Veiligheidsmaatregelen rond Djakarta Geleerden doen beroep op president Johnson KORDON VAN MILITAIREN IN TOEKOMST KLEINERE NIKKELEN GULDENS EN RIJKSDAALDERS Oogstvernielende en tegen mensen gerichte chemische wapens „Pleegvader" van Duiise jongen gearresteerd wegens mishandeling en zedenmisdrijf Vuurgevecht Weer doodstraf voor militair De hongersnood op Lombok Ontsteld Indonesische marxist Mr Van Thïel voorgedragen als kamervoorzitter De aütómateri Prof. dr. f. Zijlstra benoemd tot directeur der Nederl. Bank Oud-minister Smallenbroek veroordeeld tot f 200 boete Eerst inbreken, dan trouwen SOWJET-UNIE EN FRANKRIJK ZULLEN VRIJWILLIG BIJDRAGEN VLIEGTUIG VAN DRIE VERDIEPINGEN WERKTIJD VERKORTING EN ONTSLAG BIJ ENGELSE AUTOFABRIEKEN DUITSE OVERVALLER MELDDE ZICH KINDEREN VEROORZAAKTEN SPOORWEGON GELUK Geen uitzicht op overwinning EERSTE ONDERGRONDSE BRUSSELSE VERBINDING IN 1969 Ongeluk in Pakistaanse bergen Niet vrij en niet eerlijk Bomaanslag Overstroming in Mekong-gebied HOGE RENTE OP SPAAARGELDEN Wetsontwerp gelijke burger rechten in Amerikaanse „ijskast" Ford verhoogt zijn prijzen DE ROOFOVERVAL IN AMERSFOORT I>e Indonesische strijdkrachten rijn een grote campagne begon nen om communisten en andere linkse elementen te verhinderen Djakarta binnen >e komen. Kj hT- 0:11 de stad is een kordon gelegd en alle treinen en motorvoertui gen worden aangehouden oio de inzittenden op hun identiteit te contro'cren en hun bezittingen te doorzoeken op wapens. Duizenden bewoners van de -stad. die liet weekeinde in het op tachtig km zuidelijker gelegen Poentjak hadden doorgebracht, moesten vele uren wachten, voor dat zij 'Djakarta konden binnen komen. Intussen hebben andere mili tairen met steun van de anti-com munistische studenten de Chi nese wijken van de hoofdstad op wapens doorzocht. Het zou in het bijzonder gaan om de 3.000 Chi nese machinepistolen, welke de verboden communistische partij vóór de mislukte oktoberrevolu tie onder haar leden zou hebben verspreid. Van deze wapens zijn er tot dusver slechts 250 door het leger in beslag genomen. Alleen ministers, secretarissen- generaal en directeuren-generaal mogen thans lichte wapens dra gen. Zelfs leden van de strijd krachten onder de rang van tweede luitenant mogen alleen wapens dragen, als zii in dienst zijn. Deze laatste maatregel zou ook verband houden met het feit, dat de laatste maanden militai- ï'en zich schuldig hebben ge maakt aan gewapende overval len. Het Indonesische leger heeft dinsdag in Djakarta melding ge maakt van een fel gevecht met gewapende communisten in mid- den-Java. Na een hevig vuiirduel waren de communisten nahij bet dorp Sigelaga op 650 km van Djakarta in het oerwoud verdwe nen. Het was de eerste maal sinds maanden, dat er sprake was van een gevecht met communisten in midden-Java. Volgens welinge lichte kringen in Djakarta wor den verscheidene vrachtauto's mat mariniers naar het betrok ken gebied gezonden. Het persbureau Antara ver spreidde dinsdag ook berichten over plannen van de communis ten om gedurende vijf dagen on rust te veroorzaken in Djakarta. Ook zouden de communisten pogingen doen om regionale comité's te vormen in Noord-Su- matra. deze uitspraak oogstte de minis ter van voorlichting, Mohammed Diah, dinsdag een hartelijk ge lach van de ruim honderd bin nenlandse en buitenlandse jour nalisten, toen hem op een pers conferentie een vraag was ge steld over de onverenigbaarheid van het presidentschap en het marxisme. Drie maanden geleden heeft het voorlopige volkscongres het propageren van het commu nisme. marxisme en leninisme verboden. Minister Diah wilde niet in gaan op de vraag, of de regering een Indonesische marxist als min der gevaarlijk beschouwt dan een marxist van andere nationaliteit. Ook andere vragen over verschil len v-an opvatting tussen de pre sident en de regering ontweek de bewindsman. Een biizondere militaire recht bank te Medan heeft maandag de vroegere gouverneur van Noord- Sumatra. brigade-generaal Oeloeng Sitepoe. ter dood veroor deeld wegens zijn aandeel in de mislukte staatsgreep van vorig jaar. Luitenant-kolonel Maniso kreeg levenslang. Dit -s gemeld in een bericht van radio-Djakarta dat in Singapore werd opgevan gen. Een Indonesische arts heeft verklaard, dat duizenden tonnen rijst slechts drie kilometer van het door hongersnood geteisterde gebied op Lombok zijn opgesla gen, maar niet kunnen worden vervoerd door gebrek aan ver voermiddelen. De arts, dr A. Pasila van het nationale rampencomité, heeft verder meegedeeld, dat tiendui zenden Lombokkers de afgelopen maanden van honger zijn omge komen. Hij is van oordeel, dat weldra meer dan 20.000 mensen zullen sterven, als zij niet onmid dellijk voedsel krijgen. Op het ogenbik eten zij slakken, zeewier, wortels en bladeren. Het tekort aan rijst op Lombok is veroorzaakt door mislukking van de oogst als gevolg van droogte. De vereniging van Indonesi sche economisten „Isei" heeft haar „ontsteltenis" tot uitdruk king gebracht over de met Nederland gesloten overeen komst. volgens welke Indonesië zeshonderd miljoen gulden com pensatie zal betalen voor genatio naliseerd Nederlands eigendom. De vereniging vindt deze som te groot en een extra-last voor het land. „Noesa Poetera", het officiële orgaan van de kleine mohamme daanse partij P.S.I.I., heeft er bij minister van financiën Seda op aangedrongen de delegatie bij de besprekingen van de „club van Tokio" terstond terug te trek ken, omdat die bijeenkomst een belediging voor Indonesië zou zijn, vooral gezien zijn huidige slechte economische en finan ciële omstandigheden. De kredi- teurenlanden in Tokio bemoeien zich volgens het blad met de bui tenlandse politiek van Indonesië. „President Soekarno is mis schien een marxist, maar hij is een Indonesische marxist". Met TWEEDE KAMER Mr. F. J. M. van Thiel is bij een dinsdagmiddag in de tweede ka mer gehouden stemming weder om voorgedragen als kamervoor zitter. Hij kreeg als eerste op de voordracht, die koningin Juliana op „Huis,ten Bosch" uit handen van een hiertoe benoemde com missie in ontvangst nam, 129 stemmen tegen één voor mevrouw Stoffels—van Haatten en vijf stemmen blanco. Als nummer twee op de voordracht kwam mr. Bommer, de huidige ondervoor zitter. die 128 van de 133 uitge brachte stemmen kreeg. Mevrouw Stof'lsvan Haaften kreeg als derde op de voodracht 130 van de 135 uitgebrachte stemmen. Tijdens de stemming ontstond enige verwarring, omdat aanvan kelijk negen leden de presentie lijst niet'bleken te hebben gete kend/ De minister van financien, dr. A. Vondeling, heeft voorgesteld van de thans bestaande zilveren mun ten geleideliik over te gaan 00 nik kelen guldens en riiksdaalders. Dit bl'ikt uit een ontwem van wet tot wijziging van de muntwet 1948. De nikkelen gulden zal even groot ziin als de bestaande zilveren munt. De nikkelen rijksdaalder krijgt een kleiner formaat en bei de munten zullen iets lichter zijn dan de thans gangbare gulden en riiksdaalder. Oorzaak van de- voor gestelde wijziging is de verhou ding od de metaalmarkt en in het bijzonder de sterk opgelopen prijs van het zilver. Door het aanmaken van nikkelen munten wordt een aanzienlijke be sparing bereikt. De aanmaakkos- ten voor nikkelen guldens komen, inclusief metaal, op ca. 8 cent per stuk, terwiil deze kosten voor de zilveren gulden ca. 70 cent bedra gen. Voor de riiksdaalder ziin deze priizen resp. ca. 12 cent en 165 cent. Het nadeel dat fabrikanten en houders van automaten en open bare nutsbedrijven (muntmeters) zullen ondervinden bij de invoering van nikkelen guldens van het oude formaat, is gering te achten in ver gelijking met de kosten, die hand having van het zilver in guldens met een verkleinde diameter voor hen zou hebben meegebracht, al dus de minister in de memorie van toelichting. Bij het bezien van de termijn voor de vervaardiging van de nieuwe munten dient nu reeds re kening te worden gehouden met de mogeliikheid, dat de ontwikke ling van de zilverpriis zou kunnen nooen tot versnelde afgifte van nikkelen munten. De minister is van oordeel, dat het redelijk is ge daan wanneer de voor de instand houding van de muntcirculatie be nodigde nikkelen munten binnen een termiin van 4a 5 jaar gepro duceerd. Om het hermuntingspro- gramma uit te voeren zullen vier muntDersen worden aangeschaft, waarvan de koten op 500.000, worden geraamd. Bij koninklijk besluit van 16 september 1966 is met ingang van 1 mei 1967 benoemd tot president van de Nederlandsche Bank prof. dr. J. Zijlstra. Op 30 april 1967 eindigt de ter mijn waarvoor dr. M. W. Holtrop in 1960 als president van de Nederlandsche Bank werd her benoemd. Met het oog op het feit dat hij in de loop van het jaar 1967 de leeftijd van 65 jaar hoopt te be reiken, heeft de heer Holtrop de wens te kennen gegeven niet voor een herbenoeming in aanmerking te komen. Oud-minister J. Smallenbroek is dinsdag door de kantonrechter in Den Haag veroordeeld tot 'n geld boete van 200, subsidiair veertig dagen hechtenis in verband met een aanrijding in de nacht van 15 op 16 juli j.l. De heer Smallenbroek was niet verschenen. Namens hem verklaarde zijn advocaat, mr. A. Mout, dat zijn cliënt de volle ver antwoordelijkheid voor het ge beurde wenste te dragen. Mr. Mout schreef de aanrijding toe aan over vermoeidheid van de vroegere be windsman en aan 'n bijzondere sa menloop van omstandigheden. De officier van justitie had een geldboete geëist van 250, suosi- diair tien dagen hechtenis. De bijzondere omstandigheden, waar mr. Mout op duidde, waren het feit, dat de chauffeur van de heer Smallenbroek op de dag van de aanrijding met vakantie en er geen vervanger beschikbaar was. De officier van justitie, mr Van 't Veer, verklaarde niet verbaasd te ziin dat de heer Smallenbroek oververmoeid was, gezien het vele werk dat hij moest verzetten. Naar zijn mening vergde men in Nederland wel eens te veel van hoge politieke functionarissen en mensen uit het bedriifsleven. Daar om was het beter, dat zij zich lie ten rijden, als de omstandigheden dat eisten, Een Utrechtse politieagent heeft een inbraak genleegd om een zich hooeloos voelende brui degom op tij 1 bij zijn bruid te kunnen laten verschijnen. Om 11 uur dinsdagmorgen moest de 27- jarige wetenschappelük ambte naar P. J. M. Maas uit de Dom stad met zijn bruid 00 het stad huis verschijnen. Kort voor het afhalen van zijn geliefde ont dekte de man dat hij bloemen, handschoenen en hoge hoed op zijn huurkamer had laten b'wzen De huissleutel was hij vergeten en zijn hospita was niet thuis D, bruidegom ging ten einde raad j naar de politie, die de man niet j in de steek liet. Twee agenter.; gingen mee. een hermandad j klom via een boom in de dak goot. opende een raam en for ceerde aldus de toegang tot de woning Precies op tijd kon de heer Maas zijn bruid afhalen met bloemen, handschoenen en hoge hoed. In de politierapporten werd het voorval opgetekend als „assistentie verleend"... DE OUDSTE LOKOMOTIEF IN NEDERLAND Utrecht: Aan de verzameling van het spoorwegmuseum in Utrecht is maandag een uniek' stuk toe gevoegd, de tramweglokomotief R.S.T.M. 2 uit 1881, de oudste nog in Nederland aanwezige stoom- tramlokomotiej. Sinds 1932 is de lokomotief officieel eigendom van het museum, maar ze kon door omstandigheden tot nog toe niet worden tentoongesteld. De Sowjet-Unie en Frankrijk zullen vrijwillige bijdragen leve ren tot een totaal-bedrag van on geveer 32 miljoen dollar ter ver lichting van de financiële nood van de Verenigde Naties, aldus is uit diplomatieke kringen bij de V. N. vernomen. Dit gebaar zal waarschijnlijk gemaakt worden kort na de ope ning van de algemene vergade ring op dinsdag a.s. Waarschijnlijk zouden Honga rije en wellicht nog andere com- munriische landen dit voorbeeld volgen, aldus genoemde kringen. Zowel de Sowjet-Unie als Frankrijk hebben tot dusver- ge weigerd bij te dragen in de kos ten van de vredesoperaties der V. N. Het Amerikaanse federale luchtvaartbureau (F.A.A.) werkt aan plannen voor de bouw van een reusachtig vliegtuig van drie verdiepingen, dat duizend passa giers kan vervoeren, zo onthulde maandag dr. Stanley Mohler, hoofd van de medische dienst van de F.A.A., op een pathologisch congres in Washington. Dit vlieg- tui- waarvan de plannen tegen 1975 voltooid zouden worden, zou niet alleen naar grootte maar ook naar veiligheid de eerste plaats innemen. Gedacht wordt o.a. aan een inklapbare trap, die in geval van nood in een negen meter hoge glijbaan kan worden veranderd, waarlangs de passagiers van de tweede en de derde verdieping zich snel in veiligheid zouden kunnen brengen. De British Motor Corporation heeft maandag voor een derde van haar 112.000 werknemers een ver korting van de werktijd ingevoerd, terwijl verscheidene duizenden la ter in het najaar ontslag te wach ten staat. Ruim 30.000 arbeiders in de fabrieken in Midlands, Londen, het zuiden van Wales en in Schot land zijn begonnen aan twee- en vierdaagse werkweken. In het carrosseriebedrijf van Pressed Steel-Fisher, een dochter maatschappij van de B. M. C„ heb ben 8000 arbeiders te horen ge kregen dat zij met onmiddellijke ingang korter gingen werken. De maatregelen zijn het gevolg van de regeringspolitiek in Engeland. De 17-jarige Duitser Hubert Boeken uit het Duitse grensdorp Waldfreucht heeft zich maandag avond gemeld bij de plaatselijke politie in Waldfeucht. De jonge man had op 15 september j.l. een overval gepleegd op twee vrou wen, Mia (58) en Leny (54) Len- nartz, die in het midden-Lim- burese gehucht Echterbosch een winkel plus een café hebben. Hij loste in het lege café een schot op Mia, dat haar miste en heeft vervolgens in een vechtpar tij beide vrouwen op het hoofd geslagen met zijn geweer. De bei de vrouwen werden vrij ernstig gewond. De jongen vluchtte en was sederdien spoorloos. Berooid kwam hij maandagavond thuis, waarna hij zich heeft gemeld bij de plaatselijke politie, die hem in Waldfeucht heeft ingesloten in afwachting van zijn berechting. De toestand van de vrouwen is redelijk goed. In verband met de treinont sporing die zich zaterdag heeft voorgedaan op de lijn Bensheim- Worms in de Westduitse deel staat Hessen, zijn twee jongens van resp. zeven en acht jaar aangehouden. Zij hadden „voor de grap" stenen op de rails ge legd. Bij het ongeluk kwam een vrouw om het leven en werden vijftien mensen gewond. Ruim 20 Amerikaanse geleerden, onder wie zeven nobelprijswin- naars, hebben een beroep gedaan op president Johnson een einde te maken aan „het gebruik op grote schaal van oogstverwoestende en niet-dodelijke, tegen mensen ge richte chemische wapens" door de Amerikaanse troepen in Vietnam. Ten tijde van de tweede wereld oorlog volgden de Verenigde Sta ten nauwgezet het beginsel dat ze niet als eersten gebruik zouden maken van chemische of biologi sche wapens. De laatste jaren is het Amerikaanse standpunt echter minder duidelijk geworden, zo zeg gen de geleerden in een open brief aan de president. De nobelprijs- winnaars onder de ondertekenaars zijn Felix Bloch, Konrad E. Bloch, Robert Hofstadter, Arthur Rom berg, Fritz Lipmann, Severo Ochoa en E. L. Tatum. Het Vietnam-beleid van presi dent Johnson heeft, dat geven oe hoogste regeringsambtenaren zelf toe, geleid tot een impasse die geen uitzicht biedt op een overwinning of een tot voldoening stemmende vrede, zo zeggen de republikeinse leden van het Amerikaanse huis van afgevaardigden in een maan dagavond gepubliceerd witboek. Zij dringen aan op maatregelen om de oorlog sneller en tegen la gere kosten te beëindigen dan zich nu laat aanzien, evenwel zonder de onafhankelijkheid en vrijheid van Zuid-Vietnam op te offeren. Het In 1969 hoopt men gereed te zijn met het eerste traject van de Brusselse „semi-metro", de voorloper van de volledige „on dergrondse", die over ruim 20 jaar in bedrijf moet komen, al dus is dinsdag in Brussel be kendgemaakt. De „semi-metro", waarbij nog gebruik zal worden gemaakt van het bestaande trammateriaal, moet in 1975 klaar zijn en een lengte hebben van bijna 20 km. De kosten worden geraamd op 10 miljard Belgische francs (on geveer 700 miljoen gulden). Daarna zal worden gewerkt aan de uitbreiding van dit net tot een volledige „ondergrond se" met een lengte van 48 km, waarvan 12 km bovengronds. De kosten worden geschat op 365 miljoen francs per km (ruim 25,5 miljoen gulden). De Brusselse metro zal 14.000 reizigers per uur moeten ver voeren, aldus is op basis van de thans beschikbare gegevens be rekend. Dinsdag heeft men het lijk ge borgen van een 25-jarig Duits meisje, dat om het leven is ge komen bij een poging om een bij na 6.000 meter hoge berg in noord-Pakistan te beklimmen. De helikopter van de Pakistaanse luchtmacht, waarmee het lijk naar beneden is gebracht, zocht naar een groep van zeven mensen die d Manikal in de Pakistaanse provincie Swat wilde beklimmen, maar sinds zaterdag niet verder meer kon. De reddingsactie wordt voortgezet. rapport bevat geen enkele aanbe veling over de wijze, waarop dat zou moeten gebeuren. Oe Thant, de secretaris-generaal van de V. N„ heeft gisteren op een persconferentie uitvoerig over Vietnam gesproken. De verkiezin gen die onlangs in Zuid-Vietnam ziin gehouden, noemde hij „noch vrij noch eerlijk". Hij prees de po gingen van de Aziatische landen om een vredesconferentie over Vietnam te organiseren. Landen die zich als bemiddelaar opwer pen, moeten evenwel het vertrou wen van beide partijen hebben. De houding van China vindt Oe Thant „raadselachtig". Peking, zo zei hij, weet ziin vrienden niet meer van zijn vijanden te onderscheiden, maar er moet onderscheid worden gemaakt tussen de woorden en de daden van de Chinezen. Oe Thant zei dat de grote mo gendheden hem hebben belet zijn voornaamste functie te vervullen, namelijk die van bemiddelaar. Bij een bomontploffing op een kade in Saigon is maandagavond een politieman gedood en een tweede ernstig gewond geraakt. Vietcong-leden hadden een draad over de weg gespannen, die was verbonden met het ontstekings mechanisme van de bom. Overstromingen in het gebied van de Mekong bij de grens van Zuid-Vietnam met Cambodja, heb ben meer dan vierduizend mensen dakloos gemaakt. In de Mekong- delta, het voornaamste voedsel- produktiegebied van het land, is het water tot een gevaarlijk hoog peil gestegen. De 33-jarige veehouder P. van S. uit Heerhugowaard, tegen wie door de ouders van de 12-jarige Duitse jongen Heinz Göddertz uit Bonn, die vijf weken op zijn boer derij verbleef, een aanklacht was ingediend wegens mishandeling en een zedenmisdrijf, is gisteren gearresteerd. Aanleiding hiertoe was niet het dossier van deze zaak in Bonn, maar de arrestatie van een jonge re broer van de veehouder in Haarlem door de politie aldaar, ook wegens een zedenmisdrijf. De broer zou in Haarlem ontuchtige handelingen hebben gepleegd met een jongen van 12 jaar. Deze jon gen vertelde aan de politie dat hij het vorige jaar, toen hij in Heer hugowaard op een boerderij ver bleef, bewoond door een buur man en tevens oom van P. van S., ook wei eens op de boerderij van S. kwam. Hij zou met hem „niet nader te noemen" handelingen hebben gepleegd. De Haarlemse politie stelde de officier van jus titie te Alkmaar op de hoogte, die opdracht gaf de veehouder te ar resteren en te ondervragen. Deze bekende zich aan de jongen in Haarlem te hebben vergrepen, Het lijkt ministers Vonde ling pn Samkalden (resp. finan ciën en justitie) niet waarschijn lijk dr.t een rentepercentage tot 11, zoals wordt aangeboden door de algemene spaar- en beleg gingsunie „Neberu" te Hoens- bioek, kan samengaan met een beleggingspolitiek, die aan mini male veiligheidseisen voldoet. Het is echter niet mogelijk recht- stens een onderzoek in te stellen na de zakelijke gronden, waar op zulke abnormaal hoge rente vergoedingen voor spaargelden kunnen worden uitgekeerd. De daartoe strekkende wettelijke voorzieningen ontbreken. Het ligt verder niet op de weg van de re gering om voorlichting te geven over met name te noemen spaar en beleggingsinstellingen. De be windslieden, die een en ander me dedelen in antwoord op schrifte lijke vragen van het tweede-ka merlid Zwanikken (KVP) wijzen er tenslotte nog op, dat herzie ning van de wet toezicht krediet wezen in studie is. De begren zing van de werkingssfeer van het toezicht is een van de punten, die hicbij de volle aandacht heb ben. gaf toe dat hij zijn Duits pleeg kind Heinz Göddertz enkele keren had mishandeld en ook een zeden misdrijf met hem had gepleegd en dat hij zich ook had vergrepen aan twee Duitse pleegkinderen.: die in '64 en '65 op zijn boerderij te gast waren. Hij wordt er nu ook van verdacht met enkele jongens uit zijn woonplaats een zedenmisdrijf te .hebben gepleegd. Naar deze zaken wordt nog een onderzoek ingesteld. De Amerikaanse senaat heeft het omstreden wetsontwerp over •gelijke burgerrechten voor negers voor de rest van dit jaar begraven. Met 52 tegen 41 stem- stemmien besloot de senaat wel iswaar de „filibustercampagne" van de tegenstanders te verbie den. maar men kwam tien stem men te kort voor de benodigde meerderheid van twee derde. Senator Mike Mansfield, de leider van de democratische meerderheid, zei dat het geen zin had de behandeling van het wetsontwerp voort te zetten, maar dat volgend jaar opnieuw za] worden getracht het er door te krijgjen. De negerleider dominee Martin Luther King heeft verklaard, dat het in ide ijskast plaatsen van het wetsontwerp donkerder dagen In het vooruitzicht stelt. Degenen die daar verantwoordelijk voor zijn, hebben belangrijke steun ge geven aan krachten in de neger gemeenschap, die geweld beplei ten, zo zei hij. Hij verwachtte nu vaker aan dovemans deuren te zullen kloppen in zijn campagne voor geweldloosheid. De Ford Motor Company heeft de prijzen van de personenauto modellen 1967 iets verhoogd. De maatschappij deelde mede dat deze verhoging niet voldoende is om de stijging van de arbeids- en materiaalkosten te compen seren. De verhoging bedraagt ongeveer 25 dollar per auto of minder dan één procent. De nieuwe prijzen kunnen overi gens niet zonder meer met de oude worden vergeleken, omdat sommige accessoires die apart verkrijgbaar waren, tot de stan daarduitrusting van de nieuwe modellen behoren en omge keerd. Tegenover hoofdinspecteur J. B. Jansen en brigadier H. J. M. Niekel van de Amersfoortse re cherche heeft de 35-jarige Jac ques Zanotte in Parijs verklaard betrokken te zijn geweest bij de overval op het bijkantoor van de nutsspaarbank in Amersfoort, enkele maanden geleden. Z. werd door de Franse politie ge arresteerd, nadat hij vroeger in het jaar uit een gevangenis was ontsnapt. Z. is de man, die voor kwam op de foto's die werden gevonden in een koffer in De venter. Hij had voor het maken van deze foto's een pruik ge bruikt. Door deze verklaring is de ver denking tegen Paolo Moscato komen te vervallen. Verwacht wordt, dat Z. in Parijs voor deze overval zal worden vervolgd. 4

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 9