PROVINCIAAL NIEUWS Vietcong-terreur neemt toe De slopershamers dreunen AANSLAGEN IN SAIGON Sluiskil krijgt een „pontje 'Saterdag 18 december '65 DE VRIJE ZEEUW Pagina 3 Terneuzen Axel Aardenburg Breskens Bruinisse Goes Kapelle Zierikzee GAS VERWARMING Fa.VERLINDE TERNEUZEN Britse labourregering haalde het net Chinees blad over eventuele oorlog Russische luchtdoel raketten Hinderlaag Bommen en vlugschriften Labour tegen verdere bombardementen Normalisering van de toestand in Uruguay Mijn- functionarissen in Lengede in staat van beschuldiging Kanaal van Terneuzen ZEEVAART Totaal geschut op/en afvaart Aantal B.K.T. 483 509.452 Gelost of geladen te: Terneuzen 55 44.089 Sluiskil 7 8.967 Teneuzen rede 4 75.821 Bas van Gent 8 8.629 BINNENVAART Totaal geschut op/en afvaart Aantal Ton 4.630 2.488.580 Gelost of geladen te: Terneuzen 286 146.078 Terneuzen rede 38 47.400 Sluiskil 217 204.967 Sas van Gent 243 100.033 Axel-Sassing 20 6.266 Kerstviering met Terneuzense jeugdraad In de sobere en stemmige Goede Herderkerk hebben enkele honderden leden van de bij de Terneuzense jeugdraad aange sloten jeugdverenigingen gister avond het komende Kerstfeest op passende wijze gevierd. Een korte inleiding werd gehouden door de heer P. Gerreman en behalve wika Wasterval van „Hedenesse" te Cadsand en de beide kapelaans Adriaansen en Van Arendonck waren hierbij verder geen autoriteiten uitge nodigd om „het feest zo onge dwongen mogelijk te houden", zoals werd medegedeeld. Dat betekent niet dat o.m. het gemeentebestuur hiervoor geen belangstelling zou hebben. Men heeft ter bevordering van de culturele ontwikkeling die de groei van de stad dient te bege leiden, een plan de campagne opgesteld, dat in de loop van de komende tijd zal worden uitge voerd. De voorbereidingen voor deze viering waarbij dus kinde ren betrokken waren van ver schillende geloofsovertuigingen en ook niet-gelovigen, heeft heel wat tijd gevergd, maar tenslotte is men toch tot een dusdanige liturgieviering gekomen, dat iedereen tevreden kon zijn. Wika Wasterval vertelde het 2000 jaren oude verhaal op mo derne wijze en dit werd afge wisseld door samenzang. Ook leden van de Terneuzense muziekschool verleenden hun medewerking. De jeugdraad zal tevreden zijn over de wijze waarop deze herdenking van Christus' geboorte werd ge vierd. Als aandenken aan deze gebeurtenis kregen de kinderen een kaart, getekend door in de Terneuzen wonende kunstenaar, P. L. J. Klinckhamers, die de jeugd van Terneuzen uitbeeldde door twee kinderen, die een ster dragen, daarboven een engel en op de achtergrond contouren van grote moderne gebouwen, de groei van Terneuzen voorstel lend. Aanrijding Vrijdagmiddag omstreeks kwart over twee had op de krui sing Westkolkstraat—Dijkstraat een aanrijding plaats tussen een vrachtwagen waarvan de be stuurder de heer G. J. B. uit Nij megen geen voorrang verleende aan een Volkswagenbusje, be stuurd door de heer J. de B. uit Terneuzen. Deze liep verwondin gen op. Dokter Jiskoot verleende de eerste hulp. Beide voertuigen werden zwaar beschadigd. Eervol ontslag directeur gasbedrijf In verband met het feit dat de Zeeuwse Gasmaatschappij „Ze- gam" te Middelburg het perso neel van het gasbedrijf der ge meente Axel heeft overgenomen is verzocht dit personeel onge vraagd eervol ontslag te verle nen. De heer J. J. Wieles werd op 27 mei 1963 benoemd tot direc teur van het gasbedrijf. Bij be sluit van 14 december 1965 heeft de gemeenteraad op voorstel van B. en W. aan de heer Wieles on gevraagd eervol ontslag verleend met ingang van 1 januari 1966. De benoeming van de heer Wieles bij de „Zegam" gaat in op dezelfde datum. Spoedeisende raadszitting Maandagavond komt de ge meenteraad van Aardenburg in spoedeisende vergadering bijeen. Een groot deel van de oude riole ring lanas de Roeselaerestraat te Sint Kruis blijkt niet meer te functioneren, doordat vele bui zen het hebben begeven. iDeze buizen liggen er reeds tientallen jaren en zijn van een kwaliteit, waarvan niet mocht worden ver wacht, dat ze lang zouden mee gaan. In verband met de in uitvoe ring zijnde werken aan deze straat verdient het aanbeveling, dat de vernieuwing der riolering teaelijk wordt uitgevoerd met de vernieuwing van de straat. Het ligt in de lijn, dat de aannemer die de straat aanlegt, ook dit rio leringswerk uitvoert. Het college van B. en W. heeft prijsopgave gevraagd aan Jan de Oude's aan nemingsbedrijf. Dit bedrijf wil het werk uitvoeren voor 16.207, bedrag _dat door het .collose redelijk wordt geacht. Men wil het bedrag in tien jaar afschrij ven. De gemeentel aad Joint bijeen Maandagavond a.s. vergadert de raad der gemeente Breskens. Bij de behandeling van de be groting hebben b en w een be schouwing gevoegd. Door liet scherper stellen van alle posten is het mogelijk de post onvoor zien met ca 5000,— te verhogen ten opzichte van 1965. De gewone dienst geeft daarom een post on voorzien van 11.306,—. Het bad huis tumgebouw en onderhoud van straten konden resp. ƒ4500 en 1000 lager worden geraamd. De batige sloten zijn per 1 januari 1966 geraamd op 104.871,In dit bedrag zijn nog niet opgenomen het batige slot van de rekening 1965, hetwelk naar verwacht mag worden on geveer ƒ25.000,— zal zijn. B en w willen echter de batige sloten verminderen met 55.500,voor de volgende werken: mechanisa tie dienst openbare werken ƒ5000: abri Langeweg ƒ2200, doorspuiten riolering 3000, verbetering v. Zuijenstraat en Langeweg ƒ30.000,—; herbestra- tingen 5000,leerlingensets openbare school 2500,ver lichting openbare school ƒ3000; verlichting school met de bijbel 2500,— en leerlingensets r.k. school 2300, Dank zij de mechanisatie van de dienst gemeentewerken kon het aantal gemeentewerklieden laag worden gehouden. Niette min is uitbreiding met één werk man niet te voorkomen. De sanering van de Bloemen- wijk vordert. Er zijn reeds 110 van 'de 226 noodwoningen ont trokken aan de bewoning. In de recreatieve sektor kon niet de gewenste vooruitgang worden gemaakt. De reden hier van is dat beroep is aangetekend bij de Kroon tegen het door G.S. goedgekeurde plan. Om te berei ken dat N.V. Zeebad haar activi teiten voor de camping kan voortzetten, is aan 't ingenieurs bureau v. Hasselt en Koning op dracht gegeven een riolerings plan voor die terreinen te maken. Een door de provinciale water staat opgemaakt plan bestrijkt een groot deel van de derde haven. De aanleg wordt geraamd op ƒ990.000,De realisering van de jachthaven brengt mede dat het noodzakelijk zal zijn een nieuw zwembad aan te leggen. De gedachten van b en w gaan uit naar het recreatiegebied, dat voor het aanleggen van een zwembad de meest geëigende plaats is. Aanleg van nieuwe duinenrij Op Goeree is men begonnen met het aanleggen van een rij nieuwe duinen, nu de natuur daarvoor ter plaatse zorgt, maar de duinen door afslag steeds smaller worden. Jaarlijks wordt op een bepaald punt van het eiland ongeveer vijf meter duin weggeslagen, bij stormvloeden zoals die van de laatste weken aanmerkelijk meer. Vier grote bulldozers zijn inge zet om een duin of dijklichaam op te werken; men wil het be planten met helm en duindoorn, om het zand voor verstuiving vast te houden. Men is begonnen bij de vuur toren te Ouddorp en werkt in de richting van en tot aan het recre atieoord „De Vrijheid" te Oud dorp. Het karwei zal zes weken du ren. In totaal zal 150.000 m3 zand worden verplaatst. Dode en vier gewonden bij verkeersongeluk Bij een verkeersongeluk op op rijksweg 58 in Krabbendijke is gisteren één persoon gedood, terwijl er vier werden gewond. Een slippende auto kwam op de andere rijbaan terecht en werd daar aangereden door een tegen ligger. Bij het ongeval verloor de 35-jarige mevrouw R. Blan- kersMouth aan uit Grijpskerke het leven. Haar man, een zoon tjes van vier jaar en een tante, alsmede de bestuurder van de andere auto werden gewond en zijn opgenomen in het zieken huis te Goes. Appelafzet heeft vlot verloop Het aanbod van appelen op de Nederlandse fruitveilingen-is op het ogenblik weer vrij groot. Op de speciale kerstveilingen wordt de nadruk gelegd op de aanvoer van verpakt fruit van prima kwaliteit. De afzet heeft een vlot ver loop. Behalve voor export wordt er ook flink gekocht voor de binnenlandse markt, waar de goede kwaliteiten appelen ge vraagd zijn. Van sinaasappelen wordt weinig concurrentie on dervonden, voornamelijk ook wel omdat deze belangrijk duur der zijn dan appelen. De prijzen van de goede kwalititen Neder landse appelen zijn de laatste weken wel aangetrokken, maar toch niet hoog. De veilingprijs van het ras Golden Delicious, in de jonge fruitcentra, het meest geteelde ras, ligt voor de beste kwalitei ten tussen 65 en 75 cent per kg. In het begin van de aanvoer- perioue werd door deze goudgele appel rond een gulden per kg betaald. De goeae kwaliteiten Jonathan, een rode appel, doen eenzelfde prijs. Goudreinette noteert voor ae goede kwalitei ten meestal tussen 50 en 60 cent per kg. De mindere kwaliteiten zijn naar verhouding duurder dan de oetere kwaliteiten. De fabrieken kunnen hiervan grote hoeveelheden gebruiken voor verwerking tot sap en ap pelmoes. De prijs van het fa- orieksfruit ligt rond 25 cent per kg. Onderzoek in klein-fruitcentrum Kapelle Het landbouw-economisch in stituut gaat in samenwerking met de cultuurtechnische dienst en de rijkstuinbouwvoorlichtings- dienst in het kleinfruitcentrum Kapelle-Biezelinge een bedrijfs economisch en sociaal-ecenomisch onderzoek instellen naar de klein- fruitteeltbedrijven. Al geruime tijd vragen de telers in dit gebied zich af in welke richting de tuin bouw, en dan speciaal hun tak van tuinbouw, zich verder zal moeten ontwikkelen. In mei hoopt men het onderzoek te heb ben afgesloten. Het gebied kampt met verschil lende moeilijkheden; de bedrijfs resultaten zijn sterk wisselend, er zijn te kleine bedrijven. In 'n no ta „Op weg naar een nieuw Ka pelle" heeft het L.E.I. al een over zicht gegeven van die moeilijkhe den ten aanzien van bedrijfs- grootte, grond, vakbekwaamheid enz. en mogelijkheden om tot een nieuw Kapelle te komen, bijvoor beeld door sterkere afvloeiing of door overgang naar een ander be- drijfstype, onder de loep geno men. Samen met de tuinbouw- voorlichtingsdienst wil de afde ling tuinbouw van het L.E.L een begroting opstellen voor een be- drijfstype, dat in 1970 tot goede resultaten zou kunnen komen. Hoe men de situatie ook wil verbeteren, er zal in ieder geval meer ruimte moeten komen. In Kapelle zelf is een ruilverkave ling in voorbereiding. Er wordt echter ook gedacht aan de moge lijkheid, bedrijven van Kapelle over te plaatsen maar de „Poel van Goes", waar eveneens een ruilverkaveling wordt voorbereid. De hardfruitopstanden die er in het gebied ook zijn, zijn ten dele sterk verouderd. Bestuurslid Cebeco Tot bestuurslid van „Cebeco", de nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land en tuinbouw, is gekozen de heer A. M. Geluk te Schuddebeurs. Hij volgt de heer P. J. Bom te Colijnsplaat op. B.B.C.-PRIJS VOOR WERELDKAMPIOEN De Britse wielrenner Simson ontving van de B.B.C. de „Soprtsview Personality of the Year"-prijs voor het feit dat hij de eerste Brit is die het wereld kampioenschap op de weg be haalde in San Sebastian in Spanje op 1 september j.l. (Adv.) tel. 2176 Havenstraat 8 (bij de markt) Met één stem meer dan de op positie heeft de Britse regering donderdagavond in het lagerhuis een motie van de conservatieven verworpen. De liberalen schaar den zich aan conservatieve zijde. Doordat de meerderheid van de socialisten in het lagerhuis slechts op twee stemmen steunt en een van hun afgevaardigden niet bij de stemming aanwezig kon zijn, werd het een krappe overwinning. De conservatieve motie wilde de plannen van de regering om de vrijwillige reserve, ook wel „weekend-soldaten" genoemd, op te heffen, een halt toeroepen. Deze reservisten, 120.000 man, dienen volgens de regering ver vangen te worden door een goed uitgerust korps van ongeveer vijftigduizend man. Het zou het land miljoenen ponden sterling schelen. AMSTERDAMSE HOF SCHORST BEHANDELING MOORD OP SCHOTSE WASVROUW Na een vier uur durende be handeling van de destijds zo ge ruchtmakende moord op de 35-ja rige wasvrouw Jessie Gibson die gewurgd werd aangetroffen in een kuil op een braakliggend ter rein in het Schotse Grangemouth, heeft het gerechtshof te Amster dam de zitting geschorst tot 28 december. Het hof wilde de zaak niet voortzetten alvorens een niet opgeroepen getuige te horen. De 30-jarige zeeman H. W, P., die van doodslag op de Schotse vrouw wordt verdacht, zou tegenover deze getuige hebben verklaard dat hij een Zweed had vermoord en deze in een put had begraven. Bovendien wilde het hof nog eni ge vragen stellen aan de wel op geroepen en verschenen patho loog-anatoom dr J. Zeldenrust. Deze verliet halverwege de zit ting de rechtszaal, toen de leden van het hof hem te kennen gaven dat zij de getuige-deskundlge voor de verdere behandeling niet langer nodig hadden. Dit was de derde maal dat de zeeman voor een Nederlands rechtscollege terechtstond. In eerste instantie veroordeelde de rechtbank te Rotterdam hem tot 15 jaar, de maximumstraf voor doodslag. Zowel de officier van justitie als de verdachte was te gen dit vonnis in hoger beroep gegaan. Het gerechtshof in Den Haag legde de zeeman daarop een gevangenisstraf van 12 jaar op. Óp 19 oktober werd dit arrest vernietigd door dte hoge raad, om dat dit college meende dat het Haagse hof opzet had afgeleid zonder dat met redenen te om kleden. De zaak werd toen ver wezen naar het gerechtshof te Amsterdam. Ook gisteren bleef de verdachte hardnekkig ontkennen dat hij ook maar iets met de dood van de wasvrouw te maken had. Het in Peking verschijnende weekblad „Chinese Jeugd" heeft zijn lezers geadviseerd rekening te houden met een eventuele ge zamenlijke militaire aanval van de Verenigde Staten, „andere im perialistische landen en de reac tionairen en moderne revisionis ten" Met „reactionairen" worden in het Chinese politiek woordge bruik gewoonlijk landen als India bedoeld; met „moderne revisio nisten" o.a. de Sowjet-Unie. In antwoord óp vragen van een lezer zegt het blad, dat het de plicht van de Chinezen is zich onder alle omstandigheden op het ergste voor te bereiden. Daarom moet rekening worden gehouden met een oorlog in de nabije en niet in de verre toekomst, een al gemene en niet een enbeperkte oorlog, een kernoorlog en niet 'n conventionele oorlog. Onder de ogen van Zuidvietna- mese politiemannen hielden drie vietcong-agenten donderdagavond in een hoofdstraat van Cholon de Chinese wijk van Saigon anti-Amerikaanse en anti-rege ringstoespraken. De politie wist niet waar de sprekers het over hadden, daar de redevoeringen in het Chinees werden gehouden. Na een kwartier verdwenen de viet- cong-mannen met achterlating van spandoeken en een vlag van het „nationale bevrijdingsfront". De terroristische activiteit van de vietcong is bij de nadering van de vijfde verjaardag van de stich ting van hun politieke beweging, volgende week, toegenomen. In Cholon werden donderdagavond 'n politieman en zes burgers gewond toen een guerillastrijder een hand granaat naar hen gooide. In een ander deel van de wijk werd een politieman met een machinepistool beschoten. De man werd gewond. Een aantal Amerikaanse militairen tenslotte werd vrijdagmorgen in Saigon gewond, toen een Vietna mese jongen van omstreeks veer tien jaar een handgranaat in de legerauto wierp waarin zij zaten. Volgens in Washington gepubli ceerde gegevens zijn sinds het be gin van de Amerikaanse bombar dementen op Noord-Vietnam in to taal 160 Russische luchtdoelraket ten van het type „Sam" op Ame rikaanse vliegtuigen afgevuurd. Slechts in acht gevallen had een raket doel getroffen, aldus de sta tistiek. In totaal zouden 157 Ame rikaanse vliegtuigen boven Noord- Vietnam verloren zijn gegaan. De Amerikaanse toestellen gebruiken, zo werd meegedeeld, elektronische apparaten die het radarsysteem waarmee de Russische raketten zijn uitgerust, kunnen uitschake len. Een eenheid van het Zuidvietna- mese leger is donderdag op dertig kilometer ten noordwesten van Saigon in een hinderlaag gevallen. De verliezen van de regeringstroe pen worden zwaar genoemd. Tussen Danang en Tsjoe Lai kreeg een eenheid mariniers con tact met een groep vietcongstrij- ders. Zestien opstandelingen sneu velden. De verliezen der mariniers waren licht. Meer dan 10.000 Zuidvietname- zen en 1.100 Amerikanen zijn dit jaar in Vietnam gesneuveld, zo is van Amerikaanse zijde in Saigon meegedeeld. De woordvoerder schatte dat de verliezen van de vietcong zeker driemaal, zo hoog waren. In de voorgaande vier jaar verloren 455 Amerikanen 't leven. Ruim 20.000 Zuidvietnamezen wer den dit jaar gewond en 7.000 wor den vermist. Amerikaanse vliegtuigen hebben vrijdag 88 ton bommen en een mil joen vlugschriften boven Noord- 68 Britse labour-afgevaardigden hebben premier Wilson telegrafisch verzocht alles in het werk te stel len om president Johnson ertoe t.e bewegen een einde te maken aan de luchtaanvallen op Noord-Viet nam. De labour-afgevaardigden zeg gen: „De jongste gebeurtenissen in Vietnam, in het bijzonder het bom bardement op een elektrische cen trale bij Haiphong en zekere ver klaringen die tijdens de bijeen komst van de N.A.V.O.-raad zijn afgelegd, doen vrezen dat het con flict zich zal uitbreiden tot een grote en gevaarlijke oorlog met in begrip van China". Alle in Uruguay gearresteerde personen op grond van de op 7 december uitgeroepen staat van beleg zijn in vrijheid gesteld. De arrestanten waren in hoofdzaak vakbondsleiders. Donderdag legden de minister van binnenlandse zaken, Adolfo Tejera, en het hoofd van de po litie in Montevideo, kolonel Ven tura Ridriguez, hun functies Vietnam uitgeworpen. Vier brug- neer. Zij zijn inmiddels vervan gen werden beschadigd en ver scheidene vaartuigen tot zinken gebracht. In Saigon werden vrijdag 12 Amerikanen bij een aanslag ge wond. Aan de Axelsestraat, dicht bij de brug, tussen Toonder's schoenhandel en 't Sportcen trum De Maat zijn de panden no. 8 en 10 waar vroeger de heer Vink zijn antiekhandel dreef, aan het oog van de voorbijgangers onttrokken. Achter de schutting slaan slopershanden muren en daken tot puin en splinters. In de na bije toekomst zal daar een grote middenstandszaak verrij zen. Zo werkt de Axelsestraat zich langzaam maar zeker op tot de toekomstige .boulevard' van het nieuwe Terneuzen. BIJ DE ZEESLUIS Daar verdwijnen de wonin gen waar een halve eeuw lang het sluispersoneel was gehuis vest in de onmiddellijke nabij heid van hun dagelijks werk. Ook hier dus iets dat verdwijnt maar waarvoor niets in de plaats komt, althans geen woon- of winkelruimte. ALS NA EEN BOMBARDEMENT Zes kilometer verder, te Sluiskil, is men al een jaar be zig de huizen langs de west zijde van het kanaal te slo pen. Men is er gevorderd tot het centrale punt, de brug, waar niet alleen de woningen, maar ook de café's gedoemd zijn om te verdwijnen. De ruïne is begonnen met hotel „De Kroon", dat bekend stond om de kookkunst van de keukenprinses. Marien Scheele, waar heel veel schippers die daar in de buurt gemeerd lagen, hun .morgenneutje' kwamen halen volgde. Toen viel ook het café van vrouw Krijger ten offer aan de nieuwe tijd. Het was er zo gezellig wanneer de kaarters bijeen waren. Zo talloos vele verenigingen heb ben er vergaderd en geschaakt en gebiljart. Het was sinds mensenheugenis de stopplaats van de autobussen. De ouderen herinneren zich' nog de „Bel- genland" yan Arie Dees, een voor die dagen enorm vehikel dat de dienst op Zelzate on derhield. Hotel Meert moest er al evenzeer aan geloven. Hoeve- len zullen niet terugdenken aan de gezellige prijskaartin- gen die ze daar hebben meege maakt? Café Beaart staat e nog. Voor hoelang? En straks is alles er hope loos leeg. Dit centrum maakt nu al de indruk, alsof er een bombardement overheen is ge gaan. Een troosteloze aanblik biedt hetMet weemoed zien velen en speciaal de goede Sluiskillenaars dat allemaal verdwijnen. Er blijft niks van Sluiskil over, is de algemene opinie. Daar zit veel waars in. Men kan wel zeggen dat Sluiskil mooier en groter zal herrijzen. Men kan de Sluis killenaars nog veel meer moois vertellen. Hun oude en ver trouwde Sluiskil is weg en dat komt niet meer terug. Straks geen centrum meer, geen brug meer Wat blijft er dan eigenlijk nog over? Alleen maar een „pontje"... Zes mijndirecteuren en opzich ters zijn in staat van beschuldi ging gesteld in verband met de mijnramp van oktober 1963 in de Westduitse plaats Lengede, die aan negenentwintig mijnwerkers het leven kostte. De zes mannen wordt ten laste gelegd, dat ze niet genoeg voorzorgsmaatrege len hebben getroffen om breuken in de dam rond een bij de mijn gelegen water- en mod'derreser- voir te voorkomen. In de nacht van 24 op 25 oktober 1963 stortte door een dambreuk een hoeveel heid van 460.000 kubieke meter modder en water in een schacht van de mijn „Mathilde". Elf mijn werkers werden pas twee weken na het ongeluk bij een van de meest dramatische reddingsac ties uit de geschiedenis van het mijnwezen met behulp van een „reddingsbom" door een boorgat aan de oppervlakte gebracht. Enkele dagen geleden werd be kend, dat waarschijnlijk nog drie mannen twee weken lang in een luchtbel in leven zijn gebleven maar tenslotte van honger, dorst en uitputting stierven. gen door resp. Nicolas Storace Arrosa en kolonel Carlos Martin. Een andere verbetering van de toestand is, dat het gesprek tus sen de regeringsraad en de amb tenarenbond is hervat in een at mosfeer die doet verwachten, dat een definitieve regeling op korte termijn in zicht is van de geschil len waardoor maandenlang de betrekkingen tussen regering en ambtenarenbonden zijn verstoord met sociale onrust als gevolg. Vrijdag is het werk hervat in alle ministeries en staatsbanken. De directie van de banken heeft de ontslagen employé's weer in dienst genomen. ENGELS OLIE-EMBARGO VOOR RHODESIE Engeland heeft vrijdagavond een verbod op levering van olie aan Rhodesië afgekondigd, zo is in Londen bekendgemaakt. Re geringskringen zeiden dat Enge land hoopt en verwacht dat alle landen zullen medewerken om dit verbod doeltreffend te ma ken. In de bekendmaking wordt ge zegd dat Engeland na overleg met de regeringen van Zambia en Tanzania heeft besloten on middellijk te beginnen met het vervoer van olieprodukten door de lucht naar Zambia. Volgens zegslieden was het verbreken van de diplomatieke betrekkin gen met Engeland door Tanza nia geen beletsel voor het over leg tussen beide landen over

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 3