Fa. J. R. Plafteeuw en Zn. Glashandel Fa. D. van Kerckhoven en Zonen Aannemersbedrijf W. J. de Bruijn F. Verstraelen en Zn. Schildersbedrijf Van Talenhove Pagina 8 Donderdag 22 sept. 1968 leverde en plaatste de spiegelglasruiten Hoofdaannemer Timmer- en Metselwerk, alsmede de gehele Winkelbetimmering De elektrische lichtinstallaties luchtverwarmings- installatie Uw verwarmingsadviseur Het schilderwerk DE VRIJE ZEEUW volgens een bijzondere constructie (met mm-werk) in het vernieuwde pand van de Buck Temeuzen Mr. F. J. Haarmanweg Telefoon 01150 - 3859 Kloosterzande Pres. Rooseveltstraat 7 Telefoon 01148 - 346 - 258 VERZORGDE HET Als eerste in Zeeuws-Vlaanderen werd door ons In het vernieuwde pand van de Buck een verschuifbare etalagewand aangebracht die de mogelijkheid opent om zelfs auto's het pand ïn te laten rijden. in het vernieuwde pand van de Buefc zijn geleverd en aangelegd door AFD. ELECTROTECHNIEK Juliana van Stolbergstraat 19 Temeuzen Telefoon 01150 - 2287 verzorgde in het vernieuwde pand van i de Buck, de Dijkstraat 9 Temeuzen Tel. 2058 aan het vernieuwde de Buck-pand werd uitgevoerd door Nieuwediepstraat 108 Temeuzen Telefoon 01150 - 3044 de firma's en hun personeel die het hebben gepresteerd om op een korte tijd en efficiënte wijze door een perfeete samenwerking het vernieuwde de Buck-winkel- pand op Neordstraat 84—86 hoek Korte Kerkstraat hebben ge* maakt tot een eldorado op het ge bied van radio en tv., grammo foons, bandrecorders en gram mofoonplaten, alsmede voor alle elektrische huishoudelijke appa raten, Zeeuws-Vlaanderen, in het bij- tonder Temeuzen heeft er een teer fraai winkelpand bij gekre gen. U mag het bekijken! Kom maar eens kijken. Het is feest bij de Buck.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 8