PROVINCIAAL NIEUWS NEEM NO INRUK Verpleegsters- droom BEURSOVERZICHT Marktberichten Pagina 2 DE VRIJE ZEEUW Maandag 25"/ dinsdag 26 april 1966 Terneuzen Oostburg Sluis Sluiskil VELDVERS VERWERKT/VOEDZAAM, GEZOND! AGENDA Er zijn Trouwen die niet tot de zomer kunnen wachten als ze de nieuwe Delana badmode zien T 60-jarig huwelijksfeest in rusthuis „Scheldeoord" Dinsdag 26 april zal het voor de bewoners van „Scheldeoord" een groot feest zijn. Dan zal het 60. jaar geleden zijn dat Piet van Fraeijenhove en Jacoba Florussen te Zaamslag in het huwelijks- bootje stapten. Zij hebben 30 jaar in de „Eendracht" gewoond. In 1936-zijn zij verhuisd naar De Griete waar één van hun drie zoons woonde. In 1942 werd de familie Van Fraeijenhove door de Duitsers uit hun huis verban nen. Zij hebben toen tot novem ber 1955 te Othene gewoond. Daarna vestigden de heer en mevrouw Van Fraeijenhove zich in de Donze-Visserstraat en thans wonen ze sedert kort in „Scheldeoord" waar zij het goed naar hun zin hebben. Beiden ge nieten nog een zeer goede ge zondheid. „Piertje" doet nog da gelijks zijn wandeling langs de Schelde, terwijl zijn vrouw na een goede werkbeurt in hun ka mer de dagelijkse boodschappen doet. De heer Van Fraeijenhove is in Zaamslag geboren op 8 no vember 1878. Reeds op 8-jarige leeftijd werd hij koewachter. Later heeft hij 50 jaar lang aan de zeewering gewerkt. Dit zware werk had hij van zijn vader ge leerd. Als in de omliggende pol ders Serlippens, Eendracht en nog vele andere polders geen werk was, ging men naar de Kruispolder en de Doel. Dit ging in die tijd allemaal te voet. In de nacht van zondag op maan dag vertrokken ze om 2 uur en zaterdags keerden ze huiswaarts. Slapen deden ze in een keet met stro. In de wintermaanden waren de verdiensten 2 per week. La ter heeft hij nog op Voorne ge werkt aan de zeewering. „Pier tje" heeft in zijn jeugd en later veel hout gejut. Als er houtboten naar Antwerpen voeren was hij 'bij een westenwind aan de zee te vinden, al was het midden in de nacht. Hoe hij nooit is verdron ken, was zijn vrouw nog niet dui delijk, want hij was een waag hals van de bovenste plank. Moeder Van Fraeijenhove is ook op Zaamslag geboden. Zij was het vijfde kind van een groot gezin. Toen zij op 26 april 1906 in het huwelijk trad, werd er 's morgens normaal gewerkt, en 's middags reed men met een sjees naar het gemeentehuis. Pluwelijkscadeaus en huwelijks reizen waren nog onbekende zaken. De volgende dag ging het werk weer gewoon door. Haar man moest direkt drie weken naar de Doel gaan werken. Zij zelf ging op het land werken om de financiën te versterken en thuis de eindjes aan elkaar te knopen. Het diamanten bruidspaar heeft drie kinderen. De mensen hebben veel zorgen gekend, want toen hun eigen kinderen groot waren, hebben ze zeven klein kinderen opgevoed. Vader en moeder Van Fraeijen hoveFlorussen zouden deze dag het liefst onopgemerkt voor bij laten gaan, hetgeen echter niet naar de zin van de overige familie en de direktrice van „Scheldeoord" was. 's Morgens zal men samen met de bewoners en personeel in de grote zaal bijeenkomen, terwijl er 's mid dags een receptie is in lunch room „Maurits" van 4 tot 5 uur. Het belooft dus een drukke en naar wij hopen een blijde dag te worden. Druk bezochte receptie Terneuzense Boys De Terneuzense Boys hebben zaterdag in hun clubgebouw „Du Commerce" ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap en de promotie een druk bezoch te receptie gehouden. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op wethouder M. de Vos, de inspecteur van politie de heer D. van Ooyen en de sportambtenaar de heer Johan- nisse. Verder waren er vele ver tegenwoordigers van de midden stand en van sportverenigingen uit de omliggende plaatsen. De heer H. Barentsen, één van de oprichters en erelid van de Boys, en oud-voorzitter A. de Jonge gaven eveneens blijken van be langstelling en wensten de Boys veel geluk met hun promotie. De heer Bareman, voorzitter van de v.v. Terneuzen, sprak waar derende woorden voor de altijd prettige samenwerking. Naast de bloemstukken van de v.v. Sluiskil, HSV, Vogelwaar de, AZVV, HVV '24, zomeravond voetbal Terneuzen, Schelde- sport, HCT Terneuzen, consul Balk, waren er onder de cadeaus ook vier wedstrijdballen van Sporthandel Eigen Haard, Sport- handel Centrum, firma Gebrs. de Bokx en v.v. Terneuzen. Verder werd een enveloppe met inhoud aangeboden door garage „Cito" uit Axel. Ook per post mochten de Boys heel wat gelukwensen in ont vangst nemen. Vertegenwoordigd waren Ter neuzen, Hulst, Vogelwaarde, Hoek, AZVV, Scheldesport, Po- litiesportvereniging, Zomeravond voetbal (Terneuzen), Scheids- rechtersvereniging, Medische sportkeuring, Gebrs. de Bokx, Gebrs den Hamer, Garage „Ci to", en nog vele particulieren die de Boys een warm hart toedra gen. Het was een prettige re ceptie die bestuur, spelers en trainer de overtuiging zal heb ben gegeven dat de Boys in Zeeuws-Vlaanderen aller sym pathie genieten. Aanrijdingen Zaterdagochtend om half zeven parkeerde de heer W. J. D. uit Hoek zijn auto ter hoogte van het kantoor van de Waterleiding maatschappij aan de rechterkant van de weg. Zonder op het ver keer te letten opende hij het linkerportier op het moment dat daar de personenauto, bestuurd door mevr. H. uit Terneuzen, pas seerde. De auto botste met de rechtervoorzijde tegen het ge opende portier, tengevolge waar van de auto van mevr. H. naar links ging en daarop in botsing kwam met de juist passerende auto van de heer Van B. uit Ter neuzen. De drie betrokken auto's werden zwaar beschadigd. Zaterdagavond om half elf reed de heer W. A. de G. uit Cadzand met zijn personenauto over de Scheldekade richting postkantoor. In de bocht nabij de heer Van Mieghem week De G. naar rechts uit voor een tegenligger. Hierdoor reed hij tegen het hekwerk op, waardoor auto en hekwerk werden bescha digd. Daar De G. iets had ge nuttigd, werd hem zijn rijbewijs ontnomen. De politie verzoekt eventuele getuigen zich te willen melden op het politiebureau. „Christelijk Dialoog Sjaloom" Het christelijk dialoog sjaloom te Terneuzen houdt dinsdag avond 26 april een bijbelrecep tie in het gebouw van de water leidingmaatschappij aan de Axel- sestraat. Mej. M. A. B. Ruijs, directrice van „De Blide", zal een inleiding houden over Mattheus 7 16. Naar aanleiding van deze peri koop zal eventueel worden ge- diskussieerd over de volgende punten: 1. Is „oordelen" niet een chris telijke plicht, echter gebonden aan het vervullen van bepaalde voorwaarden (vers 5), dit in tegenstelling tot de gebruikelijke opvatting over dit schriftgedeel te? (Matth. 7 1—2). 2. Is voor christenen het gaan naar een aardse rechter om te „oordelen" over een bepaalde zaak niet in strijd met Gods ge bod (1 Cor. 6)? (Matth. 7 1-2). 3. Wat is de „balk" in het eigen oog? Heeft dit soms iets te- maken met de „duisternis", genoemd in 1 Joh. 1 6? De gespreksleider is drs. F. C. de Waal. Jaarvergadering Bestuurdersbond De bestuurdersbond van West Zeeuws-Vlaan'deren van het N.V.V. hield in hotel „De Een hoorn" een goed bezochte jaar- vergadtering onder leiding van de heer A. van de Velde uit Oost burg. De bestuursleden M. Ver- sprile, A. M. Vinke en H. Goede- gebuur werden herkozen. De heer C. Hoek uit Goes, pro vinciaal vertegenwoordiger, be sprak enige actuele problemen rond het 60-jarig bestaan van het N.V.V. en ging daarbij na wat er in die periode door de vakbeweging was bereikt. Plattelandsvrouwen vergaderden In hotel „Wilhelmina" heeft de plaatselijke afdeling van de Nederl. bond van plattelands-' vrouwen een ledenvergadering gehouden onder leiding van mevr. A. Laklo-de Hullu uit Cad zand. Een groot aantal huishou delijke zaken werd aan de orde gesteld en de laatste maatregelen werden getroffen voor de gang van zaken bij de voordrachts avond van Nel Kars. Vergadering gemeenteraad Donderdagavond komt de ge meenteraad van Sluis in open bare zitting bijeen. Het college van B. en W. stelt voor een sub sidie van ƒ0,17 per niet-r.k. in woner te geven aan de stichting Jeugdcentrale voor West Zeeuws- Vlaanderen en een eenmalige bijdrage van 0,35 per inwoner aan de stichting „Film Jaontje". Verder wordt voorgesteld het gymnastieklokaal en de rechter vleugel van het parochiehuis te huren voor de tijd van vijf jaar, met een opzegperiode van drie jaar tegen een bedrag van 3500 per jaar. Deze uitgave is nood zakelijk geworden om het gym nastiekonderwijs aan de lagere scholen aan te passen aan de eisen van deze tijd. Men dient dan voor een langere periode over het gebouw te kunnen be schikken. en Er is tenslotte een voorstel van B. en W. om adhaesie te betuigen aan een verzoek van het actie comité „Sluis zelfstandig". Smokkelauto met 900 kg boter in beslag genomen Zondagavond heeft een ambte naar van de centrale douanepost uit Oostburg na een achtervol ging tussen Sluis en Retranehe- ment op Belgisch grondgebied 'n smokkelauto in beslag genomen, waarmede 900 kilogram boter werd vervoerd. De ambtenaar die geheel alleen was, wist de smok kelauto te volgen ondanks rook bommen en een tweetal door uit geworpen kraaiepoten veroor zaakte lekke banden. De in het nauw gedreven smokkelaars lieten hun auto in een bouwland in de steek en wistten te ontko men. Schooluitvoering „De vrije vlucht" Voor een publiek, bestaande (Adv.) ZOMER GROENTEN 'uit ouders van leerlingen en leden van de vereniging „Volks onderwijs" afdeling Sluiskil, voerden leerlingen van de open bare school „De vrije vlucht" te Sluiskil vrijdagavond een revue op. Deze revue, naar ideeën der leerkrachten, was getiteld „Een reis om de wereld". De verbin dende tekst werd in dialoog vorm uitgesproken door een tweetal leerlingen, die in een levensechte ballonnenmand de gebeurtenissen volgden. Alle leerlingen van de school zijn tij dens de reis om de wereld één of meerdere malen op het toneel geweest. Via een ringrijderij op het eiland Walcheren voerde de tocht naar Engeland, waar een groepje beatles een „happening" ten tonele bracht. In Amerika kwamen de cowboys rond het traditionele kampvuur op het to neel, terwijl een .„noodlanding" op Hawai tenslotte voor de bal- lonvaarders goed afliep. In de twtede pauze werd de flink aantal loten verkocht. Na de pauze volgden een Chi nese scène, een concert in We nen en een apartheidsscène in Zuid-Afrika. n de tweede pauze werd de verloting gehouden. Fraaie de cors fleurden hierna de Vlaamse markt op, terwijl enkele werve lende zorba's het Griekse ele ment in de uitvoering brachten. Een finale, waarin nogmaals alle leerlingen klas voor klas voor het voetlicht kwamen, vormde het slot. Aan het eind van de avond bracht de heer R. Engel, voorzit ter van de oudercommissie, het personeel van de school dank voor het gebodene. De Oostburgse muziekleraar Cor Schijve die de avond als gast bijwoonde, sprak het perso neel in lovende bewoordingen toe en prees de leerlingen om hun muzikaliteit. Het hoofd der school, de heer J. A. Lauret, dankte beide sprekers voor hun woorden. Brandkast uit station Venrav-Oostrum gestolen In de nacht van zaterdag op zon dag is de brandkast in het station VenravOostrum der N.S. ver dwenen. De inbrekers die door ver breking van een ruit het plaats- kaartenkantoor wisten binnen te dringen, moeten de circa 200 kg wegende brandkast per auto heb ben vervoerd. In de kast was voor een bedrag van .ongeveer 3000 gulden aan baar geld en voor omstreeks 2500 aan verzekeringsgelden en kredietbonnen opgeborgen. Voor het reizigersverkeer had de diefstal het gevolg dat aan het station geen plaatskaarten konden worden verstrekt daar de sleutels van de kaartjeskasten zich ook in de brandkast bevonden. De ver koop geschiedde daarom door de conducteurs in de treinen. HEDEN Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Genghis Khan". Hotel „Rotterdam", 10 uur v.m.: Vergadering aandeelhou der N.V. Handel- en Scheep vaartmij „De Schelde". Hotel „Rotterdam", 3 uur Vergadering van Aandeelhou ders N.V. Transportmij „Ter- DINSDAG 26 APRIL Terneuzen: Luxor-Theater, 8 uur: „Genghis Khan". DOOR LILIAN WOODWARD 45) Ze lachte. Hij was als een jongen die een chocolaatje ziet, dat wordt weggetrokken op het moment dat hij het pakken wil. „Ja, ik wil met je trouwen, Ricky, als jij dat echt wilt," zei ze zacht. „Ik zal proberen een goede vrouw voor je te zijn echt waar." Zijn lippen drukten zich hard en droog op haar zachte mond. Met gesloten ogen gaf zij hem al zijn kussen terug. Maar heel even flitste de gedachte door haar heen. „Lag ik maar in Davids armen", om onmiddellijk verwoed op de achtergrond ge drongen te worden. Dit was Ricky, de man met wie ze zou gaan trouwen,die haar vurig liefhad. De man in wiens han den ze haar leven voor altijd zou leggen Daarna wandelden ze samen over het rotspaadje. Ricky was boordevol plannen voor de toe komst. „We zullen in New York trou wen," zei hij. „Daarna neem ik je mee naar huis om mijn fami lie te ontmoeten. Je zult die aardig vinden. Moeder is een allerliefste oude dame. En vader is ook de kwaadste niet, al maakt zijn rheumatiek hem af en toe wat knorrig." „Ze lijken me erg aardig," zei ze, maar een koude hand leek zich om haar hart te sluiten bij de gedachte dat ze naar een vreemd land zou trekken, naar vreemde mensen. Weldra was het tijd voor haar om aan het werk te gaan. Ricky bracht haar terug naar de poort. „Het is jammer dat we niet samen naar binnen kunnen gaan om te vertellen dat we willen trouwen,' zei hij, maar ze schud de heftig haar hoofd. „Ik heb geen tijd meer, Ricky" zei ze. „Kom morgen terug, dan zeggen we het." Hij trok haar weer tegen zich aan en kuste haar teder. „Goedenacht, mijn liefste," fluisterde hij. Toen zag hij plot seling tranen in haar ogen sprin gen. „Maar je huilt," zei hij. „Misschien omdat ikzo gelukkig ben," fluisterde ze en rukte zich opeens los uit zijn armen en rende het pad af naar het huis. Hij staarde haar na tot ze uit het gezicht verdwenen was en keek toen om zich heen of iemand hem zag. Hij deed de poort aan de binnenkant dicht en glipte in de schaduw tegen de muur. Zo zocht hij zijn weg naar de andere kant van het grote huis. XXXIII Janice sloop naar boven, naar haar kamer. Ze had nog een paar minuten voor ze aan het werk moest. Die korte tijd wil de ze alleen zijn om de grote stap die ze had genomen, te overdenken. Een besluit waarop ze niet kon terugkomen. Ze stond voor de spiegel en werkte haar gezicht wat bij. Ze zou nu heel spoedig me vrouw Ricky Smailford zijn. Ricky was niet het type man dat van een lange verloving hield. Ze betwijfelde zelfs of hij haar nog naar Engeland zou laten gaan. Ze zou per brief ont slag moeten vragen uit het zie kenhuis. Dat zou de directrice niet zo leuk vinden, maar, nou ja, het was ook maar het beste dat ze het St. Jacob ziekenhuis nooit terug zou zien. Er waren teveel herinneringen verbonden aan zijn oude muren en galmen de gangen De tranen sprongen in haar ogen. Boos veegde ze ze weg. Ze wilde niet denken aan wat had kunnen zijn. Er werd luid op de deur ge klopt. Feona kwam vlug de ka mer binnen. Ze was rood in het gezicht en haar ogen fonkelden boosaardig. Ze liet de deur half open staan en kwam op Janice af. Ze was duidelijk erg gespan nen en hetfig geëmotioneerd. „Van wie houdt die dokter David nu eigenlijk?" barstte ze uit. Ze balde haar kleine han den tot vuisten en ontspande ze dan weer terwijl ze voor Janice stond. „Ik dacht dat hij op u ver liefd geworden was, zuster Craw ley, maar nunu is dat an dere meisje die Olive ge komen en die zegt dat hij bin nen twee dagen met haar gaat trouwen. En af en toe heb ik heb ik gedacht dat hij van mij houdt. Ikik weet niet waar ik aan toe ben." Plotseling barstte ze in harts tochtelijk, woedend gehuil uit. Ze stampte met haar voetje op de grond. „Ik wou dat hij weg ging, dan kon ik hem vergeten! Ik wou. ik wou dat ik hem nooit gezien hadi" Janice stak haar hand uit en greep het meisje bij de bruin gebrande arm. „Zo moet je niet praten, Feo na", fluisterde ze. „Zo moet je niet over dokter Blake denken. Hij is met iemand anders ver loofd en dat is altijd zo ge weest. Daar heeft de komst van juffrouw Carfax niets aan ver anderd." Feona keek haar scherp aan. „Hoe kunt u zo spreken, als u ook van hem houdt, zuster? Dat is toch zo? Hebt u ook niet uw hart verloren aan die knap pe dokter die het leven van mijn vader heeft gered?" Uit haar ooghoek zag Janice door de openstaande deur iemand buiten op de gang lopen. De man kwam een stap dichterbij, alsof hii op het punt stond de kamer binnen te komen. Met bonzend hart realiseerde ze zich dat het David Blake was. Ze begreep dat hij gehoord moest hebben wat Feona had gezegd. Misschien wachtte hij. wel om haar antwoord te horen. Ze haalde diep adem. „Onzin, Feona," zei ze. „Hij betekent niets voor me. Hoe zou dat kunnen als ik van iemand anders houd?" Het Italiaanse meisje staarde haar aan. Op haar gezichtje maakte de boosheid plaats voor verwondering. „Houdt u van iemand an ders?" riep ze uit. Janice knikte. „Ja, ik houd van Ricky Smailford", zei ze op een harde, duidelijke toon. „Hij heeft me vandaag ten huwelijk gevraagd en ik heb ja ge zegd." Ze zag de man in de deurope ning zich half omdraaien, alsof hij de deur verder wilde openen en binnengaan; toen liet hij zijn schouders hangen en wendde zich af. Het volgend ogenblik was hij verdwenen. (Wordt vervolgd.) (Adv.JI Veronique - Jeugdig, fleurig en Polly - Pièd de poule, nog rondom klassiek gesloten. In steeds de grote rage. Veel ge- bleu, geel, cerise en zwart met vraagd klassiek model met witte noppen. spaghettibandjes.In wit, zwart, Maten: 36-44 f. 18,75. blauw en rood. Maten: 36-46 f. 16,50. Vraagt uw winkelier naar de Delana-badfolder. INTERNATIONALS GEMAKKELIJKER Beursplein 5 heeft vanmiddag op de eerste dag van de nieuwe beursweek weinig enthousiasme kunnen opbrengen. De stemming voor de hoofdfondsen was iets gemakkelijker. Unilever en Kon. Olie moesten gering Ameri kaans aanbod verwerken, het geen beide fondsen op koersver lies kwam te staan door gebrek aan kooporders. Unilever werd op 98,40 (99,35), Kon. Olie op 149,60 (150,70) ver handeld. Philips hield het been sttijf op 120,50, waarna de koers opliep tot 121 (120,65). Volgens de beurs zullen de binnenkort te publiceren eerste kwartaalcijfers van het Philipsconcern niet tegengevallen. Hierdoor wordt de stabiliteit van de koers voor het Philips-aandeel verklaard. AKU daalde ca. 4 punten tot 356, terwijl Hoogovens onveran derd op 420 werd geadviseerd. De advieskoers voor KLM was lager doordat dit fonds vrijdag in Wallstreet 2% dollar moest prijs geven. De handel in de interna tionale waarden was kalm met geringe koersveranderingen. Ook in de scheepvaartsector werden weinig zaken gedaan. De stemming was hier prijshoudend voor Kon. Boot en Scheepvaart- Unie. In de staatsfondsenmarkt viel weinig te beleven. De stem ming was er iets gemakkelijker. De inschrijvingen van vrijdag op de ƒ150 min 6% obligaties Ned. Gasunie tegen 99 procent worden volledig toegewezen. Volgens de beurs werd op deze lening tot een totaalbedrag van 101 min ingeschreven. Op verzoek van het beursbe- stuur werd in de Indoheemwaar- d'en geen notering opgemaakt, dit in verband met een te verwach ten communiqué. Dit commu niqué zou wel eens kunnen in- VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werd 1255 slachtrunderen aange voerd. De noteringen waren als volgt: Slachtrunderen: extra-kwal. f 4,40—4,70, le kwal. 44,30, 2e kwal. 3,55—ƒ3,85, 3e kwal ƒ3,353,50; Stieren 3,85 4,30; Worstkoeien 3,25—3,40. Alles per kg. De aanvoer van slachtrunderen was als vorige week, de handel redelijk en de prijzen onveranderd, behalve stieren, welke iets gedrukt waren in prijs. GRAANBEURS ROTTERDAM Heden werden op de Rotterdam se graanbeurs de volgende prijzen genoteerd af boerderij: Groene erwten tot ƒ42,50; Schokkers tot 44,50; Capucijners tot 52,50; Bruine bonen tot 112,50. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM Klei-aardappelen voor het bin nenland: Bintjes 35 tot 50 mm op waarts 3638; Bintjes 40 mm opw. 3941; Furore 40 mm opw. ƒ41ƒ46. Voeraardappelen 3,506,25. Import aardappelen: Poolse geen aanbod; Franse Bintjes 35 45 mm 34 inclusief zak. Stemming: binnenland vast, ex port geen handel. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastge steld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, schip of auto. houden, dat het Philipsconcern de elektrotechnische afdeling.van Van der Heem of geheel Van der Heem. tegen contanten gaat overnemen. Wm. H. Muller rea geerde praktisch niet op het on veranderde dividend van twintig procent. Aandelen Alg. Bank Nederland noteerden ex 14 pro cent div. Op de incourante markt werden aandelen Mulder-Vogem tien punten hoger geadviseerd als nawerking op hel jaarver slag en de gunsttige perspectie ven. De aandelen van deze maatschappij gaan binnenkort naar de beurs. Russische ruimtehonden op beeldbuis De Russische televisie heeft za terdag de ruimtehonden Veterok en Oekoljok getoond, die van 22 februari tot 16 maart aan boord van de „Kosmos-110" 330 omwen telingen om de aarde hebben ge maakt. Dr. Boris Egorov, onder wiens leiding de dieren voor hun ruimtevlucht waren opgeleid, ver klaarde dat de honden drie weken nodig hadden gehad om zich weer aan de aardse toestanden aan te passen. Dit gold in het bijzonder voor zekere biologische en fysio logische functies. Nu verkeerden de dieren in een uitstekende ge zondheidstoestand, aldus dr. Ego rov. Tijdens hun vlucht bewoog de Kosmos-110 zich herhaaldelijk door de zg. Van Allen-stralingsgor dels. Op deze hoogte is nog nooit een mens geweest. Automobilist verdronken Kerkgangers ontdekten zondag morgen in het kanaal langs de Li- mietweg te Barger-Compascuum (gemeente Emmen) een op de kop liggende auto. Nadat de auto boven water was gébracht, werd onder het stuur het stoffelijk overschot ontdekt van de 28-iarige jongeman B.H. uit Barger-Oosterveld. Het is onbekend hoe bet ongeluk zich heeft toegedragen. Het gebeurde op korte afstand van de woning van de jonge vrouw met wie hij vrijdag a.s. in het huwelijk zou treden. Nagekomen advertentie. Hiermede geven wij kennis, dat tot onze droefheid nog onver wachts uit ons midden is weggenomen onze geliefde Moeder, Be huwd-, Groot- en Over grootmoeder NEELTJE H. RIEMENS geb. Clarisse, Wed. van W. F. Rie- mens, in de ouderdom van ruim 81 jaar. Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achter kleinkinderen. Terneuzen, 25 april '66. Crocusstraat 11. De teraardebestelling zal plaats hebben op donderdag 28 april a.s., des namiddags te 2 uur, na voorafgaande rouw dienst in gebouw „De Schakel", Kerkhoflaan, aanvangende te 1.30 u. 4

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2