Hoe Mao de culturele revolutie ontketende BEURSOVERZICHT KORPS MARINIERS KRIJGT PARACHUTISTEN Het voorlopige Volkscongres verwerpt Soekarno's verslag over zijn bewind vóór en tijdens de staatsgreep Europese metaalvakbonden bespreken Philips-problemen DE AMERIKAANSE AFWEER TEGEN AT00MAANVALLEN Pagina 5 Het „breekpunt Katapult tegen straaljagers Boycot gestaakt Een derde van China in handen van maoïsten? Bloedige gevechten Ook strijd in Tibet Vrouw gewurgd in Oosterhout SEDERT 1964 BIJNA 300 BELGEN IN KONGO GEDOOD Boot omgeslagen op de Ganges Militaire auto stort in beek: vijf doden Verplichtingen niet nagekomen Met geweld Straatgevechten Agenda Zaterdag 18 februari 1967 DE VRIJE ZEEUW Vorige maand heeft Mao tse- Toeng-, de Chinese partijleider, tegen hoge communisten toege geven dat de culturele revolutie uit de hand is gelopen, aldus leden van de nationalistisch-Chl- nese spionagedienst op Formosa, Hun verklaring is gepubliceerd in de „China Post". Voorzitter Mao zou zijn com munistische voormannen hebben aangespoord „hard te vechten voor zijn voortbestaan". Het blad schrijft dat Mao vertelde hoe hij de culturele revolutie heeft ont ketend. Hij had een studente aan de universiteit van Peking op dracht gegeven een aanplakbil jet op te hangen met kritiek op Loe Ping, hoofd van de univer siteit. Twee jongelui van de daar aan verbonden middelbare school kregen opdracht het hoofdbureau van president Lioe Sjaosji en de secretaris-generaal van de com munistische partij Teng Hsiao- Ping, te „bombarderen". Beide functionarissen zouden van al hun functies zyn ontheven. „De dijk werd hiermee doorgestoken en een vloedgolg van aanplak biljetten met grote karakters stroomde over heel het land", zou Mao gezegd hebben. In een lang en bitter relaas van het persbureau „Nieuw Chi na" worden de Russische leiders ervan beschuldigd het verzet tegen de culturele revolutie te Een 48-jarige inwoner van München, Helmut Winter, heeft naar tekeningen van Leonardo da Vinei een katapult vervaar digd, die hy dreigt te gebruiken tegen laagvliegende Starfighters van de Luftwaffe. Volgens Winter, die in de oor log waarnemer by de artillerie was, vlogen de straaljagers op 150 meter hoogte over zijn huis, maar zy zyn sinds hy zyn schiet tuig in de tuin. heeft opgesteld, teruggekeerd tot de voorge schreven hoogte van 700 meter. Voorlopig is hij echter niet van plan de katapult op te ruimen. .Ik verwacht dat zij binnen een eek of tien dagen weer op 150 eter hoogte zullen overvliegen en dan begin ik te schieten", aldus Winter. steunen. De beprekingen in Lon den tussen Kosygin en Wilson, „de voornaamste medeplichtigen van het Amerikaans imperialis me", worden er heftig in afge keurd. Opvallend werd in de Chinese pers een opmerking die de minister van buitenlandse zaken, Tsjen Yi, op een woens dag gehouden persconferentie heeft geplaatst, gepubliceerd. Tsjen Yi had gezegd dat Moskou „de Chinees-Russische betrek kingen tot dichtbij het breek punt" heeft gedreven. Waarnemers menen dat de schampere en boze toon van het artikel tegen de Russische lei ders ten dele is ingegeven door bezorgdheid over de vooruitgang die in Londen blijkbaar is ge boekt in de kwestie van vredes besprekingen over Vietnam. De omstandigheden waaronder het 200 man tellende Russische ambassadepersoneel in Peking leeft, -beginnen weer normaal te worden ondanks de woedende woorden van China tegen de Russische leiders. Het personeel kan des nachts weer slapen, nu de luidsprekers en demonstran ten verdwenen zijn. De winkels en hotels hebben hun boycot van Russische diplomaten en correspondenten gestaakt. Volgens China-kenners in Hong kong hebben de aanhangers van Mao tse-Toeng nu in zowat een derde van China de macht in handen. De maoisten schijnen de baas te spelen in alle plaatsen ten oosten van de lijn, lopend van de provincie Joennan aan de grens met Birma in het zuidwes ten van China tot Heikoengkiang in het noordoosten aan de grens met de Sowjet-Unie. Dit bete kent, zo zei men in Hongkong, dat de culturele revolutie ge slaagd is in China's grote indus triële gebieden, voedselproduce- rende streken, provincies aan de oostkust en grote steden als Sjanghai, Kanton, Peking, Nan king, Tientsin en Woehan, Vol gens de laatste berichten zouden de maoisten ook de macht heb ben veroverd in de provincie Foekien. De maoistische pers en radio zegt niet veel over de toestand ten westen van de geschetste lijn. Hier liggen onder meer Tibet, Binnen-Mongolie en de strategisch belangrijke „autono me" provincie Sinkiang-Oei- ghoer, waar China's kernpoten- INTERNATIONALS FLAUW Beursplein 5 heeft afscheid van deze beursweek moeten nemen met een flauwe stemming bij de opening voor het merendeel van de internationale waarden, dit hoofdzakelyk doordat Wallstreet donderdag lager sloot, terwijl de Nederlandse fondsen er aange boden In de markt lagen. De animo van het publiek om met kooporders ln de markt te stap pen was ook gisteren ver te zoe ken. Er waren van die zpde wat verkoopopdrachten, die reeds vol doende waren om de koersen op een lager niveau te brengen. Kon. Olie opende op 127,70 en lieD daarna iets op tot 128,10 (1301. Unilever steeg van -98,50 tot 98,80 (99,90). Philips ver beterde van 84.30 tot 84.40 (85,60). AKU onderging weinig verandering op 52,30. Hoogovens werd vier punten lager geadvi seerd op 320. Hiermede Is de ge hele koersverbetering van woens- dag, plus 13 punten, weer ver loren gegaan. Dortmund Hörder, waarin Hoogovens een groot be lang heeft, verlaagt het dividend over het per 30 september 1966 geëindigde boekjaar tot vier (zes) procent. KLM was lager op de koersdaling in Wallstreet met 1% dollar. Er ging in al deze hoeken weinig om. De handel in de scheepvaart sector verliep eveneens ka'm. Hier was de stemming nauwehjks prijshoudend. De cultures lagen verdeeld in de markt. De staats- fondsenmarkt was iets gemakke lijker met weinig zaken. Over 'n spoedige verlaging van het offi ciële disconto in Nederland lopen de meningen ter beurze uiteen. AKU boekte gedurende de ver dere beursduur een halve gulden winst tot 52.90. Philips herstelde zich verder tot 85,10 en Kon. Olie tot 128.10. In Hoogovens werd 323 en in KLM 380,50 gedaan. Vergeleken met de slotkoers van de vorige week was AKU deze beursweek goed prijshou dend. Hoogovens gin? een paar punten omhoog. Phi'ips daalde rirca vier, Unilever drie en Kon. Olie vier gulden. KLM onderging weinia mandeling. In de lokale afdelingen wogen de verliezen en de winsten tegen elkaar op. Tricot Best lag prijs houdend in de markt. Deze maat schappij heeft de helft van haar deelneming in Tricot Best Zuid- Afrika verkocht tegen een koers die circa 50 pet. boven de boek waarde uitkomt. Nabeurskoersen A.K.U.: 52.70) Hoogovens: (323.00) Kon. Olie: 127.30—129.40 (127.95) Philips: 83.40— 84.50 84.85) Unilever: 98.50— 99.30 98.85) K.L.M.: (380.50) Philips-bod op Pye voor 90 pet aanvaard Naar Reuter uit Londen meldt is het bod van Philips op de aan delen van Pye of Cambridge Ltd voor negentig pet aanvaard. Dientengevolge is het aanbod thans onvoorwaardelijk en alleen nog afhankelijk van de verlening van officiële notering aan de Londense effectenbeurs voor de z.g. optierechten. Hiermede wordt de vroegere aandeelhouders van Pye de gele genheid geboden later weer een belang te verwerven in Philips Electronic Holdings Ltd (door de Britse Philips speciaal voor het uitbrengen van het bod opge richt), waarvan de naam later zal worden gewijzigd ln Pye Hol dings Ltd. Het ligt in de bedoeling dat de Britse Philips hierin een belang zal hebben van tenminste 52% pet. Het bod had betrekking op alle "ewone aandelen Pye en hield in, dat voor elke twee aandelen 25 shilling in contanten wordt be haald (totaal maximum 300). Bovendien wordt per twee aande- 'en het voornoemde optierecht verleend om 1 aandeel Philips Electronic Holdings Ltd, te ver werven tegen 14 shillings per aandeel. Deze onrechten kunnen worden uitgeoefend in juni van '970 t/m 1973. Van de zijde van Pye was aan alle houders van gewone aandelen geadviseerd op het bod van Philips in te eaan. tieel geconcentreerd is. Uit muur kranten in Peking heeft men kunnen opmaken, dat deze uit gestrekte provincies centra van verzet tegen Mao en zijn politiek zijn. Er zouden zich daar bloe dige gevechten hebben afgespeeld tussen voor- en tegenstanders van Mao. De meeste berichten hierover zijn echter nooit beves tigd. Men meent in Hongkong dat de militaire leiders in deze wes telijke provincies, die hun eigen problematiek hebben, wellicht anders denken over de culturele revolutie dan de maoisten in de oostelijke steden. In Tibet zijn gevechten aan de gang tussen voor- en tegenstan ders van Mao tse-Toeng. Dit heeft vrijdag het Tsjechische persbureau Ceteka gemeld. Volgens muürkranten nemen ook legereenheden actief deel aan de strijd. De Tibetaanse hoofdstad Lhasa zou volgens het persbureau van andere delen van het land zyn afgesneden. Wel merkt het persbureau op dat diplomaten van Aziatische landen in Peking deze berichten niet hebben bevestigd. Deze diplomaten beschikken in het al gemeen over snelle en betrouw bare inlichtingen over de situa tie in Tibet. Volgens rode gar disten van het luchtvaartinsti tuut in Peking, die een werkbe zoek aan Tibet brengen, is Tsjang Kuo-Khoea, de eerste secretaris van het regionale par ty comité en bevelhebber van het Tibetaanse leger, de voorman van de anti-mao-beweging al daar. FRANCO ONTVING ADENAUER Madrid: Het Spaanse staatshoofd generaal Franco heeft in het El Pardo-paleis de oud-bondskan- sclier van West-Duitsland, dr. Konrad Adenauerontvangen. De 46-jarige vrouw C. S.-G. te Oosterhout is in haar woning aan de Korte Hoogstraat, vrijdagmid dag om half drie door haar ge scheiden man, de 49-jarige arbei der S. S. uit Oosterhout door wurging om het leven gebracht. De man heeft de vrouw met een pyamabroek gewurgd. Het echtpaar, dat al geruime tijd gescheiden leeft, had acht kinderen, waarvan er zeven nog bij de moeder thuis waren. Geen van deze kinderen was vrijdag middag thuis toen de man zyn ex-vrouw kwam opzoeken. Hy deed dit in het verleden meerma len en oefende dan een ware ter reur uit. Meermalen heeft hij ook gedreigd de vrouw of een van zijn grotere zoons te zullen doden. Hy kwam alleen dan op bezoek als zyn drie werkende zoons niet thuis waren en de kleinere kinde ren naar school waren. De politie te Oosterhout was op de hoogte van deze feiten, maar achtte de man niet in staat tot een ernstig misdrijf. Wel kwam S. in dronkenschap meer malen met de politie in aanra king. Het staat nog niet vast of dc man na kalm beraad en koel overleg heeft gehandeld, dan wel in een woede-uitbarsting tot zijn daad is gekomen. Hij verkeerde in overspannen toestand toen hy zich bij de politie meldde. Vrij dag avond is er sectie op het slachtof fer verricht op het politiebureau te Breda. S. is ingesloten op het politiebureau te Oosterhout. Hersenvliesontsteking in China Een uitbarsting van hersen vliesontsteking eist in China vele mensenlevens. Dit heeft vrijdag het in Hongkong verschynende dagblad „South China Morning Post" bericht. Volgens het blad beschuldigen de inwoners van Kanton rode gardisten uit Noord- China ervan de ziekte naar het zuiden te hebben overgebracht. Het korps mariniers krygt een afdeling parachutisten. Dit bleek uit de toespraak van de comman dant van het korps, generaal- majoor R. M. Luijk, die hy vrij dagmorgen in Rotterdam hield, nadat hij het commando van het korps had overgenomen van generaal-majoor J. C. M. Nass. De bevelsoverdracht vond plaats tijdens een parade by de Van Gent-kazerne, waarby de aftredende generaal zyn opvol ger voor het front van de troepen het korpsvaandel overdroeg. De nieuwe afdeling parachutisten, waarvan de opleiding in april zal beginnen, zal jaarlijks uit onge veer 20 tot 30 man bestaan. Daar toe zullen na een strenge selek- tie telkens vyf tot tien man wor den opgeleid. Omlijst door het gebruikelyke ceremonieel en in aanwezigheid van tal van gasten, onder wie vroegere commandanten van het korps, heeft de scheidende com mandant gememoreerd hoe hy by na 34 jaar geleden in Rotter dam tot tweede luitenant van de mariniers werd beëdigd. Het korps mariniers, zo sprak hij, boezemt mij nog hetzelfde res- pekt in als toen. De plichtopvat ting en toewijding van generaal- majoor Luijk zullen een waar borg zyn dat hy zyn beste krach ten aan het korps zal geven. Tuinder in het been geschoten Donderdagavond is de 22-jarige tuinder W. J. A. uit Loosduinen door een kogel in zyn linkeron derbeen geraakt. Het projectiel werd in het ziekenhuis Westein de in Den Haag verwijderd. De politie heeft een uur na de aan slag de 33-jarige schilder L. M. aangehouden, die verblijft in het woonwagenkamp Zichtenburg in Loosduinen. De tuinder fietste om half elf naar huis, toen hy door een kogel werd getroffen. De aan gehouden woonwagenbewoner verklaarde met een alarmpistool op honden te hebben geschoten. In zyn woonwagen werd een alarmpistool gevonden. De man zei met dit alarmpistool te heb ben geschoten. Hy ontkende met een ander wapen te hebben ge schoten. Uit het onderzoek is voorts gebleken, dat de tuinder en de schilder elkaar niet ken den. Sedert 1 januari 1964 zyn in Kongo ruim 280 Belgen gedood, zo heeft de Belgische minister van buitenlandse zaken Harmei verklaard in antwoord op een parlementaire vraag. Voorts zijn er nog 15 gevallen, waarin on voldoende bewijsmiddelen be schikbaar zyn om tot het uit geven van een overlijdensacte over te gaan. De minister deelt voorts mede, dat bij zijn weten geen Belgen meer als gijzelaars van de opstandelingen in Kongo worden vastgehouden. Generaal-majoor Luijk richtte zich eerst tot de mariniers om na de bevelsoverdracht zich te rich ten tot zijn voorganger, die hy dankte voor zijn collegialiteit en vriendschap. Een défilé en een receptie be sloten de plechtigheid. De politie in de Noordindiase stad Benares heeft meegedeeld, dat donderdag op de rivier de Ganges ten boot is omgeslagen met opvarenden die een bad wil den nemen in de „heilige rivier". Vyfentwintig vrouwen en kin deren zijn vermoedelijk verdron ken. Vyf tien vrouwen en kinde ren zyn gered. De boot kapseisde by Marzapoer ten zuidwesten van Benares. De enige man aan boord zou zich zwemmend in veiligheid hebben gesteld. Bij een verkeersongeluk oo de weg van Klagenfurt naar Glai- nach in Oostenrijk zijn vrijdag morgen vijf Oostenrijkse militai ren omgekomen en tien zwaar gewond, van wie twee in levens gevaar verkeren.. Door onbekende oorzaak kwam een auto met vijftien soldaten die op weg was naar een schiet oefening, in een beek terecht. Vijf inzittenden verdronken. De uit 66 leden bestaande per manente commissie van het Indo nesische voorlopige volkscongres heeft het aanvullende verslag van president Soekarno over zyn bewind, in het bijzonder vóór en tijdens de mislukte opstand als onvoldoende verworpen. De commissie bepaalde, dat het volkscongres van 7 tot 11 maart tussentijds in Djakarta byeen zal komen. Een van de belangrijkste agendapunten zal dan zyn de re solutie van "het parlement van 9 februari, waarin het volkscon- gres wordt gevraagd de voorzit ter van het kabinetspresidium, generaal Soeharto, een verklaring te laten afleggen over de rol van Soekarno tydens de staatsgreep. Volgens de resolutie zou Soe karno moeten worden ontslagen. In afwachting van de volgend jaar te houden verkiezingen zou er dan een waarnemende presi dent moeten worden benoemd. Tenslotte zou Soekarno zich voor het gerecht moeten verantwoor den. Volgens de voorzitter van het volkscongres, generaal Nasoe- tion, waren de leden van de per manente commissie het er over eens, dat het huidige politieke conflict op grondwettige wijze moet worden opgelost. De ondervoorzitter van het volkscongres, Soebchan, heeft verklaard dat de verwerping van Soekarno's verantwoording door de speciale commissie van het congres betekent dat die commis sie van mening: is dat de presi dent zyn constitutionele verplich ting niet is nagekomen. Al zou hy vrijwillig aftreden, dan is hij nog verantwoording schuldig voor zijn beleid, aidus Soebchan. *5 Gen.-majoor Dharsono, com- mandant van het Siliwangi-korps. heeft volgens Antara gezegd dat hij persoonlijk de dag zal bekend maken, waarop de laatste en ver nietigende aanval op „de oude orde" van Soekarno zal worden gedaan. De vestiging van de nieuwe orde kan het best op grondwettige wyze geschieden, zo zei de generaal op een jeugdby- eenkomst in Bandoeng, maar als het nodig is, zal de „oude" orde met geweld worden verwijderd. Voor- en tegenstanders van pre sident Soekarno voeren in steden in midden-Java straatgevechten, aldus berichten die in Djakarta zyn ontvangen. President Soekarno zelf schijnt zich geen zorg te maken over zijn positie. Donderdagavond, toen hy met verslaggevers sprak, toonde hy zich voornamelijk bezorgd over de kwaliteit van de pers foto's van zichzelf. Hij is vrydag met zyn particuliere helikopter naar zijn zomerpaleis in Bogor gevlogen. Van betrouwbare militaire zijde verluidt, dat in Magelang een stu dent is gestorven, nadat hij door Soekarnogezinden was mishan deld. In Solo hebben militairen waarschuwingsschoten gelost om een handgemeen te voorkomen, nadat een orkestje had geweigerd een nummer te spelen, waarin president Soekarno lof wordt toe gezwaaid. Het gewoonlijk goedingelichte studentenblad Kami spreekt ook van spanning en hotsingen elders in midden-Java. Kami zegt dat aanhangers van Soekarno moei lijkheden veroorzaken. Zij zouden worden gesteund door militairen die de president trouw zijn geble ven. De Verenigde Staten hebben moderne radarstelsels en raket ten voor korte en lange afstand ontwikkeld, die een doeltreffen de afweer vormen tegen atoom- aanvallen op beperkte schaal. Zou de Sowjet-Unie echter een totale kernoorlog ontketenen, dan zouden waarschijnlyk tien tallen vyandelyke atoomwapens in Amerikaanse steden explo deren, zo heeft onlangs dr. John Foster, hoofd van de afdeling speurwerk van het ministerie van defensie in Washington, toe gegeven op een besloten byeen- komst van een senaatscommis sie. Voornamelijk wegens die on vermijdelijkheid, dat bij een grootscheepse aanval kernwa pens door het afweernet heen zullen schieten, steunde Foster de minister van defensie, McNa- mara, in diens verzet tegen on middellijke opbouw van een nieuw raketverdedigingssysteem. Vrijwel alle Amerikaanse mi litaire leiders dringen aan op on middellijke bescherming van vijf tig grote Amerikaanse steden met behulp van lange- en korte- afstandsraketten. President Tohnpon wil eerst afwachten, of Moskou akkoord gaat met wederzijdse beperking van de anti-raketdefensie, waar door zeer veel geld zou worden bespaard. Kinderen in Canadees klooster onder sociale zorg Een rechter in de Canadese plaats St. Jerome heeft donder dag beslist, dat alle kinderen uit een klooster van een sekte aan de hoede van de overheids instantie voor sociale zorg moe ten worden toevertrouwd. Vorige maand werd door de politie een grootscheepse razzia gehouden, toen vele kindereh door kloosterlingen verborgen gehouden werden in het klooster bij St. Jovite, 80 km teri noord westen van Montreal. De kloos terlingen deden dit nadat een rechtbank had uitgemaakt, dat het klooster ongezond en gevaar lijk voor hen was. 45 kinderen bevinden zich nog in handen van de kloosterlingen, die zich „apos tels- van de oneindige liefde" noemen. De Europese metaalvakbonden komen op 22 maart a.s. in Brus sel byeen om zich te beraden over problemen in het concern van Philips. In 1965 waren er by dit concern over de gehele we reld rond 252.000 mensen in dienst, aldus heeft de heer R. Baarda, secretaris van de alge mene Nederlandse bedryfsbond voor dë metaalnijverheid en de elektrotechnische industrie, on langs op een bondsraadsvergade ring van zijn organisatie meege deeld. Van die rond 252.000 perso neelsleden in 1965 waren er 31.000 buiten Europa werkzaam. In Europa was het werknemers bestand toen derhalve 221.000, verdeeld als volgt: 87.000 in Nederland en 134.000 daarbuiten. Ruitentikker rooft sieraden Donderdagnacht omstreeks half zes heeft een onbekende een ruit van de juwelierszaak D. Hessing in de Reguliersbreestraat te Am sterdam met een hamer ingesla gen en een greep in de etalage gedaan. Het staat nog niet vast wat er allemaal is verdwenen, maar in elk geval worden acht ringen ter waarde van ƒ25.000 vermist. De etalage was bevei ligd met een hekwerk, maar de dief zag kans tussen de tralies door een klein gat in de ruit te slaan. De hamer werd op straat aangetroffen. Verdachte in Tilburgse moordzaak vrijgelaten De 27-jarige mevrouw M. M. v.d. M. uit Tilburg, die werd ge arresteerd onder verdenking mede plichtig te zijn geweest aan de moord op haar vader, de 63-jarige S. van der M., is gisteren door de raadkamer van de rechtbank in Breda op vrije voeten gesteld. In de nacht van 8 op 9 januari werd Van der M. op het erf van zijn woning doodgeslagen door de 29-jarige L. M., zijn schoonzoon, die inmiddels heeft bekend de moord te hebben gepleegd. De vrouw werd op 9 februari gearres teerd, nadat ze in een kliniek in Goirle het leven had geschonken aan een meisje. Omdat deze be valling op komst was, had de po litie haar niet aangehouden, hoe wel ze door de politie van mede plichtigheid werd verdacht. De officier van justitie, mr. G. Temmink, had in de raadkamer gevangenhouding gevorderd voor dertig dagen, maar de rechtbank achtte na grondig onderzoek onvol doende bewijs aanwezig om de vrouw langer vast te houden. Van die 87.000 was bijna de helft op dat ogenblik in Eindhoven werkzaam. De her Baarda heeft voorts op gemerkt dat het aantal van 87.000 personeelsleden in Neder land inmiddels reeds is terugge lopen tot 83.500 en hij herinner de er aan dat het aantal in Nederland werkzame personeels leden van dit bedrijf tussen eind 1965 en juli 1967 met in totaal rond zesduizend zal worden teruggebracht tot 81.000. Door natuurlijk verloop ont slag op eigen verzoek, pensione ring, overlijden liep het aan tal werknemers bij dit bedrijf in 1966 terug met in totaal 11.200 personen. In dezelfde periode zijn in totaal 7700 werkneemsters en werknemers in dienst geno men, zodat het bedrijf al ver minderde met 3500 personen. HEDEN Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „De bezeten jacht". Zaamslag: „De Poort", 7.30 u.: Ruiteravond. Porgy and Bess: Les Com- pains. Gebouw „De Schakel", 8 u. Group 69 Sect. ZONDAG 19 FEBRUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 en 8 uur: „De bezeten jacht". Porgy and Bess The Alsa tians. Zuidersportpark, 2.30 uur: Terneuzen IZeel. Sport I en Terneuzen II—Zeel. Sport II MAANDAG 20 FEBRUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „De bezeten jacht". Zaamslag: „Het Wapen van Zeeland", 14.00 uur: Districts vergadering van het water schap „Axeler Ambacht". DINSDAG 21 FEBRUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „De bezeten jacht". SPORTTOTO NR. 32 De cijfers van sporttoto 32 zien er als volgt uit: Aantal deelnemers: 639.961 Bruto-inleg: 885.807,— Prijzenbedrag: ƒ310.721, 18.404,79 van toto 31) Eerste prijs: 170.896,55 (3 meld. per kolom 56.965,60) Tweede prijs: 93.216,30 (114 meld., per kolom ƒ817,68) Derde prys: ƒ46.608,15 (185 meld., per kolom ƒ,250) A li.

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 7