PROVINCIAAL trim BEURSOVERZICHT De misdaad van Richard Ross GEMEENTE TERNEUZEN II Marktberichten 571* STAATSLOTERIJ Fagïna Z Maandag 7 Dinsdag 8 februari 1966 Terneuzen Axel Sluiskil Zaamslag CHOCOLADE-MINTS CHRISTINA M. VAN KERKVOORDE, Stoffelijk overschot gevonden Zondagmorgen omstreeks negen uur werd in de Oostsluis alhier het stoffeliik overschot gevonden van de sedert Kerstmis vermiste 24-jarige matroos L. G. Verhage. Hoewel steeds het vermoeden bestond1 dat hij was verdronken in de omgeving van de scheeps werf, is aan de onzekerheid over het lot van de man hiermede een eind gekomen. IJet slachtoffer was gehuwd en had één kind. Vergadering Kamer van Koophandel en fabrieken voor Zeeuws-Vlaanderen De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaan- deren komt donderdag 10 februari a.s., des voormiddags om'half elf in de vergaderzaal van het gebouw der Kamer bijeen ter behandeling van de volgende agenda. Opening; Jaarrede van de voorzit ter; Ingekomen stukken; Mede delingen; Vaststellen van het aan tal onder-voorzitters; Verkiezing van een voorzitter; Verkiezing van onder-voorzitters; Rondvraag en Sluiting. Record-omzet van Dow in 1965 In 1965 heeft The Dow Che mical Company. Verenigde Sta ten, een record omzet bereikt van 1.176.2 miljoen dollar (1964: 1.077,5 miljoen dollar). Het winst, cijfer voor 1965 is eveneens hoger dan dat voor 1964. Dit is vrijdag medegedeeld door de financieel directeur van Dow, R. B. Bennett. De omzet is in 1965 met 98,7 miljoen dollar of 9,2 procent ge stegen. De winst per gewoon aandeel bedroeg in 1965 3,58 dol lar. (In 1964: 3,11 dollar). Dit betekent een stijging van 15,2 procent ten opzicht van 1964. Dit jaar zal Dow meer dan 200 miljoen dollar investeren. Wielrijders, attentie In verband met werkzaamhe den aan de afvalwaterleiding ter hoogte van het gemaal aan het „Zwaantje'' is het rijwielpad van die plaats af tot de Frederik van Eedenlaan afgesloten. Hoe gereden moet worden, is duidelijk door borden aangege ven. Indien het tempo van het leg gen der buizen, acht per dag, kan worden aangehouden zal de weg- omlegging ongeveer twee weken noodzakelijk zijn, zo werd ons ter plaatse meegedeeld Junior-voetballer breekt been Bij het z.g. „inspelen", het be kende gebruik vóór die aanvang van een wedstrijd, kwam de junior-speler R. de Doelder van de „Terneuzense Boys" zaterdag zodanig in botsing met 'n andere speler, dat hij een been brak. De heer J. 1/eunis verwittigde dok ter Bauwens, die overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk achtte. Omdat de ambulance auto zich op dat tijdstip elders bevond, verleende een politiewa gen de nodige hulp voor transport naar het ziekenhuis. Kantongerecht Terneuzen Rectificatie In het kantongerechts versla g van vorige week vermeldden wij, dat de heer J. de B. te Terneuzen tengevolge van een slippartij die hem op 30 oktober overkwam, met zijn auto waarin behalve hij zelf zijn vrouw en zeven kinderen zaten, met zijn auto in een sloot belandde. De heer De B. verzocht ons te willen mededelen dat hij het be treffende ongeval alleen zijn vrouw en hijzelf betrokken waren. Drukke postzegel-ruilbeurs De afdeling Terneuzen van „Philatelica", de landelijke or ganisatie van postzegelverzame laars (ruim 9000 leden), hield zaterdagmiddag een ruilbeurs in de bovenzaal van hotel „Des Pays-Bas". Voor deze ruilbeurs bestond grote belangstelling, een bewijs dat velen zich met deze leerzame hobby bezighouden. In de voormiddag werd een vergadering gehouden van het district Zeeland, waartoe beho ren Terneuzen, het land van Cad- zand, Vlissingen, Middelburg, Goes, Schouwen- en Duiveland, Bruinisseen nu ook Goeree- Overflakkee, dat door de Oos- scheldebrug gemakkelijker con tact kan opnemen met overig Zeeland. Deze vergadering stond onder leiding van het hoofdbe stuurslid, de heer Smulders. Waarschijnlijk op de eerste zaterdag in oktober wordt te Góes de jaarlijkse „dag van de postzegel" gehouden, terwijl op 25 en 26 maart in Zierikzee een tentoonstelling wordt georgani seerd van inzendingen van Zeeuwse leden. Stuurmansèxamen Aan de zeevaartschool te Vlissingen slaagde voor het diploma 3e stuurman G.H.V. on ze stadgenoot de heer H. Sten- veri Ouderavond Prinses Marijkeschool In het handwerklokaal werd vrijdagavond de ouderavond van de Prinses Marijkeschool gehou den, waarvoor grote belangstel ling bestond. Na een welkomstwoord van de voorzitter werden door de secre taris de heer K. J. van Dronge- len de notulen en het jaarver slag voorgelezen, welke zonder bemerkingen werden goedge keurd. Dit gebeurde ook met het financieel verslag van de pen ningmeester de heer W. J. A. Duininck. De heren M. A. v. d. Have en W. J. A. Duininck moesten af treden als bestuurslid, daar deze geen schoolgaande kinderen meer hadden. Tot nieuwe bestuurs leden werden gekozen mevr. E. K. de FeijterKolijn en de heer J. K. Lensen. Aan de scheidende bestuurders werd dank gebracht voor het verrichte werk in de tijd dat zij bestuurslid waren. Het hoofd van de school de heer J. Blok gaf een overzicht van wat er in het voorbije jaar door de school is bereikt en de veranderingen die plaatsvonden. Mededeling werd gedaan van de benoeming van een zevende leer- kracht. Het bleek dat ook in 1965 de Prinses Marijkeschool de „veilig- verkeersbeker" wist te verove ren. Een doorn in het oog van de heer Blok bleken de drie grote bloemenbakkên op de speel plaats. Er bleek reeds een slacht offer van deze bakken te zijn. Na een korte pauze hield de heer J. de Lange uit Terneuzen een lezing met kleurendia's over een door hem gemaakte reis naar het land van de midder- nachtszon. Dat een en ander in de smaak was gevallen, bleek bij de enige vraag bij de rondvraag, waarbij werd aangedrongen de heer De Lange nogmaals uit te nodigen voor' een lezing. De voorzitter, de heer Van der Have, dankte de heer De Lange voor zijnsmedewerking aan deze geslaagde ouderavond. Vóór en na de vergadering werden de ouders in de gelegen heid gesteld zich in de klas te onderhouden met de leerkrachten over de verrichtingen van hun kinderen. Aanrijding Zaterdagmiddag reed J. F. K. uit Waarschoot (B.) over de zuidelijke rijbaan van de Ka naalkade met een personenauto. Bij het links afslaan om de Evertsenstraat in te rijden ver leende hij geen voorrang aan een Belgische personenauto, be- sturd door A. F. van B. uit Halle (B.) die uit tegengestelde richting kwam. Bij de botsing werden beide auto's zwaar beschadigd. Per soonlijk letsel deed zich niet voor. Jaarvergadering hengelsportvereniging Vrijdagavond hield de plaatse lijke hengelsportvereniging „Ge duld Overwint Alles", haar jaar vergadering waarvoor vrij grote belangstelling bestond. Voorzitter Van Meurs kon een 60-tal leden welkom heten. Van de nationale bond was een verzoek binnengekomen om in 1966 weer de selectiewedstrijden voor het Nederlandse kampioen schap zoetwatervissen te organi seren. Men besloot hieraan gevolg te geven. Vervolgens werden de prijzen voor de grootste gevangen vissen van het voorbije seizoen uitge reikt. De heer C. Dieleman, zeelt 51 cm, karper 72 cm; de heer A. de Kort, brasem 54 cm; de heer R. Vermont, paling 76 cm; de heer F. Scheele, baars 34 cm; de heer A. Haak, snoek 81 cm. Tijdens de bestuursverkiezing werden de heren De Blok en G. de Rijk gekozen. Voorzitter Van Meurs werd bij acclamatie herko zen. Het nieuwe seizoen zal beginnen met een viswedstrijd op 28 mei 1966. De avond werd besloten met een verloting. Jaarvergadering C. M. B. De C.M.B., afdeling Axel hield in „Het Centrum" een goed be zochte jaarvergadering. Secretaris-penningmeester L. Rdemens die zich na talrijke jaren niet meer herkiesbaar stel de, werd als secretaris opgevolgd door J. de Regt en als penning meester door W. de Feijter. Tijdens de pauze was een verlo ting georganiseerd, waarvan de opbrengst ten bate van „Draagt elkanders lasten" kwam. In verband met 't 10-jarig be staan van de afdeling droeg de vergadering een enigszins feeste lijk karakter. De heer J. de Vries uit Terneuzen vertoonde dia's uit de strenge winter 62/63. Voorts vertelde hij enkele spookverhalen uit het land van Axel. De 'districtsbestuurder, de heer P. v. d. Ende uit Vlissingen, be sprak de verhouding tussen de georganiseerde en ongeorgani seerde werknemers. Opbrengst kollekte De oobrengst ten bate van de kerkenbouwdag heeft in de r.k. kerk alhier ruim 334 opge bracht. Nieuws voor buspassagiers Het is te voorzien, naar ons van bevoegde zijde wordt mee gedeeld, dat in de loop van deze of volgende week de wachtende buspassagiers bij de, halte te Sluiskil beschutting tegen regen en wind zullen kunnen vinden. Het maken van een desbetref fende schuilgélegenheid is in een vergevorderd stadium en zal spoedig ter plaatse kunnen wor den gemonteerd. Jubileumavond „Juliana-ruiters" en „Kleppertjes" In een stampvolle zaal van „De Poort" vierde de landelijke rij- vereniging „De Julianaruiters" met medewerking van «le pony club „De Kleppertjes" 't 20-jarig jubileum. De voorzitter, de heer Jac. Dielemian te Spui, heette in zijn openingswoord in het bijzonder burgemeester Van Wijk, afge- SPREEKUUR BURGEMEESTER De burgemeester houdt on dinsdag 9 februari a.s. geen spreekuur. Voor spoedzaken kunnen in cidentele afspraken gemaakt worden met de gemeente-secre tarie. vaardigden van verschillende zusterverenigingen in Zeeuws - Vlaanderen en vele meelevende leden en donateurs en verdere belangstellenden welkom. Hij gaf een overzicht van de twintig voorbijgegane jaren en liet de ups en downs van de vereniging hierin duidelijk uitkomen. On danks de terugloop van de jaar- denstapel bleef 'de vereniging voortbestaan en wist op diverse concoursen vaak goed geklas seerd te worden. De oprichting van de ponyclub „Be Klepper tjes" bleek stimulerend te wer ken en zo is er gegronde hoop, dat de paardensport nog lang zal blijven voortbestaan. De voorzitter richtte zich spe ciaal tot mevr. A. de Fefjter-van Hoeve die in al die jaren zich bij zonder voor de Julianaruiters had ingespannen, vaak juist ook in perioden van slapte. De heer C. A. Dees nam op deze avond afscheid als instruc teur, maar het bestuur had veel vertrouwen in de nieuwbenoem de, de heer I. de Feijter, miede omdat hij mag behoren tot de drie Zeeuwse ruiters, die op 9 maart-bij de nationale manifes tatie t.g.v. het huwelijk van prinses Beatrix in Amsterdam Zeeland vertegenwoordigen. De voorzitter mocht zelf waar derende woorden horen van de heer W. Dieleman te Sluiskil voor zijn 20-jarig voorzitterschap. Deze overhandigde hem een ver zilverde sigarettendoos met in scriptie. Burgemeeser van Wijk bracht de felicitaties over van bet ge- meentebestur. Hij sprak zijn waardering uit voor de grote prestaties en ook voor de mede werking, die de Julianaruiters zo vaak hebben geboden bij plaatse lijke festiviteiten. Hij wenste de vereniging toe, dat zij onlosma kelijk verbonden mag blijven met het Zeeuwsvlaamse land tot ontspanning van de ruiters en tot genoegen van de gemeenschap. Als persoonlijk cadeau selde hij een wisselbeker in het vooruit zicht, die elk jaar op de ruiter- avond zal worden uitgereikt aan de ruiter met de beste prestaties in het afgelopen jaar. Deze geste werd bijzonder op prijs gesteld. Aan Jan de Feijter, Sylvia San- derse. Corrie de Feijter, Tiny Scheele, Kees de Feijter, Christie Esselbrugge, Jan de Doelder, Cor den Hamer, Ad Haak, Annelies de Feijter, A'dri den Exter, Johan Scheele en Wim de Feijter werd een diploma uitgereikt van geoe fendheid, waardoor ze voortaan met hun pony's op concoursen mogen deelnemen. De avond werd verder afwisse lend gevuld door het optreden EERSTE NEDERLANDSE - VROUWELIJKE HANDZETSTER De 21-jarige mejuffrouw Hannie de Hulster uit Breshens is de eerste vrouw in ons land, die het gezeldiploma handzetten heeft behaald. Zij doorliep de 4-jarige cursus in drie jaar tijd en deed enige tijd geleden met succes haar examen. Hier staat zij aan de letterkast. trim chocolade-mints: van binnen hard/zachte mint, van buiten fijne chocolade. Verras uzelf "'ml van „De Kleppertjes" in show- werk en volksdansen in hun fleu rige kledij, door The Concords uit Sluiskil, die met hun populaire liedjes de stemming er in brach ten, door de goochelaar Ali Ben Lux. die velen versteld deed staan door zijn handige manipulaties en door de verloting, waarbij de hoofdprijs, een ponyveulen, ten tonele verscheen. De geslaagde jubileumavond werd traditiegetrouw besloten met het zingen van 't Wilhelmus. (Adv.) MAANDAG 7 FEBRUARI 1966 DERDE KLASSE Prijzen van: 15 zijn gevallen 50 zijn gevallen 100 zijn gevallen 200 zijn gevallen 400 zijn gevallen 1000 zijn gevallen op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op Een prijs van 2000 is Een prijs van ƒ2000 is Een prijs van ƒ2000 is Een prijs van ƒ2000 is Een prijs van 2000 is Een prijs van 5000 is gevallen op het nummer gevallen op het nummer gevallen op het nummer gevallen op het nummer gevallen op het nummer gevallen op het nummer 9 490 965 897 610 5554 011332 038601 026538 047103 014989* 023945 De prijs van 30.000 is gevallen op het nummer 061395 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Rlco Bulthuis 113) NEGENDE HOOFDSTUK Om zes uur kwam Richard Ross thuis. Hij heette weer „Dick" en was bovendien een misdadiger. Het stemde hem niet bepaald vrolijk, want hij had niets gemeen met Lord Lister: wreker van onrecht en bescher mer der armen. Hij was een man als duizenden anderen, niet bij zonder begaafd, doch ook niet dom. Hij had een H.B.S.-diploma en als kind had hij held willen worden, boven op een toren, net als Michiel. Hij kon meepraten over een goeie film en hij wist zo ongeveer het verschil tussen goed en kwaad. Maar juist dat ongeveer" had hem parten ge speeld. Sardemann had het mak kelijker, die wist het heel nauw keurig te vertellen en als het niet klopte, dan haalde hij de wet erbij. Dat ging allemaal best, als iemand zonder licht fietste of een ruit insmeet en „Stemt op Pietje" riep. Het ging ook nog wel als de buren in een volks wijk elkaar met stokken te lijf gingen of als er een jongen een medeminnaar van de dpk gooide. Liep dat goed af, dan waren de knapen wat rumoerig geweest, maar als de medeminnaar zijn nek brak over een meerpaaltje, dan was het doodslag. Als een soldaat weigert, om een dorp in brand te steken, dan schrikt de krijgsraad van zoveel gemis aan vaderlandsliefde en laat de el lendige kerel drie jaar lang op sluiten on na te denken en mens te worden. Steekt dezelfde man op eigen gelegenheid een dorp in brand, dan kan het hem zijn hoofd kosten, want zoveel on-' menselijkheid duldt men niet. Het recht stelt voorbeelden en beschermt de mensen. Het recht is het geweten van de staat. Het is beschreven en het is recht vaardig. Richard Ross kuste Annie, die blij was, dat Dick zo vroeg thuis was gekomen. Dan kuste hij zijn kleine dochter en zong „Dikke dikke Doerie" voor haar. Hij dacht, als iemand mijn vrouw of later dit kind in de vrouwen- roof betrekt en naar lichaam en geest besmeurt, dan kan de ke rel die het deed, wel vijf jaar krijgen van het recht. Vijf hele voor zo'n peuleschil. Gap vijf fietsen achter elkaar en je krijgt hetzelfde. Maak een gulden na en betaal er je be lasting mee en je kunt misschien zes jaar gaan zitten. Het staat op elke gulden en het is wet. Pers vijftigduizend gulden uit de •jngst en de ellende van anderen maak zes of zeven mensenlevens totaal kapot, waag er kinderen en vrouwen aan, want je kunt hoogstens de helft van zes jaar krijgen. Drie jaar voor afper sing. Drie jaar voor morele moord, drie jaar om uit te rus ten voor de moeite. Ach meneer de rechter, wat een zonde van de tijd. Ja man, maar we zijn hard maar rechtvaardig, over drie jaar kan je weer beginnen angst en ellende in overvloed, maak je vooral geen zorg voor de toekomst. Als iemand een haar op je hoofd zou durven krenken, dan kan hij tien jaar krijgen: drie maal drie plus één. „Wat brom je toch?" vroeg Annie. „Ik zing Dikke dikke Doerie, lieveling!" „Heb je hard moeten werken Dick?' Hij knikte en dacht, als ze me wettelijk zouden moeten belonen, kan ik ook op een jaar of drie rekenen. Hij dekte zijn kleine dochter toe en ging naar zijn slaapkamer .alwaar hij zijn uniform uitdeed. „Heb je wasbenzine?" vroeg hij. Annie was aan het panne koekjes bakken en gilde iets van onder in het rechtse kastje". Ross dook en voftd een flesje spiritus, dat was ook goed. Hij deed een ander pak aan en koos met zorg een overhemd uit met een nieuwe das. Een medeplichtige, moet een moordenaar keurig tegemoet tre den, dacht hij. „Kom je eten Dick?" Ross zei, dat hij direct kwam. Hij voegde er niet bij, dat hij nog even een misdaad moest plegen. Hij sloot de deur af, keek even of de gor dijnen naar de huiskamer goed dicht waren en opende zijn tas. Hij nam het doosje in zijn han den, waarin het blauwzuurflesje lag opgeborgen, keurig tussen de watten. Met een propje van die watten tegen de opening van het spiritusflesje, schudde hij zo lang, totdat hij het koude vocht langs zijn vingers voelde lopen. Dan, met een ander propje, nam hij het vergifflesje op en streek dë spiritus over het dikke glas heen. Direct daarop hield hij het buisje onder de warmwater kraan. Met een nieuw propje watte, gewikkeld in de punt van zijn das, veegde hij de pluisjes weg. Hij legde het flesje zonder vingerafdrukken weer in het doosje en daarna knoopte hij zijn vest en zijn jasje dicht. Snel ruimde hij zijn rommel op en ging aan tafel. „Er worden toch ontzettend veel misdrijven gepleegd," zei hij. Annie knikte en vertelde, dat ze twee eieren in de pannekoe ken had gedaan. „En er blijft veel verborgen," zei Dick. „Maar het waren zulke grote eieren, dat je ze voor drie kan rekenen. Toen barstte Richard Ross in lachen uit en Annie lachte mee, om de eieren. Een uur later ging hij weer weg, hij moest stukken gaan te kenen bij de commissiaris, maar alvorens hij zijn chef bezocht, liep hij het laboratorium in en schold eens hartgrondig op de vervloekte avonddienst. Hij zet te het doosje met het flesje op de tafel en zei tegen Brechmann, dat hij op moest passen, er had blauwzuur in gezeten, maar hij wilde eens een paar vingeraf drukken zien. Brechmann wist een goeie mop, een werkelijk verhaal over een oplichter en die zei tegen de rechter, tegen de procureur in Leeuwarden. (Wordt vervolgd.) STAATSFONDSEN AANGEBODEN Met bescheiden omzetten is de staatsfondsenmarkt vanmiddag aan de zwakke kant geweest, dit als nawerking op de aangekon digde 6% procent staatslening groot 250 min tegen 99V2 pro cent. De vorige staatslening van 5% procent tegen 9914 procent is zoals bekend een mislukkig geweest. Toen werd het bedrag der lening eerst na de inschrij ving vastgesteld en wel op 140 min, waarbij alle inschrijvingen werden toegewezen. Het rijk wilde blijkbaar niet opnieuw de kans op een mislukking riske ren en stelde de voorwaarden thans scherper. Het rentepeil wordt hiermee gebracht op ca 6,3. De beurs is van mening dat deze lening er met behulp van de rijksfondsen in zal gaan. Ook VEEMARKT ROTTERDAM Op de veemarkt te Rotterdam werden 938 slachtrunderen aange voerd. De noteringen waren als volgt; Slachtrunderen: extra-kwal. ƒ4.25—ƒ4,60, le kwal. ƒ3,90— ƒ4,15, 2e kwal. 3,40—3,70, 3e kwal. 3,25340; Stieren 3,95 4,40; Worstkoeien 3,10 3,30. Alles per kg. De aanvoer Van slachtrunderen was korter, de handel levendiger en prijzen iets hoger. GRAANBEURS ROTTERDAM Heden werden op de Rotterdam se graanbeurs de volgende prijzen genoteerd af boerderij; Groene erwten tot 42; Schokkers tot 46; Capucijners tot 55; Bruine bonen tot 110. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM Klei-aardappelen voor het binnenland: Eigenheimers 40 mm opwaarts 2224; Bintjes 35 mm tot 50 mm opw. 19,50 ƒ22; Bintjes 40 mm opw. ƒ22 ƒ24; Furore 40 mm opw. ƒ21,50 23. Klei-aardappelen voor de ex port: Bintjes 35 mm opw. in twee maten gesorteerd 20,50 ƒ22,50; Bintjes 45 mm opwaarts 22,50—24,50. Zand-aardappelen voor het binnenland: geen notering. Zand-aardappelen voor de ex port: Voran 35 mm opw. 13; IJsselster 35 mm opw. 13. Voer-aardappelen 35,75. Stemming: Binnenland kalm, export flauw. de obligaties B.N.G. lagen eer der aangeboden in de markt, eveneens met weinig zaken. De stemming voor de interna tionale waarden was merendeels vriendelijker. Dit gold voor Unilever op 115,60 tegen vrijdag als slotprijs 114,50. Philips was ca. een gulden hoger op 130,20 doch zakte later in tot 129,80. Kon. Olie steeg een halve gul den op 158,70. A.K.U. daalde twee punten tot 357%. Hoog ovens werd drie punten lager geadviseerd op 467, K.L.M. tien gulden hoger op 335. Het Amerikaanse aanbod in Philips en Unilever werd door vraag van het publiekn overtrof fen. K.L.M. sloot op dcNewyOrksè beurs twee dollar hoger. Van de scheepvaartaandelen moest Paketvaart drie punten prijsgeven tot 206. Ook Kon. Boot was ruim een punt lager. Ook in de lokale afdelingen was het kalm. Aandelen Wyers werden hoger geadviseerd op de gunstige resultaten over 1964/ '65 met goede perspectieven voor het lopende boekjaar. Kon. Ned. Papier reageerde praktisch niet op het vijfjarenplan en grote uitbreidingen waarmede in totaal ca. 170 min gemoeid zijn. NAGEKOMEN ADVERTENTIES Tot onze grote droef heid geven wij kennis, dat door een noodlottig ongeval is overleden onze geliefde Man, Va der, Zoon, Schoonzoon, Kleinzoon, Broeder, Be- huwdbroeder en Oom LAURENS GELEIN VERHAGE, Echtgenoot van L Francina de Zeeuw in de nog jeugdige leef tijd van 24. jaar. F. C. VERHAGE— DE ZEEUV. Anita Fam. VERHAGE Fam. DE ZEEUW Terneuzen, 6 febr. 1966 Azaleastraat 92. Condoleantie-adres Bellamystraat 41, Terneuzen. De teraardebestelling zal plaats hebben op woensdag 9 februari a.s., des voormiddags te 11 uur, vanuit ge bouw „de Schakel", Kerkhoflaan. Heden werd nog vrij onverwachts van onze zijde weggenomen, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzus ter en Tante Wed. van Jan P. de Regt, in de ouderdom van 77 jaar. C. J. VAN PUTTEN—DE REGT M. P. VAN PUTTEN G. VAN DONGEN C. VAN DONGEN—VAN PUTTEN Carla. Terneuzen, 7 februari 1966. Grenulaan 14. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. don derdag 10 februari, des namiddags 2.30 uur.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 2