Hel wereldkampioenschap voetbal Rusland plaatst zich voor de kwartfinale Wielrennen Waterpolo mobiel kantoor J Zomeravondvoeibal 1966 afgesloten Zwemmen M0C '65 KAMPIOEN VAN POULE B Huub Zilverberg won profronde van Hulst Bart Zoet won in Dinteloord werkt mee aan het slagen van uw vakantie! MIDDELBURG KAMPIOEN VAN NEDERLAND Duivensport Maandag/dinsdag 18/19 juli .1966 PK' «/|<M|i; /KKI'VV Pagina 3 De uitslagen van de zaterdag middag gespeelde wedstrijden in het toernooi om de wereldbeker luiden: A: Engeland- -Mexico 2- -0 B. Argentinië Duitsland 0- -0 C. Portugal Bulgarije 3- -0 D. ItaliëRusland 0—1 Groep A: Engeland 2 1 1 0 2—0 3 Uruguay 2 1 1 0 2—1 3 Frankrijk 2 0 1 1 2—3 1 Mexico 2 0 1 1 1—3 1 Groep B: Duitsland 2 1 1 0 5—0 3 Argentinië 2 1 1 0 2—1 3 Spanje 2 1 0 1 3—3 2 Zwitserland 2 0 0 2 1—7 0 Groep C: Portugal 2 2 0 0 6—1 4 Hongarije 2 1 0 1 4—4 2 Brazilië 2 1 0 1 3—3 2 Bulgarije 2 0 0 2 0—5 0 Groep D: Rusland 2 2 0 0 4—0 4 Italië 2 10 1 2—1 2 Chili 2 0 1 1 1—3 1 Nrd-Korea 2 0 1 1 1—4 1 EngelandMexico 20. Ook in de tweede wedstrijd hebben de mannen van Alf Ramsey niet kunnen imponeren. Het Engelse team dat op twee plaatsen was gewijzigd, maakte ook nu geen indruk. Weliswaar was Engeland voortdurend in de aanval maar de voorhoede had veel moeite om de massieve Mexicaanse verdedigingsmuur te doorbreken. De Britten kwa men met twee wat gelukkige doelpunten aan de overwinning. In de 37e minuut toonde Bob by Charlton de onmacht van zijn voorhoede aan, toen hij op eigen helft de bal oppikte, dertig m. opdreef en toen met een strak schot van 25 m. afstand de Mexi caanse doelman kansloos liet. Hoewel Greaves, Hunt en Paine met kopballen dicht bij treffers waren, duurde het tot een kwar tier vóór tijd eer de Engelse zege vastkwam te staan. Jimmy Greaves schoot hard tegen de paal en Hunt kon de terugsprin gende bal in het doel werken. In Engeland is men er nu wel van overtuigd dat dit team geen wereldkampioen zal worden. PortugalBulgarije 30 De Bulgaren moesten een ne derlaag incasseren, die zich reeds in de zesde minuut afte kende. Toen bezorgde Vutzov, de verdediger van Lesvky Sofia, zijn team een onoverkomelijke teleurstelling door in eigen doel te schieten. Portugal kon vóór rust de voorsprong opvoeren dank zij een prachtige solo van Eusebio. De Bulgaren hadden niet veel geluk. Asparuchov schoot tegen de lat en toen Eusebio in de 38e minuut had laten zien hoe het moest, was de strijd gestreden. Met de treffer van Torres in de *!2e minuut was de tweede ne erlaag van Bulgarije een feit. ArgentiniëDuitsland 00 Juan Carlos Lorenzo heeft veel vertrouwen in zijn pupillen. Toen Oswaldo Zubeldia eind april liet weten dat hij er geen prijs meer opstelde de Argen tijnse ploeg voor te bereiden op de strijd om de wereldtitel, had Juan Carlos maar 24 uur be denktijd nodig voordat hij de functie van teammanager van 't Argentijnse elftal opnieuw te aanvaardde. „Ik heb mijn spe lers gezegd", zo stelde de don kere Argentijn op een perscon ferentie vast, „dat ze zich cor rect moeten gedragen en elke beslissing van de scheidsrechter dienen te aanvaarden. Mijn mannen weten wat discipline is." In het tot de laatste plaats bezette stadion van Aston Villa is zaterdagmiddag bewezen dat Juan Carlos Lorenzo te haastig heeft gesproken. Voor 55.000 toe schouwers ontketende zijn pu pillen 'n voetbalslag die ronduit beschamend was. Gezegd dient te worden dat Duitsland, zij het op ietc waardiger wijze een af doend antwoord klaar had. Het werd een duel, beheerst door brute kracht en felle charges. Daarbij kwam dat arbiter Kon- stantin Zecevic niet waar kon maken dat hij de onderscheiding van internationaal scheidsrech ter waard was. Op kritieke mo menten greep de Zuidslaviër niet in en na een kwartier was er weinig over van het prestige van de arbiter uit Belgrado. Steeds harder werd het voetbal gevecht hetgeen een kwartier na rust resulteerde in het uit het veld zenden van de Argentijn Jorge Albrecht, nadat hij Wolf gang Weber op grove wijze te gen de grond had gewerkt. Mogelijkheden op de zege hebben de Duitsers zeker gehad. De Argentijnse tactiek, afge stemd op het bereiken van een onbeslist resultaat, had succes. Het was een duel, het toernooi om de coupeJules Rimet on waardig. Als Sepp Herberger's „droom- finale BraziliëDuitsland" wer kelijkheid wil worden, moet er nog heel wat gebeuren. ItaliëRusland 01 Alleen in de tweede helft was dit topduel interessant geweest. Het enige doelpunt werd door de kleine Russische rechtsbuiten Schislenko in de 13e minuut van de tweede helft gescoord. Omdat de Italiaanse aanval niet staat bleek hier iets tegenover te stel len, was de overgang van de Russen naar de kwartfinales een feit. De aanval van de Italianen bleek door het niet-meespelen van Rivera aan kracht te heb ben ingeboet. Schislenko werd in het Russische kamp de „held van de dag", toen de kleine man uit de Kaukasus zijn veel gro tere tegenstander Facchetti te snel af was en onhoudbaar in de rechterbovenhoek van het Ita liaanse doel schoot. „Rouw" in Rio de Janeiro na de nederlaag tegen de Hongaren. Rio de Janeiro leek vrijdag avond een stad in rouw gedom peld. De verschrikkelijkste ramp had de Brazilianen niet droever kunnen stemmen dan de nederlaag van hun voetbalelftal tegen Hongarije. De stemming hield het mid den tussen verdriet en woede. Verdriet om de nederlaag, woede om de beslissing van de ploeg leiding om Pele niet op te stel len en woede ook om de lgiding van de scheidsrechter, die vol gens de Braziliaanse radiorepor ters „slecht", „partijdig" en „on eerlijk" was. Op alle hoeken van straten en pleinen waren luidsprekers opgesteld, waaromheen duizen den zich verdrongen en het verslag van de wedstrijd volg den. Toen de Hongaar Bene in de derde minuut de score opende, verstond niemand wie had ge scoord en in de overtuiging dat Brazilië de leiding had genomen, begon men te dansen en te zin gen, terwijl confetti uit de ra men van de hoge gebouwen werd gegooid Dit feest-der-vergissing duur de tot de Braziliaanse gelijkma ker werd gescoord. In het vol ste vertrouwen dat na de rust de grote slag zou vallen, bleef men de zaak van de optimistische kant bekijken en beluisteren. Maar de stemming daalde en toen de verslaggever aankon digde dat de scheidsrechter het einde had gefloten en dat Hon garije met 31 had gewonnen, ging met uiteen in de stilte van "een begrafenis, de hoofden ge bogen, velen huilend. In het kamp van de Brazi liaanse ploeg in Lymm (Che shire) was de stemming even eens gedrukt. De nederlaag, de eerste sedert 1954, toen eveneens van Hongarije werd verloren, kwam onverwacht. Nu moet van Portugal met minstens 30 wor den gewonnen en dat is geen gering opgaaf. Pele is fit. De blessures die de Braziliaan se doelman Gilmar en de mid- Huub Zilverberg is zondag in Hulst winnaar geworden van een wielerwedstrijd over 100 km voor profs. Met Leo van Dongen nam hij na 70 km een voorsprong van enkele minuten. Ook Jo de Roo, Bas Maliepaard en Hans den Hartog ontsnapten uit het peloton. Zij leverden echter geen gevaar meer op voor de twee vluchters. Zilverberg versloeg tenslotte in de eindspurt zijn vluchtmakker met enkele meters. De uitslag: 1. Huub Zilverberg (Goirle) 100 km in 2.11.12 2. Leo van Dongen (Made) z.t. 3. Henk Nijdam (Zundert) op 2.11 4. Cor Schuuring (Amsterdam) z.t. 5. Jos van der Vleuten (Mierlohout) z.t. 6. Jo de Roo (Kruiningen) op 2.27 7. Bas Maliepaard (Willemstad) z.t. 8. Cees Haast (Rijsbergen) z.t. 9. Hans den Hartog (Utrecht) z.t. 10. Gerben Karstens (Leiden) op 2.40 De amateurs Aan de koers voor amateurs namen 55 renners deel, die hard hebben gereden. W. Dubois, F. Hoogerheide en C. Rentmeester gingen met de meeste premies strijken. R. Hoogerland en F. Hooger heide ontsnapten na 38 km. Zij bouwden een voorsprong op, ter wijl W. Evertse, H. Haertman, C. Rentmeester en F. Ouwerkerk verscheidene pogingen onderna men om de koplopers te achter halen. De uitslag: 1. R. Hoogerland Kapelle de 75 km in 1.45.25 2. F. Hoogerheide Dordrecht z.t. 3. S. Brandt, Leiden op 47 sec. 4. M. Bertou, Den Haag op 49 seci 5. C. Rentmeester Ovezande z.t. Bart Zoet uit Zoeterwoude heeft zaterdag de profronde van Dinteloord over 120 km gewon nen door in de eindsprint zijn drie medevluchters achter zich te laten. Het peloton, waarin ook de actieve Peter Post zich be vond, volgdde op enkele secon- den De uitslag luidde: 1. Bart Zoet 120 km in 3.11.43 2. Piet Steenvoorde z.t. 3. Wim Schepers z.t. 4. Rein de Jongh z.t. 5. Hans den Hartog op 3 sec. 6. Dies Kosten (Kapelle) z.t. 7. Alan Hitchen (Engeland) 8. Piet Braspenninkc z.t. 9. Cees Lute z.t. 10. Cor Schuuring z.t. Baronie—Schelde 3—8 In de laatste wedstrijd in de vierde klasse S had Schelde nog een appeltje te schillen met de Bredase ploeg, die in Terneuzen een punt veroverde, hetgeen Schelde de kans op een beslis singswedstrijd met Bruinvis kostte. ENGELAND- MEXICO, WERELDBEKER Wembley: De Engelsman Martin Peters (links) in dwel met de Mexicaanse speler Gabriel Nunez tijdens een aanval op het Mexi caanse doel. De wedstrijd werd door een matig Engels, elftal met 20 gewonnen. denvoor Alcindo in de drama tische strijd tegen Hongarije op liepen, zijn volgens dokter Hil ton Gosling ernstiger dan werd gehoopt. Alcindo heeft een ge kneusde enkel en Gilmar heeft last van een pijnlijke knie. Het is twijfelachtig of zij dinsdag tegen Portugal kunnen spelen. Pele die vrijdagavond niet speelde, zal tegen Portugal wor den opgesteld. ARGENTIJN ALBRECHT VOOR ÊÉN WEDSTRIJD GESCHORST De strafcommissie van de in ternationale voetbalfederatie (F. I.F.A.) heeft in haar zitting van maandagmorgen te Londen de Argentijnse speler Jonge Al brecht, die in de tweede helft van de zaterdag te Birmingham gespeelde wedstrijd tegen West- Duitsland van het veld werd ge stuurd, een schorsing voor één wedstrijd opgelegd. Programma voor dinsdag: MexicoUruguay; Portugal Brazilië; ArgentiniëZwitser land en ItaliëNrd-Korea. Progamma voor woensdag: FrankrijkEngeland; Spanje Duitsland; HongarijeBulgarije; ChiliRusland. Programma voor zaterdag: Winnaar groep A tweede groep B. Winnaar groep B tweede groep A. Winnaar groep C tweede groep D. Winnaar groep D tweede groep C. De Terneuzense ploeg miste Brok; Wisse lag nu voor. terwijl Van Doorn diens plaats in de achterhoede innam. Reeds na enkele seconden opende Weijland de score, maar Baronie maakte spoedig 'gelijk. [De Pooter zorgde ervoor dat er met 1-2 werd ge wisseld. De thuisclub bracht de stand weer in evenwicht, maar Schelde drukte even hard door en De Pooter en Weijland brachten de stand op 2-5. Bij een Bredase doorbraak trok De Pooter zijn tegenstander terug, hetgeen de scheidsrechter niet ontging en De Pooter moest het water ver laten. Het duurde geruime tijd alvorens Baronie deze meerder heid wist uit te buiten. Er was zelfs een strafworp voor nodig (3-5). In de laatste twee speldelen gaven de gasten geen kansen meer weg en op regelmatige wijze voerden De Pooter (2 x) en Weijland de stand op tot 3-8. Een doelpunt van Wisse werd niet toegekend, omdat de scheids rechter hem net op het moment van zijn schot een vrije worp toe kende. De eindstand van deze sportief gespeelde wedstrijd bleef dus 3-8. Hierdoor eindigt Schelde op de 2e plaats met één punt achter stand op het Sasse Bruinvis. Het zag er vorige week dinsdag in Terneuzen bij Schelde-TRB/RES (10-0) al niet naar uit dat de Tilburgers het de Bruinvis moei lijk zouden maken en de Sasse- naars grepen dan oók vrij ge makkelijk de titel door in Til burg met 2-8 te winnen. De eindstand in 4S: Bruinvis 8 7 1 14 43-24 Schelde 8 6 1 1 13 59-27 TRB/RES 8 3 5 6 32-42 Baronie 8 2 1 5 3 25-43 Ganze II 8 1 7 2 27-49 Baronie kreeg twee punten in mindering wegens niet opkomen. In de 4e klasse R werd Krab- Uw vakantie nadert - u begint al plannen te maken! Daarom komt de ANWB juist nü naar u toe met een rijdend inlichtingenkantoor. Om u te helpen met de voorbereiding van uw vakantie in binnen- of buitenland. Met kaarten en gidsen, met documenten, met de verlenging van uw kampkaart, kortom met alle service, die de ANWB u kan bieden. Komt u eens langs; u bent van harte welkom Waar en wanneer vindt u het ANWB mobiel kantoor? In Terneuzen, Op de Markt, op donderdag 21 juli van 10 tot 4 uur. Op donderdag 18 augustus is het ANWB mobiel kantoor eveneens aanwezig; zelfde tijd, zelfde plaats. BvH 66 564 De Terneuzense zomeravond- commisF/3 mag weer met voldoe ning terugzien op een vlot verlopen competitie. Slechts één avond moest men de zaak afgelasten we gens de vele regen. Het negende seizoen, tot dusver het drukst be zette, telde niet minder dan hon derd wedstrijden. Bovendien heeft door de deelname van Havee, Vla- co, Dow, Van Vliet/Van Duist en Moe '65 de industrie zijn stempel op deze tak van sport gezet. Het volgende seizoen zal Icust waar schijnlijk niet meer binnen de krijt lijnen verschijnen, daar de kanaal- werken hard opschieten. Bij de Dow bestaan plannen om met twee elftallen uit te komen. Helaas moeten wij vaststellen dat dit seizoen ook een ongelukkig verloop heeft gekend door meerde re verwondingen. Wij wensen de geblesseerde sportvrienden een spoedig herstel toe. De heer C. Vink (E.H.B.O.) ver dient een woord van warme dank. Iedere avond was hij trouw op zijn post en verscheidene malen heef t hij bij blessures de helpende hand geboden. Voor de Mistrappers en Moe '65 was het een succesvol jaar. Zij zul len op 6 augustus door de voorzit ter de heer J. van der'Laan in het zonnetje worden gezet. Competitieleider M. C. van der Linde heeft vele kostbare uren be steed om alles gesmeerd te laten verlopen. Hij hëeft eer van zijn Werk gehad. Het publiek dat vaak in groten getale naar het Zuider sportpark optrok, heeft van span nende duels kunnen genieten. KORTE NABESCHOUWING De Mistrappers hebben in poule A getoond de sterkste te zijn. Al moet men er bij zeggen dat tal van overwinningen met gering verschil zijn behaald. Maar nog altijd be slissen de doelpunten en 20 doel punten voor en slechts 4 tegen is een goed resultaat. P.T.T. beschikt over een goede ploeg, waarmee men volgend jaar terdege rekening zal moeten houden. H.K.C. is iets teruggevallen in de eindfase. De leeftijd spreekt hier een woordje mee. Sam Meertens, Stockman, Jan Gort en Heij zijn jongens van een 43 jaar, die nog steeds de toon aan geven, terwijl de jongeren uit het tweede hen nog niet kunnen ver vangen. Philips I zal in 1967 stellig nog van zich laten horen. P.Z.E.M. en Spadella hebben goed werk ver richt. Icust speelde wisselvallig en wist toch voor verrassingen te zorgen. Advendo heeft sterk het gemis gevoeld van P. 't Gilde en W. 't Gilde. H.S.V. ging goed van start maar is op éen overwinning blijven steken. Van der Poel begon ongelukkig en had de gehele com petitie gebrek aan reservekrachten. GEPROMOVEERD In poule B toonde Moe '65 zich de sterkste en promoveert reeds het eerste jaar r.aar pouie A het geen een gelukwens waard is. ben kampioen door thuisspelend Scheldestroom met 4-2 te klop pen. Op hun beurt verpletterden de Bressiaanders het bezoekende Luctor met 8-0. Hier resten nog twee wedstrij den, n.l. Krabben-Ganze en SZV- Scheldestroom. Deze laatste wed strijd is van belang voor de be zetting van de 2e plaats, want beide clubs hebben 8 punten. Record verbeterd Tijdens internationale zwem wedstrijden te Bres kens heeft 'n zwemploeg van de Schelde zater dag het Zeeuws rekord op de 4 x 10 m wisselslag estafette heren verbeterd met 0,6 sec. en ge bracht op 5 min. 36,5 sec. De ploeg, die het Middelburgse Luc tor het rekord ontfutselde, be stond uit: J. Leenman, rugslag; J. Guerand. schoolslag; K. Weij land, vlinderslag en M. de Poo ter. borstcrawl. Dit is dus dit sei zoen het tweede estafetterekord, dat Schelde van Luctor over neemt. Meterfabriek eindigde als tweede en zal het volgende jaar ook een klasse hoger spelen. Wat de overi ge elftallen betreft kunnen wij kort zijn. Havee was een verrassing. Vlaco, Van Vliet/Van Duist en Dow pasten zich goed aan. De Atoomboys vielen tegen; van deze jongens werd wel iets meer ver wacht. Philips II en III zochten het in de middenmoot. Waterstaat en H.K.C. II sluiten de rij. Deze jon gens komt een woord van lof toe voor hun sportiviteit, altijd opge wekt blijven doorspelen, ook bij een grote achterstand, dat is spor tief en verdient navolging. Eindstand poule B Moe '65 Meterfabriek Atoomboys Havee Vlaco Philins III Van Vliet/ Van Duist Philips II Dow Riikswaterst. H.K.C. II 119 6 2 34—12 11 8 0 3 30—13 10 6 0 4 23—11 10 5 2 3 27—19 10 5 2 3 17—19 10 5 0 5 18—20 10 3 3 4 14—16 10 4 1 5 8—21 10 4 0 6 24—25 10 2.2 6 15—32 10 1 0 9 12—36 18 16 12 12 12* 10* 9* 9 8 6 2 Deze ploegen hebben 4 punten in mindering gekregen wegens het uitkomen met ongerechtigde spelers. HaveePhilips III 34 Havee miste Rouw in de achter hoede, terwijl bij de Philips-vete- ranen Van der Laan verstek had laten gaan. Havee nam de leiding uit een strafschop. Philips wist de stand weldra te vereffenen 11. De rust ging in met 23. Havee maakte na de coca-cola gelijk. La- zeroms scoorde nog eenmaal voor Philips, nadat een schot de lat had getroffen. MeterfabriekDow 20 In de 12e minuut gaf Wieles de Meterfabriek de leiding. Pas twee minuten vóór tijd maakte Wieles aan alle onzekerheid een einde door via de binnenkant van de naai te scoren (20). Dow kreeg legio kansen, maar de afwerking faalde. Moe '65—Philips II 0—1 Moe '65 heeft in de laatste wed strijd de kous op de kop gekregen. Moe was wel sterker maar de Phi- lips-verdediging stond pal. Twee minuten was de tweede helft oud toen Philips van een verdedigings- fout profiteerde (0—1). Moe kreeg nog een strafschop re nemen maar deze werd gemist. AtoomboysDow 30 Voor de rust werd slechts één maal gescoord. In de tweede helft lieten de Boys nog twee „atomen" los. zodat de eindstand 3—0 werd. Een verdiende zege. Moe '65Meterfabriek 32 Dit is een ongelukkige wedstrijd geworden. Eerst was het J. Jansen van Meterfabriek die met doelman Biil naar de bal sprong en zo onge lukkig kwam te vallen dat hij een hersenschudding opliep. Het spel was nauwelijks hervat, toen J. Peeman van Moe een hard schot loste dat doel trof, maar ook zijn knie ontwrichtte. Hij werd vervan gen door de bijna zestigjarige Daan Geers. Moe nam na tien mi nuten door rechtsbinnen Lensen de leiding. Peeman zorgde twee minu ten vóór rust voor 20. Na een lang oponthoud begon men aan de tweede helft. Wieles scoorde voor Meterfabriek (21). Kort vóór tijd zorgde de Moc-rechtsbuiten Hame link voor 31. Meterfabriek hield vol en even daarna maakte Schauwaert er 32 van. Na het laatste fluitsignaal van scheids rechter Zuidweg kon Moe '65 de kampioensvlag hijsen. FEESTAVOND Het bestuur van het zomer avondvoetbal is druk bezig een ge schikte zaal te vinden om de spe lers van alle verenigingen op 6 augustus met hun dames uit te nodigen voor een feestavond. Op 27 augustus volgt het kampioen schap van Zeeland voor alle dis tricten, n.l. Zierikzee, Goes, Middel burg, Vlissingen, Sas van Gent en Terneuzen. Middelburg is zondag amateur voetbalkampioen van Nederland geworden. In twee beslissende wedstrijden tegen het Oldenzaal- se Quick '20 hieven d' Middel burgers ongeslagen. Zaterdag zegevierde Middelburg in de uit wedstrijd met 30. Zondag le verde de tweede wedstrijd een gelijl spel op (00). Het is de eerste maal in de ge schiedenis van het Nederlandse voetbal dat een Zeeuwse club zich kampioen van Nederland mag noemen. WEDVLUCHT OP NEUFVILLES (Bond van Zaterdagvliegers) „E.M.M." - Terneuzen Snelheid eerste duif 978,6 m, snelheid laatste prijswinnende duif 895.5 m. 1. J. Dhaeze; 2 en 8. R. van Doorn: 3. P. Scheeie; 4. A. Meeuwsen; 5. J. Zegers; 6. K. Oppeneer; 7. D. Deurwaarder; 9. F. Verhelst en 10. W. van Hoe ve. WEDVLUCHT OP CREIL (Bond van zaterdagvliegers.) „E.M.M." - Terneuzen Snelheid eerste duif 1134,6 m, snelheid laatste prijswinnende duif 1101,9 m. 1. A. Scheele; 2. P. Scheele; 3, 4 en 7. A. J. Scheele; 5 en 9. D. Deurwaarder; 6. R. van Doorn; 8. W. de Vos en 10. J. Zegers. WEDVLUCHT OP ALBERT »De Eendracht" - Terneuzen Oude duiven. Snelheid eer:«':e duif 1122,9 m., snelheid laatste prijswinnende duif 1025,8 m. 1, 2 en 9. J. A. de Smidt; 3. J. v. d. Graaf; 4 en 7. G. Ver- brugge; 5. Meijer v.d. Berge; 6. Chr. v. Driel; 8. H. F. Koch en Zn en 10. A. Dieleman. Jonge duiven. Snelheid eersis duif 1135 m., snelheid laatste prijswinnende duif 955 m. 1. J. den Exter; 2. P. J. v. d. Bulck; 3 en 6. M. Soomers; 4 en 10. O. Hofman: 5. A. Butler; 7. W. Harte; 8. A. Faas en 9. C. Oppeneer en Zn. WEDVLUCHT OP CREIL „De Reisduif" - Breskens Snelheid eerste duif 1083 m., snelheid laatste prijswinnende duif 978 m. 1. J. v. d. Lijke sr; 2 en 5. J. v. d. Lijke jr; 3. D. Pieters; 4, 6 en 8. A. W. Verduijn; 7 en 9. F. Scheele en 10. J. A. Versprille. „De Voorwaarts" - Zaamslag Oude duiven. Snelheid eerste duif 1161,7 m. 1 en 6. W. de Putter (Axel); 2 en 3. C. M. Cornelissen (Z.); 4. C. v. Doorn (Z.); 5, 8 en 9. H. de Feyter A.) en 10. Joh. v. d. Voorde (Z.). WEDVLUCHT OP NEUFVILLES „De Reisduif" - Breskens Snelheid eerste duif 992 m.; snelheid laatste prijswinnende duif 767 m. 1 en 5. J. v. d. Lijke sr.; 2 en 7. J. M. v. d. Broeke jr; 3. J. Blaakman; 4 en 10. H. de Smidt; 6. J. Woittiez; 8. D. Pieters en 9. F. Scheele. „De Voorwaarts" - Zaamslag Jonge duiven. Snelheid eerste duif 1010 m. 1, 7 en 8. H. de Feijter A.) 2en 4. J. Cornelissen (A.)3. J. 1 Koster (Z.)5. C. A. van Boven' (A.); 6. H. Scheele (Z.); 9 en 10. H. Dubois (A.).

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 5