Vrffdag SI <3eeemt>es 1963" Foto nieuws li uit Zeeland 0 Prins Bernhard heejt op maandag 23 mei in Terneu- zen de nieuwe fabrieken van Dow Chemical officieel in ge bruik gesteld. Evenals alle gasten en technici moest de prins een veiligheidshelm dragen, hetgeen de fotograaf een sfeervol plaatje oplever de. EN HIERONDER: 0 Op 1, 2 en 3 juli 1965 is in Axel de landbouwtentoon stelling van de Z. L. M. ge houden. 0 Op dinsdag 28 september kreeg Zaamslag een nieuwe I gemeentesecretaris, de heer J. J. Haak, die hier na de be ëdiging door burgemeester Van Wijk wordt gelukge wenst. 0 Op woensdag 12 mei viel het gouden feest van de zus ters van het Allerheiligst Hart van Jezus te Sluiskil Zanghulde voor het oude zus- tergebouw. 0 Op zaterdag 22 mei open de de Terneuzense midden stand een tentoonstelling op de markt. EN HIERONDER: 0 In Hoek werd op Konin ginnedag in het clubhuis van „De Hoekse Rakkertjes" uit bundig feestgevierd. 0 Het algemeen bejaarden tehuis „De Redoute" te Sas van Gent werd vrijdag 8 ok tober door de commissaris van de koningin officieel ge opend. 0 Koningin Juliana opende op woensdag 15 december de Oostersche Idebrug. 0 Begin januari lagen meer dan honderd schepen voor anker op de Schelde wegens de staking in de haven van Antwerpen. EN HIERONDER: 0 Een overzicht van het werkterrein op het verdron ken land van Saeftinge waar men op vrijdag 3 september een 1300 meter lange aardgas buis in de Westerschelde heeft gelegd. DE VRIJE ZEEUW Ue'-rV-r ~""r SteiiB «MM lllll L

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 3