is alleen galse 2? staat PROVINCIAAL NIEUWS BEURSOVERZICHT Marktlïsriohten Pagina 2 DE ^RTTE ZEEUW Maandag 22 dinsdag 23 augustus 1966 Terneuzen Benoeming Z.E.B.O. geopend Vergadering Harmonie „Terneuzen" Druk bezoek aan het Scheldebad Auto's zwaar beschadigd Brommers botsten Tentoonstelling Piet Klinckhamers Axel Brand Oosthun» Keizersbolling Sluiskil Zomerfestival beëindigd Uitslag talentenjacht Schoolzwemwedstrijden Serooskerke „Goudvijver" voor Serooskerke Zaamslag Hervormde predikant beroepen Grote drukte op de rijkswegen Botsing tussen drie auto's bij Rilland-Bath Duivensport AGENDA Gemeente Terneuzen JAN VISSER, Nadat de loco-burgemees\ter in een 'korte speech buiten het ge bouw de Zebo officieel had ge opend verklaard, verrichtte hij bovenstaande symbolische han deling. Zaterdagmiddag werd aan de Mr. Haarmanweg door de „Ze bo" (Zeeuwse bandenonderne ming) een nieuw modern pand betrokken. De direkteur, de heer Goed- bloed, kon zaterdag 'n groot aan tal genodigden verwelkomen. In het bijzonder verwelkomde hij de loco-burgemeester M. de Vos, die de officiële opening zou verrich ten. In het kort zette de direkteur uiteen waarom de keuze tot deze vestiging in Terneuzen was be sloten. Centraal gelegen in woon wijken, bij groot- en klein-indu- strie, en de havens zeide de heer Goedbloed hoopgevende vooruit zichten voor deze vestiging te hebben. De heer De Vos sprak de ver wachting uit dat dit in de ruimste zin diensten verlenende bedrijf, in een behoefte zal voorzien. Daarna, op verzoek van de di rekteur, verrichtte de heer De Vos de symbolische opening en betrad, gevolgd door alle aanwe zigen, het interieur van het ruime bedrijfsgebouw. Uit dit pand kan de Zebo vol ledige service verlenen o.a. door het uit voorraad leveren van alle soorten banden, assen e.d. Bij het de- en monteren en het balance ren van personenwagens en truckbanden staat het modernste apparatuur ter beschikking. De heer M. Kole, die het filiaal leidt, staat met zijn personeel en materiaal gereed om ieder uur van de dag service te bieden. 15' jaar geleden te Middelburg gestart is de Zebo uitgegroeid tot een provinciaal bedrijf dat niet alleen geheel Zeeland „bewerkt", maar ook de Zuidhollandse eilan den en West-Brabant in haar werkterrein heeft opgenomen. Bij de opening van de alge mene ledenvergadering van de „Harmonie Terneuzen" in café „De Vriendschap" kon de voor zitter, de heer W. Bliek, een groot aantal leden verwelkomen. Na de gebruikelijke agenda punten te hebben afgewerkt werd de bestuursverkiezing gehouden, noodzakelijk door periodieke af tredingen en aanvulling van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: W. Bliek, voorzit ter; J. Stenvert, vice-voorzitter; P. Ringelberg, secretaris; H. Dietz, 2e secretaris; A. Doorns, penningmeester, J. van Lange- velde, A. van Meurs, J. Riemens en L. van Zuuren, leden. In de plaats van de aftreden de penningmeester de heer A. de Feijter werd benoemd de heer A. Dooms. De heer De Feijter die 43 jaar lid van de vereniging is, waar van 28 jaar penningmeester, werd op voorstel van het bestuur wegens zijn verdiensten jegens de vereniging benoemd tot ere lid. Besloten werd nog dit seizoen concerten te verzorgen bij de be jaardentehuizen en het zieken huis. Het bestuur betreurde het dat door de speelsheid en de leven digheid van de jeugd het on doenlijk is in de parken concer ten te geven. Er zal weer wor den deelgenomen aan een mu ziekconcours. In zijn sluitingswoord sprak de voorzitter zijn voldoening uit over dt goede opkomst der leden, hetgeen hij een hoopge vend teken vond. Hij had goede verwachtingen dat deze positie ver geworden houding van de leden er toe zal bijdragen de vereniging steviger op te bou wen en daardoor betere resul taten te bereiken. De vereniging telt thans vijf tig werkende leden en een groot aantal leerlingen. De harmonie moet voor een plaats als Terneuzen representa tief kunnen zijn. Om dit te berei ken deed de voorzitter 'n beroep op hen, die als werkend lid de „Harmonie Terneuzen" kunnen versterken en op hen die het streven van het bestuur en corps willen steunen door zich als donatrice te laten inschrijven. Gistermiddag gedurende de openstelling van het Scheldebad van 1 tot 6 uur passeerden een buitengewoon groot aantal be zoekers het loket. Het waren dan ook drie samengaande factoren die dit druk bezoek veroorzaak ten: Laag water in de Schelde, uitzonderlijk mooi zomerweer en veel dagtoeristen. Het aantal van 110.000 bezoe kers is reeds ver overschreden en het ziet er naar uit, wanneer het weer nog wat zomers wil blijven, dat het record van 120.000 bezoekers in 1964 met glans zal worden geslagen. Zaterdagnacht omstreeks twaalf uur had op de hoek Jacob Cats- straatAxelsestraat een auto botsing plaats. Een personenauto bestuurd door B. L. Z. uit Ter neuzen reed over de Axelse straat in de richting Zwaantje. Uit de Jacob Catsstraat kwam een personenauto bestuurd door J. K., eveneens uit Terneuzen. Naar wordt aangenomen liet laatstgenoemde niet voldoende ruimte aan de zich op de voor- rangsweg rijdende auto waar door een botsing ontstond, waar bij de beide auto's zware schade opliepen. Hoewel zondag het verkeer op de weg uitermate groot was bleef tot de verkeersdrukte was afge nomen de schade beperkt tot twee brommers. Het waren P. D. uit Terneuzen en H. J. O. uit Hoek die op de weg van Terneu zen naar Hoek respectievelijk in de richting van genoemde plaat sen reden. Bij het ingesteld onderzoek bleek dat laatstgenoemde niet voldoende rechts reed waardoor een botsing ontstond. Beide bromfietsen werden beschadigd. Van 27 augustus tot en met 3 september zal in het „Kotje" op de Markt een tentoonstelling worden gehouden uit het werk van Piet Klinckhamers. Klinckhamers werkt in Ter neuzen als leraar esthetische vor ming aan verschillende scholen. In 1958 studeerde hij af aan de Stedelijke Academie te Maas tricht in de studierichting „Teke nen, schilderen en monumentale kunst". Naast freelance-werk schilder de hij portretten en voelde zich sterk aangetrokken tot glas-in- loodwerk. Op de tentoonstelling zijn voor namelijk pastels te zien (zacht Japans pastel). De heer J. van der Gijp, direk teur van het gewestelijk arbeids bureau alhier, is met ingang van 1 okt. a.s. benoemd tot plaats vervangend direkteur van het arbeidsbureau te Rotterdam. De heer Van der Gijp kwam in juni 1958 van IJmuiden naar Ter neuzen. Toen hij in Terneuzen zijn taak aanvaardde kwam hij in een ge bied, dat met grote werkloosheid te kampen had. In mei 1959 bedroeg de werk loosheid hier 7,6 van de wer kende bevolking, hetgeen schril afstak tegen het gemiddelde cij fer in overig Nederland, n.l. 2,8 Weldra mocht de kanaalzone zich verheugen in een ontwikke ling van een bijzonder grootse allure door de aanwijzing van de gemeente Terneuzen als kern gemeente. Maar eveneens om dat de bestaande bedrijven wer den uitgebreid en meer arbeids krachten aantrokken. Dit alles heeft er toe bijgedra gen dat dit gewest een heel ander aanzien heeft gekregen. Hedenmorgen om kwart voor acht kreeg de Axelse brand weer melding dat in pand nr. 35 in de Oosterstraat brand was uitgebroken, terwijl de bewo ners afwezig waren. Via een ruit wist men zich toe gang tot de woning te verschaf fen. De brand was door onbe kende oorzaak ontstaan in een kast onder de trap. Met water en perslucht was men de brand snel meester. Door de rook en het schroeien van het meubilair heeft 't pand veel schade geleden. Aan de bolbaan bij de voor malige tol werd de eerste Neder landse Keizersbolling georgani seerd onder auspiciën van de plaatselijke V.V.V. Hieraan werd deelgenomen door de bolderskoningen P. Ver- sluijs (Oostburg), P. Hermie (St. Kruis), C. van Vlaanderen (Zandstraat), F. Pieters (Sas van Gent), R. van Maele (Eede) en A. Leliaert (Aardenburg). In de eerste ronde speelden Van Maele-Pieters (712), Van Vlaanderen-Leliaert (1211) en Versluijs-Hermie (128). Hierna won Pieters met 129 van Van Maele om in de finale met 1211 van Versluijs te win nen. Burgemeester J. L. van Leeu wen tooide de nieuwe keizer met de daarbij behorende versierse len en bood hem het boek: „Bol len in Vlaanderen, vroeger en nu" aan. De organisatoren van het zomer festival 1966 te Sluiskil kunnen terugzien op een zeer geslaagde week. Elke avond was het in de Expo-tent om te druk, terwijl ook de kermisexploitanten over be langstelling niet te klagen hebben gehad. Het bestuur van de „Bonte Avondclub", dat met de organisa tie van dit festival een sprong in het duister maakte, heeft alleszins de wind in de zeilen gehad. UITSLAGEN: De uitslag van het kindersong festival, dat vriidagavond onder grote belangstelling, zowel van de ziide van de kinderen als van de ouders, werd gehouden: Kleuterscholen: 1. Christine Rombouts 4714 pnt; 2. Jolanda van Pamelen 45% pnt; 3. Peter ten Hoeve 4414 pnt. Eerste klassen: 1. Wim van der Pol 49 ont; 2. Angela en Ingrid Elskamn 4814 nnt; 3. Bennie de Waal 48 nnt; 4. Mar- tien Schieman 4614 pnt. Tweede klassen: 1. Francien Doorns 5214 ont: 2. Christian de Caluwé. Lydia Al- bicher en Marijke Blevenberg 4714 pnt; 3. Bettine Widdershoven 45% nnt; 4. Siakie Vinke 45 pnt. Derde klassen: 1. Karei Wullem en André Giele 55 nnt; 2. Linda Hamelink 48 pnt; 3. Trudy Luycks en Anita Weze nnel 47 pnt; 4. Elly Corveleyn 42% pnt. Vierde klassen: 1. Marion Elskamn en Ria van Nispen 49 pnt: 2. Carla Baert en Marlies Smit 48% nnt; 3. Marca Bax en Annemieke Haak 47% pnt Vijfde klassen: 1. Jim van de Vrede 52 pnt; 2. Marie-Louise du Puy 47 pnt; 3. Ineke Doolaege en Marijke Coone 4214 ont. Zesde klassen: 1. Corry Lybaert en Saskia Des tombes 5214 pnt; 2. Cécile de Ca luwé, Ingrid Cortvriendt, Henriëtte Jurriëns en Yvonne Schelstrate 5014 pnt; 3. Marjolein de Jongh 48% pnt. om de Eerste Grote Prijs van Zeeuws-Vlaanderen, gehouden op zaterdag 20 augustus. Niet minder dan rond de 900 be zoekers zaten en stonden zaterdag avond in de Expo-fent om deze fi nale bij te wonen. De jury, die aan vankelijk tussen de mensen ver loren zat, maar later een plaats kreeg direct voor het podium, heeft het bepaald niet gemakkelijk ge had, daar in vele gevallen de pres taties der deelnemers niet erg ver uiteenliepen. Het hoogste aantal punten, goed voor de beker van de Eerste Grote Prijs van Zeeuws-Vlaanderen, werd behaald door de accordeoniste Ar- let Herwegh uit Axel. Haar optre den kan als een bijzondere muzi kale prestatie worden aangeduid. Zij ontving de beker uit handen van de presentator Wim Remery uit Sas van Gent, die de prijzen be staande uit een geldbedrag, en, voor de winnaar in elke categorie een grammofoonplaat, uitreikte. Bij de duo's werd de eerste prijs behaald door het Hansweertse duo The Swinging Brothers met 75 pn-. De tweede prijs was voor het duo Hamelink uit Sas van Gent met 66 punten. Bij de solisten ging de eerste prijs naar accordeoniste Arlet Her wegh met 78 pnt. Tweede prijs: zanger Jo Albicher uit Sas van Gent met 77 pnt. Derde prijs zangeres Vivian-Ann Hughes uit Sluiskil met 63 pnt. Vierde priis: zanger Bram de Croo uit Oostburg met 57% pnt. Zeer moeilijk was de beoordeling bij de ensembles. Drie bands ein digden met een gelijk aantal pun ten. De jury heeft de volgorde be paald aan de hand van bepaalde muzikale en/of presentabele facet ten van iedere groep. Zij kwam tot de volgende uitslag: 1. The Sheiks uit Stekene (B.) 77 pnt. Opmerkelijke drumsolo en mu zikaal hoogstaande vertolking van de Sabeldans. 2. The Concords uit Sluiskil 77 pnt. Gave nresentatie, beschaafde muziek. 3. The Trailers uit Terneuzen 77 pnt. Opvallend goed werk van de solo-guitarist. 4. Les gargons rouges uit Terneu zen 75% pnt. Uitstekende voor dracht van de zanger. 5. D.B. and the Skybolts uit Vlissingen met 70% pnt. 6. The four Soiders uit Dendermonde (B.) met 70 pnt. Rond middernacht werd het weer stil in de Kerkstraat en zo zal het daar voorlopig ook wel blijven. Toch zullen de succesvolle organi satoren het niet bij dit ene zomer festival laten Sluiskil zal in de toe komst zeker nog een keer ver levendigd worden met een festival als dit, dat honderden mensen op de been heeft gebracht. SSuïs In de vaart van Brugge naar Sluis vonden de schoolzwem wedstrijden plaats waarvoor een redelijke belangstelling bestond. Na aflooD hiervan gaf de vrij willige Vlissingse reddingsbri gade een demonstratie reddend zwemmen. In clublokaal „Lam- minsvliet" werden door de heer G. J. van Oorschot de prijzen uitgereikt. Hij bracht dank aan de reddingsbrigade voor de ver leende medewerking. Iedere deelnemer kreeg een herinneringsspeldje en de win nende scholen ontvingen een wisselbeker. De uitslagen luiden: 100 meter vrije slag jongens 12 en 13 jaar: 1. R. van Rie; 2. Jos Vermeulen. 100 meter schoolslag meisjes 12 en 13 jaar; 1. Carina Clijn- ckè; 2. René Herdink. 100 meter vriie slag jongens 12 tot en met 15 jaar: 1. Theo Berckmoes. 100 meter schoolslag meisjes 12 tot en met 15 jaar: 1. Fran cien van der Knaap. 50 meter vrije slag jongens 10 en 11 jaar: 1. Geertkees Kap- senberg. 50 meter schoolslag meisjes 10 en 11 jaar: 1. Marie Warmer dam. 25 meter schoolslag meisjes: 1. Marijke van der Knaap. 25 meter vrije slag jongens 8 en 9 jaar: 1. Herman Clerhoudt. 12% meter leerlingen jongens: 6 jaar: Guido Dumarie; 7 jaar: Mike Leurgans; 8 jaar: Roeland Kapsenberg; 10 jaar: Floran Du- sardujjn. 12% meter leerlingen meisjes: 8 jaar: Christi de Milliano. 1000 meter dames: 1. Elisa beth Kapsenberg. 1000 meter heren: 1. Theo Berckmoes. Schoolkampioenschap jongens en meisjes: R.K. Jongensschool. De commissaris van de konin gin in de provincie Zeeland, mr. J. van Aartsen, heeft zaterdag ochtend onder grote belangstel ling in Serooskerke een zwembad geopend, dat grotendeels bekos tigd zal worden uit de opbrengst van de inmiddels legendarisch geworden gouden munten-schap. Het zwembad dat de naam „goudvijver" draagt, omvat een groot bassin van 10 bij 25 meter, een instructiebad van 10 bij 15 meter en een kleuterbad van 5 bij 8 meter. De Serooskerkse bevolking heeft het bad geheel zelf ge bouwd. compleet met kleed-cabi nes. kleedkamers en douches. De werkelijke bouwkosten zonden ca 230.000. zijn geweest, maar door de hulp van 200 vrijwilli gers. van aannemers en leveran ciers die tegen kostprijs leverden, werd een bedrag van ruim 80 duizend gulden bespaard. Van de overblijvende 150.000 wordt ƒ100.000 betaald uit de munten- verkoop, zodat ten laste van de gemeentekas slechts een bedrag van ƒ50.000 overblijft. Uit de verdere opbrengst van de gouden munten, die zoals be kend in november a.s. te Amster dam worden geveild en waarvoor grote internationale belangstel ling bestaat, zal ondermeer nog een medisch centrum worden ge financierd. Wij vernamen ver der dat de afgelopen maanden toch zo nu en dan munten nog werden gevonden, waardoor de totaalstand is gekomen op 1023 exemplaren. Door de kerkeraad van de her vormde gemeente alhier werd in de vakature-ds. Ph. M. Becht een beroep uitgebracht op ds. C. J. Janssen te Oosterhout (N.Br.). De wegen naar en van het ver keersknooppunt Oudenrijn heb ben zondagavond te kampen ge had met een zeer grote aanvoer van verkeer, waardoor met name op de rijksweg 12 van Den Haag naar Arnhem opstoppingen en grote vertragingen optraden. Ook de weg van Amsterdam naar het knooppunt was overbe last. Iets beter ging het op de weg van het knooppunt naar Den Bosch. De Porsche-groep van de rijkspolitie snelde af en aan om het verkeer te ontwarren en slaagde er in het verkeer, zij het in traag tempo, aan de gang te houden. Er hebben zich voorts enige kop-staart-botsingen voorgedaan maar het bleef in deze gevallen beperkt tot mate riële schade. Ook in Zeeuws-Vlaanderen deden zich in de namiddag bij de terugkeer van de kust op stoppingen voor, waardoor zich kilometers lange files vorm den. Wie om 6 uur uit Cad- zand vertrok had een uur nodig om Schoondijke te be reiken. Van hier ging de af vloeiing van de duizenden auto's in de richting IJzen- dijke sneller en deden zich geen opstoppingen meer voor. Zondagmorgen omstreeks 9.30 uur heeft zich op de rijksweg 58 bij Rilland-Bath een botsing tussen drie auto's voorgedaan. In een lange file reed een Bel gische auto, die gevolgd werd door een Duitse wagen. Op een bepaald moment moest de Bel gische auto afremmen en de daar achter rijdende Duitse wa gen deed hetzelfde. Achter de laatste naderde met grote snel heid een eveneens uit Duitsland afkomstige auto, waarvan de be stuurder niet in staat was zijn voertuig tijdig tot stilstand te brengen. Tengevolge hiervan botste deze met een hevige klap op die van zijn landgenoot, wel ke daardoor op zijn beurt de Belgische auto ramde die zich voor hem bevond. De bestuurder van de Duitse auto, die de aanrijding had ver oorzaakt, A. F., afkomstig uit Kasten, werd zwaar gewond. Zijn achtjarig dochtertje kreeg licht letsel. Van de aangereden Duitse auto, eveneens afkomstig uit Kasten, werd mevr. S. v. W. eveneens ernstig gewond. De gewonden zijn naar een zieken huis in Bergen op Zoom overge bracht. Alle drig de auto's zijn zeer zwaar beschadigd. ZWAK VOOR INTERNATIONALE WAARDEN De internationale waarden heb ben zich vanmiddag, voor de eerste dag van de nieuwe beursweek, niet op het slotniveau van vrijdag kun nen handhaven. Over de gehele li nie moesten direct bij de opening koersdalingen worden geïncas seerd, ditmaal ook voor het Phi- lipsaandeel. Vrijdag lag dit aandeel nog vast in de markt op de 2e kwartaalcijfers doch vandaag was de stemming in deze hoek aan de zwakke kant met een eerste ver handeling op 92.50 (93.60). Uni lever was een gulden lager op 83, Kon. Olie ruim een gulden lager op 126.70. Voor Hoogovens werd 308 (307) als advieskoers opgegeven. K. L. M. was belangrijk lager aan gezien dit fonds vrijdag in Wall Street niet minder dan 5% dollar moest prijsgeven. AKU opende een pulden lager op 57.30. De handel in alle hoeken van de hoofdfondsen was minimaal. AKU daalde tot 56,50 om zich later weer iets te herstellen. Kon. Olie deed nog 126.50 en Unilever 82.90. De markt in Amsterdam stond licht onder invloed van Wall Street alwaar de koersen vrijdag voor de 4e achtereenvolgende beursdag da lingen te zien gaven. De index cijfers kwamen er op nieuwe diep tepunten voor 1966. In het eerste beursuur was er in de scheepvaartsector nog geen stuk omgezet. Uit de advieskoersen valt af te leiden dat de stemming er eerder iets lager genoemd kon worden. Hetzelfde geldt voor de leidende cultures. De staatsfond- senmarkt was in tegenstelling tot de overige markt goed prijshoudend tot iets beter. Doch ook hier wa ren de omzetten gering. Het grote aanbod van de laatste tijd aandelen Kon. zout/Ketjen is bliikbaar afkomstig geweest van de beleggingsmaatschappij „Obam". Deze maatschappij heeft haar be lang in K. Z. K. verlaagt van nom. 472.500 tot 184.000. Als gevolg van dit aanbod is de koers van K. Z. K. de laatste tijd flink ge daald. VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden in totaal aangevoerd 1780 dieren, zijnde 1300 Slachtrunderen en 480 varkens. De noteringen waren als volet: Slachtrunderen: extra kwal. f 4,30 4,60. Ie kwal. f 3.80—4,15. 2e kwal. f 3,45—3,65, 3e kwal. f 3,20 f 3.35: Varkens: extra kwal f2,48—f2.52, le kwal. f2.42— ƒ2,48, 2e kwal. f2.38—ƒ2,42, 3e kwal. 2,302,38; Stieren f 4.05 4.60; Worstkoeien 3f 3,20; Slachtzeugen 22,10; Zware varkens 2,10—2,20. Alles per kg. Overzicht: Slachtrunderen: aan voer groter, handel tamelijk, afloop kalm, prijzen gelijk aan vorige week; Varkens: aanvoer als vorige week, vlugge handel en hogere prijzen. GRAANBEURS ROTTERDAM Heden werden op de Rotterdam se graanbeurs de volgende nrijzen genoteerd af boerderij: Nieuwe oogst: Groene erwten tot ƒ243; Capucijners tot 60. ADVIESKOERSEN BUITENLANDS BANKPAPIER De advieskoersen voor bui tenlands bankpapier, geldend in Amsterdam op dinsdag luiden: Engelse pond 10.02%10.12% Amerikaanse dollar 3.593.63 Canadese dollar 3.333.38 Franse frank (100) 73.5074.00 Belgische frank (100) 7.007.05 Duitse mark (100) 90.2590.75 Zweedse kr. (100) 69.5070.50 Zwitserse fr. (100) 83.2583.75 Ital. lire (10.000) 57.25—59.25 Deense kroon (100) 51.6052.60 Noorse kroon (100) 50.0051.00 Oostenrijkse schilling (100) 13.97—14.07 Portugese escudo (100) 12.52%—12.67% Spaanse peseta (100 gr. cp.) 5.97—6.12 KANAALZONETOURNOOI WERD EEN GROOT SUCCES Er is zaterdagmiddag bij prach tig zomerweer in het Zuidersport park een tot in de puntjes ver zorgd tournooi gespeeld van be- drijfsploegen. De zes elftallen hebben elkaar op de meest spor tieve wijze bekampt, waarbij Vla- co verdiend als overwinnaar uit de strijd kwam en de prachtige wisselprijs. beschikbaar gesteld door N. V. De Hoop, van de win naar van vorig jaar (Van der Poel) overnam. Dat het voor de ploegen een zware opgave was om tweemaal een kwart;»- te spelen bleek in de slotfase want toen sorak de vermoeidheid een woordje mee. De Meterfabriek speelde niet erg gelukkig en eindigde zodoen de op de laatste plaats. Direct na afloop werden de prijzen uitge reikt. le prijs Vlaco: 2e prijs Van Vliet en van Duist; 3e prijs Van der Poel; 4e prijs MOC '65; 5e prijs Simons; 6e prijs Meterfa briek. „Voorwaarts", Zaamslag. 1, 2. 3, 7, 8, 10. H. de Feijter te Axel; 4, 5, 6. H. Dubois te Axel; 9. Joh. v. d. Voorde te Zaamslag. MAANDAG 22 AUGUSTUS Terneuzen Luxor-Theater, 8 u.: „OSS 117 - Furie in Bahua" DINSDAG 23 AUGUSTUS Terneuzen Luxor-Theater, 8 u.: „OSS 117 - Furie in Bahua" VERGADERING GEMEENTERAAD De burgemeester van Terneu- zen brengt ter algemene kennis dat een openbare vergadering van de gemeenteraad van Ter neuzen zal worden gehouden op donderdag 25 augustus 1966, te 19.30 uur, ten gemeentehuize alhier. Terneuzen, 22 augustus 1966. De loco-burgemeester van Terneuzen, M. DE VOS. (Nagekomen advertentie.) Algemene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm mijn geliefde Man en der Kinderen zorg zame Vader, Behuwdvader en Opa, Broer, Be- huwdbroer en Oom in de ouderdom van 68 jaar. Terneuzen M. E. J. VISSER—DE RIJKE Vlissingen G. BLANCKAERT—VISSER J. BLANCKAERT Gert-Jan A. J. DEN EXTER—VISSER M. DEN EXTER Sjakkie en Marieke m.s. „Cornelia"J. P. VISSER E. VISSER—HAAK Terneuzen P. A. M. SCHUITVLOT-VISSER M. SCHUITVLOT André m.s. „Govert" G. J. P. VISSER J. VISSER—DOOMS Marianne Familie VISSER Familie DE RIJKE Terneuzen, 21 augustus 1966. Dekkerstraat 48. De begrafenis vindt plaats op woensdag 24 augus tus a.s., des namiddags te 3 uur, na voorafgaande rouwdienst in gebouw „De Schakel" (Kerkhof laan), aanvangende 2.30 uur.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2