PROVINCIAAL NIEUWS laagtabletten Amerikaanse intercontinentale raketten niet tegen te houden Verpleegsters- droom McNamara: elke dag 'n fiets voorniets! Pagina 2 Terneuzen Axel Cadzand Goes Haamstede Hoek Oostburi* 'n blijvende uitkomst! op ee; Retranchement Sluis IJzendijke Zaamslag DE tfRITE ZEEUW Woensdag 27 april 1960 Polders bij het waterschap gevoegd Bij koninklijk besluit is goed gekeurd het besluit van provin ciale staten van Zeeland dd. 8 juli 1965 tot .iheffing voor zoveel nodig van de in W. Zeeuws-Vlaan- deren gelegen internationale polders of waterschappen, te weten: Godefrei, Greveninge, Kleine Boom, Middelburg- sche, Robbemoreel Robbemo- reel-Gouverneur-en-Crayens; voeging van de Nederlandse gedeelten van de hierboven genoemde polders of water schappen bij het waterschap „Het Vrije van Sluis"; wijziging van het bijzonder reglement op het bestuur van het waterschap „Het Vrije van Sluis". Sluiskillenaar gearresteerd De Terneuzense gemeentepo litie heeft in de nacht van 23 op 24 april de Sluiskillenaar M. W. gearresteerd. Dit geschiedde op verzoek van de rijkspolitie te Hulst. W. wordt verdacht van zware mishandeling en poging tot vrijheidsberoving te St. Jan steen. Hij werd naar Hulst over gebracht. Kettingbotsing Dinsdagmiddag om tien voor half vier kwam A. C. O. te West- dorpe met een vrachtauto met aanhangwagen over de Schut- tershofweg in de richting van de Axelsestraat gereden. Hij was voornemens bij de Axelsestraat rechtsaf te slaan. Nabij de Axel sestraat wilde hij zijn auto tot stilstand brengen, maar be merkte dat zijn voetrem wei gerde. Hij reed dwars de Axel sestraat over en kwam daarbij in botsing met de auto van de heer C. K. G. W. uti Terneuzen, die van de Axelsebrug kwam ge reden, en de in de richting van de brug rijdende mevr. J. C. M. O.T. uit Zaamslag. De vrachtauto werd licht be schadigd, maar de beide per sonenauto's liepen flinke schade op. Direkteur J. Dekker nam afscheid van Terneuzense muziekschool Aan de openbare uitvoering die dinsdagavond door de leer lingen van de Terneuzense mu ziekschool in het Concertgebouw werd gegeven, gaf het afscheid van de directeur, de heer J. Dekker, een speciaal karakter. Aan het begin van de avond trad de voorzitter, de heer P. A. Ocké, voor het voetlicht om na zijn kort welkomstwoord de heer en mevrouw Dekker te danken voor alles wat zij gedurende bijna zes jaren voor de school hebben gedaan. De heer Ocké feliciteerde de scheidende direc teur met zijn promotie en wees er op dat hij bijna zes jaren met hart en ziel aan de groei van de school heeft gewerkt. „Als men werkt op een wijze zoals u dat hebt gedaan, dan moet er iets goeds uitgroeien", aldus de heer Ocké. Hij sprak de wens uit, dat de nieuwe directeur, de heer Van Prooyen, aan wiens benoeming de heer Dekker heeft meegewerkt, zijn voetstappen zal drukken. Voor „het werk achter de cou lissen" werd mevrouw Dekker dank gebracht, waarbij Elsje Muller haar bloemen aanbood. De heer Dekker delegeerde de dankwoorden van de voorzitter aan de docenten en sprak zijner zijds zijn dank uit aan leerlin gen en ouders en aan Terneuzen waar de heer en mevrouw Dek ker zo prettig gewoond en ge werkt hebben. Daarna ging de directeur over tot uitreiking van de diploma's en volgde het muzikale gedeelte door de leerlingen van de school met tot besluit het symfonie orkest onder leiding van de heer J. Wisse met als solist Clement v. d. Bulck, klarinet. Bromfietser tegen auto Maandagavond te 17.40 uur reed H. de B. uit Axel met zijn brom fiets door de Polenstraat. Op de de Kraker 73 pnt. en de Buitenweg verleende hij geen voorrang aan een van rechts- komende personenauto, bestuurd door M. H. uit Terneuzen. Er ontstond een botsing, waarbij De B. verwondingen opliep. Dokter Schiltman heeft hem naar zijn wonnlg vervoerd. De bromfiets werd zwaar, de auto licht beschadigd. Wielrijdster maakt lelijke val Dinsdagavond omstreeks zes uur reed mej. N. B. uit Axel met haar rijwiel door de Wilhelmina- straat. Zij voerde een bezemstok mee, die op een gegeven moment tussen de spaken van haar voor wiel terechtkwam, waardoor zij over haar stuur sloeg en op de straat viel. Dokter Schiltman verleende de eerste hulp en liet haar per ambulance naar het ziekenhuis te Sluiskil vervoeren. Lezing voor de plattelandsvrouwen In hotel „Noordzee" werd een vergadering gehouden van de Nederlandse bond van platte landsvrouwen uit Cadzand, Zuid- zande en Nieuwvliet. Na afloop van het huishoudelijk gedeelte hield de heer Robert Dusarduijn uit Sluis,, binnenhuisarchitekt, een lezing over „Kleur in het in terieur", waarvoor grote belang stelling bestond. Het overlijden van een kleuterschoolleerlinge in Goes Staatssecretaris Grosheide van onderwijs en wetenschappen heeft geantwoord op vragen van het Tweede-Kamerlid Van Hulst van de c.h.u., die werden gesteld naar aanleiding van een persbe richt, waarin melding werd ge maakt van het overlijden van een leerlinge van de openbare kleuterschool „De Bijenkorf" in Goes aan een pokken- en bac terieziekte. De staatssecretaris acht een onderzoek ter plaatse niet meer noodzakelijk en ook overweegt hij geen nadere maatregelen. Uit het rapport van de genees kundige inspekteur vna de volks gezondheid blijkt, dat het hout van de school geen funeste uit werking op de patiente kan heb ben gehad, maar dat andere in vloeden, geheel los staande van het schoolgebouw, in het ziekte geval tot de fatale afloop heb ben geleid. De schoolarts had reeds ge rapporteerd, dat op het gebied van de hygiëne de toestand op de betrokken school niet aan alle eisen voldeed en wel in die zin, dat o.m. h.t schoonhouden van de lokalen te wensen overliet en er van het handenwassen door de leerlingen niet veel terecht kwam. Bij het onderzoek in februari bleek dat de situatie inmiddels was verbeterd. Op het schoon maken viel niets meer aan te merken en geconstateerd kon worden, dat het personeel effec tieve controle op het handen wassen houdt, aldus de staats secretaris. Restanten van eenmanstorpedoboot gevonden Bij de opruimingswerkzaam heden van de olielaag op het strand bij de vuurtoren van Westerschouwen stuitte maan dagmiddag een dragline op een groot ijzeren voorwerp. Tien meter verder werd weer een zwaar voorwerp ontdekt, terwijl een derde poging om een sleuf te graven ook weerstand ontmoet te. Na onderzoek werden de helft van een Duitse eenmans-torpedo, boot en twee halve torpedo's ge vonden. Daarin bleken zich geen ontplofbare stoffen meer te be vinden. Rijkswaterstaat ontferm de zich over de restanten. In de tweede helft van 1944 opereerde een groep eenmans- torpedobootjes uit de haven Burgsluis. Zij vielen toen de tankers en koopvaarders aan die de Westerschelde naar het be vrijde Antwerpen opvoeren. Ant werpen was destijds de slagader van de geallieerde oorlogsvoe ring. Een squadron spitfires van de R.A.F. vernietigde in één raid de gehele basis Burgsluis. Men acht het mogelijk dat één boot op zee moeilijkheden kreeg tij dens een operatietocht en op het strand ontplofte, waarna weer en wind de resten onder het zand bedolven. Het gedeelte met de bestuurderszitplaats ont breekt. „Hoekse Rakkers" hebben betere behuizing nodig Door a.s. vrijdag en zaterdag een aantal feestelijkheden te orga niseren wil het bestuur van de in stuif „De Hoekse Rakkers" de leden (van 8 tot 15 jaar) aan een betere behuizing helpen. Men denke niet dat die instuif aan bloedarmoede lijdt. De Hoekse jeugd gaat er wat graag heen. Zij krijgt daarvoor een keer of vier per week de gelegenheid. ONVOLDOENDE BEHUISD Al ruim drie jaar moeten de „Hoekse Rakkers" zich met een onvoldoende behuizing behelpen. Destijds kregen ze de beschikking over een oud café in de Lange- straat. Met een enthousiasme die alleen de jeugd eigen is, werd er gezwoegd om het een beetje be woonbaar te maken De resultaten waren niet onaardig maar al spoe dig bleek de belangstelling van de jeugd (alle gezindten zijn welkom) zo groot dat het gebouw te klein was. Zo'n 150 jongeren erin onder brengen gaat nu eenmaal niet en de opknapbeurt aan een dergelijk gebouw was achteraf bekeken vergeefse moeite geweest. ONMISBAAR Een aantal volwassenen te Hoek is er van overtuigd dat een goed georganiseerd en voor de jongeren aantrekkelijk jeugdwerk niet kan worden gemist. Willen zij dit kun nen voortzetten en uitbreiden dan möèt er een oplossing komen. Die hopen zij te vinden in de aankoop van een flikne houten barak. Om hiervoor de contanten bijeen te krijgen gaan de „Hoekse Rakkers" twee dagen feestvieren. Vrijdag a.s. 's avonds om half zeven be gint de pret in twee tenten achter de openbare school. Dat duurt tot 's nachts twee uur. Zaterdae wordt al om half tien 's morgens begon nen onafgebroken tot 's avonds kwart voor twaalf. Ieder wordt dan in de gelegenheid gesteld één van de vele prijzen te winnen In de grote bazar. En natuurlijk is er ge legenheid tot dansen. Het orkest Jan Jonkman uit Terneuzen zorgt voor goede dansmuziek. Eenzelfde actie die vorig jaar werd gehouden deed de jeugd uit Terneuzen, Biervliet, Philippine en Sluiskil naar Hoek stromen. De op brengst was toen bevredigend, maar voor een barak die aan de gestelde eisen voldoet, is veel geld nodig De „Hoekse Rakkers" rekenen op een nog grotere belangstelling dan vorig jaar. Ze willen een be hoorlijk dak boven het hoofd heb ben. Wie zal hun dat kwalijk ne men en bovendienze doen er alle moeite voor. Gepensioneerden vergaderden De afdeling West Zeeuws- Vlaanderen van de bond van ge- Densioneerden heeft in hotel „De Eenhoorn" de 10e jaarvergade ring gehouden. Voorzitter M. Maas uit Bier vliet kon een groot aantal leden welkom heten. Eén vergadering in het jaar vond spreker wel wat weinig, daar men niet in de ge legenheid is elkaar te leren ken nen. De aanwezigen besloten daarom in het najaar nogmaals te vergaderen. Hierna werd een ogenblik stilte in acht genomen voor degenen die in het afgelopen jaar zijn overleden. Het hoofdbestuurslid de heer Van der Welle uit Rotterdam hield een inleiding over de in bouw, de welvaartsvastheid der pensioenen en de ziektekosten regeling, waartoe alle gepensio neerden kunnen toetreden. Daar de heer Van der Welle zich niet meer als hoofdbestuurs lid herkiesbaar stelt, nam hij als rayonvoorzitter afscheid van de leden. De voorzitter richtte woorden van dank tot hem. Penningmeester Koole uit Bres- kens kon een gunstig financieel verslag laten horen. Uit het verslag van sekretaris Baaij uit Breskens bleek dat het ledental constant was gebleven en 163 bedraagt. De aftredende bestuursleden de heren Baay en v. d. Bunder wer den herkozen. Hierna werd de beschrijvings brief voor de jaarvergadering te Utrecht besproken en werden als afgevaardigden aangewezen de heren M. Maas en J. Koole. Vastgesteld werd dat de con tributieverhoging van 3,tot 5,geen ledenverlies heeft op geleverd. Waterschap vergadert Donderdag komt het water schap „Het Vrije van Sluis" in vergadering bijeen in hotel „De Eenhoorn" te Oostburg. De agenda vermeldt een groot aan tal grondtransakties, o.a. aan- en verkoop van gronden voor de verbetering van het wegdek Cadzand-Retranchement en de verbetering van de oostelijke Tragelweg nabij Nieuwesluis en Walendijkweg. Na afloop van het huishoude lijk gedeelte is een excursie naar de werken aan het dijkvak Bres- kens-Nummer Eén. NIET ZO BEDOELD Den Haag: Gisternacht om drie uur reed deze wagen een schoe nenwinkel binnen die met een schutting was omheind wegens verbouwing. Gratis parkeren stond erop, maar of het zo be doeld was? (En zonder kos ten zeker niet! (Adv.) de echte Amerikaanse en beste ter wereld! dat de Stembureau He stembureau voor de aan staande gemeenteraadsverkiezing is als volgt samengesteld: burge meester J. A. Leenhouts, voor zitter; C. J. AlmekindersMate- lee, waarn. voorzitter; H. A. den Hamer en J. Versprille, leden; S. v. d. Sluis en J. F. Kornelis, plaatsv. leden. Nutsbijeenkomst In hotel Sandersede Pauw hield het nutsdepartement Sluis- Aardenburg eén Zweedse avond, waarvoor het Zweeds informa tiebureau kleurendia's beschik baar had gesteld. Vóór de pauze besprak de heer J. van Ameron- gen uit Aardenburg een serie beelden over Lapland. Na de pauze behandelde de heer G. J. van Oorschot uit Sluis het vakantieoord Jamtland. Zwemclub „Het Vrije" Het bestuur van de zwemclub „Het Vrije" heeft de heer P. J. Fraanje voor het komende sei zoen als badmeester aangesteld. In verband met een aanzienlijke verhoging van de exploitatie kosten wérden de tarieven met ingang van 15 mei verhoogd. De schoolwedstrijden zullen op 2 juli worden gehouden. (Adv.) Oude fietsen 2|Jn'geTdversl!nder9 Kóóp toch een nieuwe - nul U weet toch: Hoe? Vraag uw fietsenhandelaar inlichtingen. De Amerikaanse minister van defensie Robert McNamara, heeft persconferentie gezegd Amerikaanse interconti nentale ballistisch projectielen door elk Russische verdedigings stelsel kunnen dringen. Hij voeg de eraan toe dat er alle reden was om aan te nemen dat dit voor onbepaalde tijd het geval zou blijven. McNamara verwierp een rap port van het congres waarin hem in feite werd verweten de Amerikaanse militaire kracht te verzwakken door af te zien van de bouw van de B 58 strategi sche bommenwerper en de ont wikkeling van een nieuwe be mande bommenwerper te ver tragen. Hij sloot de bouw van een nieuwe bemande bommen werper niet uit, maar zei dat de Amerikaanse vernietigende kracht in de eerste plaats in de DOOR LILIAN WOODWARD 46) XXIV Feona had David Blake zich niet zien omdraaien bij de deur. „Dat meisje met wie dokter David gaat trouwen, diat is... slecht." bromde ze. „Waarom ziet hij dat niet?" „Misschien denk je alleen maar dat ze niet deugt omdat je jaloers op haar bent," zei Janice scherp. „Als je een goede raad van mij wilt aanneiqen, Feona, vergeet dan al die onzin over verliefd zijn op dokter Blake. Je bent nog jong. Er zullen nog verscheidene andere mannen in ie leven komen voor je veel ouder bent." Feona's ogen schoten vuur. „Dat is allemaal goed en'wel voor u," zei ze huilend. „U bent verliefd op iemand anders op die Ricky Smailford. Mijn hart is gebroken. U begrijpt er niets van." „Och, Feona..." begon Janice, maar het meisje stampte met haar voet, draaide zich om en rende de kamer uit. Janice keek in de spiegel naar haar 'trieste, bleke gezicht terwijl ze haar kapje opzette. Wat wist Feona weinig van gebroken harten af. Ze beet op haar lip in een wanhopige po ging om de tranen terug te drin gen. Ze had nu terdege haar schepen achter zich verbrand. David Blake geloofde nu dat ze van Ricky hield, hij had haar horen zeggen dat ze met hem ging trouwen. Al bestond het wonder dat hij van haar hield, zelfs al waren de woorden die zij op het strand gehoord had toen hij' haar dn zijn armen had ge houden, werkelijk uitgesproken, hij zou ze waarschijnlijk nooit herhalen. Hij wist nu zeker dat ze m,et de knappe Amerikaan die zo onverwacht in haar leven was gekomen, zou gaan trouwen. Nou, het was zo maar beter. Nu zouden alle twijfels en onze kerheden die hij had kunnen koesteren, niet meer bestaan en Stadsbeiaardier naar Portugal De stadsbeiaardier van Sluis, mr. Ephrem Delmotte, gaat enige gastconcerten geven op de groot ste beiaard ter wereld. Hij be speelt n.l. van 12 tot 29 mei de beiaard van het koninklijk pa leis te Maf ra in Portugal. Deze beiaard mét zijn 110 'klokken werd aangekocht door koning Johan van Portugal toen hij in 1730 op doorreis in de Nederlan den was, voor l'/a miljoen goud- franken. Enige van de concerten van mr. Delmotte zullen recht streeks door radio en televisie worden uitgezonden. Accordeon-concours Zaterdagmiddag werd in het jeugdgebouw te IJzendijke het accordeonconcours voor solisten gehouden. Het was een districts concours van de Nederlandse accordeonisten-accociatie voor de provincie Zeeland. De belangstelling was minder dan het vorig jaar. Het concours werd geopend door de voorzitter de heer A. Th. Pino. Uitslagen: Afd. jeugd: Dikky Faas te Bier vliet 76*4 pnt. Afd. elementair: Sjaak Lybaart te Biervliet 76 pnt; 2. Marie Lako te Cadzand 74*4 ont; 3. Ria Menue te IJzendijke 71V2 pnt. Afd. amateurs Ella Platschorre kon hij met Olive trouwen en vergeten dat hij eens al was het maar voor heel even ge weest iemand anders had lief gehad... Janice knipte het licht uit en haastte zich naar de kamer van signor Tellini. Bewust bande ze alle gedachten aan David Blake uit haar hoofd. Ze ging met Ricky trouwen. Haar werk Ricky daaraan en aan hem moest ze voortaan denken... Zuster Angelina glimlachte wat verlegen en gereserveerd toen Janice binnenkwam. „Meneer slaapt," fluisterde ze met een snelle blik op het grote, dubbele bed. „Ik heb zijn tempe ratuur al opgenomen. Hij heeft maar weinig verhoging." Toen ze alleen was, begon Janice aan haar verschillende werkjes. Ze was benieuwd of David voor middernacht nog naar zijn patiënt zou komen kij ken. Janice nestelde zich in de stoel naast het bed voor 'n lange, een zame wacht. Het speet haar dat signor Tellini al zo gauw weer in slaap gevallen was. Andere nachten, als hij wakker lag en niet kon slapen, was hij blij ge weest wat met haar te kunnen praten. Vannacht zou ze het prettig gevonden hebben zich wat met hem bezig te kunnen houden. Het zou haar gedachten afgeleid hebben die haar, de enige die wakker was in huis, onmiddellijk bestormden. „Ik moet niet aan David den ken," dacht ze boos en begon zich voor te stellen hoe Ricky's te Cadzand 8014 pnt; 2. Bram de Hullu te Groede 79V2 pnt; 3. FranCien Van Doeselaar te Terneu zen 75*4 pnt; 4. Bert Timmer te Terneuzen 74% pnt; 5. Wim Diele- man te Sluiskil 73% pnt; 6. Adrie kruising van de Crijnssenstraat Afd. amateur II: Ingrid Pieter te Sas van Gent 80% pnt. Afd. amateur III: Arlette Her- weghe te Axél 77 pnt. Afd. amateur IV: Marleen Kou ijzer te Terneuzen 771/2 pnt; 2. Fr. Kasander te Vlisingen 75 pt. Ere-afd.: Nel Maas te Terneu zen 75 pnt. De winnaar van elke afdeling kan meedoen aan het landelijk con cours dat in oktober te Zeist wordt gehouden. De jury bestond uit de heren W. Kaasjager en Eddy Reescamp. Organisator was de heer Jasper Anthonisse. Ds. Recht beroepen Ds. Ph. M. Becht, predikant van de Nederlands hervormde ge meente te Zaamslag, heeft een beroep ontvangen naar de herv. gemeente te Terheijde aan zee (toezegging). Recordcollecte Het comité dat elk jaar de Si- mavi-kollekte verzorgt, consta teerde bij telling dat de op brengst in 1966 een nieuw re cord haalde, n.l. het fraaie be drag van 1075,12. ouders er zouden uitzien, in wat voor huis die zouden wonen. Ze maakte zich zelfs een voorstel ling van de buren en de winkels waar ze hun inkopen deden. Maar het hielp allemaal niets Ricky's familie, hun huis, hun woonplaats, dat alles bestond slechts in. haar verbeelding. Dat was geen werkelijkheid zoals David, die haar hart gestolen had. Op het laatst stond ze op en begon te ijsberen. Het dikke tapijt dempte haar voetstappen. Ze kon de oude man niet storen, hij sliep nu vast. Ze liep naar het raam en trok het gordijn open. Toen bewoog ze zich even en haalde diep adem. Want er had iets of iemand bewogen in de schaduw onder 't raam. Zou het weer Ricky zijn? Liep die nog steeds buiten in de tuin te spie den, zoals hij had gedaan toen ze hem enige uren tevoren had ont moet? Toen kwamen twee mensen tevoorschijn op het grasveld en werden zichtbaar in het maan licht.. Ze herkende hen onmiddellijk. Het waren Alec Oarne en Olive Carfax Alsof ze er volkomen onbe wust van waren dat ze vanuit het huis duidelijk zichtbaar waren, stonden ze elkaar aan te kijken. In het heldere koele maanlicht kon Janice de uidruk- king op Olive's gezicht zien. Die was een mengeling van haat en vrees. (Wordt vervolgd). intercontinentale ballistische ra ketten moest worden gezocht, IN 1970 MEER DAN 1700 RAKETTEN De minister beschuldigde de subcommissie voor de strijd krachten uit het huis van afge vaardigden ervan de juiste toe stand op aanstootgevende wijze verkeerd weer te geven. McNamara gaf het volgende beeld van de Amerikaanse stra tegische kracht: tegen 30 juni van dit jaar zullen de Ameri kaanse strijdkrachten over 680 operationele intercontinentale bommenwerpers beschikken en over 1442 intercontinentale bal listische raketten. Tegen1970 zouden deze aantallen resp. 465 en 1710 zijn. EN DE RUSSEN? idgon". De minister van defensie .bé.-: streed de opvatting, als zouden belangrijke beslissingen over be mande bommenwerpers tegen het advies van de commissie van chefs van staven zijn genomen. Volgens hem hadden de staf chefs unaniem het plan onder schreven om de bommenwerpers van het type B 52 af te danken en de FB 111 te nemen als bom menwerper voor het begin van de jaren '70. Een subcommissie van de huis commissie voor de strijdkrachten had verklaard, dat de FB 111 moest worden beschouwd als een tussenoplossing, omdat het toe stel niet geheel aanvaardbaar zou zijn als vervanger van de B 52. Minister McNamara deelde mee, dat de chefs van staven zich niet hadden verzet tegen het besluit om af te zien van de B 58. Op de vraag of de Russen een stelsel ontwikkelden om raket ten met raketten te bestrijden, antwoordde McNamara dat de Ver. Staten dat moesten aanne men. Hij kon er echter niets meer over zeggen, omdat dit op het vlak lag van de geheime dienst. Enkele dagen geleden had de Sowjet-minister van defensie, maarschalk Malinovsky, in Boedapest verklaard dat de Sowjet-Unie een nieuw stelsel had opgezet voor de bestrijding van raketten op lange afstand met behulp van raketten. BELGISCHE WIELRIJDER OMGEKOMEN Maandagnacht tegen twee uur ontdekte één der arbeiders, die bezig waren met herstellings- werkzaamheden aan het wegdek van rijksweg 26 nabij de brug over de Waal bij Zaltbommel, in 't licht van passerende auto's een rijwiel op deze autoweg. Toen hij naderbij kwam, vond hij het lijk van de 29-jarige ongehuwde en uit België afkomstige H. O. A. A., monteur bij een centrale verwar- mingsbedrijf in Utrecht en woon achtig in Culemborg. De politie meent dat A. zich met het rijwiel aan de hand op de autoweg heeft bevonden en door een tegemoetkomende auto is overreden. Verder meent de politie uit bloedsporen te mogen afleiden, dat later nog een auto die kennelijk zonder zich om het slachtoffer te bekommeren zijn doorgereden, zijn nog niet bek doorgereden, zijn nog niet be kend.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2