PHILIPS en uw opel-dealer: twee die voor u klaar staan Feestje thuis? Heineken is de eerste sast! Gezellige mensen halen Heineken in huis! Hij: Alle Philips lichtgewicht strijkers hebben die snelle nauwkeurige temperatuurregelaar en die handgreep naar (uw) maat! Garage KERCKHAERT UW opel rekord vinden volop ruimte in de Opel Rekord 5 volwassen hun sport-attributen alle vakantie-bagage 't is 'n uw merk van service en vertrouwen! f49.- Probeer 't! Arrangeer met ons een fikse proefrit fn de Rekord. En merk hoe deze wagen beantwoordt aan ai uw vakantie-eisen. Wegligging en bestuurbaarheid - perfekt! Vering en comfort - niemand wordt er moe! Ruimte royaal voor iedereen, ook achterin! Bagage - geen stuk hoeft er thuis te blijven! Prestaties - u bent er in Rekord-tempo! Opel Rekord is ideaal Wii zullen het u graag laten ondervinden. Bei nu direkt! eerste flesje reserveer ik altijd voor mezelf. Want dat eerste gouden glas geeft mij direct het gevoel van „we-gaan-het- goed-gezellig-maken" met heerlijk, helder Heineken. En er is voorraad genoeg." ,,'ns Kijken, nog een paar lekkere hapjes en dan mogen ze van mij op de stoep staan. Voor alles is gezorgd: ook voor volop heerlijk, helder Heineken. Een krat vol pure gezellig heid. Jij vast een pilsje, Harry?" Pagina 10- PE v^RIJE ZEEUW Vrijdag 29 april 1986 Philips lichtgewicht snelstrijker. Bij elke stof voortreffelijk strijk resultaat. Groot stavlak. Moderne vormgeving, f29.95 50527 Philips lichtgewicht snelstrijker. Dankzij open handgreep „neemt" u manchetten en nauwe openingen met razend gemak. j- 50 Philips lichtgewicht snelstrijker. Open handgreep en fraaie witte uit voering en bovendien sterk, slijtvast snoer. f37.50 Philips lichtgewicht stoomstrijker. De 2-in-l strijker. Voor stoom- én gewoon strijken. Als stoomstrijker invochten en perslap overbodig. HULST: Tel. 01140—3451 TERNEUZEN: Tel. 01150—2258 Verk.: TH. PLATJOUW - Axel - Tel. 245 B. SNELLEMAN - St. Jansteen - Tel. 2938 Opel Rekord - speciaal voor u ontworpen door General Motors. u

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 10