BEURSOVERZICHT Verkeersongelukken tijdens hei weekend Eerste nederlaag voor de Terneuzense roodzwarten Verrassende nederlaag van Breskens Zaterdagvoetbal Nieuw artsencouflict in België? DE SP0RTT0T0 Birgeneester van New York bezocht „arme" stadswijken Maandag 10 Dindag 11 januari 1966 DE VRIJE ZEEUW Pagina 3 Auto door spoorbomen Johnny Kraaykamp had auto-ongeluk Twee doden en een ernstig gewonde Dode en zeven gewonden Eén dode Dodelijk verkeersongeval in Oudenboscii Chinees landingsvaartuig naar SViatsoe uitgeweken Paus Paulus wekt op tof vrede Matigingsticket' Op de spoorwegovergang bij het station Sloterdijk te Amsterdam is zondagmiddag een stationcar door een uit de richting Haarlem ko mende trein gegrepen. De jonge automobilist werd ernstig gewond naar het Wiihelmina-gasthuis ver voerd. Toen hij van de kabel weg af de spoorwegovergang naderde, waren de bomen reeds gesloten, terwijl het alarmsignaal in werking was en het licht op rood stond. Door onbekende oorzaak reed de man echter door. Hij schoof met een snelheid van dertig kilo meter per uur met de motorkap onder een spoorboom. Vrijwel te zelfdertijd werd de wagen door de trein gegrepen. Tengevolge van de klap werd de auto naar de andere kant van de weg geslagen waar hij in omge keerde richting tot stilstand kwam. I5 r tij Een ongeveer achttienjarig meis je xlat voor de spoorbomen stond te wachten, werd door de wegge slingerde auto geraakt en is even eens naar het ziekenhuis vervoerd. De auto werd geheel vernield. De trein had tien minuten vertra ging. De bestuurder, de 24-jarige ver tegenwoordiger H. F. Brommer uit Amsterdam, bleek bij aankomst in het ziekenhuis te zijn overleden Volgens de politie is hij uit de wa gen geslingerd en met zijn hoofd tegen een paal terechtgekomen. Het meisje liep slechts lichte verwondingen op aan haar banen. De bekende artist Johnny Kraav kamp is in de nacht van zaterdag op zondag te Loenersloot met ziin auto over de kop geslagen en van de weg geslingerd. De heer Kraay kamp die uit de richting Hilversum kwam, liep een lichte hersenschud ding en een verstuikte enkel op Het ongeluk gebeurde op de pro vinciale weg tussen Hilversum en Haarlem. De auto kwam tegen een boom tot stilstand en miste daardoor een achter die boom staande keet met vier werklieden die zich daar bevonden voor werkzaamheden aan de waterleiding. Bij een verkeersongeluk op rijksweg' 1 onder Haarden zijn maandagmorgen twee personen gedood en is een derde ernstig gewond. Bij het ongeval waren drie auto's betrokken. De ver- keersgroep uit Amsterdam heeft de politie in Naarden assisten tie verleend. De doden zijn de 31-jarige mej. N. D. Brusse uit Amsterdam en de 40-jarige heer A. Bach uit Laren (N.-H.). Beiden overleden kort na aankomst in het zieken huis. Ernstig gewond werd de heer G. de Boer uit Amsterdam. Het ongeval ontstond, toen de auto van de heer De Boer, waar in ook mej. Brusse zat, op de linkerweghelft kwam, waar een auto, bestuurd door een inwo ner van Kampen met zeven in zittenden werd geraakt. Beide auto's schoten door de botsing over de weg. Daarbij werden nog twee auto's geraakt, die van de heer Bach en een_ wagen, die alleen zware materiële schade opliep. De zeven inzittenden van de door de heer De Groot be- sturde «uto bleven ongedeerd. Bij een autobotsing op rijksweg 32 onder Steenwijkerwold is zater dagmorgen de 28-jarige C. W M. Vierhout uit Hilversum en werk zaam bij de N.T.S., om het leven gekomen en werden zeven mensen gewond. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de kruising Kallenkote. Een auto, waarin een echtpaar uit Am stelveen met drie kinderen, begon vóór de wegverbreding bij de krui sing aan een inhaalmanoeuvre en botste daarbij op de linkerweghe'ft op de tegemoetkomende auto die werd bestuurd door de heer Vier hout. Twee mede-inzittenden van de auto uit Amstelveen werden gewond. Eén van de kinderen kreeg een schedeibasisfractuur. De 41-jarige onperman M P J. van Rijswijk uit Tilburg is vrijdag nacht in een ziekenhuis overleden aan de verwondingen, die hij eer der op de avond opliep toen hij als inzittende van een busje met drie arbeiders op het kruispunt Gestel- sewegDen Dungen in Schijndel uit het busje werd geslingerd, toen dit over de kop sloeg. De bestuurder van het busje was waarschijnlijk niet bekend met de situatie ter plaatse en raakte, toen hij plotseling van richting moest veranderen, de macht over het stuur kwijt, waarna het busje over de kop sloeg. Zaterdagnacht tegen half twee is in Oudenbosch een kleir. auto busje op een niet-verlichte maar onder een lantaarn geparkeerde vrachtauto gebotst. De naast de bestuurder gezeten 22-jarige C. Buijs uit Oudenbosch is hierbij om het leven gekomen. De chauf feur van het busje heeft verklaard verblind te zijn geweest door een tegenligger. Chirurg slachtoffer van verkeersongeval In het ziekenhuis te Helmond is zaterdag overleden de 41-jarige chirurg dr. R. Smeets uit Oss. Hij werd ernstig gewond bij een ver keersongeval. Dr. Smeets botste zaterdag met zijn auto op de Oranjelaan in Beek en Donk tegen een boom. Een van zijn kinderen, die achter in de auto zat, werd onwel. De chirurg die achter het stuur zat, draaide zich om en heeft daarbij vermoedelijk een ruk aan het stuur gegeven, waardoor de auto van de weg ge raakte. Zijn vrouw en beide kinde ren werden licht gewond. TREIN RAMT AUTO RIJ SLOTERDIJK Zondagmiddag is op de spoor wegovergang bij het station Slo terdijk (Amsterdam) een combi natiewagen door een trein ge grepen nadat de auto door ge sloten spoorbomen was gereden. De inzittende van de wagen moest ernstig gewond naar een ziekenhuis worden vervoerd. De auto veranderde in een wrak. TERNEUZEN- VEERSE BOYS 0-1 Na een gedwongen rustperiode van negen weken rolde de bal gis teren weer in het Zuidersportnarl: en wel op een keihard en moeilijk te bespelen veld. Toch waren er nog tamelijk veel supporters opge komen om de roodzwarten aan te moedigen. Dit mocht helaas niet baten, want het werd de eerste nederlaag voor de Terneuzenaars in tit seizoen. De thuisclub was het meest in de aanval en het dichtst bij een doelpunt, maar het juiste schot ontbrak om de uitstekende deel man Schipperen te kunnen passe ren. Hij was de grote man bij de Veerse Boys en hij heeft een groot aandeel gehad in deze overwinning. Na de rust haalde Van der Peijl binnen het strafschongebied een der voorwaartsen van Veerse Boys onderuit, de scheidsrechter wees naar de witte stip en het vonnis werd voltrokken. Daarvóór was alles sportief verlopen maar toen gingen de gemoederen een woordje meespreken. Om even over half drie trapten de Veerse Boys af, maar Terneu- zen nam de bal ov er. Dooms zette hoog voor, Wissel ving het leer op en schoot toen in de linkerbe nedenhoek waar doelman Schippe ren met een snelle reactie de hal bemachtigde. Bij een vrije trap tegen Geelhoedt wist doelman De Vos goed in te grijpen door de bal net van onder de lat te plukken. Borgt probeerde door te breken, maar werd ten val gebracht. Uit de vrije trap plaatste Lauret de bal hoog voor het Veerse doel. Wissel liep in en passeerde enkele spelers. Hij schoot hard in de rechterbene denhoek, maar doelman Schippe ren redde bekwaam. In de 22e mi nuut gaf de rechtsbinnen van Veer se Boys een mooie omhaal die nee over het doel ging. Terneuzen pro beerde het nog eens, Borgt zette K. L. M. EN A. K. U. VAST Beursplein 5 heeft vanmiddag de nieuwe beursweek ingezet met een prijshoudende tot vaste stemming voor de internationale waarden. De handel was kalm. A.K.U. ontmoette enige lokale speculatieve vraag op de mede delingen van de president-direc teur van het A.K.U.-concern, mr. J. Meynen. De nettowinst van A.K.U. over 1965 zal geen grote afwijking vertonen t.o.v. van die over 1964, welk jaar een record winst te zien gaf. Voor 1966 wordt een verdere omzetstijging verwacht. Het A.K.U.-aandeel steeg ca vier punten tot 389. Kon. Olie opende 60 cent ho ger op 149,90 en kon later de winst verder uitbreiden bij een verhandeling op 150,50. Dit was het gevolg van lichte Amerikaan se vraag. Philips was prijshou dend op 119,30. Unilever moest bijna een gulden prijsgeven op 116,50. K.L.M. werd hoger ge adviseerd. Dit fonds noteerde vrijdag in Wallstreet anderhalve, Kon. Olie een kwart dollar ho ger. Unilver was op de New- yorkse beurs dollar lager. De scheepvaartsector heeft de vaste stemming niet alleen kun nen behouden, maar er nog een schepje bovenop gegooid. Er was vooral belangstelling voor H.A.L., welk aandeel ca drie punten opliep tot 134. Ook Kon. Boot ontmoette behoorlijke lo kale vraag. In de lokale afdelingen waren alle ogen gericht op de advies- koers van de scheepvaartmaat schappij Oostzee en Hillegers- berg, dit in verbnd met het over nemen van Hillegersberg door Oostzee. Zoals bekend zal de koopsom worden voldaan door de afgifte van nominaal 900.000 gulden aandelen Oostzee. De aandelen Hillegersberg werden op 230 geadviseerd tegen een laatstgedane notering op 200. Oostzee kreeg een paar punten hogere advieskoers op ca 116. Simon de Wit werd wederom zeer vast geadviseerd op de sterk gestegen winst. Ook E.M.S. lag beter in de markt. Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, dinsdag gel dend in Amsterdam luiden: Engels pond 10.0710.17 Amerikaanse dollar 3.593.63 Canadese dollar 3.33%3.38% Belgische frank (100) 7.197.24 Franse franc (100) 73.4573.95 Duitse mark (100) 89.7590.25 Zweedse kroon (100) 69.3570.35 Zwitserse fr. (100) 83.3083.80 Ital. lire (10.000) 56.50—58.50 Deense kroon (10) 52.00—53.00 Noorse kroon (100) 51.1051.10 Oostenrijkse schilling (100) 13.5—14.05 Portugese esc. (100) 12.5512.70 Spaanse peseta (100 gr. cp) 5.92—6.07 Burgemeester Lindsay van New York heeft zaterdag een bezoek gebracht aan arme wiiken van de stad waar hii ontdekte, dat vele bewoners vorige week geen loon hebben gekregen, omdat zij dooi de vervoersstaking niet naar hun werk konden gaan. Hoe de stand van de onderhan delingen was, bleef strikt geheim, omdat de burgemeester en de be middelaars menen, dat publiciteit schadelijk zou zijn. De 35.000 leden tellende bond van perso neel]} bij de vervoersbedrijven in New York heeft loonsverhogin gen geëist ten bedrage van 680 miljoen dollar voor een periode van twee jaar en daarnaast een werkweek van 32 uur en vier dagen. De ervoermaatschappijen hebben tot dusver 25 miljoen dollar loosverhoging aangeboden. De voornaamste vakbondslei ders die dinsdag zijn gearre steerd, brachten hun eerste weekeinde in de gevangenis door. De voorzitter van de bond, Dodelijk ongeval in Belgische mijn Een instorting in een Belgische mijn in Hensies nabij Quievrain heeft vrijwel zeker het leven gekost aan twee arbeiders. Drie leden van een landingsvaar tuig uit Peking-China ziin naar het door de nationalisten bezette eiland Matsoe uitgeweken na de overige zeven opvarenden te heb ben gedood, aldus is in Taioeh, de hoofdstad van nationalistisch Chi na, bekendgemaakt. Dit wordt het eerste geval ge noemd van de vlucht van een ma rinevaartuig uit Peking-China naar de nationalisten. De Matsoe-eilanden liggen op 300 km ten noordwesten van For mosa tegenover de provincie Foe- kien op het Chinese vasteland. Krachtens een bepaling van de na- tionalistisch-Chinese regering, waarmee zij vliegtuigen en sche pen van de communisten in han den hoopt te krijgen, hebben de drie bemanningsleden recht op een hoeveelheid goud ter waarde van ruim 35.000 gulden. Michael Quill, zou goed vooruit gaan in het ziekenhuis waarheen hij werd gebracht toen hij kort na zijn arrestatie in elkaar zakte. Er bestonden plannen om van daag voor het stadhuis van New York een massabetoging te houden. DE BELGISCHE COMPETITIE FC BruggeAnderlecht 01 TilleurBeerschot 11 FC MechelenDaring 10 FC BeringenFC Luik 10 AntwerpStandard 13 Racing WhiteGantoise 61 St. TruidenCercle Brugge 10 BerchemLierse 01 Na de vijftiende eompetitiedag leiden Anderlecht en St. Trui den die beide 27 punten hebben, op de derde plaats gevolgd door Beerschot met 22 punten. Ver volgens komen op de vierde en vijfde plaats Standard en F.C. Mechelen, beide met 18 punten uit 15 en 16 wedstrijden. De rij wordt gesloten door Beringen met 10 punten uit 16 wedstrijden en Cercle Brugge met 6 punten uit 15 wedstrijden. Paus Paulus heeft zaterdag tij dens de traditionele nieuwjaars receptie voor het corps diplomati que gezegd dat hij zijn pogingen om vrede tussen de volkeren tot stand te brengen zal voortzetten, zelfs buiten de aanvaarde vormen van het protocol indien dat nodig zou zijn. Hij wekte de diplomaten op hun regeringen te vragen hetzelfde te doen. „God is onze getuige dat wij be reid zijn van onze kant alle stap pen te proberen zelfs buiten de algemeen aanvaarde protocolaire vormen telkens als wij menen dat de kerk op nuttige wijze bij de regeringen haar morele gezag kan aanwenden voor de handhaving en bevordering van een rechtvaardige vrede tussen de mensen en de vol keren", aldus paus Paulus. Steen—Breskens 2—0 Een aantrekkelijke en spor tieve wedstrijd tussen twee ge lijkwaardige tegenstanders. Bij de rust was de score nog dubbelblank. Twintig minuten na de hervat ting schoot Verstraeten de bal via het hoofd van een Breskens- verdediger in het doel (10). Vlak voor het einde kon Van Dorselaar zijn ploeg definitief de zege bezorgen (20). Oostburg—Hansw. Boys 4-1 De thuisclub nam na 20 mi nuten de leiding door de Badts (10), met welke stand de rust inging. Vijf minuten na de hervatting kwam Hansw. Boys op gelijke voet met Oostburg (11). De thuisclub kon echter in de 15de minuut opnieuw de leiding nemen door Moerman (21). Toen het in de 20e minuut 31 werd door De Ruijter, was Hansw. Boys een geslagen ploeg. Vijf minuten voor het einde werd het nog 41 door Ver hulst. Zeelandia—IJzendijke 2—3 Zeelandia is het grootste ge deelte van deze wedstrijd in de meerderheid geweest, maar het was IJzendijke dat na 14 minu ten de leiding nam door Van Op- dorp (01). Door Schilders werd het na 29 minuten 02. Acht minuten voor de rust kon Van Iren uit een strafschop de ach- stand verkleinen tot 12. In de tiende minuut na de hervatting scoorde Reijn de ge lijkmaker (22). Zeelandia bleef in de aanval, maar slaagde er niet in de IJzendijke-doelman B.ogaard, die zjjn doel uit stekend verdedigde, te passeren. Vijf minuten voor het einde greep IJzendijke de winst bij een uitval door een doelpunt van Schilders (23). Biervliet—RCS 4—1 Een verdiende overwinning van de thuisclub, die na een kwartier spelens in de eerste helft een 10 voorsprong nam door een doelpunt van Van de Bossche.. Na de hervatting maakte De Regt er vrij spoedig 20 van. Door Joosse verkleinde RCS de achterstand tot 21, maar reeds een minuut later was de achter stand weer aangegroeid tot twee doelpunten door een treffer van Versluijs (31). Vier mi nuten voor het einde werd de eindstand 41 bereikt toen De Regt zijn tweede doelpunt scoor de. goed door, zwenkte af naar links en gaf de bal scherp voor. Doelman Schipperen belette door snel uit lopen Van der Peijl te scoren maar de andere roodzwarten waren niet attent en de kans was verkeken. Het zat er duidelijk in dat wie na de rust een goal maakte, de wedstrijd had gewonnen Veerse Boys kreeg een mooie kans, maar doelman De Vos tikte de hoge bal van de midvoor net over de lat corner. Na twaalf minuten kreeg Wissel de bal van Doorns toege speeld. Hij zwenkte er mee naar binnen, gaf langs de uit positie ge speelde doelman door naar Van der Peijl en Borgt .waarna deze laatste de bal miste. Veerse Boys ging iets meer in de aanval en in de 22e minuut haalde Van der Peijl een speler van de Boys net binnen het beruchte gebied onderuit. De scheidsrechter kende een straf- schooschon toe en de linksbinnen Linders voltrok het vonnis (01). Terneuzen nrobeerde de bakens te verzetten. Het werd van weers kanten onvriendelijke in het veld. Wat de roodzwarte voorhoede ech ter ook probeerde, het lukte niet de achterstand weg te werken Doelman Schipperen bleef het gro te struikelblok. Zo verloor Terneuzen tegen de verwachting deze belangrijke wed strijd, die tevens de bovensta plaats op de ranglijst kostte. Als gevolg van de terreingesteldheid lag het tempo vrij laag. Het mid dentrio in de voorhoede was bo vendien niet op dreef. A.s. zondag staan de roodzwarten voor de uit wedstrijd tegen Rood Wit Verüe zen ze die, dan kunnen ze ziel. meteen als uitgeschakeld beschou wen. Sluiskil—Grenswachters 1-2 De thuisclub heeft zich tegen de Grenswachters, no. 2 van de rang lijst, uitstekend geweerd. Met de rust had Sluiskil zelfs een 10 voorsprong geforceerd door een doelpunt van De Witte uit een goede voorzet van De Feber. De Brabanders kwamen na de thee geweldig opzetten. Binnen 20 minuten scoorde Jos Janssens tweemaal (12). Hoewel de Sluis- kilse ploeg een lichte meerderheid verkreeg, vielen er geen doelpun ten meer. Daarvoor ging er van de voorhoede te weinig kracht uit. Intussen wordt de positie van Sluiskil langzamerhand precair. Om aan degradatie te ontkomen zal men de bordjes moeten gaan verhangen. Meeuwen—AZVV 2—3 De Axelaars hebben ondanks het feit 'dat ze met vier invallers aantraden, een kleine zege op de Meeuwen bevochten. Zodoende wist A.Z.V.V. zich fraai op de tweede plaats te handhaven met relatief slechts twee punten ach terstand op Arnemuiden. Na vijf minuten spelen opende De Visser de score voor de bezoe kers (0-1). Doelman Van den Broeke moest daarna meermalen handelend optreden en hij deed dat bekwaam. Dat de Meeuwen door toedoen van Francke na de rust gelijkmaakten, lag dan ook niet aan de Axelse keeper. De Visser had zich inmiddels door W. Dieleman laten vervan gen. A.Z.V.V. nam opnieuw de leiding door J. Dieleman. Francke schoot de Meeuwen naar 2-2, maar een kwartier voor het einde stelde J. Dieleman de overwin ning veilig (2-3). Naast keeper Van den Broeke die zijn doel prachtig heeft verdedigd, al moesten paal en lat hem wel eens helpen, onderscheidde zich ook J. Dieleman in de A.Z.V.V.- gelederen. De zege zou stellig groter zijn geweest als A.Z.V.V. volledig had kunen uitkomen. In België is het gevaar ontstaan van een nieuw conflict met het ge- neesherencorps, nadat het afge lopen weekeinde besprekingen over regelingen tussen de artsen en de ziekenfondsen in een impasse zijn geëindigd. Hoewel de Belgische re gering heeft opgeroepen tot bezin ning, hebben de geneesheren aan gekondigd hun honoraria met 25 procent te zullen verhogen. Eén van de strijdpunten is nog steeds de kosteloze medische ver zorging voor bepaalde groepen zo als wezen en invaliden, waartegen de artsen zich verzetten uit vrees, dat dit tot misbruik van de ge neeskundige hulp zou kunnen lei den. Zij eisen dat ook deze patiën ten een kleine som zelf betalen om dit gevaar tegen te gaan. Ook zijn zij van mening, dat volledige kos teloze medische verzorging slechts ten goede komt aan een aantal so cialistische klinieken, omdat art sen daar een vast salaris ontvangen en gratis geneeskundige hulp daar gemakkelijker kan worden ver leend dan in andere medische in stellingen. De federatie van geneesheren be sloot tot verhoging van de hono raria, omdat men zich door het uitblijven van een nieuw akkoord met de ziekenfondsen niet. meer aan de bestaande overeenkomst als geheel gebonden acht. De kwestie van het „matigings ticket" dus de betaling van een zeker bedrag voor geneeskundige hulp door alle verzekerden om misbruik tegen te gaan was ook een belangrijk element in de strijd tussen artsen en regering in 1964, die toen tot een staking van de Belgische geneesheren leidde. EUSEBIO IN HET ZIEKENHUIS Benfica's sterspeler Eusebio is zondag in bewusteloze toestand nar.r een ziekenhuis in Lissabon overgebracht, nadat hij bij een kopduel tijdens de competitie wedstrijd BenficaAcademica in botsing was gekomen met een medespeler. Vermoedelijk heeft hij een hersenschudding opge lopen. Het is onzeker, of Eusebio op 2 februari a.s. kan meespelen wanneer zijn club voor de Europacup moet aantreden tegen Manchester United. Smerdiek—1Tern. Boys 2—2 De Boys hebben tegen Smer diek pech gehad. Zij waren on getwijfeld de beste ploeg, maar ze vonden doelman Bijl in on genaakbare vorm. In de tweede minuut van de wedstrijd gaf De Jonge de Boys reeds de leiding (01Tien mi nuten later maakte Op den Brouw gelijk. Kort voor de rust namen de Boys weer een voor sprong (12) door een goede goal van Van Dixhoorn. In de tweede helft bracht Op den Brouw de partijen weer op gelijke voet (22). Dit was niet in overeenstemming met de krachtsverhouding. De Boys vie len heftig aan, maar de Smer- diek-verdediging met in laatste instantie een prachtig keepende Bijl gaf geen krimp. Zaterdag a.s. gaan de Boys op bezoek in Krabbendijke. Dat kan de beslissende strijd worden voor het kampioenschap. Eerste centrale trainingsgroep Nederlands elftal aangewezen De nieuwe bondscoach Georg Kessler heeft vijftien spelers uit genodigd voor de eerste centrale training van de A-groep, die woensdag 12 januari in het K.N.V.B.-sportcentrum in Zeist bijekomt. Zoals verwacht beho ren tot de selectie enkele jonge spelers, n.l. de Ajacied Johan Cruif; de P.S.V.-er Willy van der Kuilen en Sittardia's Willy Dullens. Hoewel werd meege deeld dat uit deze eerste selectie nog niets mag worden geconclu deerd, is het opvallend dat de drie Ajacieden (Keizer, Prins en Groot), die voor de interland tegen Zwitserland te kennen gaven liever niet te wor- ken. Van de ploeg die in Bern met 21 verloor, ontbreken voorts: Pijs (P.S.V.), Fransen (Feijenoord) en Laseroms (Spar ta). De volgende 15 spelers heb ben een uitnodiging ontvangen: Eddv Pieters Graafland, Cor Veldhoen, Coen Moulijn en Piet Kruiver (allen Feijenoord): Klaas Nuninga, Johan Cruif, Jacques Swart en Benny Muller (allen Ajax); Rinus Israël en Frits Flinkevleugel (beiden D.W.S.); Daan Schrijvers en Willy van der Kuilen (beiden P.S.V.); Wil ly Dullens (Sittardia): Pim Does burg (Sparta) en Willy Quae- dackers (Fortuna '54). De uitslagen van de voetbal wedstrijden die gelden voor de sporttoto van deze week, luiden: DWSSparta 11 Fortuna '54Heracles 10 ADOGo Ahead 40 GVAV—Telstar 4—2 Willem II—PSV 0—0 FC Twente—MVV 0—0 FeijenoordAjax 11 Elinkwijk—DOS 6—2 EindhovenNAC 00 VolewijckersDHC 31 ZwartemeerVitesse 20 Limburgia—FC Den Bosch 2—3 Helmondia '55DFC 33 Juist ingevuld zag het toto formulier er als volgt uit: 3-1-1-1-3-3-3-1-3- 1-1-2-3. De 735.712 deelnemers aan de sporttoto legden opnieuw boven bet miljoen in 1.045.836. Voor de eerste prijs is 189.819 be schikbaar, voor de tweede 103.538 en voor de derde 51-769. Zondagavond hadden zich twee deelnemers met een foutloze kolom gemeld, acht kandidaten voor de tweede en 15 voor de derde prijs.

de Vrije Zeeuw | 1966 | | pagina 3