De Benelux op dood spoor? Vlaams-Waalse tegenstelling op breed front aanpakken DE EERSTE HUIZEN VAN LELYSTAD WORDEN DIT JAAR NOG AANBESTEED Radio en Televisie Grens bleef gesloten voor brandweer NIEUWE REGERING GAAT GRONDIG TE WERK Commissie regelt contact Commissies Cultuurraden Bevoegdheden Donderdag 28 oktober 196£ DE VRIJE ZEEUW Pajrfna 7 Nobelprijs voor de vrede voor Unicef Ds. LUTHER KING STAKING IN CHILEENSE KOPERMIJNEN Diergeneeskundig- instituut OE THANT OVER CHINA ONLUSTEN IN PHOENIX In het oktobernummer van het tweetalige maandblad „Benelux- Nieuws" wordt aan de hand van enige artikelen in Nederlandse dag bladen de vraag opgeworpen of de Benelux zich op dood spoor be vindt. „Benelux-Nieuws" ontleent aan een Maastrichts blad, de „Nieuwe Limburger", een treffend verhaal van een brandende auto aan de „verkeerde" kant van de grens. Even na drie uur 's nachts raak te onlangs een Nederlandse auto honderd meter van de grensover gang aan de Tongerseweg nabij Maastricht in brand. De bestuurder had „de ongelooflijke pech" dat die honderd meter tussen zijn wagen en de grenslijn Belgisch gebied was. Hij rende naar de grenspost om de Maastrichtse brandweer op te bellen, maar die gaf hem (ge heel volgens de voorschriften) te verstaan dat zij niet gerechtigd was op Belgisch gebied te blussen De enige raad die men de eigenaar kon geven, was zich te wenden tot de brandweer in Tongeren, welke De rijksdienst voor de ÏJssel- m eerpolders heeft meegedeeld dat de ontwerpen voor de eer ste woningen van Lelystad bin nenkort gereed zullen zijn en dat waarschijnlijk nog dit jaar de eerste driehonderd huizen zullen worden aanbesteed. Men begint nog niet direct met de flatbouw in Lelystad. Eerst zal een aantal eensgezinswoningen worden gebouwd. Zoals bekend bestaat nog al tijd het plan van Lelystad een grote industriestad te maken, die gunstig komt te liggen aan het einde van het nog aan te leggen Oostvaardersdiep, het kanaal dat Amsterdam met het IJsselmeer zal verbinden, als zuidelijk Flevoland en de Mar kerwaard zullen zijn droogge vallen. Ook zal Lelystad in het nieuwe wegenplan een centrale functie in Nederland krijgen. De grote weg door de IJssel- meerpolders van noord- en oost- De nobelprijs voor de vrede 1965 is toegekend aan het kin derfonds van de verenigde na ties, de Unicef, zo is maandag door de commissie voor de qobelprijs van het Storting, het «Hoorse parlement, meegedeeld. Het is de vierde maal dat de verenigde naties of haar func tionarissen met de nobelprijs zijn onderscheiden. Dr. Ralph Bunehe kreeg de prijs 1950 voor zijn optreden inzake het con flict in Palestina. Vier jaar daarna werd de prijs toegekend aan het bureau van de hoge commissaris voor de vluchtelin gen en in 1961 posthuum aan wijlen secretaris-generaal Dag Hammarskjöld. Vorig jaar ging de vredesprijs naar dr. Martin Luther King, de Amerikaanse voorvechter van de burgerrech ten der negers. De gouden medaille, de oor konde en de prijs van 282.000 Zweedse kronen 180.800 gul den) zullen worden uitgereikt op een plechtigheid in de uni versiteit van Oslo op 10 decem ber, de sterfdag van dr. Alfred Nobel. Unicef, thans belast met de zorg voor het welzijn van een vierhonderdmiljoen kinderen in de ontwikkelingslanden, is in 1946 opgericht met als eerste zorgobject de kinderen in een veertiental door de tweede wereldoorlog geteisterde landen. De leider van de beweging voor gelijke burgerrechten in de Verenigde Staten, de negerpredi kant Luther King, zal president Johnson verzoeken een wets voorstel in te dienen waarbij het bedreigen, sarren, aanvallen of vermoorden van ijveraars voor rassengelijkheid tot een onder federale wetten vallend misdrijf wordt gerekend. In de Verenig de Staten behoort de berechting van moordenaars tot het rechts gebied van de staat waarin het misdrijf is gepleegd. Luther King kwam tot zijn besluit nadat vo rige week een politieman in Ala bama werd vrijgesproken van moord op een blanke ijveraar voor gelijke burgerrechten. De Chileense regering over weegt krachtige maatregelen om een einde te maken aan de sta king van 13.500 arbeiders in de kopermijnen, als het werk niet spoedig wordt hervat. Door de zondag begonnen staking liggen ai twee grote mijnen stil. Ver wacht wordt dat twee andere spoedig zullen volgen. De staking is uitgeroepen door de vakbond als protest tegen de verwerping door het parlement van een deel van een wetsont werp over de koperindustrie. Dat •gedeelte zou volgens de bond juist aan de arbeiders ten goede iijn gekomen, terwijl volgens ïen het aanvaarde deel alleen •naar .voordelig is ovor de direk- tieir^ Nederland naar de randstad zal langs Lelystad lopen. Verder komen er van Lelystad wegen naar de kop van Noord-Holland, naar Utrecht en naar een nog aan te leggen snelweg, die in Zwolle aansluit. De eerste bewoners van Lely stad zullen waarschijnlijk be staan uit personeel van de rijks dienst voor de IJsselmeerpolders. Verder heeft men tweehonderd woningen nodig voor een grote, reeds in aanbouw zijnde electri- citeitscentrale van de provinciale Gelderse electriciteitsmaatschap- pij. Deze centrale wordt gebouwd op een in de buurt van Lely stad in het IJsselmeer opgespo ten eilandje. Andere vroege be woners van Leystad zullen per soneelsleden zijn van het cen traal diergeneeskundig instituut, dat thans met tweehonderd man personeel werkt in drie labora toria in drie verschillende ste den van ons land. Het instituut wil centraliseren en het krijgt in oostelijk Flevoland de kans, omdat het daar ook grote stuk ken lar.d in pacht of erfpacht kan krijgen voor eigen vee. Er wordt in Lelystad tijdig gezorgd voor alle mogelijke voorzieningen voor sport, recrea tie, onderwijs en cultuur. plaats nota bene 25 km verder in België ligt. Hij deed dit (wat moest hij anders doen?) en vloog terug naar zijn wagen. Onderweg raapte hij een leeg consetvenblikje op en begon een vergeefse strijd tegen het vuur. Het bluswater moest hij halen uit een sloot in de buurt. LEKKER VLOT Ruim een kwartier na het tele foontje verschijnt de brandweer uit Tongeren ter plaatse. Het nasmeulende wrak hebben de geoefende pompiers in een om mezien geblust. De bestuurder (nu zonder auto) heeft het conserven- blikje al lang weggesmeten. Hij wist zich het zweet van het voor hoofd. Somber slaat hij de nutte loze bedrijvigheid van de Belgische spuitgasten gade en zijn verbeten onmacht lucht hij met een begrij pelijk en bitter commentaar: „Het gaat lekker vlot met de Benelux". GEENE VERBINDING De gemiddelde Nederlander van over-de-grote-rivieren zal met enige verbazing van zo'n Benelux-inci- dentje kennis nemen. Wij hier in Zeeuws-Vlaanderen draaien er onze hand niet voor om. Wij heb ben het zelf immers meegemaakt. Een Terneuzense automobilist kreeg pech voorbij de Tromp op amper tweehonderd meter van de Belgische douanen. Het was mid den in de nacht en de weg was glibberig. De brave man stapte naar de Belgische „kommiezen- wacht" en vroeg of hij even mocht bellen. „Neeë, meneer", kreeg hij ten antwoord, „da' ga nie, zunne; d'r is 'ier geene verbinding mee 'Olland. Een caféhouder op „Hollands", na een half uur wakker getrom meld, bleek pas na ampele bespre kingen bereid zijn deur voor de pechvogel te openen. HOLLANDS GELD IN GENT En heeft u, lezer, al eens gepro beerd in een Gentse grote zaak of in een Gents restaurant met een honderdje of een briefje van vijfen twintig te betalen? Neen? Neem dan de proef eens en wees ervan verzekerd dat men u zal aankijken als een neger die in een zuidelijke Amerikaanse staat een restaurant voor-blanken is binnengestapt „Benelux-Nieuws" wil het onge twijfeld graag allemaal anders. Daarom stelt het blad de nuchtere maar indringende vraag: Zitten we met de Benelux op dood spoor?. Het Belgische koninklijke paar in Zuid-Amerika Telefoto A.N.P.: In San Rajaël, een voorstadje van de Chileense hoofdstad Santiago, werd de Belgische vorstin dinsdagochtend hartelijk begroet door een oude inwoonster van het plaatsje. V. N.-secretaris-generaal Oe Thant heeft dinsdag verklaard dat de Verenigde Naties alleen in belangrijke mate tot ontwape ning zouden kunnen bijdragen, wanneer China als lid werd toe gelaten. De „club" van kernmogend- heden zou de komende paar jaar kunnen uitgroeien tot tien tot vijftien leden wanneer er geen overeenkomst inzake de niet- verspreiding van kernwapens kwam, zo zei hij in een inter view, hem afgenomen door een correspondent van een Japans radiostation. „Dan zou de wereld zich gesteld zien tegenover het grimmige vooruitzicht van mo gelijke vernietiging", aldus Oe Thant, die zei „heel sterk van ge voelen" te zijn dat het tot een universeel lidmaatschap van de volkerenorganisatie moest ko men. VRIJDAG 29 OKTOBER 1965 HILVERSUM I: 7.00 Nieuws en SOS-berichten; 7.10 Dagopening; 7.20 Klassieke kamermuziek (gr.) (7.30 Nieuws); 7.45 Radiokrant; 8.00 Nieuws; 8.10 Gewijde muziek; 8.30 Nieuws; 8.32 Lichte grammo- foonmuziek; 9.00 Voor de zieken; 9.35 Waterstanden; 9.40 Klassieke grammofoonmuziek; 10.30 Kerken in Diaspora, godsdienstige uitzen ding; 11.00 Zang met instrumen taal trio: gospels en negrospiri tuals; 11.15 In 't zilver: program ma voor oudere luisteraars; 12 00 Volksdansen en Zuid-Amerika (gr.); 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.40 Va riant: lichte muziek en reportages; In een negerwijk van Phoenix in de Amerikaanse staat Arizona hebben zich dinsdagavond ern stige ongeregeldheden voorge daan. Ongeveer 200 jongelui be kogelden auto's met stenen en stichtten brandjes. De politie had ruim een half uur nodig om de orde te herstellen. Voor zover bekend liep niemand letsel op. 13.30 Herfstklanken (gr.l; 14.00 Klassieke grammofoonmuziek; 14.45 Voordracht van gedichten; 15.05 Musiciana: muzikale herinne ringen; 15.30 Voor de vrouw; 16.00 Klassiek vierhandig-pianospel (opn.); 16.30 Duizendschoon: tul pen, lezing; 16.45 Vocaal ensemble: klassieke en moderne liederen; 17.05 Lichte orkestmuziek uit Pa rijs (gr.); 17.30 Populair orgelcon cert; 18.00 Koorzang; 18.20 Licht instrumentaal trio; 18.35 Accor deon-orkest en zang; 18.55 Op het woord af, praatje; 19.00 Nieuws en weerpraatje; 19.10 Radiokrant: 19.30 Volksliedjes; 19.50 Klassiek strijkkwartet; 20.10 Prisma: geva rieerd programma; 20.50 Geestelij ke liederen (opn.); 21.20 Show- schouw: makers van muziek in film en musical; 22.20 Boekbespreking; 22.30 Nieuws; 22.40 Wijd als de wereld: internationale oriëntatie in kerk, zending eh oecumene; 23.00 Lichte grammofoonmuziek; 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws, ochtendgymnastiek en socialistisch strijdlied; 7.23 Lichte grammofoon muziek; 8.00 Nieuws; 8.10 Lichte grammofoonmuziek (verv 9 00 Te land en te water, informatief programma voor weg- en water weggebruikers; 9.40 Morgenwij ding; 10.00 Schoolradio; 10.20 Ro- (Van onze correspondent) BRUSSEL. Aangezien het parlement in België grondwettelijk slechts wordt bijeengeroepen tegen de tweede dinsdag van november, beschikt de nieuwe Rooms-rode regering HarmeiSpinoy over voldoende tijd om ongestoord te regeren en om zich meteen voor te bereiden op de komende parlemen taire zittijd. De betrekkigen tussen Vlamingen en Franssprekende Belgen wil de regering kennelijk voorrang verlenen boven mogelij ke oplossingen voor problemen, die de burgervrede en zelfs het voort bestaan van de Belgische staat be dreigen. De jongste -kabinetsraad heeft zijn in stemming betuigd met een ontwerp tot oprichting van een permanente commis sie voor de betrekkingen tussen de volksgemeenschappen. Ook is de Belgi sche regering klaar met een ontwerp tot oprichting van Kultuurraden voor ieder van de twee gemeenschappen. De commissie voor de intercommunau- taire betrekkingen werd voorzien in het bestaande ruimere akkoord over de grondwetsherziening. Aan dat akkoord werd in de voorbije jaren moeizaam edokterd aan een „ronde tafel" door wijzen" uit de drie traditionele parti.i- christen-democraten,, socialisten en •-alen). In het zicht van de verkie- n liepen de liberalen van de tafel weg, zodat het akkoord tenslotte werd ondertekend door leden van de twee meerderheidspartijen. Dezelfde partijen delen ook thans de regeringsverantwoor delijkheid, zodat geredelijk mag worden aangenomen dat het vroegere akkoord, thans gegoten in de vorm van een rege ringsontwerp, een parlementaire meer derheid zal vinden. Volgens het vroegere akkoord moeti. er ln de commissie ter verbetering vai de betrekkingen tussen Walen en Vlamin gen evenveel Frans- als Nederlandstali- gen zetelen. De drie traditionele partijen moeten even talrijk vertegenwoordigd zijn in die commissie, door personen uit de politieke, universitaire, culturele, we tenschappelijke, economische en sociale wereld. Tegen deze paritaire verhouding werden al heel wat bezwaren geopperd. Men merkt op, dat aan de liberalen een betekenis wordt toegekend die zij nume riek niet bezitten. Een verhouding van 15 christen-democraten, 12 socialisten en 9 liberalen werd redelijker geacht. Wèl werd gesuggereerd, dat Walen, Vla mingen en Brusselaars ieder twaalf af gevaardigden zouden mogen zenden. Ze.1 Vlaamse afgevaardigden zouden wordei aangeduid voor de Nederlandsspreken de hoofdstedelingen, evenveel Franstali gen voor de Franssprekenen Brussc laars. De Belgische regering is op deze bi zwaren en suggesties niet ingegaan. Zi houdt vast aan de partijpolitieke par. telt onder de afgevaardigden, maar zi beslist tevens dat Walen en VLamingei de meerderheid in de commissie moetei uitmaken. De Brusselaars zuilen mogei rekenen op een „billijke" vertegenwooi di'ging. Volgens de bepalingen van de „rond tafel", overgenomen door de Belgisch regering, heeft de bestendige commiss tot opdracht: 1. hetzij aan de uitvoerende, hetzij aa de wetgevende macht, alle maatre gelen voor te stellen die van du aard zijn om de betrekkingen tus sen de volksgemeenschappen te ver beteren en te bevorderen, niet slechts met wetsvoorschriften, maar ook in de geest en in de toepassing ervanf mee te werken aan het opstelen van een statuut waardoor de Brusselse agglomeratie haar rol van „hoofd stad van België" en „hoofdstad van Europa" ln de beste voorwaarden kan vervullen, Voor de eerste opdracht overheerst Je overtuiging dat het niet redelijk is, één miljoen Brusselaars een even ster ke vertegenwoordiging te schenken als aan de vijf miljoen Vlamingen en de drie miljoen Walen. Voor de tweede op dracht wordt wel aanvaard, dat de Brus selse bevolking zich voldoende kradhtig moet kunnen doen horen. Het gaat im- ners over het statuut van haar eigen oongebied. Het plan tot oprichting van cultuur- aden werdi verder uitgewerkt door dp twee Belgische ministers voor cul turele aangelegenheden, de ene voor Nederlandse cultuur, de andere voor Franse cultuur. Ook over deze cultr- raden Is langdurig gesproken aan de „ronde tafei". De „wijzen" begroet ten in deze cultuurraden „een aange wezen hervorming, van die aard dat nutteloze botsingen en wrijvingen tus sen de twee gemeenschappen verme den worden." De Belgische regering voorziet naast :n cultuurraad voor de Nederlandse en •li andere voor de Franse 'cultuur ln '.elgië, een aparte culturele instelling m gunste van de Duitsprekende Bei en. Brussel-hoofdstad zal een „Ibestendi- e commissie" krijgen, met een paritaire ertegenwoordiging van afgevaardigden lit de twee cultuurraden. Elk van deze twee raden zal vijftig le ien tellen. De ideologische of filosofische trekkingen zullen aan bod kunnen ko nen naargelang hun werkelijke foeteke- iis in het Vlaamse resp. het Waalse andsgedeelte. Als basis worden de uit dagen van de parlementaire verkiezin gen genomen. De leden van de cultuur raden worden aangewezen voor een pe riode van zes jaar. De twee raden zul len in principe afzonderlijk vergaderen, tenzij de Belgische begroting voor cultu- ele aangelegenheden op de agenda staat, of om adviezen te bespreken van le culturele commissie voor de Brussels- igglomeratie. Welke zijn de „ruime en daadwerkelijk bevoegdheden" van de cultuurraden? Ze beschikken over een tweevoudig advies- récht. Dit betekent in de eerste plaats, dat zij op eigen initiatief regering en par lement aanbevelingen zullen kunnen doen over elk probleem dat verband hóudt met de culturele ontwikkeling. Ook kan het parlement een gemotiveerd advies vragen over elke culturele kwes tie. Tevens en dit zeer belangrijk moeten de ministers alle teksten van voorontwerpen en reglementen die be trekking hebben op culturele aangelegen heden, voor gemotiveerd advies voor leggen aan de cultuurradendaartoe be horen het gebruik der talen, schone kunsten en letteren bibliotheken en mu sea, volksontwikkeling en vrijetijdslbe- steding, organisaties en initiatieven voor de jeugd, radio en TV monumenten en landschappen, en tenslotte de culturele betrekkingen met het -buitenland. Het on derwijs zal niet onder de bevoegdheid van de cultuurraden vallen, omdat deze sector onderworpen is aan de beschik kingen van het Schoolpact. Schikkingen worden voorzien opd-at in de cultuurraden, die een duidelijk chris telijk overwicht zullen vertonen in Vlaan deren en die in Wallonië vrijzinnig en socialistisch van oriëntering zullen zijn, de ideologische minderheden niet in de verdrukking zullen komen. De wet zal de beginselen beklemtonen van gelijkheid en non-discriminatie. Trouwens, indien da minderheid haar rechten veronacht zaamd meent, kan zij mits gesteund door éénderde der leden van de cultuur- raad bij de regering een verzoek in dienen tot nietigverklaring van het ad vies. Het wordt niet betwijfeld, dat ook het installeren van cultuurraden de nodige meerderheid zal vinden in het Belgische 'larlement. Sommigen betreuren dat da cultuurraden slechts een adviseren de bevoegdheid zullen -bezitten. Zij wen den cultuurraden met beslissende en met ïitvoerende macht, om zo te geraken tot een echte culturele autonomie. Daar toe is echter een grondwetsheryorming noodzakelijk, en die vorming blijft bin nen afzienbare tijd problematisch, aan gezien de rooms-rode regeringspartijen nietbeschikken over de vereiste twee derde meerderheid. De ontwerpen daar entegen betreffende de bestendige (ad viserende) commissie voor de betrek kingen tussen de volksgemeenschappen, en betreffende het installeren van cul tuurraden met adviserende bevoegd heid, kunnen worden goedgekeurd door een gewon» meerderheid vw» 80 dus 1. mantische grammofoonmuziek; 11.00 Nieuws; 11.02 Voor de huis vrouw; 11.40 Klassieke liederen (gr.); 12.00 Ritmisch strijkorkest; 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Overheidsvoor lichting: Uitzending voor de land bouw; 12.40 Elektronisch orgelspel: lichte muziek; 13.00 Nieuws; 13.10 Actualiteiten; 13.30 Stereo: Bariton en piano: moderne liederen; 13.55 Stereo: Kerkorgelconcert; 14.15 Bij de tijd en bij de thee, gevarieerd programma; 15.35 Licht instrumen taal ensemble; 16.00 Nieuws. Daar na; Handenarbeid in het najaar, praatje (II); 16.15 Leven met bet lied, programma over het volks lied; 16.45 Nieuwsdienst voor nieuwsgierige kinderen; 16 49 Voor de jeugd: 17.30 Muzikale aanwin sten; 17.50 Actualiteiten; 18.00 Nieuws: 18.15 Deze week, praatje; 18.20 Uitzending van de Commu nistische Partij van Nederland; 18.30 Jazz-rondo' nationaal jazz- concours te Scheveningen; 18.50 Critisch commentaar; 19.00 Voor de jeugd; 19.30 Lezen en schrij ven: letterkundig programma; 20 00 Nieuws; 20.05 Koorts, hoorspel; 20.15 Wiener Festwochen 1965; moderne orkestmuziek (opn 20.45 De vierde zitting van het concilie in Rome, een tussentijds verslag: 21.00 Theaterorkest, koor en zang- solisten; lichte muziek; 21.40 Grand Gala du disque classique: New philharmonia orchestra en solisten: klassieke en moderne mu ziek (in de pauze; 22.3022.40 Nieuws); 23.30 Even naplaten; 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM III: 9.00 Nieuws; 9.02 Orkestenparade (opn.); 10.00 Nieuws; 10.02 Operettemuziek (gr.); 11.00 Nieuws; 11.02 Zet 'm op: licht muziekprogramma; 12.00 Nieuws; 12.02 Lichte orkestmuziek en zangsoliste; 12.30 De Johan Willem Friso kapel; 13.0016.00 Instuif: gevarieerd muziekprogram ma (13.00—13.02 Nieuws; 14.00— 14.02 Nieuws; 15.0015.02 Nws); 16.00 Nieuws; 16 02 Dansensemble; 16.15 Licht orkest en zangsolisten; 16.45 Orgelspel; 17.00 Nieuws; 17.0218.00 De zingende bougie: gevarieerd platenprogramma voor Automobilisten. BRUSSEL (VI.): 12.00 Nieuws; 12.03 Lichte muziek; 12.40 Weer bericht, mededelingen en SOS-be richten; 12.45 Persoverzicht; 12.50 Beursberichten en programma overzicht; 13.00 Nieuws en weer bericht; 13.20 Klassieke muziek; 14.00 Nieuws; 14.03 Schoolradio (15.00 Nieuws); 15.45 Musicalmu- ziek; 16.00 Nieuws; 16.03 Beurs berichten; 16.09 Lichte muziek; 17.00 Nieuws, weerbericht en me dedelingen; 17.15 Orgelmuziek; 17.30 Poolse folkloremuziek; 18.00 Nieuws; 18.03 Voor de soldaten; 18.28 Paardesportberichten; 18.30 Voor de automobilisten; 18.45 Sportkroniek; 18.52 Lichte muziek; 19.00 Nieuws, weerbericht, radio kroniek en het weer bij ons; 19.40 Avondstemming; 20.00 Klassieke muziek; 20.30 Operettemuziek; 21.30 Jazzmuziek: 22.00 Nieuws er berichten. TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I: 10.45—11.3u Schooltelevisie; 19.00 Nieuws in het kort; 19.01 Klaas Vaak; 19.05 De Dick van Dyke show; 19.30 Televizier; 20.00 Journaal en weer- overzicht; 20.20 AVRO's internatio nale sterrenparade; 21.20 Alleen voor u, show; 22.20 Grand gala du disque (classique 1965): New phil harmonia orchestra en solist: klas sieke en moderne muziek. In de pauze: officiële uitreiking van de Edisons; 23.15—23.20 Journaal. NEDERLAND II: 20.00 Nieuws in het kort; 21.01 Das kleine Hof- konzert. operette; 21.45 In een goed blaadje, programma over nieuwe bladen op de zondagse leestafel; 22.10—22.15 Journaal. BELGIE (Ned. uitzending): 19.9(J Zandmannetje; 19.05 Engelseles; 19.20 Tienerklanken; 19.55 De weerman; 20.00 Nieuws; 20.25 The Benny Hill show: 20.55 Het slot van hertog Blauwbaard, opera: 21.50 Nieuws; 22.00—22.50 Close- up van de Grigori Tshoechral.

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 9