.EXTRA £sso STOP'NTUGER IN UW TANK! herboren liefde laagtabletten SCHRIFTELIJKE GETUIGENIS VAN SOEKARNO IN HET PROCES-DHANI VEEL WATERSCHADE IN ZUID-LIMBURG ZIEKENFONDSEN BLIJVEN STREVEN NAAR ABONNEMENTSTARIEF „kleur-me-zelf paraplu slechtsf.3.90 Maandag 12 dinsdag 13 december 1966 DE VRIJE ZEEUW Pagina 5 Uit vrije wil. Beschuldiging Noodweer in Zuid-ltalie Liftenfabriek uitgebrand: schade vijf miljoen gulden Opnieuw betogingen tegen koning Hoessein Ontslag Chinese president geëist Drievoudige tarieven ZES GEZINNEN DAKLOOS DOOR BRAND Tienduizenden guldens Water in de Maas steeg Jack Ruby lijdt aan kanker Gasontploffing in Luik Als u Esso Extra tan&t rijdt u zuiniger. En veiliger: want Esso Extra geeft uw auto de kracht om vlot te reageren! Echtpaar door kolendampvergiftiging omgekomen Loonpolitiek Onbehagen Aanpassing Longkanker breidt zich uit in de Ver. Staten Explosie Chinese H-bom verwacht VIER GEWONDEN BIJ BRAND IN HAARLEM Liberale kandidatenlijst voor de Tweede Kamer Uitgangsverbod in Macao 'n blijvende uitkomst! De Sporttoto no. 23 President Soekarno zou het vorig jaar toen de Indonesische communisten een poging tot een staatsgreep deden, via een tran sistorradio hebben vernomen, dat de regering was ontbonden en een revolutionaire raad was gevormd. Soekarno maakte van deze gang van zaken melding in een schriftelijke getuigenis, die zater dag werd voorgelezen voor de militaire rechtbank in Djakarta, die moet oordelen over het aan deel in de staatsgreep van oud- luchtmachtcommandant Omar Dhani. Soekarno zegt in zijn verkla ring te willen beklemtonen dat de staatsgreep een volkomen ver rassing was. Dhani was op 29 september van het vorig jaar, twee dagen vóór de coup, bij hem gekomen om te praten over onderhandelingen met China ten einde wapens te krijgen voor de campagne tegen Maleisië. Dhani had toen wel gesproken over ontevredenheid onder de leden van de strijdkrachten, maar niets gezegd over het plan voor de staatsgreep. Later, aldus Soekarno, kwam generaal Soepardjo, de man die achter de schermen de leiding van de linkse samenzwering had, mij melden dat hij een staats greep van een raad van gene raals had verijdeld en enkele generaals had laten opsluiten. De Indonesische president deel de voorts mee dat hij zich op de de dag van de coup uit vrije wil naar de vliegbasis Halim had begeven, waar de opstandelingen hun hoofdkwartier hadden. Verscheidene bladen hebben zondag Soekarno ervan beschul digd, door zijn houding tijdens de staatsgreep de Indonesische republiek in gevaar te hebben gebracht. Generaal Soeharto heeft on der bepaalde voorwaarden toe gestaan dat het boek „Opstand Als gevolg van zeer slecht weer is in verscheidene delen van zuid- ltalie een noodtoestand ontstaan, vooral in Calabrie waar het al vijf dagen onafgebroken regent. In de omgeving van Cosenza is een 19- jarige jongen om het leven geko jtnen door het instorten van een Jiuis. In de buurt van Catanzaro aan de kust is een twintigtal hui zen ingestort als gevolg van een aardverschuiving. Tal van wegen zijn daar afgesneden. In Amantea staan tientallen huizen in het wa ter. De fabriek van N.V. Starlift in Leidschendam is zaterdagnacht door brand verwoest. De schade is door de directie geraamd op vijf miljoen gulden. Over de, oorzaak tast de politie in het duister. De gedachten gaan uit naar de pyro maan, die de laatste maanden in Voorburg en naastgelegen gebieden opereert. De brand in de fabriek, waar liften, roltrappen en andere instal laties worden gemaakt, werd rond vier uur zondagmorgen door om wonenden ontdekt. De brandweer van Leidschendam moest assisten tie krijgen van de brandweren uit Voorburg en Den Haag. Het blus- singswerk kon pas beginnen, toen de brand reeds zover om zich heen had gegrepen, dat er niets meer te redden viel. In verband met de windrichting moest de brandweer ook de gebou wen nat houden van de naast gele gen motorenfabriek Enkes N.V. De rijkspolitie in Leidschendam stelt een onderzoek in naar de oorzaak van de brand. Volgens het Syrische persbu reau zijn in Jeruzalem, Hebron, Nabloes en Ramallah opnieuw be togingen tegen koning Hoessein van Jordanië en diens regering ge houden. De Jordaanse regerings strijdkrachten hebben het vuur ge opend op de betogers, van wie ver scheidene werden gedood, aldus het persbureau. Het bericht is zondag ook door radio-Damascus omgeroepen. Leden van de rode garde van de universiteit van Peking hebben het ontslag van president Lioe Sjao- Tsji geëist, omdat hij een „schurk en de grootste tegenstander van Mao TseToeng" is, io meldt het 'iRusslsche persbureau Tass. In een .Vlugschrift wordt gezegd dat de 'Chinese president heeft doen blij ken dat hij misdadiger nummer één Is, die als autoriteit in de partij de kapitalistische weg volgt. Hij wordt ervan beschuldigd een reactionaire houding aan te nemen. in het paradijs" ,van de Ameri kaanse schrijfster Ktut Tantri wordt verfilmd. De Indonesische ministerie voor zeevaart heeft zondag alle staatshavenautoriteiten en maat schappijen opdracht gegeven hun tarieven voor verleende diensten drievoudig te verhogen. De in structie geldt voor de havens Tandjong Priok, Soerabaja, Bela- wan bij Medan, Bandjermasin, de Oostsumatraanse haven Dumai, Makassar op Celebes en Ambon. In Veghel (N.-B.) zijn zater dagmorgen zes gezinnen dakloos geworden door brand. Door nog onbekende oorzaak is omstreeks half zeven brand ontdekt in een van de zes eaneengebouwde oude woningen in de Hezelaarstraat in Veghel. Toen de brandweer ter plaatse kwam, was het dak van de twee middelste woningen reeds één vuurzee. Een womng brandde ge heel uit, de twee daaraan gren zende huizen liepen ernstige brandschade op en de overige drie huizen liepen zeer ernstige waterschade op. Slechts een deel van de huisraad kon worden ge red. De bewoners, in totaal zes tien personen, zijn tegen brand schade verzekerd. In het Geuldal heeft men zaterdag ten gevolge van hevige regenval, die pas tegen het val len van de duisternis ophield, te kampen gehad met waterover last. Het water in de Geul bracht de hoogste ooit gemeten water stand op de peilschalen. Tussen Mechelen en Epen is de Geul buiten de oevers getreden en heeft de weg tussen de beide plaatsen blank bezet. Ook bij het gehucht Cartiels bij Wylre liep de weg onder. Enkele auto's liepen vast en moesten in het water worden achtergelaten. In Valkenburg en Schin op Geul stonden enkele straten blank en tientallen kelders liepen onder water. Het reactiveringscentrum St. Franciscusoord te Houthem-Val- kenburg kreeg hulp van de B.B. uit een naburige gemeente en van een fabrieksbrandweer uit Maastricht. De verwarmingskel der, waar de zuiverings- en gas installaties stonden, liep onder water. De mytylschool, die aan het centrum is verbonden, kan daardoor vandaag niet worden gebruikt. De schade door de hoge water stand van de Geul beloopt al leen in Valkenburg al tiendui zenden guldens. Bij een aantal zakenpanden liepen de kelder magazijnen onder watér en wer den de daar opgeslagen goede ren beschadigd. In het centrum van Valkenburg stroomde het water de oude kerk binnen. In enkele straten wierpen de be woners inderhaast met zandzak ken én stukken plastic damme tjes tegen het water op en pro beerde men de keldergaten zo veel mogelijk waterdicht te ma ken. Ook het terrein, waar het Russische staatscircus zijn ten ten zou opslaan, is er slecht aan toe. Tegen één uur zaterdagnacht begon het water te zakken. Zon dagmorgen was het reeds een meter gezakt. In de Maasdorpen Borgharen en Ittersen steeg het water zon dagmorgen nog. De Maas trad op enkele plaatsen buiten de oevers. In Ittersen werd het ver keer door het water gestremd. Het water van de Maas steeg zondag onrustbarend. Zondag morgen om elf uur was in Borg haren de waterstand 4508 meter boven N.A.P. Het bereikte daar mee dezelfde hoogte als het vorige jaar. De stuwen te Borg haren, Linne, Roermond, Bel- feld, Sambeek en Lith zfjn ge streken. Alleen de stuw bij Grave was nog in functie. Het water van de Maas is in 24 uur 3,50 meter gestegen. Jack Ruby, de 55-jarige voor malige naohtclubeigenaar die op 24 nov. 1963 voor de ogen van miljoenen televisiekijkers de (vermoedelijke moordenaar van president Kennedy, Lee Harvey Oswald, doodschoot), lijdt aan kanker. Dit is zaterdagavond meegedeeld door een woordvoer der van het Parklandziekenhuis, waarheen Ruby uit de gevange nis met naar men vermoedde longontsteking was overgebracht. Het onderzoek van een stukje weefsel van een lymifknobbel, bij Ruby onder plaatselijke verdo ving weggenomen, had uitgewe zen dat er sprake is van een tumor, maar de artsen hebben nog niet kunnen vaststellen waar föjl| 't gezwel zich precies bevindt. De vraag of van kanker kan worden gesproken, beantwoordde, de zegsman bevestigend. Er is zaterdag ook een buisje in Ruby's borst aangebracht om vocht uit zijn rechterlong te la ten weglopen. Volgens de artsen is zijn toestand over het geheel genomen sinds zijn opneming vooruitgegaan. Ruby is in 1964 ter dood ver oordeeld, maar een Te.vaans ge rechtshof heeft onlangs het von nis nietig verklaard en een nieuw proces gelast, dat in fe bruari zou beginnen. In een pompstation van het gasbedrijf in het centrum van Luik is zaterdagochtend na een explosie brand uitgebroken, die anderhalf uur heeft gewoed. De ontploffing deed nagenoeg alle ruiten in de omgeving sneuvel den en de vlammen sloegen me ters hoog op. Technici van het gasbedrijf slaagden erin een klep met een diameter van 30 em te sluiten, waardoor de gastoevoer werd afgesloten en de brand doofde. De oorzaak van de ontplofing is niet bekend. Iets heel aparts voor alle jonge meisjes in Nederland Een prachtige, stevige kinderparaplu, die de kinderen zélf kunnen inkleuren. 3 Waterproof kleurstiften zijn erbij. Bijzonder leuk Kerstgeschenk! Tijdelijk bij Esso dealers, die op deze extra aanbieding wijzen met een raambiljet In een nieuwe wijk van Groes- beek-zuid, nabij de Duitse grens, zijn twee mensen door kolen dampvergiftiging om het leven gekomen. Het is het Indische echtpaar Colman, waarvan de man 65 en de vrouw 61 jaar was. Daar het al een paar dagen stil was rond het huis in deze dicht bevolkte buurt hebben de buren de politie gewaarschuwd. Vrij dagavond laat is deze het huis binnengegaan. Het echtpaar werd aan tafel aangetroffen. Het tele visietoestel stond nog aan. Van de oude kachel in de huiskamer was de verbindingsweg naar de schoorsteen dichtgezet, waardoor de kolendamp in de kamer een uitweg vond. Vermoedelijk is het echtpaar dinsdagavond reeds om gekomen. „Hoewel de mogelijkheid tot overeenstemming voor 1 januari nog niet is uitgesloten, moet er rekening mee worden gehouden, dat met ingang van het komende jaar geen overeenkomst zal bestaan tussen de ziekenfondsorganisaties en de landelijke huisartsenvereni ging. De door de huisartsen gestelde eisen zijn niet alleen in strijd met de belangen van de verzekerden, maar missen in hun opzet en uit werking een onvoldoende basis van redelijkheid. Ons streven blijft gericht op een collectief contract met de huisartsen op basis van een abonnementstarief". Dit zei zater dagmorgen de voorzitter van de federatie van de door verzekerden en medewerkers bestuurde zieken fondsen (V.M.Z.), de heer A. J. J. M. Speleers, in zijn openingswoord tijdens de algemene vergadering te Amersfoort. De enige hoop van de federatie blijft erop gevestigd dat de huis artsenvereniging een overeenkomst op basis van de ministeriële nor men zal willen sluiten. De heer Speleers meende dat de eisen van de huisartsen in strijd zijn met het algemeen belang, gezien het ver band met de loonpolitiek. De heer Speleers verklaarde dat de federa tie nog altijd bereid is mede te wer ken aan een goede oudedagsvoor ziening voor de huisartsen, hetgeen ook is gebleken uit de tegenvoor stellen van ziekenfondszijde. De vice-voorzitter van de fede ratie V.M.Z., de huisarts C. van der Harst uit Wormerveer, deed een felle aanval op de onderhande lingscommissie van de L.H.V., die zich z.i. van Göbbelsachtige pro pagandamethoden bedient. De eisen van de huisartsen achtte hij immoreel. De door de minister op grond van de ziekenfondswet inge stelde commissie, die met de par tijen afzonderlijk overlegt, zal om streeks 20 december advies uit brengen, zo deelde de heer J. G Leibbrandt, die namens de federa tie de onderhandelingen met de L.H.V. voert, mede. Het gevoel van onbehagen, dat bij de huisartsen bestaat, schreef de heer Leibbrandt toe aan de veranderende positie van de beoefenaars van vrije be roepen in het huidige maatschap pelijke bestel. Zorgen over een oudedagsvoorziening, het onver koopbaar zijn van de praktijk, de heroriëntering aangaande de be roepsuitoefening en de plaats die de huisarts in het bestel van de gezondheidszorg in de naaste toe komst zal innemen, spelen volgens de heer Leibbrandt daarbij een rol. Daarbij komt nog de onzekerheid omtrent de ontwikkeling van de wettelijke voorzieningen op het ge bied van de ziekenfondsverzeke ring. Inmiddels is wel overeen stemming bereikt met de specia listen over een verhoging van 8 (apothekers eveneens 8 en heil- gymnasten-masseurs (8,34 Nog geen overeenstemming is bereikt met de tandartsen. In afwijking van hun verlangens heeft het federatie bestuur zich op het standpunt ge steld, dat voor 1967 moet worden volstaan met een trendmatige aan passing, eveneens in de orde van grootte van 8 Het aantal doden als gevolg van longkanker blijft zich in de V. S. snel uitbreiden en gaat „een geweldige door de mens veroor zaakte epidemie" vormen on danks de maatregelen, welke de openbare gezondheidsdienst heeft genomen. Dit staat in een rapport van de nationale raad vooqr kankerbestrijding in de V. S. dat zondag is gepubliceerd. De raad pleit voor het voort durend vestigen van de aandacht van het publiek op het gevaar van het roken. Volgens het rapport stierven 30 jaar geleden in de V.S. 144.747 mensen aan kanker in al zijn vor men. Dit is 112,4 doden op 100.000 personen. In 1967 zullen 153 op de 100.000 mensen aan kanker sterven. Verwacht wordt dat in 1975 meer dan een miljoen Amerikanen aan longkanker zul len lijden en dat 325.000 mensen daaraan zullen overlijden. China kan binnen enkele dagen een waterstofbom tot ontploffing brengen, zo is vrijdag van offi ciële Japanse zijde vernomen. Alle voorbereidingen zijn, vol gens de Japanse inlichtingen, ge troffen en men wacht slechts tot de weersomstandigheden zich verbeteren om de bom tot ont ploffing te brengen. Bij een brand in een woning in de Bloemhofstraat in Haarlem zijn zaterdag vier personen ge wond. De brandweer moest hen uit de brandende woning halen. De vier gewonden zijn naar zie kenhuizen vervoerd. Eén van hen werd ernstig gewond. Van het gezin, dat het huis be woonde en dat bestond uit een echtpaar met zes kinderen, is de vrouw ernstig gewond, toen zij uit een dakraam op de tweede verdieping sprong. Een man trachtte haar op te vangen en slaagde daar gedeeltelijk in, zo dat haar val was gebroken. In ernstige toestand is zij naar een ziekenhuis vervoerd, evenals drie van haar kinderen. Deze waren door de brandweer via een brand ladder in veiligheid gebracht. La ter bleek dat er zich nog een vier jarig kind in huis bevond Brandweermannen hebben zich via de ladder naar de tweede verdieping begeven en daar von den zij het kind, weggedoken in een bed. Het was niet gewond. De brand werd door omwonen den ontdekt. De moeder en vier kinderen lagen toen nog in bed. De man, een chauffeur, was naar zijn werk en twee kinderen wa ren naar school. Degenen, die nog in het huis waren, zijn door de brand verrast pn gingen naar het dakraam van de tweede verdie ping. De brand was ontstaan in een aangebouwde keuken. Daar stond een oliekaehel in verbin ding met een melkbus met olie. Vermoed wordt dat door een lek in de leiding brand is ontstaan. Het is direct flink gaan branden en spoedig stond het beneden gedeelte van het huis in lichte laaie. De brandweer bluste het vuur in een half uur. DOOR JEAN NE AL 54, „Dat is heel diplomatiek van je, Dorothy", antwoordde George. „Helaas, ik kan niet zien hoe we dat moeten klaarspelen". „Maar George, begrijp je me dan niet?" wierp zijn vrouw tegen. „Waarom zouden we dagen zoek brengen met het uitleggen aan deze en gene en vanaf een grote afstand trachten die twee weer bij elkaar te brengen, terwijl alles wat we te doen hebben is: teruggaan naar Parijs en hem bij haar bren gen. Wanneer we eenmaal weer bij Lord Mansfield zijn, zal alles in orde komen en zullen wij er groot voordeel uit kunnen slaan. Boven dien zal het voor meneer Vernon veel prettiger zijn door Myra ver zorgd te worden dan door een of andere wildvreemde verpleegster in een verafgelegen ziekenhuis. Hij zal veel gelukkiger zijn ook k „Ik voel er niet veel voor", zei George, maar hij was al bezig toe te geven. „Het komt allemaal best in orde als je mij maar laat doen", begon Dorothy opnieuw. „We behoeven niet eens met hem in Bordeaux te zo gemakkelijk mogelijk voor hem maken..." „Ja, dat is nog niet zo'n gek idee..." 13. blijven. We kunnen meteen op de trein stappen en niemand heeft iets in de gaten". „Goed, goed, ik zei al dat ik er niet veel voor voel, maar ik wil je je zin geven, op voorwaarde echter dat ik straks in Parijs het woord doe". „Maar lieve, dat kun je toch veel beter aan mij overlaten". „Ik ben een andere mening toe gedaan". George was koppig en Dorothy keek hem verbaasd aan. Ze trók de schouders op. Ze zou haar zin wel doordrijven. „Goed, we kunnen het daar later nog wel eens over hebben. Er is geen haast bij om dat nu te beslis- sen. We zullen de zaak wel rege len. De hoofdzaak is dat we hem hier vandaan krijgen. We nemen de wagen van het kamp en bren gen hem daarin naar het station... Ik vraag me af of het misschien niet beter en verstandiger zou zijn, als we niet met de trein gingen en de hele weg naar Parijs per auto afleggen. We kunnen onze jonge vriend goed inpakken en de reia De plannen die Dorothy gemaakt had waren tot dusver goed verlo pen. Alles ging naar wens en de enige moeilijkheid die zich voor deed was het feit dat Malcolm sneller genas dan ze gehoopt of gewenst had. Hij begon het Dorothy moeilijk te maken en vroeg haar steeds weer wat ze eigenlijk van plan was te doen. Waar wilde ze hem heen brengen en waarom? En wat was dat voor een idee om hem naar Parijs te brengen? De ene vraag volgde op de an dere en Dorothy vond het buiten gewoon moeilijk de Juiste ant woorden te geven die hem voldoen zouden zonder dat hij opvloog. Ze had echter andere pijlen op haar boog en vrouw zijnde kende ze de kracht en de macht van tranen. Ze huilde er dus lustig op los en vroeg hem snikkend of hij dan niet dankbaar was voor alles wat zij voor hem gedaan hadden. Ze had den hem verzorgd zoals zijn eigen ouders het gedaan zouden hebben, zo niet beter. Zij persoonlijk had dag en nacht aan zijn bed gezeten en alles gedaan om hem het leven te redden. De tranen hielpen en MalfiDlm yw iet» kalmer gewor den. Of hij werkelijk zo dankbaar was, viel te betwijfelen. Hij ver trouwde de hulpvaardige Dorothy niet al te zeer. Deze begreep dat zelf voldoende en wist ook daarop raad. Ze be^ sloot de achterdocht van de jonge man in slaap te sussen in letter lijke zin! Voordat ze de reis aan vaarden diende ze hem een sterk slaapdrankje toe en had daarna geen moeilijkheden meer met hem. Terwijl Malcolm langzaam her stelde van de invloed van de slaap drank, besteedden Dorothy en George de tijd dat ze op weg naar Parijs waren om verder te bespre ken wat ze straks zouden gaan doen. Malcolm had het Dorothy zeer duidelijk gemaakt dat hij geen en kel verlangen koesterde Lord Mansfield weer te zien en dat hij er ook niet op gesteld was juf' frouw Mansfield te ontmoeten. Verder had hij haar gezegd dat hij niet driemaal per dag eraan her innerd wilde worden dat zij hem het leven gered had en dat voor zover het hemzelf betrof, ze hem rustig had kunnen laten liggen. Do rothy had daarop geantwoord dat hij onzin uitkraamde en dat zij be ter wist wat goed voor een man was dan een man zelf. En daarmee uit! (Wordt vervolgd.) Op de zaterdag in Arnhem ge houden vergadering van de volkspartij voor vrijheid en de mocratie is de kandidatenlijst vastgesteld, waarmee de V.V.D. zal deelnemen aan de verkiezin gen voor de tweede kamer op 15 februari. Met algemene stemmen werd besloten dat mr. E. H. Toxo- peus in alle kieskringen als lijst aanvoerder zal optreden. Voorts werd besloten dat op de plaats twee tot en met tien in wisse lende volgorde zullen worden ge kandideerd de zittende kamerle den Berkhouwer, Geertsema, Joekes, Portheine, mevrouw Van Someren—Downer, Tuynman, Witteveen en Zegering Hadders, alsmede oud-staatssecretaris Keijzer. Op de plaatsen elf tot en met vijfentwintig zijn geplaatst: me vrouw mr. E. VederSmit (Leeuwarden), schout bij nacht b/d G. Koudijs (Doorn), dr. K. v. Dijk (Roden), H. J. L. Vonhoff (Amsterdam), mr. E. H. Koning (Rotterdam), H. J. de Koster (Wassenaar), mr. J. G. Rietkerk (Rijswijk), H. Wiegel (Amster dam), mr. J. F. G. Schlingemann (Goes), mr. A. Geurtsen (Schie dam), mevrouw mr. M. N. W. DettmeijerLabberton (Den Haag), mr. E. P. M. Geradts (Roermond), L. M. de Beer (Utrecht), drs G. M. V, van Aar- denne (Dordrecht) en drs C. van der Sluija (Doetlnchem). Het uitgaansverbod dat in ae Portugese enclave in China, Macao, was ingesteld na de on geregeldheden die aan acht men sen het leven kostte en waar bij 123 personen werden gewond, is verlicht. De bevolking mag weer van zeven uur 's morgens tot elf uur 's avonds op straat en de casino's zijn weer open van twaalf uur in de middag tot tien uur in de avond. Voor het eerst sedert een week hebben de scholen hun deuren weer geopend en er waren min der politiemannen te zien dan de afgelopen week het geval was. (ADVERTENTIE) de echte Amerikaan» Btlil en beste ter wereld! De uitslagen van de wedstrij den, die gelden voor sporttoto 23, luiden: Fortuna '54—GVAV 3—2 ADOAjax 20 NACDOS verv. uitslag 1 TwenteWillem II 1—1 DWSPSV ver. uitslag 1 MVVSittardia verv. uislag 3 VolendamZaanstreek 00 DHC '66—Vitesse 2—3 VolewijckersSVV verv. uitsl. 3 CambuurHoll. Sport 2—0 GraafschapDrenthe 31 EindhovenAlkmaar 00 ExcelsiorFortuna VI. 11 Juist ingevuld ziet het totofor mulier er als volgt uit: 1-1-1-3-1-3-3-2- 3-1-1-3-3 De cijfers van sporttoto 23 van 10 en 11 december zijn: Aantal deelnemers 651.330 Inleg 898.218 Eerste prijs 163.026 Tweede prijs 88.923 Derde prijs 89.721 Zondag hadden zich twee deel nemers met 13 goede voorspellin gen gemeld.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 3