lichte muziek; 17.30 Etnische muziek uit België; 18.00 Nws; 18.03 V. d. soldaten; 18.28 Paardensport uitslagen; 1.30 Tips voor auto mobilisten; 18.45 Sport; 18.52 Taalwenken; 18.55 Gram.; 19.00 Nws, weerbericht en radiokro niek. Aansluitend: weerpraatje; 19.40 Echo's uit de natuur; 20.00 Lichte muziek; 20.30 Tramme lant; 22.00 Nieuws en berichten; 22.15 Dansmuziek; 23.55 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I: 10.20—12.00 Schooltelevisie; 18.45 Pipo de clown; 18.50 Journaal. STER": 18.56 Reclame; 19.00 Twien: maandelijkse kroniek voor tie ners en twens. STER: 19.56 Re clame; 20.00 Journaal. STER: 20.16 Reclame; 20.20 Attentie; 20.45 De Lucy-show, tv-film; 21.10 A.rm en rijk: deel 3: Ne derlandse vrijwilligers in Co lombia, filmreportage; 21.50 Da vid Copperfield, tv-film (dl 5); 22.40 Overdenking; 22.45 Journ. nederland' ii: 20.00 nws in 't kort. STER: 20.01 Reclame; 20.05 Achter het nieuws; 21.30 Boekenfeest 1967; 22.30 Mies en scène; 22.15 Journaal; 22.30 Te- leac: Kernfysica, (19 - herh.). BELGISCHE TV (Ned. uitz.): 18.25 Schooltelevisie; 18.55 Zand mannetje; 19.00 Filmmuseum v. d. schaterlach; 19.15 De wereld is klein, reisreportage; 19.40 Zoeklicht op de culturele actu aliteit; 19.55 Weerbericht; 20.00 Nieuws; 20.25 Moving on, tv- spel; 21.45 Nws; 21.55 Zo begint het leven, documentaire; 22.25 Basketballreportage.

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 3