PROVINCIAAL NIEUWS SANOV1TE vooreen goede fles wijn moet u bij de slijter zijn! Hevige ontp!effL0 in Charleroi; negen doden Russisch ruimtevoertuig „Luna-12" gelanceerd ENGELSE SPION GEORGE BLAKE UITGEBROKEN FIT EN JEUGDIG MET Maandag 24/dinsdag 25 oktober 1966 Pagina 3 Terneuzen Axel Goes Middelburg Sas van Gent Sluis Formateur ontmoet Prof. Dr. Zijlstra Schietwedstrijden te Terneuzen Toenemend ziekteverzuim in grafisch bedrijf SPOORWEG ONGELUK IN INDIA Schip met auto's gezonken AGENDA Beursoverzichi RECHTBANK TE MIDDELBURG DE VRIJE ZEEUW (ADVERTENTIE) Benoeming aan de Rijksuniversiteit Groningen Drs. A. Haas, conrector van het Petrus Hondiuslyceum te Terneuzen, is met ingang van 1 januari a.s. benoemd tot weten schappelijk medewerker aan de rijksuniversiteit te Groningen. „Knutselkotje" in gebruik genomen Zaterdagmorgen was er bij de opening van het „Knutselkotje" in de Dr. Buizestraat al direct Oen bevredigende belangstelling van de jeugd. Geen autoriteiten, geen vlag gen. Zonder enig vertoon werd dit belangrijke jeugdwerk ter hand gënomen. Naast het „Kotje" aan de markt is dit het tweede instuifhuisje van de algemene stichting voor söciaal-cultuur opbouwwerk te Terneuzen. In menig vrij uurtje hebben vrijwilligers van de stichting dit knutselkotje voor het doel ge schikt gemaakt. De eerste gx-oep van ruim 35 kinderen begon met tekenen, tim merwerk e.d. onder toezicht van de heer T. Klerk (vormings leider) en de dames G. Riemens en J. Verstraeten. Zij en ook de aanwezige be stuursleden hadden plezier in het enthousiasme van de werkende jeugd. Het ziet er naar uit dat dit lof waardig initiatief vruchten zal afwerpen. Het enthousiasme van de leiding en de „leerlingen" houdt beloften in. De algemene leiding van het „Knutselkotje" berust bij de heer G. de Graaf. NVV-kaderleden praatten over gemeentelijke herindeling Kaderleden en leden van de Zeeuws-Vlaamse vrouwenvereni gingen van het NVT hebben zaterdagmorgen in de beneden zaal van hotel „Rotterdam" te Terneuzen na een inleiding door het lid van gedeputeerde staten, de heer M. J. van Poelje, een studiedag gewijd aan de gemeen telijke herindeling, speciaal voor wat betreft Zeeuws-Vlaanderen. De bijeenkomst stond onder leiding van de districtsbestuur der voor Zeeland van het NVV, de heer C. Hoek uit Goes. In zijn welkomstwoord zei de heer Hoek dat het doel van deze bijeenkomst was de kaderleden mee te doen denken over een aangelegenheid die voor ons ge west .van het grootste belang is. .VjGfcRl ASfECTEN Aan de hand van de inleiding, éie de heer Van Poelje vervol gens hield, was een elf punten tellend programma opgesteld als richtlijn voor de daaropvolgende gesprekken, vragen en menin gen. De heer Van Poelje ging uit voerig in op het ontstaan van de gemeenten in de vorm, zoals wij die -nu kennen en waarin de staatsman Thorbeeke 'n belang rijke rol heeft gespeeld. Vervolgens gaf spreker een overzicht van de situatie, waarin de gemeenten zich na de oorlog bevonden en wees er op dat de gemeentebesturen steeds meer aandacht gingen besteden aan de culturele en recreatieve begelei ding. j Een nieuwe geschiedenis brak aan, toen aan de deltawerken werdbegonnen. In ons gewest ging de industrialisatie met al zijn begeleidingen een belang rijke rol spelen. Nadat de heer Van Poelje zijn visie had gege ven. over de- problemen dieeen gemeentelijke herindeling mee brengt, werd- gepauzeerd voor de koffiemaaltijd, waarna men •diverse punten uit de inleiding ter discussie bracht.. Auto en bromfifets botsten Gisteravond omstreeks half zeven had op de kruising Axelse- straat-Leeuwenlaan-Tram- straat een botsing plaats tussen een personenauto, bestuurd door A. F.; S. te Terneuzen, en de bromfietser J. v. d. V. te Hoek. Laatstgenoemde stak uit de Emmalaan bij genoemde krui sing de Axelsestraat over om via hetrijwielpad zijn weg in de richting Axel te vervolgen. Zo.ver kwam het niet. Uit de Tramstraat kwam op hetzelfde moment de personenauto en er ontstond een botsing. De bromfietser kwam ten val en liep verwondingen op aan de linkervoet. Dokter Hoving liet hem naar het Julianaziekenhuis overbren- Auto reed op autobus in Zondagmiddag is te Vaartwijk, gemeente Axel, een Franse per sonenauto, bestuurd door de heer M. C. uit Crevin (Fr.), achterop een autobus gebotst. Deze werd bestuurd door de heer J. P. uit Sas van Gent. Kennelijk heeft de Franse automobilist te laat bemerkt dat de autobus afremde om te stop pen, waardoor hij, mede door de gladheid van de weg, achterop de bus reed. Geen der inzittenden werd ge wond, maar het Franse voertuig kreeg flinke materiële schade. De schade aan de Z.V.T.M.- autobmb^rtbeperkt» Dode en twee gewonden bij autobotsing Bij het ter perse gaan van dit maandagnummer werd gemeld dat bij een autobotsing op rijks weg 58 in Rilland Bath één in zittende werd gedood en twee ernstig werden gewond. Eén van de auto's is uitgebrand. Nadere bijzonderheden ont braken nog. Zeeland en de luchtverontreiniging De provinciale staten van Zee land hebben op voorstel van ge deputeerde staten besloten een provinciale raad inzake de lucht verontreiniging in te stellen. Een krediet van maximaal 25.000 wordt beschikbaar gesteld, mede ter voorbereiding van de stich ting van een meetnet. Agenda gemeenteraad De gemeenteraad van Sas van Gent komt dinsdag bijeen om de maandelijkse agenda af te wer ken. Op deze agenda staat onder meer een voorstel tot aankoop van onroerende goederen in de gemeente ten behoeve van de aanleg van een industrieterrein. Verder is er een voorstel om een onrendabel perceel aan het elec- trictiteitsnet in de St. Pieters- polder aan te sluiten. De Eerste Nederlandsche Coöperatieve Beetwortelsuikerfabriek te Sas van Gent heeft 'n verzoekschrift ingediend om de bouwverorde ning te wijzigen. De suiker fabriek wil n.l. 'n bietenwas lokaal bouwen, dat ruim 22 m hoog moet worden. In de bouw verordening is echter vastgelegd, dat niet hoger dan 18 m mag worden gebouwd. B. en W. stellen voor de ge vraagde ontheffing te verlenen. Kerkgebouw bijna gereed Het kerkgebouw van de r.k. parochie is bijna gerestaureerd. Het binnenwerk is volledig van aanzien veranderd en beant woordt aan de eisen van de tijd: licht en zonder al te veel op smuk. Het altaar, waar tijdens de diensten zich alles afspeelt, staat centraal midden in de kerk. De altaartafel, stoeltjes en andere meubelen, die op het ver hoogde gedeelte zijn aange bracht, zijn gemaakt door, men sen uit de parochie zelf. Het oude orgel op het koor achter in de kerk is niet meer bruikbaar en het zou te veel geld kosten om dit orgel goed bespeelbaar te maken. Gezien het feit. dat het zangkoor naast het altaar komt te staan, heeft, men besloten een nieuw Hammond-orgel aan te schaffen, wat echter een finan ciële aderlating betekent. Radio-uitzending over Sluis In het K.R.O.-programma van zaterdagmorgen, dat wekelijks onder de titel „Djinn" wordt ge bracht, werd aandacht besteed aan Sluis. Er was een kort vraag gesprek met de heer J. Smooren burg die in Sluis met zijn soepen rondrijdt en die op humoristische wijze een en ander vertelde over het dagelijkse leven in Sluis. Daarnaast was er een opdrach tenwedstrijd. waarvoor speciaal de jeugd veel belangstelling had en waarin de typisch Sluise ken merken waren opgenomen. Het woordenboek van Van Dale, die in Sluis is geboren, kwam er aan te pas om het taalkundig gebruik van het woord sluis (watex-kering etc.) te verklaren. Er moest een kort gedicht wor den gemaakt op de stad Sluis, het toeristenprodukt „thé-cramique" moest worden gedefinieerd, een allegaartje van mossel en ei worden bereid en het beeld van Jantje van Sluis op de toren was aanleiding tot het verzamelen van allerlei uitdrukkingen met het woord Jan. Na veel heen en weer gedraaf, bellen bij buren en vrienden was de uitslag: 1. Josje Oltee; 2. Johan de Wis- pelaere en 3. G. de Paauw. Het programma werd met mu ziek omlijst. NEDERLANDS VRACHTSCHIP PIKT VLUCHTELINGEN OP Het Nederlandse vrachtschip „Vega" heeft zondag twee Oost- duitse vluchtelingen een man en een vrouw in de Zweedse Oostzeehaven Södertaelj aan land gezet. De vluchtelingen werden zaterdag voor de Oost- duitse kust opgepikt toen zij in een kano op zee ronddreven. Brandje in tanker te Rotterdam Aan boord van een tanker, de „Esso Den Haag" (50.000 ton), ge meerd in de derde petroleum haven te Rotterdam, is zaterdag middag brand uitgebroken in de pompkamer, waarop de brand- weerj gezien het risico bij een dergelijke brand, met middel alarm uitrukte. Het liet zich echter gunstiger aanzien dan men verwachtte. Rond half vier kon de brandweer weer inrukken. Een juist in het hoofdgebouw van de brandweer gegeven demonstratie van de brandweer raakte door dit middelalarm tij delijk zonder officieren. Foi'mateur drs. W. K. N. Schmelzer, aan wie opdracht is verleend tot het samenstellen van een kabinet, heeft vanmor gen in het kader van de kabi netsformatie een gesDrek gehad met prof. dr. J. Zijlstra, thans lid van de eerse kamer voor de A.R.-partij. Prof. dr. Zijlstra, ingaande 1 mei 1967 benoemd tot president van de Nederlandse Bank, was lid van de tweede kamer en later minister van economische zaken (in de ministeries-iDrees van 1952-1956 en van 1956-1958 en in het ministerie-Beel (van 1958 tot 1959) en minister van financiën in het ministerie-De Quay (van 1959 tot 24 juli 1963). Het gesprek van drs. Schmel zer met prof. dr. Ziilstra kan ex- toe leiden, dat verdere stappen kunnen volgen, zo is meege deeld. AUTO UIT BOCHT Twee doden en twee gewonden Bij een verkeersongeval in Bergen (N.-H.) zijn vannacht twee vrouwen gedood en hun echtgenoten gewond. Allen zaten in een auto, die in een gevaar lijke bocht van de Bergerweg van de weg raakte en tegen een lantaarnpaal botste. De beide vrouwen, die achterin zaten, wer den door het opengeslagen por tier op de weg geslingerd. De slachtoffers zijn de 30-iarige mevrouw E. M. van der Veer Snoek uit Alkmaar en de 25- jarige mevr. GooyevaarBoer- sen uit Egmond-Binnen. Hun echtgenoten zijn gewond in een ziekenhuis te Alkmaar opgeno men. De auto, die bestuurd werd door de heer Van der Veer, werd vernield. BURGEMEESTER ASCHOFF REIKT DE DOOR HEM BESCHIKBAAR GESTELDE MEDAILLE UIT AAN W. VAN BAALEN (le prijs individueel) In de gemeentelijke overdekte schietbaan aan de Industrieweg werden zaterdagmiddag schiet wedstrijden gehouden voor de reserve-politie uit geheel Zee land. De wedstrijden werden ge organiseerd door 'n commissie, gevormd uit de reservepolitie van de Terneuzense gemeente politie onder leiding van briga dier A. de Feijter. Burgemeester J. C. Aschoff en de inspecteur korpschef van de gemeentepoli tie, de heer D. van Ooyen, spra ken na de wedstrijden hun waar dering uit voor de functie van de reservepolitie. Burgemeester Aischoff reikte in de cantine van de U.T.S. de prijzen uit. De uitslag luidde als volgt: De Casembroot-wisselbeker: 1. res. gem.-pol. Middelburg 180 pnt.; 2. res. gem.-pol. Terneuzen 174 pnt.; 3. res. gem.-pol. Goes 154 pnt; 4. res. rijkspol. Axel 132 pnt; 5. res. gem.-pol. Vlissingen 126 pnt; 6. res. rijkspol. verkeer Terneuzen 125 pnt; 7. res. rijks- pol. Hontenisse 101 pnt. Individuele prijzen: Medaille van de burgemeester van Terneuzen: W. v. Baaien, res. gem.-pol. Middelburg 46 pnt. Medaille van de inspecteur- korpschef der Terneuzense ge meentepolitie: J. Gi-oot.jans, res. gem.-pol. Middelbui-g 46 pnt. Medaille van de res. gem.-pol. Terneuzen: J. J. Lahr, ros. gem.- pol. Middelbui'g 45 pnt; 4. M. Thalen. Terneuzen 44 Dnt; 5. P. v. d. Sneppen, Terneuzen 44 pnt; 6. J. v. d. Berge. Terneuzen 43 pnt; 7. K. Dingemanse, Middel burg 43 pnt; 8. P. M. Meijer, Ter neuzen 43 pnt; 9. D. Eggebeen, Goés 41 pnt; 10. P. Polfliet, Goes 41 pnt; 11. M. v. Tiggele, Middel burg 41 pnt; 12. J. P. Crince, Terneuzen 39 pnt; 13. W. de Boer, Goes 38 pnt. Geluksprijs: J. la Heijne, Axel. Dodelijk ongeluk in Valkenswaard Zondagnacht omstreeks het middernachtelijk uur zijn nabij het „Witte Paard" op de Luiker- weg te Valkenswaard twee auto's op elkaar gereden. De naast de bestuurder van een der wagens zittende 31-jarige ongehuwde Lambert de Kroon uit Eindhoven kwam om het leven. Deze wagen werd bestuurd door zekere D. uit Eindhoven, die inreed achter op een auto, bestuurd door een Duitse mili tair uit de legerplaats Budel. Deze maakte op dat moment een optrekkende beweging. (ADVERTENTIE) ï'\- Ari Hoge voedingswaarde. Bestrijdt "overwicht" Een hevige ontploffing heeft zaterdag een opslagplaats van chemische en farmaceutische pro- dukten vernield in de Belgische plaats Charlei-oi. Er waren in de opslagplaats circa 20 arbeiders en arbeidsters aan 1 et werk. De ontploffing werd gevolgd door een felle brand, die uren la ter nog niet was bedwongen. Charleroi: Bij een hevige ont ploffing en de daaropvolgende felle brand, waarvan de blussing uren in beslag nam, in een op slagplaats van chemische en far maceutische produkten in de Bel gische stad Charleroi zijn zater dag negen mensen omgekomen en zeven gewond, van wie een mntal ernstig. Hier het drie ver diepingen tellende gebouw waar zich de ontploffing voordeed. Er zijn negen mensen omgeko men en zes gewond, van wie een aantal ernstig. Het zoeken naar slachtoffers werd zondag voortgezet. Het gebouw werd volledig ver nield. De Sowj et-Unie heeft zaterdag het ruimtevoertuig „Luna-12" gelanceerd, dat in een baan om de baan moet worden gebracht. Het doel van de lancering is „verder ondex-zoek van de vraag stukken' die samenhangen met het in omloop brengen van een maansatelliet en voortgezette be studering van de maan en haar omgeving". Er is van de grond tweemaal radioverbinding met de „Luna- 12" geweest. De wetenschappe lijke instrumenten aan boord van hét ruimtevoertuig werkten nor maal. Volgens nadere berichten is de „Luna-12" vermoedelijk vrijdag gelanceerd en niet zaterdag, zo als door het persbureau Tass is meegedeeld, zo menen deskundi gen van het luisterstation Torre Bert bij Turijn. Op dit station zijn reeds vrijdag signalen ont vangen door ruimtevoertuigen van het type Luna worden uit gezonden. De technici hebben eveneens seinen gehoord op de frequentie die normaal door de kosmonauten wordt gebruikt Zij menen dat deze seinen zijn uitgezonden door de Luna-12 en dat dit voertuig zou dienen om de radioverbindingen van de toe komstige kosmonauten tot stand te brengen. Er is in het grafisch bedrijf een duidelijke toeneming van het ziekteverzuim, die de grafische bedrijfsvereniging met zorg ver vult. Het tekort op de zieken geldverzekering bedroeg in 1965 maar liefst 470.000,een stij ging van 6,75 procent vergele ken met 1964. De reserves moeten daardoor teveel worden aange tast. Verhoging van de premie zal niet kunnen uitblijven, zo meent het G.B.V.-bestuur. Een van de oorzaken van het toenemend ziekteverzuim, de spanning op de arbeidsmarkt, leidt er toe dat vele zwakkeren in het ai'beidsproces terechtko men, waardoor de totalen van het ziekteverzuim ongunstig worden beïnvloed. Op het station van Lachiserai in India op de lijn Calcutta Patna is zondagavond een trein ingereden op passagiers, die even tevoren aan de verkeerde kant van de rails uit een andere trein waren gestapt. 35 mensen verlo ren het leven. Een boot met 206 nieuwe auto's is zondag op de Seine omgesla gen en gezonken. De wagens wei-den vervoerd van de Re- nault-fabriek te Le Havre-San- douville naar Rouaan. Zij liggen nu in zes meter diep water. Kik vorsmannen gaan duiken om vast te stellen of er nog iets van de lading, die twee miljoen francs 1,5 miljoen) waard is, kan worden gered. MAANDAG 24 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Het huis der duizend gruwelen". Breitnerstraat, dagelijks van 29 uur: Modelwoning/appar tement. Woninginrichting Eigen Haard DINSDAG 25 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Het huis der duizend gruwelen". Breitnerstraat, dagelijks van 29 uur:. Modelwoning/appar tement. Woninginrichting Eigen Haard K.L.M. IN HERSTEL, KON. OLIE ZEER VAST Het aandeel K.L.M. heeft van middag een licht koersherstel te zien gegeven na de flauwe stem ming van de twee voorgaande beursdagen. Gezien de zeer re cente koersdaling lag het voor de hand, dat de koers zich zou her stellen. Hoewel K.L.M. wederom in een open hoek werd verhan deld, dient dit meer te worden gezien als een formaliteit, want er ging bijna niets om. De koers schommelde rond de 370 tegen vrijdag als slotprijs 360. Het koersherstel ging uit van Wall- street, waar K.L.M. vrijdag" vier dollar hoger sloot na een verlies van 25 dollar van de twee voor gaande dagen. De stemming voor de interna tionale waarden was vriendelij ker. Kon. Olie steeg van 133,20 tot 134 tegen vrijdag als slotprijs 129,90i In deze hoek werden de stukken uit de markt genomen voor rekening van Zwitserland, Frankrijk, Engeland en van lo kale zijde. Steun werd geboden van Wallstreet waar de koers vrijdag voor Kon. Olie 1% dollar omhoog ging. Gedurende de morgenuren is in dit aandeel in Amsterdam veel omgegaan. Van middag verliep de handel kalm. In tegenstelling tot Kon. Olie lag AKU flauw in de markt op mede delingen over de te verwach ten minder gunstige resultaten van het vierde kwartaal. Niet zo lang geleden publiceerde AKU de 3e kwartaalcijfers, die zeer gunstig waren. De beurs vond de publikatie van de recente mede delingen zo kort na het bekend maken van de 3e kwartaalcijfers op z'n zachtst uitgedrukt „on elegant". AKU daalde ruim vijf gulden tot 60,30 of circa 27 pun ten op de oude omrekeningsbasis. Er ging in deze hoek bijna niets om. Philips verbeterde een halve gulden tot 83,30, terwijl Unilever ruim een gulden omhoogging tot 80.20. Hoogovens werd onver anderd op 297 geadviseerd. De staatsfondsenmarkt was licht verdeeld met weinig zaken. In de lokale afdelingen werden aandelen Mulder-Vogem hoger geadviseerd als nawerking op de verwachting van de direktie, dat de omzet zich over 1966 zal ver dubbelen en de winst belangrijk zal toenemen. (ADVERTENTIE) (hij is de vakman die u deskundig kan adviseren) George Blake, die in Engeland tot 42 jaar gevangenisstraf was veroordeeld wegens spionage voor de Sowjet-Unie, is zater dagavond uitgebroken uit de ge vangenis Wormwood Scrubs in Londen. Blake, die omstreeks 19 uur werd vermist, had de tralies voor een raam doorgezaagd en was met behulp van een touwladder op de muur van de gevangenis geklommen. In 1961 was Blake die in Rotterdam werd geboren veroordeeld nadat hij had toege geven gedurende negen jaar voor de Sowjet-Unie te hebben ge spioneerd. Nadat de ontsnapping was ge constateerd, speurden politie mannen met honden de omgeving af, maar tot nog toe is geen spoor van de vluchteling gevon den. Blake had bekend dat hij ge schriften van alle officiële docu menten die hij tijdens 91/b jaar dienst bij de Bi-itse diplomatieke dienst in handen had gekregen, had doorgegeven aan de Russen. Hij werkte van 1948 voor het mi nisterie van buitenlandse zaken Tijdens de Koreaanse oorlog werd hij door de communisten geïnter neerd van juli 1950 tot april '53. Later werkte hij in Londen, Ber lijn en Libanon. De aard van de door hem uitgeleverde inlichtin gen is nooit onthuld. SCHEEPSBOTSING EIST 68 LEVENS Achtenzestig mensen hebben het leven verloren bij een bot sing tussen twee schepen, die zondagochtend op een achttal kilometers van de Philippijnse havenstad Manilla plaatsvond. Nog 21 opvarenden worden ver mist. De aanvaring deed zich voor tussen een Amerikaanse vracht vaarder van 7598 ton, de „Gol den SJfete", en het 778 ton me tende Philippijnse schip „Pio neer Leyte", dat verbindingen tussen de eilanden onderhield. De „Pioneer Leyte" is gezonken. Alle slachtoffers zijn van het Philippijnse vaartuig afkomstig. De Amerikaan liep geringe schade op. Veertig mensen zouden zijn gered. DRIE JAAR GEËIST WEGENS KINDERMISHANDELING Drie jaar gevangenisstraf in een jeugdgevangenis was de eis van de officier van justitie, mr. T. Lebret, tegen de 19-jarige L. uit Sluiskil, die zijn kind zoda nig heeft mishandeld dat het aan de gevolgen was overleden. Dit gebeurde in juli. Het kind dat zijn naam kreeg toen hij met de ongehuwde moeder trouwde, was dooi1 de ouders van het meisje opgevoed. Het kind bleek moeilijk in de om gang. De vader gaf het kind meermalen een pak slaag. Op de bewuste dag weigerde -het kind met andere kinderen te spelen. Verdachte sloeg het met het hoofdje tegen de muur. Toen het kind stil bleef liggen werd de vader ongerust. Hij waarschuwde de dokter. Later overleed het kind in het zieken huis. „U kon toch wel begrijpen dat u zo'n kind door het met het hoofd tegen de muur te slaan ernstig letsel zou bezorgen", zei de president van de rechtbank mr. P. van Empel. „Ik had het niet zo bedoeld," was verdachte's antwoord. Uit een rapport bleek, dat de verdachte verminderd toereke ningsvatbaar was. De verdediger mr. E. de Rech ter zei dat de opzet om het kind om het leven te brengen ont brak. Hij verzocht de rechtbank mee te werken dat het huwelijk van zijn cliënt in stand blijft. In drift heeft hij het kind beet gepakt. Toen hij de gevolgen zag heeft hij alles gedaan om zijn daad goed te maken. De vrouw wil haar man terugnemen. Hij verzocht daarom om clen»»«*- tie. De rechtbank zal op 4 novem ber uitspraak doen. VRIJSPRAAK SCHOOLVERZUIM Vrijgesproken werd de heer F. M. te Zaamslag die terecht stond wegens schoolverzuim van zijn zoontje. De kantonrechter had hem veroordeeld tot f 11,boete, daarmee de mogelijkheid tot hoger beroep openlatend. De vrijspraak was van formele aard, aangezien in de dagvaar ding werd gesproken van een Zaamslagse school, terwijl het kind leerling was van de r. k. school te Terneuzen. Er waren al geruime tijd moei lijkheden met de gemeente Zaamslag betreffende het bus vervoer van leerlingen. Daaromtrent kon de recht bank uiteraard geen vrijspraak doen.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 3