PROVINCIAAL NIEUWS Vijftien statenleden namen afscheid TIEN JAAR LANG ƒ30.900 VOOR WATERBEHEERSING „VRIJE VAN SLUIS" Geldleningen van 39 miljoen voor dubbeldekkers Chefarine „4 EX-KAPITEIN WESTERLING WERD TOEGANG TOT TURKIJE GEWEIGERD Lezers die schrijven Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Maandag 16 en dinsdag 17 mei I960 Terneuzen Zilveren jubileum Scheldebad geopend Slotbal Herv. Instuif Axel Bromfietser bij oversteken gedood „Irene" verzorgde taptoe Oostburg Excursie naar „Oranjezon" Sluiskil Zonder rijbewijs over de kop IJzeudijke Doctoraal examen Goes Dodenherdenking op Franse militaire begraafplaats Hoek Stoffelijk overschot geborgen Verkeersongeluk Belgische politie dreigt met staking Gezin van zes personen In auto verbrand Tiend naar van mgr Bekkers Twe« iongens Taveerne „Meer en Bosch" in vlammen opgegaan AUTO BOTST OP KOE Djakarta zoekt contact niet EVIoskou 4 beroemde middelen doen wonderen Acht doden hii scheepsongeluk Zijn moeder wachtte vergeefs De verschrikkelijke' Een ramp voor de duivenlief hebbers Maandag 22 mei a.s. zal het 25 jaar geledén zijn dat de heer P. J. van der Goes, brigadier bij de gemeentepolitie te Terneuzen, in overheidsdienst trad. Ter gelegenheid van dit jubi leum zial die dag op het stads huis een huldiging plaatsvinden. Traditiegetrouw werd zaterdag het Terneuzense Scheldebad weer voor het publiek opengesteld. De dienst van openbare werken had alles weer keurig in orde ge maakt. Het prachtige voorjaars weer werkte mee om reeds de eerste dagen tot een record aan tal bezoekers te komen. Zaterdag werden er 1600 geteld en zondag ruim 1200. Als de weersomstan digheden gunstig blijven, belooft 1966 voor het Scüeldebad een beter jaar te worden dan ooi. De temperatuur bedroeg deze eerste dagen 17 graden C. Zaterdagavond werd in „De Schakel" aan de Kerkhoflaan het slotbal gegeven van het sei zoen. Er heerste een gezellige drukte. Het dansorkest „The Everly Stars" verleende mede werking. De heer Van Gelderen was te vreden over het afgelopen sei zoen. Het bezoek aan de z.g. speelavonden liep wat terug in vergelijking met het begin, maar voor de dansavonden nam de be langstelling toe. De sfeer was er steeds prettig en geen wanklan ken werden gehoord. Geconsta teerd werd dat er meer gewoon wordt gedanst en dat de „beat" schijnbaar wat afneemt. Een woord van waardering voor de mensen die dit werk belangeloos doen en er vele vrije avonden aan geven, is hier zeker op zijn plaats. Zaterdagmiddag om ongeveer 13.30 Uur reed J. A. M. d'H. uit Sluiskil met zijn bromfiets van het rijwielpad de straatweg van de Zuidsingel over naar de ventweg. 'd'H. was even gestopt om een achteropkomende auto te laten passeren waarna hij overstak. Hierbij werd hij gegre pen door een uit een tegenover gestelde richting komende perso nenauto, bestuurd door P. C. de 'R. uit Axel. De bromfietser was op slag dood. Om ongeveer 11 uur reed de heer A. D. uit Groede van de Molendijk in de richting Althe- nastraat. Op datzelfde moment naderde uit de richting Biervliet een andere personenauto, be stuurd door de heer J. G. uit Sluis. A. D. verleende op de provin ciale weg geen voorrang en een botsing was onvermijdelijk. J. G. kwam met zijn auto in de sloot terecht, werd uit de wagen geslingerd en lag onder 't voer tuig. Hij moest naar het zieken huis worden vervoerd met rug klachten en verwondingen aan het hoofd. De auto van J. G. wérd met een takelwagen van de firma Bliek uit Breskens weggesleept. Het tamboer en pijperkorps „Irene" uit Terneuzen was zater dagavond de gast te Hoek. Het korps maakte een rondwande ling door het dorp en gaf tot besluit een taptoe op de markt. Dat een en ander goed in de smaak viel bij de bevolking was wel te zien aan de grote belang stelling. De vogelbeschermingswacht „HetDuumpje" uit W.-Zeeuws- Vlaanderen maakte een excursie naar het waterwingebied „Oran jezon" te Vrouwenpolder. Daar werden de deelnemers rondge leid door heer H. Mandemaker uit Middelburg, voorzitter van de afdeling Zeeland van de Neder landse natuurhistorische vereni ging, die nauwkeurig de flora en fauna van dit beschermde gebied beschreef en de gasten rondleid de door het uitgestrekte terrein. Aan het eind van de excursie bracht de voorzitter van de vogel- beschermingswacht, de heer J. L. van Leeuwen, burgemeester van Oostburg, dank voor de wijze waarop de Zeeuws-Vlamingen op Walcheren waren ontvangen. Zondagavond sloeg een auto, bestuurd door de 22-jarige Duit ser A. B. uit Terneuzen, bij het links afslaan van rijksweg 61 in de Baljuwstraat over de kop. De bestuurder die niet in het bezit was van een geldig rijbe wijs, en zijn vier mede-inzitten den liepen wonder boven won der geen letsel op. De auto is in beslag genomen. Aan de katholieke hogeschool te Tilburg slaagde voor het doc toraal examen in de economische wetenschappen de heer H. F. Wijffels te IJzendijke. (Adv.) Tijdens een plechtigheid op de centrale Franse militaire be graafplaats te Kapelle op Zuid- Beveland zijn zaterdagmiddag de in de laatste oorlog in ons land gesneuvelde Franse militai ren herdacht. Tal van Franse en Nederlandse militairen en bur gerlijke autoriteiten waren daar bij tegenwoordig, evenals een groot aantal Franse oud-strij ders. Er vonden in totaal 19 krans- leggingen plaats. Dat gebeurde o.m. namens koningin Juliana en prins Bernhard door kolonel mr. R. J. E. M. van Zinnicq Bergmann en door de Franse ambassadeur in ons land, P. Siraud, en namens het provin ciaal bestuur van Zeeland door de commissaris van de konin gin, mr. J. van Aartsen. De leiding bij deze herden kingsplechtigheid had ds. M. Jospin te Amsterdam, voorzit ter van de Nederlandse afdeling van „Le Souvenir Fransais". Medewerking werd verleend door de marinierskapel en een detachement van het korps ma riniers. Na afloop van de plechtigheid vond er een défilé met aubade plaats voor het gemeentehuis van Kapelle, waarna er een ont vangst was tijdens welke ge legenheid door de Franse am bassadeur een hoge Franse on derscheiding werd uitgereikt aan de heer Ph. van 't Hoof te Rot terdam. Ds. Jospin reikte een zilveren medaille uit aan oud burgemeester J. P. Koonen van Limbricht. President Mizi van de oud-strijdersorganisatie „Flandres Dunkerques 40" over handigde de Europese ereme daille aan de heer en mevrouw Van 't Hof te Rotterdam, aan ds. M. Jospin te Amsterdam en aan graaf en de gravin De Chambure. Zaterdagmiddag is in de Braakmankreek het stoffelijk overschot gevonden van de op 5 mei bij het zeilen verdronken Belgische arts, de heer Rodts uit Oostcamp. Op de plaats waar de boot was omgeslagen, vond d'e beheerder van de Isabella-jacht- haven, de heer De Jong, het lichaam. Het is naar Hoek over gebracht en later op de dag naar België vervoerd. Zondagmorgen is er op Hoek een vrij ernstig verkeersongeluk gebeurd, waarbij gelukkig geen slachtoffers te betreuren waren, maar de materiële schade was groot. Het nationaal vakverbond van de Belgische politie heeft het af gelopen weekeinde gedreigd met een 24-uur staking op 31 mei als de sociale eisen van het politie korps niet worden ingewilligd. Het besluit viel op een natio naal congres in Gent, waarop er kennis van werd genomen dat de minister van binnenlandse zaken de eisen tot verhoging van de sa larissen van de politiemannen heeft verworpen. Men besloot verdere stakingen te organiseren, indien de actie van 31 mei niet tot resultaten zou lei den. Eén echtpaar met vier kinderen is zondag bij Büdingen (Hessen) in een brandende auto omgekomen. De auto raakte door onbekende oorzaak in een slip, sloeg enkele malen over de kop en vloog on middellijk in brand. De kinderen waren tussen vijf en twaalf jaar oud. Zondag is het zeer druk geweest in St. Oedenrode, de plaats waar mgr Bekkers, bisschop van Den Bosch, zaterdag werd begraven. Om twee uur was het verkeer een complete chaos, zodat de rijks politie van St. Oedenrode verster king moest laten aanrukken. Men schat het aantal bezoekers op 40 000, terwijl 's avonds om acht uur nog duizenden mensen in rijen stonden om de overleden bisschop een laatste groet te brengen. ©sred^r zand bedolven en gestikt In Roden zijn gisteren twee jon gens, de tienjarige Harm Zikken en de negenjarige Jan Boekstra, bii het- spelen op een bouwterrein on der neerstortend zand bedolven en om het leven gekomen. De jongens waren 's morgens om half elf van huis gegaan om er gens te gaan spelen. Toen zij voor de.lunch niet thuis kwamen, wer den de ouders ongerust. De vaders gingen op zoek en hoorden pas later op de dag van het jongere broertje van Harm Z'kken, dat hij de jóngens had zien spelen on een terrein dat bouwrijp wordt ge maakt. Draglines hadden hier die pe sleuven gegraven en toen de vaders op het terrein aankwamen, zaeeii zij al spoedig dat een van de zijkanten van een sleuf was inge stort. Zij groeven het zand met de handen weg en vonden tenslote :1e jongens, die toen al enige uren dood waren. De eeuwenoude boerderij in Den Haag waarin de taveerne „Meer en Bosch" werd geëxploiteerd, is in de nacht van zaterdag op zon dag in vlammen opgegaan. Met het onvervangbare monument gingen de voorraden ter waarde van meer dan 100.000 gulden verloren. De brand werd ontdekt door voorbijgangers die evenwel in het. dichtstbijzijnde flatgebouw geen telefoon aantroffen om de brand weer te kunnen alarmeren. De boerderij stond in lichte laaie toen de brandweer was gearriveerd. Uit de aangrenzende woning kon een deel; van he thuisraad worden ge borgen. De bedrijfsleider van de taveerne, de heer J. A. N. Barens, vertoeft met zijn echtgenote op va kantie. in Majorca. Hun beide kin- defep "van anderhalf en drie jaar kontfgp. worden gered door de heer fi.,d,e,"Mos en zijn vrouw die tij dens de afwezigheid van de ouders de kinderen verzorgen. De boerderij was eigendom van de gemeente Den Haag en stond op de lijst van beschermde monu menten. Het naast de boerderij ge legen koetshuis dat wordt geres taureerd en ingericht als vestzak theater, kon worden behouden. In een ziekenhuis te Leiden is zaterdagnacht de 72-jarige mej. L. C. P. M. van der Wal uit Naar- den overleden aan de ernstige verwondingen die zij zaterdag avond had opgelopen, toen de auto waarin zij meereed op rijks weg 4 onder Sassenheim in bot sing kwam met een koe. De be stuurder van de auto, de 63-ja- rige arts H. N. G., ook uit Naar- den, is ernstig gewond. De koe werd bij het ongeluk gedood, terwijl de auto totaal werd ver nield. Gebleken is dat het hek van het weiland dat altijd met een touw gestolen is, open stond Verscheidene koeien waren hier door ontsnapt. PSYCHIATRISCH RAPPORT GEVRAAGD OVER STUDENT PSYCHOLOGIE De Amsterdamse kantonrech ter heeft vandaag de zaak tegen de 21-jarige provo en student psychologie Auke B. die o.m. te recht zou staan wegens het be kladden van het paleis op de Dam, terugverwezen naar de rechter-commissaris. De kanton rechter was van oordeel dat een onderzoek naar de geestvermo gens van de verdachte hier op zijn plaats was. De student ver klaarde zijn medewerking aan een dergelijk onderzoek te wil len geven. Behalve voor de be kladding moest hij terechtstaan voor het trommelen op het Spui op Koninginnedag en het deelne men aan een happening in Dord recht. Op 12 mei beval de rech ter-commissaris zijn in verzeke ringstelling voor de tijd van vijf dagen, omdat hij zich niet had gehouden aan de voorwaarden waaronder de provo op 1 mei in vrijheid was gesteld. Deze voor waarden hielden o.m. in het zich onthouden van gedragingen die ordeverstoring kunnen bevorde ren. Tevens was voor de kanton rechter gedagvaard de 24-jarige provo Hans T., die onlangs tot drie maanden gevangenisstraf werd veroordeeld wegens het verspreiden van een opruiend geschrift. Deze keer moest hij zich verantwoorden voor het plakken van pamfletten in fe bruari, waarin het „provota- riaat' meedeelde dat de paarden voor de gouden koets klontjes met l.s.d. gevoerd zouden wor den. De kantonrechter veroor deelde hem tot een geldboete van in totaal 20 gulden (twee feiten), nadat de officier van justitie, mr. L. van den Berge, 25 gulden tegen hem had geëist. (Adv.) Eèn Indonesische economische missie onder leiding van minister van buitenlandse zaken Adam Ma- lik zal binnenkort naat de Sowjet- Unie gaan, zo is maandag van re geringszijde in Djakarta vernomen. Zoals bekend is de Sowjet-Unie de grootste schuldeiser van Indone sië. De Indonesische regering heeft al bekendgemaakt dat zij zowel In het westen als oosten meer steun en een verzachting van de voor waaiden voor de terugbetaling van oude schulden wil zien te krijgen. LAATSTE SCHUIF IN HARINGVLIETDAM De laatste van de 17 sluis-ope- ningen in het spui-sluizencom- plex in het Haringvliet onder deel van de Deltawerken is gesloten. De laatste schuif, ge wicht 200 ton, wordt hier op zijn plaats gebracht. De provinciale staten van Zeeland hebben voor de laatste maal in de huidige samenstel ling vergaderd. Na 1 juni keren vijftien leden niet in de staten terug. Dat zijn de gedeputeerde mr. dr. A. J. M. M. Mes en de leden D. Kodde, J. S. Visscher. A. J. Berenpas, P. V. M. Vercau- teren, J. Hommes, P. Meliefste, H. Flikweert, C. van Bellegem. F. M. Berbers, P. van Hoeve, G. J. van der Waal, C. A. Kamme- raad, A. Schipper en mevr. E. J. v. d. Broecke—de Man. De commissaris mr. J. van Aartsen heeft de scheidende leden dank gebracht voor hun arbeid in het belang der provin cie. Mevr. Van den Broeckede Man sprak een dankwoord na mens de scheidende statenleden. Zij legde er evenals de commis saris de nadruk op dat de toe komst van Zeeland voor een be langrijk deel afhankelijk zal zijn van de totstandkoming van een vaste oeververbinding over de Westerschelde. STEUN VOOR „HET VRIJE" Onder algemene instemming gingen de provincale staten ak koord met een voorstel van G.S. om gedurende tien jaar 30.000 per jaar beschikbaar te stellen als bijdrage in de kosten van het waterbeheersingsplan van het waterschap „Het Vrije van Sluis" in West Zeeuws-Vlaanderen". De totale kosten van'~dit plan het welk in drie fasen zal worden uitgevoerd, bedragen 21 miljoen. De heer W. Koster (v.v.d.) juichte het plan toe. De uitvoe ring ervan zalj-wojgiens de heer Koster leiden ^en .optimale productie in nét agrarische West Zeeuws-Vlaanderen. Deze spre ker en na herrrefclir het G.S.-lid Van Dongen "^Oen uiting aan hun waarderiri|paWör dit grote plan dat getuigt van durf en van een ruime visie van het water schap. Er was kritiek op het stand punt van de minister van ver keer en waterstaat die een rijks bijdrage afhankelijk had gesteld van financiële steun van de pro vincie. De heer Schlingemann (v.v.d.) informeerde of er een mogelijkheid is om te voorko men '5Sat zoietszich in dë toe komst herhaalt. De heer Vercauteren (k.v.p.) sloot zich hierbij -aan. De heren Van Westen (c.h.) en Bom (p.v.d.a.) vroegen zich af of een dergelijke dure oplossing van 21 miljoen niet door een ruilverkaveling te vervangen ware geweest. DE JAARWEDDEN VAN GEDEPUTEERDE STATEN De vergadering kon zich grote meerderhed verenigen met het voorstel om de jaarwedden van de G.S.-leden op te voeren tot 33.500,per jaar. Er was slechts een enkele be denking en wel van de heer Roels (p.v.d.a.) die op enige matiging aandrong. Mr. Schlingemann en ook de heren Van der Peijl (c.h.) en Boender (s.g.p.) konden met de voorgestelde verhoging akkoord gaan. Commissaris mr. Van Aartsen wees er op dat de gedeputeerden een full time-job hebben zonder de jaarlijkse verhogingen zoals die aan ambtenaren worden toe gekend. De heer Roels die overigens in zijn eigen fractie geen steun vond, deelde mede dat hij zich ook zou verzetten tegen verho ging van presentiegelden der statenleden. DE DUBBELDEKKERS Gedeputeerde Staten kregen de machtiging om geldleningen aan te gaan tot een bedrag van ten hoogste dertig miljoen gul den voor de bouw van twee dub beldeks-veerboten voor de grote veren op de Westerschelde. Er zal naar worden gestreefd de eerste dubbeldekker voorjaar (Adv.) Vier middelen in één tablet helpen elkaar endoen wonderenI De vier middelen, verenigd in één tablet Chefarine „4", zijn elk afzon derlijk in de hele wereld beroemd en hebben miljoenen mensen baat ge bracht. Tezamen werken zij nog beter en doen werkelijk wonderen. Eén der bestanddelen is het betrouw bare maagmiddel Chefarox, dat een teveel aan maagzuur neutraliseert. De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. 1968 in te zetten op het veer KruiningenPerkpolder. De heren Koster (v.v.d.) en IJssel (c.h.) spraken de hoop uit dat de dubbeldekkers een ruime bijdrage zullen kunnen leveren aan de accomodatie op de Schel- deveren. De heer M. J. van Poelje (lid van G.S.) deelde mee dat mo menteel het wachten is op de gun ning. De bedoeling is dat de dub beldekkers t.z.t. in drie kwartier een vaart heen en terug maken. „Wij kunnen alleen maar hopen dat deze dubbeldekkers er zo spoedig mogelijk zullen zijn," aldus de heer Van Poelje. GRATIFICATIES P.S.D. De provinciale staten hebben 40.000,uitgetrokken voor gra tificaties, bestemd voor het per soneel van de provinciale stoom bootdiensten ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan. Deze gratificaties lopen op van 50 tot 100 gulden. De heer Keuning (p.v.d.a.) stelde voor boven het genoemde bedrag nog 6000,uit te trek ken teneinde ook de gepensio neerden en de weduwen een gratificatie te kunnen aanbie den. Dit voorstel werd aangeno men. SUBSIDIES De Zeeuwse muziekschool krijgt voortaan een subsidie dat 15 bedraagt van de jaarlijks door G.S. goed te keuren personeels kosten. Voor 1966 wordt dat een subsidie van ruim 47.000 gulden. De stichting die het toneelstuk „Jaontje" zal laten verfilmen, krijgt een bijdrage van 12.500 uit het reserve-cultuurfonds. Mevr. Van den Broeckede Man toonde zich verheugd over dit voorstel. Zij was ervan over tuigd dat de film een goede documentaire zou worden, waar door veel bewaard zou blijven dat, anders zou verdwijnen. Er was enige hilariteit toen de heer Van der Peijl een poging deed om het woord „Jaontje" goed uit te spreken. Volgens de heer Van Dongen was het nog niet helemaal in orde. (Adv.) Verkeersongeluk eist neeen slachtoffers Bij een verkeersongeluk in Te- kirdag, ten westen van Istanboel, zijn zondag negen personen om 't leven gekomen. Tweeënzeventig anderen liepen min of meer ern stige verwondingen op. Het onge luk gebeurde toen een vracht wagen met pendelarbeiders door te hoge snelheid slipte, omsloeg en tussen het publiek terechtkwam. Een huizenhoge golf heeft zon dag een Portugese vissersboot op de rotsachtige kust van Portugal geworpen. Acht opvarenden kwa men hierbij om. Eli' bemannings leden werden gewond. Het was de eerste reis van het. vaartuig. Als de Turkse autoriteiten de 46-jarjne voormalige kapitein Ray mond P. Westerling juist hebben voorgelicht, is deze het slachtoffer geworden van een uit 1955 date rende afspraak van de Nederland se en de Indonesische regering met de Turkse regering om hem niet in Turkije (zijn geboorteland) toe te laten uit vrees, dat hij uit dat land wapens naar Indonesië zal smok kelen. Westérling reisde de vorige week per vliegtuig naar Turkije om daar na een scheiding van 26 jaar zijn moeder, zuster en nicht te ontmoeten, zo vertelde de heer Westerling gisteren in Amsterdam. Op het vliegveld van Istanboel deelden de autoriteiten hem mee, dat hii Turkije niet binnen mocht en rnet hetzelfde toestel door moest vliegen naar Cairo. De heer Westerling is van plan er bij de Nederlandse regering teven te protesteren, dat deze be paling nog steeds van kracht is. ,De huidige ontwikkeling in Indo nesië vind ik zeer positief. Ik zou niet weten wat ik daar nog heb te die het ook zonde vond van de reiskosten ad 1300 maar het vooral betreurde dat zijn moeder tevergeefs op hem had gewacht. De heer Westerling zei met de Turkse autoriteiten op het vlieg veld heel genoeglijk Turkse koffie te hebben gedronken. „Zij waren er zelf verlegen mee. Uit de verha len te oordelen van een paar van mijn Turkse vrienden, van wie er één een hoge diplomatieke functie bekleedt, ben ik er erg populair. Zij noemen mij „de verschrikkelijke Turk". Op het vliegveld stonden zeker 30 journalisten en een hele boel anderen mij op te wachten", aldus de heer Westerling. Behalve familiebezoek was het doel van zijn reis in Turkije de mogelijkheid te bestuderen om daar een tweede boek over zijn leven uit te geven, dat is geschreven door de Engels man Rupert Furnea en onder de titel „The Westerling Story" over enige tijd in de Ver. Staten, Enge land, Duitsland en Nederland (bij Elsevier) het licht zal zien. De in houd van het boek zal sommige heren Hier in Nederland niet aan zoeken", aldus de heer Westerlinggenaam zijn, zo vertelde hij. Naast de verontrustende berich ten, welke over de vogelsterfte in Drente in de dagbladen werden gepubliceerd, menen ondergeteken den namens veel duivenliefhebbers de aandacht te moeten vragen en te vestigen op een gelijk verschijn sel in Terneuzen en omgeving; - De duivenliefhebbers in Terneu zen zijn compleet verslagen door de grote sterfte onder de duiven welke, dat is bij onderzoek geble ken ,moet worden toegeschreven aan vergiftigde tarwe en erwten. Tot 10 mei gold een ophokver- bod voor duiven tot des namiddags 6 uur, waaraan de bonafide duiven- houders zich strikt hebben gehou den. Na het vervallen van dit verbod kon weer gedurende de hele dag de vrijheid tot in- en uitvliegen wor den gegeven. Even wel tot grote ontsteltenis van velen kwamen, beter gezegd vielen vele duiven terug op het hok. Enkele uren vlogen ze als razend door het hok en stierven tenslotte onder hevige pijnen. Hoewel we geen directe beschuldigingen willen uiten, menen we tot de conclusie te moeten komen dat hier ergens schuld ligt, die strafbaar is en waarvan men de draagwijdte niet schijnt te kennen. Door zeer laakbare handelingen sterven er veel duiven en ook ander gevogelte. Hoewel de politie de zaak in onderzoek heeft, willen wij in het algemeen een ernstig beroep doen op hen die het aangaat. De duiven- houders hielden zich aan het op- hokverbod. Mogen de giftstrooiers zich realiseren, dat ze veel onno dige pijn veroorzaken en bovendien door het gebruik van zulke zware vergiften meewerken aan het ont staan van een insectenwereld die bestand is tegen die vergiften en dat er dan geen vogels meer zullen zijn om die insecten te verdelgen. Nóg sterker vergiften gebruiken zou leiden tot vergiftiging van de mens. Namens velen, J. v. d. GRAAF. A. DE MEIJER. D. v. d. BERGE. J WILLEMSEN. Chr. VAN DRIED. C. ROUW. H. KOCH. J. A. DE SMIDT. C. D. DE RIJK. (Adv.) 2V3\NlG

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2