KERKDIENSTEN Het geheim van de blauwe trein ZUID-AFRIKA GAAT DE DIENSTPLICHT UITBREIDEN Voorbereid op internationaal conflict Zware boete voor boerin die haar vee verwaarloosde (ƒ1750) Voor de zondag Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Zaterdag 21 januari 1967 Tegen het communisme Vragen over grootte van de gasbel Agenda Goed uitgeruste strijdmacht MAN MET BROODMES NEERGESTOKEN Medisch experiment of vroege aprilgrap? namfcrofined' verdrijft uw pifn sneller! Al eerder veroordeeld Voorwaardelijke verbeurd verklaring 'ASPRO' Hoofdpijn, verkoudheid» griep.» 2 'ASPRO' OPHEFFING AMERIKAANSE BASES A.N.W£. autorijschool VSfl dCT SCllGIIS Wik» met Opel Bekord Volkswagen Vrachtwagen Verhuur zonder chauffeur Taxibedrijf Uw trouwpartijen verzorgen wij met als bruidswagen deze nieuwe Pontiac Aardbeving in Mongolië De farizeeër en de tollenaar DE WERKT OOSHEID IN HET SCHILDERS BEDRIJF Arnhems meisje verdacht van afpersing Zuid-Afrika is van plan- de dienstplicht uit te breiden en alle medisch geschikte mannen dienstplichtig te maken. In een rede bij de opening van het par lement deelde president Swart mee dat de dienstplicht van negen maanden zal worden uit gebreid. Het loterij-stelsel voor dienst plichtigen zal worden afgeschaft en alle medisch geschikte Zuid- afrikaanse mannen zullen dienst plichtig worden. De president zei dat binnenkort een wetsontwerp betreffende de dienstplicht bij het parlement zal worden inge diend. De regering acht de maat regelen nodig voor het geval Zuid-Afrika bij een internatio naal konflikt betrokken zou ra ken door de afwijzing van de V. N.-sankties tegen Rhodesië en de Zuidafrikaanse weigering zuidwest-Afrika aan de Verenig de Naties over te dragen. Volgens het huidige dienst plichtsysteem komt ongeveer 80 procent van de jonge mannen onder de wapenen. Na negen maanden zwaaien zij af om na een jaar voor drie weken herha ling op te komen. De daarop vol gende vijf jaren moeten zij nog jaarlijks twee weekeinden oefe nen. Swart noemde de kwestie- Rhodesië een zaak „waarvoor uitsluitend Engeland en Rhodesië verantwoordelijk zijn". Waar schijnlijk duidend op het feit dat de Britse regering de kwestie in de Verenigde Naties heeft ge bracht, zei de president: „De in terventie van buitenstaanders zal niet slechts een regeling in ge vaar brengen, maar kan ernstige gevolgen hebben voor andere landen, niet alleen in Afrika maar elders". President Swart waarschuwde nogmaals voor „communistische infiltratie" van het Zuidafri kaanse vasteland en zei dat de maatregelen van Zuid-Afrika daartegen afdoende waren ge bleken. De regering is zich ervan be wust dat buiten de grenzen van de republiek wordt samengezwo ren tegen de veiligheid van haar De Tweede-Kamerleden de heren Nederhorst (p.v.d.a.) en Roemers (p.v.d.a.) hebben de minister van ekonomische zaken schriftelijke vragen gesteld naar aanleiding van het bericht in „De Volkskrant" van 19 januari 1967, volgens hetwelk het lid van de Tweede Kamer de heer Blaisse in een openbare vergadering heeft gezegd: „Wie is er op de hoogte van wat toen in de minis terraad is besproken? Daarover kunnen we niet in het openbaar spreken. Laat ik maar zeggen, dat ik vermoed, dat de ministers toen al uitgingen van een voor raad van 1000 miljard kubieke meter. Ik en vele anderen waren op de hoogte". De Kamerleden vragen de mi nister mede te delen, welke voor raden aardgas bij het ministerie van ekonomische zaken bekend waren ten tijde van de vaststel ling van de concessies voor Slochteren door de Tweede Ka mer. Door de mededeling van de heer Blaisse, aldus de Kamer leden, wordt de indruk gewekt, dat de bij het ministerie van eko nomische zaken bekende voor raden aanzienlijk groter waren dan op dat tijdstip door de toen malige minister van ekonomische zaken drs. J. W. de Pous aan de Tweede Kamer zijn medegedeeld. De Kamerleden vinden het van belang vast te stellen of de mede deling van de heer Blaisse juist is. HEDEN Terneuzen: Luxor-Theater, 8 u.: „Een miljoen jaar geleden" Café „Maandag", 7.30 uur: Prijskaarting. Porgy Bess: The Stork Town Dixy Kids. PatronaatBeatgroep „Gloria". ZONDAG 22 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 uur: „De 18e spion"; 5 en 8 uur: „Een miljoen jaar ge leden". Concertgebouw, 8 uur: Hu welijksreportage van prinses Margriet en Pieter van Vol lenhoven. Porgy Bess: Lazy River Six Jazzband. Oostburg: Ledel-Theater, 2 en 3 uur: Huwelijksreportage van prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven. MAANDAG 23 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „De 18e spion". Zaamslag Verenigingsgebouw (Zaagstraat), 1.30 uur: Diamid dag Bejaardenbond. DINSDAG 24 JANUARI Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „De 18e spion". bewoners afdoende getroffen. en daartegen zullen maatregelen worden Klaarblijkelijk doelend op het Brits-Amerikaanse wapenembar go tegén Zuid-Afrika zei Swart dat het Zuidafrikaanse leger tot taak heeft agressie tegen te gaan en de vrede en stabiliteit in de zuidpunt van Afrika te handha ven en „dat daarin begrepen is de bereidheid tot samenwerking om de verbreiding van. het com munisme te voorkomen, als part ner in de balans van gewapende vrede of als strategische schakel in het uitgestrekte gebied van de Indische Oceaan. Daarom heeft de republiek Zuid-Afrika bij het handhaven van een goed ge oefende, goed uitgeruste en even wichtige strijdmacht die in staat is deze taken te vervullen, het recht samenwerking te verwach ten van landen met gelijke doe len", aldus Swart. De politie van Reilen heeft vrij dagavond een inwoner van Holte gearresteerd, een uur nadat hij de ongeveer 30-jiarige radio- en t.v.-handelaar R. v. d. L. met een brood-mes had neergestoken. Het slachtoffer werd met ernstige verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis in Assen. Er be staat geen -gevaar voor zijn leven. De dader. G. G., pleegde zijn daad tegen 19.30 uur. De messentrekker had zich op gewonden over een reparatie rekening voor zijn televisietoestel. Het lichaam van een reeds een week geleden overleden kanker patiënt, dr. James H. Bedford (73 jaar), wordt bevroren gehou den in een capsule met vloeibaar stikstof, omdat men hoopt hem ooit weer eens tot leven te bren gen. De temperatuur in de cap sule bedraagt 220 graden onder nul. Volgens de „Cryonies Society" van Zuid-Californië, die het ex periment uitvoert, is het lichaam onmiddellijk na de dood bevroren. Kunstmatige ademhaling en hart massage hielden de hersenen le vend. Het lichaam van Bedford zal worden ontdooid, wanneer er een geneesmiddel tegen kanker is ge vonden. Dan zal er een poging worden ondernomen hem tot leven te brengen. Het genootschap en enige des kundigen geloven, dat door het bevroren houden van een lijk de cellen in leven blijven. (ADVERTENTIE) Een N.T.S.-filni die vorige week in het journaal werd ge toond, diende gisteren onder meer als bewijs in een zaak die voor de Utrechtse kantonrechter diende. Daar moest de 74-jarige weduwe de D. uit Vinkeveen zich verantwoorden voor het feit dat zij haar hele veestapel, 23 koeien, schandelijk had verwaar loosd. De koeien werden op last van de Utrechtse officier van justi tie vorige week uit het weiland gehaald en overgebracht naar de veestallen in Utrecht. Zij waren broodmager en hadden ernstig te lijden gehad van de vorst. Sommige beesten hadden bevro ren spenen. De boerin die het bedrijf sa men met een 36-jarige dochter leidt, had de koeien buiten laten staan, terwijl het enkele dagen en nachten stevig had gevroren. In één nacht werd in De Bilt zelfs een temperatuur van zes tien graden onder nul gemeten. Het weiland vertoonde tal van oneffenheden. De lage delen waren vol water gelopen, waar op zich een laagje ijs had ge vormd. De koeien zakten tot hun buik door het ijs. Ook op de droge gedeelten konden zij niet liggen omdat de grasstoppels door de vorst wa ren veranderd in harde stekelige bulten. De loopstal bood nauwe lijks een beschutting tegen de koude. Hij was aan drie kanten open, terwijl ook het dak nog incompleet was. Drinkwater was er niet (twee emmertjes met vuil ijs voor 23 koeien), kortom de koebeesten verkeerden in een ellendige toestand. De weduwe was vijf maanden geleden ook al veroordeeld we gens het niet voldoende verzor gen van de dieren (zij kwam er toen met een boete van 300, waarvan 200,voorwaardelijk, af). De officier constateerde dat er al jaren van een slechte bedrijfs voering sprake is. Hij sprak van een ergerlijke verwaarlozing van de dieren, waartegen hij streng wilde optreden. Daarnaast wilde hij een voor waardelijke verbeurdverklaring van het vee met een proeftijd van twee jaar. De geldboete wil de hij stellen op ƒ2500, De kantonrechter, mr. M.- E. J. J. Burlage, wilde dat hier een voorbeeld zou. worden gesteld. Volgens hem is een mens net zoveel waard als hij goed is voor dieren. De boete bepaalde hij op 1750,te vervangen door 100 dagen hechtenis. Ook met de voorwaardelijke verbeurdverkla ring ging hij akkoord, maar niet dan na de uitdrukkelijke belofte van de weduwe, dat zij al de adviezen van de zijde van de dierenbescherming zou opvolgen. Dit betekent! fijner samengesteld daardoor snellere opname in uw lichaam daarom nig miliar herstel De Amerikaanse minister van defensie, McNamara, heeft don derdag bekendgemaakt dat om bezuinigingsredenen 39 militaire bases'en installaties worden'Op geheven. Slechts zes daarvan bevinden zich in het buitenland en wel op het westelijk halfrond en in het noorden van de Stille Oceaan. Door de maatregel zal volgens McNamara jaarlijks 47,4 miljoen dollar wórden bespaard. Sinds 1961 zijn in totaal 917 Amerikaanse bases, zowel in binnen- als buitenland, opge heven. Instructeur met VAMOR-dlpIom* Stuf. GeHlstraat I Terneuren Telefoon 2571-2055 DE GROOTSTE TANKER TER WERELD Tokio: De 210.000 ton metende Japanse tankboot Jdem.it su Maru", het grootste schip ter wereld, in volle zee. Het schip is 342 meter lang en 49,8 meter breed. De diepgang bij maximum lading bedraagt 17,65 meter. De dienstsnelheid bedraagt 16,35 knoop. Vól-automatische machi nekamer (turbine 33.000 pk). Er zijn 32 opvarenden. De tanker kan 244.800.000 liter ruwe olie vervoeren. Volgens het Russische pers bureau Tass heeft zich in Mon golië opnieuw een aardbeving voorgedaan, waarvan het epicen trum op 270 km ten westen van Oelan Bator lag. De sterkste schok was 8 4 9. Zij werden ook in Moskou waargenomen. Deze keer geen tekst aan het begin. Het gaat over twee men sen. Zij zijn zo bekend, dat het eigenlijk niet nodig is hen aan u voor te stellen. De farizeeër is geen beroeps huichelaar, zoals velen denken. De naam betekent afgezonderde. Zichzelf noemen zij de vrienden, de broeders. Een aparte groep, die zich toe legt op trouwe wetsvervulüng. Doen wat God vraagt is natuur lijk goed, maar méér doen dan het bevolene was nog beter, veili ger. Want er waren twe wegen naar het toekomstige geluk. De ene was die van de wetsvervulüng. Verdienstelijk werd het eigenlijk eerst recht, wanneer men meer deed dan voorgeschreven was. Daardoor kreeg men een saldo in de hemel. In zijn gebed doet de farizeeër eigenlijk niets anders dan de hemel aan dat saldo her inneren. Er wordt daarboven toch wei goed boek gehouden? Het is zo waar, wat eens iemand mij schreef: „Heidenen bekeren is een christelijk werk. maar fari zeeërs bekeren is een heidens werk." De andere weg was de enige voor de grote, domme massa. Voor hen, die geen tijd en geen begrip hadden voor een hemels saldo; die dus maar moesten af wachten of God genadig zou zijn. Tot de uiterst linkse flank van deze massa behoorde de tolle naar Het uitschot van het uitschot- In dienst van de Romein en dus een collaborateur. Een man van de hatelijke be lasting, die in elk geval wel zorg de, dat hij niet te kort kwam. Zo'n man dacht natuurlijk niet aan God en ais hij het wilde doen, kon hij het beter laten, het had toch geen zin. Dat deze toüenaar daar iets van voelde, bewijst zijn houding en zijn gebed: „O God, wees mij, zondaar, genadig. (Lu cas 18 13b.) (Uit: „Hij sprak en ik hoorde.'') DOOR AGATHA CHRISTIE 21) i Ze werd met een plotselinge schrik wakker. Ze keek op haar horloge en zag dat het stilstond. Er kwam een gevoel van grote onrust over haar, dat elk ogen blik sterker werd. Tenslotte stond ze op, deed haar ochtend japon aan en stapte de zijgang in. De gehele trein scheen in slaap verzonken. Katherine liet het raampje neer en ging er enige ogenblikken bij zitten, dronk de koele nachtlucht in en trachtte vergeefs haar zenuwen tot beda ren te brengen. Ze besloot nu naar de conducteur te gaan en hem te vragen hoe laat het was, zodat ze haar horloge gelijk kon zetten. Ze vond echter zijn bank je leeg. Een ogenblik aarzelde zij; toen liep ze naar de volgen de wagen. Ze keek de lange, schemerige lijn van de corridor af en zag tot haar verbazing dat er een man stond, met de hand aan de knop van het comparti ment van de dame met de bont mantel. Dat wil zeggen: ze meen de dat het haar compartiment was. Misschien vergiste ze zich. Hij stond daar enkele ogenblik ken met zijn rug naar haar toe; hij scheen onzeker en aarzelend in zijn houding. Toen draaide hij zich om, en met verbazing her kende zij in hem dezelfde man die zy reeds tweemaal had ge zien eens in de gang van het Savoy-hotel en eens in het bu reau van Cook. Toen opende hij de deur van het compartiment en ging naar binnen, de deur achter zich dichttrekkend. Een gedachte vloog Katherine door het hoofd. Kon dat soms de man zijn, van wie de andere vrouw had gesproken de man die ze ging bezoeken? Toen zei zij tot zichzelf dat ze maar wat fantaseerde. Naar alle waarschijnlijkheid had ze zich vergist in het compartiment. Ze ging terug naar haar eigen wagen. Vijf minuten later ver minderde de trein zijn vaart. Het lange, klagende gesis van de westinghouserem liet zich horen en een paar minuten daarna kwam de trein tot stilstand aan het station Lyon. HOOFDSTUK XI Moord De zon stond schitterend aan de hemel, toen Katherine de vol gende morgen wakker werd. Ze ontbeet vroeg en ging aan het raampje zitten, opgetogen over het prachtige, zon-overgoten pa norama. De palmen, de diep blauwe zee, de felgele mimosa vertoonden zich aan het oog der vrouw, die veertien, jaar lang niets dan de sombere Engelse winters had gekend. Toen ze te Cannes aankwam, stapte Katherine uit en wandel de op het perron op en neer. Ze was nieuwsgierig naar de vrouw in de bontmantel, en keek van buiten naar de raampjes van haar coupé. De gordyntjes waren nog neergelaten, de enige van de ge hele trein. Katherine verwonder de zich een weinig en toen ze de trein weer binnenging liep ze de zijgang door; nu merkte ze op dat de deuren van de beide cou- pé's nog afgesloten waren. De dame in de bontmantel was blijk baar niet gewend vroeg op te staan. De conducteur kwam naar haar toe en vertelde haar dat de trein over een paar minuten Nice zou binnenlopen. Zij gaf hem een fooi en de man verdween, en kwam pas weer te voorschijn toen de trein aan het station stopte, waarop hij haar bagage uit het raampje aangaf. Katherine stond even hulpe loos op het perron te kijken, maar een jongeman met een in telligent gezicht kwam meteen naar haar toe, en vroeg, enigszins aarzelend: „Miss Grey, niet waar?" Katherine antwoordde dat zij dat was, en de jongeman mom pelde: „Ik ben Chubby, weet u, de man van lady Tamplin. Ik denk dat ze wel over mij geschreven zal hebben, maar misschien heeft ze het ook vergeten. Heeft u uw bagagerecu? Toen ik onlangs hier kwam had ik het verloren en u weet niet wat een last ik ermee heb gehad". Katherine haalde het regu voor de dag en wilde juist met hem weggaan, toen een zeer zachte maar dringende stem aan haar oor zei: „Een ogenblikje alstublieft, madame". Katherine keek om en ontdek te een man wiens nietige gestalte bedekt was met een overdadige hoeveelheid gouden tressen. Er waren enkele formaliteiten en madame wilde misschien wel zo goed zijn even met hem mee te gaan. De maatregelen van de po litieHij maakte een wanho pig gebaar. „Absurd, natuurlijk, maar het was nu eenmaal zo". Mr. Chubby Evans met zijn ge brekkige kennis van het Frans begreep er weing van. „Weer echt iets voor die Fransen", zei hij. „Ze bedenken altijd weer wat nieuws. Vroeger vielen ze de rei zigers aan het station nooit las tig. Maar u dient wel mee te gaan". De gids bracht Katherine tot haar verwondering naar een zij spoor, waar een wagon van de zoëven aangekomen trein apart was gezet. Daarbinnen vond ze een voornaam uitziend heer, die beleefd opstond toen zij binnen trad. „Gaat u zitten, madame, Ik ben de commissaris van politie, Caux". Katherine trachtte voldoende belangstelling voor zijn gewich tige persoonlijkheid te huichelen. „Ik zou gaarne een kleine in lichting van u willen hebben". „Een inlichting?" De commissaris .knikte lang zaam met het hoofd. „Omtrent de dame met wie u gisteren hebt geluncht". „Ik vrees dat ik u heel weinig omtrent haar zal kunnen mee delen", zei Katherine. „We heb ben onder het eten een beetje met elkaar gesproken, maar ze is een volkomen vreemdelinge voor mij. Ik heb haar nooit te voren gezien". (Wordt vervolgd.) ZONDAG 22 JANUARI 1967 OOST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK Axel: 8.45 en 10.30 uur Ds. P. J. Pennings. H. Avondmaal. Hoek: 9 en 10.45 uur Ds J. A. Poelman, van Terneuzen. Hontenisse: 9.30 uur Ds. E. Grams- bergen. Hulst: 10 uur Ds. J. A. H. Brok. H. Avondmaal. Philippine: 9.30 uur Ds. E. E. Stem. Sas van Gent: 11 uur Ds. E. E. Stern. H. Avondmaal. 10 uur Jeugdkerk. Sluiskil: 9.30 en 11 uur Eerw. Heer H. Jeddens. Terneuzen: Geref. kerk: 9 uur Ds. P. A. v. d. Vlugt Goede Herderkerk: 10 uur Ds. J. Scholten; 19 uur Ds. J. A. Poel man. Jeugddienst. Zaamslag: 10 uur Ds. W. J. van Meeuwen, van Hoek; 14.30 uur Ds. E. Gramsbergen, van Honte nisse. GEREF. KERK Axel; 10 en 15 uur Leesdienst, Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. A. J. Verbeek. Sas van Gent; 19 uur Ds. L. Ber ger, van Terneuzen. Terneuzen: 10.30 en 16.30 uur Ds L. Berger. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. A. Kuiper. Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. H. M. Ohmann. Terneuzen: 10 en 15 uur Ds. K. D. van Dijk. Zoute-Spui: 10 en 14.30 uur Ds. M. van Dooren, van Axel. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. P. SneeP- „t^.. GEREF. GEMEENTE Hoek: 9.30 en 14 uur Terneuzen (Vlooswijkstraat): 9.30, 14 en 18 uur Ds. J. Pannekoek. Léëfc dienst Ultimo december bedroeg het aantal werkloze huisschilders in ons land 3945. Uitgedrukt in een percentage van het geschatte to taal bestand werknemers, was het aantal werkloze huisschilders aan het eind van het afgelopen jaar ongeveer 10 procent, aldus de bond van Nederlandse schil derspatroons in het januarinum mer van „De Schilder". Men moet tot 1952 teruggaan om een groter aantal werklozen in de laatste maand van het jaar in deze bedrijfstak te vinden, al dus „De Schilder". Er is klaarheid gekomen in de afpersingszaak waarmee de po litie te Utrecht donderdag werd geconfronteerd. Een vertegenwoordiger uit de Domstad werd via een briefje met de dood van zijn negen maanden oude baby gedreigd, wanneer hy geen geld afstond. Dat geld, een bedrag van ƒ600, moest hij dezelfde avond nog in een bagagekluis in de hal van het centraal station deponeren. De sleutel moest volgens de in- struktie boven op de kluis wor den gelegd. De vertegenwoordi ger stapte naar de politie en deze adviseerde hem een opgerolde krant in de kluis te leggen. Intussen postten rechercheurs in de buurt van de kluis. Zij kon den na een enerverende achter volging een 16-jarig meisje aan houden, dat de sleutel had weg gegrist. Het meisje weigerde haar naam bekend te maken. Vrijdagmorgen heeft de Arn hemse politie de Utrechtse po litie op de hoogte gesteld van de identiteit van het meisje. Zij blijkt uit Arnhem afkomstig tè zijn en al herhaaldelijk te heb ben geprobeerd geld los te krij gen via deze methode. Het meisje is ook al enkele keren van huis weggelopen. GEREF. GEMEENTE (Syn.) Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Leesdienst. OUD. GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. A. de Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): 10 uur Samenkomst; 20.30 uur Bidstond. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 en 19.30 uur Luite nant G. van der Wel. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7, 8.30, 10 en 19 uur H. Mis sen, 14 uur Lof. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H. Missen, sen. Hulst: 7, 8.30, 10 en 11.30 uur H. Missen; 17 uur Avondmis. Philippine: 7.30 en 10 uur H. Mis sen. Sas van Gent: 7, 9, 11 en 17 uur H. Missen. Sluiskil: 7, 8.30, 10.45 en 17 uur H. Missen. Terneuzen: H. Willibrorduskerk: H. Missen op zondag: 7, 9.30 en 11 uur; in de week: 7.30 uur; op zaterdag: 7.30 en 9 uur. Triniteitskerk: H. Missen op zon dag: 8, 11 en 17 uur; in de week: 7.30 en 19.15 uur; op zaterdag 7.30 en 9 uur. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK Aardenburg: 11 uur Ds. W. B. Bergsma, van Waterlandkerkje. Biervliet: 10 uur Ds. G. F. H. Kei ling. Breskens: 10 en 18.30 uur Ds. L. Spaans. H. Avondmaal en Dank zegging. Cadzand: 9.30 uur Ds W. C. Luu- ring. Voorber. H. Avondmaal. Groede: 9.30 uur Ds. H. W. Door- nink. Hoofdplaat: 10 uur Ds. H. J. Be geer. Nieuwvliet: 11 uur Ds. H. W. Doornink. Oostburg: 9.30 uur Ds. T. A. C. van Drunen. Retranchement: 10.45 uur Mej. Da. H. B. de Neeling, van Zuidzande. Schoondijke: 10 uur Ds. P. A. L. Brinkman. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 11 uur Ds. T. A. C. van Drunen, van Oostburg. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk Waterlandkerkje: 9 30 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendijke: 10 uur Ds. J. G. U. van Hoogstraten. Zuidzande: 9.30 uur Me}. Da. H. B. de Neeling.

de Vrije Zeeuw | 1967 | | pagina 2