PROVINCIAAL NIEUWS De weegschaal HET WEER Schoolzwemdiploma's in „Scheldehad" Terneuzen Pagina 2 Terneuzen Weerbericht Hoogwater Aardenburg ZUIVERE HUID PUROL en PUROL-poeder Axe! Breskens Goes Oost burg Paspoorten deze zomer afgeschaft? OP DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD Nieuwe zuiger van N.V. Van Oord ie Perkpolder in gebruik gesteld Zon- en Maanstanden Retranchement Vlissingen verrekijkers DE VTRÏTE ZEEUW Donderdag 7 juli 1960 Propedeutisch examen Aan de technische hogeschool te Delft is geslaagd voor het pro pedeutisch examen werktuig kundig ingenieur de heer B. Dijkman te Terneuzen. Geslaagd Aan de katholieke universiteit te Tilburg slaagde voor het pro pedeutisch examen economie, de heer R. M. P. C. Fermont te Ter neuzen. Cultuurtechniek Bij de te Zutfen gehouden exa mens slaagde dezer dagen voor het diploma cultuurtechniek deel B de heer A. L. de Putter te Ter neuzen. P.T.T.-service Langzamerhand worden de wo ningen in de nieuwe wijken ten zuidoosten van het Zwaantje be trokken. Ten gerieve van de nieu we bewoners heeft de P.T.T. woensdagmiddag een brievenbus geplaatst op de hoek Beethoven- hofBellamystraat. Omdat de buslichtingen nog niet op het witte plaatje vermeld staan, geven wij hier de tijden: 4 uur v.m.; 8.30 uur v.m. en 17.30 uur n.m. Deze laatste lichting geeft aansluiting op de nachtpost treinen. Feestweek „Nieuw Terneuzen" geopend Een groot aantal gasten en verdere belangstellenden woon den gisteravond de opening bij van de feestweek die in een grote tent aan de Mauritsstraat wordt gehouden en die wordt georgani seerd door de leden van „Nieuw Terneuzen", onderafdeling van het handelscentrum Terneuzen, en het Terneuzense wielercomité. In zijn openingswoord zei de heer Den Toonder voorzitter van „Nieuw Terneuzen", dat het wielercomité voor de organisatie van de omloop van Zeeuws- Vlaanderen, die in de kermisweek zal worden verreden, een groot bedrag gemoeid is. „Nieuw Ter neuzen" heeft alle daarvoor be stemde loten gekocht en geeft deze gratis aan de klanten. Verder wilde de heer Den Toon der deze avond zien als 'n vrien delijkheid van de aangesloten le den-winkeliers aan hun klanten. Hij was allen, die aan de organi satie hebben meegewerkt, inzon derheid de gemeentelijke en poli tionele autoriteiten zeer dank baar. Voor het muzikale gedeelte zorgden in de eerste plaats Kees de Nijs met zijn orkest en zanger Albert Brosens. Was de afwezigheid der twee Wama's, door ziekte verhinderd, ENKELE OPKLARINGEN Het K.N.M.I. deelt mede: Tussen een hogedrukgebied ten zuidwesten van Ierland en een lagedrukgebied boven Oost- Europa waaide woensdag een noordelijke wind. Hiermede l stroomde koele lucht boven West-Europa. Boven de Britse eilanden en onze streken kwam de temperatuur bijna nergens hoger dan 16 tot 18 graden. In Zuid-Limburg en in buiengebie- den in Duitsland bleef het kwik bij 14 a 15 graden steken. Elders m Duitsland, alsmede in zuid- Scandinavië en het grootste deel van Frankrijk wees de thermo meter des middags op veel plaat sen 18 tot 20 graden aan. Warm bleef het boven Zuid-Europa waar veelal 25 tot 30 graden werd gemeten. Vandaag blijft een overwegend matige wind uit noord tot noord west koele lucht aanvoeren, waarin naast enkele opklaringen ook verspreid enkele buien voor komen. In het binnenland zullen de temperaturen over het algemeen iets hoger worden dan woensdag. medegedeeld door het K.N.M.I. geldig tot hedenavond. Wind tussen noord en noordwest Enkele zonnige perioden, maar ook enkele vespreid voorkomende buien, in hoofdzaak in het bin nenland. Overwegend matige wind tussen noordwest en noord Dezelfde middagtemperaturen als gisteren of iets hogere. voor sommigen een teleurstel ling, dit werd vergoed door het optreden van de zangeres zonder naam en de Tobo's. Voor vanavond staan Yvonne de Nijs en Ronny Tober op het programma. Morgenavond treden Gert en Hermien Timmerman op en als klap op de vuurpijl zater dagavond een beatbal met de Blue Daimonds met eigen orkest, nadat des middags amateurs de ronde van Nieuw Terneuzen heb ben verreden. Op 16 juli internationaal zeehengelconconrs Donderdag 30 juni werd de laatste belangrijke vergadering gehouden vóór het 9e interna tionaal zeehengelconcours van de hengelaarsvereniging O.N.I.- Terneuzen. Hierbij waren aan wezig de heren van de jury om nog verschillende zaken te ver nemen die betrekking hebben op het aanstaande concours van 16 juli a.s. De hoofdprijzen, vijf rijwie len, zijn reeds aangeschaft en zijn in een etalage in de Noord straat uitgestald. Richtlijnen ter aanvulling van het prijzenpak ket werden gegeven, ook voor de verloting. De hoofdprijs, een rijwiel, werd eveneens aange schaft. In de laatste week vóór het concours zal er nog een bijeen komst zijn van het bestuur met de controleurs. Donderdagavond zal de eerste uitloting plaats vinden voor de deelnemersplaatsnummers, vrij dagavond de 2e verloting en dan zaterdag 16 juli de laatste in schrijvingen tot 11 uur. Om 11.30 uur begint het concours. Vrij dagsavonds zullen de plaats nummers aan de waterkant wor den uitgezet. Andere funkties en werkzaamheden werden ver deeld en zo nodig toegelicht. Betreffende de verloting de monstreerde de voorzitter de nieuwe duurzame materialen die zullen worden gebruikt. De heren van de jury zullen zich zo nodig beschikbaar hou den voor administratieve werk zaamheden, ingeval het op de laatste inschrijvingstijd over druk zou worden. Er worden weer veel deelnemers verwacht. De hengelaars die aan vorige wedstrijden van O.N.I. deelna men, weten dat het prijzenpak ket steeds uitgebreid en aan trekkelijk is en nu toch zeker met vijf merkrijwielen als hoofdprijzen. De vergadering werd besloten met de hoop op een goede en mooie visdag met goede resul taten. Geslaagd Te Breda behaalde mej. M. van Overloop de akte van on derwijzeres. Voor de hoofdakte kleuterleidster slaagden te Mid delburg de dames M. Leliaert en G. Lippens. Erelid van de fanfare Tot erelid van de Aardenburg- se fanfare werd benoemd de heer Julien Lippens, die reeds sinds 1894 lid van deze fanfare is. Voorzitter I. van Daalen over handigde hem het daarbij beho rende diploma. Daarna speelde de fanfare een pittige mars waarbij de heer Lippens achter de trom plaats nam. Dirigent was hierbij de heer Bruijnooghe die ook reeds meer dan 60 jaar lid is. De eerste die het nieuwe erelid gelukwenste, was de bur gemeester die de installatie bij woonde. Aan het slot sprak het nieuwe erelid en vertelde daar bij enige anecdotes uit het Aar- denburgse muziekleven. (Adv.) Nijverheidsakte Voor het staatsexamen akte N 3 slaagde te 's-Hertogenbosch de heer G. D. Zegers, leraar aan de chr. technische school te Axel. Dagreis afdeling Axel bond van bejaarden Dinsdag hebben de leden van de algemene bond van bejaarden hun jaarlijkse uitstapje gemaakt. Om 8 uur vertrokken de 130 be jaarden met drie autobussen van het Szydlowskiplein. Via Perk- polder ging het door Zuid-Beve land naar de Oosterscheldebrug. In Zierikzee werd enige tijd ge pauzeerd. In de hotels „La Fran ce" en „De Landbouw" werd koffie gedronken. De reis ging vervolgens over de Grevelingendam en de Ha ringvliet naar Dordrecht, waar in café-restaurant „Americain" de lunch gereed stond. Daarna was er volop gelegen heid om Dordrecht te bekijken en te winkelen. Na een rondrit door de stad reed men naar Breda, waar koffie werd geser veerd. Rond half negen arriveerde het reisgezelschap in goede stem ming weer in Axel. Het was een afwisselende en genotvolle dag geweest voor de bejaarde reizi gers. T elef ooncentrale De bestaande telefooncentrale te Breskens zal op 14 juli a.s. omstreeks 13 uur buiten dienst worden gesteld om t.z.t. plaats te maken voor een centrale van een moderner type en van een grotere capaciteit. Gedurende de bouw van deze nieuwe centrale zal een mobiele centrale worden ingezet. De abonnees behouden hun eigen nummer. Op de dag waarop de mobiele centrale in dienst wordt gesteld, moet met een korte onderbreking van het verkeer rekening wor den gehouden. Zwarte bessenpluk gaat beginnen In de tweede helft van deze week gaat in Zeeland de pluk van zwarte bessen beginnen. Vooral Zuid-Beveland is een be langrijk produktiegebied van zwarte bessen. Hoewel de oogst dit jaar kleiner is dan normaal en het areaal de laatste jaren is ingekrompen, kunnen er in de komende dagen flinke aanvoeren van dit produkt worden verwacht op de fruitveilingen in Goes en Kapelle-Biezelinge. Het vorig jaar bedroeg de zwarte bessenaanvoer bij deze veilingen 400 ton en de gemid delde prijs was toen 1,40 per kg. Dit jaar zal het kwantum van 1965 niet worden gehaald, maar wel wordt een aanmerkelijk ho gere prijs verwacht, omdat in alle produktiecentra de oogst schijnt tegen te vallen. Er wor den op het ogenblik reeds prijzen besteed van ongeveer 2,60 per kg voor dit produkt, dat vooral gevraagd is voor de sapfabricage, niet alleen in ons land, maar ook in het buitenland en met name in West-Duitsland. V erkeersongeval Op de rijksweg te Oostburg nabij .de watertoren zijn gister avond een Duitse personenauto en een Nederlandse bromfiets met elkaar in botsing gekomen. De bromfiets, bestuurd door mej. M. R. uit Groede, kwam van Oostburg en wilde de rijks weg oversteken om de Maaidijk op te rijden. Op hetzelfde moment kwam de Duitse auto uit de richting Schoondijke. Een aanrijding was niet meer te vermijden. De brom- (Adv.) Voor de taUoze vakantiegangers die naar het buitenland gaan, zou het een heel gemak zijn als zjj zonder paspoort de grens over konden. Misschien komt dat nog eens, maar nü is het nog niet het geval. Wél is er een gebied waar het voordeel geen grenzen kent en waar ieder zonder forma liteiten naar toe kan, w at dan ook duizenden mensen - juist in hun vakantie - dóen. Wij bedoelen de markt - het grootste en voordelig ste koopcentrum. Marktkooplie den zorgen daar met hun royale keus in kwaliteitsartikelen voor honderdra verrassingen en zij spreken een taal die iedereen ver staat: de taal van de laagste prij zen. Kopen op de markt is een vakantie-plezier én een vakantie- voordeel, want - h li!!!!! - - f DONDERDAG 7 JULI Breskens 4.45 Terneuzen 5.21 Hansweert 5.55 Walsoorden 6.01 VRIJDAG 8 JULI Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden 5.23 5.59 6.33 6.42 4.57 5.33 6.07 6.16 5.33 7.04 7.47 7.56 juli zon maan op onder op onder 7 4.29 21.00 23.42 9.03 8 4.30 21.00 23.54 10.14 4.31 20.59 11.23 DOOR MARTIN MONS 291 De bibliotheek was een gezel lige kamer, die zijn naam eer aandeed. want langs de muren rijden zich hoge boekenkasten, waarop bustes stonden van klas sieke wijsgeren die hem met blinde ogen aanstaarden. „Socrates, Plato, Aristoteles, Seneca..." mompelde hoofdin specteur Bezemer. „De hele col lectie is zowat compleet." Kwam. dan tot de ontdekking dat de buste op de kast tegenover henr een personage van veel jonger datum voorstelde, want vader moorders werden in 't oude Hel las nu eenmaal nog niet gedra gen terwijl ook bakkebaarden... Nu ja. die gebakkebaarde heer zou waarschijnlijk wel de bet overgrootvader Gijsbert zijn, de bouwer van Terhorst, 'De buste was niet van gips maar van mar mer en de behandeling van de haarpartijen deed denken aan de Themis op de trap. Bovendien droegen ze beiden dezelfde drei gende frons op hun gezicht. Als je heel goed keek. zou je zelfs gaan denken dat mr. Gijsbert model had gestaan voor zijn The mis Tenzij hij zijn gelaatsuit drukking naar die van de The mis had gemodelleerd, wat natuurlijk ook mogelijk was. Een ogenblik dacht hoofdcom missaris Bezemer erover te ver huizen naar de andere kant van de lange kloostertafel, zodat mr. Gijsberts strenge blik niet de ondervrager maar de onder vraagden zou treffen. Dat kon hun alleen maar goed doen. Het was echter al te laat want de deur ging open om juffrouw fiets werd met bestuurster en duo-passagiere geschept en. op de weg geslingerd. Mej. R. moest met een hersen schudding in het ziekenhuis te Oostburg worden opgenomen, terwijl de duo-passagiere. mej. A. V. uit Tholen, na geneeskundige behandeling huiswaarts kon ke ren. Dokter Van Waas verleende de eerste hulp. De bromfiets werd geheel ver nield en de Duitse auto werd licht beschadigd. Schoolreizen De oudste leerlingen van de openbare school uit Retranche ment en van de b.l.o.-school te Oostburg zijn drie dagen per bus op reis geweest. In Roosendaal bezochten zij het abattoir onder leiding van de heer De Thije. Te Kaatsheu vel werd geruime tijd doorge bracht in het sprookjespark „De Efteling". Overnacht werd in de jeugdherberg „Rhijnauwen" te Bunnik. De tweede dag begon met een bezoek aan het automuseum te Driebergen. Hierna volgde een tocht langs de Utrechtse heuvel rug. Op de Grebbeberg werd de erebegraafplaats bezocht, waar na de reis opnieuw werd onder broken in het dierenpark te Rhenen. Op de terugreis naar Bunnik werd even gepauzeerd bij het paleis te Soestdijk. Tot slot werd een bezoek gebracht aan het kasteel te Zuijlen. De derde dag werd in Utrecht de Domtoren beklommen, in welke stad ook nog even werd „gewinkeld". De reis werd be sloten met een bezoek aan de speeltuin „Rozenoord" te Ber gen op Zoom. Subsidies De gemeenteraad besloot voor de vervaardiging van de streek- film „Jaontje" een eenmalige subsidie te verlenen van 35 cent per inwoner. Aan de vereniging voor in strumentale muziek te Middel burg werd voor 1966 een bij drage van ƒ20 toegewezen. Koninklijke onderscheiding Bij koninklijk besluit is be noemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau de heer F. P. C. Mijs te Vlissingen, direkteur N.V. haven van Vlissingen. Deze week heeft ir. J. Zuur deeg, de hoofdingenieur-direk- teur van de rijkswaterstaat in Zeeland, in de haven van Perk polder een nieuwe zandzuiger van de firma Van Oord uit Wer kendam in bedrijf gesteld. Dit geschiedde door in de stuurhut een knop in te drukken, waarna de motoren met een gezamen lijke capaciteit van circa 2800 pk. begonnen te draaien. Dit vormde tevens de inleiding tot het graafwerk voor de nieu we haven die nodig is voor de binnen enkele jaren in te leggen „dubbeldekkers". De zuiger „Werkendam" moet bij Perkpolder meer dan een half miljoen kubieke meter grond weghalen, die zal worden ge bezigd voor de waterkering rondom de nieuwe veerhaven. Bij de indienststelling van de Brand hij wasserij te Heemstede Omstreeks vijf uur woensdag middag heeft een korte maar felle brand de kantine en het magazijn van de wasserij van de firma Beelen in Heemstede in de as gelegd. De brand is door on bekende oorzaak uitgebroken in de kantine die zich op de zolder van het 300 jaar oude pand be vond. Met assistentie van de Haarlemse brandweer ging de brandweer van Heemstede het vuur te lijf. In nauwelijks een uur was men het vuur meester. De wasserij zelf heeft aanzien lijke waterschade opgelopen. Het is vrijwel zeker dat de wasserij, de grootste uit Haarlem en om geving, enkele dagen buiten be drijf zal zijn. De schade wordt geraamd op 250.000 gulden. zuiger waren tal van water staats- en provinciale autoritei ten aanwezig, alsmede de direk- tie van de N.V. van Oord en bur gemeester Van Hootegem van Hontenisse. Voordat ir. Zuurdeeg de offi ciële handeling verrichtte, sprak hij de hoop uit dat het werk op tijd gereed zal zijn. In dit ver band kon hij mededelen dat de opdracht voor de eerste dubbel dekker onlangs verstrekt is. Na afloop begaven de heren zich naar Walsoorden, waar de firma Van Oord een werk uit voert in opdracht van België, n.l. het verwijderen van een stuk krib, waarvan de scheepvaart last ondervindt. Op de foto stelt de heer ir. J. Zuurdeeg de zuiger in werking. In het „Scheldebad" te Terneu zen werden dezer dagen door de leerlingen der verschillende scholen de proeven afgelegd voor de schoolzwemdiploma's. De examencommissie werd ge vormd door mej. C. van Harn en de heren J. Johannisse, P. de Weijer en C. Sol. Aan de onderstaande leerlin gen kon een diploma worden uitgereikt. DIPOMA ZWEMPROEF H. Familieschool: I. van As- sche, E. Kegels, M. de Winter, M. Acke, E. van Damme, F. Pie- ters, G. Lauret, E. van Gelder, S. van der Linden en A. van Haperen. Zuidlandschool: M. v. d. Berg, H. Teunissen, J. Meijer, A. Ha melink, N. Faas, B. Boneschans- ker, H. Post, R. Post, G. Post, Ch. Mulder, M. Smit, J. van Zuu- (Adv.) Leoeadie Terhorst binnen te laten. Ze schreed plechtig op de tafel toe. Een ander woord kon Bezemer, die gefascineerd toe keek, voor haar wijze van voort beweging niet vinden. Lopen kon je zoiets onmogelijk noemen. Hij vroeg zich af waar hij haar meer kon hebben gezien, ze kwam hem zo vreselijk bekend voor. Dan schoot hem een por tret van mrs. Siddons als Lady Macbeth te binnen. Dat was het dus. „Gaat u alstublieft zitten," zei hij terwijl hij beleefd opstond. Ze liet zich langzaam neerzak ken in de leunstoel aan de an dere zijde van de tafel. Bezemer merkte dat ze trilde van een met moeite onderdrukte opwinding. Haar gezicht was grauwbleek en onder haar ogen lagen donkere schaduwen. Ze is angstig maar ze geniet toch van de sensatie, dacht hij en zei vriendelijk: „Dit moet een zware schok voor u zijn geweest, juffrouw Terhorst. Ik kan u niet zeggen, hoe het mij spijt dat ik u nu ook nog met allerlei rou- tinevragen zal moeten lastig val len." „Een zware schok," herhaalde zij. „Ja. veel zwaarder dan ik voor mogelijk zou hebben gehou den, inspecteur. Even zwaar, als had ik niet vooruit geweten dat het noodlot op een zeer nabij tijd stip zou toeslaan." Hoofdinspecteur Bezemer keek haar verbluft aan Meende ze wat zij zei? Of was het maar een pose? „Dus u heeft dit zien aanko men? Waarom heeft u dan wer keloos toegezien, juffrouw Ter horst?" Ze streek met de tong langs haar droge lippen en antwoord de: „Maar wat had u dan gewild dat ik deed?" „Maatregelen nemen om 't te beletten, natuurlijk. Als u zich tot ons gewend had..." „Tot «Je politie?" viel ze hem heftig in de rede „En wat had ik dan moeten zeggen tegen de politie, inspecteur? Wat?" „Nu, dat u ervan overtuigd was dat het leven van een van uw huisgenoten gevaar liep. En ook, wie van uw andere gasten u verdacht. Dat is toch logisch. Ik verzeker u dat ik u werkelijk niet uitgelachen had, als u daar voor bang mocht geweest zijn." Juffrouw Leoeadie Terhorst vloog met een ruk overeind, haar ogen schoten vuur. „Wou u mij vertellen dat ik hier op Terhorst moordenaars gastvrijheid ver leen?" vroeg ze snijdend. „Hoe ter wereld komt u er bij? Als u uw onderzoek zo begint., weet ik werkelijk niet wat het eind zal zijn. Maar vast en zeker niet de arrestatie van kolonel Ravens moordenaar. Ik ben niet naar de politie gegaan, inspecteur, om de eenvoudige reden dat ik de poli tie niets te vertellen had. Omdat ik niets wist. Begrijpt u mij nu?" (Wordt vervolgd.) ren, E. Bijl, F. Heijnsdijk, D. Koster, J. Polderman, J. Laar man, M. Heij, A. Bos, A. Veer man, H. de Meijer, I. Pattist, V. de Haan, J. Swanevelt. Christelijke school Leeuwen laan: J. Meijer, A. Dekker, D. v. Dijk, N. Enselink, T. Smilde, F. Scheele, A. Meeusen, P. v. Waar- denberg, S. Bareman, D. v. d. Steen, C. v. Waardenberg, A. Scholten, E. Hamelink, J. Schol ten. SchippersschoolJ. Overdulve, A. Appeldoorn, J. Geervliet, L. Molewijk, M. Overeem, E. Scher- penisse, H. Scherpenisse, B. Overdulve. St. Willibrordschool W. Hof man, W. Bakker, J Michielsen. Zonneschool: J. v. d. Weele, E. ten Hoeven, A. Verduin, C. v. d. Beek, G. Kruimink, R. de Doelder, A. de Roo, M. de Ruy- ter, F. Harms. Hervormde school: C. Ver doorn, W. Verdoorn, P. Johan nisse, M. de Vos, J. Claessens, C. Kaijser, L. Adler, L. v. Duiven- dijk, J. van Wijck, G. Veldman, H. Bouman, M. van Es, H. dé Jon ge, N. Zweemer, M. de Ridder, M. Pauw, G. Kouwijzer, M. de Bokx, E. Wesdorp, E. v. d. We- ge, P. M. van de Velde, H. Fie- ret, W. de Bokx, A. de Ridder, J. de Jonge, J. Donze, C. de Vin, H. van Doeselaar, M. Geldof, J. Pladdet, C. IJsebaert, E. van Klink, A. Villerius, H. Schutte, D. Eggebeen, C. Oppeneer, J. Pauw, J. v. d. Hooft, P. de Poo- ter, M. Mechielsen. School op Geref. grondslag: F. Simons, P. Donze, C. Kaljouw. Chr. school Zaamslag: G. W. Haak, W. Verlinde, L. Mol. St. Antoniusschool Sluiskil: L. v. d. Voorde, J. v. Esbroeck, M. D'hert, R. Scheele, J. Smet, G. v. Straten, M. du Puy. Openbare school Sluiskil: A. Corveleijn, S. Destombes. Chr. school Sluiskil: C. Rie- mens. V.G.L.O. Sluiskil: C. Kaijser, D. Freijzer, B. Schelfaut, M. de Smet. Chr. ulo-school: J. Pauw, M. v. d. Molen, K. Veldman, G. Kouwijzer, A. van Hoeve, H. Doetjes, M. Bareman, M. van Swaal, A. Scharinga, J. Agema, L. v. Baal, C. van Aken, P. Wes terterp, J. Dieleman, C. Due- rink, C. Kamerik. Openbare u.l.o.-school Terneu zen: L. Both. R.K. ulo-school: S. van Waes, E. de Winter. Landbouwhuishoudschool J. Goossen. U.T.S.: J. Valckx, F. Verbrug- ge. Petrus Hondiuslyceum: M. v. Reijen, R. Baard, C. Sneep, M. van Urk, M. Musters, N. de Regt. DIPLOMA GEOEFEND ZWEMMER H. Familieschool: J. Vinke, M. Mertens, M. v. d. Velde, J. Bak ker, M. Epskamp, D. Heck, C. Zeegers, C. Brouwers, J. Spren kels, L. Martens, A. Rammeloo, M. Mevissen. Zuidlandschool: G. v. Waes. J. Sol, C. de Back, E. Heems kerk, C. v. d. Linde, B. Engels, C. de Fouw, H. Herrebout, R Loof, B. Dam, M. Gort, D. Harte, A. Klootwijk, J. Tjallinks. Chr. school: T. Lantsheer, N Koster, A. Buijze. Schippersschool: A. Goeseije, W. den Braber, L. v. Meel. St. Willibrordschool F. Koch J. v. Zeeland, C. Rammeloo, A. Mevissen. C. Huijbregtse, J. Kar remans, F. Cleemputte. Zonneschool: C. v. d. Berge, S. de Jonge, C. Vinke, A. Kolijn. Hervormde school: G. de Lan ge, J. v. Kolk, P. Will, R. Meij er, R. Gazan, A. Popelier, M. de Mul, J. Leeuw, J. de Mul, T. Bo- land, J. Lantsheer, C. v. Eijk, I. v. Strien, J. v. Strien, N. de Jon ge, P. Donze, R. Vlieger, M. El- derson. Chr. school Zaamslag G. Ver linde. Openbare school Sluiskil: I. Dietrich, P. Pieters. V.G.L.O.-school Sluiskil: J. de Wolf, J. Polderman, C. v. Kou- teren, M. Rammeloo, J. de Cuy- per. Chr. ulo-school: J. Mol, M. Polderman, H. Verlinde, K. Ha melink, C. Scheele, J. v. 't Hoff, P. de Jonge, A. Lantsheer. Chr. ulo-school Axel: T. Haak. Petrus Hondiuslyceum: M. de Feijter, A. Abrahamse, V. Claes sens. ZWEMVAARDIGHEIDS- DIPLOMA I H. Familieschool: M. Hofman, A. Ulijn, M. Francken, L. Spran- gers. Zuidlandschool: F. Kaan, A. de Jong, P. in 't Veld, C. Klerk, H. de Back, W. Stahlie. Chr. school. L. v. Bloois. St. Willibrordschool: J. Ott- jes. Hervormde school: A. Veld man, H. v. d. Wege, N. Zegers, C. Scheele, J. Steketee, L. Mi- chels. V.G.L.O.-school Sluiskil: j7 v Hecke, C. v. d. Brue'le. Chr. ulo-school: M. Klaassen, J. Mol, D de Mul. R.K. ulo-school: A. Kegels. Openbare ulo-school: A. Geen- sen. Landbouwhuishoudschool: S. de Pooter. Petrus Hondiuslyceum: C. dc Jonge, A. Bonte, C. Slabber.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 1