Premier Wilson voor onoplosbare problemen De weegschaal KERKDIENSTEN POLITIERECHTER TE MIDDELBURG VERNIELZUCHTIGE JEUGD IN GRONINGEN Gemeentebestuur doet beroep op ingzetenen Voor de zondag Klap voor de economische plannen van Labour Pagina 2 DE v^RITE ZEEUW Zaterdag 23 juli 1966 Chloor over de weg POLEN DUIZEND JAAR EEN STAAT GEWAPENDERHAND BEVRIJDEN.... EGYPTISCHE TROEPEN VERSTERKING IN JEMEN Drie maanden „huwelijksverlof' voor Pieter van Vollenhoven Gemeente Terneuzen Dat de Britten voortaan hun whisky en benzine duurder moe ten betalen, meer op tafel moe ten leggen voor ze iets in huur koop mee kunnen nemen en op hun buitenlandse reizen minder mogen uitgeven dat alles is voor hen onaangenaam maar niet de hoofdschotel van Wilsons maatregelen om de Britse munt, het pond, voor doodbloeden te behoeden. Dit plus hogere in komstenbelasting, loon- en prijs- stop beoogt vooreerst de in flatie te remmen, het geld wat schaarser te maken. STORMLOOP OP DE BANK Dat is ook wel nodig, want hoe meer geld onder de burgerij cir culeert, hoe meer neiging die heeft om dingen te kopen: bin nenlandse produkten die dan niet geëxporteerd kunnen wor den om er dollars, marken, francs en guldens mee te ver dienen, of buitenlandse waarvoor dus het landsbezit aan vreemde valuta aangesproken moet wor den. Daar zit hem de kneep. De internationale handelswe reld vindt op het ogenblik het pond sterling een hachelijk be zit; wie weet of Londen niet op eens devalueert, zodat het pond minder waard wordt. Daarop gaat men niet zitten wachten en dus galoppeert men naar de Bank of Engeland om zijn pon den in te wisselen voor goud of een wel vertrouwde muntsoort. Die stormloop kan deze bank uiteraard slechts zolang verduren als er nog goud, dolars, guldens enzovoort in kas zijn en het zag er nu naar uit dat die voorraad 't niet zo lang meer zou maken hulp van buitenlandse bankiers ten spijt als de huidige run nog wat voortduurde. GENEZING VAN HET POND Verdere maatregelen van Wil son beogen de uitgaven in het buitenland ook verder te beper ken door minder troepen op de been te houden in het verre oos ten en minder ontwikkelingshulp te verstrekken. En minister Cal- laghan za longetwijfeld in Bonn nu wel heel duidelijk stellen dat het Britse rijnleger wordt uitge dund als de Duitsers niet zorgen dat dit minder marken gaat kos ten. Dan is er nog het besluit om de begrotingen der genationaliseer de industrieën te besnoeien en de bouwactiviteit te verminderen. Ook al weer om het geld in En geland schaarser te maken. De Britse burger was door een en ander niet verrast hij voelde het al aankomen en dat deed de geldwereld ook: dit zijn de ge bruikelijke methoden om de niet onbekende ziekte van het pond te genezen. Dat ze in het verleden niet al te veel succes hadden, is uiter aard geen reden er nu wel goed en blijvend resultaat van te ver wachten. Bovendien redeneert men in Zürich en Amsterdam en al die andere geldmarkten dat Wilson bijvoorbeeld voor die loon- en prijsstop haast geen ap paraat heeft om toepassing af te dwingen. Zeker als allerlei prij zen door overheidstoedoen om hoog gaan, wie garandeert dan dat er niet toch weer looneisen komen die nog ingewilligd wor den ook, eventueel na harde sta kingen als die der zeelieden on langs? TE LAAT Ook zal het effect van de al eerder ingevoerde extra belasting op werkkracht in de diensten sector pas over een half jaar op zijn vroegst gevoeld worden, evenals van sommige nieuwe maatregelen. Is dat wellicht niet te laat? Zullen de omstandig heden Wilson niet toch tot deva luatie dwingen, ook al wil hij niet? Van belang voor Wilson is dat het vertrouwen in het pond wordt hersteld. Immers dan voelt nie mand reden om zich naar de Bank of England te haasten ten einde niet de dupe te worden van waardedaling. Maar of dat ver trouwen inderdaad hersteld zal worden, staat nog te bezien. De eerste reacties wijzen er niet erg op. DE DOODKLAP En dan is er nog wat: in het ka binet is het tot hooglopende ruzie gekomen over de noodmaatrege len, die immers ook de doodklap betekenen voor dé economische plannen van labour. Dat wenste de industrie uit te breiden, tot economische expansie te stimu leren, opdat het van zijn export levende eiland zich meer en be tere markten kon veroveren en in ieder geval in de felle concur rentiestrijd betere posities zou kunnen innemen. Dat is bepaald op de langere baan ook hard no dig. Maar van deze expansie kan weinig komen als nu op de daar voor nodige uitgaven 't snoeimes wordt toegepast. De noodmaatregelen voor het directe ogenblik bederven zo de mogelijkheden op langere ter mijn. Dat minister Brown (eco nomie) aanvankelijk het bijltje erbij neer wilde gooien, wekt ook al geen vertrouwen. Het is geen wonder dat diverse Engelse bla den nu betreuren dat al niet veel eerder.; tot devaluatie was beslo ten. Dat geeft lieden die van pen sioenen leven e.d. een klap en iedereen merkt aan den lijve dat alle geïmporteerde spullen duur der worden, maar het had voor komen dat dit soort akelige ge vechten om het pond geleverd moéten worden. V BOEMERANG Men kijkt dan naar het Franse voorbeeld: daar is inderdaad na de akelige operatie van een de valuatie een drastische genezing van allerlei economische kwalen tot stand gebracht. Het nare voor de Britten is echter dat hun pond ook een belangrijk betaalmiddel is voor een groot deel van de we reldhandel devaluatie zou ook zeer, zeer velen elders in de we reld treffen. Met o.m. als kwalijk gevolg dat goede politieke rela ties verstoord kunnen worden met nare economische konse- kwenties, die een boemerangwer king kunnen hebben en niet al leen voor Engeland. Dit soort erfenissen van Enge- lands grootse verleden maken Wilsons probleem juist veel zuur der dan het voor enige regerings leider elders zou kunnen zijn. Een grote vrachtwagen met chloorgas en zoutzuur is vrijdag in Sydney tegen 'n elektriciteits- mast gereden, waardoor het gas begon te ontsnappen. In totaal moesten 57 mensen naar het ziekenhuis worden overgebracht. KAMPEERDERS BERUSTEN IN HUN „LOT" Ede: De thuisblijvers denken in de eerste plaats aan het lot, dat de kampeerders treft bij de re genval van de laatste dagen. Doch vele kampeerders zelf hou den de moed erin. Het zijn vooral de zandpaden, die op de kam peerterreinen in modderpoelen zijn herschapen. LANG HAAR BLEEK GEEN MAATSTAF Twee jongens met lang haar heb ben donderdag een vreemd avontuur beleefd op de cam ping Arnhem. Toen zij zich 's morgens bij het kantoor aan meldden, werden zij aangezien voor een echtpaar. Zij kregen dan ook voor hun tent 'n plaats aangewezen in het gezinskamp. De kampeerders daar begonnen echter te twijfelen aan de echt heid van dit „echtpaar". Maar men kon ook niet met zeker heid zeggen of 't nu twee jon gens, twee meisjes of inderdaad een man en een vrouw waren. De kampbeheerder heeft het tenslotte maar gevraagd. Het resultaat was, dat zij ijlings moesten verhuizen naar het jongenskamp. BELEDIGING-PER-BRIEF J. de B. te Graauw stond terecht omdat hij aan een zakenkennis, een zekere v. D., een niet bepaald nette brief had geschreven. De ge daagde verklaarde dat hij de brief waarin nogal wat beledigende ter men voorkwamen, had geschreven daar hij nog geld van v. D. tegoed had. De officier eiste 100 boete. De politierechter mr. P. van Empel maakte er 50 van. DURE AANRIJDING A. D. te Groede had het verkeer op ernstige wijze in gevaar ge bracht, toen hij onder de gemeente Hoek met zijn wagen de weg over stak, waarbij hij in aanrijding was gekomen met een passerende auto. De officier mr. Lebret eiste f 400 boete. De raadsman mr. Terwoerdt vroeg een geringere straf, omdat er sprake was geweest van een eenvoudige beoordelingsfout. De politierechter bepaalde de uitspraak op f 2C0 boete, benevens een maand ontzegging. ZELFVERDEDIGING De Hulstenaar J. R had zijn plaatsgenoot M. de V. bedreigd met een stuk ijzer. De verdachte beriep zich op zelfverdediging, maar tegenover de politie scheen hij zich anders te hebben uitge laten. De officier vroeg een veroorde ling tot een week voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar, benevens 150 boete. Mr. Van Son, de raadsman, drong aan op clementie. De uitspraak van de politierech ter luidde: twee weken voorwaar delijk met een proeftijd van twee jaar en bovendien onder toezicht- stelling van het Zeeuws consulta tiebureau voor alcoholisme. DOOR MARTIN MONS 41) „Hoofdinspecteur Bezemer". „O, is u van de politie? Heeft dat nou zo'n haast? Als mijnheer misschien zijn auto weer ver keerd geparkeerd heeft, kan dat toch wel wachten, zou fk zo zeg gen. Mijnheer loopt toch niet weg? U kunt hem altijd nog op de bon slingeren. Nou ja, ik ga al, maar mijnheer zalAl mopperend slofte hijweg. Jongkind was bezig les te ge ven in zes bèta. Die lessen vorm den voor hem een van de hoog tepunten van de week. Van les geven in de lagere klassen hield hij niet. Hij had er weinig slag van beginnelingen van die leef tijd iets bij te brengen. En les geven in de alpha-klassen was in zijn ogen een profanatie van een wetenschap die hij een grote verering toedroeg. Wiskunde is een van de weinige zaken op dit ondermaanse die eerlijk zijn, klaar en ondubbelzinnig, placht hij te zeggen. Met een wiskundig vraagstuk kun je niet smokke len of knoeien. De jongelui in de bèta-klassen begrepen dat en deelden zijn enthousiasme. „Vertel die politiemijnheer dat hij maar eens terugkomen moet, als ik niet bezig ben", snauwde hij tegen de concierge. „Wat zeg je? Wil hij niet weggaan? Maar dat is toch „Mischien heb u uw auto weer verkeerd geparkeerd. Ze zijn pas weer aan het veranderen ge weest. Op even dagen moet je nu links parkeren", opperde een sproetige jongen, van wie Jong kind grote verwachtingen had. „Als ik u was, ging ik maar even", ried een ander bezorgd. „Die lui kunnen erg lastig zijn, zij, mijnheer". Jongkind keek wat onzeker naar beide raadgevers. In een alpha-klas zou hij onmiddellijk hebben geconcludeerd dat het hen erom te doen was hem het lokaal uit te krijgen maar daar van kon hier geen sprake zijn, verzekerde hij zichzelf. „Nu, vooruit dan maar", gaf hij met tegenzin toe. Het kon best zijn dat hij zijn Dafje weer verkeerd had neergezet. Die lui waren eeuwig en altijd aan het veranderen. Zijn hoeveelste ver baal zou dat dan worden? Zijn In Warschau is vrijdag met een grootscheepse parade, waaraan ook historische groepen deelna men, het feit herdacht dat Polen duizend jaar geleden een staat werd. In de manifestatie werd er de nadruk opgelegd, dat Po len in de loop van zijn geschiede nis herhaaldelijk bloot heeft ge staan aan aanvallen van Duitse zijde. Vóór het begin van de parade verklaarde maarschalk Spychal- ski, dat „de vrede en veiligheid in Europa bedreigd worden door de onverantwoordelijke politiek van de regering in Bonn en de brute agressie van de Verenigde Staten in Vietnam". De Zuidwest-Afrikaanse volks organisatie (Swapo) heeft mee gedeeld dat zij geen andere keus heeft dan zuid-west-Afrika ge wapenderhand te bevrijden, nu het internationaal gerechtshof de klacht van Ethiopië en Liberia tegen Zuid-Afrika heeft afgewe zen. De Swapo is in 1960 opgericht met het doel een vrij democra tisch bestuur in zuidwest-Afrika te vestigen en Afrika van elke buitenlandse overheersing te ont doen. Zij zegt 50.000 leden te tel len en heeft hagr zetel te Dar es Salaam in Tanzania. De in Jemen gelegerde Egyp tische troepen zijn, naar Egyp tische bladen vrijdag meldden, aan de grens met Saoedi-Arabië versterkt om eventuele infiltra ties uit dat land te verhinderen. De bevelhebber van de Egyp tische eenheden in Jemen, gene- raal-majoor Talaat Hassan Ali, heeft gezegd dat de Egyptische en Jemenitische militairen samen met inheemse stammen het ge hele Jemenitische gebied onder controle hebben. Jemen is reeds jaren het toneel van hevige gevechten tussen aan hangers van de vorst El Badr, die door Saoedi-Arabië gesteund wordt, en de republikeinse Jeme- nieten die Egyptische steun ont vangen. vijfde? Of zijn zesde? Ze namen je toch je rijbewijs niet af voor zoiets? Doodzenuwachtig schoot hij de spreekkamer binnen, liep in zijn onhandige haast een stoel omver. „Als het gaat over parkeren op een verkeerde plaatsIk doe die dingen werkelijk niet met opzet. Al die veranderingen Het zal wel niet anders kunnen, dat begrijp ik wel maar Buiten adem brak hij af. Bezemer maakte van deze kor te pauze gebruik om hem te ver zekeren dat zijn komst niets te maken had met een of andere ver keersovertreding. Maar vóór hij nog de kans kreeg het doel ervan uiteen te zetten, ging Jongkind alweer verder. „Ik hoop niet dat een van de jongelui iets heeft uitgevreten? Maar als dat het geval mocht zijn, bent u bij mij toch aan het ver keerde adres. Zulke dingen res sorteren onder de rector". Bezemer besloot maar met de deur in huis te vallen. „Om een kleinigheid zou ik u niet uit uw werk hebben gehaald maar het gaat hier om een moord, mijnheer Jongkind". „Een moord?" herhaalde de le- leraar, terwijl hij hem stomver baasd aankeek. „Wilt u zeggen dat een van onze leerlingen Maar dan moet u toch de rector." „Het is een moord die vannacht op Terhorst is gepleegd. „Maar dat is toch onzin? Op Terhorst gebeuren zulke dingen niet. En toen ik vanmorgen weg ging was alles normaal. Als er vannacht een moord was ge pleegd, had ik er toch iets van moeten horen? Wie moet er dan volgens u vermoord zijn?" „Kolonel Raven. Men ontdek te het pas toen hij niet aan het ontbijt kwam". De vernielzucht van de jeugd heeft in de stad Groningen een zo danige omvang aangenomen, dat het gemeentebestuur gisteren via de pers een dringend beroep heeft gedaan op de ingezetenen om mee te helpen de vernielzucht van de belhamels te beteugelen. Gevraagd wordt waarschuwend op te treden en de politie van van dalisme in kennis te stellen. Dit jaar is alleen al aan gemeentelijke eigendommen voor enkele honderd duizenden guldens moedwillig ver nield en beschadigd. Daar moeten dan nog de vernielingen aan par ticuliere eigendommen worden bij geteld. De directeur van openbare werken, ir. J. Snijder, heeft een rapport opgesteld waarin een reeks ontstellende vernielingen wordt op gesomd. Enkele beeldhouwwerkjes in de stad zijn ernstig beschadigd en herstel kost duizenden guldens. In een in aanbouw zijnde sporthal zijn ergerlijke vernielingen aange richt, evenals in diverse jeugdloka len, speeltuingebouwtjes, school gebouwen en schoolschepen. SCHEPEN LOSGEGOOID Op diverse plaatsen in de stad zijn jonge bomen geknakt of van de bast ontdaan en bloembakken omgegooid. Duizenden planten en struiken zijn uitgerukt en vernield. Enkele schoolschepen in het Hoen- diep en het Reitdiep zijn van de wal losgegooid, tengevolge waar van de waterleidingbuizen zijn ge broken. Van deze schoolschepen werden voorts de ruiten vernield en er werd vuil naar binnen ge gooid. Bij een clubgebouw aan de Kapteynlaan is een onvoorstelbare chaos aangericht. Ook worden regelmatig dieren mishandeld. Zo zijn er in het Noorderplantsoen eenden met haken in de bekken aangetroffen en zelfs werden en kele jonge eendjes aangetroffen waarvan de pootjes waren uitge rukt. „Neen! Neen!" Jongkind vloog overeind. „Dat kan niet, inspec teur, dat mag niet!" En dan fluis terend: „Hij had er een voorge voel van en ik, ouwe ezel, lachte hem uit. Ik lachte hem uit, in specteur. Misschien als ik niet gelachen had „Wat heeft hij u precies ge zegd?" „Dat hij voelde, hoe hem iets ergs boven het hoofd hing. En ook dat zo'n gevoel altijd uitkwam". „Heeft hij ook gezegd, waar van hij bang was? Of voor wie?" Jongkind schudde het hoofd. „Neen. Ik zei u toch dat ik hem uitlachte? Was ik maar niet zo stom geweest, dan zou hij mis schien wel meer gezegd hebben. Ik zal het mezelf nooit kunnen vergeven, inspecteur, nooit. Zon der dat ongelukkige lachen van mjj leefde hij nu misschien nog". „Was u intiem met hem be vriend?" „Wat bedoelt u met intiem? We waren samen bij die dwangarbeid aan de Birmaspoorweg. Broeders in de ellende. Dat schept een band. Bovendien hadden we de zelfde achtergrond. We waren de vijfde generatie van onze fami lies die in en voor Indië werkten. En Jan Raven was een fijne vent. Maar als u met intiem bedoelt of hij zich voor mij binnenstebuiten keerde, moet ik neen zeggen. Zo'n man was hij niet. Hij was erg gesloten. Niet dat hij geen gezel lige prater was; maar ik heb al tijd het gevoel gehad dat hij daar bij opzettelijk aan de oppervlakte bleef. Dat praten van hem maak te op mij de indruk van een soort rookscherm". (Wordt vervolgd.) RESTANTEN SLOPEN Een aan de Groninger jeugdraad toegewezen boerderij in het uit breidingsplan Paddestoel werd nog voordat men aan restauratie kon beginnen, zodanig vernield dat de gemeente enkel nog de restanten kon slopen. Het aantal vernielingen in het openluchtbad „De Papier molen" is groot. De schade beloopt nu al 15.000. Per jaar wordt alleen aan ruiten van scholen en andere gebouwen een schade aan gericht van ƒ35.000. De politie pro beert door preventief en repressief optreden zoveel mogelijk deze ver nielzucht binnen de perken te hou den In verschillende gevallen zijn de daders opgespoord en gestraft en wordt getracht de schade te ach terhalen. Overwogen wordt door een samenspel van politie en open bare werken tot een gerichte actie te komen. DE ONTDEKKING „Here Gij doorgrondt en kent mij." Psalm 139 1. Mag ik aan het eerste gedeelte van de psalm het bovenstaande opschrift geven? Ik meen dat het verdere gedeelte van de psalm mij daartoe het recHt geeft. Na- tuurl jk heeft de dichter heel lang reeds iets beseft van de al wetendheid de alomtegen woordigheid van God. Maar toen is de volle waarheid tot hem doorgedrongen, uitge sproken in de woorden: „Gij doorgrondt mij". Gij- kent, Gij peilt mij t d op de grond, de bo dem. Het helpt niet, of ik al mijn deuren dicht doe. Herman Salomonson beter bekend als Melis Stoke heeft tijdens de bezettingsjaren, in zijn cel in het „Oranjehotel", aan grijpende verzen geschreven. Een van de verzen heet: „Het oog van de deur." Hij bedoelt het kleine kijkgaatje, waardoor men in de cel kan kijken, zonder zelf gezien te worden. „De deur van mijn cel heeft een kijkgat van glas, van buiten gesloten met staal. Dit oog op mijn eenzame leven gericht, weerkaatst van het venster soms schampc- wat licht, en die weer glans is koud als metaal." Zó het helpt niet óf wij alle deuren van ons leven dicht doen, want elke deur heeft een kijkgat. Te vergelijking is uiterst gebrek kig en mogelijk vindt u haar niet stichtelijk om er een dag mee te beginnen. Onder stichtelijkheid verstaat men vaak alleen, wat aangenaam is en streelt. Maar misschien heeft iemand het van daag nodig om aan „dat oog van de deur" herinnerd te worden. En dat oog is God zij dank niet het oog van een cipier. (Uit: „Hij sprak en ik hoorde.") Mr. P. van Vollenhoven heeft óp zijn verzoek van de minister van defensie verlof gekregen in verband met zijn huwelijk met prinses Margriet zijn diensttijd drie maanden te on derbreken: van 20 november van dit jaar tot 20 februari '67. Om zijn diensttijd vol te maken zal mr. Van Vollenhoven, zoals in dit soort gevallen gebruike lijk is, drie maanden langer on der de wapenen moeten blijven, aldus een mededeling van de R. V. D. OOST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK ZONDAG 24 JULI 1966 Axel: 8.45 en 10.30 uur Viering H. Avondmaal. Hoek: 9 uur Ds. J. A. Poelman, van Terneuzen; 14.30 uur Ds. J. Scholten, van Terneuzen. Hontenisse: 9.30 uur Ds. E. Grams- bergen. Hulst: 10 uur Ds. J. A. H. Brok. Sluiskil: 9 en 10.30 uur Ds. H. J. Ruis. Terneuzen: Grote kerk: 10 uur Ds. J. Scholten. Goede Herderkerk: 10.30 uur Ds. J. A. Poelman; 19 uur Ds. G. F. H. Kelling, van Biervliet. Zaamslag: 10 uur Ds. Ph. M. Becht. Bed. H. Doop; 14.30 uur Ds. E. Gramsbergen. GF.REF. KERK Axel: 10 uur Ds. J. D. de Vries, van Hoofddorp; 17 uur Ds. .1 Spoelstra, van Boskoop. Hoek: 9 en 14.30 uur Ds. W. H Gispen, van Terneuzen. Sas van Gent: 19 uur Dienst. Terneuzen: 10 en 16.30 uur Ds. W. H. Gispen. Zaamslag: 10 en 15 uur Eerw. Heer Romkes, van Urk. GFREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. M. van Dooren. Hoek: 10 en 14.30 uur Ds. H. M Ohmann. Terneuzen: 10 en 15 uur Ds. J. ten Hove, van Mussel. Zoute/Spui: 10 en 14.30 uur Ds. A. J. Moggré, van Rijswijk. GEREF. GEMEENTE Hoek: 9.30 en 14 uur Leesdienst. Terneuzen (Vlonswijkstraat): 9.30, 14 en 18 uur Ds. J. Pannekoek. GEREF. GEMEENTE (Syn.) Terneuzen: 10 en 15 uur Lees dienst. CHR. GEREF KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. P. Sneep. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. De Reuver. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE „FILADELFIA" Terneuzen (Vlooswijkstraat 61): Samenkomst 10 uur; Bidstond 20.30 uur. LEGER DES HEILS Terneuzen: 10 uur Heiligingssamen komst; 19.30 uur Evangelisatie samenkomst, o.l.v. It. G. v. d. Wel en It H. Veenvliet. ROOMS KATHOLIEKE KERK Axel: 7.30, 9, 10.30 en 17.30 uur H.H. Missen. Clinge: 7, 8.30 en 10 uur H.H. Mis sen. Hulst: 6.30, 7.45, 9 en 10 uur H.H. Missen. Philippine: 7.30 en 10 uur H.H. Missen. Sas van Gent: 7, 9, 11 en 17 uur H.H. Missen. Sluiskil: 6.45, 8.30, 10.30 en 17 uur H.H. Missen. Terneuzen: H. Willibrorduskerk: H.H. Missen op zondag: 7, 9.30 en 11 uur; in de week: 7.30 uur; oo zaterdag: 7.30 en 9 uur. Triniteitskerk: H H. Missen op zondag: 8, 11 en 17 uur; in de week: 7.30 en 19.15 uur; op za terdag 7.30 en 9 uur. WEST ZEEUWS-VLAANDEREN NED. HERV. KERK Aardenburg: 11 uur Ds. G. F; H. Kelling, van Biervliet. Biervliet: 9.30 uur Ds. W. S. Even huis. Breskens: 9.15 uur Mej. Ds. S. R. C. van Kempen, van Hedenesse. Cadzand: 9.30 uur Ds. G. Juckema, van Enschede; 19.30 uur Ds. H. W. Doornink, van Groede. Cadzand-Bad; 8.30 uur Kinder- dienst in tent, Vlamingpolder; 21 uur Community Singing. Groede: 9 uur Ds. H W. Doornink. Hoofdplaat: 9.30 uur Ds. A. Klein Kranenburg, van Hoevelaken. Nieuwvliet: 10.30 uur Ds H. W. Doornink; 8.30 uur Camping „Pannenschuur"' Ochtendwij ding in de cantirte. Oostburg: 10.30 uur Mej. Da. S; R. C. van Kempen, van Hedenesse. Retranchement: 19 uur Ds. C. Balk, van Sluis. Schoondijke: 9.30 uur Ds. G. F. H Kelling, van Biervliet. St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C Balk. St. Kruis: 11 uur Mej Da. H. B. de Neeling, van Zuidzande. Sluis: 9.30 uur Ds. C. Balk. Waterlandkerkje: 10 uur Ds. W. B. Bergsma. IJzendijke: 10 uur Ds. W. A. Dek ker, van Breskens. Bed. H. Doop. Zuidzande: 9.30 uur Mei. Da. H. B. de Neeling. Gezinsdienst. De loco-burgemeester van Ter neuzen brent ter algemene kennis dat een openbare vergadering van de gemeenteraad van Terneuzen zal worden gehouden op donder dag 28 juli 1966, te 19.30 uur, ten gemeentehuize alhier. Terneuzen, 22 juli 1966. De loco-burgemeester voornoemd, M. DE VOS. i

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2