Verkoopster wast witter... en zachter Trakteer nu op Iglo kabeljauwmoten. Nieuw! Boekhandel VAN DE SANDE jagraag! Drie-in-t-pak! Een pak van 300 gram koste lijke kabeljauw bevat 3 malse moten van ieder 100 gram. Elke moot apart machinaal verpakt. Pure vis, waar geen graatje, velletje of vinnetje meer aan zit. U vindt ze in elke Iglo diepvrieskast. Pas gevangen! Ontdooien niet nodig! Smmmullen maar! Rijnberg's Handelsbureau Terneuzen IK HOU VAN ROXY V V.V.V.W.V.'iViVA' Parker 45 '.■.V.V.V.V.V.V.V.V.VA'.V.V.'.VW Pagina 10 CF, VRITF ZF.EIJW Donderdag 28 oktober 196? Wij vragen voor onze showroom een voor kantoorartikelen en schildersbenodigdheden Wij bieden een prettige werkkring hoog loon 5 dagen week (maandagmorgen en zaterdags na 12 uur vrij) Kantoormachines - Kantoorartikelen Noordstraat 78 Ja, het werk van een zorgzame moeder: zoveel witter dat iedereen het ziet. En... zachter ook. Met Radion Rekord, 't moderne wasmiddel voor een zorgzame moeder! Geniet nu vaker van vis bij de maaltijd. Iglo kabeljauw moten geven u de gelegenheid. In elk pak zitten 3 mooie panklare plakken - die kunt'u meteen koken, bakken of stoven. Er zit geen graatje meer in. De malse blanke vis is zeevers: mèt alle vitaminen en heilzame mineralen. Gezond voor 't hele gezin. Lekker voor groot erf klein. Voor geen geld zou ik 'n andere willen. Zo vertrouwd van kwaliteit. Met die heerlijke geur, die me aan "hem" doet denken. Voor mij de enige Amerikaanse sigaret waar ik "ja graag" tegen zeg. Kabeljauwmoten van Iglo zijn nieuw! En vers! Zó uit zee, worden ze op 't schip ontgraat en ingevroren. Schoonmaken ook niet nodig. Zó uit het pak kussen de kabeljauwmoten van Iglo in de pan. 'n nieuw idee voor lekker eten! 2&» ingenieuze vinding<fe vulpen met twee (verwissel bare!) vulsystemen. (Norma le zuigervulling kan verwis seld worden met een inktpa- troon.) Ontworpen voor de mens van deze jet-snelle tijd. Met Lustraloy dop en 2 gratis patronen f32.50 - pak- je met 5 patronen fl.20. Parker Natuurlijk bij: Kijk... witter Radion Rekord

de Vrije Zeeuw | 1965 | | pagina 5