PROVINCIAAL NIEUWS De heer J .C. de Ridder nam afscheid als direkteur van de Land- en Tuinbouwschool der Z.L.M. te Goes Spoedige bouw van nieuw politiebureau te Terneuzen Natuurzuivere Lezers die schrijven Gemeenteraad van Terneuzen krijgt lijvige agenda af te werken IV0R0L Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Vrijdag 21 oktober 196W Terneuzen Vergadering gemeenteraad Aanrijding Axel Gemeenteraad Vergadering waterschap „Axeler Ambacht" Hoek frisse King Pepermunt, het beste dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. NIEUWE GEMOTORISEERDE CARAVAN Hij en Zij Petrus Hondius- lyceum Catspolderdijk Plannen voor 1967/1969 AUTO TEGEN BOOM Eén dode AGENDA De gemeenteraad van Terneu zen komt in openbare zitting bij een op donderdag 27 oktober a.s. Aan de orde komen de volgen de agendapunten: Voorstel van B. en W. om me vrouw A. F. C. de Doeldervan Poelje te benoemen tot hoofd leidster in vaste dienst aan de openbare kleuterschool aan de Tamarindestraat idem tot benoeming in vaste dienst met ingang van 1 novem ber 1966 van: a. mej. A. L. van Cadzand als onderwijzeres aan de Zonne- school; b. mej. P. J. de Fouw als on derwijzeres aan de school aan de Tamarindestraat; idem tot benoeming van een tweetal bestuursleden van de beschuttende werkplaatsen „Midden Zeeuws-Vlaanderen" (vakatures Rijpstra en Wave rijn); idem tot het op zijn verzoek verlenen van eervol ontslag aan de heer drs. A. Haas als conrec tor van het Petrus Hondiusly- ceum met ingang van 1 januari 1967; idem tot aankoop van het per ceel Steenkamplaan 2a; idem tof aankoop van enkele perceeltjes grond en dijk, gele gen in het exploitatieplan „Hof Zeldenrust"; idem tot herziening van het exploitatieplan „Oudelandse Hoeve"; idem tot verkoop van bouw grond in het exploitatieplan „Oudelandse Hoeve" aan het aannemingsbedrijf Gebr. Van der Poel N/V.;. idem tot verkoop van percelen grond, gelegen in het exploitatie plan „industrieterrein Driewe genMr. F. J. Haarmanweg" aan: a. W. Riemens te Terneuzen; b. N.V. Van Doezelaar Dobbe laar te Terneuzen; idem tot onderhandse aanbe steding van de aanleg van be- stratingswerken in het exploita tieplan „Oudelandse Hoeve" (voltooiingswerken le gedeelte); idem tot onderhandse aanbe steding van de aanleg van be- stratingswerken nabij het win kelcentrum te Sluiskil; idem tot onderhandse aanbe steding van de aanleg van een gedeelte weg met riolering nabij de Canisvlietstraat te Sluiskil; idem tot verhoogde deelneming in het aandelen kapitaal van het N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten; idem tot wijziging van de be groting 1966 van het grondbe drijf. Donderdagmorgen om 7 uur had op de kruising rijksweg 61Her- bert H. Dowweg een aanrijding plaats tussen een personenauto, be stuurd door W. T. te Terneuzen en de bromfietser J. K. te Hoek. Eerstgenoemde, komende uit de richting Westsluis, verleende geen voorrang aan de bromfietser die uit de richting Hoek kwam. Met een open beenbreuk werd J. K., nadat eerste hulp was ver leend door dokter Jiskoot, naar het Julianaziekenhuis vervoerd. De agenda voor de dinsdag avond a.s. te houden vergadering van de Axelse gemeenteraad be vat geen spectaculaire punten van behandeling. Er komen enkele grondaanko pen aan de orde die wel onder de hamer zullen doorgaan, ter wijl verder enige voorstellen be treffende onteigening en huizen aankoop hoogstens tot een korte discussie aanleiding zullen geven. Ter realisering van het sane ringsplan Oudewijik, aldus B en W, is het noodzakelijk, dat de gemeente de beschikking krijgt over 'n perceel, groot 4018 m2, bestaande uit huis en als volks tuintjes verhuurd bouwland, plaatselijk gemerkt Oosterstraat 14, eigendom van de heer A. van Hoeve. Het college is er niet in geslaagd langs minnelijke weg de eigendom van dit perceel, dat tot weg, trottoir, rabat, parkeer - strook, plein en openbaar groen is bestemd, te verkrijgen. Er zal dus onteigening moeten plaatsvinden overeenkomstig de procedure, geregeld in de vierde titel van de onteigeningswet. AANKOOP WONING Voor de realisering van het saneringsplan Oudewijk is het verder noodzakelijk, dat de ge meente de beschikking verkrijgt over het perceel, groot 482 m2, bestaande uit huis, schuur en erf, plaatselijk gemerkt Roose- veltlaan 14 en 16, eigendom van de heer A. J. Dieleman. Over de aankoop van dit per ceel is met de eigenaar tevens bewoner overeenstemming be reikt. KOOPSOM WAS TE HOOG Gedeputeerde staten hebben aan het raadsbesluit van 25 januari 1966 tot aankoop van het winkel-woonhuis Weststraat 12 van de heer J. P. de Hullu te Aardenburg hun goedkeuring onthouden, omdat zij de koop som onaanvaardbaar achtten. Na onderhandelingen heeft de eigenaar zich bereid verklaard met een lagere koopsom genoe gen te nemen. B. en W, stellen voor een nieuw besluit te nemen tot aankoop van het perceel, groot 152 m2, be staande uit woonhuis met win kel, bakkerij en erf voor een nader vastgestelde prijs. BOUWGROND De heer J. W. Hoogendoorn te Axel is bereid van de gemeente te kopen een perceel bouwgrond, groot 675 m2, gelegen aan de Kanaalkade. De heer A. C. Heijens te Axel wil van de gemeente kopen een perceel bouwgrond, groot 335 m2, gelegen aan de Eisenhower- laan. HERZIENING GRONDPRIJS De uitgifteprijen van de in de gecombineerde exploitatieplan nen oost en west gelegen bouw grond zijn bij besluit van de raad van 30 maart 1965 herzien. De sedertdien opgetreden stij ging van de kosten, o.m. de post „renteverliezen", maakt het noodzakelijk de grondprijzen wederom te herzien. De dijkgraaf van het water schap „Axeler Ambacht" heeft een algemene vergadering uitge schreven tegen donderdag 3 november a.s. om 15 uur in „Het Centrum" te Axel. De te behandelen punten zijn: Voorstel salarismaatregelen wa- terschapspersoneelvoorstel ver koop bomen, herplanting en aan brenging beplanting; opmaking aanbeveling ter benoeming van een gezworene wegens ontslag verlening aan mr. H. Rijpstra; aanbieding begroting 1967. Gemeenteraad komt bijeen De gemeenteraad van Hoek komt maandag 31 oktober 1966, des namiddags 7.30 uur, bijeen ter behandeling van o.m. de vol gende punten: Voorstel tot het vaststellen van een reglement op het gebruik van het gemeentelijk sportter rein. Idem tot aankoop van perceel tjes grond in de St. Hubrecht- straat in verband met de uitvoe ring van bestratings- en rio leringswerken tot een gezamen lijk bedrag van 3.790, Benoemen leden van de com missie van bijstand ingevolge de Algemene Bijstandswet. Burge meester en wethouders bevelen ter herbenoeming aan de heren A. Breepoel, J. Dregmans, P. W. Jansen, J. de Pooter en M. de Putter. Voorstel van burgemeester en wethouders tot het vaststellen van een verordening op de hef fing van een rioolrecht. .Verzoek van de heer J. Dreg mans om ontslag als gemeente secretaris en bezoldigd ambte naar van de burgerlijke stand met ingang van 1 januari 1967 wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Aanbieding gemeenterekening dienst 1964. Voorstel van burgemeester en wethouders tot wijziging van de begroting voor de dienst 1966. Idem van burgemeester en wethouders tot verlenging van de rekening-courant-overeenkomst voor 1967. Idem tot verkoop van woning wetwoning Dr. Leenhoutstraat 5 aan de bewoner de heer M. de Pooter. (ADVERTENTIE) De gemeenteraad van Terneu zen staat donderdagavond 27 ok tober voor de afwerking van een groot aantal agendapunten, waarvan meerdere in recht streeks verband staan met de voortgaande groei van Terneu zen. Voor de aanleg van de weg over de huidige Catspolderdijk, opgenomen in het exploitatie plan „Hof Zeldenrust", is het no dig dat de gemeente de beschik king krijgt over enkele perceel tjes grond en dijk, zo schrijven B. en W. aan de gemeenteraad. Met de eigenares is overeen stemming bereikt evenals met de pachters aangaande de pachters vergoeding. Het college stelt mitsdien voor te besluiten: I. in het belang van de volks huisvesting aan te kopen van mevrouw M. M. E. L. G. de Brouchoven "de Bergejjck, echtgenote van H. L. G. A. M. J. della Faille de Leverghem, wonende te Oeleghem (Bel gië), een perceel bouwland en zijkant dijk, samen totale grootte ongeveer 69 aren 20 centiaren. II. pachtersvergoeding toe te kennen wegens beëindiging van de pacht aan M. L. de Meijer en G. de MeijerPa teer te Zaamslag, D 29, con form de voorlopige overeen komst tot ontbinding van pacht. INDUSTRIEGROND De heer W. Riemens te Ter neuzen heeft verzocht aan hem te verkopen een perceel grond in het exploitatieplan „industrie terrein DriewegenMr. F. J. Haarmanweg" voor de bouw van een ijzerconstructiebedrijf met woonhuis. De verkoopprijs van deze grond is in genoemd exploitatieplan bepaald op 11,per m2. De N.V. Van Doezelaar en Dob belaar i.o. te Terneuzen heeft verzocht aan haar te verkopen een perceel grond in het exploi tatieplan „industrieterrein Drie- wegenMr. F. J. Haarmanweg" ter oppervlakte van 896 m2 voor de vestiging van een aanne mingsbedrijf van grondwerken c.a. De prijs van de grond is be paald op 13,per m2. BESTRATINGSWERKEN Bij besluiten van 28 mei 1965 en 25 augustus 1966 werd aan de firma Gebr. De Bokx onderhands aanbesteed de uitvoering van riolerings- en bestratingswerken met bijkomende werken in het. exploitatieplan „Oudelandse Hoeve" (le gedeelte en 2e ge deelte). De uitvoering van dit plan maakt het noodzakelijk dat een aanvang wordt gemaakt met de voltooiingswerken van het le ge deelte. De verwachting is gewettigd dat een openbare aanbesteding niet lager zal worden ingeschre ven dan bij een onderhandse. Aan genoemd aannemersbedrijf is gevraagd voor dit werk in te schrijven, welke inschrijving B. en W. aanvaardbaar achten. Het college stelt voor de aan leg der bestratingswerken on derhands aan te besteden aan déze firma voor een bedrag van 281.980,—. EENGEZINSWONINGEN De firma Gebr. Van der Poel N.V. te Terneuzen heeft verzocht aan haar te verkopen percelen grond in het exploitatieplan „Oudelandse Hoeve" voor de ADVERTENTIE TIJDELIJK BU TANDPASTA TWEE NEDERLANDSE KORPORAALS VERONGELUKT Twee jonge korporaals van de koninklijke luchtmacht, die gesta tioneerd waren in Fontainebleau, zijn gisteren met hun auto yeron- gelukt. De auto, bestuurd door de 20- jarige C. J. van der Velden uit Den Haag, raakte in een slip en werd tegen een vrachtwagen verpletterd. Ook de andere inzittende, de 22- jarige G. van Dam uit Rotterdam, werd bij het ongeval gedood. In de nieuwe Britse gemotori seerde caravan, de „Bluebird Wanderer", die gebaseerd is op de Commer 1500 bestelwagen, is 1.86 meter hoofdruimte. De ca ravan biedt plaats aan vier tot vijf mensen. Deze extra hoofd ruimte wordt verkregen door een opklapbaar dak van 2,44 bij 1,45 meter waarin zich gele rui ten bevinden. Wanneer de dak- opbouw in zijn laagste stand is, wordt de wagen er slechts 10 cm hoger door. Het meubilair is in overeenstemming met wat een gezin van vier personen nor maal op een vakantie nodig heeft. bouw van 56 eensgezinswonin gen en 20 boxen-garages. De prijs van de grond is bij de herziening van het genoemde ex ploitatieplan vastgesteld als volgt: 32 woningen a ƒ5.000 160.000 20 boxen-garages a 1.000 20.000 24 woningen a ƒ9.000 - „216.000 Totaal 396.000 In verband mgt bovenstaande stellen B. en W. voor de ge vraagde grond te verkopen. WINKELCENTRUM SLUISKIL In verband met de bouw van nog een tweetal panden in het winkelcentrum te Sluiskil is het gewenst het tegelpad voor de winkels door te trekken teneinde ook deze panden van de voor kant bereikbaar te maken. In het verleden is de aanleg van een rijweg vóór het winkel centrum ter sprake gebracht. B. en W. achten het gewenst aan dit verlangen te voldoen. Daardoor zal dit winkelcentrum gemakke lijker te bezoeken zijn. Aan het aannemersbedrijf fir ma De Ruijsscher Zoon te Biervliet is gevraagd voor dit werk in te schrijven, welke in schrijving aanvaardbaar wordt geacht. Het college stelt voor de aan leg van de bestratings- en riole ringswerken nabij het winkel centrum te Sluiskil onderhands aan te besteden aan genoemde firma voor een bedrag van 21.945. WEGAANLEG In opdracht van het gemeente bestuur van Westdorpe wordt een weg aangelegd in de richting Sluiskil. Teneinde een aanslui ting te verkrijgen op deze weg is het noodzakelijk dat in de om geving van de Canisvlietstraat het resterende gedeelte wordt aangelegd. Aan het aannemersbedrijf fir ma De Ruijsscher Zoon te Biervliet is gevraagd voor dit werk in te schrijven. B. en W. stellen thans voor de aanleg van een gedeelte weg met riolering in de omgeving van de Canisvlietstraat onderhands aan te besteden aan genoemde firma voor een bedrag van 11.990. Donderdagmiddag waren naast een groot aantal vertegenwoor digers van de Z. L. M. en uit het onderwijs ook meerdere familie leden van de heer J. C. de Rid der in „Zomerlust" te Axel aan wezig om afscheid van hem te nemen als direkteur van de land- en tuinbon .-.-school der Z. L. M. te Goes. Burgemeester Van Wijk van Zaamslag sprak als voorzitter van het Z. L. M.-onderwijs als eerste de heer De Ridder toe nadat hij alle aanwezigen wel kom had geheten. Verder bracht hij de excuses over van de voorzitter der Z. L. M., ir. J. Prins, die wel aanwezig was geweest maar te lefonisch wegens huiselijke om standigheden was weggeroepen. In hartelijke bewoordingen sprak burgemeester Van Wijk de heer De Ridder toe, die na 44 jaar dienst het onderwijs thans verlaat. Op 1 januari 1922 werd hij benoemd tot onderwijzer te Hoek, buurtschap Knol, en per 1 november 1931 trad hij in dienst op de chr. school te Axel. Later volgde de benoeming tot hoofd van de landbouwschool der Z. L. M. te Kruiningen. Na de ramp werden tijdelijk de lessen gegeven in de consis torie van de hervormde kerk te Schore. In 1962 vierde de heer De Ridder zijn 40-jarig jubileum bij het onderwijs, maar in dat jaar kwamen ook de problemen. Door een terugloop van het aan tal leerlingen moest de school van Kruiningen worden samen gevoegd met de school van Oudelande. De heer Van Wijk had alle lof voor de manier waarop de heer De Ridder zijn taak had vervuld. Na 44 jaar dienst is (ADVERTENTIE) In de ecjite „Hij en Zij" long drink moet Kersenbrandewijn De Kuyper worden gebruikt. Wij raden U aan hierop goed te letten. In een normaal drinkglas een flinke scheut Kersenbrandewijn De Kuyper. Bijvullen met tonic. Voor een extra-koele „Hij en Zij" enige stukjes ijs toevoegen. Burgemeester J. C. Aschoff van Terneuzen heeft donderdagmiddag vertegenwoordigers van de pers op het stadhuis ontvangen ter nadere kennismaking. Tijdens dit onder houd heeft de burgemeester mede gedeeld dat een dezer dagen de rijksgoedkeuring voor het nieuwe politiebureau is ontvangen en dat met de bouw ervan (door Korte- wegs Bouwmaatschappij te Breda) zal worden begonnen. Het ontwerp is van de stedebouwkundige van Terneuzen, het architectenbureau Gouwetor, Mulder en Tielman te Rotterdam. Het gebouw komt aan de Rosegracht in de omgeving van het rijkskantorengebouw. Over de bouw van het nieuwe Petrus Hondiuslvceum deelde bur gemeester Aschoff mede dat op 26 oktober a.s. de aanbesteding zal plaats hebben. Het gemeentebestuur van Ter neuzen heeft de definitieve toezeg ging ontvangen van 1.444.518,-- voor de verhoging en verbreding van de Catspolderdijk, waaron een tweebaansweg zal worden aan gelegd, hetgeen betekent vier rij stroken. De weg zal een onderdeel zijn van de ceintuurbaan die rond Terneuzen komt te liggen. Het aan nemersbedrijf W. J. de Bruijn zal dit werk uitvoeren. Het rijk be taalt 95 De invalsweg-zuid zal in de pe riode van 1967/1969 in twee fasen worden verlengd. De eerste fase loopt tot Driewegen, de tweede loopt door en sluit aan op de Cats- poldersedijk. Ook dit maakt deel uit van de nieuwe ceintuurbaan. Van hieruit zal men dan alle nieu we wijken van .Terneuzen kunnen bereiken. Wat betreft de Catspolder deel de de burgemeester mede, dat deze nu bouwrijp is en dat met de bouw van de eerste viér bungalows kon worden begonnen. Vervolgens zul len er nog tien worden gebouwd. In hetzelfde plan „Catspolder" moeten mettertijd 1026 woningen worden gebouwd. Begin volgend jaar wordt be gonnen met de bouw van 482 wo ningen in het plan „Oudelandse Hoeve". Dit plan wordt gereali seerd in de vorm van zes blokken van zeven en één blok van vijf ver diepingen. In het plan-Zuidpolder is begon nen met de bouw van 176 flat woningen, vier hoog op onderbouw en Voorzien van centrale verwar ming. Van Vliet Van Duist voe ren dit werk uit. Het architectenbureau Maaskant heeft het plan ontworpen voor re kening van de Woningbouwvereni ging „Werkmansbelang". De wo ningen zijn alle van het type wo ningwetwoningen. zijn loopbaan nu definitief af-" gesloten. In al die jaren onder vond u veel steun door uw vrouw, en ook haar willen wij bij dit afscheid betrekken, zo sprak burgemeester Van Wijk. Als dank werden aan mevr. De Ridder bloemen aangeboden. Op 1 juli hebt u de school verlaten, maar door uw reis naar Amerika was er niet eer der gelegenheid om van U af scheid te nemen. Namens de Z. L. M. bood bur gemeester Van Wijk de schei dende leerkracht een hobby-set aan. De heer Boutens, inspecteur van de landbouwscholen had de heer De Ridder leren kennen als een oprecht mens met grote be langstelling voor het onderwijs. Toen de scholen werden sa mengevoegd zal dit zeker voor u een harde noot zijn geweest, maar nooit is er van enige wrok sprake geweest. Hiervoor ben ik u erkentelijk. De herfst van uw leven is nu gekomen en ik hoop dat hij zonnig zal zijn, al dus de heer Boutens. De heer De Groene, voorzitter van de commissie van toezicht van de landbouwschool te Goes, had van de heer De Ridder steeds een goede indruk gehad. Het landbouwonderwijs in Ne derland staat op een hoog peil. Buitenlanders valt het steeds op dat de wetenschap in de land bouw een grote plaats inneemt. Dit is zeker te danken aan men sen als u die gedegen onderwijs hebben gegeven, aldus spreker. Dank voor al het werk aan het landbouwonderwijs. Hij bood vervolgens een hulp stuk voor de hobby-set aan. De heer G. Grooters, directeur van de school te Goes, sprak een persoonlijk woord. Wij waren samen belast met de school. In de periode van de samenvoeging heb ik wel eens gedacht: hoe zal dat gaan, zou de samenwerking goed kunnen zijn? Gelukkig is dit alles heel goed gegaan in een prettige sfeer. „Ik was nog een jong broekje en heb veel van u ge leerd". Spr. wenste zijn collega alle goeds toe. De heer Faassen, direkteur der landbouwschool te Middelburg, sprak namens zijn collega's. Deze zeide dat de heer De Ridder zijn naam eer aan had gedaan. Steeds had hij zich rid derlijk gedragen. Nu kunt u ge nieten van een naar wij hopen lange en gezonde levensavond. Spr. bood een enveloppe met inhoud aan. De heer A. Bierens sprak na mens de oud-leerlingen woor den van dank voor alles wat de heer De Ridder heeft gedaan om hun de kennis van de land bouw te onderwijzen. Deze spreker bood namens de oud-leerlingen eveneens een hulpstuk voor de hobby-set aan. DANKWOORD VAN DE HEER DE RIDDER Dit afscheid is anders gelopen dan ik had verwacht. Ik had gedacht de school stil te verla ten, maar dit ging niet. Toen heb ik voorgesteld om het bij mij thuis te doen, maar ook dit leek niet geschikt en nu is hier een groots afscheid op touw ge zet. Nu het zover is, ben ik toch wel blij. Nu zie ik nog eens al len met wie ik in de loop der jai;en in kontakt ben geweest. In al mijn standplaatsen heb ik steeds prettig gewerkt, maar de laatste twee jaar ontstond het verlangen naar rust. Ik heb ups Om omstreeks vier uur donder dagmiddag is op de rijksweg 42 onder Oosterbroek een personen auto, rijdend in de richting Gronin gen aan het slingeren geraakt en tegen een boom gebotst. De be stuurder, de 45-jarige uit Haren afkomstige H. Scholten, werd op slag gedood. Burgemeester Van Wijk drukt de heer De Ridder de hand en dankt hem voor alles wat deze voor het land- en tuinbouwonderwijs heeft gedaan. Mevr. De Ridder kreeg bloemen. en downs meegemaakt; toch ben ik blij dit werk te hebben mo gen doen. De Z. L. M. was een prettige baas waar ik veel vrij heid heb gehad. Dank aan allen voor dit af scheid, zo besloot de heer De Ridder. Geachte redactie, Daar wij ons mede verant woordelijk achten voor de kunst zinnige vorming in deze streek, voelen wij ons verontrust om trent de gang van zaken, ont staan door de oprichting van de Vrije Akademie voor Beeldende Kunsten" te Terneuzen. v- Mogen wij er met nadruk op wijzen, dat in tegenstelling tot de publikaties, verschenen in 'n bepaald blad van zaterdag 15 oktober 1966, sinds 5 jaar de heer P. de Bodt met stijgend suc ces een vrije school voor beel dende kunsten leidt. Wij menen onze twijfel te moe ten uitspreken met betrekking tot de pedagogische en vaktech nische kwaliteiten der „docen ten" van deze pas geopende „vrije akademie" van de heer J- Juffermans. Ook waar het de schoolgaande jeugd betreft, ondermijnt dit naar onze mening de kunstzin nige opvoeding der leerlingen, die wel degelijk op vaktechnische basis moet berusten. In de vaste overtuiging, dat men ónze bezwaren op de juiste waarde zal weten te schatten, tekenen wij, met de meeste hoogachting, P. de Bodt, kunstschilder Zaamslag C. Verdonschot. leraar M.O.- handtekenen, Hulst F. v. d. Ende, leraar M.O.- schilder-graficus, Terneuzen M. J. van de EndeLam- brechts, grafica, Terneuzen P. Klinckhamers, docent K.V. mon. kunst, Terneuzen J. C. Hanekamp, tekenleraar Chr. U.L.O.-Terneuzen. HEDEN Terneuzen: Breitnerstraat, da gelijks van 2—9 uur: Model woning/appartement. Woning inrichting „Eigen Haard". ZATERDAG 2? OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Het huis der duizend gruwelen". Breitnerstraat: dagelijks van 29 uur: Modelwoning/appar tement. Woninginrichting Eigen Haard ZONDAG 23 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 2.30 uur: „Straatmuzikanten"; 5 en 8 uur: „Het huis der dui zend gruwelen". MAANDAG 24 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Het huis der duizend gruwelen". Breitnerstraat, dagelijks van 29 uur: Modelwoning/appar tement. Woninginrichting Eigen Haard DINSDAG 25 OKTOBER Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Het huis der duizend gruwelen". Breitnerstraat, dagelijks van 29 uur: Modelwoning/appar tement. Woninginrichting Eigen Haard

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2